چیکار کنم عاشقم بشه

چیکار کنم عاشقم بشه


چیکار کنم عاشقم بشه- چگونه فردی را عاشق خود کنیم

چیکار کنم عاشقم بشه-مقاله ای بر اساس تکنیک های nlp عشق همه ما روزی احساس عاشقی را تجربه کردیم بعضی از ما در اینترنت سوال های مانند: چیکار کنم عاشقم بشه من عاشق یه دختر شدم چیکار کنم؟ چگونه فردی را عاشق خود کنیم عاشق شدم چيكار كنم چگونه دوست پسرمان را به خود وابسته کنیم من عاشق یک پسر شدم من عاشق پسری شدم که خودش خبر نداره چگونه به یک پسر بفهمانیم که دوستش داریم؟ من عاشق دختری شدم که خودش خبر نداره را جستجو کردیم. در این مقاله تصمیم داریم به تعدادی از راه کار های عاشق کردن افراد مغرور  بپردازیم.

چیکار کنم عشقم عاشقم بشه چگونه شخصی را عاشق خود کنیم

چیکار کنم عشقم عاشقم بشه چگونه شخصی را عاشق خود کنیم

من عاشق یه دختر شدم چیکار کنم؟

در باور عمومی فکر می کنند و قتی پسر یا مرد عاشق یک دختر میشود باید سریع احساسات خود را به آن دختر بگوید و یا مدام به او هدیه بدهد همیشه در دسترسش باشد هر کاری که دختر میخواهد انجام دهد، اما اینگونه رفتار باعث بوجود آمدن حالت ارباب و برده می شود. قطعا هیچ اربابی عاشق برده خویش نخواهد شد پس در روابط خود نقش یک برده را بازی نکنید. پس چیکار کنم عاشقم بشه؟ سوالی که پیش می آید من عاشق یه دختر شدم چیکار کنم؟ آیا جواب سوال من عاشق یه دختر شدم چیکار کنم؟ چیکار کنم عاشقم بشه برطرف کردن تمام نیاز های عشقمان است؟ پاسخ قطعا منفی می باشد! شما می توانید با سیاست رفتاری کاری کنید که حتی طرف مقابل شما به دنبال راهی برای دیوانه و شیفته کردن شما باشد.

کلیپ آموزشی بازگشت عشق

شما میتونید با مشاهده این کلیپ آموزشی مراحل بازگشت عشق را یاد بگیرید و سپس در انتهای این مطلب روی لینک دانلود کتاب بازگشت عشق کلیک کنید و کتاب را هم دریافت کنید.

عاشق شدم چيكار كنم

برای عاشق کردن یک فرد باید نیازهای ناخودآگاه وی را تشخیص داد و این نیازها را برطرف کرد نه نیاز های خودآگاه فرد. شما باید با عشقتان معاشرت کنید، اما نباید بصورت مستقیم به او ابراز علاقه کنید. نتایج تحقیقات روانشناسی نشان داده است که در معرض دید بودن و معاشرت با افراد تاثیر زیادی در وابسته کردن دیگران دارد. اما نه به این معنی که شما همیشه یک حضور ثابت داشته باشید، بلکه باید رفتارتون دوگانه باشد و باعث بوجود آمدن ناهماهنگی شناختی بشوید، یعنی مدتی در معرض دید باشید و معاشرت کنید سپس کمی فاصله بگیرید.

چگونه فردی را عاشق خود کنیم

همیشه برای او کار های دلپسند انجام ندهید! شما نباید تمام نیاز ها و علایق فرد مقابل را برطرف کنید در واقع باید شرایطی رو بوجود بیارید که عشقتان بصورت ناخود اگاه متقاعد به انجام کار هایی برای شما بشود. وقتی این اتفاق رخ بدهد و ما باعث بشویم که عشقمان برای ما کار مفیدی انجام بدهد و سپس از انجام گرفتن این کار اعلام رضایت و خرسندی کنیم عمل متقاعد کردن ناخود آگاه صورت گرفته است. ناخود آگاه عشق ما برنامه ریزی میشود که با انجام یک کار برای ما احساس لذت و موفقیت را تجربه کند.

كنم چگونه دوست پسرمان را به خود وابسته کنیم

برای عاشق کردن دوست پسر یا دوست دختر باید به نکته ای خاص و دارای اهمیت توجه کنیم، عاشق کردن یک نفر فقط درباره این نیست که روی همان فرد تاثیر بذاریم و تمام تکنیک های nlp را روی عشقمان اجرا کنیم. در واقع وقتی شما به دنبال پاسخ سوال چیکار کنم عاشقم بشه هستید باید این نکته را درنظر بگیرید که دیگران (دوستان عشقمان خانواده او اطرافیان دوستان مشترک) تاثیر زیادی در عاشق کردن عشقمان دارند.

جذب دیگران چگونه پاسخ سوال چیکار کنم عاشقم بشه را ارائه می دهد. بصورت ساده و خلاصه عرض کنم، مثلا در دانشگاه فردی را توجه کنید که مورد توجه همه همکلاسی ها و یا اساتید است. همه دوست دارن با این شخص ارتباط برقرار کنند زیرا او خوب حرف میزند قدرت بیان دارد و جذاب است پس ناخودآگاه ما این فرد را فردی جذاب و با اهمیت درنظر می گیرد، دیگران همیشه راجب این شخص صحبت می کنند از اینکه او زیبا است جذاب است و بسیار دوست داشتنی است. وقتی نظر همه راجب شخصی مثبت باشد ما نیز راجب این فرد احساس مثبتی پیدا می کنیم. تصور کنید همه از شما پیش عشقتان تعریف می کنند عشقتان متوجه میشود که شما فردی جذاب هستید پس او نیز علاقه مند می شود که با یک فرد جذاب رابطه عاطفی داشته باشد تا جذابیت خودش را به شما و دیگران اثبات کند.

چیکار کنم عشقم عاشقم بشه چگونه شخصی را عاشق خود کنیم

چیکار کنم عشقم عاشقم بشه چگونه شخصی را عاشق خود کنیم

من عاشق پسری شدم که خودش خبر نداره- من عاشق دختری شدم که خودش خبر نداره

اگر شرایط شما این است که من عاشق پسری شدم که خودش خبر نداره  یا من عاشق دختری شدم که خودش خبر نداره باید این نکته را بدانید که عاشق کردن پسر یا دختری که شما عاشق او شدید و خودش خبر نداره اینگونه نیست که یک دفعه و بی مقدمه به او بگوید که من عاشق شما شدم. پس چیکار کنم عاشقم بشه … شما باید با کمک تکنیک های nlp احساس عشق رو در ایشون ایجاد کنید مراحل جذب مثل نزدیک شدن و فاصله گرفتن رو انجام بدید و زمانی که ایشون رو از نظر عاطفی علاقه مند کردید سپس احساس خودتون رو بیان کنید.

چگونه به یک پسر بفهمانیم که دوستش داریم؟

هیچ گاه در اوایل ایجاد ارتباط نباید بصورت مستقیم اعلام کنید که شما عاشق او شدید، چیکار کنم عاشقم بشه ؟ همان طور که قبلا هم عرض کردم شما باید تاثیر گذاری خودتون رو روی ناخودآگاه طرف مقابل افزایش بدید. فقط با نفوذ به ضمیر ناخودآگاه است که می توان بدون از دست دادن طرف مقابل او را عاشق خود کنیم.

کتاب بازگشت به عشق

استفاده از تکنیک های این کتاب در کنار دعا کردن در درگاه پروردگار میتواند موفقیت ما را در بازگشت عشق تضمین کند. اگر نگاهی به زندگی آدم های موفق بندازید، کسانی که جایگاه اجتماعی برتر را دارند، افرادی که از لحاظ موفقیت های شغلی در صدر قرار دارند و یا اشخاصی که در روابط اجتماعی و عاطفی خود موفق هستند آنهایی که احساس خوشبختی می کنند، در زندگی آنها ردی از دعا ها و تصویر سازی های آرزو کردن ها نمیبینید. انسان های موفق در زندگی و روابط خود نیز موفق هستند و دلیل موفقیت آنها ارتباط با فرشتگان نیست بله ایمان به خود است. یک فرد موفق هوش هیجانی بالایی دارد، یک شخص رو به پیشرفت مهارت های ارتباطی قوی دارد. میداند کجا باید صبر کرد، کی باید حرف زد، قبل از حرف زدن و عمل کردن همه چیز را میسنجد. یک شخص موفق احساسات خود را کنترل می کند، توانایی یادگیری خوبی دارد، عقل و مهارت خود را بالاتر از خرافات و احساساتش قرار میدهد برای همین از هر مشکلی پیروز خارج میشود. راه برگرداندن یک شخص صرفا تکیه به معنویات نخواهد بود. شما افراد موفقی را میتوانید پیدا کنید که ایمان قوی هم ندارند اما راه موفق بودن را میدانند. برای موفقیت صد در صد در مراحل ترمیم عشق و یا جذب عشق شما نیاز به علم و تکنیک های روز دارید که با جهان امروزی هماهنگ باشد، در  دانلود کتاب بازگشت به عشق حسین رجب پور تکنیک های ان ال پی، تکنیک های روانکاوی، مهارت های ارتباطی، تکنیک های متقاعد سازی مرحله ای و تکنیک های نفوذ به ناخودآگاه به همراه قانون جذب بیان شده است که میتواند تاثیر بسیار زیاد و چشمگیری روی روابط شکست خورده بذارد.

؛؛برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند؛؛

02191305059

09129305020

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

 

مقالات مرتبط:                              ارتباط با ما

چگونه عشقم را عاشق خود کنم

قانون جذب عشق از دست رفته

چگونه رابطه از دست رفته را ترمیم کنیم

زبان بدن در عشق

دینامیک های مرد و زن

چگونه با اعتماد بنفس باشیم

چگونه عشقمان را عاشق خود کنیم

صفحه اصلی

سربرگ تازه یک سایت خسته کننده و بی هدف نیست، سربرگ تازه یک سایت تخصصی در زمینه ان ال پی و قانون جذب می باشد. من حسین رجب پور نویسنده مقالات سایت و محقق در زمینه قانون جذب و ان ال پی هستم.

میانگین امتیاز / 5. تعداد رای ها

27 دیدگاه

 • سلام علیکم خدمت تیم خوب سربرگ تازه. واقعا فکر میکردم عاشق کردن کسی با هدیه دادن و پول خرج کردنه اما شما بهم یاد دادید که کاملا برعکسه و تازه طرف اصلا باهات راه نمیاد. زبق فرمایشات جناب دکتر و علم ان ال پی و بنظر من که یه پسرم هرچقدر مغرور ترو مردونه تر باشی بیشتر میتونی طرف و جذب کنی نه اینکه هی در دسترسش باشی و التماس کنی که باهات باشه.

  • در پاسخ به سهیل عابدنیا
   برای موفقیت در یک رابطه باید با تکنیک های نفوذ به ناخودآگاه و مهارت های ارتباطی آشنایی کامل داشت

  • در پاسخ به Matin
   شما باید رفتار ایشان را بر اساس الگوریتم های روانشناسی تحلیل کنید تا نیاز های ناخودگاه و معیار های ناخودآگاه شخص را بشناسید

   • در پاسخ به صابر سفیدگر
    سلام عرض شد هیچ شکی بدون دلیل نیست یا ایک اتفاق باعث ایجاد شک میشه یا اینکه شخص در ناخودآگاه با ترس هایی مواجه است که در طول زندگی برای او ایجاد شده. هر چیزی یک منبع و منشاء دارد برای حل یک مشکل ابتدا منبع آن را پیدا کنیم تا بتوانیم با یک برنامه ریزی صحیح با آن مقابله کنیم

 • بنظر من آدمایی که از ته ته ته دلشون همو بخوان هیچ وقت از هم زده و سرد نمیشن نمونش منو اون آقایی که دوسم داشتن مثلا اوایل رابطه که انگار رابطه دست من بودو همش اون پیگیر بود اما الان جامون عوض شده نمیدونم چرا خیلیا ابراز دلتنگی میکنن و مدام میخوان پیگیر باشن منم دلم میخواد ولی خب اینطوری ک داره پیش میره و فک میکنه میتونه منو عاشقتر کنه اشتباه فک کرده چون من دیگه اون علاقه و میل سابق رو بهش ندارم درصورتی که اگه همون علاقه اولی که بود الانم بود مطمئنم من عاشقتر بودم اما الان پیش خودش فک میکنه ک منو وابسته خودش کرده درصورتی ک این کارا ی بار جواب میده چندبار که تکرار شه دیگه مزخرف میشه و طرفتون مثل من ب فکر تموم کردن این رابطه میفته پس آقایون حواستون باشه بخدا هیچ احدی چ زن چ مرد از محبت و مهربونی و پیگیر بودن بدش نمیاد فقط بعضیا مشکل دارن فک میکنن تو ی عیبی ایرادی داری ک اینقد بهشون محبت میکنی

 • سلام من مطالبتونوخوندم ولي نتيجه اي نگرفتم من يكيو خيلي دوست دارم خودشم ميدونه ولي ازم دوري ميكنه منم نميتونم فراموشش كنم خيليااومدن ورفتن ولي ته دلم بازم اونو ميخام احساس ميكنم هيچكي مثل اون نميشه الان من بايد چيكاركنم

  • در پاسخ به فاطمه
   سلام عرض شد مطالبی که شما در این مقاله مطالعه کردید 1 درصد از مراحل بازگشت است و توضیحاتی است برای آشنایی باشرایطی که در آن قرار دارید و اشتباهاتی که نباید بکنید قطعا با انجام ندادن اشتباهات قرار نیست رابطه برگرده دست روی دست گذاشتن و کاری نکردن هیچ وقت توی هیچ ما را به هدف نمیرسونه.
   برای پرسش پاسخ میتوانید به تیم پشتیبانی از طریق تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید: 09129305020

   • سلام من عاشق يك پسر شدم…و خيلي هم دوسش دارم ..ولي حس ميكنم مورد پسندش نيستم و نخواهم بود..!بايد چيكار كنم..؟!!

    • در پاسخ به Ryhan

     سلام عرض شد. عزیزم برای مشخص شدن وضعیت شما نیاز هست یکسری سوالات رو پاسخ بدید میتوانید در تلگرام یا واتس آپ به تیم مشاوره سربرگ تازه پیام ارسال کنید و سوالاتتون رو بپرسید: 09129305020

  • در پاسخ به محسن
   سلام ببینید تصویر سازی چیزی هست که در ناخودآگاه ما انجام میشه پس تاثیرش رو روی ناخودآگاه ما میذاره مثلا ما یک زندگی بهتر میخواهیم راجبش تصویر سازی می کنیم این تصویر سازی به ما شوق اشتیاق میده باعث میشه بیشتر تلاش کنیم باعث میشه بریم چیز های جدید یاد بگیریم که توی کارمون موفق بشیم. اما تصویر سازی ذهن ما تاثیری روی ذهن کس دیگه یا احساس کس دیگه نداره. اما اعمالی که در نتیجه تصویر سازی انجام میدیم روی دیگران تاثیر میذاره ولی اینکه ما بشینیم توی خونه تصویر سازی کنیم باعث نمیشه احساس کسی تغییر بکنه

 • من دیوونه وار عاشق ی پسره شدم ک قبلا اون دنبال من بود و قبول نکردم اما الان ک فهمیدم واقعا منو میخاس عااشقش شدم شرایط دوست شدن باهاشو ندارم

  • در پاسخ به زهرا
   سلام عرض شد روانشناسی یا هر چیز دیگه نمیتونه کاری کنه شما شرایط داشتن یک رابطه را داشته باشید شما باید شرایط خودتون رو اصلاح کنید.

   • سلام دوستان تو رو خدا کمکم کنید.من عاشق یه آقا پسری هستم اما بهش نگفتم…اون میگه من رو مثل خواهرش میدونه و من خیلی از این بابت ناراحتم.تو رو خدا راهنماییم کنید که از کجا بفهمم اونم احساسی نسبت به من داره یا نه؟
    اگه نداره چیکار کنم نظرش جلب بشه😭😭😭😭

 • سلام من عاشق پسری شدم که خیلی دوسش دارم و ما همسایه داریم که با همین پسره دوسته وبعضی موقع ها هم میبینمش واون هم منو میبینه میشه راهنمایی کنید ممنون

 • سلام . من عاشق یه معلمی شدم از طریق فضای مجازی معلم خودمه خیلی مهربون صبور با حوصله خیلی خوب درس میده دوسش دارم در کل همیشه با بچه ها همدردی میکنه و اخلاق خیلی خوبی داره قیافشم خوبه از طریق عکس نا واضح چهرشو دیدم نمیدونم نظرش راجب من چیه اما انگار خوشش نمیاد چیکار کنم؟ میدونم ۱۴ سالمه و مثلا یعنییییی در سن بلوغ قرار دارم به خاطر ترشح یه سری هرمون ولی اون واقعا عالیه. من دختر هستم اونم زن هست.

  • سلام چیزی که شما احساس می کنید عشق نیست یک نزدیکی و احساس صمیمیت با کسیه که باهاتون مهربونه اکثر ما توی این سن احساس وابستگی به معلم یا بزرگ تری پیدا می کنیم که به ما محبت می کنه

 • سلام. من عاشق پسر عموم شدم نمیدونم اون چه حسی بهم داره…. میخوام یه کار کنم بفهمه که میخوامش اما نمیدونم چطوری ممنون میشم راهنمایم کنید

  • سلام برای مشاوره میتونید در تلگرام یا واتس آپ به تیم روانشناسی سربرگ تازه پیام بدید : 09129305020

 • Cm سلام من عاشق یه پسر شدم که اوایل ازش بدم می اومد ولی بعد از یه مدت از اون خوشم اومد اون باهمه یه جور رفتار میکنه کلا با همه مهربونه، خیلی پسر با ادبی هست، تازه گی ها فهمیده که من از اون خوشم میاد ولی بازم هیچ اهمیتی نمیده مثل قبل رفتار میکنه، الان من باید چیکار کنم؟؟؟؟؟

  • سلام برای ارتباط با روانشناسان تیم سربرگ تازه می تونید در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید: 09129305020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه خدماتمشاورهارتباط با ما