مقالات پیشنهادی

چگونه فردی را عاشق خود کنیم

چیکار کنم عاشقم بشه- چگونه فردی را عاشق خود کنیم

چیکار کنم عاشقم بشه-مقاله ای بر اساس تکنیک های nlp عشق همه ما روزی احساس عاشقی را تجربه کردیم بعضی از ما در اینترنت سوال های مانند: چیکار کنم عاشقم بشه من عاشق یه دختر شدم چیکار کنم؟ چگونه فردی را عاشق خود کنیم عاشق شدم چيكار كنم چگونه دوست پسرمان را به خود وابسته کنیم من عاشق یک پسر شدم من عاشق پسری شدم که خودش خبر نداره چگونه به یک پسر بفهمانیم که دوستش داریم؟ من عاشق دختری شدم که خودش خبر نداره را جستجو کردیم. در این مقاله تصمیم داریم به تعدادی از راه کار های عاشق کردن افراد مغرور  بپردازیم.

چیکار کنم عشقم عاشقم بشه چگونه شخصی را عاشق خود کنیم
چیکار کنم عشقم عاشقم بشه چگونه شخصی را عاشق خود کنیم

من عاشق یه دختر شدم چیکار کنم؟

در باور عمومی فکر می کنند و قتی پسر یا مرد عاشق یک دختر میشود باید سریع احساسات خود را به آن دختر بگوید و یا مدام به او هدیه بدهد همیشه در دسترسش باشد هر کاری که دختر میخواهد انجام دهد، اما اینگونه رفتار باعث بوجود آمدن حالت ارباب و برده می شود. قطعا هیچ اربابی عاشق برده خیش نخواهد شد پس در روابط خود نقش یک برده را بازی نکنید. پس چیکار کنم عاشقم بشه؟ سوالی که پیش می آید من عاشق یه دختر شدم چیکار کنم؟ آیا جواب سوال من عاشق یه دختر شدم چیکار کنم؟ چیکار کنم عاشقم بشه برطرف کردن تمام نیاز های عشقمان است؟ پاسخ قطعا منفی می باشد! شما می توانید با سیاست رفتاری کاری کنید که حتی طرف مقابل شما به دنبال راهی برای دیوانه و شیفته کردن شما باشد.

عاشق شدم چيكار كنم

برای عاشق کردن یک فرد باید نیازهای ناخودآگاه وی را تشخیص داد و این نیازها را برطرف کرد نه نیاز های خودآگاه فرد. شما باید با عشقتان معاشرت کنید، اما نباید بصورت مستقیم به او ابراز علاقه کنید. نتایج تحقیقات روانشناسی نشان داده است که در معرض دید بودن و معاشرت با افراد تاثیر زیادی در وابسته کردن دیگران دارد. اما نه به این معنی که شما همیشه یک حضور ثابت داشته باشید، بلکه باید رفتارتون دوگانه باشد و باعث بوجود آمدن ناهماهنگی شناختی بشوید، یعنی مدتی در معرض دید باشید و معاشرت کنید سپس کمی فاصله بگیرید.

چگونه فردی را عاشق خود کنیم

همیشه برای او کار های دلپسند انجام ندهید! شما نباید تمام نیاز ها و علایق فرد مقابل را برطرف کنید در واقع باید شرایطی رو بوجود بیارید که عشقتان بصورت ناخود اگاه متقاعد به انجام کار هایی برای شما بشود. وقتی این اتفاق رخ بدهد و ما باعث بشویم که عشقمان برای ما کار مفیدی انجام بدهد و سپس از انجام گرفتن این کار اعلام رضایت و خرسندی کنیم عمل متقاعد کردن ناخود آگاه صورت گرفته است. ناخود آگاه عشق ما برنامه ریزی میشود که با انجام یک کار برای ما احسا لذت و موفقیت را تجربه کند.

كنم چگونه دوست پسرمان را به خود وابسته کنیم

برای عاشق کردن دوست پسر یا دوست دختر باید به نکته ای خاص و دارای اهمیت توجه کنیم، عاشق کردن یک نفر فقط درباره این نیست که روی همان فرد تاثیر بذاریم و تمام تکنیک های nlp را روی عشقمان اجرا کنیم. در واقع وقتی شما به دنبال پاسخ سوال چیکار کنم عاشقم بشه هستید باید این نکته را درنظر بگیرید که دیگران (دوستان عشقمان خانواده او اطرافیان دوستان مشترک) تاثیر زیادی در عاشق کردن عشقمان دارند.

جذب دیگران چگونه پاسخ سوال چیکار کنم عاشقم بشه را ارائه می دهد. بصورت ساده و خلاصه عرض کنم، مثلا در دانشگاه فردی را توجه کنید که مورد توجه همه همکلاسی ها و یا اساتید است. همه دوست دارن با این شخص ارتباط برقرار کنند زیرا او خوب حرف میزند قدرت بیان دارد و جذاب است پس ناخودآگاه ما این فرد را فردی جذاب و با اهمیت درنظر می گیرد، دیگران همیشه راجب این شخص صحبت می کنند از اینکه او زیبا است جذاب است و بسیار دوست داشتنی است. وقتی نظر همه راجب شخصی مثبت باشد ما نیز راجب این فرد احساس مثبتی پیدا می کنیم. تصور کنید همه از شما پیش عشقتان تعریف می کنند عشقتان متوجه میشود که شما فردی جذاب هستید پس او نیز علاقه مند می شود که با یک فرد جذاب رابطه عاطفی داشته باشد تا جذابیت خودش را به شما و دیگران اثبات کند.

چیکار کنم عشقم عاشقم بشه چگونه شخصی را عاشق خود کنیم
چیکار کنم عشقم عاشقم بشه چگونه شخصی را عاشق خود کنیم

من عاشق پسری شدم که خودش خبر نداره- من عاشق دختری شدم که خودش خبر نداره

اگر شرایط شما این است که من عاشق پسری شدم که خودش خبر نداره  یا من عاشق دختری شدم که خودش خبر نداره باید این نکته را بدانید که عاشق کردن پسر یا دختری که شما عاشق او شدید و خودش خبر نداره اینگونه نیست که یک دفه و بی مقدمه به او بگوید که من عاشق شما شدم. پس چیکار کنم عاشقم بشه … شما باید با کمک تکنیک های nlp احساس عشق رو در ایشون ایجاد کنید مراحل جذب مثل نزدیک شدن و فاصله گرفتن رو انجام بدید و زمانی که ایشون رو از نظر عاطفی علاقه مند کردید سپس احساس خودتون رو بیان کنید.

چگونه به یک پسر بفهمانیم که دوستش داریم؟

هیچ گاه در اوایل ایجاد ارتباط نباید بصورت مستقیم اعلام کنید که شما عاشق او شدید، چیکار کنم عاشقم بشه ؟ همان طور که قبلا هم عرض کردم شما باید تاثیر گذاری خودتون رو روی ناخودآگاه طرف مقابل افزایش بدید. فقط با نفوذ به ضمیر ناخودآگاه است که می توان بدون از دست دادن طرف مقابل او را عاشق خود کنیم.

برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند.

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

 

مقالات مرتبط:                              ارتباط با ما

چگونه عشقم را عاشق خود کنم

قانون جذب عشق از دست رفته

چگونه رابطه از دست رفته را ترمیم کنیم

زبان بدن در عشق

دینامیک های مرد و زن

چگونه با اعتماد بنفس باشیم

چگونه عشقمان را عاشق خود کنیم

صفحه اصلی

سربرگ تازه یک سایت خسته کننده و بی هدف نیست، سربرگ تازه یک سایت تخصصی در زمینه ان ال پی و قانون جذب می باشد. من حسین رجب پور نویسنده مقالات سایت و محقق در زمینه قانون جذب و ان ال پی هستم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫11 نظرها

 1. سلام علیکم خدمت تیم خوب سربرگ تازه. واقعا فکر میکردم عاشق کردن کسی با هدیه دادن و پول خرج کردنه اما شما بهم یاد دادید که کاملا برعکسه و تازه طرف اصلا باهات راه نمیاد. زبق فرمایشات جناب دکتر و علم ان ال پی و بنظر من که یه پسرم هرچقدر مغرور ترو مردونه تر باشی بیشتر میتونی طرف و جذب کنی نه اینکه هی در دسترسش باشی و التماس کنی که باهات باشه.

  1. در پاسخ به سهیل عابدنیا
   برای موفقیت در یک رابطه باید با تکنیک های نفوذ به ناخودآگاه و مهارت های ارتباطی آشنایی کامل داشت

  1. در پاسخ به Matin
   شما باید رفتار ایشان را بر اساس الگوریتم های روانشناسی تحلیل کنید تا نیاز های ناخودگاه و معیار های ناخودآگاه شخص را بشناسید

   1. در پاسخ به صابر سفیدگر
    سلام عرض شد هیچ شکی بدون دلیل نیست یا ایک اتفاق باعث ایجاد شک میشه یا اینکه شخص در ناخودآگاه با ترس هایی مواجه است که در طول زندگی برای او ایجاد شده. هر چیزی یک منبع و منشاء دارد برای حل یک مشکل ابتدا منبع آن را پیدا کنیم تا بتوانیم با یک برنامه ریزی صحیح با آن مقابله کنیم

 2. بنظر من آدمایی که از ته ته ته دلشون همو بخوان هیچ وقت از هم زده و سرد نمیشن نمونش منو اون آقایی که دوسم داشتن مثلا اوایل رابطه که انگار رابطه دست من بودو همش اون پیگیر بود اما الان جامون عوض شده نمیدونم چرا خیلیا ابراز دلتنگی میکنن و مدام میخوان پیگیر باشن منم دلم میخواد ولی خب اینطوری ک داره پیش میره و فک میکنه میتونه منو عاشقتر کنه اشتباه فک کرده چون من دیگه اون علاقه و میل سابق رو بهش ندارم درصورتی که اگه همون علاقه اولی که بود الانم بود مطمئنم من عاشقتر بودم اما الان پیش خودش فک میکنه ک منو وابسته خودش کرده درصورتی ک این کارا ی بار جواب میده چندبار که تکرار شه دیگه مزخرف میشه و طرفتون مثل من ب فکر تموم کردن این رابطه میفته پس آقایون حواستون باشه بخدا هیچ احدی چ زن چ مرد از محبت و مهربونی و پیگیر بودن بدش نمیاد فقط بعضیا مشکل دارن فک میکنن تو ی عیبی ایرادی داری ک اینقد بهشون محبت میکنی

 3. سلام من مطالبتونوخوندم ولي نتيجه اي نگرفتم من يكيو خيلي دوست دارم خودشم ميدونه ولي ازم دوري ميكنه منم نميتونم فراموشش كنم خيليااومدن ورفتن ولي ته دلم بازم اونو ميخام احساس ميكنم هيچكي مثل اون نميشه الان من بايد چيكاركنم

  1. در پاسخ به فاطمه
   سلام عرض شد مطالبی که شما در این مقاله مطالعه کردید ۱ درصد از مراحل بازگشت است و توضیحاتی است برای آشنایی باشرایطی که در آن قرار دارید و اشتباهاتی که نباید بکنید قطعا با انجام ندادن اشتباهات قرار نیست رابطه برگرده دست روی دست گذاشتن و کاری نکردن هیچ وقت توی هیچ ما را به هدف نمیرسونه.
   برای پرسش پاسخ میتوانید به تیم پشتیبانی از طریق تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

   1. سلام من عاشق يك پسر شدم…و خيلي هم دوسش دارم ..ولي حس ميكنم مورد پسندش نيستم و نخواهم بود..!بايد چيكار كنم..؟!!

    1. در پاسخ به Ryhan

     سلام عرض شد. عزیزم برای مشخص شدن وضعیت شما نیاز هست یکسری سوالات رو پاسخ بدید میتوانید در تلگرام یا واتس آپ به تیم مشاوره سربرگ تازه پیام ارسال کنید و سوالاتتون رو بپرسید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید