پایگاه آموزشیعاشق کردن و ازدواج

فرد مغرور_چگونه یک فرد مغرور را عاشق خود کنیم

فرد مغرور_چگونه یک پسر مغرور را عاشق خود کنیم

 

فرد مغرور_هدف از این مقاله آموزش تکنیک های برخورد با افراد مغرور است: ما در تیم سربرگ تازه قصد داریم پاسخگوی سوالاتی چون؛ چگونه یه پسر را دیوانه خود کنیم چگونگی رفتار با دوست پسر مغرور راه های جذب پسر مورد علاقه برای ازدواج آموزش عاشق كردن پسر. مردان مغرور در عشق راه های جذب غیر مستقیم پسران راه های جذب دوست پسر راه های جذب پسران در دانشگاه برای هر شخصی ارزشمند هستند و تمام انسان هار برای عاشق کردن فرد مغرور تلاش میکنند.

اما عاشق کردن افراد مغرور نیاز به سیاست و تکنیک های خاصی دارد که تنها در صورت آشنایی با این تکنیک ها شما میتوانید موفق به جذب پسر مغرور یا جذب دختر مغرور شوید. اگر به دنبال برگرداندن رابطه با پسری که رفته است هستید و یا میخواهید بدانید چگونه هر پسری را دیوانه خود کنید باید به شما بگویم غریزه  هیچ کمکی به شما نخواهد کرد شما باید با برترین تکنیک های روانشاسی و تکنیک های nlp عشق آشنا باشید تا در این مسیر بهترین عملکرد را از خود نشان دهید.

 

مهارت ارتباطی برای عاشق کردن یک فرد مغرور

غلبه به احساس افراد مغرور تکنیک خاص خود را می طلبد، هیچ گاه نباید اجازه بدهید که یک فرد مغرور از علاقه شما و هدف شما کاملا با خبر باشد همیشه باید او را در تاریکی نگهدارید و برای او یک کنجاوی بوجود بیاورید، برای تسلط به احساسات افراد مغرور و خودشیفته باید کاری کنید که شخص مغرور به سمت ارتباط با شما قدم بردارد باید این تفکر را در ناخودآگاه او ایجاد کنید که خودش خواستار ارتباط با شما است، به محض اینکه متوجه شود شما به او علاقه دارید و در تلاش هستید تا با کارهایتان او را جذب کنید یک بازی احساسی را با شما شروع خواهد کرد که پاسخگویی نیاز خود یعنی برتری جویی باشد.

چگونه یک فرد مغرور را عاشق خود کنیم

یک فرد مغرور و خود شیفته بصورت کاملا ناخودآگاه نیاز به مورد توجه قرار گرفتن دارد. نکته مورد بحث نوع این توجه میباشد، یک شخص خود شیفته علاقه ای به توجه همه افراد نشان نمیدهد، در واقع این موضوع بستگی به ارزش آن فرد از دیدگاه یک شخص خود شیفته دارد. قبل از هر چیزی باید متوجه شوید ارزش از دید طرف مقابل شما چه تعریفی دارد. این ارزش می تواند نیاز به اعتماد بنفس، ثروت، تحصیلات، اندام، ظاهر و.. باشد.

چگونگی ارتباط با پسران و دختران مغرور

برای برخورد با افراد مغرور قانون کلی وجود ندارد، اگر با یک فرد مغرور مواجه باشید شما به چند حالت میتوانید برخورد کنید.
1.بی اعتنایی به فرد مغرور_ ممکن است باعث ایجاد توجه در فرد شود، و شخص مغرور سعی در جلب توجه شما باشد تا نیاز ناخود اگاه خود را که توجه همگان است را ارضا کند. یا ممکن است از رویی نسبت به این بی توجهی پاسخ منفی بدهد و در مقابل شما گارد بگیرد و توجهی نکند.
2.توجه کردن به فرد مغرور_ در این نوع برخورد شما توجه لازم و گاهی بیش از حد را به شخص خود شیفته نشان میدهید، عکس العمل فرد خودشیفته در این شرایط معمولا نزدیک شدن و استفاده ابزاری از طرف مقابل برای ارضای نیاز ها و اهداف خود است.
3.انتقاد و به چالش کشیدن فرد مغرور_ شخص مغرور یا از شما متنفر میشود و اهمیتی به شما نخواهد داد یا بصورت کاملا جدی سعی در جلب توجه شما دارد، این موضوع بستگی به میزان ارزش شما از دیدگاه فرد مغرور دارد.

آیایک شخص خود شیفته عاشق میشود

حتی افرادی که دارای یک شخصیت خود شیفته هستند و به غرور خود اهمیت زیادی نشان میدهند در مقابله با احساس عشق لطیف و قابل دسترس خواهند بود، رسیدن به این هدف یعنی عاشق کردن یک فرد مغرور نیاز به توجه داشتن به نکاتی مهمی میباشد که اصلی ترین این نکات احساس و ارزشی است که در نزد فرد مغرور دارید. باید نیاز ها علایق فرد مغرور را بشناسید و از آنها برای عاشق کردن استفاده کنید.

فرد مغرور
فرد مغرور

توجه نکردن به فرد مغرور

از نظر عوام فرد مغرور شکست ناپذیر و غیر قابل دسترس هست، شخص خود شیفته با اعمال و رفتار خود این تصور را در اطرافیان ایجاد میکند و باعث تقویت این باور که او یک فرد استثنایی است میشود. اما احساسی که این شخص در خود دارد کاملا متفاوت است، اکثریت مردم فکر میکنند فرد مغرور اهمیتی به بی اعتنایی آنها نمیدهد زیرا همیشه افرادی هستند که بجای آنها این توجه را نشان دهند.
بی اعتنایی و رد شدن، هر شخصی را آزار می دهد اما یک خودشیفته را تقریبا نابود می کند! چرا اینگونه است؟ این باور وجود دارد که دلایل غرور و خودشیفتگی این افراد بر می گردد به دوران اولیه زندگی شان. اگر یک کودک مورد سوءاستفاه قرار بگیرد یا به وی توجه ی لازم نشود، از چیزی که هست خجالت می کشد و در نتیجه برای پوشاندن و مخفی کردن آن احساس خجالت و شرم، به هر شکلی که بتواند عمل می کند.
بعضی افراد برای جبران این اتفاق، تبدیل به اشخاصی با روابط اجتماعی قوی می شوند و بعضی دیگر مکانسیم دفاعی دیگری انتخاب می کنند که خودشیفتگی نام دارد. پسران و دختران مغرور همه ی سعی خود را می کنند تا نقص های شان را با نشان دادن برتری های خود پنهان کنند.
اصلی ترین معیار یک فرد خود شیفته جلب توجه تمام اطرافیان است. به این دلیل وقتی با بی اعتنایی روبرو میشود دچار ناراحتی و سردرگمی شده و حاضر است به هر قیمتی شده ارزش وجودی خود را اثبات کند و برتر بودنش را به رخ شما بکشد.

واکنش منفی فرد مغرور

وقتی مورد بی توجهی و بی اعتنایی قرار بگیرد یا بدنبال بدست آوردن تائید است یادر اکثر موارد طرف مقابل را بصورت کامل رد کرده و او را فردی منفور و بی ارزش تلقی میکند و در هر حالی تلاش به تخریب شخصیت و تضعیف روحیه فرد مقابل دارد.

بهترین راه برای جذب فرد مغرور

حال با خود میگوید اگر نسبت به فرد خودشیفته بی توجه باشم او نیز به من توجه نخواهد کرد و اگر نسبت به او توجه لازم را داشته باشم فرد خود شیفته پیروز میدان میشود و دیگر نیازی به جلب توجه من ندارد، پس انجام چه کاری درست است؟
برخورد با افراد خود شیفته باید با تناقض های رفتاری همراه باشید. یعنی شما یک توجه خاص و یک نوع بی توجهی را در رفتارتان باید ایجاد کنید تا نتیجه گیری و مشخص شدن هدف شما برای فرد خودشیفته سخت باشد. این نوع رفتار باعث ایجاد دوگانگی در طرف مقابل شده و بهترین تکنیک برای جذب فرد مغرور است. البته باید در انجام این تکنیک دقت بالایی داشته باشید. راجب چگونه یک فرد مغرور را عاشق خود کنیم بیشتر بدانید.

؛؛برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند؛؛

02191305059

09129305020

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

 

مقالات مرتبط:

                                                    ارتباط با ما

نشانه های عاشق شدن یک مرد مغرور

بازگشت به رابطه برای ازدواج
قانون جذب عشق از دست رفته
عاشق کردن زنان و مردان
تبدیل رابطه دوستی به ازدواج
دینامیک های مرد و زن در روابط عاشقانه
چگونه با اعتماد بنفس باشیم

سربرگ تازه یک سایت خسته کننده و بی هدف نیست، سربرگ تازه یک سایت تخصصی در زمینه ان ال پی و قانون جذب می باشد. من حسین رجب پور نویسنده مقالات سایت و محقق در زمینه قانون جذب و ان ال پی هستم.

 

جستجو های شما:چگونه یک فرد مغرور را عاشق خود کنیم  مردان مغرور در عشق چگونگی رفتار با دوست پسر مغرور چگونه یک پسر مغرور را عاشق خود کنیم نشانه عاشق شدن پسر مغرور نحوه برخورد با زن مغرور خصوصیات افراد مغرور راه های جذب غیر مستقیم پسران چگونه با افراد خودشیفته رفتار کنیم مردان مغرور در عشق چگونگی رفتار با دوست پسر مغرور چگونه یک پسر مغرور را عاشق خود کنیم نشانه عاشق شدن پسر مغرور نحوه برخورد با زن مغرور خصوصیات افراد مغرور راه های جذب غیر مستقیم پسران چگونه با افراد خودشیفته رفتار کنیم مردان مغرور در عشق چگونگی رفتار با دوست پسر مغرور چگونه یک پسر مغرور را عاشق خود کنیم نشانه عاشق شدن پسر مغرور نحوه برخورد با زن مغرور چگونه یک فرد مغرور را عاشق خود کنیم  خصوصیات افراد مغرور راه های جذب غیر مستقیم پسران چگونه با افراد خودشیفته رفتار کنیم مردان مغرور در عشق چگونگی رفتار با دوست پسر مغرور چگونه یک پسر مغرور را عاشق خود کنیم نشانه عاشق شدن پسر مغرور نحوه برخورد با زن مغرور خصوصیات افراد مغرور راه های جذب غیر مستقیم پسران چگونه با افراد خودشیفته رفتار کنیم چگونه یک فرد مغرور را عاشق خود کنیم

میانگین امتیاز / 5. تعداد رای ها

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
فاطمه
فاطمه
1 سال قبل

سلام وقتی یه پسری که هم خود شیفته است و هم مغرور . مدام جلوی من میگه که تو دانشگاه دخترا عاشقم میشن و من اونا رو نمیخوام ولی همچنان دنبالجلب توجه و حرف زدن با منه و خودش رو از بقیه پسرا زیباتر و جذاب تر میدونه چ طور باید این پسرو عاشق کرد.؟؟؟؟

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید