بازگشت به رابطه

عشقم رفته میخوام برگرده چطوری عشقم رو برگردونم

روش جذب معشوق که رفته

عشقم رفته میخوام برگرده

سوال هایی که بسیار در اینترنت جستجو میشوند: عشقم رفته میخوام برگرده میخوام دوست پسرم برگرده چیکار کنم دوست دخترم برگرده؟ ایا عشقم برمیگرده  چه دعایی کنم که عشقم برگرده  فال برگشتن عشق  میخوام برگرده چیکار کنم عشقم عاشقم بشه  میخوام عشقم برگرده  عشقم رفت چیکار کنم برگرده  فال برمیگرده یا نه ما میخوایم جواب هایی رو بهتون بدیم که کاملا علمی، منطقی و اجرایی باشه.

روزانه هزاران نفر در دنیا از هم جدا میشن خیلی هاشون عاشق هم بودن و خیلی برای بودن باهم تلاش کردن، الان که شما دارید مطلبی با عنوان چطوری عشق رفته برمیگرده میخونید جز شما ۴۵ میلیون نفر در روز دنبال راه حلی برای برگشت عشق از دست رفته خودشون هستند، فقط شما نیستید که این مشکل رو دارید عشق شما جادوئی تر خاص تر از بقیه نبود،  پس فکر نکنید چون رابطه خاصی داشتید و با همه فرق داشت دیگه هیچ راهی برای برگشتن نیست نه رابطه شما هم مثل بقیه رابطه ها هم احتمال بازگشت داره هم احتمال جدایی کامل، این به شما بستگی داره که آیا هوشمندانه عمل می کنید و جزعی از کسانی که میشید که توانایی ترمیم و حفظ روابطشون رو دارن، یا نه به دسته ای ملحق میشید که همیشه روابطشون به یک نتیجه ختم میشه و همه اون ها پایان مشابهی دارن یعنی همون چرخه انکار که در کتاب بازگشت به عشق حسین رجب پور گفته شده.

اگر بخواهید بصورت غریزی عمل کنید و بعد با چکنم چکنم راجب اینکه عشقم رفته میخوام برگرده چیکار کنم  اشتباهات بیشتری بکنید و از عشقتون دورتر بشید، اون وقت قطعا این نتیجه ای نیست که دنبالش بودید. پس بجای اینکه بدون فکر عمل کنید، سعی کنید یک برنامه منظم و درست رو برای ترمیم رابطه خودتون و  عشقتون طراحی کنید بجای اینکه دنبال دعا و فال برای میخوام عشقم برگرده پیشم باشید این بار راه دیگه ای رو انتخاب کنید.

کتاب بازگشت به عشق

شما میتونید با مشاهده این کلیپ آموزشی مراحل کتاب بازگشت به عشق را یاد بگیرید و سپس در انتهای این مطلب روی لینک دانلود کتاب بازگشت عشق کلیک کنید و کتاب را هم دریافت کنید.

کتاب بازگشت به عشق میتونه ایده های که برای طراحی راه حل ترمیم رابطه شما نیازه رو بهتون بده، باید توجه داشته باشید همه ما آدم ها وقتی عشقمون از پیشمون میره حالمون بد میشه احساس افسردگی و تنهایی می کنیم، این مشکلات برای همه پیش میاد و همیشه هم هر کسی که توی اینترنت دنبال راهی برای میخوام عشقم برگرده بوده ولی چطوری و چطوریش براش فرق نداشته شکست خورده. ما میتونیم حداقل از تجربیات دیگران درس بگیریم، فکر کردن راجب این موضوع کمک میکنه بهتر درک کنیم چه کار هایی اشتباهه. هر چی بتونید خودتون رو بیشتر کنترل کنید و ذهنتون رو متمرکز تر کنید واقعیت ها رو بهتر میبینید و زودتر به نتیجه دلخواهتون میرسید و عشقتون برمیگرده برای همیشه پیشتون. دانلود کتاب بازگشت به عشق حسین رجب پور فصل اول رایگان هست.

اگر در حال مطالعه این مطلب هستید قطعا حال روحی مناسبی ندارید، چون رابطه خود را از دست داده اید یا طرف مقابل شما بسیار سرد شده است و شما احساس خطر میکنید. بهتر است قبل از اینکه مدام این سوال رو در ذهن خود تکرار کنید که چیکارکنم عشقم برگرده، با اشتباهات خود روبرو بشید و دست از اشتباهاتی که باعث میشه طرف مقابل تان سریعتر از شما جدا شود یا شما را برای همیشه ترک کند بردارید. تیم سربرگ تازه ناشر کتاب بازگشت به عشق حسین رجب پور تکنیک هایی رو در یک پکیج جمع آوری کرده است که میتواند راه حل های مناسبی برای زمانی که میخوایم عشقمون برگرده باشه.

انسان جز غرایزی مانند زنده ماندن و زادو ولد غرایز حفاظتی روحی نیز دارند، به این معنی که در مقابل هر مشکلی طبق غرایز خود عمل می کند، زمانی که ما انسان ها میبینیم عشقمون رفته ناخودآگاه و از روی غریزه یکسری تلاش هایی می کنیم برای برگرداندن عشقی که رفته، انسان همیشه به فکر اینکه چیکار کنم چطوری زندگیمو درست کنم، همین باعث میشه بعضی از این اقدامات غریزی صدمه زیادی به رابطه وارد کنه، در واقع ۱۳ کار هست که اگر شما اونها رو انجام بدید ترمیم عشقتون سخت تر میشه…

عشقم رفته می خوام برگرده چطوری عشقم رو برگردونم

در ادامه تصمیم داریم راجب اشتباهتی که افراد  در راه برگرداندن عشق از دست رفته مرتکب می شوند صحبت کنیم، افراد زیادی این سوال را از بنده می پرسند که چیکار کنم عشقم برگرده، همه این اشخاص عنوان می کنند که حاظر هستم هر کاری کنم تا عشقم برگرده پیشم، اما نکته همین جا است اگر شما میخواهید عشقتان برگرده نباید هر کاری انجام بدید، زیرا بعضی از اقداماتی که انسان ها بصورت غریزی برای برگردوندن عشق رفته خود انجام می دهند در اصل باعث بروز اختلال در مراحل بازگشت می شود.

آیا عشقم برمیگرده

عشقم ولم کرده چیکار کنم؟ دلیل مناسبی نیست برای تخریب شخصیت شما و از دست دادن اعتبارتون، وقتی سوال عشقم ولم کرده چیکار کنم؟ تمام چیزی باشد که بدنبال آن هستید قطعا خود وعزت نفستان را فراموش می کنید و بجای ترمیم رابطه اشتباهاتی رو انجام میدید که باعث میشه عشق شما برای همیشه شما رو ترک کنه.اشتباهات به اینجا ختم نمیشه گاهی مشاهده میشه که خانم های زیادی برای دیوانه کردن یک پسر دست به دعا و طلسم می زنن که خرافاتی بیش نیست

وقتی عشقت بلاکت کرده یا جوابت رو نمی ده اشتباه نکن

اگر هنوز در رابطه هستید و عشقتان از ده تماس شما یکی را پاسخ میدهد به ندرت پیام ها را جواب میدهد کارهایش راتوضیح نمیدهد مدام بهانه های مختلفی میاورد یا اینکه عشقتان بصورت کامل باشما قطع رابطه کرده است باید بدانید که انجام چند کار میتواند به سادگی تمام پل های شما و موقعیت های بازگشت به رابطه را برای همیشه ازبین ببرد، این اشتباهات اعبارتند از:تماس گرفتن و ارسال مداوم پیام، در دسترس بودن و برآورده کردن تمام خواسته های بجا و نابجا طرف مقابل، التماس کردن و اصرار به بازگشت به رابطه، ارسال واسطه و خواهش از دوستان مشترک برای ترمیم رابطه، پست ها وعکس های غمگین در فضا های مجازی، تهدید کردن، ابراز احساسات و علاقه مندی، ایجاد احساس ترحم و دلسوزی،… گاهی شخص شما را بلاک می کند و شما دنبال این هستید که بدانید وقتی عشقت بلاکت می کنه یعنی چی و باید چیکار کرد وقتی عشقت بلاکت می کنه می تونید راجبش بیشتر مطالعه کنید.

اصرار و این نوع فعالیت ها نه تنها هیچ کمکی به ترمیم رابطه و بازگشت به رابطه ازدست رفته نمیکند بلکه باعث می شود شخص شما را فردی ضعیف و بدون اعتماد بنفس تشخیص دهد، این موضوع را هم خودتان می دانید هیچ کس عاشق یک فرد ضعیف و بدون اعتماد به نفس نمی شود.

عشقم رفته میخوام برگرده
عشقم رفته میخوام برگرده

عشقم رفت چیکار کنم برگرده

چیکار کنم عشقم عاشقم بشه سوال جالبی است. ابتدا باید دلیل عاشق شدن رو درک کنید سپس سوال چیکار کنم عشقم عاشقم بشه را برای خودتون مطرح کنید و به جواب سوال چیکار کنم عشقم عاشقم بشه برسید.

دلایل عاشق شدن انسان ها

سالها تحقیق بر روی این زمینه محقق های روانشناسی را به این نتیجه رسانده که عاشق شدن هیچ دلیلی ندارد و تمام احساساتی که یک شخص به یک شخص دیگر پیدامی کند تماما بر اساس ناخودآگاه و نیازهای ناخودآگاه است. مثلا یک شخصی را تصور کنید که مشکل صحبت کردن در جمع را دارد، (یعنی عدم توانایی برقراری ارتباط در مکان های پرجمعیت، مهارت ارتباطی ضعیف و ترس از مورد توجه قرار نگرفتن). حال فردی با این مشکل بصورت ناخودآگاه جذب فردی می شود که نقطه مقابل او باشد یعنی مهارت های ارتباطی قوی.

میخوام دوست پسرم برگرده چیکار کنم دوست دخترم برگرده؟

خب اگر ما عاشق کسی شده باشیم و نیازهای ناخودآگاه اورا تشخیص بدیم ولی در برآورده کردن این نیازها موفق نباشیم باید چه کاری انجام بدیم؟ همانطور که گفتیم اشخاص براساس نیازهای ناخودآگاه خودشون به یک شخص وابسته می شوند پس ما باید این نیازها رو در خودمون بوجود بیاوریم تا بتونیم بصورت غیر مستقیم روی ناخودآگاه طرف مقابل خود نفوذ پیدا کنیم، به عنوان مثال شما یک فرد ترسو را تصور کنید؛ (یعنی نیاز ناخودآگاه شجاعت)، حال ما باید این نیاز را در خودمون بوجود بیاوریم تا باعث جلب توجه بشویم.

وقتی فرد ترسو نیاز خود که شجاعت است را در ما پیدا می کند بصورت ناخودآگاه شرطی میشود (یعنی ناخودآگاه وی این موضوع را همیشه در نظر می گیرد که برای برطرف شدن نیازش و پیدا کردن احساس امنیت به ما نیاز دارد). حال ما با ایجاد کردن این نیاز توانستیم توجه شخص را جلب کنیم. اما آیا این کار به تنهایی کافی است؟ اگر سوال شما یکی از سوال های چگونه با دوست پسرم اشتی کنم است، دقت داشته باشید که اول باید دست از انجام اشتباهاتی که قبلا عرض کردم بردارید.

عشقم رفته میخوام برگرده
عشقم رفته میخوام برگرده

بازگشت به رابطه از دست رفته در ۵ مرحله

۱٫مرحله اول قطع ارتباط بصورت کامل (نباید پیام ارسال کنید، تماس نگیرید، واسطه نفرستید، در شبکه های مجازی ابراز احساسات نکنید پست ها و عکس های غمگین نذارید)

قطع ارتباط برای بازگشت به رابطه اولین قدم است. میپرسید چرا؟ خب توجه داشته باشید ادامه دادن به این روند فقط تنش ها را افزایش می دهد و شما و عشقتان دورتر می شوید، انجام این اشتباهات باعث می شود چهره ای که از شما وجود دارد تخریب شود و به عنوان یه فرد ضعیف دیده بشوید همانطور که گفتیم هیچ کس عاشق فردی ضعیف نخواهد شد حتی خود ما.

۲٫مرحله دوم باید شخصیت طرف مقابلتون تحلیل و برسی بشه که از چه نوع تیپ شخصیتی هستند.(هر نوع تیپ شخصیتی نیاز مند برخورد های متفاوتی است شما نمی توانید با یک فرد مغرورهمانطور رفتار کنید که با یک فرد حساس رفتار می کنید)

۳٫مرحله سوم شناخت نیاز های ناخودآگاه (در این مرحله شما باید نیازهای ناخودآگاه طرف مقابلتون رو بر اساس تیپ شخصیتی ایشون تشخیص بدید و بصورت غیر مستقیم این نیازها رو از طریق تکنیک های ان ال پی و جذب برآورده کنید)

۴٫مرحله چهارم در این مرحله شما باید براساس قانون جذب تکنیک های ان ال پی ارتباط غیر مستقیم کلامی رو اجرا کنید.(اثر پروانه ای، نظریه ۶ درجه، شبکه های اجتماعی فعالیت ها، افزایش امتیازات، نفوذ و برنامه ریزی ناخودآگاه اطرافیان)

۵٫مرحله پنجم در این مرحله شما باید ارتباط غیر مستقیم رو به ارتباط مستقیم کلامی و ارتباط مستقیم غیر کلامی تبدیل کنید (برقراری ارتباط از طریق تکنیک های ان ال پی، نفوذ و برنامه ریزی عصبی کلامی مرحله آخر قانون جذب، ارتباط پیامی و برنامه ریزی عصبی نوشتاری طرف مقابل)

۶٫مرحله ششم آخرین و مهم ترین مرحله برای بازگرداندن عشق از دست رفته است که می توانید راجب آن بیشتر مطالعه کنید.

عشقم رفته میخوام برگرده
عشقم رفته میخوام برگرده

چطوری میتونم عشقمو برگردونم

اکثر مراجعه کنندگان بنده فقط یک چیز را می خواهند یک سوال را مدام تکرار می کنند آیا عشقم برمیگرده عشقم رفته میخوام برگرده چیکار کنم؟!

باید این رو بدونید وقتی که عشقتان شما رو ترک کرده برای این کار دلیل داشته و دیگه از ادامه ی این رابطه منصرف شده پس برای اینکه بتونید رابطه خودتون رو ترمیم کنید و عشقتان رو برگردانید باید دست از انجام دادن یک سری کار ها بردارید و برای موفقیت خودتون از تکنیک هایی استفاده کنید که علمی هستن. اینکه شما غریزی عمل کنید تا به هر قیمتی شده عشقتان را بازگردانید بی نتیجه خواهد بود و فقط فاصله ایجاد شده را بیشتر میکنید. شاید قطع ارتباط خیلی سخت باشه اما برای اینکه عشقتون برگرده باید در مرحله دوم  بصورت کامل قطع ارتباط کنید تا احساس منفی و تنش های بوجو آمده از بین بره.

چیکار کنم عشقم برگرده

برای بازگشت عشقتون دعا کردن یا فال برگشت فایده ای نداره، چون اگر این چیز ها واقعیت داشت و تاثیر گذار بود هر شخصی می توانست هر فردی را بدست آورد و این غیر ممکن هست، تنها راه اینکه بتونید کسی رو بخودتون جذب کنید افزایش تاثیر گذاری روی اون فرد و یادگیری مهارت های ارتباطی است، دیگران با توجه به رفتار شما عاشق میشن شما باید تکنیک های رو که برای جذب یک شخص استفاده میشه رو آموزش ببینید.

کتاب بازگشت به عشق

اگر نگاهی به زندگی آدم های موفق بندازید، کسانی که جایگاه اجتماعی برتر را دارند، افرادی که از لحاظ موفقیت های شغلی در صدر قرار دارند و یا اشخاصی که در روابط اجتماعی و عاطفی خود موفق هستند آنهایی که احساس خوشبختی می کنند، در زندگی آنها ردی از فرشته ها و یا این نامه نوشتن ها و تصویر سازی های آرزو کردن ها نمیبینید. انسان های موفق در زندگی و روابط خود نیز موفق هستند و دلیل موفقیت آنها ارتباط با فرشتگان نیست بله ایمان به خود است. یک فرد موفق هوش هیجانی بالایی دارد، یک شخص رو به پیشرفت مهارت های ارتباطی قوی دارد. میداند کجا باید صبر کرد، کی باید حرف زد، قبل از حرف زدن و عمل کردن همه چیز را میسنجد. یک شخص موفق احساسات خود را کنترل می کند، توانایی یادگیری خوبی دارد، عقل و مهارت خود را بالاتر از خرافات و احساساتش قرار میدهد برای همین از هر مشکلی پیروز خارج میشود. راه برگرداندن یک شخص صرفا تکیه به معنویات نخواهد بود. شما افراد موفقی را میتوانید پیدا کنید که ایمان قوی هم ندارند اما راه موفق بودن را میدانند. برای موفقیت صد در صد در مراحل ترمیم عشق و یا جذب عشق شما نیاز به علم و تکنیک های روز دارید که با جهان امروزی هماهنگ باشد، در کتاب بازگشت به عشق حسین رجب پور تکنیک های ان ال پی، تکنیک های روانکاوی، مهارت های ارتباطی، تکنیک های متقاعد سازی مرحله ای و تکنیک های نفوذ به ناخودآگاه به همراه قانون جذب بیان شده است که میتواند تاثیر بسیار زیاد و چشمگیری روی روابط شکست خورده بذارد.

من حسین رجب پور هستم یک محقق، نویسنده و پژوهشگر، هر چه که در این مقالات مطالعه می کند تجربه سالها تحقق و نگراش است، در سربرگ تازه ما تصمیم داریم به ارائه محتوای مفید، گام ارزش مندی در جهت آموزش مهارت های راتباطی و تقویت شخصیت افراد داشته باشیم. هر گونه کپی برداری از مقالات بدون ذکر منبع تحت پیگرد شدید قانونی قرار خواهد گرفت.

برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند.

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

 

مقالات مرتبط:                                         ارتباط با ما

چگونه یک رابطه شکست خورده را برگردانیم

چگونه فردی را عاشق خود کنیم

نامه نوشتن به فرشته عشق

دلایل شکست عشقی

اعتماد بنفس چیست؟

دینامیک های مرد و زن در روابط عاشقانه

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫106 نظرها

  1. سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰ در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

 1. اگه دیگه راهی نباشه با طرف در ارتباط باشیم چه جوری رابطه از دست رفته رو درست کنیم؟ گاهی واقعا آدم فقط امیدش به خداست. نه گاهی همیشه.اما شما بگین وقتی طرف رفته و هنوز عاشقی باید چیکار کرد. خواهشا منی که امیدم فقط به اون بالاییه، حرفی نزنید بهم که ته دلمو خالی کنین.

  1. عزیزم درکت میکنم…اما کسی که رفته دیگه هیچوقت اون ادم سابق نمیشه میدونم با این حرف ناراحت میشی اما کاری نمیشه کرد زندگی قانون جدایی هاست.
   من خودم ۷ سال با کسی بودم که عاشقش بودم الان ۳ روزه همه چی تموم شده و من حالم اصلا خوب نیست ولی خودمو باید سرگرم کنم که روم تاثیر نزاره دعا نکن برگرده دعا کن فراموشش کنی خودتون رو عذاب ندید بخاطر کسی که لیاقت نداره انتقام هم نگیرید فقط دنبال موفقیت برو مطمعن با چند سال بعد پیدات میکنه و میخواد که دوباره باهاش باشی و تو یادت به روزای الانت بیوفته که درد داری درد جدایی داری و با پا پسش بزن انشالله موفق باشی خودتو مشغول کن و با ذهنت اجازه نده بهش فکر کن و یه جایگزین به اسم خدا واسش بیار تو زندگیت.عاشق خدا شو….در پناه حق.

 2. واقعا کسایی ک ول میکنن میرن خیلی پستن لایق خوبی نیسن فقط امیدوارم ی روزی پشیمون برگردن و واسه دوباره بودن با ماها التماس کنن اون موقع قدرمارو میدونن .دوستان شماهم ناراحت نباشین همیشه که اینجوری نمیمونه خدای ماهم کریمه

  1. سلام عرض شد میتونید سوالاتتون رو به این شماره ارسال کنید.(از طریق واتس آپ یا تلگرام) ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

   1. سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰ در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

  2. انها هم میگن که خداشون کریمه.میگن مجبور به این هستن که برن.میگن که زندگی با اجبار رو نمی تونیم

  3. منم دیشب باهاش تموم کردم اخه بعد چند ماه بهش گفتم من خیلی دلتنگت میشم اگ صداتو نشونم میگه من دلتنگت نمیشم بخدا بعد گفتم چی ما خیلی وقته باهمیم چطور دلت اومد اینو میگی و بعد رفت جوابم هم نداد

 3. سلام
  بعد از ۱۰ سال تنهام گذاشت و رفت.به هر دری زدیم که حداقل یکی از مون بره سر یه کار ثابت تا بتونیم زندگی مشترک و شروع کنیم فایده نداشت که نداشت..
  بعدش گفت خسته شدم! گفت توان خوشبخت کردنت و ندارم! خیلی راحت کنارم گذاشت و گفت با هر کی دوس داری ازدواج کن!
  دلم خیلی براش تنگ شده.
  ازش بی خبرم..حتی نمیدونم اون ازدواج کرده یا نه
  فقط امیدم به خداست که برش گردونه.
  تو رو خدا برام دعا کنید..

  1. منم دقیقا عین شمام با این تفاوت ک فقط گاهی باهم حرف میزنیم ماهم سر مسائل مالی اینطوری شدیم.واقعا نابودم الان امیدوارم هردومون با یه خبر خوش برگردیم به زندگی

   1. سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰ در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

 4. سلام خسته نباشید
  به مدت ه با شخصی اشنا شدم و علاقه مند بود که بیشتر باهم اشنا بشیم این مدت باهم خوب بودیم و مشکل نداشتیم .ولی دیشب من یه دوروغ گفته بودم و متوجه شد و کات کرد.از اون موقه جوابم و نمیدن.من امروز پیام زیاد فرستادم و با خوندن متن شما تو سایتتون متوجه اشتباهم شدم
  خیلی ناراحتم لطفا راهنماییم کنین که چطور رفتار کنم که برگردن

  1. سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰ در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

  2. ما پسرا به دروغ خیلی حساسیم.اگه میخواید برش گردونید باید اول ببینید که پای کسی در میون هست یا نه و اینکه واقعا عاشق همید یا نه.بعد از اون باید بتونید اعتماد طرف مقابلو بدست بیارید.ابراز احساسات کنید و بگید که دیگه همچین کاری که قبلا کردید رو انجام نمیدید.بعد از اشتی به احتمال زیاد اون دروغ و کاری که انجام دادید رو خیلی به روتون میارن.هربار که اینکارو کردن با پشیمونی بگید که اشتباه کردید و دیگه اینکارو انجام نمیدید.از کاراش هم دلخور نشید چون دروغ یه دختر برای پسری که عاشقشه خیلی سخته

   1. سلام، منم به عشقم دروغ گفتم ولی خودم راستشوبهش گفتم ینی اگه خودم نمیگفت شاید هیییچوقت متوجه دروغم نمیشد بااینحال خیلییی ناراحتو عصبانی شد وبهم گفت برو دیگه نه زنگ بزن نه پیام وگرنه مجبور میشم شمارمو عوض کنم بلاکمم کردالان۱۳روزه ازش بی خبرم خیلی دلم میخاد ازدلش دربیارمو برگرده بنظرتون چیکارکنم حالم خیلی بده ازیه طرف میگم کاش راستشوبهش نمیگفتم ازطرفه دیگه میگم چون عاشقش بودم حقش نبود بهش دروغ بگم چیکارکنم😢😢

 5. سلام.تحمل دوریش واسم واقعا سخته.۳ روزه سر ۱ سوتفاهم ترکم کرده هرچقدهم توضیح دادم براش فایده نداشت.دقیقا همین کارایی که گفتین انجام نده رو انجام دادم التماس کردم مدام زنگ زدم ولی دریغ از جواب.رک گفت برو دیگه تمومه نمیخوامت.منم شکستم و برگشتم اما الان با خوندن این متن تصمیم گرفتم یه مدت بحال خودش بذارمش بلکه دلش تنگ شده.آدم مغروز و احساسی هست میدونم عاشقمه فقط یکم عصبیه امیدوارم زودتر خودشو پیدا کنه و برگرده.بی صبرانه منتظرشم

  1. سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰ در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

  2. سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰ در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

  3. زندگی زیباست اگر بگذارند عشق هم زیباست اگر بگذارند قدر لحظات کنار هم بودن را بدانیم
   لعنت به تنهایی و تنهایی…

 6. سلام لطفا کمک کنین همسرم رفته الان منو نمیخواد یعنی ده تا پیامک من میزنم اون حتی یک پیامکو نمیزنه زنگ میزنم رد تماس میده البته بگم من خودم باعث شدنه سال پیش بهش خیانت کردم الان اونارو مترحمیکنه یا اینکه هی میگه من دیگه دوستت ندارم هرکیو فرستادم دنبالش جواب نداد خودم رفتم دنبالش جواب نداد فقط میگه نمیخوام من یه دختر هشت ساله دارم هی میگه مامانو میخوام مامانشم میگه نه تورو نه بچه رو میخوامهر راهی که به فکرم رسیدو انجام دادم ولی نشد چکار کنم من الان نه دنبال خیانتم نه چیزی من همسرمو خیلی دوست دارم الانم بخاطر کاری که کردم شرمسارم بهشم گفتم زنگ میزنم رد میده کمکم کنین چکار کنم

  1. سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰ در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

 7. هر کاری بگین کردم فقط میگه طلاق البته مادرشم طلاق گرفته وهمه خانواده من میگه راه مادرشو داره میره چکار کنم لطفا راهنماییم کنین

  1. سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰ در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

  2. بهش اطمینان خاطر بدید.اگر عاشق هم بودید برید جاهایی که اوایل رابطه با هم بودید و خاطره هارو زنده کنید.با یک شاخه گل و زانو زدن و طلب بخشش و اینکه بیاد و زندگیتونو عالی تر کنید درست میشه.بهش اطمینان بدید که دیگه خیانتی نمیکنید و هر روز باهاش مهربون تر از دیروز باشید

 8. بچها من پنج ماه پیش با پسرعموم رل زدم،رابطمون خوب بود و قصدمون هم ازدواج بود،خیلی عاشقم بود از رفتارش کاملا پیدا بود اما نمیدونم چیشد ک ۱۷روز پیش یهو بهم گفت ما بهم نمیرسیم و ما برای هم نیستیم حلالم کن و رفت…و حالا من موندم و یه دلی ک خیلیییی تنگه و فقط روزامو میشمرم میگم شاید پشیمون بشه و برگرده،تا حالا هیچوقت احساس شکستمو نشون ندادم و هیچکس حتی خودش خبر نداره چی به روزم اورده ولی من تو خلوت خودم دارم میمیرم….بچها چکار کنم منتظرش بمونم؟!😢بنظرتون برمیگرده؟؟؟تروخدا بگین

  1. سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰ در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

 9. سلام من بایکی اشناشدم بهم گفت خیلی دوستت دارم ویکساله که میخامت بخاطراینکه مغرورم نگفتم فکرکردم ک واسه همیشه میمونه اماتمااام اون حرفاش فقط یک شب بود شب دوم دیگه بهم پی نداد همینطورشب سوم بهش گفتم چتع چیشدع خوندولی جواب نداد نمیدونم چش شده بود

  1. سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰ در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

   1. سلام، منم به عشقم دروغ گفتم ولی خودم راستشوبهش گفتم ینی اگه خودم نمیگفت شاید هیییچوقت متوجه دروغم نمیشد بااینحال خیلییی ناراحتو عصبانی شد وبهم گفت برو دیگه نه زنگ بزن نه پیام وگرنه مجبور میشم شمارمو عوض کنم بلاکمم کردالان۱۳روزه ازش بی خبرم خیلی دلم میخاد ازدلش دربیارمو برگرده بنظرتون چیکارکنم حالم خیلی بده ازیه طرف میگم کاش راستشوبهش نمیگفتم ازطرفه دیگه میگم چون عاشقش بودم حقش نبود بهش دروغ بگم چیکارکنم😢😢

    1. در پاسخ به soma
     سلام عرض شد زمانی که نظریه ناخودآگاه در روانشناسی مطرح شد عملا یک انقلابی توی روانشناسی آغاز شد و بعد از اون روانکاوی بوجود اومد روانکاوی و تحلیل ناخودآگاه این امکان رو برای ما بوجود آورد که بتونیم ریشه تمام مشکلات رو پیدا کنیم تا بتونیم مشکلاتی که در زندگی بخصوص در روابط ایجاد میشه را بصورت ریشه ای حل کنیم و این موضوع موفقیت درترمیم روابط رو قطعی می کنه. اگر واژه ناخودآگاه و خودآگاه براتون جدید هست و یا اطلاعات شما توی این زمینه زیاد نیست میتونید داخل کانال تلگرامی سربرگ تازه عضو بشید و مقاله های مربوط به ناخودآگاه رو مطالعه کنید تا بصورت کامل کار با ناخودآگاه رو بتونید درک کنید.
     باید اشاره کنم که ناخودآگاه انسان در هر لحظه در حال برنامه ریزی شدن هست، هر اتفاق هر حرف و یا هر باوری روی ناخودآگاه ما تاثیر میذاره و ناخودآگاه ما رو برنامه ریزی می کنه این برنامه ریزی باعث میشه احساسات تغییر کنن و یا احساس جدیدی بوجود بیاد و نقش احساسات خیلی تعیین کننده هست ما هر تصمیمی که میگیریم هر کاری که می کنیم هر حرفی که میزنیم تحت تاثیر احساساتمون هست. زمانی که توی رابطه شما این تنش بوجود اومد آسیب زیادی به برداشت عشقتون از شما وارد شد و این از واکنش های ایشون کاملا مشخصه. قطعا انتظار شما از رابطتون اینکه بخاطر این اتفاق انقدر سریع به جدایی نرسید و عشقتون حاظر بشه مشکل رو حل کنید این خواسته شما کاملا درست و طبیعی هست اما باید به یک نکته توجه کنید شما شرایط رو از دید خودتون میبینید در صورتی که دید طرف مقابل شما خیلی تفاوت داره. چون در حال حاظر بخاطر تنش و اتفاقات رخ داده طرف مقابل شما احساس مثبت قبل رو نداره و احساسش نسبت به شما منفی هست این باعث میشه نتونه به ارزش رابطه درست فکر کنه احساس منقی که براش بوجود اوده اون رو آزار میده و مانع این هست که صحبت ها و دلایل شما رو بپذیره و ایشون هم کاملا حق دارن برای همین نیاز به فرصت دارن که شما باید این فرصت رو بهشون بدید نباید فکر کنید که بهترین کار اینکه همین الان راجب مشکل حرف بزنید این درست نیست چون الان ایشون احساس منفی دارن در نتیجه واکنش و ارتعاش ایشون هم منفی هست.
     ببینید هر حرفی هر کاری هر اتفاقی یک ارتعاش از خودش داره منظورم از ارتعاش اون نیروی ماورای و نامرئی نیست. ما انسان ها در طول زندگی مدام در حال ارسال ارتعاش و سیگنال های ارتباطی هستیم مثلا با زبان بدنمون مثل دست به سینه نشستن که نشانه گارد گرفتن هست، با چهرمون مثل اخم کردن مثل ناراحت بودن ترسیدن ویا با حرف ها مون با کار هایی که میکنیم با تصمیماتی که میگیریم. همه این ها ارتعاشی از خودش ارسال می کنه این ارتعاش ها و سیگنال ها ورودی ناخودآگاه دیگران و حتی خود ما رو هم برنامه ریزی می کنه باعث میشه احساسا و تفکر عشقمون یا هر کس دیگه به ما تغییر بکنه و بر اساس ارتعاشی که خودمون ارسال می کنیم شکل بگیره. وقتی تنش بالا میگیره خب ما سیگنال های منفی زیادی رو ارسال می کنیم و قطعا این باعث تاثیر گذاری منفی رو ناخودآگاه عشقمون میشه نظرش رو تغییر مید احساسش رو منفی می کنه در نتیجه تصمیمی که میگیره میتونه جدایی باشه. بدی بحث و تنش اینکه باعث میشه شخص هویت فردی خودش رو در رابطه زیر سوال ببره و از خودش بپرسه آیا این رابطه ارزش این مشکلات رو داره؟ آیا من انتخاب درستی کردم؟ آیا ادامه دادن کار درستی هست یا تمام کردن؟ آیا طرف مقابل من واقعا انتخاب خوبی هست و من با اون خوشبخت میشم؟
     حالا فکر کنید طرف مقابل شما داره به این چیز ها فکر می کنه و همون موقع اصرار های شما تلاش های شما و حرف های شما بیشتر ایشون رو عصبی و زده بکنه مثلا اینکه بخواهید یکی از اشتباهاتش رو بیان کنید برای اینکه خوتون رو توجیه کنید یا مدام بگید توهم مقصر بودی و یا حتی کلی خواهش و اصرار بکنید! این کار باعث میشه سیگنال های منفی به سمت یک ذهن و ناخودآگاه منفی شده سرازیز بشه اگه کمی بهش فکر کنید میبینید که خروجی این موضوع قطعا چیز مثبتی نیست. پس اولین چیزی که لازمه اینکه شما به ایشون فرصت بدید کمی با خودش خلوت کنه کمی آرامش پیدا کنه احساس منفیش کم بشه بعد به فکر جبران کردن اتفاقات افتاده باشید. پس اولین چیزی که لازمه اینکه شما به ایشون فرصت بدید کمی با خودش خلوت کنه کمی آرامش پیدا کنه احساس منفیش کم بشه بعد به فکر جبران کردن اتفاقات افتاده باشید. نکته مهم توی شرایط شما اینکه با برنامه پیش برید خب این برنامه باید به این صورت باشه اول اجازه بدید زمان کار خودش رو بکنه و احساسات منفی رو کم کنه و خلاء عاطفی بوجود بیاد سپس احساس منفی رو با تکنیک های ایجاد احساس مثبت ازبین ببرید و خودتون رو در ناخودآگاه عشقتون با احساس مثبت مرتبط کنید و عواملی رو ایجاد کنید که باعث بشه رابطه شما شکل و فرم قبلی رو بگیره در واقع باید به این رابطه دلیلی برای ادامه دارد شدن بدید باید ارزش اون رو برای طرفتون بیشتر کنید در ادامه این مشاوره من قطعا شما رو راهنمایی می کنم که چطور طبق این برنامه پیش برید.
     بهتون حق میدم شاید الان براتون این مسئله پیش بیاد که اگه من نرم سمتشم که فراموشم میکنه منو میذاره کنار اما این طور نیست چون فراموش کردن به این سادگی نیست حداقل برای فراموش شدن یک رابطه ۶ ماه زمان نیازه و این فرصتی که شما به طرفتون میدید قرار نیست انقدر طولانی باشه قراره به اندازه ای باشه که نه خطر فراموش شدن رو داشته باشیم و نه آرامش رو از طرفمون بگیریم.
     توی این شرایط که طرف مقابل شما تصمیم به جدایی گرفته تلاش و اصرار قطعا بی فایده هست اگر این کار ها را کرده باشید مطمعنا تا حال به این نتیجه رسیدید که اصرار چیزی رو درست نمی کنه. قدم اول برای استفاده از تکنیک شش مرحله ای بازگشت عشق اینکه رابطه بصورت کامل از طرف شما قطع بشه . قطع ارتباط باید بصورت یک طرفه باشد {پیام ندید، تماس نگیرید، واسطه ارسال نکنید، در شبکه های اجتماعی پست ها و یا عکس های مربوط به ایشون یا پست هایی که نشان دهنده احساس ناراحتی شما است منتشر نکنید }. برای شروعِ این قطع ارتباط شما نباید پیامی مبنی بر کات کردن یا تمام کردنِ رابطه یا اینکه مدتی نمی خواهید پیام بدهید، ارسال کنید. قطع ارتباط باید یک طرفه و از سمت شما باشد بدون گفتن حرفی راجب این موضوع. اگر راجب این قطع رابطه براتون سوالی پیش اومده یا میترسید که انجام این کار باعث بشه عشقتون رو از دست بدید و هنوز قانع نشدید که این قطع ارتباط چرا انقدر اهمیت داره بگید تا خدمتتون دلیلش رو بیشتر توضیح بدم. وقتی ما توی این شرایط قرار میگیریم ناخودآگاه ما به صورت غریزی یکسری کار ها رو می کنه که کار های اشتباهی هست ما ناخودآگاه فکر می کنیم این کار ها تنها چیزی هستن که باعث میشه رابطه ما برگرده اما روانکاوی ثابت می کنه اینطور نیست این اقدامات غریزی تحت عنوان ۱۳ اشتباه خطرناک برای بازگشت در کتاب بازگشت عشق نوشته حسین رجب پور مطرح شده

     برای دریافت مشاوره و آموزش مراحل بازگشت عشق میتوانید به تیم روانشناسی سربرگ تازه در تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

  2. عشق نبود هوس بود من الان ۲ماهه عاشق یکی شدم با اینکه دورم شلوغه ولی خطمو خاموش کردم اینستامو پاک کردم چون هیچ کس جای اونو جز خودش پر نمیکنه

 10. من ۲ سال ازدواج کردم اما رفت خیلی ساده بهم گفت نمیتونم باهات باشم
  خیلی خیلی دوسش دارم اما دریغ از اینکه بخواد تحمل کنه
  همیشه اخلاقش گند بود
  عاشقشم کاش برگرده الان که تایپ میکنم از خدا میخوام بمیرم راحت بشم

  1. سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰ در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

 11. من ۲ سال ازدواج کردم اما رفت خیلی ساده بهم گفت نمیتونم باهات باشم
  خیلی خیلی دوسش دارم اما دریغ از اینکه بخواد تحمل کنه
  همیشه اخلاقش گند بود
  عاشقشم کاش برگرده الان که تایپ میکنم از خدا میخوام بمیرم راحت بشم

  1. سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰ در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

  1. سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰ در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور. این شماره هم واتس آپ دارد هم تلگرام یا شماره را اشتباه ذخیره کردید یا مشکل از گوشی شماست از طریق آی دی میتونید به تلگرام پیام بدید در بخش ارتباط با ما روی لینک تلگرام کلیلک کنید

 12. سلام ماچندوقتی باهم بودیم ولی سرمشکلاتی که برام پیش اومدوخدمت سربازی جداشدیم میخوام دوباره پیشش باشم ولی نمیخوادمنوخطشم تازگیاخاموش کرده تروخداکمکم کنید

  1. سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰ در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

 13. سلام من و عشقم خیلی همدیگه رو دوس داریم ولی این چند وقت کمی سرد شده بود همیشه تمام مسائلشو برام میگفت ولی این چند وقت بود کلا بی حوصله بود منم احساس اضافی بودن بهم دست دادباهاش کات کردم البته کلا اخلاقش اینطوریه یه غار تنهایی لعنتی داره تا یکم بش فشار میاد میره تو خودش …الانم دلم براش تنگ شده ولی نمیتونم برگردم عزت نفسم میره زیر سوال و این موضوع خیلی برام اهمیت داره از اون روز هم کلا دیگه واتساپ تلگرام روزی یبار میاد اونم چند دیقه…نمیدونم چیکار کنم

  1. سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰ در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

 14. سلام. خسته نباشید
  من سر یک مسئله به طرفم توهین کردم و تحقیرش کردم و حرفی زدم که نباید….
  راستش حال روحی خوبی نداشتم و اصلا متوجه نبودم چی میگم، واقعا منظوری نداشتم . حالا بلاکم کرده، هرچی بهش پیام میدم فقط میخونه بعدم بلاک میکنه.
  میخوام باورم کنه و منو ببخشه

  1. سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰ در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

 15. سلام مشکلات تمام کسانی که عشقشون ترکشون کرده رو خوندم . اما من کسی روکه سالها عاشقش بودم رو ترک کردم اومدم تو این قسمت ببینم ترفندهاش چیه که جدیدا داره انجام میده. بهم دروغ گفت دروغ های کوچیک خودخواهی داشت منم آدم تو داری هستم هی منتظر شدم ببینم شاید درست بشه اخلاقش اما نشد خستم کرد عشقش الان تبدیل به نفرت شده . رفت دم عطاری قرص …..خرید فیلم گرفت گفت دارم خودکشی میکنم برام فیلم فرستاد من که دیدم حالم بد شد و از اون ببعد ازش متنفر شدم وقتی فهمیدم دروغ به این بزرگی بهم گفت و باعث ناراحتی و آزارم شد الان دیگه از اون عشق خبری نیست که هیچ حالم از هر چی عشقه بهم میخوره . پس وقتی یک نفر گفت نمیخوادتون التماس نکنید خواهش و تمنا نکنید دست به کارای کودکانه نزنید آهنگ عاشقانه نفرستید این کارا فقط حال اونو بیشتر بهم میزنه .

 16. سلام خوبید من دنبال راهی هستم که بگه چطور عشقمان را برگردونیم شما واقعا فکر میکنید با این روش ان ال پی بشه؟

  1. بله دوست عزیز با کمک علم ان ال پی و قانون جذب عشق تقریبا ۸۰ تا ۹۰ درصد افراد میتونن موفق بشن

 17. من اولاش برام خیلی سخت بود وقتی رفت ولی حالا برام عادی شده ۵سال ب پاش موندم ولی لیاقتمو نداشت اگه عشقتون رفت بزار بره و طعم جدایی رو بچشه و آدمای دنیا رو بشناسه….بدونه ک هیچکی مثل تو نمیشه چند بار ولم کرد رفت ولی باز برگشت و من چون خیلی دوستش داشتم نتونستم نزارم برگرده ولی العان دوباره رفته….

 18. من دوساله ازدواج کردم
  زنم همه زندگیمه
  بدون اون نمیتونم زندگی کنم ولی الان میگه منو نمیخواد و میخواد از من جدا بشه باید چیکار کنم 😔😔

 19. من دوساله ازدواج کردم
  زنم همه زندگیمه ۲۲سالمه
  عاشقشم و اون میگه دیگه دوسم نداره و میخواد از من جدا بشه
  گوشیش خواموشه و خونه پدرشه
  میگه فقط طلاق اگه طلاقم ندی مهرمو میزارم اجرا
  من بدون اون میمیرم چیکار باید بکنم؟

 20. ببخشيد آقاي رجب پور همه دارن از مشکلاتشون حرف ميزنن پس ممکنه مشکلي نداشته باشن ک اينجا يه راهه حلي پيشنهاد بديد

 21. ببخشيد آقاي رجب پور همه دارن از مشکلاتشون حرف ميزنن پس ممکنه مشکلي نداشته باشن ک اينجا يه راهه حلي پيشنهاد بديد

 22. سلام دوست دختر من رفته الان یک هفته میشه،من راهکارها رو خوندم یک هفته هستش ازش خبری ندارم فقط پروفایلشو چک میکنم،میخوام بهش الان پیام بدم به نظرتون چه پیامی بدم؟

  1. سلام عرض شد برای ترمیم یک رابطه زمان نیاز است و در کنار این زمان شما باید تکنیک های بازگشت به رابطه را اجرا کنید تا بتونید عشق خودتون را برگردونید برایاطلاع از مراحل چطوری عشقم رو برگردونم میتونید به بخش ارتباط با ما مراجعه کنید و از طریق ارتباط با مدیر روابط عمومی سوالات خودتان را مطرح کنید. دوستان و همکاران ۲۴ ساعت آمده پاسخگویی رایگان هستند.

 23. سلام
  من دو سالو خورده ای با یکی رابطه دارم
  ب خاطرش همه کار کردم
  اما اشتباهاتم زیاد بود
  اونم همینطور
  اما من همیشه بستم چشمامو
  اشتباهاتشو ب روش نیاوردم
  یا خیلی راحت بخشیدمش
  اما اون هر بار ک اشتباه کردم
  ب سختی منو میبخشید و همیشم منت گذاشت ک بخشیدمت
  چند بار ترکم کرد با التماس برشگردوندوم
  الانم سر ی سو تفاهم ترکم کرده
  دارم میمیرم
  خیلی دوسش دارم
  من قبل اون یه عشق یک طرفه داشتم
  به یکی از فامیلا هفت سال عشق یک طرفه داشتم و عذاب می کشیدم
  این اقا منو نجات داد
  حالا اگ برنگرده من واقعا دیوونه میشم
  تموم کارایی ک اشتباهه رو انجام دادم ینی کلی التماسش کردم
  چیکار کنم من بدون اون دیوونه میشم
  خیلییییی عاشقشم
  با تموم نداری هاش هم کنار اومدم
  کمکم کنید😭😭😭😭😭

  1. روابط عمومی موسسه سربرگ تازه اقدام به اطلاع رسانی رایگان راجب راه های برگرداندن عشق از دست رفته می کند برای اطلاع یافتن از راه های برگرداندن عشق از دست رفته میتونید به بخش ارتباط با ما مراجعه کنید و از طریق ارتباط با مدیر روابط عمومی سوالات خودتان را مطرح کنید. دوستان و همکاران ۲۴ ساعت آمده پاسخگویی رایگان هستند.

 24. دخترا همشون همینن داش ناراحت نباشین همشون اگه بفهمن عاشقشونین دیگه تره ام براتون خورد نمیکنن.
  من خودم عاشق دختر خالم هستم. خیلی رابطمون با هم خوب بود حتی چن بار غیر مستقیم حرفای عاشقانه بهم میزد. ولی وقتی بهش ابراز علاقه کردم دیگه محلم نمیذاشت .
  حتی جواب سلام منو هم تو تلگرام نمیده ولی رفتارش قبلا عینهو عاشقا بود ولی الان محلم نمیذاره.
  تازگیا متوجه شدم به پسر خالم که هم سنمه نظر داره بدون اینکه پسر خالم چیزی بهش بگه. تازه بلاکمم کرده دختر خالم.

  آره داداشا دخترا رو اول عاشقشون کنید بعد وقتی مطمئن شدین عاشق شدن بعد کم کم بهشون نزدیک شین.
  دخترا همینن یهو دیدین تغیر رفتار دادن.
  دعا کنین عشقم برگرده.

 25. به نظر من ما هم گاهی وقتا جوری زیاده روی توی عاشق بودن بهشون انجام میدیم ک واسشون تکراری میشیم
  باید فراموششون کنیم و یکی ک مثل خودمون تو عاشقی باهامون رفتار کنه پیدا کنیم
  خیلی دوست دارم یکی دیگرو پیدا کنم ک وقتی عاشقم شد مثل من بهم ابراز علاقه کنه

 26. من که از شما راضی ام و اومدم به تمام کسایی که کامنت من رو میخونن بگم که تروخدا ریلکس و اروم باشید و اشتباهات من رو تکرار نکنید و التماس و اصرار رو بزارید کنار صبور باشید و با اعتماد بنفس و با آرامش کامل با خانم گلرویی و آقای رجب پور در ارتباط باشید تا به نتیجه برسید. ممنونم از تیم سربرگ تازه که ارامش قلبی رو بمن برگردوندن و همچنین صبرو حوصله خانم گلرویی عزیز که به حرفهای بنده گوش دادن و کمک کردند.

  1. در پاسخ به arash
   شما به من و تیمم لطف دارید باعث خرسندی است که تونستید نتیجه مناسبی بگیرید

 27. من میخام برگرده.هردومون مغروریم تهدیدم کردگف این باربرم دیگه برنمیگردم الانم رفته.منم دارم دیونه میشم.همیشه سرمسائل کوچیک باهام بحث میکنه خیلی اذیتم میکنه ولی من خیلی دوسش دارم چی کارکنم میدونم دیگه نمیاد.اون اولین من بوددلم میخاست آخرینمم باشه ازین طرف نمیتونم باعذاب وجدانم کناربیام من دوسش داشتم براهمین ازبین این همه اونوانتخاب کردم کاش قدرمیدونست…

  1. در پاسخ به ساره
   سلام عرض شد. رابطه ی انسان ها متقابل است، یعنی رفتارِ هر دو شخص، هم روی یک دیگر تاثیر می گذارد و هم روی رابطه ی آنها. انسان ها در اوایلِ رابطه، براساس معیارها و امتیازاتِ طرف مقابل به سمت او جذب می شوند و رابطه ای را ایجاد می کنند اما در طولِ رابطه به دلیل نبودِ آموزش و مهارت های ارتباطی مشکلاتی به وجود می آید (بعضی از این مشکلات فاحش است و بعضی هم زیر پوستی). هر نوع از این مشکلات می تواند تاثیرات مخربی روی رابطه بگذارد.

   اگر شما مهارت های ارتباطی را ندانید، حتی محبت کردن هم دردسرساز است چه برسد به تنش (اجبار کردنِ شخص به کاری یا انجام کاری خلافِ انتظارِ او یا عدم توانایی در کنترلِ هوش هیجانی در هنگام مشکلات). وقتی این نارضایتی ها در رابطه عادت شود و نیازهای ناخودآگاهِ فرد نادیده بماند رابطه از یک احساسِ لذت بخش تبدیل به یک احساسِ منفی می شود. در واقع تمام نکات مثبت شما محو می شود، در ناخودآگاهِ شخص، شما با احساس منفی مرتبط می شوید. پس طبق طبیعت، انسان سعی می کند با خارج شدن از رابطه، این احساس های منفی را از خود دور کند.

 28. سلام جناب آقای دکتر عزیز و محترم بنده سودجو هستم و مخلص شما. شما زندگی و همسرو بچه های من رو برگردوندید من حالم خیلی خیلی بد بود بخدا دارم اشک میریزم و اینارو می نویسم یک شبم نمیتونستم بخوابم تا صبح بیدار می شدم و بدنم میلرزید تمام آرامش از خونم رفته بود چه درد وحشتناکی بود الهی هرچی از خدا بخواید بهتون بده خونوادتونو همیشه نگه داره واستون دوره های شما فوق العاده بود ممنووون و تشکر همیشه قدردانتون هستم

  1. در پاسخ به حسن.سودجو
   سلام عرض می کنم آقای سود جو خیی خوشحالم و براتون آرزوی خوشبختی می کنم. قدر فرصت خودتون رو بدونید و دیگه اشتباه نکنید احساسات زنان بسیار شکننده است اگر احساسات همسر شما یک بار دیگر قربانی نداشتن مهارت ارتباطی و بی توجهی شما بشه مشخص نیست که آیا باز هم بشه کاری برای بازگشت کرد یا خیر پس از فرصتی که دارید به بهترین شکل استفاده کنید. درود

 29. سلام به همگی
  من براتون دعا میکنم مشکل همتون حل بشه
  شما هم دعا کنید من زود تر بمیرم راحت شم
  اگه دعام کنید ممنون میشم

 30. دوستان ناراحت نباشین ماها هم خدایی داریم
  من بعد ۸سال رابطه ول کرد یهو رفت ن ب تماسام پاسخ داد ن چیزی بیشتر ک زنگ زدم دلیل بپرسم بلاکم کرد تو یه اس نوشت تهمت زد ک وقتی دانشجو بودی دورت پر بود.اشکال نداره فدای سرتون کسی که رفته بذارین بره گم شه یه روزی اونام تاوان میدن

 31. سلام،از رویه دلتنگی خودشو میزد به بیخیالی با اینکه خیلی بی صبرانه منتظرم بود خیلی مغرور بود یکبار میگفت دوستت دارم یعنی واقعا از ته دلش بود،نمیدونم یه شب چیشد باهاش دعوا افتادم و مقایسش کردم بعدش گفت تمام،بهش پیام دادم کلی جوابمو با گریه داد هم برایه خودش درد اور بود جدایی هم برایه من.تنها اشتباهی ک کردم رفتم و به فامیلشون گفتم فامیلش هم رفت به گوشش رسوند یعنی دیگ رابطه انگار داشت برمیگشت براش زنگ زدم تماسو برقرار کرد ولی بعد اینکه فهمید به فامیلشون گفتم بهم گفت ازت متنفرم برو.بعدش ساعت دوازده شب برام اسممو صدا کرد ولی تصمیم گرفتم بهش پیام ندم تا چند روز میشه بگید به این زودی ها بهش پیام بدم یا نه اصلن چیکار کنم؟توروخدا کمکم کنین خیلی داغونم

  1. در پاسخ به fatemeh
   سلام عرض شد برای پرسش پاسخ میتوانید به تیم پشتیبانی از طریق تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

 32. سلام من عاشق یه فردی هستم ک اون اول پیشقدم شد ک همو بیشتر بشناسیم واس ازدواج اما بعد یه مدت گف من نمیتونمو توان موندن تو این رابطه رو ندارم الانم بهتره شمارمو پاک کنیو بلاکم کنی بعدشم خودش بلاکم کرد لطفا بگید راه برگشتی هست اصن؟؟

  1. در پاسخ به ….
   سلام عرض شد برای پرسش سوالات میتوانید از طریق تلگرام یا واتس آپ به تیم پشتیبانی پیام ارسال کنید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

 33. سلام ب همه.
  ب نظر من ب جای اینک عاشق دختر یا پسر مردم شین …بهتر عاشق خودتون شین هر وقت خودتونو دوس داشتین نیازی نمیبینین کسی شمارو دوس داشته باشه هیچ کی در حد شما نی ک بخواد با احساستون بازی کنه ..عاشق خدا بعد پدر مادرتون شید اینو بدونین بچ مردم هیچ وقت دلشون ب حال شما نمیسوزه …برین دنبال سرنوشت خودتون بهترینا نصیبتون میشه انشالله…یا حق😊

 34. سلام دیروز دقیقا یکسال شد که ازش بی خبرم و باهاش حرفی نزدم دلم خیلی براش تنگ شده میدونید چی خیلی عذابم میده اینکه بدون هیچ مشکل و حرفی رفت بدون هیچ دلیلی دیگه نموند هر چقد سراغشو گرفتم حتی نگفت نمیخوادم نگفت تمومش کنیم فقط جاش جواب میدادن که نیست خودشم نبود واقعا حال بدیه
  رفتنش پر از معماس دارم دیوونه میشم تو رو خدا دعام کنید شما حالمو میفهمید

  1. در پاسخ الی
   سلام عرض شد چیزی که باید خدمتتون عرض کنم اینکه در واقع هیچ رابطه ای بی دلیل تموم نمیشه، حتی اون رابطه هایی که اتفاق بدی یا تنش و بحثی توش نبوده و یک باره طرف مقابل رابطه را تموم کرده هم بی دلیل تموم نشدن درسته که دلیل اتمام رابطه در کیس های مثل کیس شما مشخص نیست و نمیشه اون رو به یک مشکل یا پیش آمده نسبت داد اما میشه دلایل کاملا منطقی برای اون بیان کرد.
   اصل یک رابطه یعنی نیاز، ما انسان ها وارد رابطه های عاطفی میشیم چون یکسری نیاز ها داریم نیاز های خودآگاهی مانند: خوشگذرانی وقت گذراندن، تفریح کردن، رابطه جنسی و از این قبیل نیاز ها و نیاز هایی هم وجود دارند که بسیار عمیق هستند و نیاز های ناخودآگاه نام میگیرند مانند، دریافت احساس عشق، ارسال احساس عشق، درک شدن، توجه، تشویق، حمایت، همیاری و زبان عشق مثل نوازش ابراز احساس کلامی و … نیاز های ناخودآگاه دلیل اصلی وابستگی به یک شخص هست اگر نیاز اصلی و ناخودآگاه ما در یک رابطه برطرف نشه اون رابطه به ما احساس مثبت و لذت نمیده و ما از اون رابطه خارج میشیم احتمالا برای خود شما هم پیش اومده باشه که شخص در زندگیتون کار اشتباهی نکرده مشکلی نبوده اما چون احساس شما مثبت نبوده از رابطه خارج شدید یا اصلا اجازه ندادید اون فرد به سمت شما بیاد این موضوع دقیقا همان مسئله نیاز های ناخودآگاه هست.
   زمانی که رابطه دو نفر بی دلیل تمام میشه برای پیدا کردن دلیل تمام شدن رابطه باید در این موارد جستجو کرد، زمانی که شخص نیاز های خودش رو از رابطه دریافت نکنه نسبت به اون رابطه سرد میشه و کم کم احساس می کنه این رابطه اونی نیست که میخواد برای همین رابطه رو ترک می کنه شاید شما بگید نه من همه نیاز هاش رو برطرف کردم اما کاملا در اشتباه هستید چون اگر اینطور بود ایشون هیچ وقت شما را ترک نمی کردن چه برسه به اینکه به این سادگی از شما جدا بشن. شاید شما هم در اطرافیان و دوستان خودتون کسی رو دیده باشید که در یک رابطه هست که طرف مقابلش بد دهنه بد اخلاقه توهین می کنه توجه نمی کنه محبت نمی کنه اما شخص حاظر نیست ازش جدا بشه و همه این رفتار ها رو تحمل میکنه دلیلش اینکه نیاز های ناخودآگاه این فرد در رابطه برطرف شده.

   اتفاقی که در اکثر روابط مثل رابطه شما رخ میده اینکه فرد بر اساس اون چیزی که خودش میدونه عمل می کنه مثلا چون نیاز ناخودآگاه خودش بیان احساس و محبت است یعنی دوست داره از طرفش دوست دارم رو بشنوه فکر می کنه پس نیاز طرف مقابلش هم همینه اما در اکثر موارد اینطور نیست پس شما نتنها نیاز طرفتون رو برطرف نمی کنید بلکه کاری رو می کنید که انجام بیش از حد اون آزار دهنده و یا حوصله سربر هست و شما رو تبدیل به یک فرد دست یافتنی می کنه. به عنوان مثال میتونه نیاز ناخودآگاه طرف مقابل شما حتی این باشه که شما یک فرد دست نیافتنی باشید و شخصیتش جوری شکل گرفته باشه که جذب افرادی بشه که بدست آوردنشون کار راحتی نیست و شما با اشتباهی که حتی از اون بی خبر هستید تاثیر منفی خاصی رو روی رابطه خودتون میذارید. حالت ها و نیاز های مختلفی هست که توی یک پیام نمیشه همه اون ها رو برطرف کرد اما مرحله سوم از مراحل بازگشت و تکنیک های حسین رجب پور تحلیل و برسی شخصیتی طرف مقابل هست برای شناخت نیاز های اون تا بتوانید با مورد هدف قرار دادن این نیاز ها وابستگی دائمی را در طرف مقابلتون بوجود بیارید.

   1. خیلی ممنون از توضیحتون نمیدونم واقعا گیجم شاید حق با شماست
    الان باید چیکار کنم؟ من در حد مرگ میپرستمش میخام برگرده میدونم اونم با کسی نیست و از حسش خبر دارم لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم برش گردونم

    1. سلام عرض شد شما میتونید به تیم پشتیبانی سربرگ تازه در تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

    1. سلام عرض شد شما میتونید به تیم پشتیبانی سربرگ تازه در تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

  1. سلام عرض شد شما میتونید به تیم پشتیبانی سربرگ تازه در تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

 35. سلام عرض خسته نباشید خدمت استاد بزرگوار استاد فقط یه گلگی ازتون دارم اونم اینکه چرا تبلیغ نمی کنید جایی که ماها که مشکل داریم بتونیم شمارو پیدا کنیم نه این افرادی که ادعا دکتری دارن اما هیچ کمکی که نمی کنن هیچ بدتر مشکل درست می کنن شما حتی نمی گید که دکتر هستید ولی انقدر حرفاتون زیبا کاربردی هست. این همه رفتم مشاور بخدا نزدیک ۲ میلیون هزینه کردم هیچی به هیچی هر روز بدتر شد اما توصیه های شما رو که انجام دادم توی این ۴۶ روز واقعا همه چیز تغییر کرده واقعا ممنونتونم واقعا عاشقتونم دکتر من حتی توی دوره های شما فرصت نکردم شرکت کنم شما فقط با یه جلسه تلفنی که به بنده لطف کردید گره از زندگیم باز کردید همون یک جلسه و مقالاتتون خیلی چیزا رو تغییر داد الان دارم میرم سفر ولی همین که برگردم توی دوره همیار شما شرکت می کنم چون بهتون ایمان آوردم

  1. در پاسخ به حسن افراسیاب
   سلام دوست عزیز شما به بنده لطف دارید انشالله تبلیغات رو هم بیشتر می کنیم هر زمان مایل بودید تیم سربرگ تازه در خدمتتون هست

 36. سلام عشق من دیشب وقتی گفتم من دیگه میرم خدافظ تهدید به خودکشی کرد ما فقط یه ماه باهم بودیم فقط و فقط هم از طریق مجازی و حتی من یبار ندیدمش دیشب وقتی اس ام اس می‌دادیم گفت الان میخام هرچی که جلومه رو برم بالا و گفت نصف بسته ی قرص رو خوردم من هنوزم که هنوزه باور نکردم نمیدونم الان ۲۱ ساعته گوشیش خاموشه و آنلاین نشده خیلی نگرانم بعد اینکه دیشب گفت خودتو مقصر این قضیه ندون من عذاب وجدان دارم بنظرتون تقصیره منه که اون خودکشی کرده اصلا به نظرتون خودکشی کرده یا دروغ گفته من که باور نمیکنم چون هر اتفاقی که براش می افتاده رو به من می‌گفت مثلا دیشب میگفت پاهام سره چشام داره میره بعد گفتم برو دستشویی هرچی که خوردی رو بالا بیار بعد دو دقیقه گفت نصفشو بالا آوردم نمیدونم خيلي تو دوراهی عجیبی قرار گرفتم خیلی نگرانم نکنه براش اتفاقی افتاده باشه چون از ديشبه آنلاین نشده من دارم از نگرانی میمیرم چقد دعا کردم که کاش حرفای دیشبش همش دروغ بوده باشه و الان سالم باشه خدایا کاش الان گوشیش روشن باشه از دیشب تا حالا صد بار بهش زنگ زدم بلکه فرجی شه روشن کنه من دارم میمیرم از نگرانی و عذاب وجدان بنظرتون تقصیره منه یا نه!؟!!
  توروخدا یچیزی بگید کمکم کنید

  1. در پاسخ به رها
   سلام دوست عزیز فکر نمی کنید کسی که توی مجازی با شما آشنا شده همدیگر رو هم اصلا ندیدید با عکس عاشق شده اون هم توی مدت یک ماه و حالا میگه دست به خودکشی میزنم یه فرد نرمال و مناسب نیست! هر چند به احتمال خیلی قوی فقط ادا در آوردن

 37. سلام خسته نباشید خیلی ازتون ممنونم کتاب بازگشت به عشق خوندم آقای رجب پور دوستم این کتاب رو بهم داد واقعا فوق العاده است من مشکلی توی رابطم ندارم اهل مطالعه توی این زمینه ها هستم و این کتاب با همه کتاب هایی که خوندم متفاوت بود واقعا دستتون درد نکنه کتاب که تموم شد گفتم بیام شخصا از نویسنده این کتاب تشکر کنم خیلی چیزا ازش یاد گرفتم ممنونتونم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید