بازگشت به رابطهعاشق کردن و ازدواج

عشقم رفته میخوام برگرده چطوری عشقم رو برگردونم

متقاعد سازی برای بازگشت در شش مرحله

طبیعی است که رابطه عاطفی و جنسی بعد از چند ماه یا چند سال ازدواج، عادی شوند و زوجین احساس کنند که رابطه‌شان خسته‌کننده و یکنواخت شده است، اما اگر این عادی شدن، باعث دلزدگی عاطفی، بی‌علاقگی به یکدیگر، خیانت یا طلاق شود، اشتباه است. در شرایطی که زوجین از یکنواخت بودن رابطه‌شان رنج می‌برند، لازم است با استفاده از یک سری راهکارها و توصیه‌ها، جانی دوباره به رابطه‌شان بدهند تا باری دیگر شور و اشتیاق در آنها جریان پیدا کند. در این مقاله ابتدا درباره دلایل عادی و یکنواخت شدن رابطه توضیح می‌دهیم و سپس به پیامدها و توصیه‌هایی برای رفع این موضوع، می‌پردازیم.

فهرست مطالب [نمایش]

دلایل عادی و یکنواخت شدن رابطه
با یکدیگر صحبت نمی‌کنید
یکی از دلایلی که رابطه زوجین خسته‌کننده می‌شود این است که با یکدیگر صحبت و گفتگوی موثر درباره مسائل و مشکلات مهم رابطه را ندارند. این زوج‌ها کمتر یکدیگر را از کارهای هم باخبر می‌کنند و به نوعی می‌توان گفت که طلاق عاطفی بین‌شان اتفاق افتاده است که دیگر حرف زیادی برای گفتن به یکدیگر ندارند. اگر هیچ صحبتی در رابطه نباشد، رابطه کم کم یکنواخت و خسته‌کننده خواهد شد.

رابطه‌تان تغییر کرده است، اما توقعات‌تان خیر
بعد از ازدواج، رابطه عاطفی دچار تغییراتی می‌شود، به عنوان مثال دیگر شما و همسرتان هر روز با دیدن یکدیگر، مثل دوران آشنایی ذوق نمی‌کنید و دیگر برایتان عادی شده است که در کنار یکدیگر باشید و زندگی را بگذرانید. اگر در مقابل این تغییرات، توقعات و انتظارات شما تغییر نکنند و هنوز انتظار داشته باشید که مثل دوران آشنایی رابطه‌تان پیش برود، باعث سرد و یکنواخت شدن رابطه می‌شود. باید تفاوت‌های دوران آشنایی و بعد از ازدواج را بدانید و توقعات و خواسته‌هایتان را طبق آن تنظیم کنید تا رابطه‌تان خوب پیش برود.

یکدیگر را سورپرایز نمی‌کنید

سورپرایز کردن و یا هدیه دادن به یکدیگر، باعث شادی و خوشحالی هردوتان می‌شود و رابطه از حالت یکنواختی در می‌آید. این کار، نوعی تنوع محسوب می‌شود که لازم است هر از چند گاهی انجام شود تا رابطه رنگ و بوی تازه‌ای به خود بگیرد.

زبان عشق یکدیگر را نمی‌دانید
زبان عشق، یکی از راه‌های ارتباطی زوجین با یکدیگر است. 5 نوع زبان عشق وجود دارد که باید ابتدا به خودشناسی برسید و زبان عشق خودتان را بشناسید، و سپس زبان عشق همسرتان را بشناسید تا بدانید راه نفوذ به قلب او چیست و از چه روشی باید استفاده کنید تا بیشترین تاثیرگذاری را داشته باشد؟

در کارهای روزمره غرق شده‌اید
اگر کارهای روزمره‌تان روتین باشد و هیچ تغییری را در آن ایجاد نکنید، کم کم رابطه‌تان یکنواخت شده و از یکدیگر دور خواهید شد. به عنوان مثال اگر هردوتان فقط به سر کار بروید و به خانه برگردید و هیچ گونه تفریح و سرگرمی در زندگی‌تان نباشد، کم کم رابطه عادی می‌شود و رو به سردی می‌رود.

رابطه جنسی‌تان رضایت‌بخش نیست
همانطور که رابطه جنسی بر روی زندگی مشترک و کیفیت رابطه عاطفی تاثیر مستقیم می‌گذارد، زندگی مشترک نیز بر روی آن تاثیر می‌گذارد. درواقع رابطه جنسی و عاطفی با هم در تعامل هستند. بنابراین اگر با همسرتان رابطه جنسی رضایت‌بخش و خوبی را نداشته باشید، مسلما رابطه عاطفی‌تان نیز با افت کیفیت مواجه خواهد شد و کم کم عادی خواهد شد.

استفاده زیاد از فضای مجازی و وسایل الکترونیکی، زندگی مشترک‌تان را عادی کرده است

استفاده زیاد و افراطی از فضای مجازی و وسایل الکترونیکی به جای وقت گذاشتن برای یکدیگر، باعث می‌شود زوجین کم کم از هم دور شوند و بیشتر درگیر فضای مجازی شوند.

همیشه به عنوان خانواده با هم وقت می‌گذرانید و نه به عنوان یک زوج
اگر فرزند دارید و بیشتر اوقات با هم به عنوان یک خانواده وقت می‌گذرانید و به اوقات تنهایی و دو نفره‌تان بی‌توجه هستید، کم کم رابطه‌تان یکنواخت و سرد خواهد شد. فرقی نمی‌کند که چند سال است که ازدواج کرده‌اید، هنوز هم لازم است که در طول هفته حداقل یک بار، دو نفره وقت بگذرانید و به رابطه‌تان رسیدگی کنید.

شغل‌تان زندگی مشترک‌تان را نابود می‌کند
اگر بسیار سخت کار می‌کنید و کمتر برای زندگی مشترک و رابطه عاطفی‌تان وقت می‌گذارید، این موضوع باعث می‌شود که کم کم رابطه‌تان رو به سردی و عادی شدن برود. برای اینکه این اتفاق نیفتد، باید بین کار و زندگی‌تان تعادل برقرار کنید.

مشکلات روحی و روانی دارید
مشکلات روحی و روانی مثل افسردگی، استرس و اضطراب مانع از این می‌شوند که شما بتوانید رابطه عاطفی و زندگی مشترک‌تان را آنطور که باید، اداره کنید. این مشکلات، نمی‌گذارند شما پرانرژی باشید و بتوانید بر روی رابطه عاطفی‌تان به خوبی تمرکز کنید. بنابراین کیفیت رابطه کاهش پیدا خواهد کرد. اگر از استرس، اضطراب یا افسردگی رنج می‌برید، توصیه می‌کنیم برای درمان این مسائل و مشکلات از روانشناسان بالینی رادیو عشق کمک بگیرید تا جنبه‌های مختلف زندگی‌تان مختلف نشوند.

پیامدهای عادی و یکنواخت شدن رابطه
بی‌علاقگی به یکدیگر
رابطه عادی و یکنواخت، کم کم منجر به بی‌علاقگی، دلزدگی عاطفی و طلاق عاطفی می‌شود. زوجین از یکدیگر فاصله می‌گیرند و در ادامه، ممکن است به جدایی نیز منجر شود.

طلاق و جدایی
یکی از پیامدهای عادی یکنواخت شدن رابطه عاطفی، طلاق و جدایی است. به دلیل اینکه با عادی شدن رابطه، زوجین دیگر لذتی از رابطه و با هم بودن نمی‌برند، می‌تواند منجر به طلاق و جدایی شود.

خیانت
اگر رابطه سرد و یکنواخت شود و زوجین دیگر هیچ شور و اشتیاقی برای بودن در کنار هم نداشته باشند، ممکن است باعث خیانت طرفین رابطه شود. درواقع فرد برای تامین نیاز عاطفی و روحی و روانی خود، دست به خیانت می‌زند چون همسرش این نیازها را تامین نمی‌کند.

حل مشکل عادی و یکنواخت شدن رابطه پس از ازدواج
برای اینکه در رابطه‌تان تنوع و تازگی ایجاد شود، می‌توانید از راهکارهای ساده استفاده کنید. این راهکارهای ساده در کنار هم، رابطه‌تان را بهبود می‌بخشند و تاثیر زیادی بر روی آن دارند.

قرار ملاقات دو نفره ترتیب دهید
یکی از کارهایی که به سادگی می‌توانید انجام دهید این است که قرار ملاقات دو نفره ترتیب دهید. در طول هفته یک یا دو بار با هم بیرون بروید، تفریح کنید و زمانی را برای با هم بودن به تنهایی، اختصاص دهید. اگر همیشه با اعضای خانواده یا فرزندان‌تان باشید، رابطه دونفره‌تان کم کم خراب خواهد شد.

اعتماد را در رابطه عاطفی‌تان بسازید

اعتماد چیزی نیست که خود به خود به وجود بیاید، بلکه باید دو نفره آن را بسازید. کارهایی انجام ندهید یا حرف‌هایی را نزنید که اعتماد بین‌تان را خراب کند. اگر به یکدیگر حرف‌هایی را می‌زنید که راز محسوب می‌شود و باید بین خودتان بماند، آنها را با دوستان یا خانواده‌هایتان در میان نگذارید. بدقول نباشید. این کارها، باعث از بین رفتن اعتماد بین‌تان می‌شود، به طوری که دیگر همسرتان تمایل نخواهد داشت با شما صحبت کند و مسائل مهمش را با شما در میان بگذارد.

فعالیت‌های مشترک انجام دهید
اگر هردوتان اهل ورزش یا سرگرمی‌های خاصی هستید، به جای اینکه به صورت تک نفره آنها را انجام دهید، با هم این فعالیت‌ها را انجام دهید و علاقه‌مندی‌های مشترک را تقویت کنید. اگر همسرتان را با بیشتر کارهایتان شریک کنید، رابطه بهتری خواهید داشت.

با هم به سفر بروید
کسب تجربیات جدید و هیجان‌انگیز مثل سفر کردن، باعث تازگی و تنوع در رابطه عاطفی‌تان می‌شود.

در رابطه جنسی تنوع ایجاد کنید
به جای اینکه هر بار از پوزیشن‌های خاص و همیشگی استفاده کنید، گاهی تنوع ایجاد کنید. با پوشیدن لباس‌های خاص و تحریک‌آمیز، انجام رفتارهای خاص، برقراری رابطه جنسی در مکان‌های مختلف که امکان آن وجود دارد و تجربه کردن سکس خشن البته اگر هردوتان به آن تمایل دارید و… به شما کمک می‌کنند که رابطه جنسی‌تان از حالت روزمرگی دربیاید.

به ظاهر خود رسیدگی کنید

هم زنان و هم مردان باید به این موضوع توجه داشته باشند. ظاهرتان در خانه یا در بیرون از منزل باید طوری باشد که همسرتان تمایل داشته باشد با شما ارتباط عمیق برقرار کند. افرادی که به سلامت جسمانی و زیبایی ظاهری خود نمی‌رسند، بیشتر با سرد شدن رابطه مواجه می‌شوند. البته منظورمان انجام دادن عمل‌های جراحی سنگین زیبایی نیست. پوشیدن لباس‌های تمیز و مرتب که به شما بیاید، برای خانم‌ها کمی آرایش کردن و رسیدگی به زیبایی پوستی و… می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد. برخی از افراد گمان می‌کنند که فقط در هنگام بیرون رفتن از منزل باید به خودشان رسیدگی کنند، در حالی که این طرز تفکر کاملا اشتباه است. شما باید در داخل منزل پیش همسرتان هم زیبا و آراسته باشید.

با یکدیگر صحبت کنید
برای باز شدن سرِ صحبت، درباره روزی که داشت از همسرتان بپرسید، درباره وضعیت شغلی‌اش، مشکلاتی که دارد و… سوال کنید یا اگر موضوعی را برای صحبت کردن دارید، مطرح کنید. نگذارید گفتگو از رابطه‌تان حذف شود.

تماس فیزیکی فراموش نشود
بوسیدن، نوازش کردن یکدیگر و در آغوش گرفتن، راه‌های ارتباطی خوبی هستند و رابطه‌تان را بهبود می‌بخشند. به خاطر داشته باشید که تماس فیزیکی و عشق ورزیدن به یکدیگر، فقط نباید در هنگام رابطه جنسی باشد. در طول روز نیز لازم است به یکدیگر عشق بورزید حتی اگر مناسبت یا بهانه خاصی برای این کار وجود نداشته باشد.

اشتباهات یکدیگر را بپذیرید و توقعات‌تان را طبق شرایط طرف مقابل و زندگی‌تان، تنظیم کنید
باور داشته باشید که هر انسانی اشتباهات و نقایص خاصی دارد و شما نمی‌توانید یک انسان کامل پیدا کنید. زندگی مشترک، یعنی اینکه شما طرز فکرهایتان را در کنار هم قرار دهید و در زیر یک سقف جای دهید تا برای هر موضوعی، سعی کنید به نقطه نظر مشترک برسید. بنابراین برای رسیدن به این نقطه مشترک و برای سرد یا خراب نشدن رابطه‌تان، باید توانایی پذیرش شخصیت و ویژگی‌های طرف مقابل را داشته باشید و همچنین توقعات و انتظارات‌تان را طبق شرایط او و رابطه‌تان، تنظیم کنید.

از کمک حرفه‌ای بهره‌مند شوید
برای اینکه رابطه‌تان از یکنواخت بودن خارج شود و بتوانید دوباره مثل قبل رابطه خوبی داشته باشید و شور و نشاط در آن ایجاد کنید، توصیه می‌کنیم علاوه بر انجام دادن راهکارهای فوق، از زوج درمانگران رادیو عشق نیز کمک بگیرید. هر رابطه‌ای راهکارهای خاص خود را دارد چون زوجین از هم متفاوت هستند. به همین دلیل است که برای بهبود رابطه نمی‌توان فقط از راهکارهای عمومی یا راهکارهای زوجین دیگر استفاده کرد و لازم است به زوج درمانگر مراجعه کنید تا ابتدا رابطه‌تان بررسی شود و راهکارهای مناسب و خاصی به شما ارئه شوند.

میانگین امتیاز / 5. تعداد رای ها

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک در
اطلاع از
guest
114 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
خدا با من است
خدا با من است
3 سال‌ها قبل

متن جالبی بود امااگه دیگه به طرف دسترسی نداشته باشیم چطور برشگدونیم؟

حسین رجب پور
3 سال‌ها قبل

سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره 09129305020 در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

نادیه
نادیه
2 سال‌ها قبل
پاسخ به  حسین رجب پور

من شماره رو وارد کردم توی واتس اپ من بالانمیاد

خدا با من است
خدا با من است
3 سال‌ها قبل

اگه دیگه راهی نباشه با طرف در ارتباط باشیم چه جوری رابطه از دست رفته رو درست کنیم؟ گاهی واقعا آدم فقط امیدش به خداست. نه گاهی همیشه.اما شما بگین وقتی طرف رفته و هنوز عاشقی باید چیکار کرد. خواهشا منی که امیدم فقط به اون بالاییه، حرفی نزنید بهم که ته دلمو خالی کنین.

Dorsa
Dorsa
2 سال‌ها قبل

Daghighan mese man hasiiii??

ممد
ممد
2 سال‌ها قبل
پاسخ به  Dorsa

رل بزنیم

Hadis
Hadis
2 سال‌ها قبل

عزیزم درکت میکنم…اما کسی که رفته دیگه هیچوقت اون ادم سابق نمیشه میدونم با این حرف ناراحت میشی اما کاری نمیشه کرد زندگی قانون جدایی هاست.
من خودم ۷ سال با کسی بودم که عاشقش بودم الان ۳ روزه همه چی تموم شده و من حالم اصلا خوب نیست ولی خودمو باید سرگرم کنم که روم تاثیر نزاره دعا نکن برگرده دعا کن فراموشش کنی خودتون رو عذاب ندید بخاطر کسی که لیاقت نداره انتقام هم نگیرید فقط دنبال موفقیت برو مطمعن با چند سال بعد پیدات میکنه و میخواد که دوباره باهاش باشی و تو یادت به روزای الانت بیوفته که درد داری درد جدایی داری و با پا پسش بزن انشالله موفق باشی خودتو مشغول کن و با ذهنت اجازه نده بهش فکر کن و یه جایگزین به اسم خدا واسش بیار تو زندگیت.عاشق خدا شو….در پناه حق.

Amirali
Amirali
2 سال‌ها قبل
پاسخ به  Hadis

اگه بدون اون طرف بمیری چی؟؟
اگه همه زندگیت اون طرف باشه چی ؟

lenda
lenda
2 سال‌ها قبل
پاسخ به  Amirali

واااااقعا مث منی خدا باماست

آوا
آوا
1 سال قبل
پاسخ به  Hadis

منم الان درد شما رو دارم میکشم جدایی خیلی بده اینقدر حالم بده که هنش تلفن با دوستام حرف میزنم تنها نمونم فکرهایی منفی وحس انتقام به فکرم نزنه نمیتونم فراموشش کنم خیلی ضعیف شدم نمیتونم غذا بخورم محل کارمون باهم جایی دیگم نمیشه کار پیدا کنم مجبورم فعلا اونجا کار کنم موندم اونو با دختر باهم اونجا ببینم چطور خودم کنترل کنم دوست دخترش هم اونجاس کور بود ۶ سال اونجاس کار میکنه ندیده الان دیده وقتی که من سه ماه رفته بودم اونجا فورا پیشنهاد داد موندم ۶ سال دختر بهش پا نداده یا من کمبود داشتم قبولش کردم بعد به خودم میگم حتما قبلا باهم ور ارتباط بودن رهاش کرده اومده سراغ من دوباره بعداز دوسال با من بودن رفت دوباره پیش دوست دختر قدیمیش هنش فکرهای منفی دارم

alone
alone
3 سال‌ها قبل

واقعا کسایی ک ول میکنن میرن خیلی پستن لایق خوبی نیسن فقط امیدوارم ی روزی پشیمون برگردن و واسه دوباره بودن با ماها التماس کنن اون موقع قدرمارو میدونن .دوستان شماهم ناراحت نباشین همیشه که اینجوری نمیمونه خدای ماهم کریمه

حسین رجب پور
3 سال‌ها قبل
پاسخ به  alone

سلام عرض شد میتونید سوالاتتون رو به این شماره ارسال کنید.(از طریق واتس آپ یا تلگرام) 09129305020

مهسا
مهسا
3 سال‌ها قبل
پاسخ به  alone

ای جونم عزیز دلم

حسین رجب پور
3 سال‌ها قبل
پاسخ به  مهسا

سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره 09129305020 در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

dariush
dariush
2 سال‌ها قبل
پاسخ به  alone

انها هم میگن که خداشون کریمه.میگن مجبور به این هستن که برن.میگن که زندگی با اجبار رو نمی تونیم

محمد
2 سال‌ها قبل
پاسخ به  alone

منم دیشب باهاش تموم کردم اخه بعد چند ماه بهش گفتم من خیلی دلتنگت میشم اگ صداتو نشونم میگه من دلتنگت نمیشم بخدا بعد گفتم چی ما خیلی وقته باهمیم چطور دلت اومد اینو میگی و بعد رفت جوابم هم نداد

آوا
آوا
1 سال قبل
پاسخ به  alone

??????میشه برگردن یعنی بعد ما قبولشون نکنیم

ف.ج
ف.ج
3 سال‌ها قبل

سلام
بعد از 10 سال تنهام گذاشت و رفت.به هر دری زدیم که حداقل یکی از مون بره سر یه کار ثابت تا بتونیم زندگی مشترک و شروع کنیم فایده نداشت که نداشت..
بعدش گفت خسته شدم! گفت توان خوشبخت کردنت و ندارم! خیلی راحت کنارم گذاشت و گفت با هر کی دوس داری ازدواج کن!
دلم خیلی براش تنگ شده.
ازش بی خبرم..حتی نمیدونم اون ازدواج کرده یا نه
فقط امیدم به خداست که برش گردونه.
تو رو خدا برام دعا کنید..

حسین رجب پور
3 سال‌ها قبل
پاسخ به  ف.ج

سلام از طریق واتس آپ یا تلگرام پیام بدید مشکلتون قابل حله

Fafa
Fafa
2 سال‌ها قبل
پاسخ به  ف.ج

منم دقیقا عین شمام با این تفاوت ک فقط گاهی باهم حرف میزنیم ماهم سر مسائل مالی اینطوری شدیم.واقعا نابودم الان امیدوارم هردومون با یه خبر خوش برگردیم به زندگی

حسین رجب پور
2 سال‌ها قبل
پاسخ به  Fafa

سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره 09129305020 در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

lenda
lenda
2 سال‌ها قبل
پاسخ به  ف.ج

ایشالله برمیگرده امیدت به خداباشه

Negar
Negar
2 سال‌ها قبل
پاسخ به  ف.ج

الهی… امیدتو از دست نده اون برمیگره هر روز ب خودت بگو برمیگرده مطمئن باش نتیجه میده

مینا
مینا
3 سال‌ها قبل

سلام خسته نباشید
به مدت ه با شخصی اشنا شدم و علاقه مند بود که بیشتر باهم اشنا بشیم این مدت باهم خوب بودیم و مشکل نداشتیم .ولی دیشب من یه دوروغ گفته بودم و متوجه شد و کات کرد.از اون موقه جوابم و نمیدن.من امروز پیام زیاد فرستادم و با خوندن متن شما تو سایتتون متوجه اشتباهم شدم
خیلی ناراحتم لطفا راهنماییم کنین که چطور رفتار کنم که برگردن

حسین رجب پور
3 سال‌ها قبل
پاسخ به  مینا

سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره 09129305020 در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

امیر
امیر
3 سال‌ها قبل
پاسخ به  مینا

ما پسرا به دروغ خیلی حساسیم.اگه میخواید برش گردونید باید اول ببینید که پای کسی در میون هست یا نه و اینکه واقعا عاشق همید یا نه.بعد از اون باید بتونید اعتماد طرف مقابلو بدست بیارید.ابراز احساسات کنید و بگید که دیگه همچین کاری که قبلا کردید رو انجام نمیدید.بعد از اشتی به احتمال زیاد اون دروغ و کاری که انجام دادید رو خیلی به روتون میارن.هربار که اینکارو کردن با پشیمونی بگید که اشتباه کردید و دیگه اینکارو انجام نمیدید.از کاراش هم دلخور نشید چون دروغ یه دختر برای پسری که عاشقشه خیلی سخته

soma
soma
1 سال قبل
پاسخ به  امیر

سلام، منم به عشقم دروغ گفتم ولی خودم راستشوبهش گفتم ینی اگه خودم نمیگفت شاید هیییچوقت متوجه دروغم نمیشد بااینحال خیلییی ناراحتو عصبانی شد وبهم گفت برو دیگه نه زنگ بزن نه پیام وگرنه مجبور میشم شمارمو عوض کنم بلاکمم کردالان۱۳روزه ازش بی خبرم خیلی دلم میخاد ازدلش دربیارمو برگرده بنظرتون چیکارکنم حالم خیلی بده ازیه طرف میگم کاش راستشوبهش نمیگفتم ازطرفه دیگه میگم چون عاشقش بودم حقش نبود بهش دروغ بگم چیکارکنم??

سارا.م
سارا.م
3 سال‌ها قبل

سلام.تحمل دوریش واسم واقعا سخته.3 روزه سر 1 سوتفاهم ترکم کرده هرچقدهم توضیح دادم براش فایده نداشت.دقیقا همین کارایی که گفتین انجام نده رو انجام دادم التماس کردم مدام زنگ زدم ولی دریغ از جواب.رک گفت برو دیگه تمومه نمیخوامت.منم شکستم و برگشتم اما الان با خوندن این متن تصمیم گرفتم یه مدت بحال خودش بذارمش بلکه دلش تنگ شده.آدم مغروز و احساسی هست میدونم عاشقمه فقط یکم عصبیه امیدوارم زودتر خودشو پیدا کنه و برگرده.بی صبرانه منتظرشم

حسین رجب پور
3 سال‌ها قبل
پاسخ به  سارا.م

سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره 09129305020 در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

حسین رجب پور
3 سال‌ها قبل
پاسخ به  سارا.م

سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره 09129305020 در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

باران
باران
5 ماه ها قبل
پاسخ به  حسین رجب پور

من برنامه مجازی ندارم لطفا راهنمایی کنین از چ طریق کمک بگیرم ازتون

حسین رجب پور
5 ماه ها قبل
پاسخ به  باران

سلام عرض شد از طریق کامنت نمیشه راهنمایی کرد اما شما می تونید با شماره 09129305020 تماس بگیرید و براتون تایم تلفنی مشخص کنیم

amir gholami
amir gholami
2 سال‌ها قبل
پاسخ به  سارا.م

زندگی زیباست اگر بگذارند عشق هم زیباست اگر بگذارند قدر لحظات کنار هم بودن را بدانیم
لعنت به تنهایی و تنهایی…

مهسا
مهسا
3 سال‌ها قبل

ای جون عزیز دلم …

هادی
هادی
3 سال‌ها قبل

سلام لطفا کمک کنین همسرم رفته الان منو نمیخواد یعنی ده تا پیامک من میزنم اون حتی یک پیامکو نمیزنه زنگ میزنم رد تماس میده البته بگم من خودم باعث شدنه سال پیش بهش خیانت کردم الان اونارو مترحمیکنه یا اینکه هی میگه من دیگه دوستت ندارم هرکیو فرستادم دنبالش جواب نداد خودم رفتم دنبالش جواب نداد فقط میگه نمیخوام من یه دختر هشت ساله دارم هی میگه مامانو میخوام مامانشم میگه نه تورو نه بچه رو میخوامهر راهی که به فکرم رسیدو انجام دادم ولی نشد چکار کنم من الان نه دنبال خیانتم نه چیزی من همسرمو خیلی دوست دارم الانم بخاطر کاری که کردم شرمسارم بهشم گفتم زنگ میزنم رد میده کمکم کنین چکار کنم

حسین رجب پور
3 سال‌ها قبل
پاسخ به  هادی

سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره 09129305020 در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

هادی
هادی
3 سال‌ها قبل

هر کاری بگین کردم فقط میگه طلاق البته مادرشم طلاق گرفته وهمه خانواده من میگه راه مادرشو داره میره چکار کنم لطفا راهنماییم کنین

حسین رجب پور
3 سال‌ها قبل
پاسخ به  هادی

سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره 09129305020 در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

امیر
امیر
3 سال‌ها قبل
پاسخ به  هادی

بهش اطمینان خاطر بدید.اگر عاشق هم بودید برید جاهایی که اوایل رابطه با هم بودید و خاطره هارو زنده کنید.با یک شاخه گل و زانو زدن و طلب بخشش و اینکه بیاد و زندگیتونو عالی تر کنید درست میشه.بهش اطمینان بدید که دیگه خیانتی نمیکنید و هر روز باهاش مهربون تر از دیروز باشید

Tanha
Tanha
3 سال‌ها قبل

بچها من پنج ماه پیش با پسرعموم رل زدم،رابطمون خوب بود و قصدمون هم ازدواج بود،خیلی عاشقم بود از رفتارش کاملا پیدا بود اما نمیدونم چیشد ک 17روز پیش یهو بهم گفت ما بهم نمیرسیم و ما برای هم نیستیم حلالم کن و رفت…و حالا من موندم و یه دلی ک خیلیییی تنگه و فقط روزامو میشمرم میگم شاید پشیمون بشه و برگرده،تا حالا هیچوقت احساس شکستمو نشون ندادم و هیچکس حتی خودش خبر نداره چی به روزم اورده ولی من تو خلوت خودم دارم میمیرم….بچها چکار کنم منتظرش بمونم؟!?بنظرتون برمیگرده؟؟؟تروخدا بگین

حسین رجب پور
2 سال‌ها قبل
پاسخ به  Tanha

سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره 09129305020 در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

ممد
ممد
2 سال‌ها قبل
پاسخ به  Tanha

نه بابا برنمیگرده بیا با من رل بزن @m_2015_m

نادیه
نادیه
2 سال‌ها قبل

من شماره رو وارد کردم توی واتس اپ من بالانمیاد

Arezoo
Arezoo
2 سال‌ها قبل

سلام من بایکی اشناشدم بهم گفت خیلی دوستت دارم ویکساله که میخامت بخاطراینکه مغرورم نگفتم فکرکردم ک واسه همیشه میمونه اماتمااام اون حرفاش فقط یک شب بود شب دوم دیگه بهم پی نداد همینطورشب سوم بهش گفتم چتع چیشدع خوندولی جواب نداد نمیدونم چش شده بود

حسین رجب پور
2 سال‌ها قبل
پاسخ به  Arezoo

سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره 09129305020 در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

soma
soma
1 سال قبل
پاسخ به  حسین رجب پور

سلام، منم به عشقم دروغ گفتم ولی خودم راستشوبهش گفتم ینی اگه خودم نمیگفت شاید هیییچوقت متوجه دروغم نمیشد بااینحال خیلییی ناراحتو عصبانی شد وبهم گفت برو دیگه نه زنگ بزن نه پیام وگرنه مجبور میشم شمارمو عوض کنم بلاکمم کردالان۱۳روزه ازش بی خبرم خیلی دلم میخاد ازدلش دربیارمو برگرده بنظرتون چیکارکنم حالم خیلی بده ازیه طرف میگم کاش راستشوبهش نمیگفتم ازطرفه دیگه میگم چون عاشقش بودم حقش نبود بهش دروغ بگم چیکارکنم??

حسین رجب پور
1 سال قبل
پاسخ به  soma

در پاسخ به soma
سلام عرض شد زمانی که نظریه ناخودآگاه در روانشناسی مطرح شد عملا یک انقلابی توی روانشناسی آغاز شد و بعد از اون روانکاوی بوجود اومد روانکاوی و تحلیل ناخودآگاه این امکان رو برای ما بوجود آورد که بتونیم ریشه تمام مشکلات رو پیدا کنیم تا بتونیم مشکلاتی که در زندگی بخصوص در روابط ایجاد میشه را بصورت ریشه ای حل کنیم و این موضوع موفقیت درترمیم روابط رو قطعی می کنه. اگر واژه ناخودآگاه و خودآگاه براتون جدید هست و یا اطلاعات شما توی این زمینه زیاد نیست میتونید داخل کانال تلگرامی سربرگ تازه عضو بشید و مقاله های مربوط به ناخودآگاه رو مطالعه کنید تا بصورت کامل کار با ناخودآگاه رو بتونید درک کنید.
باید اشاره کنم که ناخودآگاه انسان در هر لحظه در حال برنامه ریزی شدن هست، هر اتفاق هر حرف و یا هر باوری روی ناخودآگاه ما تاثیر میذاره و ناخودآگاه ما رو برنامه ریزی می کنه این برنامه ریزی باعث میشه احساسات تغییر کنن و یا احساس جدیدی بوجود بیاد و نقش احساسات خیلی تعیین کننده هست ما هر تصمیمی که میگیریم هر کاری که می کنیم هر حرفی که میزنیم تحت تاثیر احساساتمون هست. زمانی که توی رابطه شما این تنش بوجود اومد آسیب زیادی به برداشت عشقتون از شما وارد شد و این از واکنش های ایشون کاملا مشخصه. قطعا انتظار شما از رابطتون اینکه بخاطر این اتفاق انقدر سریع به جدایی نرسید و عشقتون حاظر بشه مشکل رو حل کنید این خواسته شما کاملا درست و طبیعی هست اما باید به یک نکته توجه کنید شما شرایط رو از دید خودتون میبینید در صورتی که دید طرف مقابل شما خیلی تفاوت داره. چون در حال حاظر بخاطر تنش و اتفاقات رخ داده طرف مقابل شما احساس مثبت قبل رو نداره و احساسش نسبت به شما منفی هست این باعث میشه نتونه به ارزش رابطه درست فکر کنه احساس منقی که براش بوجود اوده اون رو آزار میده و مانع این هست که صحبت ها و دلایل شما رو بپذیره و ایشون هم کاملا حق دارن برای همین نیاز به فرصت دارن که شما باید این فرصت رو بهشون بدید نباید فکر کنید که بهترین کار اینکه همین الان راجب مشکل حرف بزنید این درست نیست چون الان ایشون احساس منفی دارن در نتیجه واکنش و ارتعاش ایشون هم منفی هست.
ببینید هر حرفی هر کاری هر اتفاقی یک ارتعاش از خودش داره منظورم از ارتعاش اون نیروی ماورای و نامرئی نیست. ما انسان ها در طول زندگی مدام در حال ارسال ارتعاش و سیگنال های ارتباطی هستیم مثلا با زبان بدنمون مثل دست به سینه نشستن که نشانه گارد گرفتن هست، با چهرمون مثل اخم کردن مثل ناراحت بودن ترسیدن ویا با حرف ها مون با کار هایی که میکنیم با تصمیماتی که میگیریم. همه این ها ارتعاشی از خودش ارسال می کنه این ارتعاش ها و سیگنال ها ورودی ناخودآگاه دیگران و حتی خود ما رو هم برنامه ریزی می کنه باعث میشه احساسا و تفکر عشقمون یا هر کس دیگه به ما تغییر بکنه و بر اساس ارتعاشی که خودمون ارسال می کنیم شکل بگیره. وقتی تنش بالا میگیره خب ما سیگنال های منفی زیادی رو ارسال می کنیم و قطعا این باعث تاثیر گذاری منفی رو ناخودآگاه عشقمون میشه نظرش رو تغییر مید احساسش رو منفی می کنه در نتیجه تصمیمی که میگیره میتونه جدایی باشه. بدی بحث و تنش اینکه باعث میشه شخص هویت فردی خودش رو در رابطه زیر سوال ببره و از خودش بپرسه آیا این رابطه ارزش این مشکلات رو داره؟ آیا من انتخاب درستی کردم؟ آیا ادامه دادن کار درستی هست یا تمام کردن؟ آیا طرف مقابل من واقعا انتخاب خوبی هست و من با اون خوشبخت میشم؟
حالا فکر کنید طرف مقابل شما داره به این چیز ها فکر می کنه و همون موقع اصرار های شما تلاش های شما و حرف های شما بیشتر ایشون رو عصبی و زده بکنه مثلا اینکه بخواهید یکی از اشتباهاتش رو بیان کنید برای اینکه خوتون رو توجیه کنید یا مدام بگید توهم مقصر بودی و یا حتی کلی خواهش و اصرار بکنید! این کار باعث میشه سیگنال های منفی به سمت یک ذهن و ناخودآگاه منفی شده سرازیز بشه اگه کمی بهش فکر کنید میبینید که خروجی این موضوع قطعا چیز مثبتی نیست. پس اولین چیزی که لازمه اینکه شما به ایشون فرصت بدید کمی با خودش خلوت کنه کمی آرامش پیدا کنه احساس منفیش کم بشه بعد به فکر جبران کردن اتفاقات افتاده باشید. پس اولین چیزی که لازمه اینکه شما به ایشون فرصت بدید کمی با خودش خلوت کنه کمی آرامش پیدا کنه احساس منفیش کم بشه بعد به فکر جبران کردن اتفاقات افتاده باشید. نکته مهم توی شرایط شما اینکه با برنامه پیش برید خب این برنامه باید به این صورت باشه اول اجازه بدید زمان کار خودش رو بکنه و احساسات منفی رو کم کنه و خلاء عاطفی بوجود بیاد سپس احساس منفی رو با تکنیک های ایجاد احساس مثبت ازبین ببرید و خودتون رو در ناخودآگاه عشقتون با احساس مثبت مرتبط کنید و عواملی رو ایجاد کنید که باعث بشه رابطه شما شکل و فرم قبلی رو بگیره در واقع باید به این رابطه دلیلی برای ادامه دارد شدن بدید باید ارزش اون رو برای طرفتون بیشتر کنید در ادامه این مشاوره من قطعا شما رو راهنمایی می کنم که چطور طبق این برنامه پیش برید.
بهتون حق میدم شاید الان براتون این مسئله پیش بیاد که اگه من نرم سمتشم که فراموشم میکنه منو میذاره کنار اما این طور نیست چون فراموش کردن به این سادگی نیست حداقل برای فراموش شدن یک رابطه 6 ماه زمان نیازه و این فرصتی که شما به طرفتون میدید قرار نیست انقدر طولانی باشه قراره به اندازه ای باشه که نه خطر فراموش شدن رو داشته باشیم و نه آرامش رو از طرفمون بگیریم.
توی این شرایط که طرف مقابل شما تصمیم به جدایی گرفته تلاش و اصرار قطعا بی فایده هست اگر این کار ها را کرده باشید مطمعنا تا حال به این نتیجه رسیدید که اصرار چیزی رو درست نمی کنه. قدم اول برای استفاده از تکنیک شش مرحله ای بازگشت عشق اینکه رابطه بصورت کامل از طرف شما قطع بشه . قطع ارتباط باید بصورت یک طرفه باشد {پیام ندید، تماس نگیرید، واسطه ارسال نکنید، در شبکه های اجتماعی پست ها و یا عکس های مربوط به ایشون یا پست هایی که نشان دهنده احساس ناراحتی شما است منتشر نکنید }. برای شروعِ این قطع ارتباط شما نباید پیامی مبنی بر کات کردن یا تمام کردنِ رابطه یا اینکه مدتی نمی خواهید پیام بدهید، ارسال کنید. قطع ارتباط باید یک طرفه و از سمت شما باشد بدون گفتن حرفی راجب این موضوع. اگر راجب این قطع رابطه براتون سوالی پیش اومده یا میترسید که انجام این کار باعث بشه عشقتون رو از دست بدید و هنوز قانع نشدید که این قطع ارتباط چرا انقدر اهمیت داره بگید تا خدمتتون دلیلش رو بیشتر توضیح بدم. وقتی ما توی این شرایط قرار میگیریم ناخودآگاه ما به صورت غریزی یکسری کار ها رو می کنه که کار های اشتباهی هست ما ناخودآگاه فکر می کنیم این کار ها تنها چیزی هستن که باعث میشه رابطه ما برگرده اما روانکاوی ثابت می کنه اینطور نیست این اقدامات غریزی تحت عنوان 13 اشتباه خطرناک برای بازگشت در کتاب بازگشت عشق نوشته حسین رجب پور مطرح شده

برای دریافت مشاوره و آموزش مراحل بازگشت عشق میتوانید به تیم روانشناسی سربرگ تازه در تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید: 09129305020

ساسان
ساسان
1 سال قبل
پاسخ به  Arezoo

عشق نبود هوس بود من الان ۲ماهه عاشق یکی شدم با اینکه دورم شلوغه ولی خطمو خاموش کردم اینستامو پاک کردم چون هیچ کس جای اونو جز خودش پر نمیکنه

H.n
H.n
1 سال قبل
پاسخ به  Arezoo

اینا ی شب دو شب عاشقتن بعد دیگ بای بای 🙂
جو گرفته بودتش ولش کن

آراد
آراد
2 سال‌ها قبل

من ۲ سال ازدواج کردم اما رفت خیلی ساده بهم گفت نمیتونم باهات باشم
خیلی خیلی دوسش دارم اما دریغ از اینکه بخواد تحمل کنه
همیشه اخلاقش گند بود
عاشقشم کاش برگرده الان که تایپ میکنم از خدا میخوام بمیرم راحت بشم

حسین رجب پور
2 سال‌ها قبل
پاسخ به  آراد

سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره 09129305020 در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

آراد
آراد
2 سال‌ها قبل

من ۲ سال ازدواج کردم اما رفت خیلی ساده بهم گفت نمیتونم باهات باشم
خیلی خیلی دوسش دارم اما دریغ از اینکه بخواد تحمل کنه
همیشه اخلاقش گند بود
عاشقشم کاش برگرده الان که تایپ میکنم از خدا میخوام بمیرم راحت بشم

حسین رجب پور
2 سال‌ها قبل
پاسخ به  آراد

سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره 09129305020 در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

میلاد
میلاد
2 سال‌ها قبل

سلام ببخشید در شماره شما 09129305020 واتسپ و یا تلگرام نیست چیکار کنم

حسین رجب پور
2 سال‌ها قبل
پاسخ به  میلاد

سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره 09129305020 در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور. این شماره هم واتس آپ دارد هم تلگرام یا شماره را اشتباه ذخیره کردید یا مشکل از گوشی شماست از طریق آی دی میتونید به تلگرام پیام بدید در بخش ارتباط با ما روی لینک تلگرام کلیلک کنید

alis.jh
alis.jh
2 سال‌ها قبل

سلام ماچندوقتی باهم بودیم ولی سرمشکلاتی که برام پیش اومدوخدمت سربازی جداشدیم میخوام دوباره پیشش باشم ولی نمیخوادمنوخطشم تازگیاخاموش کرده تروخداکمکم کنید

حسین رجب پور
2 سال‌ها قبل
پاسخ به  alis.jh

سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره 09129305020 در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

دخترک خسته
دخترک خسته
2 سال‌ها قبل

سلام من و عشقم خیلی همدیگه رو دوس داریم ولی این چند وقت کمی سرد شده بود همیشه تمام مسائلشو برام میگفت ولی این چند وقت بود کلا بی حوصله بود منم احساس اضافی بودن بهم دست دادباهاش کات کردم البته کلا اخلاقش اینطوریه یه غار تنهایی لعنتی داره تا یکم بش فشار میاد میره تو خودش …الانم دلم براش تنگ شده ولی نمیتونم برگردم عزت نفسم میره زیر سوال و این موضوع خیلی برام اهمیت داره از اون روز هم کلا دیگه واتساپ تلگرام روزی یبار میاد اونم چند دیقه…نمیدونم چیکار کنم

حسین رجب پور
2 سال‌ها قبل
پاسخ به  دخترک خسته

سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره 09129305020 در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

فهیم
فهیم
2 سال‌ها قبل

سلام. خسته نباشید
من سر یک مسئله به طرفم توهین کردم و تحقیرش کردم و حرفی زدم که نباید….
راستش حال روحی خوبی نداشتم و اصلا متوجه نبودم چی میگم، واقعا منظوری نداشتم . حالا بلاکم کرده، هرچی بهش پیام میدم فقط میخونه بعدم بلاک میکنه.
میخوام باورم کنه و منو ببخشه

حسین رجب پور
2 سال‌ها قبل
پاسخ به  فهیم

سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره 09129305020 در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

Andia
Andia
2 سال‌ها قبل
پاسخ به  فهیم

مث من

سارا
سارا
2 سال‌ها قبل

سلام مشکلات تمام کسانی که عشقشون ترکشون کرده رو خوندم . اما من کسی روکه سالها عاشقش بودم رو ترک کردم اومدم تو این قسمت ببینم ترفندهاش چیه که جدیدا داره انجام میده. بهم دروغ گفت دروغ های کوچیک خودخواهی داشت منم آدم تو داری هستم هی منتظر شدم ببینم شاید درست بشه اخلاقش اما نشد خستم کرد عشقش الان تبدیل به نفرت شده . رفت دم عطاری قرص …..خرید فیلم گرفت گفت دارم خودکشی میکنم برام فیلم فرستاد من که دیدم حالم بد شد و از اون ببعد ازش متنفر شدم وقتی فهمیدم دروغ به این بزرگی بهم گفت و باعث ناراحتی و آزارم شد الان دیگه از اون عشق خبری نیست که هیچ حالم از هر چی عشقه بهم میخوره . پس وقتی یک نفر گفت نمیخوادتون التماس نکنید خواهش و تمنا نکنید دست به کارای کودکانه نزنید آهنگ عاشقانه نفرستید این کارا فقط حال اونو بیشتر بهم میزنه .

mammad
mammad
2 سال‌ها قبل
پاسخ به  سارا

رل میزنی @m_2015_m

sara
sara
2 سال‌ها قبل

سلام خوبید من دنبال راهی هستم که بگه چطور عشقمان را برگردونیم شما واقعا فکر میکنید با این روش ان ال پی بشه؟

حسین رجب پور
2 سال‌ها قبل
پاسخ به  sara

بله دوست عزیز با کمک علم ان ال پی و قانون جذب عشق تقریبا 80 تا 90 درصد افراد میتونن موفق بشن

زهره
زهره
1 سال قبل
پاسخ به  حسین رجب پور

منم همین مشکل رو دارم…

Mousa
Mousa
2 سال‌ها قبل

من اولاش برام خیلی سخت بود وقتی رفت ولی حالا برام عادی شده ۵سال ب پاش موندم ولی لیاقتمو نداشت اگه عشقتون رفت بزار بره و طعم جدایی رو بچشه و آدمای دنیا رو بشناسه….بدونه ک هیچکی مثل تو نمیشه چند بار ولم کرد رفت ولی باز برگشت و من چون خیلی دوستش داشتم نتونستم نزارم برگرده ولی العان دوباره رفته….

Amirali
Amirali
2 سال‌ها قبل

من دوساله ازدواج کردم
زنم همه زندگیمه
بدون اون نمیتونم زندگی کنم ولی الان میگه منو نمیخواد و میخواد از من جدا بشه باید چیکار کنم ??

Amirali
Amirali
2 سال‌ها قبل

اگه بدون اون طرف بمیری چی؟؟
اگه همه زندگیت اون طرف باشه چی ؟

Amirali
Amirali
2 سال‌ها قبل

من دوساله ازدواج کردم
زنم همه زندگیمه ۲۲سالمه
عاشقشم و اون میگه دیگه دوسم نداره و میخواد از من جدا بشه
گوشیش خواموشه و خونه پدرشه
میگه فقط طلاق اگه طلاقم ندی مهرمو میزارم اجرا
من بدون اون میمیرم چیکار باید بکنم؟

zhr
zhr
2 سال‌ها قبل

ببخشيد آقاي رجب پور همه دارن از مشکلاتشون حرف ميزنن پس ممکنه مشکلي نداشته باشن ک اينجا يه راهه حلي پيشنهاد بديد

zhr
zhr
2 سال‌ها قبل

ببخشيد آقاي رجب پور همه دارن از مشکلاتشون حرف ميزنن پس ممکنه مشکلي نداشته باشن ک اينجا يه راهه حلي پيشنهاد بديد

meysam
2 سال‌ها قبل

عاشقم عاشق اون بالاسری اون که تنها باما پریدو هرزگی نکرد

Puyan
Puyan
2 سال‌ها قبل

سلام دوست دختر من رفته الان یک هفته میشه،من راهکارها رو خوندم یک هفته هستش ازش خبری ندارم فقط پروفایلشو چک میکنم،میخوام بهش الان پیام بدم به نظرتون چه پیامی بدم؟

حسین رجب پور
2 سال‌ها قبل
پاسخ به  Puyan

سلام عرض شد برای ترمیم یک رابطه زمان نیاز است و در کنار این زمان شما باید تکنیک های بازگشت به رابطه را اجرا کنید تا بتونید عشق خودتون را برگردونید برایاطلاع از مراحل چطوری عشقم رو برگردونم میتونید به بخش ارتباط با ما مراجعه کنید و از طریق ارتباط با مدیر روابط عمومی سوالات خودتان را مطرح کنید. دوستان و همکاران 24 ساعت آمده پاسخگویی رایگان هستند.

شمیم
شمیم
2 سال‌ها قبل

سلام
من دو سالو خورده ای با یکی رابطه دارم
ب خاطرش همه کار کردم
اما اشتباهاتم زیاد بود
اونم همینطور
اما من همیشه بستم چشمامو
اشتباهاتشو ب روش نیاوردم
یا خیلی راحت بخشیدمش
اما اون هر بار ک اشتباه کردم
ب سختی منو میبخشید و همیشم منت گذاشت ک بخشیدمت
چند بار ترکم کرد با التماس برشگردوندوم
الانم سر ی سو تفاهم ترکم کرده
دارم میمیرم
خیلی دوسش دارم
من قبل اون یه عشق یک طرفه داشتم
به یکی از فامیلا هفت سال عشق یک طرفه داشتم و عذاب می کشیدم
این اقا منو نجات داد
حالا اگ برنگرده من واقعا دیوونه میشم
تموم کارایی ک اشتباهه رو انجام دادم ینی کلی التماسش کردم
چیکار کنم من بدون اون دیوونه میشم
خیلییییی عاشقشم
با تموم نداری هاش هم کنار اومدم
کمکم کنید?????

حسین رجب پور
2 سال‌ها قبل
پاسخ به  شمیم

روابط عمومی موسسه سربرگ تازه اقدام به اطلاع رسانی رایگان راجب راه های برگرداندن عشق از دست رفته می کند برای اطلاع یافتن از راه های برگرداندن عشق از دست رفته میتونید به بخش ارتباط با ما مراجعه کنید و از طریق ارتباط با مدیر روابط عمومی سوالات خودتان را مطرح کنید. دوستان و همکاران 24 ساعت آمده پاسخگویی رایگان هستند.

آقا سبحان
آقا سبحان
2 سال‌ها قبل

دخترا همشون همینن داش ناراحت نباشین همشون اگه بفهمن عاشقشونین دیگه تره ام براتون خورد نمیکنن.
من خودم عاشق دختر خالم هستم. خیلی رابطمون با هم خوب بود حتی چن بار غیر مستقیم حرفای عاشقانه بهم میزد. ولی وقتی بهش ابراز علاقه کردم دیگه محلم نمیذاشت .
حتی جواب سلام منو هم تو تلگرام نمیده ولی رفتارش قبلا عینهو عاشقا بود ولی الان محلم نمیذاره.
تازگیا متوجه شدم به پسر خالم که هم سنمه نظر داره بدون اینکه پسر خالم چیزی بهش بگه. تازه بلاکمم کرده دختر خالم.

آره داداشا دخترا رو اول عاشقشون کنید بعد وقتی مطمئن شدین عاشق شدن بعد کم کم بهشون نزدیک شین.
دخترا همینن یهو دیدین تغیر رفتار دادن.
دعا کنین عشقم برگرده.

سام
سام
2 سال‌ها قبل

به نظر من ما هم گاهی وقتا جوری زیاده روی توی عاشق بودن بهشون انجام میدیم ک واسشون تکراری میشیم
باید فراموششون کنیم و یکی ک مثل خودمون تو عاشقی باهامون رفتار کنه پیدا کنیم
خیلی دوست دارم یکی دیگرو پیدا کنم ک وقتی عاشقم شد مثل من بهم ابراز علاقه کنه

arash
arash
2 سال‌ها قبل

من که از شما راضی ام و اومدم به تمام کسایی که کامنت من رو میخونن بگم که تروخدا ریلکس و اروم باشید و اشتباهات من رو تکرار نکنید و التماس و اصرار رو بزارید کنار صبور باشید و با اعتماد بنفس و با آرامش کامل با خانم گلرویی و آقای رجب پور در ارتباط باشید تا به نتیجه برسید. ممنونم از تیم سربرگ تازه که ارامش قلبی رو بمن برگردوندن و همچنین صبرو حوصله خانم گلرویی عزیز که به حرفهای بنده گوش دادن و کمک کردند.

حسین رجب پور
2 سال‌ها قبل
پاسخ به  arash

در پاسخ به arash
شما به من و تیمم لطف دارید باعث خرسندی است که تونستید نتیجه مناسبی بگیرید

ساره
ساره
2 سال‌ها قبل

من میخام برگرده.هردومون مغروریم تهدیدم کردگف این باربرم دیگه برنمیگردم الانم رفته.منم دارم دیونه میشم.همیشه سرمسائل کوچیک باهام بحث میکنه خیلی اذیتم میکنه ولی من خیلی دوسش دارم چی کارکنم میدونم دیگه نمیاد.اون اولین من بوددلم میخاست آخرینمم باشه ازین طرف نمیتونم باعذاب وجدانم کناربیام من دوسش داشتم براهمین ازبین این همه اونوانتخاب کردم کاش قدرمیدونست…

حسین رجب پور
2 سال‌ها قبل
پاسخ به  ساره

در پاسخ به ساره
سلام عرض شد. رابطه ی انسان ها متقابل است، یعنی رفتارِ هر دو شخص، هم روی یک دیگر تاثیر می گذارد و هم روی رابطه ی آنها. انسان ها در اوایلِ رابطه، براساس معیارها و امتیازاتِ طرف مقابل به سمت او جذب می شوند و رابطه ای را ایجاد می کنند اما در طولِ رابطه به دلیل نبودِ آموزش و مهارت های ارتباطی مشکلاتی به وجود می آید (بعضی از این مشکلات فاحش است و بعضی هم زیر پوستی). هر نوع از این مشکلات می تواند تاثیرات مخربی روی رابطه بگذارد.

اگر شما مهارت های ارتباطی را ندانید، حتی محبت کردن هم دردسرساز است چه برسد به تنش (اجبار کردنِ شخص به کاری یا انجام کاری خلافِ انتظارِ او یا عدم توانایی در کنترلِ هوش هیجانی در هنگام مشکلات). وقتی این نارضایتی ها در رابطه عادت شود و نیازهای ناخودآگاهِ فرد نادیده بماند رابطه از یک احساسِ لذت بخش تبدیل به یک احساسِ منفی می شود. در واقع تمام نکات مثبت شما محو می شود، در ناخودآگاهِ شخص، شما با احساس منفی مرتبط می شوید. پس طبق طبیعت، انسان سعی می کند با خارج شدن از رابطه، این احساس های منفی را از خود دور کند.

زهرا
زهرا
1 سال قبل
پاسخ به  حسین رجب پور

سلام خسته نباشید دقیقا مشکل من اینه باید چیکار کنم؟؟؟میتونم امیدوار بشم برگرده؟؟

حسین رجب پور
1 سال قبل
پاسخ به  زهرا

سلام عرض شد. موفقیت شما بستگی به عوامل زیادی داره بدون در نظر گرفتن این عوامل نمیشه شرایط رو سنجید. شما میتوانید سوالات خودتون را از تیم پشتیبانی سربرگ تازه در تلگرام و واتس آپ بپرسید: 09129305020

حسن.سودجو
حسن.سودجو
2 سال‌ها قبل

سلام جناب آقای دکتر عزیز و محترم بنده سودجو هستم و مخلص شما. شما زندگی و همسرو بچه های من رو برگردوندید من حالم خیلی خیلی بد بود بخدا دارم اشک میریزم و اینارو می نویسم یک شبم نمیتونستم بخوابم تا صبح بیدار می شدم و بدنم میلرزید تمام آرامش از خونم رفته بود چه درد وحشتناکی بود الهی هرچی از خدا بخواید بهتون بده خونوادتونو همیشه نگه داره واستون دوره های شما فوق العاده بود ممنووون و تشکر همیشه قدردانتون هستم

حسین رجب پور
2 سال‌ها قبل
پاسخ به  حسن.سودجو

در پاسخ به حسن.سودجو
سلام عرض می کنم آقای سود جو خیی خوشحالم و براتون آرزوی خوشبختی می کنم. قدر فرصت خودتون رو بدونید و دیگه اشتباه نکنید احساسات زنان بسیار شکننده است اگر احساسات همسر شما یک بار دیگر قربانی نداشتن مهارت ارتباطی و بی توجهی شما بشه مشخص نیست که آیا باز هم بشه کاری برای بازگشت کرد یا خیر پس از فرصتی که دارید به بهترین شکل استفاده کنید. درود

siavash
siavash
2 سال‌ها قبل

سلام به همگی
من براتون دعا میکنم مشکل همتون حل بشه
شما هم دعا کنید من زود تر بمیرم راحت شم
اگه دعام کنید ممنون میشم

یاس
یاس
2 سال‌ها قبل

یکی عاشقه عشقش هم عاشقه

Sara
Sara
2 سال‌ها قبل

دوستان ناراحت نباشین ماها هم خدایی داریم
من بعد 8سال رابطه ول کرد یهو رفت ن ب تماسام پاسخ داد ن چیزی بیشتر ک زنگ زدم دلیل بپرسم بلاکم کرد تو یه اس نوشت تهمت زد ک وقتی دانشجو بودی دورت پر بود.اشکال نداره فدای سرتون کسی که رفته بذارین بره گم شه یه روزی اونام تاوان میدن

fatemeh
fatemeh
2 سال‌ها قبل

سلام،از رویه دلتنگی خودشو میزد به بیخیالی با اینکه خیلی بی صبرانه منتظرم بود خیلی مغرور بود یکبار میگفت دوستت دارم یعنی واقعا از ته دلش بود،نمیدونم یه شب چیشد باهاش دعوا افتادم و مقایسش کردم بعدش گفت تمام،بهش پیام دادم کلی جوابمو با گریه داد هم برایه خودش درد اور بود جدایی هم برایه من.تنها اشتباهی ک کردم رفتم و به فامیلشون گفتم فامیلش هم رفت به گوشش رسوند یعنی دیگ رابطه انگار داشت برمیگشت براش زنگ زدم تماسو برقرار کرد ولی بعد اینکه فهمید به فامیلشون گفتم بهم گفت ازت متنفرم برو.بعدش ساعت دوازده شب برام اسممو صدا کرد ولی تصمیم گرفتم بهش پیام ندم تا چند روز میشه بگید به این زودی ها بهش پیام بدم یا نه اصلن چیکار کنم؟توروخدا کمکم کنین خیلی داغونم

حسین رجب پور
2 سال‌ها قبل
پاسخ به  fatemeh

در پاسخ به fatemeh
سلام عرض شد برای پرسش پاسخ میتوانید به تیم پشتیبانی از طریق تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید: 09129305020

....
....
2 سال‌ها قبل

سلام من عاشق یه فردی هستم ک اون اول پیشقدم شد ک همو بیشتر بشناسیم واس ازدواج اما بعد یه مدت گف من نمیتونمو توان موندن تو این رابطه رو ندارم الانم بهتره شمارمو پاک کنیو بلاکم کنی بعدشم خودش بلاکم کرد لطفا بگید راه برگشتی هست اصن؟؟

حسین رجب پور
2 سال‌ها قبل
پاسخ به  ....

در پاسخ به ….
سلام عرض شد برای پرسش سوالات میتوانید از طریق تلگرام یا واتس آپ به تیم پشتیبانی پیام ارسال کنید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

mohsen
mohsen
1 سال قبل

سلام ب همه.
ب نظر من ب جای اینک عاشق دختر یا پسر مردم شین …بهتر عاشق خودتون شین هر وقت خودتونو دوس داشتین نیازی نمیبینین کسی شمارو دوس داشته باشه هیچ کی در حد شما نی ک بخواد با احساستون بازی کنه ..عاشق خدا بعد پدر مادرتون شید اینو بدونین بچ مردم هیچ وقت دلشون ب حال شما نمیسوزه …برین دنبال سرنوشت خودتون بهترینا نصیبتون میشه انشالله…یا حق?

الی
الی
1 سال قبل

سلام دیروز دقیقا یکسال شد که ازش بی خبرم و باهاش حرفی نزدم دلم خیلی براش تنگ شده میدونید چی خیلی عذابم میده اینکه بدون هیچ مشکل و حرفی رفت بدون هیچ دلیلی دیگه نموند هر چقد سراغشو گرفتم حتی نگفت نمیخوادم نگفت تمومش کنیم فقط جاش جواب میدادن که نیست خودشم نبود واقعا حال بدیه
رفتنش پر از معماس دارم دیوونه میشم تو رو خدا دعام کنید شما حالمو میفهمید

حسین رجب پور
1 سال قبل
پاسخ به  الی

در پاسخ الی
سلام عرض شد چیزی که باید خدمتتون عرض کنم اینکه در واقع هیچ رابطه ای بی دلیل تموم نمیشه، حتی اون رابطه هایی که اتفاق بدی یا تنش و بحثی توش نبوده و یک باره طرف مقابل رابطه را تموم کرده هم بی دلیل تموم نشدن درسته که دلیل اتمام رابطه در کیس های مثل کیس شما مشخص نیست و نمیشه اون رو به یک مشکل یا پیش آمده نسبت داد اما میشه دلایل کاملا منطقی برای اون بیان کرد.
اصل یک رابطه یعنی نیاز، ما انسان ها وارد رابطه های عاطفی میشیم چون یکسری نیاز ها داریم نیاز های خودآگاهی مانند: خوشگذرانی وقت گذراندن، تفریح کردن، رابطه جنسی و از این قبیل نیاز ها و نیاز هایی هم وجود دارند که بسیار عمیق هستند و نیاز های ناخودآگاه نام میگیرند مانند، دریافت احساس عشق، ارسال احساس عشق، درک شدن، توجه، تشویق، حمایت، همیاری و زبان عشق مثل نوازش ابراز احساس کلامی و … نیاز های ناخودآگاه دلیل اصلی وابستگی به یک شخص هست اگر نیاز اصلی و ناخودآگاه ما در یک رابطه برطرف نشه اون رابطه به ما احساس مثبت و لذت نمیده و ما از اون رابطه خارج میشیم احتمالا برای خود شما هم پیش اومده باشه که شخص در زندگیتون کار اشتباهی نکرده مشکلی نبوده اما چون احساس شما مثبت نبوده از رابطه خارج شدید یا اصلا اجازه ندادید اون فرد به سمت شما بیاد این موضوع دقیقا همان مسئله نیاز های ناخودآگاه هست.
زمانی که رابطه دو نفر بی دلیل تمام میشه برای پیدا کردن دلیل تمام شدن رابطه باید در این موارد جستجو کرد، زمانی که شخص نیاز های خودش رو از رابطه دریافت نکنه نسبت به اون رابطه سرد میشه و کم کم احساس می کنه این رابطه اونی نیست که میخواد برای همین رابطه رو ترک می کنه شاید شما بگید نه من همه نیاز هاش رو برطرف کردم اما کاملا در اشتباه هستید چون اگر اینطور بود ایشون هیچ وقت شما را ترک نمی کردن چه برسه به اینکه به این سادگی از شما جدا بشن. شاید شما هم در اطرافیان و دوستان خودتون کسی رو دیده باشید که در یک رابطه هست که طرف مقابلش بد دهنه بد اخلاقه توهین می کنه توجه نمی کنه محبت نمی کنه اما شخص حاظر نیست ازش جدا بشه و همه این رفتار ها رو تحمل میکنه دلیلش اینکه نیاز های ناخودآگاه این فرد در رابطه برطرف شده.

اتفاقی که در اکثر روابط مثل رابطه شما رخ میده اینکه فرد بر اساس اون چیزی که خودش میدونه عمل می کنه مثلا چون نیاز ناخودآگاه خودش بیان احساس و محبت است یعنی دوست داره از طرفش دوست دارم رو بشنوه فکر می کنه پس نیاز طرف مقابلش هم همینه اما در اکثر موارد اینطور نیست پس شما نتنها نیاز طرفتون رو برطرف نمی کنید بلکه کاری رو می کنید که انجام بیش از حد اون آزار دهنده و یا حوصله سربر هست و شما رو تبدیل به یک فرد دست یافتنی می کنه. به عنوان مثال میتونه نیاز ناخودآگاه طرف مقابل شما حتی این باشه که شما یک فرد دست نیافتنی باشید و شخصیتش جوری شکل گرفته باشه که جذب افرادی بشه که بدست آوردنشون کار راحتی نیست و شما با اشتباهی که حتی از اون بی خبر هستید تاثیر منفی خاصی رو روی رابطه خودتون میذارید. حالت ها و نیاز های مختلفی هست که توی یک پیام نمیشه همه اون ها رو برطرف کرد اما مرحله سوم از مراحل بازگشت و تکنیک های حسین رجب پور تحلیل و برسی شخصیتی طرف مقابل هست برای شناخت نیاز های اون تا بتوانید با مورد هدف قرار دادن این نیاز ها وابستگی دائمی را در طرف مقابلتون بوجود بیارید.

الی
الی
1 سال قبل
پاسخ به  حسین رجب پور

خیلی ممنون از توضیحتون نمیدونم واقعا گیجم شاید حق با شماست
الان باید چیکار کنم؟ من در حد مرگ میپرستمش میخام برگرده میدونم اونم با کسی نیست و از حسش خبر دارم لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم برش گردونم

حسین رجب پور
1 سال قبل
پاسخ به  الی

سلام عرض شد شما میتونید به تیم پشتیبانی سربرگ تازه در تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

الی
الی
1 سال قبل
پاسخ به  حسین رجب پور

سلام آقای رجب پور ممنون میشم راهنمایی کنید منو

حسین رجب پور
1 سال قبل
پاسخ به  الی

سلام عرض شد شما میتونید به تیم پشتیبانی سربرگ تازه در تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید: 09129305020

الی
الی
1 سال قبل

ممنون میشم راهنماییم کنید برای برگشتش

حسین رجب پور
1 سال قبل
پاسخ به  الی

سلام عرض شد شما میتونید به تیم پشتیبانی سربرگ تازه در تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

الی
الی
1 سال قبل
پاسخ به  حسین رجب پور

متاسفانه امکان استفاده ازهیچکدومو ندارم چیکار کنم؟

حسن افراسیاب
حسن افراسیاب
1 سال قبل

سلام عرض خسته نباشید خدمت استاد بزرگوار استاد فقط یه گلگی ازتون دارم اونم اینکه چرا تبلیغ نمی کنید جایی که ماها که مشکل داریم بتونیم شمارو پیدا کنیم نه این افرادی که ادعا دکتری دارن اما هیچ کمکی که نمی کنن هیچ بدتر مشکل درست می کنن شما حتی نمی گید که دکتر هستید ولی انقدر حرفاتون زیبا کاربردی هست. این همه رفتم مشاور بخدا نزدیک 2 میلیون هزینه کردم هیچی به هیچی هر روز بدتر شد اما توصیه های شما رو که انجام دادم توی این 46 روز واقعا همه چیز تغییر کرده واقعا ممنونتونم واقعا عاشقتونم دکتر من حتی توی دوره های شما فرصت نکردم شرکت کنم شما فقط با یه جلسه تلفنی که به بنده لطف کردید گره از زندگیم باز کردید همون یک جلسه و مقالاتتون خیلی چیزا رو تغییر داد الان دارم میرم سفر ولی همین که برگردم توی دوره همیار شما شرکت می کنم چون بهتون ایمان آوردم

حسین رجب پور
1 سال قبل

در پاسخ به حسن افراسیاب
سلام دوست عزیز شما به بنده لطف دارید انشالله تبلیغات رو هم بیشتر می کنیم هر زمان مایل بودید تیم سربرگ تازه در خدمتتون هست

رها
رها
1 سال قبل

سلام عشق من دیشب وقتی گفتم من دیگه میرم خدافظ تهدید به خودکشی کرد ما فقط یه ماه باهم بودیم فقط و فقط هم از طریق مجازی و حتی من یبار ندیدمش دیشب وقتی اس ام اس می‌دادیم گفت الان میخام هرچی که جلومه رو برم بالا و گفت نصف بسته ی قرص رو خوردم من هنوزم که هنوزه باور نکردم نمیدونم الان 21 ساعته گوشیش خاموشه و آنلاین نشده خیلی نگرانم بعد اینکه دیشب گفت خودتو مقصر این قضیه ندون من عذاب وجدان دارم بنظرتون تقصیره منه که اون خودکشی کرده اصلا به نظرتون خودکشی کرده یا دروغ گفته من که باور نمیکنم چون هر اتفاقی که براش می افتاده رو به من می‌گفت مثلا دیشب میگفت پاهام سره چشام داره میره بعد گفتم برو دستشویی هرچی که خوردی رو بالا بیار بعد دو دقیقه گفت نصفشو بالا آوردم نمیدونم خيلي تو دوراهی عجیبی قرار گرفتم خیلی نگرانم نکنه براش اتفاقی افتاده باشه چون از ديشبه آنلاین نشده من دارم از نگرانی میمیرم چقد دعا کردم که کاش حرفای دیشبش همش دروغ بوده باشه و الان سالم باشه خدایا کاش الان گوشیش روشن باشه از دیشب تا حالا صد بار بهش زنگ زدم بلکه فرجی شه روشن کنه من دارم میمیرم از نگرانی و عذاب وجدان بنظرتون تقصیره منه یا نه!؟!!
توروخدا یچیزی بگید کمکم کنید

حسین رجب پور
1 سال قبل
پاسخ به  رها

در پاسخ به رها
سلام دوست عزیز فکر نمی کنید کسی که توی مجازی با شما آشنا شده همدیگر رو هم اصلا ندیدید با عکس عاشق شده اون هم توی مدت یک ماه و حالا میگه دست به خودکشی میزنم یه فرد نرمال و مناسب نیست! هر چند به احتمال خیلی قوی فقط ادا در آوردن

بهرام
بهرام
1 سال قبل

سلام خسته نباشید خیلی ازتون ممنونم کتاب بازگشت به عشق خوندم آقای رجب پور دوستم این کتاب رو بهم داد واقعا فوق العاده است من مشکلی توی رابطم ندارم اهل مطالعه توی این زمینه ها هستم و این کتاب با همه کتاب هایی که خوندم متفاوت بود واقعا دستتون درد نکنه کتاب که تموم شد گفتم بیام شخصا از نویسنده این کتاب تشکر کنم خیلی چیزا ازش یاد گرفتم ممنونتونم

حسین رجب پور
1 سال قبل
پاسخ به  بهرام

در پاسخ به بهرام
سلام امیدوارم که بتونید از آموزش های کتاب استفاده کنید

نامدار
نامدار
1 سال قبل

سلام خیلی عالی بود واقعا خیلی چیزا رو برام روشن کردن

Hoom
Hoom
3 ماه ها قبل

۷‌ماه حدودن باهم بودیم
۵ ماه رفیق بودیم و ۲ ماه رل
نمیدونم چرا یهو سرد شد و رفت
در صورتی که همه چی اوکی بود خیلی شبیه هم بود همه‌چیمون نظراتمون افکارمون و علایقمون
هر وقت مشکلی بینمون پیش می اومد با یکم صحبت کردن رفع میشد و هم من اهل کوتاه اومدن بودم هم اون
علاقه بهم رو خیلی نشون میداد حتی اخرا رفاقتمون دیگه متوجه شده بودم ارم خوشش میاد
اما یهو سرد شد
مدت زیاد افلاین میشد و میرف میگف درس دارم کار دارم نیسم
ولی میدونسم توی اینستا انلاین میشه ولی جواب منو نمیده
خیلی یهو نفهمیدم چرا اصلا اینطوری شد
دعوایی نبود بحثی نبود ک بخواد اینطو بشه
منم ادمی نبودم که زیاد محدودش کنم یا ازش بخوام به خاطر من رابطشو با کسی خراب کنه در حالی که من به خاطرش خیلی کارا کردم که بهش احترام بزارم و نشون بدم مهمه برام هواشو داشتم‌و پیشش بودم وقتی که حس تنهایی میکرد
یهو همه چی خراب شد هنوزم باورم نمیشه 🙂
حدود ۲ یا ۳ ماه بعد از کات خو گهگاهی شده صحبت کنیم باهم
نمیدونم چیکار کنم
دلم‌میخواد یا برگرده یا بتونم فراموش کنم اما راهشو نمیدونم”)🚶🏻‍♀️
خسته شدم و دیگ حس هیچیو ندارم

حسین رجب پور
3 ماه ها قبل
پاسخ به  Hoom

سلام دوست عزیز شما می تونید سوالات خودتون رو در تلگرام یا واتس آپ از روانشناسان تیم سربرگ تازه بپرسید: 09129305020

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید