بازگشت به رابطه

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم – هر پسری را دیوانه خود کنیم

پسران را شیفته خود کنید

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم تا ارتباط دوستی به ازدواج ختم شود یا رابطه زناشویی به روز های اوج خود برسد. شما به عنوان کسی که در تلاش است بداند چگونه پسری را دیوانه خود کنیم چقدر با ذهنیت و احساسات یک پسر آشنا هستید؟ آیا پاسخ سوالات زیر را می دانید؟

 • پسران چرا و چگونه دیوانه وار عاشق یک دختر می شوند؟
 • معیارهای پسر مورد نظرتان را میشناسید؟
 • از نیاز های ناخودآگاه کسی که عاشق او هستید خبر دارید؟
 • از تاثیر و نتیجه رفتار منطقی و رفتار احساسی خبر دارید؟
 • آیا می دانید چگونه باید رفتار کنید که از دید یک پسر جذاب باشد؟
 • تا به حال راجع به ویژگی های که پسران را دیوانه وار شیفته یک دختر می کند اطلاعات کسب کردید؟

هدف ما در تیم روانشناسی سربرگ تازه پاسخگویی به نیاز های کاربرانمان است. همه ما در ذهن یک رابطه ایده آل و رویایی را تصور می کنیم. برخی از افراد به رابطه ای با این ویژگی ها دست پیدا می کنند ولی برخی خیر! اما چرا؟ دلیل شکست و موفقیت افراد در انتخاب استراتژی است که برای دیوانه وار عاشق کردن پسر مورد علاقه به کار می رود.

چه چیزی یک پسر را دیوانه وار عاشق می کند؟

با وجود اینکه انسان ها تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند ( باور کنید شخصیت هر انسان در نوع نگرش او به زندگی و رابطه نقش اساسی دارد)، اما معیار های اصلی که باعث می شود یک پسر دیوانه و شیفته دختری شود قابل بیان است.

راز ساختن عشقی دیوانه وار برای یک پسر در رفتار شما نهفته است، هر حرف شما هر کاری که انجام می دهید، هر واکنشی که طرف مقابل از شما می بیند به یک برداشت ذهنی ختم می شود.

برداشت های ذهنی در نهایت احساسات افراد را تحت تاثیر قرار می دهد، پس برای اینکه یه پسر را دیوانه خود کنید نه تنها باید درست رفتار کنید، بلکه باید بهترین رفتار را داشته باشید.

تیپ شخصیتی طرف مقابل تان اهمیت زیادی در استراتژی شما دارد، به عنوان مثال برای عاشق کردن یک پسر مغرور باید سیاست خاصی را نسبت به یک فرد نرمال داشت.

نظرات شرکت کنندگان دوره بازگشت به عشق و ازدواج

چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم
داشتن شخصیت کاریزما می تواند یک جذابیت بی انتها به شما اضافه کند.

از دید یک پسر دست نیافتنی باشید.

اینکه همیشه برای ابراز عشق علاقه آماده باشیم اصلا ایده خوبی نیست، اینکه هر وقت طرف مقابل چیزی خواست بدون فکر سریعا به او پاسخ مثبت بدیم باعث می شود دست یافتنی و در دسترس بنظر برسیم.

اگر پسری که دوستش دارید با شما برای دیدار یا یک برنامه تفریحی تماس می گیرد، کار درست را انجام بدید و بگید شرایط را بررسی می کنم و خبر می دم. در ضمن همیشه هم نباید تقضا ها را بپذیرید باید گاهی بگوید که بخاطر یک برنامه یا کار این بار نمی تونم حاظر بشم.

در رابطه با پسری که دوستش دارید خط قرمز داشته باشید.

داشتن خط قرمز یک نوع هشدار برای طرف مقابل محسوب می شود. هیچ پسری دیوانه و شیفته شما نخواهد شد اگر احساس کند شما انقدر دوستش دارید که هیچ خط قرمزی برای رابطه تعریف نکرده اید و او هر کاری هم که انجام دهد باز هم شما در رابطه با او خواهید ماند.

بفهمید پسر مورد نظراتان جذب چه دختری می شود.

 • آیا از نظر او دختر های پر انرژی و شاد جذاب هستند؟
 • آیا دختر های با وقار که پخته رفتار می کنند ملاک و معیار عشقتان هستند؟
 • آیا از دخترانی که توجه زیادی به دوست پسر خود می کنند خوشش می آید؟
 • یا از دخترانی که آزادی کامل را برای طرف مقابل خود در رابطه فراهم می کنند؟

از صحبت ها و رفتار های او با سوال پرسیدن های مشخص و یا با مکامله های معولی هم می توان نظر طرف مقابل را دانست. وقتی ما ندانیم که شخص مورد نظر چه رفتار ها و ویژگی هایی را می پسندد، ممکن است دقیقا برعکس رفتار کنیم و باعث شویم که عشقمان هر روز سرد تر از قبل شود.

خط قرمز های عشقتان را بشناسید.

فهمیدن اینکه یک پسر از چه رفتار هایی خوشش می آید و در مقابل چه رفتار هایی گارد دارد کار سختی نیست. فقط باید در رابطه توجه و دقت بالایی داشته باشید.

از سکوت کردن ها، از اخم کردن، از زبان بدن مثل دست به سینه نشتن یا انداختن پا ها روی هم می توانیم بفهمیم که احساس یک شخص در لحظه چیست. همه چیز در یک رابطه معنی دارد و هیچ چیز بی معنی نیست، شما باید یاد بگیرید چطور رفتار پسری که دوستش دارید را تحلیل کنید.

به پسری که میخواهید دیوانه وار عاشق شما شود احساس مردانگی القا کنید.

در برخورد با پسران گاهی باید احساس کنند حرف آخر را آنها می زنند ” البته اشتباه نکنید فقط گاهی آن هم در مسائلی که حرف آنها درست یا قابل پذیرش باشد ”

یه پسر میخواهد تکیه گاه دختری که دوستش دارد باشد.

این احساس را به عشقتان بدهید، اجازه بدید فکر کند که شما در مواقع لزوم به او تکیه می کنید، برای برخی کارها که حتی اگر کامل با آن آشنا هستید از عشقتان سوال کنید و کمک بگیرید.

بیش از حد نزدیک نشوید فاصله را حفظ کنید.

اینکه سعی کنید مدام با عشقتان وقت بگذارنید و یک پسر را به خودتان محدود کنید، باعث فراری شدن آن پسر خواهد شد. از لحاظ منطقی افراد در زندگی باید مشغله ها و اهداف خود را داشته باشند.

یعنی باید بخشی از زندگیشان را به اهداف خود اختصاص دهند. اما وقتی در یک رابطه عاطفی ما هر روز برای طرف مقابل وقت داشته باشیم، بعد از مدتی عشقمان سرد خواهد شد. چون هر چیزی که همیشه در دسترس باشد ارزش خود را از دست می دهد.

 

حتما بخوانید در؛ تکنیک های nlp عشق

نظرات شرکت کنندگان دوره بازگشت به عشق

یاد بگیرید نه بگوید!

پذیرفتن همه چیز در همه زمان یک کار عاشقانه نیست، با این رفتار شما نمی توانید عشق را در ذهن کسی بکارید. هیچ وقت یک پسر دیوانه دختری نمی شود که همیشه همه چیز را می پذیرد.

از جملات باز دارنده خود داری کنید.

جملات باز دارنده جملاتی هستند که باعث عقب نشینی احساسی طرف مقابل می شوند. زمانی که شما همیشه غر بزنید همیشه گله و شکایت کنید باعث به وجود آمدن یک سد بزرگ در ذهن طرف مقابل می شود. پسری که با چنین برخورد هایی روبرو می شود کم کم انگزینه خود را برای قرار های عاشقانه از دست می دهد.

وقتی دو زوج بجای گفتن خندیدن، بجای محبت کردن، بجای ساختن لحظه های عالی در بحث تنش گرفتار شوند هر روز فاصله بین آنها بیشتر بیشتر می شود و معولا شخصی که وابستگی بیشتری دارد علاقه خود را از دست نمی دهد، ولی بیخبر از این است که در یک رابطه یک طرفه گرفتار شده اند.

 • تو منو دوست نداری.
 • تو با کسی ارتباط داری.
 • تو به من دروغ میگی و چیز هایی رو از من پنهان می کنی.
 • کجا رفتنی چیکار کردی با کی بود.
 • چرا زنگ زدم/پیام دادم تو دیر جواب دادی.

سرکوفت ها را کنار بذارید

اگر در رابطه مسائلی وجود دارد که از آن ناراحت هستید، یک زمان مشخص کنید و بگید می خواهید راجع به موضوع مهمی صحبت کنید. یک مکان مناسب و آرامش بخش انتخاب کنید، وقتی طرف مقابل رو ملاقات کردید سعی کنید شروع خوبی داشتید، شروعی مملو از محبت، صمیمیت و بگو بخند.

وقتی صحبت مشکلات را به میان کشیدید، کاملا جدی باشید، در بیان مشکلات اغراق نکنید، طرف مقابل را متهم نکنید و سعی کنید دلیل نارضایتی خودتون رو عنوان کنید و بگید که بخاطر ارزش مند بودن این رابطه نمیخواهید هیچ مشکلی به وجود بیاد.

 

عشق را بشناسید

برای اینکه پسری را دیوانه خود کنیم به چه چیزی نیاز داریم؟ باید او را بیشتر بهتر بشناسیم، باید دلیل عاشق شدن انسان ها را بدانیم. عشق از سمت کائنات سر چشمه نمی گیرد، سرنوشت از پیش برای عاشق شدن دو فرد نوشته نشده است عشق یک رابطه است و از اصول سایر روابط نیز بهره مند است. در رفتار با خودشیفته ها و عاشق کردن فرد مغرور باید با مهارت بیشتری به کار برد.

ماهیت واقعی عشق چیست

تمام رابطه ها بر پایه نیاز شکل می گیرند،  نیازهای خودآگاه و نیازهای ناخودآگاه، منشاء اصلی عاشق شدن انسان ها است، روابط زیر را نگاه کنید.

 • رابطه  کارمند-رئیس= کسب درآمد و پیشرفت در کار،
 • رابطه شاگرد – معلم= کسب علم کسب درآمد،
 • رابطه دو دوست= تفریح، حمایت، در دل و …
 • رابطه فرزند با پدر و مادر= امنیت تامین نیاز ها، حمایت و …
 • تنها رابطه والدین با فرزندان است که برپایه نیاز نیست والدین هیچ نیازی به فرزندان ندارند اما به فرزندان عشق می ورزند و هر کاری برای آنها می کنند.

رابطه عاشقانه دو شخص نیز برپایه نیاز شکل می گیرد، برای این که پسری را دیوانه خود کنیم باید نیازهای ناخودآگاه او را مورد هدف قرار دهیم تا او دیوانه وار عاشق ما شود، نیاز های ناخودآگاه اصلی ترین و تاثیر گذار ترین دلیل هستند برای جذب شدن یک پسر به دختر و اگر به بهترین شکل برطرف شود به اصطلاح می توان گفت پسری را دیوانه خود کردیم.

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم
چگونه پسری را دیوانه خود کنیم

نیاز های ناخودآگاه مردان چه چیزی میتواند باشد؟

 • اعتماد به نفس

تعداد زیادی از مراجعه کنندگان سربرگ تازه دقیقا همین هدف را در رابطه خود دارند، که دوست پسرشان یا نامزدشان دیوانه وار عاشق آنها شود. پاسخ ما به آنها این است که تا چه حدی به خود ایمان دارید؟ چقدر اعتماد به نفس دارید؟ آیا خود را زیبا و با ارزش می بینید؟ آیا خودتان را شخصی جذاب و تاثیر گذار می دانید؟ یا خودتان را گم کردید؟

اعتماد به نفس اصلی ترین و کلیدی ترین ویژگی است که در هنگام ارتباط با دیگران نیاز است، خوب به دو رو بر خود نگاه کنید اجتماع را ببینید، چه کسانی در قدرت هستند، چه کسانی موفق هستند، چه کسانی همسر عالی یا رابطه عالی دارند؟ قطعا کسانی که اعتماد به نفس بالایی دارند.

شما جذب چه فردی می شوید کسی اعتماد به نفس صحبت کردن و یا تعریف کردن یک جک را در جمع دارد؟  یا کسی که اعتماد به نفس چنین کار هایی را ندارد؟ پس اگر شما می خواهید یک پسری را دیوانه و شیفته خود کنید باید اعتماد به نفس کامل و بالایی داشته باشید.

 • جذابیت درونی

جذابیت درونی چیست؟ جذابیت درونی همان ویژگی های اخلاقی و امتیازات فردی است که اهمیت زیادی در شیفته و دیوانه کردن پسری دارد که به آن علاقه مند هستید. شما باید امتیازات خود را تا جایی که می توانید افزایش دهید. مثلا نشان دهید که زندگی شما یک زندگی هدف مند است، و در زندگی یک برنامه برای دنبال کردن دارید.

 • جذابیت ظاهری

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم؟ جذابیت ظاهری موضوع مهمی است اما نکته اصلی نیست ولی نباید از آن قافل شد باید سعی کنید همیشه در بهترین شرایط قرار داشته باشید.

 • جلب توجه

جلب توجه باعث تحریک ناخودآگاه فرد می شود، باعث توجه به نکات دیگر شما خواهد شد و شخص ویژگی ها و امتیازات شما را نیز خواهد دید برای این کار راه ها و تکنیک های ان ال پی را پیشنهاد می کنم.

 • مهارت های ارتباط

برای اینکه پسری را شیفته خود کنیم باید مهارت های ارتباطی خوبی داشته باشیم! شما باید صحبت کردن پیام دادن و شروع مکالمه و خاتمه مکالمه را به شیوه نفوذ به ناخودآگاه انجام بدید، باید بدانید چگونه از تنش و ایجاد احساس منفی دوری کنید باید بدانید چه کاری زیاده روی است و چه کاری نیاز است تا پسری را که می خواهید دیوانه و شیفته خود بکنید.

 • معیار

اگر به علاقه خود به پسری که دوست دارید فکر کنید دلیل آن را در چند معیار منتخب خود می بینید که در این پسر وجود دارد و باعث جذب شما شده. پس وقتی می خواهید این پسر را دیوانه و دلباخته خودتان کنید باید با تحلیل و برسی زبان بدن و ناخودآگاه معیار های او را کشف کنید و در خود ایجاد کنید تا باعث جذب و او شود.

 • تکنیک گفتار

مرموز بودن، ساده بودن، مهربان بودن، جذاب بودن، پیچیدگی، دست نیافتنی بودن و … را می توان از طریق تکنیک گفتار به پسری که می خواهید او را شیفته و دیوانه خود کنید انتقال دهید و ناخودآگاه او را با احساس مثبت و عاشقانه برنامه ریزی کنید.

 • زبان بدن

زبان بدن، علمی است که این روز ها استفاده زیادی دارد با آشنایی به این زبان شما قادر خواهید بود افکار شخص را تحلیل کنید ذهنیت او را بخوانید سپس واکنش دهید این کار سبب می شود شخص این احساس را پیدا کند که شما خیلی خوب او را درک می کنید.

 • کنترل هوش هیجانی

هوش هیجانی خود را تقویت کنید تا از مراحل دیوانه کردن پسر خارج نشوید و اشتباهی نکنید که فرصت خود را از دست بدهید.

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم
چگونه پسری را دیوانه خود کنیم

بعد از اجرای این مراحل و شکل گیری یک رابطه نصبی نیاز است با این مهارت ها آشنا باشید و این نکات را اجرا کنید تا رابطه شما وارد فاز بعدی و جدی شود این کار بهترین راه حل چگونه پسری را دیوانه خود کنیم است.

 • مدیریت رابطه

ارتباطی که ایجاد کردید چه ارتباط اولیه یا چه زمانی که رابطه شکل گرفته شده باید با برنامه ریزی و خود آگاهی مدیریت شود چون احساس همانطور که ایجاد می شود ازبین هم می رود اگر پسری دیوانه شما شود به سادگی هم می تواند از شما سرد شود. از این رو باید مهارت های مدیریتی را آموزش ببنید.

 • حفظ هیجانات

هیجانات و حالات روحی مواردی هستند که یک رابطه را از رابطه های دیگر مستثنی می کنند برای همین فردی را می بینید که با وجود رابطه های زیاد همیشه به یاد یک رابطه است چرا؟ چون آن رابطه هیجانات احساسی مناسبی داشته و همیشه احساسی جدید شکل می گرفته.

 • دوری از روزمرگی

روزمرگی در یک رابطه مرگ تدریجی آن رابطه است، مهم نیست پسر چقدر شیفته و دیوانه شما است روز مرگی باعث سرد شدن رابطه خواهد شد.

 • جذابیت

جذابیت فقط برای شکل گیری رابطه نیست همیشه باید عوامل جذابیت را در خود حفظ کنید تا شخص همیشه احساس نیاز به شما داشته باشد.

 • ارتقا

ارتقا عامل اصلی بقای رابطه و ازدواج است باید خود و ویژگی هایتان را ارتقا دهید، باید به ارتقای طرف مقابل خود کمک کنید تا تفکری منفی ایجاد نشود که شما مانع پیشرفت او هستید باید رابطه خود را ارتقا دهید مثلا دوستان صمیمی یکدیگر را بشناسید با خانواده ها آشنا بشید.

نظرات شرکت کنندگان دوره بازگشت به عشق

راه کار هایی که تنها بر اساس علم روانشناسی باشد ارزش اجرا و تلاش را دارد، متاسفانه افراد سود جوی بسیاری با ساختن یک سایت و کپی کردن چند مطلب از سایت های معتبر و کپی کردن یک کتاب ساده به شما عنوان می کنند که راز چگونه پسری را دیوانه خود کنیم در پکیج آنها است اما اگر مقالات و حتی پاسخ های آنها را برسی کنید متوجه می شید که هیچ سر رشته ای از علم روانشناسی ندارند و صرفا هدف آنها از پکیح های چگونه پسری را دیوانه خود کنیم فقط سود جویی است.

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم
چگونه پسری را دیوانه خود کنیم

برا اینکه راه کار چگونه پسری را دیوانه خود کنیم را آموزش ببینید و از آن استفاده کنید باید طبق یک اصول برنامه ریزی شده پیش برید. برای شیفته و دیوانه کردن یک پسر و دلباخته کردن هر پسری شما نیاز دارید با قانون جذب عشق و تکنیک های NLP عشق آشنا بشید.

فعال سازی قانون جذب به شما این امکان را می دهد که عوامل و فاکتور های جذابیت را به خود اظافه کنید و طرف مقابلتان را جذب خود کنید و تکنیک های NLP عشق  این قدرت را به شما می دهند که از فرصت های خود جهت برنامه ریزی ناخودآگاه طرف مقابل خود استفاده کنید و عشقتان را در جهت اهداف خود هدایت کنید.

؛؛برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند؛؛

۰۲۱۹۱۳۰۵۰۵۹

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

مقالات مرتبط:                              ارتباط با ما

چگونه عشق خود را برگردانید

قانون جذب

قانون جذب عشق از دست رفته

چیکار کنم عاشقم بشه

اعتماد بنفس چیست؟

ضمیر ناخودآگاه چیست؟

زبان بدن در افراد عاشق

صفحه اصلی

سربرگ تازه یک سایت خسته کننده و بی هدف نیست، سربرگ تازه یک سایت تخصصی در زمینه ان ال پی و قانون جذب می باشد. من حسین رجب پور نویسنده مقالات سایت و محقق در زمینه قانون جذب و ان ال پی هستم.

پکیج بازگشت به عشق و ازدواج
برچسب ها

نوشته های مشابه

‫4 نظرها

 1. بنظر من برای عاشق کردن و جذب کردن ینفر واقعا نباید خودتو کوچیک کنی تازه بیشتر حالش بهم می خوره ازت. آقای دکتر من تاوقتی که حتی کادو می خریدم واسش که کادو رو میگرفت اما بعدش منو تحقیر میکرد. تااونموقع خیلی بد بود ولی با حرفا و دلگرمیای شما فهمیدم که چقدر اشتباه کردم و تازه فهمیدم چی به چیه واقعا ازتون ممنونم دکتر عزیز و مهربون

  1. در پاسخ به حسنا

   شما نباید خود را نیازمند عشقتان نشان بدید بلکه باید او را نیاز مند خود کنید شما باید مهارت های ارتباطی را آموزش ببینید. برای آموزش می توانید به تیم پشتیبانی از طریق تلگرام و واتس آپ پیام بدید ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

 2. سلام استاد خسته نباشید. من مدت کوتاهی هست با ی آقایی آشنا شدم خیلی تفاهم داریم .و خودش از زیبایی من خلیلی تعریف میکنه و میگه دلبری میکنی . زبون بازی بلدی.من میخوام برلم مبونه چکار کنم؟از لحاظ تحصیلی من مدرکم بالاتره اما موقعیت مالی اون از من بالاتره.از ازدواج حرفم نمیزنه
  چکار کنم نره؟؟؟؟/

  1. سلام عرض شد. متاسفانه من درست متوجه مشکل شما نشدم. اما می تونید در تلگرام یا واتس آپ با روانشناسان سربرگ تازه در ارتباط باشید و سوالات خودتون رو بپرسید. ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید