بازگشت به رابطه

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم – هر پسری را دیوانه خود کنیم

پسران را شیفته خود کنید

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم – دنیای امروز دنیای ارتباطات است کمتر کسی را می توان که پیدا کرد که رابطه عاطفی نداشته باشد. از این روی افراد زیادی دنبال پاسخ برای سوالاتی چون چگونه عشق خود را برگردانیم چگونه یک پسر مغرور را عاشق خود کنیم چگونه یک مرد متاهل را عاشق خود کنیم چگونه می توان مردی را عاشق خود کرد؟ چگونه دوست پسر خود را وابسته کنیم چگونه مردان را دلتنگ کنیم چگونه مردان را به سمت خود بکشانیم راه های جذب پسر مورد علاقه برای ازدواج چگونه یک پسر را تور کنیم هستند. من حسین رجب پور هستیم محقق و نویسنده، پزوهشگر و طراح در زمینه قانون جذب و تکنیک های ان ال پی. نویسنده کتاب بازگشت عشق و جادوی ان ال پی طراح دوره های آموزشی روابط و نویسنده مقالات پر طرف دار بازگشت به رابطه. در این مقاله تصمیم دارم پاسخ این سوالات بخصوص سوال چگونه پسری را دیوانه خود کنیم را به زبانی ساده برای شما بازگو کنم. اما قبل از پرداختن به تکنیک های چگونه پسری را دیوانه خود کنیم می خواهم راجب سوال چگونه یک مرد متاهل را عاشق خود کنیم با شما صحبت کنم.

نظرات شرکت کنندگان دوره بازگشت به عشق

 

چگونه یک مرد متاهل را عاشق خود کنیم

چگونه یک مرد متاهل را عاشق خود کنیم– سوالی که متاسفانه مخاطبان زیادی دارد! افراد زیادی در سطح جامعه به دنبال رابطه بایک مرد متاهل یا حتی ترمیم رابطه خود با مرد متاهل هستند. اگر شما با یک مرد متاهل در ارتباط هستید یا می خواهید وارد رابطه بشید به چند نکته فکر کنید. این مرد متاهل اگر باشما وارد رابطه بشود ابتدا یک فرد خیانت کار است که به همسر خود خیانت کرده پس تضمینی هم نیست که روزی شما را رها نکند و یا باز هم با شخص دیگری وارد رابطه شود. نکته دوم این است که شما با ایجاد ارتباط با یک مرد متاهل ضربه بزرگی به زندگی یک خانواده می زنید که آسیب های فراوانی دارد آیا دوست دارید در زندگی چنین اتفاقی برای شما رخ دهد؟

نکته مهم دیگر این است که این ارتباط ها ۹۹ درصد هیچ آینده ای ندارد و تمام می شود چون شخص همسر خود را طلاق نمی دهد تا با شما ازدواج کنید. پس وارد شدن به این روابط نه تنها یک کار غیر اخلاقی و ظالمانه است بلکه به خود شما نیز آسیب زیادی می زند.

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم
چگونه پسری را دیوانه خود کنیم

چگونه می توانیم پسری را دیوانه خود کنیم

برای اینکه پسری را دیوانه خود کنیم باید مهارت های ارتباطی را بدانیم یکی از اصلی ترین مهارت های ارتباطی برای دیوانه کردن پسری تکنیک های nlp عشق است. افراد زیادی به موسسه سربرگ تازه مراجعه می کنند و این سوال را می پرسند چگونه پسری را دیوانه خود کنیم این سوال برای اکثر دختران ایجاد شده است. برای اینکه بتوانیم پسری را دیوانه خود کنیم ابتدا باید از راز عاشق شدن سر درآوریم. اگر بدانیم چرا انسان ها عاشق می شوند می توانیم یاد بگیریم چگونه پسری را دیوانه خود کنیم، عشق چیست؟ دلیل عاشق شدن پسر ها چیست؟ هر پسری به سمت چه نوع دختری جذب می شود؟

نظرات شرکت کنندگان دوره بازگشت به عشق

با عاشق کردن می توانیم پسری را دیوانه خود کنیم

برای اینکه پسری را دیوانه خود کنیم به چه چیزی نیاز داریم؟ باید او را بیشتر بهتر بشناسیم، باید دلیل عاشق شدن انسان ها را بدانیم. عشق از سمت کائنات نیست، سرنوشت از پیش برای عاشق شدن دو فرد نوشته نشده است عشق یک رابطه است و از اصول سایر روابط نیز بهره مند است. در رفتار با خودشیفته ها و عاشق کردن فرد مغرور باید با مهارت بیشتری از تکنیک ها استفاده کرد.

تمام رابطه ها بر پایه نیاز شکل می گیرند، نیازهای خودآگاه و نیازهای ناخودآگاه، رابطه ای کارمند-رئیس= کسب درآمد و پیشرفت در کار، رابطه شاگرد – معلم= کسب علم کسب درآمد، رابطه دو دوست= تفریح، حمایت، در دل و … رابطه فرزند با پدر و مادر= امنیت تامین نیاز ها، حمایت و … تنها رابطه والدین با فرزندان است که برپایه نیاز نیست والدین هیچ نیازی به فرزندان ندارند اما به فرزندان عشق می ورزند و هر کاری برای آنها می کنند.

رابطه عاشقانه دو شخص هم برپایه نیاز شکل می گیرد، برای این که پسری را دیوانه خود کنیم باید نیازهای ناخودآگاه او را مورد هدف قرار دهیم تا او دیوانه وار عاشق ما شود، نیاز های ناخودآگاه اصلی ترین و تاثیر گذار ترین دلیل هستند برای جذب شدن یک پسر به دختر و اگر به بهترین شکل برطرف شود به اصطلاح می توان پسری را دیوانه خود کرد.

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم
چگونه پسری را دیوانه خود کنیم

نیاز های ناخودآگاهی که می توانیم با آن پسری را دیوانه خود کنیم

 • اعتماد به نفس

تعداد زیادی از مراجعه کنندگان خانم از من میپرسند دکتر چگونه پسری را دیوانه خود کنیم ؟ پاسخ من به آنها این است که تا چه حدی به خود ایمان دارید؟ چقدر اعتماد به نفس دارید؟ آیا خود را زیبا و با ارزش می بینید؟  آیا با اعتماد به نفس دنبال پاسخ سوال چگونه پسری را دیوانه خود کنیم هستید یا اینکه اعتماد بنفس اجرای راه و روش چگونه پسری را دیوانه خود کنیم ندارید؟!

اعتماد به نفس اصلی ترین و کلیدی ترین ویژگی است که در هنگام ارتباط با دیگران نیاز است، خوب به دو رو بر خود نگاه کنید اجتماع را ببینید، چه کسانی در قدرت هستند، چه کسانی موفق هستند، چه کسانی همسر عالی یا رابطه عالی دارند؟ قطعا کسانی که اعتماد به نفس بالایی دارند؟ شما جذب چه فردی می شوید کسی اعتماد به نفس صحبت کردن جک گفتن و قدرت کنترل کردن جمع را دارد یا کسی که اعتماد به نفس چنین کار هایی را ندارد؟ پس اگر شما می خواهید یک پسری را دیوانه و شیفته خود کنید باید اعتماد به نفس کامل و بالایی داشته باشید.

 • جذابیت درونی

جذابیت درونی چیست؟ جذابین درونی چه ربطی به چگونه پسری را دیوانه خود کنیم دارد؟ جذابیت درونی همان ویژگی های اخلاقی و امتیازات فردی است که اهمیت زیادی در شیفته و دیوانه کردن پسری دارد که نسبت به آن پسر علاقه مند هستید. همین جذابیت درونی باعث شده شما به پسری علاقه مند بشید که قصد شیفته دیوانه کردن آن را دارید.

 • جذابیت ظاهری

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم؟ جذابیت ظاهری موضوع مهمی است اما نکته اصلی نیست ولی نباید از آن قافل شد باید سعی کنید همیشه در بهترین شرایط قرار داشته باشید.

 • جلب توجه

جلب توجه باعث تحریک ناخودآگاه فرد می شود، باعث توجه به نکات دیگر شما خواهد شد و شخص ویژگی ها و امتیازات شما را نیز خواهد دید برای این کار راه ها و تکنیک های ان ال پی را پیشنهاد می کنم.

 • مهارت های ارتباط

برای اینکه پسری را شیفته خود کنیم باید مهارت های ارتباطی خوبی داشته باشیم! شما باید صحبت کردن پیام دادن و شروع مکالمه و خاتمه مکالمه را به شیوه نفوذ به ناخودآگاه انجام بدید، باید بدانید چگونه از تنش و ایجاد احساس منفی دوری کنید باید بدانید چه کاری زیاده روی است و چه کاری نیاز است تا پسری را که می خواهید دیوانه و شیفته خود بکنید.

 • معیار

اگر به علاقه خود به پسری که دوست دارید فکر کنید دلیل آن را در چند معیار منتخب خود می بینید که در این پسر وجود دارد و باعث جذب شما شده. پس وقتی می خواهید این پسر را دیوانه و دلباخته خودتان کنید باید با تحلیل و برسی زبان بدن و ناخودآگاه معیار های او را کشف کنید و در خود ایجاد کنید تا باعث جذب و او شود.

 • تکنیک گفتار

مرموز بودن، ساده بودن، مهربان بودن، جذاب بودن، پیچیدگی، دست نیافتنی بودن و … را می توان از طریق تکنیک گفتار به پسری که می خواهید او را شیفته و دیوانه خود کنید انتقال دهید و ناخودآگاه او را با احساس مثبت و عاشقانه برنامه ریزی کنید.

 • زبان بدن

زبان بدن، علمی است که این روز ها استفاده زیادی دارد با آشنایی به این زبان شما قادر خواهید بود افکار شخص را تحلیل کنید ذهنیت او را بخوانید سپس واکنش دهید این کار سبب می شود شخص این احساس را پیدا کند که شما خیلی خوب او را درک می کنید.

 • کنترل هوش هیجانی

هوش هیجانی خود را تقویت کنید تا از مراحل دیوانه کردن پسر خارج نشوید و اشتباهی نکنید که فرصت خود را از دست بدهید.

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم
چگونه پسری را دیوانه خود کنیم

بعد از اجرای این مراحل و شکل گیری یک رابطه نصبی نیاز است با این مهارت ها آشنا باشید و این نکات را اجرا کنید تا رابطه شما وارد فاز بعدی و جدی شود این کار بهترین راه حل چگونه پسری را دیوانه خود کنیم است.

 • مدیریت رابطه

ارتباطی که ایجاد کردید چه ارتباط اولیه یا چه زمانی که رابطه شکل گرفته شده باید با برنامه ریزی و خود آگاهی مدیریت شود چون احساس همانطور که ایجاد می شود ازبین هم می رود اگر پسری دیوانه شما شود به سادگی هم می تواند از شما سرد شود. از این رو باید مهارت های مدیریتی را آموزش ببنید.

 • حفظ هیجانات

هیجانات و حالات روحی مواردی هستند که یک رابطه را از رابطه های دیگر مستثنی می کنند برای همین فردی را می بینید که با وجود رابطه های زیاد همیشه به یاد یک رابطه است چرا؟ چون آن رابطه هیجانات احساسی مناسبی داشته و همیشه احساسی جدید شکل می گرفته.

 • دوری از روزمرگی

روزمرگی در یک رابطه مرگ تدریجی آن رابطه است، مهم نیست پسر چقدر شیفته و دیوانه شما است روز مرگی باعث سرد شدن رابطه خواهد شد.

 • جذابیت

جذابیت فقط برای شکل گیری رابطه نیست همیشه باید عوامل جذابیت را در خود حفظ کنید تا شخص همیشه احساس نیاز به شما داشته باشد.

 • ارتقا

ارتقا عامل اصلی بقای رابطه و ازدواج است باید خود و ویژگی هایتان را ارتقا دهید، باید به ارتقای طرف مقابل خود کمک کنید تا تفکری منفی ایجاد نشود که شما مانع پیشرفت او هستید باید رابطه خود را ارتقا دهید مثلا دوستان صمیمی یکدیگر را بشناسید با خانواده ها آشنا بشید.

نظرات شرکت کنندگان دوره بازگشت به عشق

 

راه کار هایی که تنها بر اساس علم روانشناسی باشد ارزش اجرا و تلاش را دارد، متاسفانه افراد سود جوی بسیاری با ساختن یک سایت و کپی کردن چند مطلب از سایت های معتبر و کپی کردن یک کتاب ساده به شما عنوان می کنند که راز چگونه پسری را دیوانه خود کنیم در پکیج آنها است اما اگر مقالات و حتی پاسخ های آنها را برسی کنید متوجه می شید که هیچ سر رشته ای از علم روانشناسی ندارند و صرفا هدف آنها از پکیح های چگونه پسری را دیوانه خود کنیم فقط سود جویی است.

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم
چگونه پسری را دیوانه خود کنیم

برا اینکه راه کار چگونه پسری را دیوانه خود کنیم را آموزش ببینید و از آن استفاده کنید باید طبق یک اصول برنامه ریزی شده پیش برید. برای شیفته و دیوانه کردن یک پسر و دلباخته کردن هر پسری شما نیاز دارید با قانون جذب عشق و تکنیک های NLP عشق آشنا بشید.

فعال سازی قانون جذب به شما این امکان را می دهد که عوامل و فاکتور های جذابیت را به خود اظافه کنید و طرف مقابلتان را جذب خود کنید و تکنیک های NLP عشق  این قدرت را به شما می دهند که از فرصت های خود جهت برنامه ریزی ناخودآگاه طرف مقابل خود استفاده کنید و عشقتان را در جهت اهداف خود هدایت کنید.

؛؛برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند؛؛

۰۲۱۹۱۳۰۵۰۵۹

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

 

مقالات مرتبط:                              ارتباط با ما

چگونه عشق خود را برگردانید

قانون جذب

قانون جذب عشق از دست رفته

چیکار کنم عاشقم بشه

اعتماد بنفس چیست؟

ضمیر ناخودآگاه چیست؟

زبان بدن در افراد عاشق

صفحه اصلی

سربرگ تازه یک سایت خسته کننده و بی هدف نیست، سربرگ تازه یک سایت تخصصی در زمینه ان ال پی و قانون جذب می باشد. من حسین رجب پور نویسنده مقالات سایت و محقق در زمینه قانون جذب و ان ال پی هستم.

پکیج بازگشت به عشق و ازدواج
برچسب ها

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

 1. بنظر من برای عاشق کردن و جذب کردن ینفر واقعا نباید خودتو کوچیک کنی تازه بیشتر حالش بهم می خوره ازت. آقای دکتر من تاوقتی که حتی کادو می خریدم واسش که کادو رو میگرفت اما بعدش منو تحقیر میکرد. تااونموقع خیلی بد بود ولی با حرفا و دلگرمیای شما فهمیدم که چقدر اشتباه کردم و تازه فهمیدم چی به چیه واقعا ازتون ممنونم دکتر عزیز و مهربون

  1. در پاسخ به حسنا

   شما نباید خود را نیازمند عشقتان نشان بدید بلکه باید او را نیاز مند خود کنید شما باید مهارت های ارتباطی را آموزش ببینید. برای آموزش می توانید به تیم پشتیبانی از طریق تلگرام و واتس آپ پیام بدید ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید