چگونه پسری را دیوانه خود کنیم – هر پسری را دیوانه خود کنیم

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم


چگونه پسری را دیوانه خود کنیم تا ارتباط دوستی به ازدواج ختم شود یا رابطه زناشویی به روز های اوج خود برسد. شما به عنوان کسی که در تلاش است بداند چگونه پسری را دیوانه خود کنیم چقدر با ذهنیت و احساسات یک پسر آشنا هستید؟ آیا پاسخ سوالات زیر را می دانید؟

 • پسران چرا و چگونه دیوانه وار عاشق یک دختر می شوند؟
 • معیارهای پسر مورد نظرتان را میشناسید؟
 • از نیاز های ناخودآگاه کسی که عاشق او هستید خبر دارید؟
 • از تاثیر و نتیجه رفتار منطقی و رفتار احساسی خبر دارید؟
 • آیا می دانید چگونه باید رفتار کنید که از دید یک پسر جذاب باشد؟
 • تا به حال راجع به ویژگی های که پسران را دیوانه وار شیفته یک دختر می کند اطلاعات کسب کردید؟

هدف ما در تیم روانشناسی سربرگ تازه پاسخگویی به نیاز های کاربرانمان است. همه ما در ذهن یک رابطه ایده آل و رویایی را تصور می کنیم. برخی از افراد به رابطه ای با این ویژگی ها دست پیدا می کنند ولی برخی خیر! اما چرا؟ دلیل شکست و موفقیت افراد در انتخاب استراتژی است که برای دیوانه وار عاشق کردن پسر مورد علاقه به کار می رود.

چه چیزی یک پسر را دیوانه وار عاشق می کند؟

با وجود اینکه انسان ها تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند ( باور کنید شخصیت هر انسان در نوع نگرش او به زندگی و رابطه نقش اساسی دارد)، اما معیار های اصلی که باعث می شود یک پسر دیوانه و شیفته دختری شود قابل بیان است.

راز ساختن عشقی دیوانه وار برای یک پسر در رفتار شما نهفته است، هر حرف شما هر کاری که انجام می دهید، هر واکنشی که طرف مقابل از شما می بیند به یک برداشت ذهنی ختم می شود.

برداشت های ذهنی در نهایت احساسات افراد را تحت تاثیر قرار می دهد، پس برای اینکه یه پسر را دیوانه خود کنید نه تنها باید درست رفتار کنید، بلکه باید بهترین رفتار را داشته باشید.

تیپ شخصیتی طرف مقابل تان اهمیت زیادی در استراتژی شما دارد، به عنوان مثال برای عاشق کردن یک پسر مغرور باید سیاست خاصی را نسبت به یک فرد نرمال داشت.

نتایج و نظرات شرکت کنندگان دوره بازگشت به عشق

چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم

اجرای این 12 مورد کمک می کند بهتر بدانیم چگونه پسری را دیوانه خود کنیم برای اجرای این 12 قانون اصلا عجله نکنید و سعی نکنید که یک روزه به همه این موارد برسید چون عجله برای کسی که میخواهد بداند چگونه پسری را دیوانه خود کنیم هیچ نتیجه جالبی به همراه نخواهد داشت.

1.از دید یک پسر دست نیافتنی باشید.

اینکه همیشه برای ابراز عشق علاقه آماده باشیم اصلا ایده خوبی نیست، اینکه هر وقت طرف مقابل چیزی خواست بدون فکر سریعا به او پاسخ مثبت بدیم باعث می شود دست یافتنی و در دسترس بنظر برسیم.

اگر پسری که دوستش دارید با شما برای دیدار یا یک برنامه تفریحی تماس می گیرد، کار درست را انجام بدید و بگید شرایط را بررسی می کنم و خبر می دم. در ضمن همیشه هم نباید تقضا ها را بپذیرید باید گاهی بگوید که بخاطر یک برنامه یا کار این بار نمی تونم حاظر بشم.

2.در رابطه با پسری که دوستش دارید خط قرمز داشته باشید.

داشتن خط قرمز یک نوع هشدار برای طرف مقابل محسوب می شود. هیچ پسری دیوانه و شیفته شما نخواهد شد اگر احساس کند شما انقدر دوستش دارید که هیچ خط قرمزی برای رابطه تعریف نکرده اید و او هر کاری هم که انجام دهد باز هم شما در رابطه با او خواهید ماند.

3.بفهمید پسر مورد نظراتان جذب چه دختری می شود.

 • آیا از نظر او دختر های پر انرژی و شاد جذاب هستند؟
 • آیا دختر های با وقار که پخته رفتار می کنند ملاک و معیار عشقتان هستند؟
 • آیا از دخترانی که توجه زیادی به دوست پسر خود می کنند خوشش می آید؟
 • یا از دخترانی که آزادی کامل را برای طرف مقابل خود در رابطه فراهم می کنند؟

از صحبت ها و رفتار های او با سوال پرسیدن های مشخص و یا با مکامله های معولی هم می توان نظر طرف مقابل را دانست. وقتی ما ندانیم که شخص مورد نظر چه رفتار ها و ویژگی هایی را می پسندد، ممکن است دقیقا برعکس رفتار کنیم و باعث شویم که عشقمان هر روز سرد تر از قبل شود.

4.خط قرمز های عشقتان را بشناسید.

فهمیدن اینکه یک پسر از چه رفتار هایی خوشش می آید و در مقابل چه رفتار هایی گارد دارد کار سختی نیست. فقط باید در رابطه توجه و دقت بالایی داشته باشید.

از سکوت کردن ها، از اخم کردن، از زبان بدن مثل دست به سینه نشتن یا انداختن پا ها روی هم می توانیم بفهمیم که احساس یک شخص در لحظه چیست. همه چیز در یک رابطه معنی دارد و هیچ چیز بی معنی نیست، شما باید یاد بگیرید چطور رفتار پسری که دوستش دارید را تحلیل کنید.

5.به پسری که میخواهید دیوانه وار عاشق شما شود احساس مردانگی القا کنید.

در برخورد با پسران گاهی باید احساس کنند حرف آخر را آنها می زنند ” البته اشتباه نکنید فقط گاهی آن هم در مسائلی که حرف آنها درست یا قابل پذیرش باشد “

6.یه پسر میخواهد تکیه گاه دختری که دوستش دارد باشد.

این احساس را به عشقتان بدهید، اجازه بدید فکر کند که شما در مواقع لزوم به او تکیه می کنید، برای برخی کارها که حتی اگر کامل با آن آشنا هستید از عشقتان سوال کنید و کمک بگیرید.

7.بیش از حد نزدیک نشوید فاصله را حفظ کنید.

اینکه سعی کنید مدام با عشقتان وقت بگذارنید و یک پسر را به خودتان محدود کنید، باعث فراری شدن آن پسر خواهد شد. از لحاظ منطقی افراد در زندگی باید مشغله ها و اهداف خود را داشته باشند.

یعنی باید بخشی از زندگیشان را به اهداف خود اختصاص دهند. اما وقتی در یک رابطه عاطفی ما هر روز برای طرف مقابل وقت داشته باشیم، بعد از مدتی عشقمان سرد خواهد شد. چون هر چیزی که همیشه در دسترس باشد ارزش خود را از دست می دهد.

حتما بخوانید در؛ تکنیک های nlp عشق

نتایج و نظرات شرکت کنندگان دوره بازگشت به عشق

8.یاد بگیرید نه بگوید!

پذیرفتن همه چیز در همه زمان یک کار عاشقانه نیست، با این رفتار شما نمی توانید عشق را در ذهن کسی بکارید. هیچ وقت یک پسر دیوانه دختری نمی شود که همیشه همه چیز را می پذیرد.

9.از جملات باز دارنده خود داری کنید.

جملات باز دارنده جملاتی هستند که باعث عقب نشینی احساسی طرف مقابل می شوند. زمانی که شما همیشه غر بزنید همیشه گله و شکایت کنید باعث به وجود آمدن یک سد بزرگ در ذهن طرف مقابل می شود. پسری که با چنین برخورد هایی روبرو می شود کم کم انگزینه خود را برای قرار های عاشقانه از دست می دهد.

وقتی دو زوج بجای گفتن خندیدن، بجای محبت کردن، بجای ساختن لحظه های عالی در بحث تنش گرفتار شوند هر روز فاصله بین آنها بیشتر بیشتر می شود و معولا شخصی که وابستگی بیشتری دارد علاقه خود را از دست نمی دهد، ولی بیخبر از این است که در یک رابطه یک طرفه گرفتار شده اند.

 • تو منو دوست نداری.
 • تو با کسی ارتباط داری.
 • تو به من دروغ میگی و چیز هایی رو از من پنهان می کنی.
 • کجا رفتنی چیکار کردی با کی بود.
 • چرا زنگ زدم/پیام دادم تو دیر جواب دادی.

10.سرکوفت ها را کنار بذارید

اگر در رابطه مسائلی وجود دارد که از آن ناراحت هستید، یک زمان مشخص کنید و بگید می خواهید راجع به موضوع مهمی صحبت کنید. یک مکان مناسب و آرامش بخش انتخاب کنید، وقتی طرف مقابل رو ملاقات کردید سعی کنید شروع خوبی داشتید، شروعی مملو از محبت، صمیمیت و بگو بخند.

وقتی صحبت مشکلات را به میان کشیدید، کاملا جدی باشید، در بیان مشکلات اغراق نکنید، طرف مقابل را متهم نکنید و سعی کنید دلیل نارضایتی خودتون رو عنوان کنید و بگید که بخاطر ارزش مند بودن این رابطه نمیخواهید هیچ مشکلی به وجود بیاد.

عشق را بشناسید

برای اینکه پسری را دیوانه خود کنیم به چه چیزی نیاز داریم؟ باید او را بیشتر بهتر بشناسیم، باید دلیل عاشق شدن انسان ها را بدانیم. عشق از سمت کائنات سر چشمه نمی گیرد، سرنوشت از پیش برای عاشق شدن دو فرد نوشته نشده است عشق یک رابطه است و از اصول سایر روابط نیز بهره مند است.

همانطور که گفتیم تیپ های شخصیتی و رفتاری اهمیت زیادی دارند، در رفتار با خودشیفته ها و عاشق کردن فرد مغرور باید با مهارت بیشتری به کار برد.

ماهیت واقعی عشق چیست؟

تمام رابطه ها بر پایه نیاز شکل می گیرند،  نیازهای خودآگاه و نیازهای ناخودآگاه، منشاء اصلی عاشق شدن انسان ها است، روابط زیر را نگاه کنید.

 • رابطه  کارمند-رئیس= کسب درآمد و پیشرفت در کار،
 • رابطه شاگرد – معلم= کسب علم کسب درآمد،
 • رابطه دو دوست= تفریح، حمایت، در دل و …
 • رابطه فرزند با پدر و مادر= امنیت تامین نیاز ها، حمایت و …
 • تنها رابطه والدین با فرزندان است که برپایه نیاز نیست والدین هیچ نیازی به فرزندان ندارند اما به فرزندان عشق می ورزند و هر کاری برای آنها می کنند.

رابطه عاشقانه دو شخص نیز برپایه نیاز شکل می گیرد، برای این که پسری را دیوانه خود کنیم باید نیازهای ناخودآگاه او را مورد هدف قرار دهیم تا او دیوانه وار عاشق ما شود، نیاز های ناخودآگاه اصلی ترین و تاثیر گذار ترین دلایل هستند برای جذب شدن یک پسر به دختر و باید به بهترین شکل برطرف شود.

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم

11.نیاز های ناخودآگاه مردان چیست؟

تا چه حدی به خود ایمان دارید؟ چقدر اعتماد به نفس دارید؟ آیا خود را زیبا و با ارزش می بینید؟ آیا خودتان را شخصی جذاب و تاثیر گذار می دانید؟ یا خودتان را گم کردید؟

 • اعتماد به نفس

اعتماد به نفس یکی از اصلی ترین و کلیدی ترین ویژگی است که در هنگام ارتباط با دیگران نیاز است، خوب به دو رو بر خود نگاه کنید اجتماع را ببینید، چه کسانی در قدرت هستند، چه کسانی موفق هستند، چه کسانی همسر عالی یا رابطه عالی دارند؟ همانطور که خودتان می دانید کسانی که اعتماد به نفس بالایی دارند.

مثلا خود شما جذب چه فردی می شوید کسی اعتماد به نفس صحبت کردن و یا تعریف کردن یک جک را در جمع دارد؟  یا کسی که اعتماد به نفس چنین کار هایی را ندارد؟ پس اگر می خواهید یه پسری را دیوانه و شیفته خود کنید باید اعتماد به نفس کامل و بالایی داشته باشید.

 • جذابیت درونی

جذابیت درونی چیست؟ جذابیت درونی همان ویژگی های اخلاقی و امتیازات فردی است که اهمیت زیادی در شیفته و دیوانه کردن پسری دارد که به آن علاقه مند هستید. شما باید امتیازات خود را تا جایی که می توانید افزایش دهید. مثلا نشان دهید که زندگی شما یک زندگی هدف مند است، و در زندگی یک برنامه برای دنبال کردن دارید.

ذات خوب و مثبت خودتان را به طرف مقابل نشان دهید، باید کاری کنید تا از میزان درک و محبت قلبی شما، از حمایتگر بودن از پشتیبان بودن شما اطلاع داشته باشد. مواردی از این دست باعث افزایش جذابیت درونی یک انسان می شود.

 • جذابیت ظاهری

جذابیت ظاهری موضوع مهمی است اما نکته اصلی نیست ولی نباید از آن قافل شد باید سعی کنید همیشه در بهترین شرایط قرار داشته باشید. سعی کنید در انتخاب لباس، نوع آرایش و حتی راه رفتن و رفتار در مکان های عمومی به سلایق طرف مقابل نزدیک شوید.

 • جلب توجه

همه ما می دانیم جلب توجه به چه معنی هست اما همه ما در جلب توجه موفق نیستیم ولی چرا؟ دلایل زیادی میتواند داشته باشد، مثل عدم اعتماد به نفس و خود باوری یا ترس از در مرکز توجه قرار گرفتن.

جلب توجه راه های زیادی دارد، مثلا حتی با پوشیدن یک لباس خاص می توانید توجه طرف مقابل را جلب کنید. اما بهترین کار این است برقراری ارتباط موثر است. یعنی باید تعامل خودتان را با شخص مورد نظر بیشتر کنید.

 1. صمیمیت رابطه را افزایش بدید.
 2. رابطه خود را شاد و پر از هیجان کنید.
 3. شیطنت های دخترانه که مورد علاقه عشقتان است و او را سرشار از احساس مثبت می کند را انجام دهید.
 4. علایق عشقتان را بشناسید و در آن ها پیشرفت کنید ” مثلا اگر عشقتان شیفته سیاست است اطلاعات خود را در این زمینه افزایش بدید و گاهی نظرات خودتان را عنوان کنید.
 • مهارت های ارتباط

مهارت های ارتباطی چیزی است که همه انسان ها در هر سطح و جایگاهی که باشند، باید برای تقویت و پیشرفت مهارت های خود تلاش کنند. پیشرفت در این زمینه هرگز نقطه پایانی ندارد. این مبحث بسیار گسترده است که در مقاله بازگشت به عشق و ازدواج توضیحات کاملی راجع به مهارت های ارتباطی داده شده است، اما تیتر وار به چند مورد ارشاره می کنم.

 1. در مواقعی که طرف مقابل پیام ها یا تماس ها را دیر پاسخ می دهد، جنجال به پا نکنید.
 2. کلمات خود را در هنگام بروز مشکل با دقت انتخاب کنید.
 3. شخص مورد نظر را برای گفتگو راجع به مشکلات تحت فشار قرار ندهید اما تا زمانی که گفتگو صورت نگرفته بهتر است رابطه به حالت عادی برنگردد.
 4. در روابط دوستی و خانوادگی عشقتان دخالت نکنید مگر نظر شما را بپرسد.
 5. از او ایراد نگیرید.
 6. سعی در تغییر شخصیت و یا سبک زندگی عشقتان نداشته باشید. اجازه بدهید بخاطر علاقه تغییر کند و شبیه خواسته ها شما شود.
 7. در هنگام بروز مشکل احساسات خود را کنترل کنید و رفتار تهاجمی و احساسی نداشته باشید.
 • معیار

اگر کمی به علت علاقه خود به یک پسر فکر کنید، دلیل آن را در چند معیار منتخب خود می بینید که در این پسر وجود دارد و باعث جذب شما شده. پس وقتی می خواهید این پسر را دیوانه و دلباخته خودتان کنید باید با تحلیل و برسی زبان بدن و ناخودآگاه معیار های او را کشف کنید و در خود ایجاد کنید تا باعث جذب و او شود. برخی از اصلی ترین معیار ها را می توانید در مقاله چیکار کنم عاشقم بشه مطالعه کنید

 • تکنیک گفتار

مرموز بودن، ساده بودن، مهربان بودن، جذاب بودن، پیچیدگی، دست نیافتنی بودن و … را می توان از طریق تکنیک گفتار به پسری که دوستش دارید انتقال دهید و ناخودآگاه او را با احساس مثبت و عاشقانه برنامه ریزی کنید.

مهارت های گفتاری بسیار ساده هستند و فقط نیاز به دقت دارند، در هنگام صحبت باید مستقیم به چشمان فرد نگاه کنید، کاملا مطمعن و مسلط به موضوع باشید.

 • زبان بدن

زبان بدن، علمی است که این روز ها استفاده زیادی دارد، با آشنایی به این زبان شما قادر خواهید بود افکار شخص را تحلیل کنید ذهنیت او را بخوانید سپس واکنش دهید این کار سبب می شود شخص این احساس را پیدا کند که شما خیلی خوب او را درک می کنید، چون تمام انسان ها با زبان بدن احساسات خود را به صورت ناخواسته بیان می کنند.

 • کنترل هوش هیجانی

هوش هیجانی به توانایی پردازش صحیح و واکنش مناسب گفته می شود. افرادی که هوش هیجانی پایینی دارند، در تمام روابط خود با شکست روبرو می شوند. چون وقتی مشکلی در رابطه پیدا می کنند، همان لحظه با فوران احساسات پاسخ می دهند و این نوع رفتار بسیار خطر ناک است.

پایین بودن هوش هیجانی باعث می شود زود قضاوت کنید، زود نتیجه بگیرید و سریع واکنش نشان دهید و اوضاع را از کنترل خارج کنید. یکی از شایع ترین مشکلات کسانی که هوش هیجانی ضعیفی دارند این است که به همه چیز واکنش سریع نشان می دهند، مثلا اگر طرف مقابل دیر پاسخ بدهد یا تلفن همراهش در حالت بی صدا باشد و یا شخصی به او نزیک شود، احساس ترس و نا امنی می کنند در نتیجه با واکنش غلط به خیال خود دارند کار درست را برای رابطه انجام می دهند.

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم

12.مدیریت رابطه عاطفی

ارتباطی که ایجاد کردید چه ارتباط اولیه یا چه زمانی که رابطه شکل گرفته شده باید با برنامه ریزی و خود آگاهی مدیریت شود چون احساس همانطور که ایجاد می شود ازبین هم می رود اگر پسری دیوانه شما شود به سادگی هم می تواند از شما سرد شود. از این رو باید مهارت های مدیریتی را آموزش ببنید.

مثلا اگر هدف شما ازدواج یا تغییر یک رفتار خاص در پسری که دوستش دارید است، نباید با اجبار و با عجله تلاش کنید به هدف خود برسید. ابتدا باید وابستگی را در طرف مقابل خود افزایش دهید، به او نزدیک شوید و زمانی که این اتفاق افتاد آرام آرام اهدافتان را پیگیری کنید.

 • حفظ هیجانات

هیجانات و حالات روحی هر رابطه مواردی هستند که آن ارتباط را از رابطه های دیگر مستثنی می کنند. برای همین اگر فردی را می بینید که با وجود رابطه های زیاد همیشه به یاد یک شخص خاص است تعجب نکنید، چون آن رابطه هیجانات احساسی مناسبی داشته و همیشه احساسی جدید در آن شکل می گرفته.

ارتباط موفق ارتباطی است که طرف مقابل میل و علاقه زیادی به دیدار و صحبت های تلفنی نشان دهد، اگر میخواهید بدانید دوست پسر شما عاشقتان شده یا نه باید در رفتار او دنبال نشانه های عاشق شدن یک مرد باشید.

 • دوری از روزمرگی

روزمرگی در یک رابطه مرگ تدریجی آن رابطه است، مهم نیست آن پسر چقدر شیفته و دیوانه شما است روز مرگی باعث سرد شدن رابطه خواهد شد. اگر رابطه عاشقانه شما به جایی رسیده که دیگر باهم نمی خندید شوخی نمی کنید و حتی موضوعی برای صحبت پیدا نمی کنید، به احتمال زیاد رابطه شما هم درگیر روزمرگی شده است.

 • ارتقا

ارتقا عامل اصلی بقای رابطه و ازدواج است باید خود و ویژگی هایتان را ارتقا دهید، باید به ارتقای طرف مقابل خود کمک کنید تا تفکری منفی ایجاد نشود که شما مانع پیشرفت او هستید باید رابطه خود را ارتقا دهید، ارتقا دادن فردی و ارتقای یک رابطه هیچ گاه نباید از جریان بایستد.

خیلی چیز ها در رابطه قابلیت ارتقا دادن دارد، از مسائل ظاهری گرفته تا اعتماد به نفس، پیشرفت های شغلی تحصیلی، رسیدن به اهداف فردی و ….

نتایج و نظرات شرکت کنندگان دوره بازگشت به عشق

سخن نویسنده

برا اینکه راه کار چگونه پسری را دیوانه خود کنیم را در رابطه اجرایی کنید من به شما دو روش منحصر به فرد را معرفی می کنم، قانون جذب عشق و تکنیک های NLP عشق امروزه عملی ترین راه های ممکن برای بهبود روابط بشمار می رود.

؛؛برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند؛؛

02191305059

09129305020

 

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال نتایج شرکت کنندگان دوره ها: natayej dore

کانال روانشناسی: sarbargetaze

 

مقالات مرتبط:                              ارتباط با ما

چگونه عشق خود را برگردانید

قانون جذب

قانون جذب عشق از دست رفته

چیکار کنم عاشقم بشه

اعتماد بنفس چیست؟

ضمیر ناخودآگاه چیست؟

زبان بدن در افراد عاشق

سربرگ تازه یک سایت خسته کننده و بی هدف نیست، سربرگ تازه یک سایت تخصصی در زمینه ان ال پی و قانون جذب می باشد. من حسین رجب پور نویسنده مقالات سایت و محقق در زمینه قانون جذب و ان ال پی هستم.

میانگین امتیاز / 5. تعداد رای ها

6 دیدگاه

 • بنظر من برای عاشق کردن و جذب کردن ینفر واقعا نباید خودتو کوچیک کنی تازه بیشتر حالش بهم می خوره ازت. آقای دکتر من تاوقتی که حتی کادو می خریدم واسش که کادو رو میگرفت اما بعدش منو تحقیر میکرد. تااونموقع خیلی بد بود ولی با حرفا و دلگرمیای شما فهمیدم که چقدر اشتباه کردم و تازه فهمیدم چی به چیه واقعا ازتون ممنونم دکتر عزیز و مهربون

  • در پاسخ به حسنا

   شما نباید خود را نیازمند عشقتان نشان بدید بلکه باید او را نیاز مند خود کنید شما باید مهارت های ارتباطی را آموزش ببینید. برای آموزش می توانید به تیم پشتیبانی از طریق تلگرام و واتس آپ پیام بدید 09129305020

 • سلام استاد خسته نباشید. من مدت کوتاهی هست با ی آقایی آشنا شدم خیلی تفاهم داریم .و خودش از زیبایی من خلیلی تعریف میکنه و میگه دلبری میکنی . زبون بازی بلدی.من میخوام برلم مبونه چکار کنم؟از لحاظ تحصیلی من مدرکم بالاتره اما موقعیت مالی اون از من بالاتره.از ازدواج حرفم نمیزنه
  چکار کنم نره؟؟؟؟/

  • سلام عرض شد. متاسفانه من درست متوجه مشکل شما نشدم. اما می تونید در تلگرام یا واتس آپ با روانشناسان سربرگ تازه در ارتباط باشید و سوالات خودتون رو بپرسید. 09129305020

 • سلام ببخشید من با یه نفر به مدت 6 ماه دوست بودم اون خیلی خطا کرد ولی بخشیدمش یا حتی به روش هم نمیاوردم آخر هم بهم خیانت کرو الان یک سال و نیم از جداسیمون میگذره ولی من هنوز مثل روز اول میخامش و متظرم برگرده
  لطفا بهم بگی چجوری برگردونمش؟؟
  ممنون میشم اگه جواب بدید

  • سلام دوست عزیز. شما اشاره کردید به این که طرف مقابلتون رو بخشیدید اما بخشش زمانی معنی میده که طرف مقابل هم به دنبال بخشش باشه ولی با توجه به اتفاقی که افتاده این طور نبوده. این یعنی شما در جایگاع غلطی ایستادید شما در مقابل فردی نبودید که اشتباه کرده و از اشتباه خودش پیشمونه شما در مقابل فردی بودید که کارش رو اشتباه نمی دونه بلکه برای این کار دلایلی داره که از نظر خودش درستن که البته شاید واقعا درست باشه شاید هم نه چون فعلا ما همه چیز رو نمی دونیم. اما شما جایگاه اشتباهی رو انتخاب کردید شما نباید دنبال این میرفتید که به رابطه فرصت بدید بلکه باید جایگاه قوی تر رو انتخاب می کردید از رابطه عقب می کشیدید و با ارتقای خودتون نظر طرف مقابل رو به سمت چیزهایی که در رابطه نبوده و بخاطر اونها خیانت کرده و الان شما دارید جلب می کردید. یعنی اگر نقصی از نظر ایشون در رابطه بوده باید اون رو برطرف می کردی نه اینکه خودتون رو در موضع خواهش و درخواست یا اجبار قرار بدید.

   برای پاسخگویی به سوالاتتون می تونید به تیم سربرگ تازه در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید و بصورت رایگان پاسخ بگیرید: 09129305020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه خدماتمشاورهارتباط با ما