مقالات

رابطه_ چگونه رابطه خود را دوباره بسازیم

با چه راهی زندگیمان را از نو بسازیم

رابطه_ چگونه رابطه خود را دوباره بسازیم

چگونه عشق خود را برگردانیم چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم چگونه عشق ازدست رفته خود را برگردانیم بهترین راه برای برگرداندن عشقم چگونه عشقم را برگردانم برگرداندن مرد به رابطه چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم بازگشت به رابطه راه های برگرداندن دوست پسر جذب پسر مغرور چگونه یه پسر را دیوانه خود کنیم چگونه دوست پسر خود را ارضا کنیم راه های جذب پسر مورد علاقه برای ازدواج چگونه یک مرد متاهل را عاشق خود کنیم چگونه یک پسر را در یک روز عاشق خود کنیم آموزش عاشق كردن پسر کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کنیم. تیم سربرگ تازه یک سایت روانشناسی کسل کننده نیست سربرگ تازه یک سایت تحقیقاتی است.

کلیپ آموزشی بازگشت عشق

شما میتونید با مشاهده این کلیپ آموزشی مراحل بازگشت عشق را یاد بگیرید و سپس در انتهای این مطلب روی لینک دانلود کتاب بازگشت عشق کلیک کنید و کتاب را هم دریافت کنید.

 

رابطه_ چگونه رابطه خود را دوباره بسازیم

همه ما نقص هایی داریم گاهی معایب رفتاری و شخصیتی ما باعث از دست رفتن رابطه ما می شود و در بعضی مواقع ایرادات طرف مقابل باعث بروز اختلافاتی می شود، ما هم توانایی کنترل و جلوگیری از شکست رابطه را نداریم. در این شرایط یا تسلیم می شویم یا با التماس کردن و اصرار سعی در ترمیم رابطه خود داریم. اما راهی جز التماس کردن و اشتباه کردن وجود دارد که در ۶ مرحله ساده بر اساس قانون جذب عشق و مهارت های ان ال پی به ما میگوید چگونه عشق خود را از راه دست برگردانیم.

شکست در رابطه از کجا آغاز میشود

گاهی نمی توان خشم را کنترل کرد گاهی طرف مقابل نیاز دارد کنارش باشیم، برای یک مسئله کوچک ولی خود ما در گیر یک مسئله دیگر هستیم و میگویم او من را درک نمی کند.

گاهی شوخی نابجا می کنیم. دروغ می گویم برای راحت کردن کار خود، شاید یک دروغه ساده باشد اما وقتی عشقمان بفهمد بابت این موضوع دلگیر خواهد شد. دوستش داریم اما در میان دوستانمان به اندازه کافی شخصیت اورا بالا نمی بریم یا حتی برعکس او را کوچک می کنیم به غرور او صدمه می زنیم نه از روی عمد ولی همان تاثیر را دارد.

لحضه ای که می توانستیم کمی به خود زحمت بدهیم و یک مشکل را برای عشقمان حل کنیم، کوتاهی کردیم. شاید بارها اشتباهات خود را متوجه شدیم و بارها تصمیم گرفتیم دوباره شروع کنیم.

برابطه_ چگونه رابطه خود را دوباره بسازیم رگرداندن زن به رابطه رابطه_ چگونه رابطه خود را دوباره بسازیم
رابطه_ چگونه رابطه خود را دوباره بسازیم

نکاتی مهم برای بازگرداندن مرد یا زن به رابطه از دست رفته

دختر یا پسر وقتی رابطه عشقی خود را از دست می دهند سعی می کنند عشق قبلی خود را بازگرداندن، بدون توجه به نکات لازم برای برگرداندن دوستی تمام شده. این نکات چیست؟

شناخت دینامیک های مرد و زن و روابط عاشقانه

تحلیل و ریشه یابی مشکل قبل از آشتی کردن و برگرداندن رابطه عاشقانه

حل مشکلاتی که باعث جدایی و یا قهر کردن شما از عشقتان شده

شروع به تغییر خود برای اینکه عشقمان را وابسته کنیم

جلب اعتماد از دست رفته عشقمان

شناخت دلایل عقب نشینی مردان یا زنان

آشنایی با نیاز های ناخود آگاه همسر یا دوست خود

استفاده نکردن از راه های غلط برای آشتی کردن با مردان و یا زنان

تحلیل احساس عاشقانه خود برای مشخص شدن عشق یا وابستگی سطحی

آموزش رفتار صحیح با طرف مقابل مخصوصا افراد مغرور و خود شیفته

احیای رابطه_چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم

رابطه خودمان رو چطوری از نو بسازیم
رابطه خودمان رو چطوری از نو بسازیم

شاید وقتی دارید این مطلب را مطالعه میکنید در زندگی خود دچار یک شکست عشقی شدید، و بدنبال ترمیم رابطه از دست رفته و دوباره شروع کردن یک رابطه بهتر هستید.

میزان زیادی احساس پشیمانی در وجود خود دارید، فکر می کنید مقصر کامل شما هستید که عشقتان قهر کرده و حاظر به آشتی کردن نیست، لحظات سختی را پشت سر می گذارید. شاید در شرایطی هستید که مدام با خود می گوید اگر او برگردد همه چیز را دوباره میسازم!

قبل از اینکه تمام تلاش خود را برای بازگشت به رابطه از دست رفته بکنید چند نکته دیگر را مطالعه کنید.

شکست در رابطه عاشقانه یک روزه و یک دفه نیست اکثر افراد فکر می کنند ارتباط آن ها بی دلیل و یک دفه از بین رفته است اما موضوع پیچیده تر است. برای درک بیشتر این موضوع مقاله دینامیک های مرد و زن و روابط عاشقانه را مطالعه کنید.

دلایل عقب نشینی مردان و زنان

گاهی همسر یا دوست پسر یا دوست دختر شما انتظاراتی دارد که برآورده نمیشود این انتظارات مادی یا جنسی نیست این نیاز ها ناخود آگاه هست که اهمیت زیادی دارد. نیاز هایی مانند احساس امنیت در زنان نیاز های مانند احساس وفا داری برای مردان، حمایت کلامی، احساس همبستگی، پشتیبانی، از بین رفتن عقده حقارت توسط شریک دلدادگی، احیای رابطه.

در شرایطی که می توانیم تلاش کنیم و ارتباط خود را محکم کنیم و عشقمان را دیوانه وار عاشق خود کنیم جوری که انگار هر روز داریم یک رابطه جدید میسازیم اما گاهی کوتاهی میکنیم نیاز های ساده خود آگاه خود را به نیاز های اصلی ناخود آگاه عشق خود ترجیح میدهیم این مسئله باعث نمی شود عشقتان شما را ترک کند اما استارت منفی نگری را در رابطه میزند.

باعث میشود عشقمان در ناخودآگاه خود از ما نا امید شود و به این فکر کند که آیا انتخاب درستی داشته آیا همسر و دوست درستی را انتخاب کرده آیا آینده این رابطه ازدواج است آیا ازدواج که صورت گرفته پایان ناراحت کننده ای دارد، روز به روز به این احساسات منفی اضافه می شود روز به روز عشق شما به انتخابش شک می کند و بالاخره اتفاقی که نباید رخ می دهد او شما را ترک میکند.

بعد از جدایی از عشقمان چه اتفاقی رخ میدهد

شما که بصورت غیر عمدی اشتباه کردید یا تلاش کافی برای مستحکم سازی رابطه دوستی یا ازدواج خود نکردید حالا با یک وضعیت ناراحت کننده وسخت رو برو هستید و احساس می کنید یک شکست عشقی بزرگ را تجربه کردید. تنها چیزی که ذهن شما را مشغول کرده است سوالی بی پاسخ هست چگونه عشقم را برگردانم.

چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم و از دوباره بسازیم

مطمعنا شما برای بازگرداندن رابطه خود دست به یکسری کار ها خواهید زد که از نظر شما کاملا درست است و به شما کمک زیادی می کند. در واقع این اعمال کاملا غریزی است و هر شخصی ممکن است دچار اشتباه بشود. زیرا در شرایط روحی نامساعد برای برگرداندن عشق قبلی هر کاری از ما ساخته است اشتباهاتی که نه تنها باعث بازگشت به رابطه نمی شوند بلکه باعث شکست در ترمیم و برگرداندن رابطه از دست رفته خواهد شد. بیاید این اشتباهات را بشناسیم و جلوی آن را بگیریم. باید خدمتتان عرض کنم بلاک شدن در رابطه همیشه به معنی تنفر نیست وقتی عشقت بلاکت میکنه یعنی چی؟

رابطه_ چگونه رابطه خود را دوباره بسازیم
رابطه_ چگونه رابطه خود را دوباره بسازیم

اشتباهاتی که در هنگام تلاش برای برگرداندن عشقمان مرتکب میشویم

۱٫تماس گرفتن و پیام دادن بصورت مکرر

قطعا شما با این نگرش به موضوع نگاه می کنید که اگر با او تماس نگیرم و همیشه وجود خود را اثبات نکنم عشقم من را فراموش خواهد کرد. اما از تماس های مدام و پیام های مکرر فقط یک چیز نصیب شما می شود (پیام ها و تماس های بی پاسخ) دلیل این اتفاق این است که وقتی طرف مقابل شما با این حجم از تماس و پیام روبرو می شود نسبت به شما یک احساس منفی پیدا می کند. وقتی شما مدام این احساس را افزایش می دهید مانند یک نیروی گریز از مرکز عمل می کنید و بیشتر باعث دورشدن عشق خود می شوید.

۲٫التماس کردن و ایجاد ترحم و دلسوزی

غریزه شما بر این موضوع پافشاری دارد که اگر طرف مقابل حس و حال بد من را ببیند دلش برایم خواهد سوخت، من با این کار می توانم او را برگردانم و قطعا برمیگردد تا من را از این حال نجات دهد، در صورت انجام این اشتباه دو حالت رخ می دهد، عشقتان شما را فردی ضعیف و بدون ارزش قلمداد میکند یا نهایتا بخاطر دلسوزی به رابطه باز میگردد، که امکانش بسیار کم است، اما اگر این تفاق افتاد و شما موفق شدید، در نظر داشته باشید طرف مقابلتان تا حدی میتوند به دلیل دلسوزی در یک رابطه اجباری بماند و این رابطه دوامی نخواهد داشت جدای از ان رابطه ای که بر اساس دلسوزی باشد هیچ ثمری ندارد.

۳٫در همه حالت در دسترس بودن

اینکه ما همیشه در دسترس باشیم شاید از نظرمان کار درستی باشد. با خود می گوید با این کار می توانم اور را برگردانم ولی نتیجه عکس دارد. به احتمال زیاد اینکار را انجام داده اید ولی نتیجه ای نگرفتید، مانند یک غلام و برده عمل کردن باعث می شود استقلال شخصیتی خود را از دست بدهیم و نه تنها کمکی به برگرداندن عشق قبلی نمی کند بلکه از ما یک ابزار بی اهمیت خواهد ساخت.

۴٫ابراز احساسات

در روز بارها به او بگویم که چقدر عاشقش هستم خب نتیجه چیست؟ آیا او از احساس قلبتان بی خبر است؟ اینکه مدام در گوشش یا با پیام و از طریق دوستان بگویم عاشق هستیم فقط و فقط خود را شخصی ضعیف و بدون عزت نفس نشان داده ایم.

۵٫نگرانی راجب اینکه عشقم با کس دیگری آشنا شود

احتمال بروز این اتفاق وجود دارد، شخصی که در یک رابطه است بعد از جدایی حداقل به ۶ ماه زمان نیاز دارد تا وارد یک رابطه جدید بشود اگر زودتر از این مدت رابطه جدیدی را شروع کنند قطعا دچار مشکل خواهد شد. زیرا این رابطه قطعا واکنشی خواهد بود و دوام زیادی نخواهد داشت، بعد از جدای خلع هایی بوجود خواهد آمد اگر طرف شما برای پر کردن این خلع های عاطفی با شخص دیگری وارد رابطه بشود نباید زیاد نگران باشید در واقع این موضوع کاملا هم بد نیست!

۶٫تهدید کردن

وقتی رابطه خود را از دست رفته می بینید و التماس و اصرار بی فایده بوده با خود می گوید باید تهدیدش کنم تا برگردد تنها راه همین است، اما تنها اتفاقی که با این کار روی میدهد از بین رفتن اعتماد عشقتان به شماست.

۷٫توهم توطئه

بجای اینکه مشکلات رابطه خود را بشناسید فقط در این تصور فرو می روید که دیگران تحمل خوشبختی و رابطه زیبای شما را نداشتند، پس به همین دلیل رابطه شما را برهم زدن اما اگر کمی احساسات را کنار بگذارید و عقلانی فکر کنید دشمنی نخواهید دید.

چگونه رابطه خود را دوباره بسازیم راه های برگرداندن عشق از دست رفته
چگونه رابطه خود را دوباره بسازیم

شاید با مطالعه این مقاله نا امید شده باشید و با خود بگوید من این اشتباهات را انجام دادم و دیگر راهی نیست،! با خود می گوید چگونه عشقم را بازگردانم. شما هنوز هم می توانید رابطه دوستی خود را ترمیم کنید برای اینکار نیاز به یادگیری یک سری مهارت ها دارید.

میتوان در ۴ مرحله رابطه خود را ترمیم کرد:

مرحله اول قطع کامل ارتباط

دیگر تماس نگیرید

پیام ارسال نکنید

کسی را واسطه نکنید

مرحله دوم

مرحله دوم راه های برگرداندن عشق قبلی مربوط به زمان قطع ارتباط است. تکنیک ها و اقداماتی که شما باید در زمان قطع ارتباط انجام بدهید تا در مسیر برگرداندن عشق رفته پیشرفت کنید.

در مرحله دوم راه های برگرداندن دوست دختر شما باید احساس منفی که در طول رابطه و زمان تنش رابطه بوجود آمده است را ازبین ببرید تا زمانی که این احساس منفی نسبت به شما وجود داشته باشد تمام اقدامات شما با واکنش منفی مواجه خواهد شد.

مرحله سوم

در مرحله سوم شما باید با کمک قانون جذب و تکنکی های ان ال پی (برنامه ریزی عصبی کلامی) خودتان را در ناخودآگاه عشقتان با احساس مثبت مرتبط کنید، باید باور وی را نسبت به رابطه و خود و آینده رابطه تغییر دهید تا ناخودآگاه ایشان متقاعد شود اینکه بخواهید رابطه خود را دوباره بسازیم یک کار اشتباه نیست. بعد از این مرحله یک قدم به دوباره ساختن رابطه خود نزدیک شدید.

مرحله چهارم

در مرحله چهارم باید با استفاده از قانون جذب و ان ال پی ارتباط غیر مستقیم را با ناخودآگاه عشقمان برقرار کنیم این کار اهمیت زیادی دارد و اگر بصورت درست انجام شود میتوانیم رابطه خود را دوباره بسازیم. در این مرحله از نظریه پروانه ای و نظریه شش درجه جدایی استفاده می شود.

مرحله پنجم

مرحله پنجم مرحله آخر است که باید به بهترین شکل ممکن و با تمرکز و دقت انجام پذیرد این مرحله شامل برقراری ارتباط مستقیم و تاثیر گذاری مستقیم است، برای اینکه مرحله پنجم بصورت عالی اجرا شود شما باید با تکنیک های پیام دادن، زبان بدن، تکنیک های ارتباطی مستقیم و تکنیک های صحبت کردن راجب خود آشنایی کامل داشته باشید.

کتاب بازگشت به عشق

یک فرد موفق هوش هیجانی بالایی دارد، یک شخص رو به پیشرفت مهارت های ارتباطی قوی دارد. میداند کجا باید صبر کرد، کی باید حرف زد، قبل از حرف زدن و عمل کردن همه چیز را میسنجد. یک شخص موفق احساسات خود را کنترل می کند، توانایی یادگیری خوبی دارد، عقل و مهارت خود را بالاتر از خرافات و احساساتش قرار میدهد برای همین از هر مشکلی پیروز خارج میشود. راه برگرداندن یک شخص صرفا تکیه به معنویات نخواهد بود. برای موفقیت صد در صد در مراحل ترمیم عشق و یا جذب عشق شما نیاز به علم و تکنیک های روز دارید که با جهان امروزی هماهنگ باشد، در  دانلود کتاب بازگشت به عشق حسین رجب پور تکنیک های ان ال پی، تکنیک های روانکاوی، مهارت های ارتباطی، تکنیک های متقاعد سازی مرحله ای و تکنیک های نفوذ به ناخودآگاه به همراه قانون جذب بیان شده است که میتواند تاثیر بسیار زیاد و چشمگیری روی روابط شکست خورده بذارد.

ادامه مراحل که بصورت تخصصی می باشد را می توانید از طریق تلگرام دریافت کنید:

برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند.

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

 

مقالات مرتبط:                              ارتباط با ما

زبان بدن در عشق

دینامیک های مرد و زن

چگونه با اعتماد بنفس باشیم

چگونه عشقمان را عاشق خود کنیم

صفحه اصلی

سربرگ تازه یک سایت خسته کننده و بی هدف نیست، سربرگ تازه یک سایت تخصصی در زمینه ان ال پی و قانون جذب می باشد. من حسین رجب پور نویسنده مقالات سایت و محقق در زمینه قانون جذب و ان ال پی هستم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫3 نظرها

    1. در پاسخ به یه پسر
      برای آشنایی با مراحل میتوانید به تیم پشتیبانی از طریق تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید