شکست عشقی

وقتی عشقت بلاکت میکنه باید چی کار کنی؟

وقتی عشقت بلاکت میکنه نباید کار اشتباهی بکنی

وقتی عشقت بلاکت میکنه ممکنه توی سایت های مختلف دنبال مطلبی باشید که به شما بگه چیکار کنید و پاسخ این سوالات رو پیدا کنید. عشقم بلاکم کرده چرا عشقم بلاکم کرد عشقم بلاکم کرده چیکار کنم عشقم بلاکم نکن، این سوال از تیم سربرگ تازه خیلی پرسیده میشه که وقتی عشقت بلاکت میکنه یعنی چی یا وقتی عشقت بلاکت میکنه باید چه کاری انجام بدی، با گسترش شبکات مجازی و راحت تر شدن ارتباط، روابط در سطح جامعه گسترده تر شده است و تقریبا این روز ها همه برای خود یک شریک عاطفی دارند اما چون ارتباط ها زیاد شده رابطه ها هم سریع شکل می گیرد هم به سرعت ازبین می رود.

بلاک شدن توسط عشق

این موضوع باعث شده که بلاک کردن تبدیل به یک صلاح شود برای تنبه طرف مقابل، و یا بلاک شدن توسط عشق زنگ خطری باشد برای از دست رفتن رابطه عاطفی، چیزی که ممکنه همه ما اون رو تجربه کرده باشیم اینکه توی بحث ها و یا شرایط خاص توسط عشقمون بلاک بشیم و ما رو از همه شبکه های اجتماعی مسدود کنه. وقتی خیلی ها نگران مسدود شدن توسط عشقشون هستند و خیلی ها هم با اینکه رابطه عاشقانه قوی دارند اما بلاک می شن و می خواهند بدونن وقتی عشقت بلاکت میکنه یعنی چی ما تصمیم گرفتیم این مشکل رو حل کنیم و با یک دیدگاه درست از روانشناسی مسدود شدن شبکات اجتماعی توسط عشق را برسی کنیم و تا هم متوجه بشیم وقتی عشقت بلاکت میکنه یعنی چی و هم اینکه پاسخ سوال عشقم بلاکم کرده چیکار کنم رو بدیم.

وقتی عشقت بلاکت می کنه
وقتی عشقت بلاکت می کنه

وقتی عشقت بلاکت میکنه یعنی چی

بلاک کردن دو معنی دارد یا اینکه شخص شما را مزاحم در نظر گرفته است یا اینکه این کار یک واکنش احساسی است که بر اساس شددت احساساتی مانند ضربه عاطفی، تنش، دلخوری، لج بازی و خلاء عاطفی ایجاد می شود. وقتی عشقت بلاکت میکنه ابتدا باید ببینید عشق شما قبل از اینکه بلاکتون کرده چه اتفاقی افتاده؟ آیا این کار بدون دلیل انجام گرفته یا اینکه شما کار اشتباهی کردید و یا یک اتفاق خاص رخ داده. دلایل اینکه کسی از طرف عشقش بلاک یا مسدود بشه می تواند زیاد باشد اما با یک تحلیل کلی می توان مهم ترین آنها را تشخیص داد.

چرا عشقم بلاکم کرد

مدام از خودتان سوال می کنید چرا عشقم بلاکم کرد چرا بلاکم کرده از هر کسی یا هر سایتی می خواهید بهتون بگه وقتی عشقت بلاکت میکنه دلیلش چیه؟ باید عرض کنم دلیل اینکه عشقتان شما را در شبکه های اجتماعی بلاک کرده بخاطر نفرت از شما نیست، شاید بخاطر دلخوری و ناراحتی یا حتی عصبانیت باشه اما دلیل بلاک کردن شما قطعا نفرت نیست چرا؟

بلاک کردن عشق یک واکنش ناخودآگاه است

چون ناخودآگاه انسان در مقابل عواملی که برایش مهم است یا روی ذهنش تاثیر دارد یک واکنش شدید نشان می دهد. اگر شما برای ایشان بی اهمیت باشید و رابطه احساسی قوی بین شما دو نفر وجود نداشته باشد شخص به شما بی توجهی میکند اصلا پیام های شما را پاسخ نمی دهد یا پیام های شما را حتی باز هم نمیکند. دلیل این کار این است که همه ما می دانیم اینگونه بی محلی کردن و بی توجهی کردن فشار عصبی بیشتری به شخص مقابل وارد می کند تا بلاک کردن، مثلا شما وقتی باکسی بحثتان بشود زمانی که دیگر کشش بحث کردن را ندارید یا عصبی شده اید شخص را بلاک میکنید اما اگر واقعا عصبی نباشید و شخص نتوانسته باشد روی شما تاثیر بگذارد و شما را حساس کند شما یا به بحث کردن ادامه می دید یا به قول معروف بهش محل نمی دید!

وقتی عشقت بلاکت می کنه
وقتی عشقت بلاکت می کنه

عشقم بلاکم کرد

خب پس بلاک کردن هم یک نشانه خاص از وجود علاقه عاطفی در شخص است، نمی خواهیم بگویم وقتی عشقت بلاکت میکنه یعنی اینکه خیلی عاشق شما است خیر اما وقتی این کار را انجام می دهد و شما را در شبکه های اجتماعی مسدود می کند و تمام راه ها را به روی شما می بندد یعنی شما برای اون مهم هستید قدرت تاثیر گذاشتن روی ناخودآگاه او را دارید، می تواند قلب او را بشکنید او را عصبی کنید او را خوشحال کنید. چه کسی چنین قدرتی دارد؟ کسی که ما عاشق او هستیم!

 

عشقم بلاکم کرده چیکار کنم

حالا که متوجه شدیم وقتی عشقت بلاکت میکنه معنیش این نیست که همه چی تموم شده پس ما باید خودمان را کنترل کنیم و یکسری اشتباهات را مرتکب نشیم. در ادامه اشتباهاتی که ممکنه با بلاک شدن توسط عشقمون مرتکب بشیم صحبت خواهیم کر اما پیش از هرچیزی مهم که دلیل اینکه توسط عشق خود بلاک شدیم را متوجه بشیم و تا بدونیم وقتی عشقم بلاکم کرده چیکار کنم. خب بهترین کار وقتی عشقتان شما را بلاک کرده اینکه خوب فکر کنید، وقت بذارید ببینید چرا این اتفاق رخ داده دو حالت ممکنه وجود داشته باشه.

 1. با عشقم دعوام شده بلاکم کرده: اکثرا بلاک شدن ها بخاطر یک بحث یا مشاجره میان دو عاشق اتفاق می افتد، زمانی که دلیل بلاک شدن توسط عشقتان یک بحث یا اتفاق ناراحت کننده است، شما باید از اعمالی که باعث فشار روحی روانی و استرس بر روی عشقتان می شود دوری کنید. به هیچ عنوان با او بحث نکنید و کنترل خود را از دست ندهید.
 1. عشقم یک دفه بدون دلیل بلاکم کرد: گاهی در روابط شاهد این هستیم که شخص عشق خود را یکباره و بدون دلیل بلاک می کنید، حتی این بلاک شدن بدون دلیل، دلایل خاص خود را دارد که از چشم شما پنهان مانده است، مانند؛ یک دلخوری عمیق، ضربه عاطفی وارد شده به شخص، برطرف نشدن انتظارات مهم و اصلی عاطفی و یا مشکلات شخصی شخص حتی سوء تفاهم های پیش آمده. زمانی که در این شرایط قرار گرفتیم و عشقمان بدون دلیل ما را بلاک کرد، اگر به پیام ها یا تماس های ما پاسخ نداد باید یکمی به او فضا بدهیم کمی از عشقمان دور شویم تا مجدد احساس آرماش را پیدا کنید.

وقتی عشقت بلاکت می کنه از اشتباهات دوری کن

وقتی عشقت بلاکت میکنه ممکنه ترس از دست دادن عشقت باعث بشه که دست به هر کار غریزی و اشتباهی بزنی که عشقت آنبلاکت کنه و تو رو از بلاک بودن خارج کنه. اما بیشتر این کار ها اشتباه هستند و در این مقاله تصمیم دارم به شما بگم وقتی عشقت بلاکت میکنه چه کار هایی را نباید انجام بدید. مهم ترین اصل برای خارج شدن از بلاک و ترمیم رابطه احساس عشقی است که طرف مقابل به شما دارد بنابر این شما باید با مهارت های چگونه دیگران را عاشق خود کنیم آشنا بشید و با استفاده از این تکنیک ها میزان علاقه طرف مقابل خود را افزایش بدید.

 1. هرگز به تلافی عشقتان را بلاک نکنید.
 2. عکس های بلاک شدن را استفاده نکنید (عکس هایی که توی اون راجب بلاک شدن نوشته شده).
 3. عصبی نشید و بحث بیشتر نکنید.
 4. مدام با او تماس نگیرید و پیام ندید.
 5. خواهش و اصرار نکنید.
 6. از واسطه استفاده نکنید.
 7. پرخاشگری و تهدید نکنید.
وقتی عشقت بلاکت می کنه
وقتی عشقت بلاکت می کنه

چطوری از بلاک خارج بشیم

اما مهم تر از هرچیزی وقتی عشقمان ما را بلاک می کند این است که چگونه از بلاک خارج بشیم، این کار نیاز به زمان دارد باید اجازه بدید عشقتان خودش تصمیم بگیرد شما را از بلاک خارج کند و یا حداقل گارد خود را نسبت به شما پایین بیاورد. شما چقدر با ناخودآگاه و راه های نفوذ به ناخودآگاه آشنا هستید؟ طبق نظریه ها و تحلیل های روانشناسی هر تصمیمی که ما می گیریم بر اساس احساسات است مثلا همین بلاک کردن و مسدود کردن عشقمان، منشاء تمام احساسات انسان ضمیر ناخودآگاه است. پس وقتی اتفاقات و تحلیل های ناخوآگاه عشقتان باعث شده تصمیم بگیرد شما را در شبکه های اجتماعی مسدود کند برای رفع این مسدودی هم باید از راه ها نفوذ به ناخودآگاه استفاده کرد.

 

افزایش احساس عشق

شما باید با استفاده از تکنیک های برنامه ریزی عصبی کلامی به ناخودآگاه عشق خود نفوذ کنید، در قانون جذب تکنیک های برای ایجاد احساس عشق و افزایش عشق و جود دارد که به شما کمک می کند به این هدف دست پیدا کنید.

بعد از اینکه سمت اشتباهات نرفتید اولین قدم تحلیل ریشه ای مشکل رابطه است و قدم بدی استفاده از قانون شش مرحله ای بازگرداندن عشق از دست رفته به رابطه عاشقانه می باشد. طبق این شش مرحله شما قادر خواهید بود مجدد عشق خود را بدست آورید حتی بدون اینکه بخواهید غرور خود را زیر پا بگذارید، این تکنیک ها به ترغیب شخص برای بازگشت به رابطه کمک می کند.

 

من حسین رجب پور هستم یک محقق، نویسنده و پژوهشگر، هر چه که در این مقالات مطالعه می کند تجربه سالها تحقق و نگراش است، در سربرگ تازه ما تصمیم داریم به ارائه محتوای مفید، گام ارزش مندی در جهت آموزش مهارت های راتباطی و تقویت شخصیت افراد داشته باشیم. هر گونه کپی برداری از مقالات بدون ذکر منبع تحت پیگرد شدید قانونی قرار خواهد گرفت.

 

این امکان برای مراجعه کنندگان فراهم شده تا بتوانند از پشتیبانی رایگان برای پرسش سوالات خود استفاده کنند، پاسخگویی از طریق واتس آپ و تلگرام انجام می شود.

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

لینک کانال تلگرام: sarbargetaze

 

مطالعه بیشتر

نامه نوشتن به فرشته عشق

راه های نفوذ به ضمیر ناخودآگاه دیگران

قانون جذب عشق از دست رفته

برچسب ها

‫14 نظرها

 1. سلام عرض شد واای دقیقا حرفاتون درسته نامزد من وقتی منو بلاک میکنه قلبم از جا کنده میشه دقیقا. اوایل خیلی بچگونه رفتار میکردم و بااین که مقصر خودش بود وقتی میدیدم بلاک کرده زنگ میزدم بهش میگفتم برا چی بلاک کردی اونم میگفت دوست دارم خییلی خیییلی بد بود مشکل زیاد داشتیم که با کمک جناب رجب پور عزیز تونستم یادبگیرم پجوری در مقابل با مشکلات رفتارکنم واقعا ازتون ممنونم. ارادتمندتون حنا سعیدی😉

   1. سلام اقای رجب پور من من با ی دختر صحبت میکردم خوب بود بعد با خانواده دعواش شده بود حوصله نداش گفت ممکنه چند روز مجازی نیاد گفت شمارتو بزار خودم زنگ میزنم بعد من هی پیگیر بودم پیام میدادم میگفتم کجایی نمیگی چرا میری بعد اخر شب بود گفت شبت شیک منم گفتم اگه برات مهم اینا جواب بده بعد دیدم اینستا بلاکم کرده الان چه کار کنم هم از بلاک درم بیاره و بهم حس پیدا کنه

 2. سلام استاد رجب پور یزدان عابدی نیا هستم چند روزی رو خدمت شما استاد عزیز بودم خواستم ازتون تشکر کنم بایت تمام خوبی ها و راهنماییهاتون همسر بنده برگشته و خیلی سعی میکنم که مطابق صحبت هاتون رفتار کنم ببخشید آقای رجب پور میخواستم بپرسم که همسر من از وقتی برگشته خیلی شادو سرحاله و میگه خوشحالم که خیلی چیزا عوض شده ولی انرژیش خیلی زیاده و انتظار داره هرشب بیرون بریم حتی وقتی خسته از سرکار برمیگردیم و راستش من میترسم درخواستشو رد کنم و میترسم باز ناراحت بشه من چطوری این موضوع رو بگم حداقل کمتر بشه بیرون و تفریح و بنده بتونم یکم استراحت کنم

  1. در پاسخ به یزدان
   سلام عرض شد بسیار عالی. خب بینید دوست من در رابطه حتما باید تعادل باشد شما باید با همسرتون صحبت کنید و واضعیت زندگی رامطرح کنید و یکسری هدف گذاری ها انجام بدید مثل برنامه های پیشرفت و کنترل زندگی از این رو باید یک برنامه برای زندگی مشترک خود داشته باشید و در این برنامه روز ها ی تفریح و کار هایی دیگر را مشخص کنید و این تصمیم گیری را با هم انجام بدید.

 3. سلام
  من و دوست پسرم ی دعوای شدید کردیم کار به جای کشید که به فحاشی نسبت بهم و در اخر به خانواده کشیده شد
  بلافاصله هر دو همو بلاک کردیم از تمام شبکه های مجازی
  من سریع از بلاک در اوردم ولی اون همچنان منو بلاک نگه داشته و هیچ راهی برای صحبت برام نزاشته بفرمایید من چیکار کنم
  میشه به ایمیلم جواب بدین؟
  ممنون

  1. در پاسخ به مژگان
   سلام عرض شد.
   قبل از هر چیزی باید بدانید عشق و نفرت نقطه متقابل هم هستند، مانند روز و شب یا بلند و کوتاه. نکته جالب اینجاست که اگر ایشان نسبت به شما بی تفاوت بودند باید احساس ترس و نگرانی داشتید. ببینید مثلا ما با کسی قهر می کنیم که دوستش داشته باشیم، از کسی جدا می شویم برای اینکه از او انتظار داشتیم، وقتی طرفِ مقابل ما را بلاک کند و یا واکنش منفی زیادی بروز دهد نشان گر ارزش و توقع زیادی که در ناخودآگاهِ خود نسبت به ما دارد است.
   چیزی که در هر رابطه ای اهمیت بالایی دارد احساس ما نسبت به طرف مقابل نیست. در واقع برای اینکه ما رابطه ای داشته باشیم که طبق میل ما باشه مهمترین نکته، احساسی است که طرف مقابل نسبت به ما دارد. شاید متوجه شده باشید حتی شکل گیری احساسات قبل از روابط کاملا بستگی به رفتار خود ما دارد، ما با لحن صحبت، نوع پاسخ دادن، زبان بدن و.. باعث میشیم احساسات به شکلی که هستن در شخص مورد نظر شکل بگیره ظاهر اندام موقعیت اجتماعی شرایط مادی در شکل گیری رابطه تاثیر دارد اما بعد از شکل گیری رابطه دیگر این نوع موارد اهمیت بالایی ندارند چیزی که در نظر شخص مقابل اهمیت بالایی دارد احساس فرد نسبت به ما است. خب ممکنه در ابتدا ما این احساس را بصورت ناخود آگاه حتی به بهترین شکل ایجاد کرده باشیم اما حالا چطور؟ هر انسانی ممکن است خواسته یا ناخواسته اشتباهاتی انجام بدهد که باعث ایجاد احساسات منفی در ذهن شریک عاطفی خود بشود. وقتی این احساسات منفی شکل گرفت ما بصورت غریزی میخواهیم به هر قیمتی که شده این احساسات را ازبین ببریم.

   گاها با التماس کردن اصرار کردن توجه بیش از و اینکه خودمون رو بصورت کامل در دسترس قرار بدیم هر درخواست خواسته شده یا خواسته نشده را اجابت کنیم به امید این که این احساسات منفی ازبین برود اما باید در نظر داشته باشید در این شرایط رابطه مانند مردابی میاند که هر چه بیشتر دستو پا بزنیم بیشتر در آن فرو میرویم. وقتی ما در ناخود آگاه طرف مقابل با احساس منفی مرتبط هستیم یعنی (دیدن ما صحبت با ما ابراز احساست ما یا ایجاد بحث بر سر این که چرا عشقمان تغییر کرده و دیگر مثل قبل رفتار نمیکند) بیایم با اصرار التماس خواهش و یا در دسترس قرار دادن خودمان بخواهیم این احساس منفی را از بین ببریم نتیجه کار برعکس خواهد شد (دقیقا مانند دستو پا زدن در مرداب) فکر نکنید در این شرایط تماس های شما باعث میشود عشقتان متوجه شود دوستتش دارید او این موضوع را میداند. کار های شما بجای از بین بردن احساس منفی باعث بیشتر شدن این احساس میشود.

   کمی فکر کنید کسی که از او دلخور هستید مدام بگوید مرا ببخش ولی فرصت ندهد شما کمی آرامش داشته باشید کمی کار های او را فراموش کنید آیا در این شرایط رفتار او باعث میشود شما بخشش داشته باشید یا بیشتر شما بیشتر او را به دید مزاحم خواهید دید؟ وقتی ما دست از این اصرار ها برنداریم باعث میشویم رفتار فرد بدتر از قبل شود و برای رهایی از ما راهی جز بلاک کردن و از بین بردن راه های ارتباطی نخواهد دید زیرا او فقط میخواهد آرامش لحضه ای را احساس کند. خب آیا این که ما بلاک شده باشیم یعنی دیگر هر گز نمیتوانیم رابطه را اصلاح کنیم؟ بذارید نکته مهمی را عرض کنم.

   اگر فردی واقعا برای ما بی ارزش باشد ما بصورت ناخود آگاه اورا بلاک نمیکنیم چون توانایی ایجاد احساس چه مثبت و منفی را در ما ندارد و اصلا اهمیتی به او نمیدهیم. پس اگر بلاک شدید بدانید هنوز مهم هستید هنوز طرف مقابل به صورت کامل نسبت به احساسات شما بی اهمیت نشده است. اما این هشدار را جدی بگیرید اگر به کارتان ادامه دهید حتی اگر بلاک نشده باشید بالاخره خودتان باعث بلاک شدن خواهید شد. اگر بلاک هستید این رفتار احساسات منفی را به میزانی افزایش خواهد داد که احساس منفی تبدیل به احساس ثابت خواهد شد و در نتیجه بی تفاوتی را همراه خواهد داشت.

   برای پرسش پاسخ میتوانید به تیم پشتیبانی از طریق تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

 4. سلام اقای رجب پور من من با ی دختر صحبت میکردم خوب بود بعد با خانواده دعواش شده بود حوصله نداش گفت ممکنه چند روز مجازی نیاد گفت شمارتو بزار خودم زنگ میزنم بعد من هی پیگیر بودم پیام میدادم میگفتم کجایی نمیگی چرا میری بعد اخر شب بود گفت شبت شیک منم گفتم اگه برات مهم اینا جواب بده بعد دیدم اینستا بلاکم کرده الان چه کار کنم هم از بلاک درم بیاره و بهم حس پیدا کنه

  1. در پاسخ به ابوالفضل
   سلام عرض شد عزیزم یه رابطه مجازی اصلا رابطه نیست که شما بخوای وقتت رو براش بذاری

 5. سلام من با عشقم که قرار بود ازدواج کنیم و دعوامون شد سر یه مسایلی بلاکم کرد و بعد یه هفته دیدم منو از بلاک در آورده.من و اون رابطه احساسی قوی داشتیم.احساس پاکی بینموم بود.حالا بنظرتون منو از بلاک در آورده معنیش چیه و من باید چیکار کنم؟۵روز از رو اشتباه هرچقد زنگ زدم پیام فرستادم نه تنها جواب نداد بلکه همه جا بلاکم کرد اما بعد یه هفته از بلاک درم آورده خیلی ممنون میشم زود جواب دید

  1. در پاسخ به فینای تو
   سلام عرض شد خارج شدن از بلاک نشانه کاهش احساسات منفی و دلتنگی فرد است اما شما نباید در این زمان نسنجیده عمل کنید میتوانید به تیم روانشناسی سربرگ تازه در تلگرام و واتس آپ پیام بدید تا مشاورین ما راهنمایتون کنن: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

 6. سلام
  من خیلی وقت پیش با یک دختری دعوام شد تو تلگرام که درخواست حضوری داد که من این قرار که برا دعوا بود رفتم و بسیار آرام منطقی صحبت کردیم و اصلا به دعوا نپرداختیم بعد از اون قرار دیگه پیامی نداد و من هم ندادم تا اینکه یک چیزی درموردش فهمیدم که میخاستم بدونم راسته یا نه و او دیلت اک کرد و من اک جدید پیدا کردم بهش گفتم اون هم با مدرک بهم گفت که دروغه بعد چون من ازش خوشم اومده بود بهش نگفتم و بهش هم نچسبیدم یک هفته دیگه گذشت هیچ خبری ازش نبود بهش پیام دادم به یک بهونه ای سر بحث قبلیمون گفته بود چون بهش گفته بودم خفه گفت که باید قرار جدی باهات بزارم. بعد گف هر جا گفتی میام ولی پیگیر نشد من سر این بهونه ای پیام دادم بهش بعد یک هفته تا بحث قراری که گفت بکشم وسط و اینکه اون گفت یادم نمیاد و پیامامو پاک کرده منم بهش بر خورد بهش گفتم پس بلوف زدی بای بعد که رفتم تو تل که ببینم جوابمو داده یا نه دیدم بلاکم کرده پیاما هم پاک کرده واقعا نمیدونم دلیلش چی بود و چرا مگه من چی بهش گفته بودم نظر شما چیه؟

 7. سلتم.منو عشقم سر ی دیدار هم بحثمون شد که چون من نتونستم برم ناراحت شدو بهم گف بهونه اوردیو اینا.کلی حرف بهم گفت.بعد من از شدت عصبانیت نتونستم خودمو کنترل کنم و شب پامو با تیغ بریدم کاری که حتی ی بار هم بهش فکر نکرده بودم و میترسیدم و بهش گفتم،عکس فرستادم.بعدش بهم گفت اگه من نبودم این اتفاق نمیفتاد،،،صب دیدم بلاکم کرده!!!!اس دادم ک جواب یه ادمی که ناراحته بلاکه!!دست درد نکنه عزیزم…..
  الان چیکا کنم دارم دیوونه میشم تو رو خدا راهنماییم کنین..رابطمونم خیلی عمیقه تحمل ندارم

  1. در پاسخ به bahare
   سلام عرض شد دوست عزیز. بحث و تنش در هر رابطه ای پیش میاد و این یک اتفاق طبیعی هست این ما هستیم که باید توانایی کنترل تنش ها ی رابطه را داشته باشیم برای اینکه در این کار موفق شویم اولین چیزی که نیاز هست اینکه بتوانیم به هوش هیجانی خود مسلط باشیم هوش هیجانی یعنی توانایی کنترل احساسات و واکنش ها در زندگی در انتهای این کامنت لینکی را قرار میدم که میتونید راجب هوش هیجانی اطلاعات کاملی بدست بیاورید.
   و اما راجب شرایط شما باید عرض کنم وقتی شما چنین کاری انجام میدید یک دید کاملا منفی رو در ناخودآگاه طرف مقابلتون ایجاد می کنید این دید که وقتی کسی بخاطر یک اختلاف تیغ برمیداره و خودش رو زخمی می کنه بعدا چه کاری می کنه اگر یک روزی مشکلی ایجاد بشه با این کار ها ممکنه برای من دردسر درست کنه. و از دید همه مردم کسی که چنین رفتاری رو داره یک شخص ضعیف و دچار مشکل هست خب عزیزم کسی جذب چنین شخصی نمیشه. و راجب اینکه چیکار کنید تا بتونید رابطه خودتون رو ترمیم کنید میتوانید به تیم روانشناسی سربرگ تازه در تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید و از مشاورین ما درخواست مشاوره کنید تا راهنمایتون کنن: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

   http://www.tolosabz.com/2018/06/30/هوش-هیجانی-چیست-تقویت-هوش-هیجانی/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید