وقتی عشقت بلاکت میکنه باید چی کار کنی؟

وقتی عشقت بلاکت می کنه

وقتی عشقت بلاکت میکنه نباید کار اشتباهی بکنی

وقتی عشقت بلاکت میکنه ممکنه توی سایت های مختلف دنبال مطلبی باشید که به شما بگه چیکار کنید و پاسخ این سوالات رو پیدا کنید. عشقم بلاکم کرده چرا عشقم بلاکم کرد عشقم بلاکم کرده چیکار کنم عشقم بلاکم نکن، این سوال از تیم سربرگ تازه خیلی پرسیده میشه که وقتی عشقت بلاکت میکنه یعنی چی یا وقتی عشقت بلاکت میکنه باید چه کاری انجام بدی، با گسترش شبکات مجازی و راحت تر شدن ارتباط، روابط در سطح جامعه گسترده تر شده است و تقریبا این روز ها همه برای خود یک شریک عاطفی دارند اما چون ارتباط ها زیاد شده رابطه ها هم سریع شکل می گیرد هم به سرعت ازبین می رود.

بلاک شدن توسط عشق

این موضوع باعث شده که بلاک کردن تبدیل به یک صلاح شود برای تنبه طرف مقابل، و یا بلاک شدن توسط عشق زنگ خطری باشد برای از دست رفتن رابطه عاطفی، چیزی که ممکنه همه ما اون رو تجربه کرده باشیم اینکه توی بحث ها و یا شرایط خاص توسط عشقمون بلاک بشیم و ما رو از همه شبکه های اجتماعی مسدود کنه. وقتی خیلی ها نگران مسدود شدن توسط عشقشون هستند و خیلی ها هم با اینکه رابطه عاشقانه قوی دارند اما بلاک می شن و می خواهند بدونن وقتی عشقت بلاکت میکنه یعنی چی ما تصمیم گرفتیم این مشکل رو حل کنیم و با یک دیدگاه درست از روانشناسی مسدود شدن شبکات اجتماعی توسط عشق را برسی کنیم و تا هم متوجه بشیم وقتی عشقت بلاکت میکنه یعنی چی و هم اینکه پاسخ سوال عشقم بلاکم کرده چیکار کنم رو بدیم.

وقتی عشقت بلاکت می کنه

وقتی عشقت بلاکت می کنه

وقتی عشقت بلاکت میکنه یعنی چی

بلاک کردن دو معنی دارد یا اینکه شخص شما را مزاحم در نظر گرفته است یا اینکه این کار یک واکنش احساسی است که بر اساس شددت احساساتی مانند ضربه عاطفی، تنش، دلخوری، لج بازی و خلاء عاطفی ایجاد می شود. وقتی عشقت بلاکت میکنه ابتدا باید ببینید عشق شما قبل از اینکه بلاکتون کرده چه اتفاقی افتاده؟ آیا این کار بدون دلیل انجام گرفته یا اینکه شما کار اشتباهی کردید و یا یک اتفاق خاص رخ داده. دلایل اینکه کسی از طرف عشقش بلاک یا مسدود بشه می تواند زیاد باشد اما با یک تحلیل کلی می توان مهم ترین آنها را تشخیص داد.

چرا عشقم بلاکم کرد

مدام از خودتان سوال می کنید چرا عشقم بلاکم کرد چرا بلاکم کرده از هر کسی یا هر سایتی می خواهید بهتون بگه وقتی عشقت بلاکت میکنه دلیلش چیه؟ باید عرض کنم دلیل اینکه عشقتان شما را در شبکه های اجتماعی بلاک کرده بخاطر نفرت از شما نیست، شاید بخاطر دلخوری و ناراحتی یا حتی عصبانیت باشه اما دلیل بلاک کردن شما قطعا نفرت نیست چرا؟

بلاک کردن عشق یک واکنش ناخودآگاه است

چون ناخودآگاه انسان در مقابل عواملی که برایش مهم است یا روی ذهنش تاثیر دارد یک واکنش شدید نشان می دهد. اگر شما برای ایشان بی اهمیت باشید و رابطه احساسی قوی بین شما دو نفر وجود نداشته باشد شخص به شما بی توجهی میکند اصلا پیام های شما را پاسخ نمی دهد یا پیام های شما را حتی باز هم نمیکند. دلیل این کار این است که همه ما می دانیم اینگونه بی محلی کردن و بی توجهی کردن فشار عصبی بیشتری به شخص مقابل وارد می کند تا بلاک کردن، مثلا شما وقتی باکسی بحثتان بشود زمانی که دیگر کشش بحث کردن را ندارید یا عصبی شده اید شخص را بلاک میکنید اما اگر واقعا عصبی نباشید و شخص نتوانسته باشد روی شما تاثیر بگذارد و شما را حساس کند شما یا به بحث کردن ادامه می دید یا به قول معروف بهش محل نمی دید!

وقتی عشقت بلاکت می کنه

وقتی عشقت بلاکت می کنه

عشقم بلاکم کرد

خب پس بلاک کردن هم یک نشانه خاص از وجود علاقه عاطفی در شخص است، نمی خواهیم بگویم وقتی عشقت بلاکت میکنه یعنی اینکه خیلی عاشق شما است خیر اما وقتی این کار را انجام می دهد و شما را در شبکه های اجتماعی مسدود می کند و تمام راه ها را به روی شما می بندد یعنی شما برای اون مهم هستید قدرت تاثیر گذاشتن روی ناخودآگاه او را دارید، می تواند قلب او را بشکنید او را عصبی کنید او را خوشحال کنید. چه کسی چنین قدرتی دارد؟ کسی که ما عاشق او هستیم!

 

عشقم بلاکم کرده چیکار کنم

حالا که متوجه شدیم وقتی عشقت بلاکت میکنه معنیش این نیست که همه چی تموم شده پس ما باید خودمان را کنترل کنیم و یکسری اشتباهات را مرتکب نشیم. در ادامه اشتباهاتی که ممکنه با بلاک شدن توسط عشقمون مرتکب بشیم صحبت خواهیم کر اما پیش از هرچیزی مهم که دلیل اینکه توسط عشق خود بلاک شدیم را متوجه بشیم و تا بدونیم وقتی عشقم بلاکم کرده چیکار کنم. خب بهترین کار وقتی عشقتان شما را بلاک کرده اینکه خوب فکر کنید، وقت بذارید ببینید چرا این اتفاق رخ داده دو حالت ممکنه وجود داشته باشه.

  1. با عشقم دعوام شده بلاکم کرده: اکثرا بلاک شدن ها بخاطر یک بحث یا مشاجره میان دو عاشق اتفاق می افتد، زمانی که دلیل بلاک شدن توسط عشقتان یک بحث یا اتفاق ناراحت کننده است، شما باید از اعمالی که باعث فشار روحی روانی و استرس بر روی عشقتان می شود دوری کنید. به هیچ عنوان با او بحث نکنید و کنترل خود را از دست ندهید.
  1. عشقم یک دفه بدون دلیل بلاکم کرد: گاهی در روابط شاهد این هستیم که شخص عشق خود را یکباره و بدون دلیل بلاک می کنید، حتی این بلاک شدن بدون دلیل، دلایل خاص خود را دارد که از چشم شما پنهان مانده است، مانند؛ یک دلخوری عمیق، ضربه عاطفی وارد شده به شخص، برطرف نشدن انتظارات مهم و اصلی عاطفی و یا مشکلات شخصی شخص حتی سوء تفاهم های پیش آمده. زمانی که در این شرایط قرار گرفتیم و عشقمان بدون دلیل ما را بلاک کرد، اگر به پیام ها یا تماس های ما پاسخ نداد باید یکمی به او فضا بدهیم کمی از عشقمان دور شویم تا مجدد احساس آرماش را پیدا کنید.

وقتی عشقت بلاکت می کنه از اشتباهات دوری کن

وقتی عشقت بلاکت میکنه ممکنه ترس از دست دادن عشقت باعث بشه که دست به هر کار غریزی و اشتباهی بزنی که عشقت آنبلاکت کنه و تو رو از بلاک بودن خارج کنه. اما بیشتر این کار ها اشتباه هستند و در این مقاله تصمیم دارم به شما بگم وقتی عشقت بلاکت میکنه چه کار هایی را نباید انجام بدید. مهم ترین اصل برای خارج شدن از بلاک و ترمیم رابطه احساس عشقی است که طرف مقابل به شما دارد بنابر این شما باید با مهارت های چگونه دیگران را عاشق خود کنیم آشنا بشید و با استفاده از این تکنیک ها میزان علاقه طرف مقابل خود را افزایش بدید.

  1. هرگز به تلافی عشقتان را بلاک نکنید.
  2. عکس های بلاک شدن را استفاده نکنید (عکس هایی که توی اون راجب بلاک شدن نوشته شده).
  3. عصبی نشید و بحث بیشتر نکنید.
  4. مدام با او تماس نگیرید و پیام ندید.
  5. خواهش و اصرار نکنید.
  6. از واسطه استفاده نکنید.
  7. پرخاشگری و تهدید نکنید.
وقتی عشقت بلاکت می کنه

وقتی عشقت بلاکت می کنه

چطوری از بلاک خارج بشیم

اما مهم تر از هرچیزی وقتی عشقمان ما را بلاک می کند این است که چگونه از بلاک خارج بشیم، این کار نیاز به زمان دارد باید اجازه بدید عشقتان خودش تصمیم بگیرد شما را از بلاک خارج کند و یا حداقل گارد خود را نسبت به شما پایین بیاورد. شما چقدر با ناخودآگاه و راه های نفوذ به ناخودآگاه آشنا هستید؟ طبق نظریه ها و تحلیل های روانشناسی هر تصمیمی که ما می گیریم بر اساس احساسات است مثلا همین بلاک کردن و مسدود کردن عشقمان، منشاء تمام احساسات انسان ضمیر ناخودآگاه است. پس وقتی اتفاقات و تحلیل های ناخوآگاه عشقتان باعث شده تصمیم بگیرد شما را در شبکه های اجتماعی مسدود کند برای رفع این مسدودی هم باید از راه ها نفوذ به ناخودآگاه استفاده کرد.

 

افزایش احساس عشق

شما باید با استفاده از تکنیک های برنامه ریزی عصبی کلامی به ناخودآگاه عشق خود نفوذ کنید، در قانون جذب تکنیک های برای ایجاد احساس عشق و افزایش عشق و جود دارد که به شما کمک می کند به این هدف دست پیدا کنید.

بعد از اینکه سمت اشتباهات نرفتید اولین قدم تحلیل ریشه ای مشکل رابطه است و قدم بدی استفاده از قانون شش مرحله ای بازگرداندن عشق از دست رفته به رابطه عاشقانه می باشد. طبق این شش مرحله شما قادر خواهید بود مجدد عشق خود را بدست آورید حتی بدون اینکه بخواهید غرور خود را زیر پا بگذارید، این تکنیک ها به ترغیب شخص برای بازگشت به رابطه کمک می کند.

 

من حسین رجب پور هستم یک محقق، نویسنده و پژوهشگر، هر چه که در این مقالات مطالعه می کند تجربه سالها تحقق و نگراش است، در سربرگ تازه ما تصمیم داریم به ارائه محتوای مفید، گام ارزش مندی در جهت آموزش مهارت های راتباطی و تقویت شخصیت افراد داشته باشیم. هر گونه کپی برداری از مقالات بدون ذکر منبع تحت پیگرد شدید قانونی قرار خواهد گرفت.

 

این امکان برای مراجعه کنندگان فراهم شده تا بتوانند از پشتیبانی رایگان برای پرسش سوالات خود استفاده کنند، پاسخگویی از طریق واتس آپ و تلگرام انجام می شود.

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

09129305020

لینک کانال تلگرام: sarbargetaze

 

مطالعه بیشتر

نامه نوشتن به فرشته عشق

راه های نفوذ به ضمیر ناخودآگاه دیگران

قانون جذب عشق از دست رفته

وقتی عشقت بلاکت میکنه باید چی کار کنی؟
5 (100%) 5 رای

اگر این مقاله را پسندیدید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

2 دیدگاه در “وقتی عشقت بلاکت میکنه باید چی کار کنی؟”

  1. سلام عرض شد واای دقیقا حرفاتون درسته نامزد من وقتی منو بلاک میکنه قلبم از جا کنده میشه دقیقا. اوایل خیلی بچگونه رفتار میکردم و بااین که مقصر خودش بود وقتی میدیدم بلاک کرده زنگ میزدم بهش میگفتم برا چی بلاک کردی اونم میگفت دوست دارم خییلی خیییلی بد بود مشکل زیاد داشتیم که با کمک جناب رجب پور عزیز تونستم یادبگیرم پجوری در مقابل با مشکلات رفتارکنم واقعا ازتون ممنونم. ارادتمندتون حنا سعیدی😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *