وقتی عشقت بلاکت میکنه باید چی کار کنی؟

وقتی عشقت بلاکت میکنه باید چی کار کنی؟

وقتی عشقت بلاکت میکنه باید چی کار کنی؟


وقتی عشقت بلاکت میکنه نباید کار اشتباهی بکنی

وقتی عشقت بلاکت میکنه یعنی چی؟ باید چه کاری انجام بدیم تا عشقمون ما را از بلاک خارج کنه؟ سوالی که از ما تیم سربرگ تازه خیلی پرسیده میشه که وقتی عشقت بلاکت میکنه یعنی چی یا وقتی عشقت بلاکت میکنه اصلا چه کاری میشه انجام داد؟

با گسترش شبکات مجازی و راحت تر شدن ارتباط، روابط عاطفی در سطح جامعه گسترده تر شده اند، و جود شبکات اجتماعی هم فایده های زیادی داشته هم مشکلات زیادی به وجود آورده، مثلا افراد وقتی احساساتی میشن از بلاک کردن طرف مقابل استفاده می کنند برای خالی کردن عصبانیت خودشون!

بلاک شدن توسط عشق

این موضوع باعث شده که بلاک کردن تبدیل به یک صلاح شود برای تنبه طرف مقابل، و یا بلاک شدن توسط عشق زنگ خطری باشد برای از دست رفتن رابطه عاطفی، چیزی که ممکنه همه ما اون رو تجربه کرده باشیم اینکه توی بحث ها و یا شرایط خاص توسط عشقمون بلاک بشیم و ما رو از همه شبکه های اجتماعی مسدود کنه.

وقتی خیلی ها نگران مسدود شدن توسط عشقشون هستند و خیلی ها هم با اینکه رابطه عاشقانه قوی دارند اما بلاک می شن و می خواهند بدونن وقتی عشقت بلاکت میکنه یعنی چی ما تصمیم گرفتیم این مشکل رو حل کنیم و با یک دیدگاه درست از روانشناسی مسدود شدن شبکات اجتماعی توسط عشق را بررسی کنیم دلیل روانشناختی این رفتار را تشخیص بدیم تا بتونیم به شکل موفقیت آمیزی از تکنیک سه مرحله ای خارج شدن از بلاک استفاده کنیم.

وقتی عشقت بلاکت میکنه یعنی چی

بلاک کردن دو معنی دارد یا اینکه شخص شما را مزاحم در نظر گرفته است یا اینکه این کار یک واکنش احساسی است که بر اساس شددت احساساتی مانند ضربه عاطفی، تنش، دلخوری، لج بازی و خلاء عاطفی ایجاد می شود.

وقتی عشقت بلاکت میکنه ابتدا باید ببینید عشق شما قبل از اینکه بلاکتون کرده چه اتفاقی افتاده؟ آیا این کار بدون دلیل انجام گرفته یا اینکه شما کار اشتباهی کردید و یا یک اتفاق خاص رخ داده. دلایل اینکه کسی از طرف عشقش بلاک یا مسدود بشه می تواند زیاد باشد اما با یک تحلیل کلی می توان مهم ترین آنها را تشخیص داد.

نتایج و نظرات کاربران سربرگ تازه راجع به بازگشت به عشق

بلاک کردن عشق یک واکنش ناخودآگاه است

چون ناخودآگاه انسان در مقابل عواملی که برایش مهم است یا روی ذهنش تاثیر دارد یک واکنش شدید نشان می دهد. اگر شما برای ایشان بی اهمیت باشید و رابطه احساسی قوی بین شما دو نفر وجود نداشته باشد شخص به شما بی توجهی میکند اصلا پیام های شما را پاسخ نمی دهد یا پیام های شما را حتی باز هم نمیکند.

دلیل این کار این است که همه ما می دانیم اینگونه بی محلی کردن و بی توجهی کردن فشار عصبی بیشتری به شخص مقابل وارد می کند تا بلاک کردن، مثلا شما وقتی باکسی بحثتان بشود زمانی که دیگر کشش بحث کردن را ندارید یا عصبی شده اید شخص را بلاک میکنید اما اگر واقعا عصبی نباشید و شخص نتوانسته باشد روی شما تاثیر بگذارد و شما را حساس کند شما یا به بحث کردن ادامه می دید یا به قول معروف بهش محل نمی دید!

عشقم بلاکم کرد

عشقم بلاکم کرد

عشقم بلاکم کرد

خب پس بلاک کردن هم یک نشانه خاص از وجود علاقه عاطفی در شخص است، نمی خواهیم بگویم وقتی عشقت بلاکت میکنه یعنی اینکه خیلی عاشق شما است خیر اما وقتی این کار را انجام می دهد و شما را در شبکه های اجتماعی مسدود می کند و تمام راه ها را به روی شما می بندد یعنی شما برای اون مهم هستید قدرت تاثیر گذاشتن روی ناخودآگاه او را دارید، می تواند قلب او را بشکنید او را عصبی کنید او را خوشحال کنید. چه کسی چنین قدرتی دارد؟ کسی که ما عاشق او هستیم!

چرا عشقتان شما را بلاک کرده است؟

واکنش های این گونه نشان از عدم کنترل هیجانات است، وقتی عشقتان شما را بلاک می کند، یعنی احساسات بر او غلبه کرده است “این احساسات می توانند، خشم، حسادت، ترس و … باشند”.

بلاک شدن از دیدگاه روانشناسی

ماهیت رفتارهای انسان چیست؟ بلاک کردن مانند هر کار دیگر یک تصمیم است که توسط ضمیر ناخودآگاه گرفته می شود، تصمیمات که افراد در رابطه میگیرند “مانند جدایی” پیش زمینه های مشخصی دارد.

روند شکل گیری تصمیم اینگونه است که ارتعاشات و سیگنال های دریافتی توسط ناخودآگاه باعث جهت دهی افکار انسان می شوند، افکار باور های انسان را شکل می دهد، باور ها احساسات انسان را به وجود می آورند و نتیجه احساسات تصمیماتی است که انسان می گیرد.

هدف از مطرح کردن این زنجیره، تحلیل وضعیت بلاک شدن است، دقت کنید یکسری اتفاقات ” ارتعاش ها ” مانند تنش باعث شکل گیری افکار طرف مقابل شده است “تنش های زیاد باعث شده طرف مقابل به این فکر کند که این رابطه فقط تنش و مشکل است ” و باور های منفی پا به میدان میگذارند.

” طرف مقابل شما را فردی خشمگین و عصبی می داند ” و احساساتش روز به روز نسبت به شما کمتر می شود، و روزی بخاطر خستگی از تنش ها یا بخاطر فرار از رابطه شما با انفجار احساسات ” بلاک شدن ” طرف مقابل مواجه می شوید .

پس راه خارج شدن از بلاک به هیچ عنوان نمی تواند در 13 اشتباه بازگشت به عشق باشد، اشتباهاتی که احتمال موفقیت شما را کاملا ازبین می برد، کار های مانند؛ تماس ها یا پیام های مدام از شماره های مختلف، گذاشتن عکس های غمگین، ارسال واسطه و… در صورت نیاز می توانید 13 اشتباه خطرناک بازگشت به عشق را بصورت کامل مطالعه کنید.

وقتی بلاک شدن نتیجه چنین پروسه ای است، قطعا برای خارج شدن از آن نیز باید یک برنامه ریزی دقیق و منظم انجام شود. شما باید مراحل شکل گیری تصمیم را با کنترل کامل انجام دهید تا بتوانید احساسات فرد مورد نظر خود را تغییر دهید.

نتایج و نظرات شرکت کنندگان دوره بازگشت به عشق

عشقم بلاکم کرده چیکار کنم

پیش از هرچیزی مهم است دلیل اینکه توسط عشق خود بلاک شدیم را متوجه بشیم و تا بدونیم وقتی عشقم بلاکم کرده چیکار کنم. خب بهترین کار وقتی عشقتان شما را بلاک کرده اینکه خوب فکر کنید، وقت بذارید ببینید چرا این اتفاق رخ داده دو حالت ممکنه وجود داشته باشه.

 1. با عشقم دعوام شده بلاکم کرده: اکثرا بلاک شدن ها بخاطر یک بحث یا مشاجره میان دو عاشق اتفاق می افتد، زمانی که دلیل بلاک شدن توسط عشقتان یک بحث یا اتفاق ناراحت کننده است، شما باید از اعمالی که باعث فشار روحی روانی و استرس بر روی عشقتان می شود دوری کنید. به هیچ عنوان با او بحث نکنید و کنترل خود را از دست ندهید.
 1. عشقم یک دفه بدون دلیل بلاکم کرد: گاهی در روابط شاهد این هستیم که شخص عشق خود را یکباره و بدون دلیل بلاک می کنید، حتی این بلاک شدن بدون دلیل، دلایل خاص خود را دارد که از چشم شما پنهان مانده است مانند؛ یک دلخوری عمیق، ضربه عاطفی وارد شده به شخص، برطرف نشدن انتظارات مهم و اصلی عاطفی و یا مشکلات شخصی شخص حتی سوء تفاهم های پیش آمده. زمانی که در این شرایط قرار گرفتیم و عشقمان بدون دلیل ما را بلاک کرد، اگر به پیام ها یا تماس های ما پاسخ نداد باید یکمی به او فضا بدهیم کمی از عشقمان دور شویم تا مجدد احساس آرماش را پیدا کنید.

وقتی عشقت بلاکت می کنه از اشتباهات دوری کن

وقتی عشقت بلاکت میکنه ممکنه ترس از دست دادن عشقت باعث بشه که دست به هر کار غریزی و اشتباهی بزنی که عشقت آنبلاکت کنه و تو رو از بلاک بودن خارج کنه. اما بیشتر این کار ها اشتباه هستند و در این مقاله تصمیم دارم به شما بگم وقتی عشقت بلاکت میکنه چه کار هایی را نباید انجام بدید.

مهم ترین اصل برای خارج شدن از بلاک و ترمیم رابطه احساس عشقی است که طرف مقابل به شما دارد بنابر این شما باید با مهارت های چگونه دیگران را عاشق خود کنیم آشنا بشید و با استفاده از این تکنیک ها میزان علاقه طرف مقابل خود را افزایش بدید.

 1. هرگز به تلافی عشقتان را بلاک نکنید.
 2. عکس های بلاک شدن را استفاده نکنید (عکس هایی که توی اون راجب بلاک شدن نوشته شده).
 3. عصبی نشید و بحث بیشتر نکنید.
 4. مدام با او تماس نگیرید و پیام ندید.
 5. خواهش و اصرار نکنید.
 6. از واسطه استفاده نکنید.
 7. پرخاشگری و تهدید نکنید.
وقتی عشقت بلاکت میکنه

وقتی عشقت بلاکت میکنه

چطوری از بلاک خارج بشیم

اما مهم تر از هرچیزی وقتی عشقمان ما را بلاک می کند این است که چگونه از بلاک خارج بشیم، این کار نیاز به زمان دارد باید اجازه بدید عشقتان خودش تصمیم بگیرد شما را از بلاک خارج کند و یا حداقل گارد خود را نسبت به شما پایین بیاورد.

شما چقدر با ناخودآگاه و راه های نفوذ به ناخودآگاه آشنا هستید؟ طبق نظریه ها و تحلیل های روانشناسی هر تصمیمی که ما می گیریم بر اساس احساسات است مثلا همین بلاک کردن و مسدود کردن عشقمان، منشاء تمام احساسات انسان ضمیر ناخودآگاه است.

پس وقتی اتفاقات و تحلیل های ناخوآگاه عشقتان باعث شده تصمیم بگیرد شما را در شبکه های اجتماعی مسدود کند برای رفع این مسدودی هم باید از راه ها نفوذ به ناخودآگاه استفاده کرد.

نتایج و نظرات شرکت کنندگان دوره بازگشت به عشق

خارج شدن از بلاکی و بازگشت به رابطه

عمل به غرایز و توانایی های عادی بعد از بلاک شدن به کسی کمک نخواهد کرد. اما باید در نظر گرفت بلاک شدن در رابطه همیشه به معنای تمام شدن رابطه نیست، در 90 درصد موارد بلاک شدن مانند شرایطی است که حکم صادر شده اما هنوز اجرای نشده است و امکان درخواست فرجام وجود دارد.

بازگشت به رابطه قبلی که داشتید کار ساده ای نخواهد بود برای همین باید سریعا اقدام کنید. اما چه اقدامی؟ شما باید دست از هر گونه تلاشی برای خارج شدن از بلاک بردارید، این اقدام باید سریع و قطعی باشد بدون هیچ صحبت دیگری (حتی نگوید که من دیگر با تو تماس نخواهم گرفت).

باهوش باشید

قبل از شروع به انجام هر کاری باید چند نکته را در نظر بگیرید، معمولا اکثر انسان ها برای حل مشکلات روابط خود یا هر مشکل دیگر، سراغ سایت ها و کانال ها می روند، که مشکلات زیادی را به بار می آورد. چون فضای اینترنت بسیار پهناور است و کنترل کردن تمام محتوای موجود کار غیر ممکنی است، درصد خطا و اشتباهات در اینترنت بسیار بالا است، چون نظارتی انجام نمی شود.

برای ترمیم و بازگشت به عشق راه کار های زیادی در اینترنت وجود دارد، از ذکر دعا گفتن برای بازگشت معشوق گرفته تا بازگشت با هیپنوتیزم و انرژی، اما اکثر این راه ها به بن بست ختم می شوند و حتی شانس شما را برای همیشه ازبین می برند، از این رو مهم ترین نکته شناخت مسیر و داشتن اطلاعات کامل و صحیح است، که تصمیم داریم در ادامه به آن بپردازیم.

بهترین راه های برگرداندن عشق

در مقاله بهترین راه های برگرداندن عشق از راه دور به صورت کامل تمام راه های که برای ترمیم رابطه مطرح شده است برسی و راه های درست، توضیح داده شده است، همچنین در این مقاله به بررسی موضوع احتمال بازگشت برای روابط پرداخته ایم. پس در ادامه فقط راه کار های اصلی بازگشت به عشق را بیان می کنیم.

قانون جذب عشق از دست رفته

یکی از روش هایی که در بازگشت به رابطه کاربرد دارد قانون جذب است. اما قانون جذب محدودیت هایی دارد، شاید قانون جذب برای اهدافی مانند، ثروت و موفقیت کارایی قابل توجهی داشته باشد، اما جذب عشق موضوع کاملا متفاوتی است. چون در اینجا مسئله اختیار مطرح است. شما نمی توانید اختیار و انتخاب هیچ انسانی را از او صلب کنید، اگر هدف شما جذب یک فرد خاص هست، باید آن فرد نیز مایل باشد که به رابطه با شما برگردد.

از قانون جذب می توان برای رسیدن به این هدف کمک گرفت، اما کافی نخواهد بود، زیرا قانون جذب نمی تواند باعث تغییر کامل احساس یک انسان نسبت به شما شود. تغییر احساسات فرایندی است که تحت تاثیر اتفاقات و عوامل زیادی رخ می دهد، تغییرات احساسی نیاز مند زمان و برنامه ریزی دقیقی هستند، پیشرفت های روانشناسی امروزه این امکان را به ما داده اند که قدرت تغییر شرایط را داشته باشیم.

نفوذ به ضمیر ناخودآگاه

ضمیر ناخودآگاه مرکز کنترل ادراک انسان است، تمام تصمیمات و رفتارهای انسان توسط ناخودآگاه برنامه ریزی می شود. مغز انسان را می توان به قوی ترین ابر کامپیوتر جهان تشبیه کرد، و ناخودآگاه نیز مانند نرم افزاری اسست که روی این کامپیوتر نسب شده است.

تمام کارها توسط کامپیتور انجام می شوند ولی بدون نرم افزار نمی توان از کامپیوتر استفاده ای کرد، در واقع چیزی مثل ویندوز یک رابط بین کامپیوتر و انسان است، شناخت ناخودآگاه و ترفند های آن می تواند کمک کند تا برای مغز اهداف مشخص تعریف کرد، با بهره گیری از ناخودآگاه تقریبا هیچ هدفی دست نیافتنی نیست.

امید و انگیزه در بیماران سرطانی باعث می شود سلول های سرطانی به دست خود بدن ازبین بروند، تاثیر و قدرت ناخودآگاه در کنترل و هدف دهی به مغز بی نهایت است، مغز انسان حتی قادر است محدودیت های فیزیکی را پشت سر بگذارد، پس بازگشت عشق به رابطه نمی تواند کار سختی برای این ابر کامپیوتر باشد، پس چرا اکثر انسان ها در این کار شکست می خورند؟

کنترل احساسات

در قانون جذب یکی از مهمترین و قدرمتند ترین ابزار برای رسیدن به اهداف مطرح می شود ” یعنی قانون ارتعاش ” هر چیزی در جهان در حال ارسال ارتعاش است، حتی آسمان! زمانی که آسمان آفتابی هست، احساس سر زندگی را به انسان ها و طبیعت القا می کند، هر وقت که بارانی هست، احساس عشق و محبت را به انسان ها القی می کند و هر زمان که طوفانی است، تنهایی و ترس را به وجود می آورد.

قانون ارتعاش بیش از هر چیز بر زندگی انسان ها تاثیر دارد، و می توان گفت دلیل اکثر رویداد ها وجود این قانون است. انسان های می توانند هزاران ارتعاش مختلف را از خود ساطع کنند. قانون جذب می گوید داشتن باورها و رفتار مثبت باعث جذب مثبت ها می شود و رفتارهای منفی باعث جذب منفی ها، همانطور که قطب های هم نام آهنربا یک دیگر را جذب و قطب های منفی یکدیگر را دفع می کنند.

مبحث قانون ارتعاش نیاز به توضیحات مفصل تری دارد که جهت صرفه جوی در وقت شما از بیان آنها در این مقاله صرف نظر می کنیم، اما شما میتوانید این مبحث را در کتاب بازگشت به عشق مطالعه کنید.

تکنیک شش مرحله ای بازگشت عشق

کتاب بازگشت به عشق نتیجه 5 سال فعالیت من حسین رجب پور و تیم روانشناسی سربرگ تازه است، یکی از نکات مهمی که در رابطه با این کتاب وجود دارد، میدانی بودن این کتاب است، در نوشتن این کتاب ما پا را فراتر از اطلاعات آکادمیک گذاشتیم و تمام مراحل را با مشاهده و آزمایش تکنیک ها در روابط به کمک بیش از 5000 داوطلب، طراحی کردیم.

؛؛ در فصل اول کتاب بازگشت به عشق “جلد اول” مراحل ابتدایی جذب عشق از دست رفته مطرح شده است که می توانید آن را دانلود کنید؛؛

مرحله اول ” سه اصل ابتدایی “

واقعیت گرایی

اکثر ما انسان ها در شرایط دشواری مانند جدایی توانایی پذیرش واقعیت ها را نداریم، اما متاسفانه نپذیرفتن ما واقعیت ها را تغییر نمی دهد، در شرایط این چنینی افراد مدام در رفتار طرف مقابل به دنبال یک نشانه و امید هستند و هر کار واکنش فرد را با خود مرتبط می دانند، مثلا زمانی که طرف مقابل عکس های جدید منتشر می کند. اما در 90 در صد مواقع اینطور نیست.

پذیرش واقعیت اولین قدم رسیدن به موفقیت در بازگشت عشق است، اگر رابطه شما تمام شده و یا طرف مقابل قصد جدایی دارد و تنها مانع اصرارهای شما است، باید دست از این کار بردارید، چون این سماجت در این شرایط یک تلاش موثر نیست، و تنها فرصت های شما را ازبین می برد.

کنترل هوش هیجانی

هوش هیجانی واکنش های انسان در شرایط خاص را مشخص می کنند، افرادی که دارای هوش هیجانی بالا هستند، عمدتا در روابط خود بسیار موفق می باشند، حفظ و کنترل هوش هیجانی یک عامل بسیار مهم است. در این زمان شما باید احساسات خود را کنترل کنید، حرف ها و اقداماتی را مرتکب نشوید که در آینده مانع از بازگشت شود.

استراتژی بازگشت
 • استراتژی برای بازگشت در واقع وضعیت ارتباط را مشخص می کند، اگر عشقتان رابطه را تمام کرده و رابطه بخاطر اصرار ها و تلاش های شما ادامه دارد از ارتباط را قطع کنید.
 • اگر رابطه تمام نشده ولی ارتباط بین شما سرد شده است، از گفتن کلماتی مانند؛ چرا تغییر کردی، تو دیگه دوستم نداری، تکلیف منو مشخص کن، تو بیشتر دوست داری با دوستات باشی تا با من و ….

فصل اول شناخت

مانند هر تکنیک و متد دیگری، فصل اول به تحلیل و عیب یابی روابط بصورت ریشه ای و علمی می پردازد، اشتباه مشترک اکثر افرادی که توسط عشقشان بلاک شده و ترد شده اند، این است که فکر می کنند مشکلات رابطه خود را بصورت کامل می دانند، اما روانشناسی جنبه های دیگری از این موضوع را آشکار می کند.

تعداد زیادی از عضو های سربرگ تازه، بر این باورند که رابطه آنها بی دلیل و یا یک شبه تمام شده است، اما هرگز اینگونه نیست، هر جدایی یک دلیل ندارد بلکه ده ها دلیل و شاید صدها دلیل می تواند داشته باشید. حتی روابطی که نمی توان برای جدایی آنها یک دلیل مشخص و منطقی را عنوان کرد هم بی دلیل تمام نشده اند، جدایی در این روابط بخاطر عدم رضایت از رابطه اتفاق می افتد.

عوامل زیادی باعث می شود که یک شخص، از ادامه ارتباط منصرف شود. که نیازمند تحلیل و برسی ریشه ای است و زمان بیشتری را باید صرف آن کرد. برای طولانی تر نشدن این مطلب برخی از مهم ترین موارد را بصورت تیتر وار بیان می کنم.

عوامل جدایی

 • تنش
 • دروغ
 • دخالت مستقیم اطرافیان
 • تاثیر غیرمستقیم اطرافیان
 • کمبود های عاطفی
 • مشکلات مادی
 • از دست رفتن جذابیت در رابطه
 • ایجاد احساسات منفی
 • شرطی شدن
 • مقایسه با روابط دیگر
 • محدود کردن طرف مقابل
 • برطرف نکردن نیازهای ناخودآگاه
 • نبود معیارهای ناخودآگاه
 • عدم صمیمیت
 • ارتباط با کیفیت پایین
 • مشکلات رفتاری
 • توقعات بیجا

باید ریشه مشکل رابطه خود را پیدا کنید، همیشه اولین و در دسترس ترین دلیل اصلی ترین آن نیست. یافتن علل جدایی از این جهت اهمیت دارد که طرف مقابل اولین چیزی که برای بازگشت در نظر می گیرد وجود مشکلات سابق است، پس بدون برطرف کردن آن موارد، فرد مورد نظر حتی راجب بازگشت فکر هم نخواهد کرد. برای آشنایی بیشتر با تکنیک شش مرحله ای بازگشت به عشق کلیک کنید.

کتاب بازگشت به عشق

دقیق ترین مراحل ترمیم رابطه در کتاب بازگشت به عشق حسین رجب پور به گونه ای با زبان کاملا عامیانه بیان شده است که درک آن کاملا آسان میباشد، تکنیک ها و روش هایی را بیان می کند که در کنار برداشت ساده بار علمی بسیار بالا و قدرت اجرایی شدن را دارد. این کتاب یک کتاب روانشناسی سنگین و پیچیده نیست که با مطالعه آن سردرگم شوید، بلکه مسیری کاملا شفاف و برنامه ریزی شده برای بازگشت عشق را بیان می کند.

نتایج و نظرات شرکت کنندگان دوره بازگشت به عشق

برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند.

09129305020

02191305059

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

 

مطالعه بیشتر

نامه نوشتن به فرشته عشق

راه های نفوذ به ضمیر ناخودآگاه دیگران

قانون جذب عشق از دست رفته

میانگین امتیاز / 5. تعداد رای ها

80 دیدگاه

 • سلام عرض شد واای دقیقا حرفاتون درسته نامزد من وقتی منو بلاک میکنه قلبم از جا کنده میشه دقیقا. اوایل خیلی بچگونه رفتار میکردم و بااین که مقصر خودش بود وقتی میدیدم بلاک کرده زنگ میزدم بهش میگفتم برا چی بلاک کردی اونم میگفت دوست دارم خییلی خیییلی بد بود مشکل زیاد داشتیم که با کمک جناب رجب پور عزیز تونستم یادبگیرم پجوری در مقابل با مشکلات رفتارکنم واقعا ازتون ممنونم. ارادتمندتون حنا سعیدی?

   • سلام اقای رجب پور من من با ی دختر صحبت میکردم خوب بود بعد با خانواده دعواش شده بود حوصله نداش گفت ممکنه چند روز مجازی نیاد گفت شمارتو بزار خودم زنگ میزنم بعد من هی پیگیر بودم پیام میدادم میگفتم کجایی نمیگی چرا میری بعد اخر شب بود گفت شبت شیک منم گفتم اگه برات مهم اینا جواب بده بعد دیدم اینستا بلاکم کرده الان چه کار کنم هم از بلاک درم بیاره و بهم حس پیدا کنه

    • سلام.من خودم دخترم وهمه دخترارو میشناسم.ببین توبهش یه دفعه نباید همه چیزو میگفتی.من خودم دوس دارم باکسی که آشنامیشم اول یه مدت باهم همینجوری حرف بزنیم راجب هرچیزی به جزعشق بینمون بعدیه مدت یکم احساس کنم که طرف مقابلم روی کارام غیرت داره ووقتی نیستم یه مدت پیگیرم باشه ودنبالم بگرده یعنی یه جورایی حس کنم نگرانمه.بعدیه مدت تازه خورده خورده احساسشو بهم بگه اینطوری یه وابستگی بهش پیداکردم که حتی اگه دوسش نداشته باشم نتونم بلاکش کنم وراحت ازذهنم ببرمش.شمام بنظرم کاراشتباهی کردید یه دفعه همه چیوگفتید چون طرفت فک میکنه شما داریددروغ میگید.حالا هم مطمعن باشید واسش مهمی چون دخترایه حس حسادت تووجودشون دارن حتی اگه ازیه نفردرحدتنفرمتنفرباشن ولی بازم از ازدست دادنش نگران هستن:)دوباره واردزندگیش بشیدولی اصلن ازعشقتون نسبت بهش حرفی نزنید تاوقتیکه حس کردید بهتون وابسته شده اونوقت باخیال راحت جلوبزید

 • سلام استاد رجب پور یزدان عابدی نیا هستم چند روزی رو خدمت شما استاد عزیز بودم خواستم ازتون تشکر کنم بایت تمام خوبی ها و راهنماییهاتون همسر بنده برگشته و خیلی سعی میکنم که مطابق صحبت هاتون رفتار کنم ببخشید آقای رجب پور میخواستم بپرسم که همسر من از وقتی برگشته خیلی شادو سرحاله و میگه خوشحالم که خیلی چیزا عوض شده ولی انرژیش خیلی زیاده و انتظار داره هرشب بیرون بریم حتی وقتی خسته از سرکار برمیگردیم و راستش من میترسم درخواستشو رد کنم و میترسم باز ناراحت بشه من چطوری این موضوع رو بگم حداقل کمتر بشه بیرون و تفریح و بنده بتونم یکم استراحت کنم

  • در پاسخ به یزدان
   سلام عرض شد بسیار عالی. خب بینید دوست من در رابطه حتما باید تعادل باشد شما باید با همسرتون صحبت کنید و واضعیت زندگی رامطرح کنید و یکسری هدف گذاری ها انجام بدید مثل برنامه های پیشرفت و کنترل زندگی از این رو باید یک برنامه برای زندگی مشترک خود داشته باشید و در این برنامه روز ها ی تفریح و کار هایی دیگر را مشخص کنید و این تصمیم گیری را با هم انجام بدید.

  • سلام من به پی وی دختری ک دوسش دارم رفتم وحرف دلمو رک وراست بهش گفتم اما اون عصبانی شد وبهم گفت پی ویشو حذف کنم و بعدبلاکم کرد
   اما بعدش متوجه شدم اون پی ویمو چک میکنه مثلا وقتی دسترسی شو به پروفیلم رو قطع میکنم اونم همین کارو میکنه
   ویامثلا تواون برنامه ک من بهش اس دادم بیشترانلاینه وهی پروفایل عوض میکنه
   خلاصه من نمیدونم باید چیکارکنم لطفا راهنماییم کنید

   • سلام شما با ایشون رابطه دارید یا نه فقط از ایشون خوشتون میاد چیزی بینتون شکل نگرفته؟

   • سلام.من خودم دخترم وهمه دخترارو میشناسم.ببین توبهش یه دفعه نباید همه چیزو میگفتی.من خودم دوس دارم باکسی که آشنامیشم اول یه مدت باهم همینجوری حرف بزنیم راجب هرچیزی به جزعشق بینمون بعدیه مدت یکم احساس کنم که طرف مقابلم روی کارام غیرت داره ووقتی نیستم یه مدت پیگیرم باشه ودنبالم بگرده یعنی یه جورایی حس کنم نگرانمه.بعدیه مدت تازه خورده خورده احساسشو بهم بگه اینطوری یه وابستگی بهش پیداکردم که حتی اگه دوسش نداشته باشم نتونم بلاکش کنم وراحت ازذهنم ببرمش.شمام بنظرم کاراشتباهی کردید یه دفعه همه چیوگفتید چون طرفت فک میکنه شما داریددروغ میگید.حالا هم مطمعن باشید واسش مهمی چون دخترایه حس حسادت تووجودشون دارن حتی اگه ازیه نفردرحدتنفرمتنفرباشن ولی بازم از ازدست دادنش نگران هستن:)دوباره واردزندگیش بشیدولی اصلن ازعشقتون نسبت بهش حرفی نزنید تاوقتیکه حس کردید بهتون وابسته شده اونوقت باخیال راحت جلوبزید

 • سلام
  من و دوست پسرم ی دعوای شدید کردیم کار به جای کشید که به فحاشی نسبت بهم و در اخر به خانواده کشیده شد
  بلافاصله هر دو همو بلاک کردیم از تمام شبکه های مجازی
  من سریع از بلاک در اوردم ولی اون همچنان منو بلاک نگه داشته و هیچ راهی برای صحبت برام نزاشته بفرمایید من چیکار کنم
  میشه به ایمیلم جواب بدین؟
  ممنون

  • در پاسخ به مژگان
   سلام عرض شد.
   قبل از هر چیزی باید بدانید عشق و نفرت نقطه متقابل هم هستند، مانند روز و شب یا بلند و کوتاه. نکته جالب اینجاست که اگر ایشان نسبت به شما بی تفاوت بودند باید احساس ترس و نگرانی داشتید. ببینید مثلا ما با کسی قهر می کنیم که دوستش داشته باشیم، از کسی جدا می شویم برای اینکه از او انتظار داشتیم، وقتی طرفِ مقابل ما را بلاک کند و یا واکنش منفی زیادی بروز دهد نشان گر ارزش و توقع زیادی که در ناخودآگاهِ خود نسبت به ما دارد است.
   چیزی که در هر رابطه ای اهمیت بالایی دارد احساس ما نسبت به طرف مقابل نیست. در واقع برای اینکه ما رابطه ای داشته باشیم که طبق میل ما باشه مهمترین نکته، احساسی است که طرف مقابل نسبت به ما دارد. شاید متوجه شده باشید حتی شکل گیری احساسات قبل از روابط کاملا بستگی به رفتار خود ما دارد، ما با لحن صحبت، نوع پاسخ دادن، زبان بدن و.. باعث میشیم احساسات به شکلی که هستن در شخص مورد نظر شکل بگیره ظاهر اندام موقعیت اجتماعی شرایط مادی در شکل گیری رابطه تاثیر دارد اما بعد از شکل گیری رابطه دیگر این نوع موارد اهمیت بالایی ندارند چیزی که در نظر شخص مقابل اهمیت بالایی دارد احساس فرد نسبت به ما است. خب ممکنه در ابتدا ما این احساس را بصورت ناخود آگاه حتی به بهترین شکل ایجاد کرده باشیم اما حالا چطور؟ هر انسانی ممکن است خواسته یا ناخواسته اشتباهاتی انجام بدهد که باعث ایجاد احساسات منفی در ذهن شریک عاطفی خود بشود. وقتی این احساسات منفی شکل گرفت ما بصورت غریزی میخواهیم به هر قیمتی که شده این احساسات را ازبین ببریم.

   گاها با التماس کردن اصرار کردن توجه بیش از و اینکه خودمون رو بصورت کامل در دسترس قرار بدیم هر درخواست خواسته شده یا خواسته نشده را اجابت کنیم به امید این که این احساسات منفی ازبین برود اما باید در نظر داشته باشید در این شرایط رابطه مانند مردابی میاند که هر چه بیشتر دستو پا بزنیم بیشتر در آن فرو میرویم. وقتی ما در ناخود آگاه طرف مقابل با احساس منفی مرتبط هستیم یعنی (دیدن ما صحبت با ما ابراز احساست ما یا ایجاد بحث بر سر این که چرا عشقمان تغییر کرده و دیگر مثل قبل رفتار نمیکند) بیایم با اصرار التماس خواهش و یا در دسترس قرار دادن خودمان بخواهیم این احساس منفی را از بین ببریم نتیجه کار برعکس خواهد شد (دقیقا مانند دستو پا زدن در مرداب) فکر نکنید در این شرایط تماس های شما باعث میشود عشقتان متوجه شود دوستتش دارید او این موضوع را میداند. کار های شما بجای از بین بردن احساس منفی باعث بیشتر شدن این احساس میشود.

   کمی فکر کنید کسی که از او دلخور هستید مدام بگوید مرا ببخش ولی فرصت ندهد شما کمی آرامش داشته باشید کمی کار های او را فراموش کنید آیا در این شرایط رفتار او باعث میشود شما بخشش داشته باشید یا بیشتر شما بیشتر او را به دید مزاحم خواهید دید؟ وقتی ما دست از این اصرار ها برنداریم باعث میشویم رفتار فرد بدتر از قبل شود و برای رهایی از ما راهی جز بلاک کردن و از بین بردن راه های ارتباطی نخواهد دید زیرا او فقط میخواهد آرامش لحضه ای را احساس کند. خب آیا این که ما بلاک شده باشیم یعنی دیگر هر گز نمیتوانیم رابطه را اصلاح کنیم؟ بذارید نکته مهمی را عرض کنم.

   اگر فردی واقعا برای ما بی ارزش باشد ما بصورت ناخود آگاه اورا بلاک نمیکنیم چون توانایی ایجاد احساس چه مثبت و منفی را در ما ندارد و اصلا اهمیتی به او نمیدهیم. پس اگر بلاک شدید بدانید هنوز مهم هستید هنوز طرف مقابل به صورت کامل نسبت به احساسات شما بی اهمیت نشده است. اما این هشدار را جدی بگیرید اگر به کارتان ادامه دهید حتی اگر بلاک نشده باشید بالاخره خودتان باعث بلاک شدن خواهید شد. اگر بلاک هستید این رفتار احساسات منفی را به میزانی افزایش خواهد داد که احساس منفی تبدیل به احساس ثابت خواهد شد و در نتیجه بی تفاوتی را همراه خواهد داشت.

   برای پرسش پاسخ میتوانید به تیم پشتیبانی از طریق تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید: 09129305020

  • سلام عزیزم منم دقیقا همچین موردی برام پیش اومد با فحش و دعوای شدید ۳ ماه بلاک کردیم همو و قهر بودیم ولی دوباره اشتی کردیم خیلی اذیت شدم ولی الان با هم هستیم و خوبیم
   خواستم بگم اگر وافعا دوست داشتنی در کار باشه میتونی امیدوار باشی درست میشه

 • سلام اقای رجب پور من من با ی دختر صحبت میکردم خوب بود بعد با خانواده دعواش شده بود حوصله نداش گفت ممکنه چند روز مجازی نیاد گفت شمارتو بزار خودم زنگ میزنم بعد من هی پیگیر بودم پیام میدادم میگفتم کجایی نمیگی چرا میری بعد اخر شب بود گفت شبت شیک منم گفتم اگه برات مهم اینا جواب بده بعد دیدم اینستا بلاکم کرده الان چه کار کنم هم از بلاک درم بیاره و بهم حس پیدا کنه

  • در پاسخ به ابوالفضل
   سلام عرض شد عزیزم یه رابطه مجازی اصلا رابطه نیست که شما بخوای وقتت رو براش بذاری

 • سلام من با عشقم که قرار بود ازدواج کنیم و دعوامون شد سر یه مسایلی بلاکم کرد و بعد یه هفته دیدم منو از بلاک در آورده.من و اون رابطه احساسی قوی داشتیم.احساس پاکی بینموم بود.حالا بنظرتون منو از بلاک در آورده معنیش چیه و من باید چیکار کنم؟5روز از رو اشتباه هرچقد زنگ زدم پیام فرستادم نه تنها جواب نداد بلکه همه جا بلاکم کرد اما بعد یه هفته از بلاک درم آورده خیلی ممنون میشم زود جواب دید

  • در پاسخ به فینای تو
   سلام عرض شد خارج شدن از بلاک نشانه کاهش احساسات منفی و دلتنگی فرد است اما شما نباید در این زمان نسنجیده عمل کنید میتوانید به تیم روانشناسی سربرگ تازه در تلگرام و واتس آپ پیام بدید تا مشاورین ما راهنمایتون کنن: 09129305020

 • سلام
  من خیلی وقت پیش با یک دختری دعوام شد تو تلگرام که درخواست حضوری داد که من این قرار که برا دعوا بود رفتم و بسیار آرام منطقی صحبت کردیم و اصلا به دعوا نپرداختیم بعد از اون قرار دیگه پیامی نداد و من هم ندادم تا اینکه یک چیزی درموردش فهمیدم که میخاستم بدونم راسته یا نه و او دیلت اک کرد و من اک جدید پیدا کردم بهش گفتم اون هم با مدرک بهم گفت که دروغه بعد چون من ازش خوشم اومده بود بهش نگفتم و بهش هم نچسبیدم یک هفته دیگه گذشت هیچ خبری ازش نبود بهش پیام دادم به یک بهونه ای سر بحث قبلیمون گفته بود چون بهش گفته بودم خفه گفت که باید قرار جدی باهات بزارم. بعد گف هر جا گفتی میام ولی پیگیر نشد من سر این بهونه ای پیام دادم بهش بعد یک هفته تا بحث قراری که گفت بکشم وسط و اینکه اون گفت یادم نمیاد و پیامامو پاک کرده منم بهش بر خورد بهش گفتم پس بلوف زدی بای بعد که رفتم تو تل که ببینم جوابمو داده یا نه دیدم بلاکم کرده پیاما هم پاک کرده واقعا نمیدونم دلیلش چی بود و چرا مگه من چی بهش گفته بودم نظر شما چیه؟

 • سلتم.منو عشقم سر ی دیدار هم بحثمون شد که چون من نتونستم برم ناراحت شدو بهم گف بهونه اوردیو اینا.کلی حرف بهم گفت.بعد من از شدت عصبانیت نتونستم خودمو کنترل کنم و شب پامو با تیغ بریدم کاری که حتی ی بار هم بهش فکر نکرده بودم و میترسیدم و بهش گفتم،عکس فرستادم.بعدش بهم گفت اگه من نبودم این اتفاق نمیفتاد،،،صب دیدم بلاکم کرده!!!!اس دادم ک جواب یه ادمی که ناراحته بلاکه!!دست درد نکنه عزیزم…..
  الان چیکا کنم دارم دیوونه میشم تو رو خدا راهنماییم کنین..رابطمونم خیلی عمیقه تحمل ندارم

  • در پاسخ به bahare
   سلام عرض شد دوست عزیز. بحث و تنش در هر رابطه ای پیش میاد و این یک اتفاق طبیعی هست این ما هستیم که باید توانایی کنترل تنش ها ی رابطه را داشته باشیم برای اینکه در این کار موفق شویم اولین چیزی که نیاز هست اینکه بتوانیم به هوش هیجانی خود مسلط باشیم هوش هیجانی یعنی توانایی کنترل احساسات و واکنش ها در زندگی در انتهای این کامنت لینکی را قرار میدم که میتونید راجب هوش هیجانی اطلاعات کاملی بدست بیاورید.
   و اما راجب شرایط شما باید عرض کنم وقتی شما چنین کاری انجام میدید یک دید کاملا منفی رو در ناخودآگاه طرف مقابلتون ایجاد می کنید این دید که وقتی کسی بخاطر یک اختلاف تیغ برمیداره و خودش رو زخمی می کنه بعدا چه کاری می کنه اگر یک روزی مشکلی ایجاد بشه با این کار ها ممکنه برای من دردسر درست کنه. و از دید همه مردم کسی که چنین رفتاری رو داره یک شخص ضعیف و دچار مشکل هست خب عزیزم کسی جذب چنین شخصی نمیشه. و راجب اینکه چیکار کنید تا بتونید رابطه خودتون رو ترمیم کنید میتوانید به تیم روانشناسی سربرگ تازه در تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید و از مشاورین ما درخواست مشاوره کنید تا راهنمایتون کنن: 09129305020

   http://www.tolosabz.com/2018/06/30/هوش-هیجانی-چیست-تقویت-هوش-هیجانی/

 • سلام‌ خسته نباشید . منو دوست پسرم ۹ ماه هست باهم هستیم و یه رابطه خیلی عالی باهم داشتیم ولی یه دفعه از ۳ هفته پیش بدون دلیل و تو اوج خوشی رابطمون رفتاراش تغییر کرد . البته میدونم تو محل کارش خیلی سرش شلوغه و ۲ هفته بهش فرصت دادم ولی هیچ تغییری نکرد . تو این ۲ هفته اصلا تلفنی حرف نزدیم و پی ام تو تلگرام هم کم میداد . کلی یه مسئله دیگه هم که هس که نمیدونم اینم اثر داره ‌. دقیقا از روز قبلش قرص چربی سوز میخورده و دیدم عوارض دارو رو داشت خیلی خسته و بیحال شده بود . ۳ هفته گذشت و بعد من بهش گفتم آخه چی شده چرا اینجوری میکنی و کلی تو چت براش نوشتم و آخر سر گفت حوصله هیچی ندارم تو تلگرام بلاک کرد . تو این ندت خیلی عصبی شده بود بعد از مصرف قرص . و اون همیشه مهربون بود .
  روم خیلی تاثیر گذاشت و من خیلی ناراحت شدم از رفتارش کلا تعجب کرده بودم واسه همبن ۲ دفعه تو اینستاگرام چند تا بهش پی ام دادم و بداخلاقی کرد یکم و تو واتساپ هم یکبار . البته تو واتساپ برخورد بد نداشت . و جند روز دیگه مصرف قرصش تموم میشه . چون میدونم یه ماهه گرفته . تروخدا راهنماییم کنین چیکار کنم خیلی نگرانم . رابطه ما خیلی خوب بود . قابل برگشت هست ؟

  • در پاسخ به نشاط
   سلام عرض شد دوست عزیز چیزی که باید خدمتتون عرض کنم اینکه در واقع هیچ رابطه ای بی دلیل تموم نمیشه، حتی اون رابطه هایی که اتفاق بدی یا تنش و بحثی توش نبوده و یک باره طرف مقابل رابطه را تموم کرده هم بی دلیل تموم نشدن درسته که دلیل تمام شدن رابطه و جدایی در کیس های مثل کیس شما از دیدتون پنهان هست و واضح نمیتونید متوجه اون بشید چون نمیتونید اون رو به یک مشکل یا اتفاق افتاده نسبت بدید و فکر می کنید این شرایط بی دلیل بوجود اومده اما میشه دلایل کاملا منطقی برای اون بیان کرد که شاید تا حالا متوجه اون نشده بودید.
   اصل یک رابطه یعنی نیاز، ما انسان ها وارد رابطه های عاطفی میشیم ازدواج می کنیم چون یکسری نیاز ها داریم نیاز های خودآگاهی مانند: خوشگذرانی وقت گذراندن، تفریح کردن، رابطه جنسی و از این قبیل نیاز ها ولی نیاز هایی هم وجود دارند که بسیار عمیق تر هستند و نیاز های ناخودآگاه نام میگیرند مانند، دریافت احساس عشق، ارسال احساس عشق، درک شدن، توجه، تشویق، حمایت، همیاری و تجربه زبان عشق مثل نوازش ابراز احساس کلامی و … نیاز های ناخودآگاه دلیل اصلی وابستگی به یک شخص هست اگر نیاز اصلی و ناخودآگاه ما در یک رابطه برطرف نشه اون رابطه به ما احساس مثبت و لذت نمیده و ما از اون رابطه خارج میشیم احتمالا برای خود شما هم پیش اومده باشه که شخصی در زندگیتون باشه که کار اشتباهی نکرده مشکلی نبوده اما چون احساس شما مثبت نبوده چون هجانی برای دیدارش یا صحبت با اون و یا شوقی برای ادامه رابطه نداشتید از رابطه خارج شدید یا اصلا اجازه ندادید اون فرد به سمت شما بیاد این موضوع دقیقا به برطرف نشدن نیاز های ناخودآگاه برمیگرده.

   برامشاوره میتونید به تیم روانشناسی سربرگ تازه در تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید تا مراحل بازگشت رو براتون توضیح بدن و بلع در رابطه شما پتانسیل بازگشت رو داره.
   09129305020

 • سلام عزیزم منم دقیقا همچین موردی برام پیش اومد با فحش و دعوای شدید ۳ ماه بلاک کردیم همو و قهر بودیم ولی دوباره اشتی کردیم خیلی اذیت شدم ولی الان با هم هستیم و خوبیم
  خواستم بگم اگر وافعا دوست داشتنی در کار باشه میتونی امیدوار باشی درست میشه

  • من با دوست پسرم ۲ ماه بودم خیلی بهش گیر میدادم یا توهین میکردم ولی اون میگفت هیچ وقت ولت نمیکنم الان ولم کرده رفته بعد چند روز هم بلاک کرده نه تو اینستام هست نه تو واتساپم ۶ روزه که ولم کرده چیکار کنم
   التماسم کردم اما گفت خسته شدم به نظرتون برمیگرده

   • سلام عرض شد اگر طرف مقابل شما روزی اون حرف رو زدن تحت تاثیر احساسات وابستگی بودن ولی وقتی مدتی میگذره و احساس وابستگی کم میشه بدی های رابطه برای فرد پررنگ تر میشه اشتباه شما اینجاست که فکر کردین تا ابد ایشون همه چیز رو تحمل خواهند کرد که متاسفانه این طور نیست. شما می تونید توی تلگرام یا واتس آپ به تیم پشتیبانی سربرگ تازه پیام بدید و سوالات خودتون رو از روانشناسان ما بصورت رایگان بپرسید.

    09129305020

    • در ضمن ما نه ساله باهمیم ههههه انقدر احمقم یا نمیخوام بفهمم بابا نمیخوادت مگه زوره میدونم بهم خیانت میکنه میفهمم ولی بازم خودمو زدم به خریت دیگه این سری التماس نمیکنم بسه بسه خسته شدم بسه بسه

 • سلام اقای رجب پور خسته نباشید لطفا منو هم کمی راهنمایی کنین من با یک اقایی اشنا شدم و این اشنایی 3 ماه و خورده ای ادامه پیدا کرد همه چیز خوب بود ما بهم احترام میگذاشتیم و احتیاجات هم رو رفع میکردیم چیزی نبود که ناراحتمون کنه تا این که 3 هفته پیش یکهو غیبش زد من 2 روز واکنشی نشون ندادم ولی روز سوم صبرم تمام شد و بهش پیام دام که کلی معذرت خواهی کرد و گفت که حالش خوب نبوده ولی هرچقدر پرسیدم چرا و چی شده چیزی نگفت و گفت که بعدا میگه اما من خیلی بهش حس امیدواری و علاقه امو نشون دادم یکی دوروز خوب بود و دوباره ناپدید شد این بار من فکر کردم که خب درگیر مشکلش است و بهتره بهش پیامی ندم تا درارامشمشکلش حلل بشه و بیاد ولی نتونستم تحمل کنم و بعد از 4 روز پیام دادم که گفت من این مدت خودم از قصد پیام ندادم ببینم تو چی کار میکنی ولی تو جوری رفتار کردی انگار من وجود ندارم درصورتی که اشتباه بود من خیلی دلم میخواست پیام بدم ولی جلوی خودمو گرفتم هرچقدر براش توضیح دادم قبول نکرد و گفت با این که منو دوست داره برام احترام قائله ولی نمیتونه بمونه و باید خداحافظی کنیم باهم میخواستم بدونم واقعا دلیل این جدایی همین ناراحتی کوچیک و قضاز روی قضاوت اشتباهه ؟ البته منو اصلا بلاک نکرده فعلا ولی نمیدونم باید چی کار کنم شبی که بهم این حرفهارو زد من خیلی احساساتی شدم و بهش گفتم نامرد که خیلی بهش برخورد ولی فرداش گفتم احساساتی شدم معذرت میخواهم و این که همون ادم قویم و خودم خودمو خوشبخت میکنم میخواستم بدونم این که منو بلاک نکرده یعنی براش اهمیتی ندارم ؟ واین که ایا امکان داره از این کار پشیمون بشه و به رابطه برگرده ؟

  • در پاسخ به اتوسا درمنش

   سلام عرض شد متاسفانه وقت این رو که سوالات طولانی رو پاسخ بدم ندارم شما میتونید به تیم مشاوره سربرگ تازه در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید و سوالات خودتون رو بپرسید: 09129305020

 • سلام خسته نباشید
  از احرین دیدار من با دوست پسرم گذشت خیلی خوب بود اصلا دعوا نداشتیم بعد دو هفته زنگ نزد فقط پیاما سین میکرد بهش گفتم میشه بگی چی شده من تو این دو هفته خیلی بهش پیام دادم که دیگه دوستم نداری دلت زدم زنگ نمیزنی
  بعد گفت با تو مشکلی ندارم با خودم دارم چند وقت دیگم اروم میشم
  پیامات منا بیشتر میریزه بهم
  میخوام فعلا تنها باشم ارامش پیدا کنم اجازه بده اروم میشم
  گفتم میخوای تموم کنی
  گفت فعلا بای تا خودم پیام بدم
  بعد صحبتا من چند روز بعد 4 روز پیام متنی تو دایرکت اینستاگرامش دادم منا بلاک کرد ولی واتساپ و تلگرام اصلا
  حتی تلفن تو بلک لیست نیستم .. مشکلی با هم نداشتیم نمیدونم چرا اینجوری شد دعوا نکردیم
  ممکنه راهنمایی بکنید واقعا وضعیت روحی خوببی ندارم

  • در پاسخ به سارا

   همیشه خود ما می دانیم که کار درست چیست و باید در این شرایط کمی فاصله بگیریم اما خودآگاه ما با این ترس روبرو می شود که اگر من را فراموش کند چی ؟ اما چیزی که واقعیت دارد و خود ماهم می دانیم ولی به آن توجه نمی کنیم این است که طرف مقابل، درحال حاضر هم یک جورایی مارا فراموش کرده. ما با این باور که ” اگر من تماس بگیرم یا حضور داشته باشم من را فراموش نخواهد کرد ” خودمان را توجیه می کنیم. در اصل خود ما هم می دانیم ترس ما فراموش شدن نیست ترس ما دور شدن و تنهایی است در حالی که کاملا متوجه این موضوع هستیم که تا فاصله نگیریم طرف مقابل به قولی قدر ما را نمی داند و خلاء نبود ما را احساس نمی کند. همچنین وقتی احساسات منفی و تنش ها و بحث هایی وجود دارد پافشاری ما برای ارتباط باعث افزایش این مشکلات می شود نه کاهش. خوبی قطع ارتباط این است که شخص فرصت این را دارد که کمی از احساسات منفی نسبت به ما دور شود و بعد از مدتی حتی خلاء نبود ما را احساس کند.

   برای مشاوره بیشتر میتونید در تلگرام یا واتس آپ به تیم پشتیبانی سربرگ تازه پیام بدید: 09129305020

 • سلام و عرض ادب
  من یک پسر ۲۳ ساله هستم دقیقا یک سال پیش با دختر خانمی با هم سنو سال خودم توی دانشگاه آشنا شدم.
  ایشون دقیقا از همون روزای اول شروع ترم مدام توی کلاس توی حیاط دانشگاه با من ارتباط چشمی برقرار میکردن و زمانی که به خودم میومدم میدیرم که داره به من نگاه میکنه
  من چندین بار خواستم بهشون متذکر بشم که لطفا این کارو نکنن ولی چون آشنا بودیمو و سلام علیک داشتیم این کارو نکردم گفتم شاید ناراحت بشن.
  چند ماهی که گذشت دیدم که به ایشون علاقه مند شدم در صورتی که نمیدونستم علت نگاهاشون به من ایا از روی علاقست یا خیر
  تا اینکه بعد از چندین ماه رفتم و بهشون گفتم که واقعا بهشون علاقه مندم
  (البته این نکترو بگم هدفم این بود که اگر جوابشون نسبت به من مثبت بود ازشون خواستگاری کنم)
  البته خوش بختانه جوابشون هم مثبت بودو و فهمیدم که به من عللقه دارن
  ولی بعد اینکه فهمیدم به من علاقه داره اصلا هیچ رابطه ای باهم نداشتیم البته توی فضای مجازی گه گاهی صحبت میکردیم اما نه خیلی.
  من دیگه کلا خیلی حالم خوب بود و تلاشمو بیشتر کرده بودم که اوضاعم بهتر بشه و با خانواده صحبت کنم جهت خواستگاری .
  ولی نمیدونم چی شد یک دفعه و خیلی راحت اومد و گفت جوابش منفیه و از اون به بعد حرف زدنش خیلی رسمی شد.
  من موندمو یک حس خیلی تنهایی و غم ،طوری که واقعا ۳ هفته دچار استرس شدم و اصلا نمیتوستم کار کنم و درس بخونم و الان تازه خدارو شکر حالم بهتره. ولی واقعا هنوز به ایشون علاقه دارم و همش فک میکنم شاید این جواب منفیش از روی نازو ادای دخترونه بوده

  الان باید چیکار کنم شما چه پیشنهاد میکنید
  ایا فکر میکنید جواب منفیشون قطعیه یا صرفا همین طوری یک جواب منفی دادن ممنون میشم راهنماییم کنید

  • در پاسخ به ف.س
   سلام عزیزم در تلگرام هم این پیام رو دادید مشاورین ما پاسخ دادن

   • سلام
    من حدود یک ماه بود که با پسری اشنا شده بودم که اوایل درحد دوست خانوادگی و تفریحامون بود بعد شدیم دوس دختر پسر و خیلی رابطمون عاشقانه و خوب بود درحدی که هرشب تو این یه ماه با صدای من باید میخابید و همش از اینده و زندگی باهم حرف میزدیم و هرروز همو میدیدیم بعد یه مدت من ازش دور شدم شهر دیگه و فهمیدم کم کم روابط باز با دوستای دخترش دوباره برقرار کرده و همینا شروع بحثا و دعواها شد و من گیر میدادم و اون هم دعوا شدید میکرد چندبار گفت ازم دور شو تا یادم بره گیرهاتو و تنشات هربار نتونستم تحمل کنم و باز خبرشو گرفتم و چندین بار بلاک شدم از همه جا تا اخرسر بعد یه دیدار که رو در رو بحث بدی باهم کردیم و من هی اصرار به درست کردن اشتباهاتم داشتم به طور کامل ایشون منو برای بار چندم بلاک کردن از همه جا حتی زنگ و منم بارها از جاهای مختلف زنگو اس دادم و هربار گفتن نمیخان منو و تمومه ولی من باورم نمیشد هنوزم شبا منتظرم خبری ازش بشه توی تلگرام بلاکم نکرده بود منم هیچی مدت ده روز بود نگفته بودم ولی تموم امیدم دیدن همین انلاینی هاش بود و همش حسم میگفت برمیگرده تا امشب یهو دیدم از تلگرامم بلاکم کرده بدون اینکه من هیچ حرفی و پیامی مدتهاس داده باشم شما راهنماییم کنین من واقعا دوس دارم پشیمون شه خیلی عزاب کشیدم

    • سلام دوست عزیز. فاصله همیشه مشکلات زیادی رو برای روابط ایجاد می کنه و یک اتفاق طبیعی هست اما میشه این مشکل رو کنترل و مدیریت کرد ولی راه اون گیر دادن فشار وارد کردن نیست، چون شما از طرفتون دور هستید گیر دادن های شما نمی تونه خلاء های نبودتون رو پر کنه برعکس طرف مقابل رو به سمت رابطه های دیگه سوق میده برای همین بهتره وارد روابطی که مشکل فاصله دارن نشید ولی وقتی از قبل توی یک رابطه بودید و این مشکل به وجود اومده قدمت رابطه می تونه به شما در کنترل شرایط کمک کنه ولی خب کار ساده ای نیست نیاز به تلاش و آموزش داره. برای پرسش سوالات می تونید به تیم روانشناسی سربرگ تازه در تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید.
     09129305020
     02191305059

 • سلام وقت بخیر
  بنده پسری هستم که حدود 1ساله با دختری که هم کلاسم هست درارتباطم
  مشکل اینجاست که ایشون خیلی زود رنج هستند
  روز اخری که قرار شد دیگه با هم حرف نزنیم و تصمیم داشت رابطه رو کامل قطع کنه بخاطر این جدایی گریه می‌کرد
  ولی منو در تمام شبکه های مجازی بلاک کرده
  حتی خطمم بلاک کرده و هر بار با شماره های متفاوت بهش پیام میدم جوابم میده ولی یکم که حرف میزنیم سریع بلاک میکنه
  ما خیلی همو دوست داشتیم
  ولی آخرین بار بهم گفت دیگه دوست ندارم
  الان بنظرتون چیکار کنم
  خیلی دوس دارم مثل قبل بشیم با هم
  حتی در مورد ازدواج هم نظرش عوض شده بود و جواب نه داد.

  • در پاسخ به علی
   سلام عرض شد. رابطه ی انسان ها متقابل است، یعنی رفتارِ هر دو شخص، هم روی یک دیگر تاثیر می گذارد و هم روی رابطه ی آنها. انسان ها در اوایلِ رابطه، براساس معیارها و امتیازاتِ طرف مقابل به سمت او جذب می شوند و رابطه ای را ایجاد می کنند اما در طولِ رابطه به دلیل نبودِ آموزش و مهارت های ارتباطی مشکلاتی به وجود می آید (بعضی از این مشکلات فاحش است و بعضی هم زیر پوستی). هر نوع از این مشکلات می تواند تاثیرات مخربی روی رابطه بگذارد.

   اگر شما مهارت های ارتباطی را ندانید، حتی محبت کردن هم دردسرساز است چه برسد به تنش (اجبار کردنِ شخص به کاری یا انجام کاری خلافِ انتظارِ او یا عدم توانایی در کنترلِ هوش هیجانی در هنگام مشکلات). وقتی این نارضایتی ها در رابطه عادت شود و نیازهای ناخودآگاهِ فرد نادیده بماند رابطه از یک احساسِ لذت بخش تبدیل به یک احساسِ منفی می شود. در واقع تمام نکات مثبت شما محو می شود، در ناخودآگاهِ شخص، شما با احساس منفی مرتبط می شوید. پس طبق طبیعت، انسان سعی می کند با خارج شدن از رابطه، این احساس های منفی را از خود دور کند.

   برای دریافت مشاوره بیشتر میتوانید به تیم روانشناسی سربرگ تازه در تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید. 09129305020

 • سلام خسته نباشید
  من 5ماهه با یه آقا پسر 24ساله دوست بودم چند روز پیش دعوا کردیم گفت که میخاد چند روزه پی ام نده حسشو نداره منم بهش حرف زدم اونم بلاکم کرد چیکار کنم برگرده

  • در پاسخ به باران
   سلام در این شرایط شما به هیچ عنوان نباید اصرار کنید خواهش کنید این کار و این رفتار ها ضربه منفی به تصور ایشون راجب شما میزنه که در نتیجه باعث منفی و کمتر شدن احساس فرد میشه

 • سلام ممنون از مطالب خوبتون من میخواستم بدونم وقتی آنبلاکمون کرد چیکار کنیم شروع به صحبت باهاش کنیم یا منتظر بمونیم خودش. سر صحبت و باز کنه ؟

  • در پاسخ به نرگس
   سلام دوست عزیز هدف بازگشت هدف شیرینی است اما برای رسیدن به هر هدفی باید مراحلی طی شود. قبل از برقراری ارتباط، شما باید یکسری آمادگی ها و امتیازات را در خود به وجود بیاورید تا در هنگام برقراری ارتباط واکنش منفی دریافت نکنید. شما باید با مهارت های ارتباطی و تکنیک های متقاعد کردن آشنا باشید تا بتوانید ارتباط مناسبی شکل بدهید. وقتی رابطه شما به اتمام رسیده است قطعا دلایل و تنش هایی را پشت سر گذاشته اید و زمانی که در ارتباط نبوده اید هیچ کار خاصی نکرده اید و چیزی تغییر نکرده است پس در صورت ارتباط برقرار کردن در این شرایط قطعا با واکنش منفی و یا حتی زننده روبرو خواهید شد. پس قبل از برقراری ارتباطِ مستقیم نیاز است شما حتما یکسری تاثیرات و اقدامات غیر مستقیم را انجام دهید و زمینه سازی کنید. مثلا احساس منفی را از بین ببرید، جذابیت ایجاد کنید، کنجکاوی به وجود بیاورید، احساس مثبت شکل دهید و خلاء عاطفی ایجاد کنید. برای تحریک فرد برای شکل گیری ارتباط از طرف ایشان ، بهترین کار، استفاده از تکنیک های اِن اِل پی است اما حتی اگر این اتفاق رخ نداد شما با اجرای این تکنیک ها و تاثیر گذاشتن های غیر مستقیم می توانید تا حد زیادی موفقیت در برقراری ارتباط را تضمین کنید.

 • سلام استاد رجب پور بزرگ. ممنونم بابت تمام زحمت هایی که واسه امثال ما ها میکشید. من خیلی از تکنیک های کتاب بازگشت عشق خوشم اومده مخصوصا اونجایی که تکنیک هایی برای آن بلاک شدن توضیح دادید من شخصا انجام دادم و نتیجه داد امید وارم که روز به روز موفق تر باشید و باعث بوجود اومدن چنین کتاب های ارزش مندی بشید

 • سلام خیلی جالب بود توی یه مقالتون نوشته بودید هر جا درک چیزی براتون سخت بود مثل دلیلش رو متوجه نشدید یا نفهمیدید که چرا اون چیز به یک نتیجه خاص ختم میشه خودتون رو توی ذهنتون در اون موقعیت قرار بدید. اول که این روش خیلی روش خوبی بود واقعا به من کمک کرد و من خیلی چیز ها رو تونستم کنترل کنم مثل عصبی شدنم زنگ زیاد زدنم. این مطلب بلاک کردن رو که توضیح دادید خودم رو توی موقعیت قرار دادم و دیدم دقیقا همینطوره که شما میگید. خیلی ممنونم ازتون

 • سلام
  آقای رجب پور لطفاً راهنمایی بفرماید ممنون میشم من سه سال پیش با دختری که ویزیتور بود برای مغازه ام می آمد آشنا شدم صرفا بعنوان یک همکار و احساس علاقه ای که براشون داشتم رو نگفتم چون فکر می کردم برای خوشبختیش باید شرایط بهتری رو فراهم کنم بعد سه سال همه شرایط خوشبختی از نظر خونه, ماشین درامد بهتر از قبل و تحصیلات خودم رو به اتمام رسوندم و اکنون خواستم ازش خواستگاری کنم گفت نامزد دارم در حالی که تحقیق کردم ایشون باهاش دوسته جالبه بعد مطرح کردن خواستگاری که گفت نامزد دارم به هیچ عنوان سراغش نرفتم و ایشون تو صفحات اجتماعی بلاکم کرده من باید چکار کنم بدون اون می میرم اصلاً همه تلاشم به عشق اون بود اون بود که به من قدرت و دلگرمی میداد.
  قبلاً از راهنمایی دلسوزانه تون متشکرم

  • در پاسخ به جیحون
   سلام دوست عزیز شما هیچ اقدامی نکردید و طرف مقابلتون هم زندگیش رو کرده وارد یه رابطه شده و رابطش هم شاید براش مهم باشه مشکل از طرف ایشون نیست از دیر اقدام کردن شما هست. در این شرایط شما باید از تکنیک های ان ال پی و جذب عشق استفاده کنید. میتونید به تیم روانشناسی سربرگ تازه توی تلگرام یا توی واتس آپ پیام بدید راهنمایتون می کنن: 09212939541

 • خب من و ایشون قرار بود همو ببینیم. ولی من حس می‌کردم که خیلی مشتاق نیست مثلا من برنامه کاری و امتحانیمو گفتم و بهش گفتم که باهام هماهنگ کنه زمان دیدارمونو و اونم فقط می‌گفت باشه عزیزم
  روز سه‌شنبه بعد از کلی فکر کردن به کاراش، کلافه شده بودم و بعش پیام دادم که تو اصلا منو این رابطه رو می‌خوای، و ایشون گفت چی‌می‌گی بازم شروع کردی و بلاک کرد.
  من هم روی اون خط دیگه توی واتساپش بهش پیام دادم که دیگه همه‌چی تموم شد. چند ساعت بعد پیام رو خوند و بر خلاف انتظار من اونجا منو بلاک نکرد.
  حالا سوال من اینه که آیا رابطه از سمت ایشون کات شده و دیگه برنمی‌گرده
  و اینکه چرا یه جا بلاکم کرده و یه جا بلاک نیستم؟
  و اینکه احتمال اینکه آنبلاک شم چقدره؟

  • در پاسخ به ثریا
   سلام عرض شد برای پرسش سوالات شما باید به تیم پشتیبانی در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید:
   ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

 • سلام 5 سال پیش تو محل کارم همکارمو دیدم و ازش خوشم اومد.اوایلش خیلی سخت بود تا اعتمادشو جلب کنم.چون از من خیلی بدش میومد.اما بعد از 5 سال تلاش مداوم بلاخره نظرشو جلب کردم و با هم دوست شدیم.شرایطش طوری نبود که هر وقت بخواد بیاد بیرون اما هرازگاهی با هم میرفتیم بیرون و رابطمون خوب پیش میرفت.این اواخر خیلی دوستم داشت.درحدی که به کتاب خوندنم حسودی می کرد.یه روز که رفته بودیم بیرون با هم بحثمون شد و من از روی عصبانیت بی اعتنایی کردم و مجبور شد تاکسی بگیره برگرده.بهم گفت اگه رفتم دیگه تمام.مدت 2 ماه بلاکم کرده بود.بعد بواسطه یکی از آشناهاش باهاش ارتباط برقرار کردم.از بلاکی درم آورده اما کلی بهم غر زد که چرا اونو واسطه کردم..الان پیام نمیده.جواب پیامهامو زورکی و بااکراه میده و فکر میکنم دلیل بلاک نکردنش اینه که دوباره به آشناش نگم تو واسطه شو .به نظرتون چیکار کنم؟

  • در پاسخ به سجاد
   سلام عرض شد برای پرسش سوالات شما باید به تیم پشتیبانی در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید:
   ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

 • سلام خسته نباشید
  من ۲۰ سالمه و عشقم ۲۵ سالش ما ۵ ماه با هم بودیم که ایشون گفتن من فعلا کار ندارم و اینکه میخوام در ارتباط نباشیم تا کارم جور شه بیام خواستگاری البته نمیدونم بهونه بودیا نه…ما خیلی با هم خوب بودیم خیلی بهم اعتماد و اطمینان داده بود…منم بعد اون بحث که ایشون گفت من عذاب وجدان دارم تو پام نشستی نه زنگ زدم نه پیام دادم تا اینکه بعد ۲۰ روز پی ام داد و یه عکس فرستاد گفت یاد تو افتادم منم خیلی محل نزاشتم و بهش گفتم انتظار نداشتم بهم پی ام بدی و همه چی برام تموم شده اونم گفت باشه گفت فک کردی فراموشت میکنم گفتم انتظار داری بعد ۲۰ روز که رفتی من فک نکنم اینو خوند بعدشم بلاکم کرد فرداش بهش پی ام دادم منطقی ام صحبت کردم زنگم زدم ولی جواب نداد الانم ۸ روزه بلاکم ???تورو خدا راهنماییم کنید من باید چیکار کنم?

  • در پاسخ به Zahraaaa
   در همه جای سایت شماره برای پرسش سوالات گذاشته شده شما باید به اون شماره پیام بدید سوال بپرسید نه تو بخش نظرات. در واتس آپ و تلگرام میتونید به تیک پشتبانی پیام بدید و سوالات خودتون رو بپرسید:
   09129305020

 • سلام من ی سوال مهم دارم اگه میشه جوابمو بدید
  من تو تابستون بعد ی رابطی عمیق ۳ ساله خیانت دیدم رابطه ای که من همش مهربون بودم با رضا و حتی بهش تو نمیگفتم خیلی دوسش داشتم بدی نکردم بش تا جایی ک خودش خیلی وقتا میگفت تو چرا انقد با منی ک اذیتت میکنم خوبی و دلیل رفتنشم همش میگف اخه سنمون بهم نمیخورد ولی خب من حس میکردم ک دوسم داره و کل فامیلاشون عاشق من بودن و همیشه میگفتن تو خیلی مهربونو دختر خوبی هستی تاحالا دوس دختری از رصا انقد خوب نبوده ی چند بار خیانت کرد من بحشیدم بعد اون اقا اومد و خیلی راحت دختر مورد علاقه جدیدشو بهم معرفی کرد و اون دختر گف برو من ی ماهه اومدم و خیلی عاشقشم من نتونسم اعتراض زیادی کنم فقط به دختره گفتم من وقتی پیش رضا بودم پیام شمارو تو گوشیش دیدم و اون دختر ناراحت شد و رضا هم بخاطر اینکه من این حرفو زدم بلاکم کرد حتی دعوام کرد ک چرا گفتی اونا هنوز باهمن… الان ۸ ماهه ک کاتیم حدود ی ماه پیش رضا منو از تو واتس اپ از بلاک خارج کرد حس کردم بخاطر عکسی ک اون لحظه گذاشتم اینکارو گرد چون لباسی ک خودش بم داده بود تنم بود ی بار هم استاتوس گذاشتم اومد دید گذشت تا امشب ک من استاتوس گذاشتم و نیومد ببینه بعد ۲۴ ساعت باز ی استاتوس گذاشتم تولدم بود و لباسی ک پوشیده بودم اون خریده بود دیدم طاقت نیاورد و بلاک کرد .من حس خوبی از این بلاک گرفتم حس نمیکنم بخاطر تنفر بوده باشه … نظر شما چیه یعن نباید استاتوس میزاشتم حساس کردمش؟ یعنی عصبی کردمش؟ من حس میکنم گذشته و خاطره هارو نتونس دووم بیاره و وسه فرار اینکارو کرد حس کردم از دوست داشتن بود وگرنه میتونس خیلی راحت شمارمو پاک کنه و نگه نداره . اینم بگم در حال حاضر قهر بودن با اون خانوم ی مدتیه ک قهر و اشتیشون زیاده ولی رضا خیلی تلاش میکنه ک رابطه رو نگه داره اما حس کردم عکسامو ک دید از اینکه نتونسه جام بزاره اون خانومو و اینکه نخاس شکستو بپزیره و اینکه از دوست داشتن بلاک کرد نمیدونم دلیلش چیه نظرتون چیه یعنی از نفرت بوده؟ خب میتونه شمارمو پاک کنه ک نبینه منو . من البته واکنشی ندادم و بلاک نکردم ی چیز دیگ اینکه عکس دست دوتاییشون رو پروفایل رضا بود ولی قهرن هنوز

  • در پاسخ به فاطمه
   سلام عرض شد برای پرسش این سوالات طولانی که پاسخ های طولانی هم دارن شما باید به تیم پشتیبانی در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید:
   09129305020

 • سلام خسته نباشید
  من یه سوال داشتم
  انتظارم دارم پاسخم رو سریع دریافت کنم
  یه مدت پیش با عشقم دعوامون میشه اون منو بلاک میکنه منم واکنشی به این کارش ندادم تا این که چند ساعت بعدش 3بار بهم زنگ زده بود ولی چون تو رد تماس بود متوجه نشدم
  حالا بعد 3روز از بلاک درم اورده و من هیچ حرکتی نزدم با اینکه ذوق زده شدم
  اما الان دلیل اینکه چرا باید از بلاک خارجم کنه و من باید چه واکنشی نسبت به اون داشته باشم رو نمیدونم
  الان 2 روزه عکس العملی نشون ندادم
  کمکم کنید لطفا

  • سلام در همه جای سایت یک شماره هست و مشخصه که برای پرسش پاسخ باید به اون شماره توی تلگرام پیام بدید آخر هر مطلب هست اول سایت اون بالاش هست گوشه سمت راست پایین ضفحه گوشیتون لینک مستقیمش هست.
   برای پرسش پاسخ باید توی تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید. 09129305020

   • ازش متنفرم متنفرم ….همیشه اگه حق هم با من باشه منو بلاک میکنه ….بعدش این منم که با گریه و زاری و التماس باعث میشم از بلاک درم بیاره …هیچ وقت هیچ وقت باعث نشده که من یکم اروم بشم هیچ وقت کاری نکرده تو دعوا منو اروم کنه برعکس همیشه بدترم کرده بلاکم کرده از ش متنفرم از خودم بیشتر که غرورو شخصیت ندارم ترو خدا یه کاری بکنین بیخیالش شم دیگه خسته شدم بریدم

 • سلام آقای رجب پور خسته نباشید..ی سؤالی داشتم ازتون…من حدود 3ماهی میشه از عشقم جدا شدم یعنی اوت رابطه رو تموم کرد و رفت..ما اولا خیلی خوب بودیم باهم عاشق هم بودیم و قصدمونم ازدواج بود..اما اخرا نسبت بهم سرد شد اونم سر اختلافمون و تنشی ک بینمون ب وجود اومد…من ی بار بهش پیام دادم حالشو بپرسم جواب داد و اخرشم گفت ک اگ با من باش محدود میشه و اذیت میشه اونم با کلی فکر کردن..و بعدشم برام آرزوی خوشبختی کرد و رفت…جوری ک انکار هیچ وقت تو زندگیش نبودم قشنگ منو نادیده گرفت حسمو کشت….با و بعدشم گفت ک هیچکسو نمیخواد و میخواد تنها باش و وفقط ب هدفش فکر کنه..میخوام بدونم این رابطرو میشه برگردوند؟؟؟چون خیلی،مسمم حرف زد و رفت..انکار ک هیچ وقت دوسم نداشته…من هرچقدم تلاش کنم ولی اون بخواد تنها باش چ فایده ی داره؟البته اینم بگم ک از رفتارم خسته شده بود…الانم بعضی وقتا با دوستش حرف میزنم و حالشو میپرسم خوشحاله…من ب این معتقدم کسی ک حتی ی علاقه کوچیکم نسبت ب یکی داشته باش هیچ وقت نمیگه ک امیدوارم ی دختر بیاد تو زندگیت ک همیشه عاشقت باش و اون‌جوری ک میخوای باش و منم فراموش کن و دلتنگم نشو..باورم نشد ک اون ی روزی اقد روم حساس بود اخرا اقد بی تفاوت رفتار کرد….لطفا این سوالو خودتون جواب بدین چون واقعا کلافم…ب همکاراتون نسپارید….ممنون میشم…چون میخوام بدونم ک تو دوره ها شرکت کنم فایده ی داره یا ن..چون من خودم ب شخصه وقتی یکیو دوست داشته باشم و ی روز ازش جدا بشم هیچ وقت همچین حرفایی بهش نمیزنم ک تحقیر بشه و احساس پوچ بودن بهش دست بده…یا خرد بشه

  • سلام دوست عزیز. رابطه شما نیاز به تحلیل داره. می تونید توی تلگرام یا واتس آپ به تیم پشتیبانی پیام بدید و سوالاتتون رو بپرسید: 09129305020
   02191305059

 • IPسلام من به پی وی دختری ک دوسش دارم رفتم وحرف دلمو رک وراست بهش گفتم اما اون عصبانی شد وبهم گفت پی ویشو حذف کنم و بعدبلاکم کرد اما بعدش متوجه شدم اون پی ویمو چک میکنه مثلا وقتی دسترسی شو به پروفایلم رو قطع میکنم اونم همین کارو میکنه ویامثلا تواون برنامه ک من بهش اس دادم بیشترانلاینه وهی پروفایل عوض میکنه خلاصه من نمیدونم باید چیکارکنم لطفا راهنماییم کنید

 • سلام حدود سه ماه پیش رابطه بعد از یه بحث و مشاجره شدید به خواستِ طرفه مقابل کات شد و ایشون من رو هم در تلگرام هم واتس اپ بلاک کردن و گفتن دیگه تحت هیچ شرایطی باهم تماس نداشته باشیم. و شماره مو هم پاک کردن. الان یک هفته ای هست که ایشون هم من رو از بلاکی دراوردن و هم شماره مو دوباره سیو کردن. اینکارشون میتونه به چه دلیل باشه؟ ممنونم

  • سلام قطعا دلیل کار ایشون رو نه ما نه کس دیگه ای نمی دونه جز خود فرد. اما این رفتار نشانه ای از کاهش تنش هست ولی اقدام شما اهمیت بسیاری داره مثلا نباید بخاطر این اتفاق برید سمت طرف مقابل و تلاش مستقیم برای بازگشت بکنید باید هوشمندانه تر رفتار کنید. شما می تونید در تلگرام یا واتس آپ با تیم روانشناسی سربرگ تازه ارتباط بگیرید و سوالات خودتون رو بپرسید: 09129305020

 • من ۱ ساله ک با کسی ک دوسش دارم در رابطه هستم خیلی همدیگرو دوست داریم و اینکه حرف زدیم با خانواده ک تصمیم گرفتیم نامزد کنیم ولی متاسفانه خیلی از اوقات بی دلیل یا سر ی چیز کوچیک بلاک میشم این خیلی سخته واقعا هربار بلاکی تو روحیه میخوره همه جوره باهاش ساختم ولی خوب تنها مشکل اینه ک سر ی بحث کوچیک من بلاک میکنه

  • هیچ چیز بی دلیل نیست حتی اگر دلیل منطقی و قابل درکی نباشه شخص مقابل حتما دلایلی برای خودش داره حتی اگر اون دلایل غلط باشن شما باید عواملی که باعث این رفتار میشن رو شناسایی کنید حالا یا این عوام مربوط به رفتار شما هستند یا مشکلی در رفتار طرف مقابل ولی هر کدام که باشه راه حلی داره. شما میتونید در تلگرام یا واتس آپ با تیم روانشناسی سربرگ تازه ارتباط برقرار کنید و سوالاتتون رو بپرسید: 09129305020

 • سلام. من به پسری از فامیل علاقه دارم خودش نمیدونه یعنی من چیزی به زبون نیوردم. یکبار با پیج اولم فالوش کردم بدون حتی یک پیام ولی بعد از مدتی بلاکم کرد. الان پیج دیگه ای دارم ولی نه فالوش کردم نه پیام دادم اما دوباره بی دلیل بلاکم کرده.بنظرتون علت خاصی داره؟؟

 • سلام. من به پسری از فامیل علاقه دارم خودش نمیدونه یعنی من چیزی به زبون نیوردم. یکبار با پیج اولم فالوش کردم بدون اینکه یکبار پیام ردو بدلی بشه ولی بعداز مدتی بلاکم کرد. الان هم با پیج جدیدی که دارم فالوش هم نکردم اما دوباره بلاکم کرده.علتش چی میتونه باشه؟؟

  • سلام تشخیص علت رفتار یک شخص به این صورت ممکن نیست یک روانشناس پیشگو یا غیب گو نیست باید اطلاعات داشته باشه تا بتونه با جمع بندی به یک نتیجه برسه برای پشتیبانی میتونید به تیم روانشناسی سربرگ تازه در تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید: 09129305020

 • سلام وقتتون بخیر
  من با آقایی که یکسال از من بزرگتر هستن 5-6 سال در ارتباط بودم
  من 21 سالمه و ایشون 22 سال
  طی کاری که من کردم از دست من خیلی ناراحت شدن و اعتمادشون از بین رفت و از همه جا من رو بلاک کردن
  بعد از کلی sms دادن بهش بالاخره گفتن که من رو از واتساپ آنبلاک میکنن ولی در حد چت کردن و نه زنگی باشه و نه دیداری
  الان ایشون من رو آنبلاک کرده من باید پیش قدم بشم برای pm دادن یا صبر کنم خودش pm بده؟؟؟؟
  اینکه من رو آنبلاک کروه نشونه‌ی این هستش که قابل ترمیم این رابطه هست؟؟؟؟؟
  چجوری اعتمادش رو جلب کنم؟؟؟؟؟

  • سلام برای مشاوره می تونید در تلگرام یا واتس آپ به تیم روانشناسی سربرگ تازه پیام بدید: 09129305020

 • سلام من ۶سال با پسری بودم عاشق هم بودیم حتی روز اخر خیلی به من محبت داشت منم همینطور هیچی براش کم نزاشتم یهو گفت میخوام تموم کنم نمیخوام بهت لطمئه بزنم بعد بلاکم کرد مگه میشه همه چیز یهو به هم بریزه😐الان۵روز سراغمو نگرفته ممکنه برگرده؟؟

  • سلام شما 6 سال در رابطه بودید پس چیزی نمی تونه یک دفعه اتفاق بیفته. وقتی شخصی یک رابطه رو ترک می کنه تفکر جدایی رو حداقل یک ماه تا چند ماه قبل توی ذهن داشته در مورد روابط طولانی بیش از یک سال این موضوع طولانی تره و ممکنه حتی شخص سالها به جدایی فکر کرده باشه اما نتونسته تصمیم بگیره. هرگز نباید فکر کنید رابطه یک دفعه یا بدون دلیل تموم شده چنین چیزی هرگز ممکن نیست. روابط نیاز به بررسی دقیق توسط کارشناس دارند شما میتونید به تیم روانشناسی سربرگ تازه در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید و از یک جلسه مشاوره رایگان نیم ساعته که قبل از شرکت در دوره های بازگشت به عشق ازدواج استفاده کنید.

   09129305020

 • سلام ازش متنفرم هر سری سر هیچ و پوچ یا چیزهایی که خودش باعقش منو بلک میکنه از خودش بیشتر متنفرم هر سری با خواهش و التماس و عذر خواهی من کلی منت میزاره اشتی دیگه نمیخوام خسته شدم یه کاری بکنید ا کلان فراموشش کنم خسته شدم 😭

  • سلام برای ارتباط با روانشناسان تیم سربرگ تازه می تونید توی تلگرام یا واتس آپ پیام بدید و سوالات خودتون رو بپرسید: 09129305020

 • من بابت رفتاری که طرف مقابلم داشت عصبی شدم و اون بلافاصله منو همه جا بلاک کرد، البته این برخورد همیشه از طرف مقابل بوده و بعد چند وقت دوباره انبلاک شدم، ولی طرف مقابل من رفتارهای خودشو نمیبینه، چکار باید بکنم

 • سلام طرف مقابلم منو بلاک کرده بعد از رفتاری که داشته،البته هربار بلاک میکنه و دوباره انبلاک میکنه، ولی اینبار نمیخوام اصرار کنم چون اشتباه از من نبوده میشه راه نماییم کنید

 • سلام من با آقایی از انگلیس حدود یکماه آشنا شدیم من 36 سالم ایشون 60 ولی نسبت به سنش جوان تر بود. ایشون مطلقه بود.یک دختر داشت که ازدواج کرده بود . چند وقت پیش دخترش مخالفت کرد باهاش. و ایشون واتساپ منو بلاک کردن و در فیس بوک بلاک نکرد. تو فیس بوک بهش پیام دادم گفت احتیاج به فضا داره . بعد از 3 روز تو فیس بوک بهم زنگ زد و گفت دخترش موافقت کرده با ازدواجمون مشکلی نداره..منم لینک ویزا به انگلیس رو براش فرستادم گفت باشه دارم میخونم شرایط ویزا رو…بعد از دو روز حرف نزدن و سکوت دیدم ازش خبری نیست ..بعد چک کردم دیدم بدون دلیل همه جا بلاکم کرده.. حتی با ی شماره دیگم حساب بیزینس اکانت واتساپ ساختم بهش پیام دادم که من بهت اعتماد داشتم این کارت درست نبود بلاکم کردی…بعد تا خوند فورا بلاک کرد..خیلی ناراحت شدم. چون اصلا بینمون دعوا نبود.آخرین بار هم خوشحال بود که دخترش موافقت کرده. همیشه باهاش تماس ویدیویی داشتم خیلی صمیمی بودیم آدم سرحال و شوخی بود …ولی الان حدود دو هفته بلاکم …به نظرتون این آدم چه شخصیتی داره و دلیل بلاک چیه؟ایشون با اینکه شغلش معلم باز نشسته زبان انگلیسی بود..هنوز هم معلم افتخاری بود تدریس میکرد..نمیدونم دلیل کارش چیه کاش حداقل خداحافظی میکرد تکلیفم مشخص میشد که برای همیشه بلاک کرده یا نه.. نمیدونم فراموشش کنم یا نه..

  • سلام برای ارتباط با مشاورین میتونید در تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید: 09129305020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه خدماتمشاورهارتباط با ما