شکست عشقی

وقتی عشقت بلاکت میکنه باید چی کار کنی؟

وقتی عشقت بلاکت میکنه نباید کار اشتباهی بکنی

وقتی عشقت بلاکت میکنه ممکنه توی سایت های مختلف دنبال مطلبی باشید که به شما بگه چیکار کنید و پاسخ این سوالات رو پیدا کنید. عشقم بلاکم کرده چرا عشقم بلاکم کرد عشقم بلاکم کرده چیکار کنم عشقم بلاکم نکن، این سوال از تیم سربرگ تازه خیلی پرسیده میشه که وقتی عشقت بلاکت میکنه یعنی چی یا وقتی عشقت بلاکت میکنه باید چه کاری انجام بدی، با گسترش شبکات مجازی و راحت تر شدن ارتباط، روابط در سطح جامعه گسترده تر شده است و تقریبا این روز ها همه برای خود یک شریک عاطفی دارند اما چون ارتباط ها زیاد شده رابطه ها هم سریع شکل می گیرد هم به سرعت ازبین می رود.

بلاک شدن توسط عشق

این موضوع باعث شده که بلاک کردن تبدیل به یک صلاح شود برای تنبه طرف مقابل، و یا بلاک شدن توسط عشق زنگ خطری باشد برای از دست رفتن رابطه عاطفی، چیزی که ممکنه همه ما اون رو تجربه کرده باشیم اینکه توی بحث ها و یا شرایط خاص توسط عشقمون بلاک بشیم و ما رو از همه شبکه های اجتماعی مسدود کنه. وقتی خیلی ها نگران مسدود شدن توسط عشقشون هستند و خیلی ها هم با اینکه رابطه عاشقانه قوی دارند اما بلاک می شن و می خواهند بدونن وقتی عشقت بلاکت میکنه یعنی چی ما تصمیم گرفتیم این مشکل رو حل کنیم و با یک دیدگاه درست از روانشناسی مسدود شدن شبکات اجتماعی توسط عشق را برسی کنیم و تا هم متوجه بشیم وقتی عشقت بلاکت میکنه یعنی چی و هم اینکه پاسخ سوال عشقم بلاکم کرده چیکار کنم رو بدیم.

وقتی عشقت بلاکت می کنه
وقتی عشقت بلاکت می کنه

وقتی عشقت بلاکت میکنه یعنی چی

بلاک کردن دو معنی دارد یا اینکه شخص شما را مزاحم در نظر گرفته است یا اینکه این کار یک واکنش احساسی است که بر اساس شددت احساساتی مانند ضربه عاطفی، تنش، دلخوری، لج بازی و خلاء عاطفی ایجاد می شود. وقتی عشقت بلاکت میکنه ابتدا باید ببینید عشق شما قبل از اینکه بلاکتون کرده چه اتفاقی افتاده؟ آیا این کار بدون دلیل انجام گرفته یا اینکه شما کار اشتباهی کردید و یا یک اتفاق خاص رخ داده. دلایل اینکه کسی از طرف عشقش بلاک یا مسدود بشه می تواند زیاد باشد اما با یک تحلیل کلی می توان مهم ترین آنها را تشخیص داد.

چرا عشقم بلاکم کرد

مدام از خودتان سوال می کنید چرا عشقم بلاکم کرد چرا بلاکم کرده از هر کسی یا هر سایتی می خواهید بهتون بگه وقتی عشقت بلاکت میکنه دلیلش چیه؟ باید عرض کنم دلیل اینکه عشقتان شما را در شبکه های اجتماعی بلاک کرده بخاطر نفرت از شما نیست، شاید بخاطر دلخوری و ناراحتی یا حتی عصبانیت باشه اما دلیل بلاک کردن شما قطعا نفرت نیست چرا؟

بلاک کردن عشق یک واکنش ناخودآگاه است

چون ناخودآگاه انسان در مقابل عواملی که برایش مهم است یا روی ذهنش تاثیر دارد یک واکنش شدید نشان می دهد. اگر شما برای ایشان بی اهمیت باشید و رابطه احساسی قوی بین شما دو نفر وجود نداشته باشد شخص به شما بی توجهی میکند اصلا پیام های شما را پاسخ نمی دهد یا پیام های شما را حتی باز هم نمیکند. دلیل این کار این است که همه ما می دانیم اینگونه بی محلی کردن و بی توجهی کردن فشار عصبی بیشتری به شخص مقابل وارد می کند تا بلاک کردن، مثلا شما وقتی باکسی بحثتان بشود زمانی که دیگر کشش بحث کردن را ندارید یا عصبی شده اید شخص را بلاک میکنید اما اگر واقعا عصبی نباشید و شخص نتوانسته باشد روی شما تاثیر بگذارد و شما را حساس کند شما یا به بحث کردن ادامه می دید یا به قول معروف بهش محل نمی دید!

وقتی عشقت بلاکت می کنه
وقتی عشقت بلاکت می کنه

عشقم بلاکم کرد

خب پس بلاک کردن هم یک نشانه خاص از وجود علاقه عاطفی در شخص است، نمی خواهیم بگویم وقتی عشقت بلاکت میکنه یعنی اینکه خیلی عاشق شما است خیر اما وقتی این کار را انجام می دهد و شما را در شبکه های اجتماعی مسدود می کند و تمام راه ها را به روی شما می بندد یعنی شما برای اون مهم هستید قدرت تاثیر گذاشتن روی ناخودآگاه او را دارید، می تواند قلب او را بشکنید او را عصبی کنید او را خوشحال کنید. چه کسی چنین قدرتی دارد؟ کسی که ما عاشق او هستیم!

عشقم بلاکم کرده چیکار کنم

حالا که متوجه شدیم وقتی عشقت بلاکت میکنه معنیش این نیست که همه چی تموم شده پس ما باید خودمان را کنترل کنیم و یکسری اشتباهات را مرتکب نشیم. در ادامه اشتباهاتی که ممکنه با بلاک شدن توسط عشقمون مرتکب بشیم صحبت خواهیم کر اما پیش از هرچیزی مهم که دلیل اینکه توسط عشق خود بلاک شدیم را متوجه بشیم و تا بدونیم وقتی عشقم بلاکم کرده چیکار کنم. خب بهترین کار وقتی عشقتان شما را بلاک کرده اینکه خوب فکر کنید، وقت بذارید ببینید چرا این اتفاق رخ داده دو حالت ممکنه وجود داشته باشه.

 1. با عشقم دعوام شده بلاکم کرده: اکثرا بلاک شدن ها بخاطر یک بحث یا مشاجره میان دو عاشق اتفاق می افتد، زمانی که دلیل بلاک شدن توسط عشقتان یک بحث یا اتفاق ناراحت کننده است، شما باید از اعمالی که باعث فشار روحی روانی و استرس بر روی عشقتان می شود دوری کنید. به هیچ عنوان با او بحث نکنید و کنترل خود را از دست ندهید.
 1. عشقم یک دفه بدون دلیل بلاکم کرد: گاهی در روابط شاهد این هستیم که شخص عشق خود را یکباره و بدون دلیل بلاک می کنید، حتی این بلاک شدن بدون دلیل، دلایل خاص خود را دارد که از چشم شما پنهان مانده است، مانند؛ یک دلخوری عمیق، ضربه عاطفی وارد شده به شخص، برطرف نشدن انتظارات مهم و اصلی عاطفی و یا مشکلات شخصی شخص حتی سوء تفاهم های پیش آمده. زمانی که در این شرایط قرار گرفتیم و عشقمان بدون دلیل ما را بلاک کرد، اگر به پیام ها یا تماس های ما پاسخ نداد باید یکمی به او فضا بدهیم کمی از عشقمان دور شویم تا مجدد احساس آرماش را پیدا کنید.

وقتی عشقت بلاکت می کنه از اشتباهات دوری کن

وقتی عشقت بلاکت میکنه ممکنه ترس از دست دادن عشقت باعث بشه که دست به هر کار غریزی و اشتباهی بزنی که عشقت آنبلاکت کنه و تو رو از بلاک بودن خارج کنه. اما بیشتر این کار ها اشتباه هستند و در این مقاله تصمیم دارم به شما بگم وقتی عشقت بلاکت میکنه چه کار هایی را نباید انجام بدید. مهم ترین اصل برای خارج شدن از بلاک و ترمیم رابطه احساس عشقی است که طرف مقابل به شما دارد بنابر این شما باید با مهارت های چگونه دیگران را عاشق خود کنیم آشنا بشید و با استفاده از این تکنیک ها میزان علاقه طرف مقابل خود را افزایش بدید.

 1. هرگز به تلافی عشقتان را بلاک نکنید.
 2. عکس های بلاک شدن را استفاده نکنید (عکس هایی که توی اون راجب بلاک شدن نوشته شده).
 3. عصبی نشید و بحث بیشتر نکنید.
 4. مدام با او تماس نگیرید و پیام ندید.
 5. خواهش و اصرار نکنید.
 6. از واسطه استفاده نکنید.
 7. پرخاشگری و تهدید نکنید.
وقتی عشقت بلاکت می کنه
وقتی عشقت بلاکت می کنه

چطوری از بلاک خارج بشیم

اما مهم تر از هرچیزی وقتی عشقمان ما را بلاک می کند این است که چگونه از بلاک خارج بشیم، این کار نیاز به زمان دارد باید اجازه بدید عشقتان خودش تصمیم بگیرد شما را از بلاک خارج کند و یا حداقل گارد خود را نسبت به شما پایین بیاورد. شما چقدر با ناخودآگاه و راه های نفوذ به ناخودآگاه آشنا هستید؟ طبق نظریه ها و تحلیل های روانشناسی هر تصمیمی که ما می گیریم بر اساس احساسات است مثلا همین بلاک کردن و مسدود کردن عشقمان، منشاء تمام احساسات انسان ضمیر ناخودآگاه است. پس وقتی اتفاقات و تحلیل های ناخوآگاه عشقتان باعث شده تصمیم بگیرد شما را در شبکه های اجتماعی مسدود کند برای رفع این مسدودی هم باید از راه ها نفوذ به ناخودآگاه استفاده کرد.

افزایش احساس عشق

شما باید با استفاده از تکنیک های برنامه ریزی عصبی کلامی به ناخودآگاه عشق خود نفوذ کنید، در قانون جذب تکنیک های برای ایجاد احساس عشق و افزایش عشق و جود دارد که به شما کمک می کند به این هدف دست پیدا کنید.

بعد از اینکه سمت اشتباهات نرفتید اولین قدم تحلیل ریشه ای مشکل رابطه است و قدم بدی استفاده از قانون شش مرحله ای بازگرداندن عشق از دست رفته به رابطه عاشقانه می باشد. طبق این شش مرحله شما قادر خواهید بود مجدد عشق خود را بدست آورید حتی بدون اینکه بخواهید غرور خود را زیر پا بگذارید، این تکنیک ها به ترغیب شخص برای بازگشت به رابطه کمک می کند.

من حسین رجب پور هستم یک محقق، نویسنده و پژوهشگر، هر چه که در این مقالات مطالعه می کند تجربه سالها تحقق و نگراش است، در سربرگ تازه ما تصمیم داریم به ارائه محتوای مفید، گام ارزش مندی در جهت آموزش مهارت های راتباطی و تقویت شخصیت افراد داشته باشیم. هر گونه کپی برداری از مقالات بدون ذکر منبع تحت پیگرد شدید قانونی قرار خواهد گرفت.

کلیپ آموزشی بازگشت عشق

شما میتونید با مشاهده این کلیپ آموزشی مراحل بازگشت عشق را یاد بگیرید و سپس در انتهای این مطلب روی لینک دانلود کتاب بازگشت عشق کلیک کنید و کتاب را هم دریافت کنید.

کتاب بازگشت به عشق

دقیق ترین مراحل ترمیم رابطه در کتاب بازگشت به عشق حسین رجب پور به گونه ای با زبان کاملا عامیانه بیان شده است که درک آن کاملا آسان میباشد، تکنیک ها و روش هایی را بیان می کند که در کنار برداشت ساده بار علمی بسیار بالا و قدرت اجرایی شدن را دارد. این کتاب یک کتاب روانشناسی سنگین و پیچیده نیست که با مطالعه آن سردرگم شوید، بلکه مسیری کاملا شفاف و برنامه ریزی شده برای بازگشت عشق را بیان می کند.

برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند.

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

مطالعه بیشتر

نامه نوشتن به فرشته عشق

راه های نفوذ به ضمیر ناخودآگاه دیگران

قانون جذب عشق از دست رفته

برچسب ها

‫35 نظرها

 1. سلام عرض شد واای دقیقا حرفاتون درسته نامزد من وقتی منو بلاک میکنه قلبم از جا کنده میشه دقیقا. اوایل خیلی بچگونه رفتار میکردم و بااین که مقصر خودش بود وقتی میدیدم بلاک کرده زنگ میزدم بهش میگفتم برا چی بلاک کردی اونم میگفت دوست دارم خییلی خیییلی بد بود مشکل زیاد داشتیم که با کمک جناب رجب پور عزیز تونستم یادبگیرم پجوری در مقابل با مشکلات رفتارکنم واقعا ازتون ممنونم. ارادتمندتون حنا سعیدی😉

   1. سلام اقای رجب پور من من با ی دختر صحبت میکردم خوب بود بعد با خانواده دعواش شده بود حوصله نداش گفت ممکنه چند روز مجازی نیاد گفت شمارتو بزار خودم زنگ میزنم بعد من هی پیگیر بودم پیام میدادم میگفتم کجایی نمیگی چرا میری بعد اخر شب بود گفت شبت شیک منم گفتم اگه برات مهم اینا جواب بده بعد دیدم اینستا بلاکم کرده الان چه کار کنم هم از بلاک درم بیاره و بهم حس پیدا کنه

 2. سلام استاد رجب پور یزدان عابدی نیا هستم چند روزی رو خدمت شما استاد عزیز بودم خواستم ازتون تشکر کنم بایت تمام خوبی ها و راهنماییهاتون همسر بنده برگشته و خیلی سعی میکنم که مطابق صحبت هاتون رفتار کنم ببخشید آقای رجب پور میخواستم بپرسم که همسر من از وقتی برگشته خیلی شادو سرحاله و میگه خوشحالم که خیلی چیزا عوض شده ولی انرژیش خیلی زیاده و انتظار داره هرشب بیرون بریم حتی وقتی خسته از سرکار برمیگردیم و راستش من میترسم درخواستشو رد کنم و میترسم باز ناراحت بشه من چطوری این موضوع رو بگم حداقل کمتر بشه بیرون و تفریح و بنده بتونم یکم استراحت کنم

  1. در پاسخ به یزدان
   سلام عرض شد بسیار عالی. خب بینید دوست من در رابطه حتما باید تعادل باشد شما باید با همسرتون صحبت کنید و واضعیت زندگی رامطرح کنید و یکسری هدف گذاری ها انجام بدید مثل برنامه های پیشرفت و کنترل زندگی از این رو باید یک برنامه برای زندگی مشترک خود داشته باشید و در این برنامه روز ها ی تفریح و کار هایی دیگر را مشخص کنید و این تصمیم گیری را با هم انجام بدید.

 3. سلام
  من و دوست پسرم ی دعوای شدید کردیم کار به جای کشید که به فحاشی نسبت بهم و در اخر به خانواده کشیده شد
  بلافاصله هر دو همو بلاک کردیم از تمام شبکه های مجازی
  من سریع از بلاک در اوردم ولی اون همچنان منو بلاک نگه داشته و هیچ راهی برای صحبت برام نزاشته بفرمایید من چیکار کنم
  میشه به ایمیلم جواب بدین؟
  ممنون

  1. در پاسخ به مژگان
   سلام عرض شد.
   قبل از هر چیزی باید بدانید عشق و نفرت نقطه متقابل هم هستند، مانند روز و شب یا بلند و کوتاه. نکته جالب اینجاست که اگر ایشان نسبت به شما بی تفاوت بودند باید احساس ترس و نگرانی داشتید. ببینید مثلا ما با کسی قهر می کنیم که دوستش داشته باشیم، از کسی جدا می شویم برای اینکه از او انتظار داشتیم، وقتی طرفِ مقابل ما را بلاک کند و یا واکنش منفی زیادی بروز دهد نشان گر ارزش و توقع زیادی که در ناخودآگاهِ خود نسبت به ما دارد است.
   چیزی که در هر رابطه ای اهمیت بالایی دارد احساس ما نسبت به طرف مقابل نیست. در واقع برای اینکه ما رابطه ای داشته باشیم که طبق میل ما باشه مهمترین نکته، احساسی است که طرف مقابل نسبت به ما دارد. شاید متوجه شده باشید حتی شکل گیری احساسات قبل از روابط کاملا بستگی به رفتار خود ما دارد، ما با لحن صحبت، نوع پاسخ دادن، زبان بدن و.. باعث میشیم احساسات به شکلی که هستن در شخص مورد نظر شکل بگیره ظاهر اندام موقعیت اجتماعی شرایط مادی در شکل گیری رابطه تاثیر دارد اما بعد از شکل گیری رابطه دیگر این نوع موارد اهمیت بالایی ندارند چیزی که در نظر شخص مقابل اهمیت بالایی دارد احساس فرد نسبت به ما است. خب ممکنه در ابتدا ما این احساس را بصورت ناخود آگاه حتی به بهترین شکل ایجاد کرده باشیم اما حالا چطور؟ هر انسانی ممکن است خواسته یا ناخواسته اشتباهاتی انجام بدهد که باعث ایجاد احساسات منفی در ذهن شریک عاطفی خود بشود. وقتی این احساسات منفی شکل گرفت ما بصورت غریزی میخواهیم به هر قیمتی که شده این احساسات را ازبین ببریم.

   گاها با التماس کردن اصرار کردن توجه بیش از و اینکه خودمون رو بصورت کامل در دسترس قرار بدیم هر درخواست خواسته شده یا خواسته نشده را اجابت کنیم به امید این که این احساسات منفی ازبین برود اما باید در نظر داشته باشید در این شرایط رابطه مانند مردابی میاند که هر چه بیشتر دستو پا بزنیم بیشتر در آن فرو میرویم. وقتی ما در ناخود آگاه طرف مقابل با احساس منفی مرتبط هستیم یعنی (دیدن ما صحبت با ما ابراز احساست ما یا ایجاد بحث بر سر این که چرا عشقمان تغییر کرده و دیگر مثل قبل رفتار نمیکند) بیایم با اصرار التماس خواهش و یا در دسترس قرار دادن خودمان بخواهیم این احساس منفی را از بین ببریم نتیجه کار برعکس خواهد شد (دقیقا مانند دستو پا زدن در مرداب) فکر نکنید در این شرایط تماس های شما باعث میشود عشقتان متوجه شود دوستتش دارید او این موضوع را میداند. کار های شما بجای از بین بردن احساس منفی باعث بیشتر شدن این احساس میشود.

   کمی فکر کنید کسی که از او دلخور هستید مدام بگوید مرا ببخش ولی فرصت ندهد شما کمی آرامش داشته باشید کمی کار های او را فراموش کنید آیا در این شرایط رفتار او باعث میشود شما بخشش داشته باشید یا بیشتر شما بیشتر او را به دید مزاحم خواهید دید؟ وقتی ما دست از این اصرار ها برنداریم باعث میشویم رفتار فرد بدتر از قبل شود و برای رهایی از ما راهی جز بلاک کردن و از بین بردن راه های ارتباطی نخواهد دید زیرا او فقط میخواهد آرامش لحضه ای را احساس کند. خب آیا این که ما بلاک شده باشیم یعنی دیگر هر گز نمیتوانیم رابطه را اصلاح کنیم؟ بذارید نکته مهمی را عرض کنم.

   اگر فردی واقعا برای ما بی ارزش باشد ما بصورت ناخود آگاه اورا بلاک نمیکنیم چون توانایی ایجاد احساس چه مثبت و منفی را در ما ندارد و اصلا اهمیتی به او نمیدهیم. پس اگر بلاک شدید بدانید هنوز مهم هستید هنوز طرف مقابل به صورت کامل نسبت به احساسات شما بی اهمیت نشده است. اما این هشدار را جدی بگیرید اگر به کارتان ادامه دهید حتی اگر بلاک نشده باشید بالاخره خودتان باعث بلاک شدن خواهید شد. اگر بلاک هستید این رفتار احساسات منفی را به میزانی افزایش خواهد داد که احساس منفی تبدیل به احساس ثابت خواهد شد و در نتیجه بی تفاوتی را همراه خواهد داشت.

   برای پرسش پاسخ میتوانید به تیم پشتیبانی از طریق تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

  2. سلام عزیزم منم دقیقا همچین موردی برام پیش اومد با فحش و دعوای شدید ۳ ماه بلاک کردیم همو و قهر بودیم ولی دوباره اشتی کردیم خیلی اذیت شدم ولی الان با هم هستیم و خوبیم
   خواستم بگم اگر وافعا دوست داشتنی در کار باشه میتونی امیدوار باشی درست میشه

 4. سلام اقای رجب پور من من با ی دختر صحبت میکردم خوب بود بعد با خانواده دعواش شده بود حوصله نداش گفت ممکنه چند روز مجازی نیاد گفت شمارتو بزار خودم زنگ میزنم بعد من هی پیگیر بودم پیام میدادم میگفتم کجایی نمیگی چرا میری بعد اخر شب بود گفت شبت شیک منم گفتم اگه برات مهم اینا جواب بده بعد دیدم اینستا بلاکم کرده الان چه کار کنم هم از بلاک درم بیاره و بهم حس پیدا کنه

  1. در پاسخ به ابوالفضل
   سلام عرض شد عزیزم یه رابطه مجازی اصلا رابطه نیست که شما بخوای وقتت رو براش بذاری

 5. سلام من با عشقم که قرار بود ازدواج کنیم و دعوامون شد سر یه مسایلی بلاکم کرد و بعد یه هفته دیدم منو از بلاک در آورده.من و اون رابطه احساسی قوی داشتیم.احساس پاکی بینموم بود.حالا بنظرتون منو از بلاک در آورده معنیش چیه و من باید چیکار کنم؟۵روز از رو اشتباه هرچقد زنگ زدم پیام فرستادم نه تنها جواب نداد بلکه همه جا بلاکم کرد اما بعد یه هفته از بلاک درم آورده خیلی ممنون میشم زود جواب دید

  1. در پاسخ به فینای تو
   سلام عرض شد خارج شدن از بلاک نشانه کاهش احساسات منفی و دلتنگی فرد است اما شما نباید در این زمان نسنجیده عمل کنید میتوانید به تیم روانشناسی سربرگ تازه در تلگرام و واتس آپ پیام بدید تا مشاورین ما راهنمایتون کنن: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

 6. سلام
  من خیلی وقت پیش با یک دختری دعوام شد تو تلگرام که درخواست حضوری داد که من این قرار که برا دعوا بود رفتم و بسیار آرام منطقی صحبت کردیم و اصلا به دعوا نپرداختیم بعد از اون قرار دیگه پیامی نداد و من هم ندادم تا اینکه یک چیزی درموردش فهمیدم که میخاستم بدونم راسته یا نه و او دیلت اک کرد و من اک جدید پیدا کردم بهش گفتم اون هم با مدرک بهم گفت که دروغه بعد چون من ازش خوشم اومده بود بهش نگفتم و بهش هم نچسبیدم یک هفته دیگه گذشت هیچ خبری ازش نبود بهش پیام دادم به یک بهونه ای سر بحث قبلیمون گفته بود چون بهش گفته بودم خفه گفت که باید قرار جدی باهات بزارم. بعد گف هر جا گفتی میام ولی پیگیر نشد من سر این بهونه ای پیام دادم بهش بعد یک هفته تا بحث قراری که گفت بکشم وسط و اینکه اون گفت یادم نمیاد و پیامامو پاک کرده منم بهش بر خورد بهش گفتم پس بلوف زدی بای بعد که رفتم تو تل که ببینم جوابمو داده یا نه دیدم بلاکم کرده پیاما هم پاک کرده واقعا نمیدونم دلیلش چی بود و چرا مگه من چی بهش گفته بودم نظر شما چیه؟

 7. سلتم.منو عشقم سر ی دیدار هم بحثمون شد که چون من نتونستم برم ناراحت شدو بهم گف بهونه اوردیو اینا.کلی حرف بهم گفت.بعد من از شدت عصبانیت نتونستم خودمو کنترل کنم و شب پامو با تیغ بریدم کاری که حتی ی بار هم بهش فکر نکرده بودم و میترسیدم و بهش گفتم،عکس فرستادم.بعدش بهم گفت اگه من نبودم این اتفاق نمیفتاد،،،صب دیدم بلاکم کرده!!!!اس دادم ک جواب یه ادمی که ناراحته بلاکه!!دست درد نکنه عزیزم…..
  الان چیکا کنم دارم دیوونه میشم تو رو خدا راهنماییم کنین..رابطمونم خیلی عمیقه تحمل ندارم

  1. در پاسخ به bahare
   سلام عرض شد دوست عزیز. بحث و تنش در هر رابطه ای پیش میاد و این یک اتفاق طبیعی هست این ما هستیم که باید توانایی کنترل تنش ها ی رابطه را داشته باشیم برای اینکه در این کار موفق شویم اولین چیزی که نیاز هست اینکه بتوانیم به هوش هیجانی خود مسلط باشیم هوش هیجانی یعنی توانایی کنترل احساسات و واکنش ها در زندگی در انتهای این کامنت لینکی را قرار میدم که میتونید راجب هوش هیجانی اطلاعات کاملی بدست بیاورید.
   و اما راجب شرایط شما باید عرض کنم وقتی شما چنین کاری انجام میدید یک دید کاملا منفی رو در ناخودآگاه طرف مقابلتون ایجاد می کنید این دید که وقتی کسی بخاطر یک اختلاف تیغ برمیداره و خودش رو زخمی می کنه بعدا چه کاری می کنه اگر یک روزی مشکلی ایجاد بشه با این کار ها ممکنه برای من دردسر درست کنه. و از دید همه مردم کسی که چنین رفتاری رو داره یک شخص ضعیف و دچار مشکل هست خب عزیزم کسی جذب چنین شخصی نمیشه. و راجب اینکه چیکار کنید تا بتونید رابطه خودتون رو ترمیم کنید میتوانید به تیم روانشناسی سربرگ تازه در تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید و از مشاورین ما درخواست مشاوره کنید تا راهنمایتون کنن: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

   http://www.tolosabz.com/2018/06/30/هوش-هیجانی-چیست-تقویت-هوش-هیجانی/

 8. سلام‌ خسته نباشید . منو دوست پسرم ۹ ماه هست باهم هستیم و یه رابطه خیلی عالی باهم داشتیم ولی یه دفعه از ۳ هفته پیش بدون دلیل و تو اوج خوشی رابطمون رفتاراش تغییر کرد . البته میدونم تو محل کارش خیلی سرش شلوغه و ۲ هفته بهش فرصت دادم ولی هیچ تغییری نکرد . تو این ۲ هفته اصلا تلفنی حرف نزدیم و پی ام تو تلگرام هم کم میداد . کلی یه مسئله دیگه هم که هس که نمیدونم اینم اثر داره ‌. دقیقا از روز قبلش قرص چربی سوز میخورده و دیدم عوارض دارو رو داشت خیلی خسته و بیحال شده بود . ۳ هفته گذشت و بعد من بهش گفتم آخه چی شده چرا اینجوری میکنی و کلی تو چت براش نوشتم و آخر سر گفت حوصله هیچی ندارم تو تلگرام بلاک کرد . تو این ندت خیلی عصبی شده بود بعد از مصرف قرص . و اون همیشه مهربون بود .
  روم خیلی تاثیر گذاشت و من خیلی ناراحت شدم از رفتارش کلا تعجب کرده بودم واسه همبن ۲ دفعه تو اینستاگرام چند تا بهش پی ام دادم و بداخلاقی کرد یکم و تو واتساپ هم یکبار . البته تو واتساپ برخورد بد نداشت . و جند روز دیگه مصرف قرصش تموم میشه . چون میدونم یه ماهه گرفته . تروخدا راهنماییم کنین چیکار کنم خیلی نگرانم . رابطه ما خیلی خوب بود . قابل برگشت هست ؟

  1. در پاسخ به نشاط
   سلام عرض شد دوست عزیز چیزی که باید خدمتتون عرض کنم اینکه در واقع هیچ رابطه ای بی دلیل تموم نمیشه، حتی اون رابطه هایی که اتفاق بدی یا تنش و بحثی توش نبوده و یک باره طرف مقابل رابطه را تموم کرده هم بی دلیل تموم نشدن درسته که دلیل تمام شدن رابطه و جدایی در کیس های مثل کیس شما از دیدتون پنهان هست و واضح نمیتونید متوجه اون بشید چون نمیتونید اون رو به یک مشکل یا اتفاق افتاده نسبت بدید و فکر می کنید این شرایط بی دلیل بوجود اومده اما میشه دلایل کاملا منطقی برای اون بیان کرد که شاید تا حالا متوجه اون نشده بودید.
   اصل یک رابطه یعنی نیاز، ما انسان ها وارد رابطه های عاطفی میشیم ازدواج می کنیم چون یکسری نیاز ها داریم نیاز های خودآگاهی مانند: خوشگذرانی وقت گذراندن، تفریح کردن، رابطه جنسی و از این قبیل نیاز ها ولی نیاز هایی هم وجود دارند که بسیار عمیق تر هستند و نیاز های ناخودآگاه نام میگیرند مانند، دریافت احساس عشق، ارسال احساس عشق، درک شدن، توجه، تشویق، حمایت، همیاری و تجربه زبان عشق مثل نوازش ابراز احساس کلامی و … نیاز های ناخودآگاه دلیل اصلی وابستگی به یک شخص هست اگر نیاز اصلی و ناخودآگاه ما در یک رابطه برطرف نشه اون رابطه به ما احساس مثبت و لذت نمیده و ما از اون رابطه خارج میشیم احتمالا برای خود شما هم پیش اومده باشه که شخصی در زندگیتون باشه که کار اشتباهی نکرده مشکلی نبوده اما چون احساس شما مثبت نبوده چون هجانی برای دیدارش یا صحبت با اون و یا شوقی برای ادامه رابطه نداشتید از رابطه خارج شدید یا اصلا اجازه ندادید اون فرد به سمت شما بیاد این موضوع دقیقا به برطرف نشدن نیاز های ناخودآگاه برمیگرده.

   برامشاوره میتونید به تیم روانشناسی سربرگ تازه در تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید تا مراحل بازگشت رو براتون توضیح بدن و بلع در رابطه شما پتانسیل بازگشت رو داره.
   ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

 9. سلام عزیزم منم دقیقا همچین موردی برام پیش اومد با فحش و دعوای شدید ۳ ماه بلاک کردیم همو و قهر بودیم ولی دوباره اشتی کردیم خیلی اذیت شدم ولی الان با هم هستیم و خوبیم
  خواستم بگم اگر وافعا دوست داشتنی در کار باشه میتونی امیدوار باشی درست میشه

 10. سلام اقای رجب پور خسته نباشید لطفا منو هم کمی راهنمایی کنین من با یک اقایی اشنا شدم و این اشنایی ۳ ماه و خورده ای ادامه پیدا کرد همه چیز خوب بود ما بهم احترام میگذاشتیم و احتیاجات هم رو رفع میکردیم چیزی نبود که ناراحتمون کنه تا این که ۳ هفته پیش یکهو غیبش زد من ۲ روز واکنشی نشون ندادم ولی روز سوم صبرم تمام شد و بهش پیام دام که کلی معذرت خواهی کرد و گفت که حالش خوب نبوده ولی هرچقدر پرسیدم چرا و چی شده چیزی نگفت و گفت که بعدا میگه اما من خیلی بهش حس امیدواری و علاقه امو نشون دادم یکی دوروز خوب بود و دوباره ناپدید شد این بار من فکر کردم که خب درگیر مشکلش است و بهتره بهش پیامی ندم تا درارامشمشکلش حلل بشه و بیاد ولی نتونستم تحمل کنم و بعد از ۴ روز پیام دادم که گفت من این مدت خودم از قصد پیام ندادم ببینم تو چی کار میکنی ولی تو جوری رفتار کردی انگار من وجود ندارم درصورتی که اشتباه بود من خیلی دلم میخواست پیام بدم ولی جلوی خودمو گرفتم هرچقدر براش توضیح دادم قبول نکرد و گفت با این که منو دوست داره برام احترام قائله ولی نمیتونه بمونه و باید خداحافظی کنیم باهم میخواستم بدونم واقعا دلیل این جدایی همین ناراحتی کوچیک و قضاز روی قضاوت اشتباهه ؟ البته منو اصلا بلاک نکرده فعلا ولی نمیدونم باید چی کار کنم شبی که بهم این حرفهارو زد من خیلی احساساتی شدم و بهش گفتم نامرد که خیلی بهش برخورد ولی فرداش گفتم احساساتی شدم معذرت میخواهم و این که همون ادم قویم و خودم خودمو خوشبخت میکنم میخواستم بدونم این که منو بلاک نکرده یعنی براش اهمیتی ندارم ؟ واین که ایا امکان داره از این کار پشیمون بشه و به رابطه برگرده ؟

  1. در پاسخ به اتوسا درمنش

   سلام عرض شد متاسفانه وقت این رو که سوالات طولانی رو پاسخ بدم ندارم شما میتونید به تیم مشاوره سربرگ تازه در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید و سوالات خودتون رو بپرسید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

 11. سلام خسته نباشید
  از احرین دیدار من با دوست پسرم گذشت خیلی خوب بود اصلا دعوا نداشتیم بعد دو هفته زنگ نزد فقط پیاما سین میکرد بهش گفتم میشه بگی چی شده من تو این دو هفته خیلی بهش پیام دادم که دیگه دوستم نداری دلت زدم زنگ نمیزنی
  بعد گفت با تو مشکلی ندارم با خودم دارم چند وقت دیگم اروم میشم
  پیامات منا بیشتر میریزه بهم
  میخوام فعلا تنها باشم ارامش پیدا کنم اجازه بده اروم میشم
  گفتم میخوای تموم کنی
  گفت فعلا بای تا خودم پیام بدم
  بعد صحبتا من چند روز بعد ۴ روز پیام متنی تو دایرکت اینستاگرامش دادم منا بلاک کرد ولی واتساپ و تلگرام اصلا
  حتی تلفن تو بلک لیست نیستم .. مشکلی با هم نداشتیم نمیدونم چرا اینجوری شد دعوا نکردیم
  ممکنه راهنمایی بکنید واقعا وضعیت روحی خوببی ندارم

  1. در پاسخ به سارا

   همیشه خود ما می دانیم که کار درست چیست و باید در این شرایط کمی فاصله بگیریم اما خودآگاه ما با این ترس روبرو می شود که اگر من را فراموش کند چی ؟ اما چیزی که واقعیت دارد و خود ماهم می دانیم ولی به آن توجه نمی کنیم این است که طرف مقابل، درحال حاضر هم یک جورایی مارا فراموش کرده. ما با این باور که ” اگر من تماس بگیرم یا حضور داشته باشم من را فراموش نخواهد کرد ” خودمان را توجیه می کنیم. در اصل خود ما هم می دانیم ترس ما فراموش شدن نیست ترس ما دور شدن و تنهایی است در حالی که کاملا متوجه این موضوع هستیم که تا فاصله نگیریم طرف مقابل به قولی قدر ما را نمی داند و خلاء نبود ما را احساس نمی کند. همچنین وقتی احساسات منفی و تنش ها و بحث هایی وجود دارد پافشاری ما برای ارتباط باعث افزایش این مشکلات می شود نه کاهش. خوبی قطع ارتباط این است که شخص فرصت این را دارد که کمی از احساسات منفی نسبت به ما دور شود و بعد از مدتی حتی خلاء نبود ما را احساس کند.

   برای مشاوره بیشتر میتونید در تلگرام یا واتس آپ به تیم پشتیبانی سربرگ تازه پیام بدید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

 12. سلام و عرض ادب
  من یک پسر ۲۳ ساله هستم دقیقا یک سال پیش با دختر خانمی با هم سنو سال خودم توی دانشگاه آشنا شدم.
  ایشون دقیقا از همون روزای اول شروع ترم مدام توی کلاس توی حیاط دانشگاه با من ارتباط چشمی برقرار میکردن و زمانی که به خودم میومدم میدیرم که داره به من نگاه میکنه
  من چندین بار خواستم بهشون متذکر بشم که لطفا این کارو نکنن ولی چون آشنا بودیمو و سلام علیک داشتیم این کارو نکردم گفتم شاید ناراحت بشن.
  چند ماهی که گذشت دیدم که به ایشون علاقه مند شدم در صورتی که نمیدونستم علت نگاهاشون به من ایا از روی علاقست یا خیر
  تا اینکه بعد از چندین ماه رفتم و بهشون گفتم که واقعا بهشون علاقه مندم
  (البته این نکترو بگم هدفم این بود که اگر جوابشون نسبت به من مثبت بود ازشون خواستگاری کنم)
  البته خوش بختانه جوابشون هم مثبت بودو و فهمیدم که به من عللقه دارن
  ولی بعد اینکه فهمیدم به من علاقه داره اصلا هیچ رابطه ای باهم نداشتیم البته توی فضای مجازی گه گاهی صحبت میکردیم اما نه خیلی.
  من دیگه کلا خیلی حالم خوب بود و تلاشمو بیشتر کرده بودم که اوضاعم بهتر بشه و با خانواده صحبت کنم جهت خواستگاری .
  ولی نمیدونم چی شد یک دفعه و خیلی راحت اومد و گفت جوابش منفیه و از اون به بعد حرف زدنش خیلی رسمی شد.
  من موندمو یک حس خیلی تنهایی و غم ،طوری که واقعا ۳ هفته دچار استرس شدم و اصلا نمیتوستم کار کنم و درس بخونم و الان تازه خدارو شکر حالم بهتره. ولی واقعا هنوز به ایشون علاقه دارم و همش فک میکنم شاید این جواب منفیش از روی نازو ادای دخترونه بوده

  الان باید چیکار کنم شما چه پیشنهاد میکنید
  ایا فکر میکنید جواب منفیشون قطعیه یا صرفا همین طوری یک جواب منفی دادن ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. در پاسخ به ف.س
   سلام عزیزم در تلگرام هم این پیام رو دادید مشاورین ما پاسخ دادن

 13. سلام وقت بخیر
  بنده پسری هستم که حدود ۱ساله با دختری که هم کلاسم هست درارتباطم
  مشکل اینجاست که ایشون خیلی زود رنج هستند
  روز اخری که قرار شد دیگه با هم حرف نزنیم و تصمیم داشت رابطه رو کامل قطع کنه بخاطر این جدایی گریه می‌کرد
  ولی منو در تمام شبکه های مجازی بلاک کرده
  حتی خطمم بلاک کرده و هر بار با شماره های متفاوت بهش پیام میدم جوابم میده ولی یکم که حرف میزنیم سریع بلاک میکنه
  ما خیلی همو دوست داشتیم
  ولی آخرین بار بهم گفت دیگه دوست ندارم
  الان بنظرتون چیکار کنم
  خیلی دوس دارم مثل قبل بشیم با هم
  حتی در مورد ازدواج هم نظرش عوض شده بود و جواب نه داد.

  1. در پاسخ به علی
   سلام عرض شد. رابطه ی انسان ها متقابل است، یعنی رفتارِ هر دو شخص، هم روی یک دیگر تاثیر می گذارد و هم روی رابطه ی آنها. انسان ها در اوایلِ رابطه، براساس معیارها و امتیازاتِ طرف مقابل به سمت او جذب می شوند و رابطه ای را ایجاد می کنند اما در طولِ رابطه به دلیل نبودِ آموزش و مهارت های ارتباطی مشکلاتی به وجود می آید (بعضی از این مشکلات فاحش است و بعضی هم زیر پوستی). هر نوع از این مشکلات می تواند تاثیرات مخربی روی رابطه بگذارد.

   اگر شما مهارت های ارتباطی را ندانید، حتی محبت کردن هم دردسرساز است چه برسد به تنش (اجبار کردنِ شخص به کاری یا انجام کاری خلافِ انتظارِ او یا عدم توانایی در کنترلِ هوش هیجانی در هنگام مشکلات). وقتی این نارضایتی ها در رابطه عادت شود و نیازهای ناخودآگاهِ فرد نادیده بماند رابطه از یک احساسِ لذت بخش تبدیل به یک احساسِ منفی می شود. در واقع تمام نکات مثبت شما محو می شود، در ناخودآگاهِ شخص، شما با احساس منفی مرتبط می شوید. پس طبق طبیعت، انسان سعی می کند با خارج شدن از رابطه، این احساس های منفی را از خود دور کند.

   برای دریافت مشاوره بیشتر میتوانید به تیم روانشناسی سربرگ تازه در تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید. ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

 14. سلام خسته نباشید
  من ۵ماهه با یه آقا پسر ۲۴ساله دوست بودم چند روز پیش دعوا کردیم گفت که میخاد چند روزه پی ام نده حسشو نداره منم بهش حرف زدم اونم بلاکم کرد چیکار کنم برگرده

  1. در پاسخ به باران
   سلام در این شرایط شما به هیچ عنوان نباید اصرار کنید خواهش کنید این کار و این رفتار ها ضربه منفی به تصور ایشون راجب شما میزنه که در نتیجه باعث منفی و کمتر شدن احساس فرد میشه

 15. سلام ممنون از مطالب خوبتون من میخواستم بدونم وقتی آنبلاکمون کرد چیکار کنیم شروع به صحبت باهاش کنیم یا منتظر بمونیم خودش. سر صحبت و باز کنه ؟

  1. در پاسخ به نرگس
   سلام دوست عزیز هدف بازگشت هدف شیرینی است اما برای رسیدن به هر هدفی باید مراحلی طی شود. قبل از برقراری ارتباط، شما باید یکسری آمادگی ها و امتیازات را در خود به وجود بیاورید تا در هنگام برقراری ارتباط واکنش منفی دریافت نکنید. شما باید با مهارت های ارتباطی و تکنیک های متقاعد کردن آشنا باشید تا بتوانید ارتباط مناسبی شکل بدهید. وقتی رابطه شما به اتمام رسیده است قطعا دلایل و تنش هایی را پشت سر گذاشته اید و زمانی که در ارتباط نبوده اید هیچ کار خاصی نکرده اید و چیزی تغییر نکرده است پس در صورت ارتباط برقرار کردن در این شرایط قطعا با واکنش منفی و یا حتی زننده روبرو خواهید شد. پس قبل از برقراری ارتباطِ مستقیم نیاز است شما حتما یکسری تاثیرات و اقدامات غیر مستقیم را انجام دهید و زمینه سازی کنید. مثلا احساس منفی را از بین ببرید، جذابیت ایجاد کنید، کنجکاوی به وجود بیاورید، احساس مثبت شکل دهید و خلاء عاطفی ایجاد کنید. برای تحریک فرد برای شکل گیری ارتباط از طرف ایشان ، بهترین کار، استفاده از تکنیک های اِن اِل پی است اما حتی اگر این اتفاق رخ نداد شما با اجرای این تکنیک ها و تاثیر گذاشتن های غیر مستقیم می توانید تا حد زیادی موفقیت در برقراری ارتباط را تضمین کنید.

 16. سلام استاد رجب پور بزرگ. ممنونم بابت تمام زحمت هایی که واسه امثال ما ها میکشید. من خیلی از تکنیک های کتاب بازگشت عشق خوشم اومده مخصوصا اونجایی که تکنیک هایی برای آن بلاک شدن توضیح دادید من شخصا انجام دادم و نتیجه داد امید وارم که روز به روز موفق تر باشید و باعث بوجود اومدن چنین کتاب های ارزش مندی بشید

 17. سلام خیلی جالب بود توی یه مقالتون نوشته بودید هر جا درک چیزی براتون سخت بود مثل دلیلش رو متوجه نشدید یا نفهمیدید که چرا اون چیز به یک نتیجه خاص ختم میشه خودتون رو توی ذهنتون در اون موقعیت قرار بدید. اول که این روش خیلی روش خوبی بود واقعا به من کمک کرد و من خیلی چیز ها رو تونستم کنترل کنم مثل عصبی شدنم زنگ زیاد زدنم. این مطلب بلاک کردن رو که توضیح دادید خودم رو توی موقعیت قرار دادم و دیدم دقیقا همینطوره که شما میگید. خیلی ممنونم ازتون

 18. سلام
  آقای رجب پور لطفاً راهنمایی بفرماید ممنون میشم من سه سال پیش با دختری که ویزیتور بود برای مغازه ام می آمد آشنا شدم صرفا بعنوان یک همکار و احساس علاقه ای که براشون داشتم رو نگفتم چون فکر می کردم برای خوشبختیش باید شرایط بهتری رو فراهم کنم بعد سه سال همه شرایط خوشبختی از نظر خونه, ماشین درامد بهتر از قبل و تحصیلات خودم رو به اتمام رسوندم و اکنون خواستم ازش خواستگاری کنم گفت نامزد دارم در حالی که تحقیق کردم ایشون باهاش دوسته جالبه بعد مطرح کردن خواستگاری که گفت نامزد دارم به هیچ عنوان سراغش نرفتم و ایشون تو صفحات اجتماعی بلاکم کرده من باید چکار کنم بدون اون می میرم اصلاً همه تلاشم به عشق اون بود اون بود که به من قدرت و دلگرمی میداد.
  قبلاً از راهنمایی دلسوزانه تون متشکرم

  1. در پاسخ به جیحون
   سلام دوست عزیز شما هیچ اقدامی نکردید و طرف مقابلتون هم زندگیش رو کرده وارد یه رابطه شده و رابطش هم شاید براش مهم باشه مشکل از طرف ایشون نیست از دیر اقدام کردن شما هست. در این شرایط شما باید از تکنیک های ان ال پی و جذب عشق استفاده کنید. میتونید به تیم روانشناسی سربرگ تازه توی تلگرام یا توی واتس آپ پیام بدید راهنمایتون می کنن: ۰۹۲۱۲۹۳۹۵۴۱

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید