مقالات

بهترین راه های برگرداندن عشق از راه دور

تکالیف برای برگرداندن عشقمان

بهترین راه های برگرداندن عشق از راه دور

بهترین راه های برگرداندن عشق از راه دور متد جدیدی است که در کتاب بازگشت عشق نوشته حسین رجب پور بصورت کامل مطرح شده است. از دست دادن رابطه و برگرداندن عشق روزی دغدغه همه ما انسان ها خواهد بود. بدیهی است که وقتی یک رابطه تمام میشود هیچ راه خوبی برای برگرداندن عشق پیدا نکنیم چون دیگر با عشق خود ارتباط نداریم. شما فکر می کنید که دیگر امکان ترمیم رابطه و برگرداندن عشق از دست رفته برای شما وجود ندارد چون ارتباط شما با عشقتان قطع شده یا نمیخواهید بصورت مستقیم از او در خواست کنید که به رابطه با شما برگردد و مشکلات را فراموش کند. وقتی هیچ ارتباطی وجود نداشته باشد شرایط سخت و دشوار خواهد بود شما حق دارید نگران شوید و دچار استرس و اضطراب بشوید، اما باید بدانید این مشکل فقط مختص شما نیست تقریبا ۹۹ درصد روابطی که تمام میشوند دچار همین مشکل هستند.

کلیپ آموزشی بازگشت عشق

شما میتونید با مشاهده این کلیپ آموزشی مراحل بازگشت عشق را یاد بگیرید و سپس در انتهای این مطلب روی لینک دانلود کتاب بازگشت عشق کلیک کنید و کتاب را هم دریافت کنید.

رابطه دوستی یک نقص بزرگ دارد شما جز رابطه خود هیچ ارتباط دیگری با طرف مقابلتان ندارید فقط یک در صد از روابط هستند که طرفین جز رابطه عاطفی ارتباط دیگری نیز با هم دارند. اما در ۹۹ در صد روابط طرفین رابطه با یکدیگر فامیل، همکار، همکلاسی، همسایه نیستند و یا دوست و آشنای مشترکی هم ندارند. اگر شما هم جزء ۹۹ در صدی هستید که با عشق خود ارتباط ندارند طبیعی است به دنبال بهترین راه های برگرداندن عشق از راه دور باشید. شاید برای شما این سوال مطرح شود که آیا میتوان موفق به بازگرداندن معشوق از راه دور شد یا خیر؟ در این مقاله تصمیم داریم بهترین راه های برگرداندن عشق از راه دور که اولین بار در کتاب بازگشت عشق مطرح شد را برسی کنیم.

راه های بازگرداندن معشوق از دور

بهترین راه های برگرداندن عشق از راه دور
بهترین راه های برگرداندن عشق از راه دور

در شرایطی که رابطه دچار مشکلات و تنش شده است یا به هر دلیل دیگری یک رابطه به اتمام رسیده بهترین راه برای شروع مراحل بازگشت از راه دور این است که یکسری کار های غریزی را که هر شخصی ممکن است در این شرایط انجام دهد تکرار نکنید. هر حرفی که انسان میزند هر تصمیمی که میگیرد و هر اقدامی که می کند تا ۹۲ در صد تحت کنترل ناخودآگاه است، حال ناخودآگاه چیست؟ ناخودآگاه مرکز ادراک انسان است منشاء تمام احساسات انسان ناخودآگاه او است، مثلا ترس، شادی، شجاعت و همچنین احساس شکست عشقی از ناخودآگاه منشاء میگیرد.

وقتی ما تحت تاثیر یک احساس منفی هستیم ناخودآگاه ما سعی می کند راه حلی برای مشکل پیدا کنند، شما در رابطه عشق خود را از دست رفته میبینید در این شرایط فکر می کنید تا دیر نشده باید هر طور که میتوانید عشقتان را برگردانید، این کار باعث میشود شما تماس های زیاد ی بگیرید، پیام های طولانی ارسال کنید، احساس ترحم طرف مقابل را جلب کنید یا با التماس اصرار و خواهش سعی کنید او را برگردانید، مجموع این اشتباهات بزرگ شامل ۱۳ اشتباه خطرناک برای بازگشت به رابطه است. که قطعا این ۱۳ اشتباه جزء بهترین راه های برگرداندن عشق از راه دور نیستند.

بهترین راه برای برگرداندن عشقم

در این سال ها سربرگ تازه موفقیت های بسیار زیادی با افرادی که در رابطه خود مشکلات بزرگی داشتند را بدست آورده است، این موفقیت ها و تجربه ها در اجرای بهترین راه های برگرداندن عشق از راه دور قاطعیت کاملی به کتاب موفق یعنی بازگشت عشق (نوشته حسین رجب پور) می دهد. در این مقاله برخی از نکات مفید این کتاب را بصورت رایگان برای شما مطرح می کنم تا بتوانید شرایطی را که در آن هستید کنترل کنید.

قابل توجه آن دسته از دوستانی که احساس بسیار نا خوشایندی را تجربه می کنند گویی که نفس کشیدن هم بسیار سخت شده، من شما را درک می کنم احساس از دست دادن عشق احساسی نیست که بتوان ساده با آن کنار آمد. اگر در این شرایط شاید تحمل و صبر کافی نداشته باشیم و بخواهیم سریع به اصل مطلب برسیم سریع عشق خود را برگردانیم اما این امکان پذیر نیست، شما نمیتوانید یک روزه یا چند روزه کسی را که تصمیم به ترک شما گرفته متقاعد به بازگشت کنید چون شما با یک شئ طرف نیستید که از روی دفترچه راهنما آن را در چند روز تعمیر کنید. رابطه بسیار متفاوت است شما در مقابل یک انسان هستید که احساسات خود را دارد، باور ها و افکار خود را تجربه می کند و تصمیمات خود را بر اساس شرایط و احساساتش میگیرد، پس راهی وجود ندارد که ما اختیار کسی را بگیریم و او را باز گردانیم. برای ترمیم رابطه تمام شده باید احساس طرف مقابل را تغییر داد باید او را جذب خود کنیم تا تصمیم به بازگشت بگیرد

تکالیف برای برگرداندن عشقمان

تکالیف بازگرداندن عشقتان از اینجا آغاز میشود که شما باید پا روی احساس خود بذارید و خودتان را کنترل کنید،. تلاش های غلط و بی برنامه برای هیچ کسی فایده نداشته ۹۹ در صد اشخاص با ۱۳ اشتباه نمیتوانند موفق به بازگرداندن معشوق خود شوند و آنان هم که موفق میشوند بعد از مدت کوتاهی شخص مجدد رابطه را ترک می کند چون هیچ کس در رابطه ای که بخاطر احساس ترحم وارد ان شده باقی نمی ماند، پس باید بدانید شما هم تفاوتی ندارید و این کار ها برای شما هم نتیجه نخواهد داد. تکالیف برای برگرداندن عشقمان قدم های ساده اما بسیار موثری دارد که مطالعه آن خالی از لطف نیست.

تکنیک های nlp عشق

بهترین راه های برگرداندن عشق از راه دور
بهترین راه های برگرداندن عشق از راه دور

بعد از قطع ارتباط با طرف مقابل شما باید ریشه یابی مشکل را شروع کنید، هیچ رابطه ای بدون دلیل و یکشبه به پایان نمیرسد حتی اگر رابطه شما بی دلیل تمام شده باشد یک دلیل برای اتمام رابطه شما وجود دارد که آن را بیان می کنیم. بعضی از دلایل اتمام یک رابطه ایجاد بحث ها و تنش های دائمی هستند، گاهی یک بحث باعث جدایی میشود، گاهی کم کاستی ها باعث تمام شدن میشوند، گاهی دخالت اطرافیان، در بعضی موارد یک اشتباه مثل خیانت، عوامل درگیر در جدایی خودتان را پیدا کنید آن عوامل را یاداشت کنید و تلاش کنید آنها را تغییر دهید مثلا اگر زود عصبی میشدید و حرف های خوبی نمیزدید این خصلت را کنترل کنید.

شاید با خود بپرسید که این کار را هم انجام دادیم اما چطور باعث میشود بتوانیم عشق خود را از راه دور برگردانیم؟ این کار شاید مستقیم باعث بازگشت عشق شما نشود اما تا زمانی که این مشکلات باشد قطعا بازگشت وجود نخواهد داشت یا اگر هم برگردید مجدد جدا میشوید، مشکلات را ازبین ببرید تا بتوانید در زمان مناسب از این موضوع بهره ببرید. اصلاح مشکلات باعث میشود بتوانید از تکنیک های nlp عشق استفاده کنید تا عشقتان را بازگردانید.

بازگرداندن عشق به بهترین شکل از راه دور

همانطور که به شما وعده داده ایم که بازگشت عشق از راه دور ممکن است، شما را با محدودیت های بازگشت عشق از راه دور نیز آشنا می کنم. اگر طرف مقابل شما برای همیشه از کشور خارج شده (دیگر در یک کشور نیستید)، طرف مقابل شما برای همیشه به شهری دیگر رفته است، عشقتان با شخص دیگری ازدواج کرده یا نامزد کرده است، هیچ گونه دسترسی به طرف مقابلتان ندارید نه از طریق شبکات اجتماعی و نه از طریق دوستان و آشنایان مشترک. و یا اگر هیچ شماره ای از طرف مقابلتان ندارید متاسفانه شما نمیتوانید کاری برای بازگشت به رابطه انجام دهید، در این شرایط نه قانون جذب و نه تکنیک های ان ال پی و یا هر چیز دیگر هیچ فایده ای ندارند اگر کسی ادعا دارد با وجود این مشکلات میتواند به شما در بازگشت عشق کمک کند کاملا قصد سوء استفاده از شما را دارد. در مقابله با این شرایط بهترین کار آغاز روند فراموش کردن رابطه است.

برای موفقیت در ترمیم رابطه موارد زیادی دخیل هستند، میتوانید این مراحل را توسط کتاب بازگشت عشق نوشته حسین رجب پور آموزش ببینید. مراحل بازگشت در این کتاب به شش مرحله اصلی تقصیم بندی شده است، حسین رجب پور بنیان گذار شش مرحله عصبی کلامی بازگشت عشق در این کتاب به راه های بازگشت عشق از راه دور نیز اشاره می کند. چه چیزی در کتاب بازگشت عشق حسین رجب پور کمک به برگرداندن عشق از راه دور می کند؟

 • قانون جذب عشق یکی از ابزاری است که به شما امکان می دهد که از راه دوره روی ناخودآگاه یک شخص تاثیر غیر مستقیم بذارید و او را جذب کنید.
 • استفاده از نظریه شش درجه جدایی که این امکان را به شما می دهد از طریق شبکات اجتماعی و فعالیت های مجازی طرف مقابل خود را از راه دور تحریک به بازگشت کنید.
 • نظریه اثر پروانه ای، این نظریه در صورت بکار گیری و طراحی یک برنامه کاربردی این امکان را برای ما فراهم می کند که با انجام مجموعه فعالیت های خاص باعث بوجود آمدن اتفاقات مورد نظر خود بشویم از طریق این نظریه میتوانید بصورت غیر مستقیم طرف مقابل خود را جذب کنید.

اما فراموش نکنید این سه قانون زمانی اجرایی میشوند که شما بر اساس شش مرحله بازگشت عشق قدم بردارید.

کتاب بازگشت به عشق

دقیق ترین مراحل ترمیم رابطه در کتاب بازگشت به عشق حسین رجب پور به گونه ای با زبان کاملا عامیانه بیان شده است که درک آن کاملا آسان میباشد، تکنیک ها و روش هایی را بیان می کند که در کنار برداشت ساده بار علمی بسیار بالا و قدرت اجرایی شدن را دارد. این کتاب یک کتاب روانشناسی سنگین و پیچیده نیست که با مطالعه آن سردرگم شوید، بلکه مسیری کاملا شفاف و برنامه ریزی شده برای بازگشت عشق را بیان می کند.

برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند.

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫4 نظرها

 1. سلام استاد ینی اگر در شهرايى متفاوت بوديم اما به شماره و…دسترسی داشته باشیم بازهم فایده ندارد و نمیشود یا میشود ?

  1. در پاسخ به مرتضی
   ۹۹ درصد افراد وقتی رابطه تمام میشود با طرف مقابل خود هیچ ارتباطی ندارند و این طبیعت رابطه دوستی است فقط درصد کمی هستند که طرف مقابلشان اقوام همکار یا همکلاسی آنها هست ولی این نبود ارتباط هیچ مشکلی بوجود نخواهد آورد چون در دوره ها روش جذب غیر مستقیم غیر کلامی آموزش داده میشود با تکیه بر تکنیک های راتباطی از راه دور، نظریه های ارتباط غیر مستقیم، و قانون جذب از راه دور بصورت کاملا علمی. این موارد این امکان را به شما میدهد که بصورت غیر مستقیم شخص را تحت تاثیر قرار بدهید و جذب کنید.

 2. سلام آيا میشه کسی که تو شهر دیگه زندگی میکنه و رابطه خوبی داشتیم اما جدا شدیم رو برش گردوند? به شماره و…دسترسی هست حدود نزدیک به یک سال هست

  1. در پاسخ به پیمان ۰۲۱
   سلام عرض شد. ۹۹ درصد افراد وقتی رابطه تمام میشود با طرف مقابل خود هیچ ارتباطی ندارند و این طبیعت رابطه دوستی است فقط درصد کمی هستند که طرف مقابلشان اقوام همکار یا همکلاسی آنها هست ولی این نبود ارتباط هیچ مشکلی بوجود نخواهد آورد چون در دوره ها روش جذب غیر مستقیم غیر کلامی آموزش داده میشود با تکیه بر تکنیک های راتباطی از راه دور، نظریه های ارتباط غیر مستقیم، و قانون جذب از راه دور بصورت کاملا علمی. این موارد این امکان را به شما میدهد که بصورت غیر مستقیم شخص را تحت تاثیر قرار بدهید و جذب کنید.

   برای دریافت مشاوره میتوانید در تگرام یا واتس آپ به تیم مشاوره سربرگ تازه پیام ارسال کنید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید