مقالاتمقالات پیشنهادی

بهترین راه برای برگرداندن عشقم-تکالیف برای برگرداندن عشقمان

تکالیف برای برگرداندن عشقمان

بهترین راه برای برگرداندن عشقم

بهترین راه برای برگرداندن عشقم اگر عشقی از دست رفته دارید شاید این سوال ها سوال شما هم باشید. تکالیف برای برگرداندن عشقمان راه های برگرداندن دوست پسر برگرداندن دوست دختر سابق راه های برگرداندن دوست دختر دعا برای برگرداندن عشق از دست رفته برگرداندن زن به رابطه چگونه عشقم را برگردانم تکنیک های nlp عشق؟بهترین راه برای برگرداندن عشقم

کلیپ آموزشی بازگشت عشق

شما میتونید با مشاهده این کلیپ آموزشی مراحل بازگشت عشق را یاد بگیرید و سپس در انتهای این مطلب روی لینک دانلود کتاب بازگشت عشق کلیک کنید و کتاب را هم دریافت کنید.

تکالیف برای برگرداندن عشقمان

در این مقاله تصمیم دارم تکالیف برای برگرداندن عشقمان به بهترین شکل ممکن برای شما بیان کنم، قبل از شروع به آموزش تکالیف برای برگرداندن عشقمان  باید عرض کنم موسسه سربرگ تازه با تخصص و تجربه ۴ سال فعالیت در زمنیه های روانشناسی عشق مفتخر به ارائه بهترین راه کار ها و تکالیف برای برگرداندن عشقمان است. برنامه ریزی که ما طبق آن تکالیف برای برگرداندن عشقمان را ارائه میکنیم صرفا فقط یکسری مطالب و مقالات ترجمه شده نیست، راه حل برگرداندن عشقمان که تحت عنوان تکالیف برای بازگشت عشق در این مقاله و مطالب مرتبط بیان میشود براساس روانشناسی عشق، قانون جذب عشق، تکنیک های ان ال پی عشق، برنامه ریزی و نفوذ به ناخودآگاه است. که باعث میشود این تکالیف برای برگرداندن عشقمان کاملا عملی و موثر باشد.

 

اولین تکلیف برای بازگرداندن عشقمان

اولین اصل در تکالیف بازگشت این است که هر کاری را که در هر جایی میخوانید یا هر شخصی به شما معرفی می کند جزء بهترین راه های برگرداندن عشقم حساب نکنید. این کار ها هیچ کمکی به شما نخواهند کرد و شرایط شما را دشوار تر خواهد شد. بهترین راه های برگرداندن عشقم راه هایی هستند که علمی باشند و براساس تجزیه تحلیل روانشناسی طراحی شده اند.

بهترین راه برای برگرداندن عشقم تکالیف برای برگرداندن عشقمان
بهترین راه برای برگرداندن عشقم تکالیف برای برگرداندن عشقمان

تکلیف دوم بازگرداندن عشقمان

درک مفهوم جدایی، واقعیت شرایطی که در آن قرار دارید را بپذیرید، تعداد زیادی از افراد این سوال را میپرسند که از کجا بودنم دوستم داره و برمیگرده؟ واقعیت این است که طرف مقابل شما یا هر کسی از رابطه خارج میشود قصد بازگشت ندارد اگر داشت دلیلی برای تمام کردن رابطه نبود. و در هر رابطه ای احساس وجود دارد بعد از جدایی قطعا طرف مقابل شما احساس قبل را به شما ندارد، چون کاهش احساس و افزایش احساس مفی باعث شده که عشقتان رابطه را ترک کند یا در رابطه سرد شود. اما این که عشقتان چقدر شما را دوست دارد دیگر مهم نیست مهم، چیزی که اهمیت دارد تلاش و مهارت صحیح شما برای بازگرداندن عشقتان است. تا شرایط به حالت قبل بازگردد، اگر در این کار طبق تکالیف درست پیش برید و از بهترین راه های بازگرداندن عشق استفاده کنید موفق خواهید بود.

تکلیف سوم از بهترین راه های برگرداندن عشقمان

شناخت عوامل جدایی، قطعا برای جدایی و فروپاشی هر رابطه ای حداقل یک دلیل وجود دارد، شاید با خودتان بگوید همه چیز بین من و عشقم خوب بود و همدیگر را دوست داشتیم ولی یک دفه رفتارش تغییر کرد و هیچ دلیلی برای جدایی وجود ندارد، روانشناسی ثابت میکند شما کاملا اشتباه میکنید. حتی اگر سوء تفاهم، بحث، تنش، کمبود، اختلاف، شرایط منفی، دخالت اطرافیان، دروغ، و موارد این چنینی باعث جدایی شما نبوده پس دلیل جدایی شما عدم رضایت از رابطه بوده است، این عدم رضایت میتواند در هرچیزی دیده شود مثلا معیار های خودآگاه و یا ناخودآگاه و یا برطرف نشدن نیاز های ناخودآگاه شخص.

هر شخصی انتظارات خاص خود را دارد مانند میزان محبت میزان حمایت یا شرایط مادی و یا نوع برخورد شما و … معیار ها و خواسته های یک شخص دلیل عاشق شدن آن فرد میباشد که اگر این معیار ها درست برطرف نشود رابطه ارزش خود را از دست می دهد و نارضایتی جدایی را به همراه خواهد داشت.

 

یه لحضه یک کار اشتباه یک حرف اشتباه باعث میشه عشقت رو از دست بدی شخصی رو که باهاش آینده رو تصور کردی از زندگیت خارج بشه و همیشه و همش یک سوال و یک هدف رو دنبال کنی بهترین راه برای بازگرداندن عشقم! وقتی در این شرایط قرار بگیری قطعا روحیه خودت رو از دست میدی شاید نتونی تحمل کنی شاید برات سخت باشه، خب البته منم بهت حق میدم هر شخصی ممکنه در شرایط شما همین حس رو تجربه کنه مهم نیست یک فرد معمولی هستی یا یک شخص معروف. از دست دادن عشق باعث میشه ما تکالیف برای برگرداندن عشقمان رو ندونیم و بدنبال این باشیم که بهترین راه برای برگرداندن عشقم چیه؟

چگونه عشقم را برگردانم

وقتی طرف مقابل ما رو ترک میکنه و ما دچار یک سری اشتباه میشیم که باعث میشه چهره ای که از خودمون در طول رابطه ساختیم از دست بره، ممکنه وقتی به دنبال راه های برگرداندن دوست پسر و یا برگرداندن دوست دختر سابق هستیم، برای رسیدن به عشقمون حاظر باشیم هر کاری بکنیم و فکر کنیم بهترین تکالیف ما برای برگرداندن عشق از دست رفته اینکه مدام بهش پیام بدیم مدام در دسترسش باشیم هر کاری که میخواد انجام بدیم چگونه عشقم را برگردانم؟ این کار با التماس کردن صحیح است؟

وقتی شخصی ما رو ترک میکنه به این خاطره که ما در جذب و حفظ این شخص شکست خوردیم و فکر میکنیم میتونیم با اصرار کردن و التماس کردن این فرد رو برگردونیم البته تنها نتیجه ای که التماس کردن برای ما داره اینکه طرف مقابل از تصمیمی که گرفته مطمعن تر بشه زیرا ما خودمون رو یک شخص ضعیف نشون دادیم.

بهترین راه برای برگرداندن عشقم

پس اگر نمیتونیم به عشقمون اصرار کنیم و ازش خواهش کنیم که برگرده چیکار باید بکنیم؟ کار دیگه ای از ما ساخته نیست و فقط میدونیم تکالیف ما برای برگرداندن عشق از دست رفته خواهش کردن از اونه که برگرده اگر ببینه بدون اون حالمون بده حتما بر میگرده! اما متاسفانه این باور کاملا اشتباه است. همانطور که در مقاله بهترین راه برای برگرداندن عشق از دست رفته (در ۶ مرحله )توضیح دادم میتونید متوجه بشید که انجام ۱۳ اشتباه خطرناک برای برگرداندن عشق قبلی باعث آسیب های زیادی میشه در ادامه راجب این ۱۳ اشتباه صحبت خواهیم کرد.

بهترین راه برای برگرداندن عشقم تکالیف برای برگرداندن عشقمان
بهترین راه برای برگرداندن عشقم تکالیف برای برگرداندن عشقمان

تکالیف چگونه عشقم را برگردانم.

تصمیمات و احساسات به دو بخش خودآگاه و ناخود آگاه تقصیم میشوند. ۹۰ درصد کار هایی که یک فرد انجام میده توسط ناخود آگاه پی ریزی و اجرا میشه. تمام احساسات ما از ناخود آگاهمون صادر میشه، مثلا اگر طرف مقابل شما دلایلی مثل خانواده شرایط مالی عدم تفاهم عوض شدن احساس رو برای جدایی میاره این دلایل بهانه هستند حتی اگر مقداری واقعی هم باشند باز هم دلایل خود آگاه هست و دلایل اصلی طرف مقابلتون بصورت ناخود آگاه شکل میگره.

برای اینکه بتونیم شخصی رو جذب کنیم و به رابطه برگردونیم باید نیاز های ناخود آگاه اون فرد رو بشناسیم و این نیاز ها رو برطرف کنیم. این نیاز های میتونه شامل احساس امنیت حس حقارت احساس پشتیبانی احساس دوست داشته شدن توجه همکاری و غیره باشه.

اگر این نیاز ها رو تشخیص بدیم و برطرف کنیم میتونیم به ناخود اگاه عشقمان نفوذ کنیم و جذبش کنیم تا مجدد رابطه خودمون رو برگردانیم. برای نفوذ به ناخود آگاه یک فرد میتونیم از تکنیک های nlp عشق استفاده کنیم. برای آموزش تکالیف جذب عشق از دست رفته می توانید از شش حرکت ساده برای بازگشت عشق استفاده کنید.

 

تکنیک های nlp عشق

تکنیک های nlp عشق شامل یک سری تکنیک رفتار و عملی است مانند حساس کردن طرف مقابل افزایش امتیازات خود و… با انجام تکنیک های nlp عشق میتوان به راحتی به ناخود آگاه طرف مقابل نفوذ کرد و عشقمان رو به رابطه برگردانیم.

من حسین رجب پور هستم یک محقق، نویسنده و پژوهشگر، هر چه که در این مقالات مطالعه می کند تجربه سالها تحقق و نگراش است، درسربرگ تازه ما تصمیم داریم به ارائه محتوای مفید، گام ارزش مندی در جهت آموزش مهارت های راتباطی و تقویت شخصیت افراد داشته باشیم. هر گونه کپی برداری از مقالات بدون ذکر منبع تحت پیگرد شدید قانونی قرار خواهد گرفت.

برای آشنایی با این تکنیک ها می توانید از طریق تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید تا تیم سربرگ تازه شما رو در جهت آموزش تکنیک های nlp عشق همیاری کند. با کمک تکنیک های nlp عشق میتونید پاسخ سوال بهترین راه برای برگرداندن عشقم

پاسخگویی فقط به روش های زیر و از طریق این نرم افزار ها صورت می گیرد:

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

 

مقالات مرتبط:                              ارتباط با ما

زبان بدن در عشق

دینامیک های مرد و زن

چگونه با اعتماد بنفس باشیم

چگونه عشقمان را عاشق خود کنیم

صفحه اصلی

لینک کانال تلگرام: sarbargetaze

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫12 نظرها

 1. سلام علیکم سلام علیکم… آقای رجب پوووور عزیز و محترم گل گلاب ممنون بابت این همه کمک و این همه صبوری در برابر بی قراری های من که بالاخره درست شدو فهمیدم که چطور می تونم کاری کنم که دیگران به من احترام بزارن رفتار خود من باعث شده بود که بقیه و عشق من به خودش اجازه بده هر کاری دلش میخواد با من بکنه والا به خدا هر کسی خودش مقصر چنین رفتارهایی هست. خلاصه مطلب که من خیلی خیلی راضیم و ممنونم و تشکر میکنم بابت تمام راهنمایی ها و کمک های بسیااار فراوانتون. حال دلم خوبه عشقم برگشته و راضی ام خداراشکر و میدونم که دیگه به خودش اجازه نمیده که هروقت دلش میخواد بره و بیاد. مخلصتون طاها منصوری

  1. در پاسخ به طاها
   تفکری که دیگران از ما دارند توسط خود ما بوجود میاد ما به دیگران می گیم که چطوری با ما رفتار کنن چطوری راجب ما فکر کنن و چه احساسی به ما داشته باشند حالا ما هستیم که باید خودمان در ناخودآگاه دیگران به بهترین شکل تثبیت کنیم تا در روابط همیشه موفق باشیم

 2. با سلام من با یکی از دوستام که دختر هستن خیلی مشکل دارم بهم اهمیت نمیده توجه نمی کنه براش مهم نیستم رفتار های بد با من زیاد انجام میده می خواستم ببینم چی کار کنم درست بشه

  1. در پاسخ به هستی پاینده آزاد
   سلام هستی جان کاری که شما باید انجام بدی اینکه مدتی قطع ارتباط کنی تا احساسات منفی دوستت کم بشه سپس می تونی اون رو جذب کنی و رابطه خودت رو ترمیم کنی برای اطلاعت راجب مهارت های ارتباط اجتماعی می تونی به تیپ پشتیبانی پیام بدی تماس از طریق تلگرام و واتس آپ ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

 3. سلام استاد رجب پور امیدوارم حالتون خوب باشه. در رابطه با برگرداندن عشق از دست رفته باید عرض کنم شما نمره وااان هستید من خوب خودتون خوب میدونید یک مادر پیرو مریض داشتم که خانمم با زندگی با مادرم مشکل داشتن و حرفشون این بود که یا خونه جدا بگیرم برای مادرم یا خانه سالمندان ببرم خوب منم نمیتونستم واقعا و خانمم قهر کردن و رفتن آقای دکتر عزیز واقعا ممنونم ازتون من بین دوراهی گیر کرده بودم و نمیدونستم چه کنم خدارو شکر میکنم که با شما آشنا شدم خواستم تشکر کنم ازتون الان یک ماهه که دورم با شما تموم شده و راستش خیلی ناامید شده بودم اما طبق فرمایشات شما پیش رفتم و خداراشکر خانمم یک قرار ملاقات گذاشتن و باهاشون صحبت کردم و الان همه چیز خوبه. اما خیلی میترسم هر لحظه باز مشکل پیش بیاد و دلم میخواد همیشه با شما در ارتباط باشم آیا امکانش هست و شرایطش چطوره؟ ببخشید من امیررضا گلاب هستم

  1. در پاسخ به امیررضا
   سلام امیر رضا جان خوشحالم که پیشرفت کردی. اصلا نگران نباش شما هر سوال و مشکلی داشتی میتونی با تیم پشتیبانی درمیان بذاری و اگر نیاز بود خود بنده پاسخت رو بدم حتما این کار را خواهم کرد.

 4. سلام استاد عزیزوگرامی
  ببخشید من حدود ۱ماهی میشه باپسری آشنا شدم و قصد دوتایی ما ازدواج بوده وبا نیت خیر جلو آمده باوجود اینکه میدونم مشغله زیادی داره اوایل سر همه مباحث وقت بیشتری می‌گذاشتیم صحبت میکردیم اما نمی دونم یه چند وقتی حتی حالشون که میپرسم بزور جوابم میدن البته مطمئنم سرش شلوغه مشغله کاری زیاد دارن اما بیحوصله شدم به ایشون پیام دادم که چرا تحویل نمیگیری وی خورده گلگی حسابی بهشون برخورده که غرور مر دونم آسیب دیده خیلی پسر خوبیه منم دوسش دارم اونم دوسم داره اما زیاد بروز نمیده تروخدا راهنمایی کنید چیکار کنم بهم میگه دیگه حالم ازپیامات بد میشه راهنماییم کنید لطفا

  1. در پاسخ به سوگل
   سلا عرض شد ببینید شما یک رابطه یک ماهه را جوری تعریف میکنید که انگار یک رابطه یک ساله است اینکه دو نفر توی یک ماه رابطه قصد ازدواج دارن نشان از ناپختگی و احساسات سطحی دو فرد است یا شما هنوز به بلوغ کامل نرسیدید یا هنوز از لحاظ احساسی کامل نشدید که یک رابطه کوتاه مدت را اینطور برداشت کردید همه افرادی که مثل شما توی این شرایط قرار میگیرند رابطشون به سرعت تمام میشه چرا چون انتظاراتی که از رابطه دارند انتظارات یک رابطه عمیق است و هیچ رابطه ای در یک ماه عمیق نمیشه شاید شما بگید نه رابطه ما بسیار عمیق است خب شما اشتباه می کنید چون شما از لحاظ احساسی آمادگی کامل را ندارید و وارد هر رابطه ای دیگری هم بشید همین احساسات را خواهید داشت وقتی شما از رابطه یک ماهه انتظارات رابطه چند ساله را داشته باشید نتیجه ان میشود اشتباهات گوناگون و حاصلش هم تموم شدن رابطه ای است که در واقع هنوز به صورت جدی هم شروع نشده از این رو راه حل شما ترمیم رابطه نیست بلکه ایجاد رابطه است و باید شخص را به خود جذب کنید و مهارت های ارتباطی را بیاموزید و زیاده روی نکنید

   برای پرسش پاسخ میتوانید به تیم پشتیبانی از طریق تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

 5. با سلام مدت ۲ سال از همسرم بدون طلاق جدا هستم در دو کشور مختلف به هر عنوان هر کدام که قصد برگشت به رابطه را داشتیم متاسفانه بحث و دعوا پیش آمد باز هم به نتیجه نرسیدیم تصمیم به طلاق نداریم ولی دنبال راه چاره میگردیم لطفا راهنمایی بفرمائید

  1. در پاسخ به زهرا رستگار
   سلام عرض شد کاری که شما باید بکنید اینکه عوامل اختلاف در زندگیتون رو مشخص کنید و اون ها رو ازبین ببرید و احساس منفی که در ناخودآگاه همسرتون ایجاد شده است را ازبین ببرید و احساس مثبت ایجاد کنید برای دریافت مشاوره میتوانید به تیم روانشناسی سربرگ تازه از طریق واتس آپ و تلگرام پیام ارسال کنید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

 6. با سلام…من حدود هشت ماه با یه اقا وارد رابطه شدم،اون خیلی به گذشته من بد بین هست،با اینکه تمام خقیقتها رو میدونه از گذشتم…خیلی هم بهم شکاک هست،یه بار بخاطره اینکه یه سیم کارت گذاشتم رو گوشیم اونم خداشاهده فقط بخاطره استفاده از بسته اینترنت و هیچ قصد دیگه ای نداشتم ولی بهش نگفتم…چون گفتم اگع بگم قبول نمیکنه که سیم کارتو بذارم ولی بر اثر یه موضوعی لو رفتم و فهمید،هرچی قسم خوردم که بخدا غقط واسه نت گذاشتم بهم گف تو داری خیانت میکنی،و جدا شد ازم،بعد از یک روز پشیمون شد و برگشت و گف نمیتونه بدونه من باشه بشرطیکه اشتباهمو تکرار نکنم…روزها گذشت حدود چهل روز گذشت و من دوبارهدسیم کارتو گذاشتم که از بسته اینترنتی اون استفادهدکنم و واقعا دلیله دیگه ای نداشت،ولی باز هم بر اثر بی احتیاطی خودم لو رفتم با اینکه واقعا هیچ کاره دیگه ای باسیم کارت نداشتم،ولی وقتی دوباره فهمید من تکرار کردم بهم گف واقعا برات متاسفم و من هرچی پیام دادمو قسم خوردم چون زیاد پول نداشتم نت بخرم فقط از نتش استفاده کردمو ‌.. براش فایده نداشت حرفام…بنظره شما چیکار کنم؟خیلی دوسش دارم،تو زندگیم همیشه نسبت به خونوادم پول، کار، و غیره انتخابه اولم اونه،خیلی بهش احترام میذارم،بدون اجازش جایی نمیرم،اونم نسبت به من هینجوریه،ولی نمیدونم برمیگرده یان؟فعلا با هم ازدواج نکردیم بهم گف تا وقتی اعتماد کامل بهم نداشته فکره ازدواج و نداره…که این موضوع باعث بدتر شدن اعتمادش شد

  1. در پاسخ به شیما
   سلام عرض شد. ببینید دوست عزیز وقتی فردی دچار وسواس شکاکی هست باید بهش کمک کرد درمان بشه از طرفی هم شما نباید دلیل های بیشتری برای شک کردن طرف مقابل به وجود بیارید یک بار اشتباه کردید اوکی طرفتونم کنار اومد وقتی دیدید نتیجه کارتون چی بوده واقعا تکرار این کار با این بهانه برای هر کسی غیر قابل باور هست و طرف مقابل شما شک کردنش منطقی و قابل قبوله شما نباید عمدا این شرایط رو بوجود میاوردید. در حال حاظر تنها کاری که باید بکنید قطع ارتباط هست پیام ندید تماس نگیرید اون خطر و هم که باعث مشکل شده خاموش کنید استفاده نکنید شما میتونستید مثلا با انتقال دادن خط به نام طرف مقابل مشکل رو کامل حل کنید وقتی میگید فقط برای نت بوده.

   برای آموزش مراحل بازگشت عشق میتوانید به تیم روانشناسی سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام بدید و سوالات خود را بپرسید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید