جدید ترین هامقالات پیشنهادی

برگشت عشق و اشتباهاتی که ممکن است مرتکب شویم

برگشت عشق و اشتباهاتی که در این راه به رابطه آسیب میزند

برگشت عشق می تواند هدف مهمی باشد اما آیا احساس خطر می کنید، قلبتان تند تند می زند، می ترسید او را برای همیشه از دست دهید و دیگر هر گز نتوانید خوشبخت شوید. اتفاقات و اشتباهاتی که در طول یک رابطه رخ می دهد باعث ایجاد احساس منفی و در نهایت جدایی می شود و در این شرایط ممکن است دست به هر کاری بزنید تا او شما را ببخشد و به رابطه برگردد. برای برگرداندن رابطه از دست رفته خود و برگشت عشق هر کاری می کنید اما آیا این کارها فایده دارند؟ تاثیر این کارها چه خواهد بود، در این مقاله پاسخ این سوال را به شما می دهیم. تیم تحقیقاتی سربرگ تازه در این مقاله اشتباهاتی را به شما یاد آور می شود که باید از آنها دوری کنید تا بتوانید طبق اصول شش گانه برگشت معشوق عمل کنید.

اشتباه اول برگشت به رابطه

تماس های پی در پی – چون افراد در این شرایط (عشق از دست رفته) در وضعیت روحی مناسبی نیستند، بصورت ناخودآگاه صبر خود را از دست می دهند و کاملا تحت تاثیر احساسات قرار دارند. چیزی که برای هر شخصی در این شرایط مهم است بازگشت سریع معشوق است حالا به هر قیمتی که شده. فرد ناخودآگاه فکر می کند با حضور زیاد و با تماس های مکرر می تواند عشق سابقش را سر عقل بیاورد و به او بفهماند که تصمیم او برای جدایی از رابطه اشتباه است. خب دید شما راجب این کار به این شکل است که رابطه را برگردانید اما آیا عشق سابق شما این عمل را به همانگونه ای که شما فکر می کنید می بیند؟

قطعا پاسخ این سوال خیر است، وقتی کسی تصمیم به تمام کردن یک رابطه از دست رفته می گیرد دلایلی برای خود دارد و از نظر او تصمیم به جدایی بهترین کار ممکن است. پس تماس های پی در پی شما که از هر 100 تا یکی شاید به نتیجه برسد! از نظر او یک مزاحمت خواهد بود که واقعا هم آزار دهنده است! اما این کار مشکل بزرگتری ایجاد می کند، با این کار تصویری که از شما در ناخودآگاه عشق قبلی از خود ساختید ازبین می رود و شما تبدیل به فردی ضعیف و کم ارزش خواهید شد.

برای برگشت عشق دیگه نباید اشتباه کنی
برای برگشت عشق دیگه نباید اشتباه کنی

اشتباه دوم برگرداندن عشق

پیام های طوماری- در شرایط جدایی شخص دچار اضطراب و استرس شدیدی می شود و وقتی رابطه خود را تمام شده می بیند ممکن است اشتباه کند و پیام های زیادی به عشق قبلی خود ارسال کند، طومارهایی با موضوعاتی مانند؛ مشکلات در رابطه یا نیاز فرد برای بازگشت، چون افراد در این شرایط تحت تاثیر احساسات شدید هستند در هنگام ارسال پیام ممکن است اشتباهات زیادی مرتکب شوند و بجای بهتر کردن شرایط، احساسات منفی بیشتری را ایجاد کنند.

اشتباه سوم بازگشت عشق

نگرانی از رابطه جدید عشقم- این یک نگرانی منطقی و اتفاقی دردناک است اما باید توجه داشت در هر رابطه ای که بیش از دو ماه از شروع آن گذشته باشد قطعا احساسات عمیقی برای هر دو طرف بوجود می آید. بعد از پایان رابطه حداقل شش ماه زمان نیاز است تا شخص وارد یک رابطه جدید شود. روابطی که زود تر از شش ماه شکل بگیرند روابط واکنشی هستند زیرا افراد در این زمان دچار احساسات ناشی از جدایی هستند احساسات مانند دلتنگی، ناراحتی، دل شکستگی، عصبانیت، خلاء عاطفی، کمبود های عاطفی و … روانشناسان معتقد هستند حداقل شش ماه نیاز است تا انسان بصورت طبیعی از این وضعیت  ها خارج شود. اگر شخص در زمان کمتر وارد یک رابطه شود اکثرا برای پر کردن خلاء ها و پیدا کردن آرامش این کار را می کند اما چون تحت تاثیر این احساسات است در هنگام انتخاب یک رابطه جدید معیار های اصلی خود را نادیده می گیرد و وارد رابطه می شود، بعد از گذشت زمان نبود معیارها باعث سردی در روابط خواهد شد. همچنین چون اشخاص دچار وابستگی هستند مدام هر دو رابطه را با هم مقایسه می کنند که باعث سست شدن رابطه جدید خواهد شد.

برخورد با رابطه جدید

رابطه جدید اتفاقی نیست که دنبال آن باشیم اما در صورتی که این کار انجام شد جایی برای نگرانی زیاد نیست چون می توان شرایط را تغییر داد و حتی از این موضوع به نفع خود استفاده کرد چون خلاء های زیادی در طرف مقابل شما وجود دارد و اختلافات در رابطه های واکنشی زیاد است که شما با تشخیص درست در زمان درست می توانید با سیاست رفتاری از این شرایط استفاده کنید.

برای برگشت عشق اصرار نکنید
برای برگشت عشق اصرار نکنید

اشتباه چهارم برگرداندن رابطه از دست رفته

التماس و اصرار- التماس کردن معمولا به عنوان یک راه چاره برای برگشت عشق درنظر گرفته می شود اما در واقع یک اشتباه بسیار بزرگ است! وقتی شما برای برگشت عشق خود اصرار و التماس  کنید نه تنها باعث نمی شوید عشقتان جذب شود بلکه تنها نتیجه این کار این است که معشوق شما احساسات منفی بیشتری نسبت به شما پیدا می کند زیرا تصوری که از شما در ناخودآگاه خود داشته است با یک فرد ملتمس جایگزین می شود. همچین با این کار شما احساس برتری را به ایشان القا می کنید، اصرار کردن شما باعث افزایش تنش خواهد شد.

اشتباه پنجم بازگشت معشوق

بندگی- اینکه مطیع شخص باشید و تمام کارهای او را انجام دهید، همیشه در دسترس او باشید و مانند یک خدمت گذار رفتار کنید هیچ وقت باعث ترمیم یک رابطه عاطفی نخواهد شد و فقط به یک ابزار برای رفع نیاز تبدیل خواهید شد.

اشتباه ششم برگشت عشق قبلی

ترحم و دلسوزی- شاید با خود فکر کنید که اگر احساس ترحم او را برانگیزید می توانید مجدد او را به بازگشت متقاعد کنید اما آیا خود شما با شخصی که لایق ترحم است احساس خوشبختی می کنید! حتی اگر بیان حال روحی و وضعیت بد شما باعث شود عشق سابق شما بازگشت به رابطه دوستی را بپذیرد.

برگشت عشق با تهدید کردن عملی است؟!
برگشت عشق با تهدید کردن عملی است؟!

اشتباه هفتم جذب عشق از دست رفته

تهدید- هیچ گاه فکر نکنید که تهدید کردن باعث می شود به هدف خود برسید با این کار فقط احساس تنفر شدیدی را ایجاد می کنید و حتی ممکن است این اتفاق در آینده و بعد از بازگشت عشق برای شما دردسر های زیادی ایجاد کند چه این تعهد نسبت به خودتان باشد (خودم را می کشم- با شخص دیگری وارد رابطه می شم) یا نسبت به عشقتان (آبروت رو می برم، به همه می گم، بلایی سرت میارم ..، اگر برنگردی ….) احساسات خود را کنترل کنید و دست به این عمل اشتباه نزنید.

اشتباه هشتم عشق رفته

توهم  توطئه- احساسات شدید باعث پیدایش تفکراتی غلط می شود، ممکن است باور جدایی و تمام شدن رابطه عاطفی برای شما سخت باشد پس دیگران را مقصر این کار می دانید دخالت دیگران را پر رنگ می بینید شاید دیگران تاثیراتی داشته اند اما بیان این موضوع فقط باعث می شود که شما فردی غیر قابل اعتماد تلقی شوید.

اشتباه نهم بازگشت به رابطه دوستی

واسطه گری- ارساله واسطه برای برگشت عشق مشترک ترین راهی است که انسان ها برای ترمیم رابطه عاشقانه خود استفاده می کنند اما بازگشت عشق با واسطه گری  شخص دیگری 90 درصد امکان پذیر نیست و از امتیازات شما کم می کند. شما با این کار خودتان را زیر سوال خواهید برد پس برای برگشت عشق هیچ وقت از کسی برای پادر میانی استفاده نکنید.

برگشت عشق
Woman with torn photograph of couple
اشتباه دهم میخوام عشقم را برگردانم

عکس های غمگین- این که به همه نشان دهید چقدر حالتان بد است ذهنیت اطرافیان را نیز تخریب می کند و تصوری که از شخصیت شما ایجاد می شود اصلا جالب نخواهد بود، دانستیم که جلب احساس ترحم چه تاثیری دارد پس برای برگشت عشق هیچ وقت در شبکه های  مجازی خود را فردی ضعیف و نا امید نشان ندهید.

اشتباه یازدهم بازگشت به رابطه تمام شده

عکس های دو پهلو- دیده می شود اشخاص عکس های با معنی های مختلف انتشار می دهند که این تصاویر بیان می کند تو به من خیانت کردی، تو شخصی بی ارزشی، تو دروغ گو هستی، این عکس ها باعث تشدید احساس منفی خواهد شد.

اشتباه دوازدهم تلاش برای شروع یک رابطه تمام شده

رابطه جدید- هیچ گاه برای برگشت عشق قبلی خود وارد یک رابطه جدید نشوید حتی اگر حال روحی شما بسیار وخیم است این کار را نکنید چون این کار هم کار نادرستی است و نباید از یک فرد دیگر سوء استفاده کرد و همچنین این کار باعث می شود پل هایی که برای  برگشت عشق سابق وجود دارد را بشکنید!

اشتباه سیزدهم برگرداندن رابطه

مظلوم نمایی- کمی فکر کنید آیا بهتر است عشقتان شما را فردی قوی ببیند یا فردی ضعیف؟ یک انسان ضعیف فردی است که ارزش زیادی ندارد و نمی توان به او تکیه کرد چون او بسیار ضعیف و شکننده است! پس هیچ گاه مظلوم نمایی نکنید.

دوری از اشتباهات شروع یک مسیر درست برای برگشت به رابطه است که می تواند قدمی مثبت باشد بعد از قطع ارتباط و دوری از اشتباهات باید تاثیر منفی این اشتباهات را ازبین برد تا شرایط برای اجرای  قانون شش مرحله بازگشت عشق فراهم شود.

برای آشنایی با تکنیک های nlp عشق و قانون جذب عشق می توانید بصورت رایگان به تیم پشتیبانی پیام ارسال کنید و سوالات خودتان را بپرسید. پاسخ گویی از طریق واتس آپ و تلگرام انجام می شود.

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

09129305020

میانگین امتیاز / 5. تعداد رای ها

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
❁❁
❁❁
1 سال قبل

سلام،خسته نباشید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید