اسلایدمقالات

تکنیک های nlp عشق – تکنیک های nlp برای برگرداندن عشق

تکنیک های nlp عشق چیست؟

تکنیک های nlp عشق زیر مجموعه تکنیک های nlp هستند، در کتاب شش مرحله بازگشت عشق از ان ال پی به عنوان راهی برای برقراری ارتباط با ناخودآگاه استفاده می شود که اولین بار توسط «ریچارد بندلر» (به انگلیسی: Richard Bandler) و «جان گریندر» (به انگلیسی: John Grinder) در سال ۱۹۷۰ و در کالیفرنیای آمریکا، ایجاد شد. «برنامه‌ریزی عصبی زبانی» (به انگلیسی: Neuro-linguistic programming) و(مخفف انگلیسی: ‘NLP’)، یک رویکرد ارتباطی، رشد فردی و یک روش روان‌درمانگری است. ایجادکنندگان این رویکرد، مدعی بودند که بین فرایندهای عصبی؛ «عصبی»، پردازش‌های زبانی؛ «زبانی» و الگوهای رفتاری، ارتباطی وجود دارد که می‌تواند از طریق تجربه؛ «برنامه‌ریزی» کرد و آن‌ها را یادگرفت و به این روش از این رویکرد برای هدف ویژه‌ای در زندگی، بهره گرفت و حتی به این طریق بتوان مسیر زندگی را تغییر داد.

تکنیک های nlp عشق تکنیک های nlp برای برگرداندن عشق
تکنیک های nlp عشق تکنیک های nlp برای برگرداندن عشق

پدیده تکنیک های nlp عشق

شاخه ای پر اهمیت از تکنیک های nlp بوجود آمد که تکنیک های nlp عشق نام گرفت. تکنیک های nlp عشق در واقع همان nlp  است که بصورت منسجم در راستای برنامه ریزی عصبی زبانی یک شخص برای ایجاد احساس عشق و یا بازگشت به رابطه مورد استفاده قرار می گیرد. تکنیک های nlp عشق باعث آسان شدن استفاده از تکنیک های nlp برای عاشق کردن یک فرد یا ترمیم رابطه شده است. زیرا این تکنیک ها بصورت کامل متمرکز روی بازگشت و ایجاد احساس عشق هستند. سربرگ تازه یکی از پیشرو های آموزش تکنیک های ان ال پی برای جذب عشق از دست رفته است.

تکنیک های nlp عشق تکنیک های nlp برای برگرداندن عشق
تکنیک های nlp عشق تکنیک های nlp برای برگرداندن عشق

تکنیک های nlp  در انسان ها مشترک است

انسان ها در زندگی خود همواره بصورت غیر مستقیم تحت تاثیر تکنیک های ان ال پی هستند (اما اکثرا این تاثیر بهینه و مثبت نیست) به این دلیل که انسان از روز تولد تا لحظه مرگ در حال برنامه ریزی شدن است. هر اتفاق و هر رویداد ناخودآگاه انسان را به شکلی جدید برنامه ریزی می کند. احساسات بوجود آمده افکار ایجاد شده، باور های وارد شده به ناخودآگاه، تجربیات شخصی و …. ده ها  عامل دیگر منجر به برامه ریزی ناخودآگاه انسان می شود. در صورت آشنایی با تکنیک های nlp شما می توانید این برامه ریزی را تحت کنترل داشته باشید و آنگونه که خود می خواهید ذهنتان و ناخودآگاهتان شکل بگیرد. اما بهترین دست آورد تکنیک های nlp نفوذ به ناخودآگاه دیگران و برنامه ریزی عصبی کلامی ناخودآگاه آنها است تا در جهت اهداف ما قدم بردارند.

تکنیک های nlp عشق تکنیک های nlp برای برگرداندن عشق
تکنیک های nlp عشق تکنیک های nlp برای برگرداندن عشق

تکنیک های nlp عشق و ناخودآگاه

۹۸ درصد از تصمیمات انسان بصورت ناخودآگاه گرفته می شود، ناخودآگاه انسان از طریق باور، افکار و احساسات برنامه ریزی می شود. ناخوداگاه اطلاعات وردی را دریافت می کند و پس از پردازش اطلاعات بر اساس فرمولی که طبق آن برنامه ریزی شده است رای خود را برای یک مسئله صادر می کند. برای همین یک شخص نسبت به هوای آفتابی علاقه نشان می دهد و شخصی دیگر به هوای بارانی.

برنامه ریزی عصبی کلامی (nlp) که در ناخودآگاه یک فرد صورت گرفته باعث واکنش متفاوت او به شرایط و اتفاقات خواهد بود. شخصیت یک فرد از دوران کودکی تا آخرین لحظه در اثر عوامل و احساسات مختلف در حال برنامه ریزی شدن است. اگر در یک رابطه احساس منفی ایجاد شده باشد دلایل مختلفی دارد که می توانید در مقاله راه های برگرداندن عشق از دست رفته بیشتر مطالعه کنید.

هر عملی باعث ارسال یک ارتعاش به دنیای اطراف ما می شود. این ارتعاشات سیگنال جذب نام دارد که در قانون جذب به شکلی موجه و اصولی مطرح می شود، برای آشنایی بیشتر با سیگنال های جذب سری به مقاله قانون جذب نوین بزنید.

تکنیک های nlp عشق تکنیک های nlp برای برگرداندن عشق
تکنیک های nlp عشق تکنیک های nlp برای برگرداندن عشق

اجزای تکنیک های nlp عشق

تکنیک های nlp عشق شامل مهارت های ارتباطی چون؛ نفوذ به ناخودآگاه، برنامه ریزی ناخودآگاه، ارتباط کلامی، ارتباط از طریق زبان بدن، ارتباط غیر مستقیم، ارتباط از طریق ایجاد باور، القای احسا، تحریک کردن، تشویق ناخودآگاه، ایجاد نیاز در فرد، ایجاد احساس در فرد، تکنیک های وابسته سازی و تکنیک های ایجاد اعتماد است.

راه های مختلفی برای نفوذ به یک فرد وجود دارد که در نتیجه این نفوذ و استفاده از تکنیک های nlp عشق قطعا وابستگی در فرد امکان پذیر و تضمین شده خواهد بود. این تکنیک ها با توجه به شرایط و زمان و تیپ شخصیتی هر فردی متفاوت است.

مثلا راه نفوذ به یک شخص از افزایش اعتماد به نفس او آغاز می شود، یا می توان دروازه نفوذ به یک شخص دیگر را از راه لیدر بودن پیدا کرد ( افراد به انسان هایی که مورد توجه دیگران هستند توجه زیادی نشان می دهند مانند کسانی که توانایی کنترل یک جمع یا همان لیدری را دارند). و یا برای شروع تاثیر گذاری روی یک فرد باید احساس امنیت و آرامش را به او القا کرد.

تکنیک های nlp عشق این امکان را به ما می دهند که با مطالعه و یادگیری اصولی تکنیک های nlp عشق بتوانیم روابطی کاملا موفق و مطمعن ایجاد کنیم. تقریبا شکست در این تکنیک ها نزدیک به صفر است.

تکنیک های nlp برای برگرداندن عشق

استفاده از تکنیک های nlp برای برگرداندن عشق تنها راه موثر و قطعی برای برگرداندن عشق است. با استفاده از تکنیک های nlp برای برگرداندن عشق شما قادر خواهید بود رابطه خود را برگردانید. در دوره های آموزشی استاد حسین رجب پور در چندین جلسه تکنیک های nlp برای برگرداندن عشق آموزش داده می شود.

قانون جذب عشق یک ابزار قدرت مند برای برگرداندن عشق است اما به تنهایی کافی نه خواهد بود، در کنار فعال سازی قانون جذب شما باید از تکنیک های nlp استفاده کنید استفاده از این تکنیک ها به شرح زیر خواهد بود:

 • ازبین بردن موانع بازگشت
 • ازبین بردن احساسات منفی طرف مقابل
 • ایجاد احساس مثبت در ناخودآگاه طرف مقابل
 • متقاعد کردن شخص برای اینکه بازگشت به رابطه کار اشتباهی نیست
 • ایجاد نیاز در طرف مقابل
 • ایجاد احساس عشق در ناخودآگاه شخص
 • بوجود آوردن احساس وابستگی در فرد مورد نظر
 • برنامه ریزی مجدد ناخودآگاه فرد در جهت اهداف خود

کتاب بازگشت به عشق

دقیق ترین مراحل ترمیم رابطه در کتاب بازگشت به عشق حسین رجب پور به گونه ای با زبان کاملا عامیانه بیان شده است که درک آن کاملا آسان میباشد، تکنیک ها و روش هایی را بیان می کند که در کنار برداشت ساده بار علمی بسیار بالا و قدرت اجرایی شدن را دارد. این کتاب یک کتاب روانشناسی سنگین و پیچیده نیست که با مطالعه آن سردرگم شوید، بلکه مسیری کاملا شفاف و برنامه ریزی شده برای بازگشت عشق را بیان می کند.

برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند.

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

مقالات مرتبط:                              ارتباط با ما

قانون جذب

اعتماد بنفس چیست؟

ضمیر ناخودآگاه چیست؟

زبان بدن در افراد عاشق

صفحه اصلی

نظرات و نتایج شرکت کنندگان دوره های  تکنیک های nlp عشق

نظرات بیشتر را میتوانید در کانال تلگرامی سربرگ تازه گوش کنید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫8 نظرها

 1. سلام جناب رجب پور ، سوالی که اصلا واسه من حل نشد اینه که چطوری وقتی که اصلا با طرف مقابل رابطه ای قرار نیست برقرار کنیم این تکنیکها رو پیاده کنیم؟ وقتی در دسترسمون نیست چطوری این سیگنالها رو بهش بفرستیم؟

  1. در پاسخ به ssss
   سلام عرض شد. ۹۹ درصد افراد وقتی رابطه تمام میشود با طرف مقابل خود هیچ ارتباطی ندارند و این طبیعت رابطه دوستی است فقط درصد کمی هستند که طرف مقابلشان اقوام همکار یا همکلاسی آنها هست ولی این نبود ارتباط هیچ مشکلی بوجود نخواهد آورد چون در دوره ها روش جذب غیر مستقیم غیر کلامی آموزش داده میشود با تکیه بر تکنیک های راتباطی از راه دور، نظریه های ارتباط غیر مستقیم، و قانون جذب از راه دور بصورت کاملا علمی. این موارد این امکان را به شما میدهد که بصورت غیر مستقیم شخص را تحت تاثیر قرار بدهید و جذب کنید.

 2. راهش اینه که ساعتی که مطمئنید طرف خابیده، بهش فکر کنید و سعی کنید برید تو خابش، تمرکز بگیرید، قبلش به عکس خودتون نگاه کنید به وسط پیشونی تون، تصویر وسط پیشونی و ابروهای خودتونو تو دهنتون نگه دارید، بعد ب عکس اون نگاه کنید ، ب وسط ابروهاش، و تصویرشو تو ذهن نگه دارید، حالا کاملا تمرکز کنید و باهاش حرف بزنید تو دلتون ، مطمئن هزار درصد باشید اون حستون می‌کنه و دلتنگتون میشه

  1. در پاسخ به Nazi
   هر چیزی که براش وقتتون رو میذارید باید حداقل یک دلیل علمی براش باشه هیپنوتیزم و انرژی و جود داره ولی این کاری که شما توضیح دادید حتی شبیه به یک کمدی هست و هیچ وقت چنین تخیلاتی به واقعیت تبدیل نمیشه

 3. سلام آقای رجب پور. خواستم ازتون کمال تشکر رو داشته باشم. توی این روز ها که همه فقط به فکر پول هستند شما به مردم اهمیت میدید وقتی اومدم سراغ شما توی سه تا سایت دیگه دوره شرکت کرده بودم کلی هزینه کرده بودم دوره هاشون که به هیچ دردی نمیخورد فقط جملات کلیشه ای بود که توی همه سایت ها میشه پیدا کرد مثل باور داشتن خودمون رو دوست داشتن نمیدونم چر مردم نمیخوان بفهمن بابا این چیزا به هیچ دردی نمیخوره دوتا حرف درست حسابی بزنن که به کار آدم بیاد. وقتی اومدم پیشتون شما آخرین امید من بودید شما خیلی زحمت کشیدید واقعا مشاور های تیمتون فوق العاده بود وقت زیادی برای من گذاشتن و من خیلی ممنونم ازتون. خواستم بگم تونستم عشقمو با کمک کتاب زیبای شما. درود به شرفتون و تمام زحماتی که برای رسیدن به این اطلاعات کشیدید امید وارم هر روز موفق تر بشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید