چگونه مردان را دلتنگ کنیم

چگونه مردان را دلتنگ کنیم


چگونه مردان را دلتنگ کنیم بدون اینکه برای رابطه مشکلی ایجاد شود؟  چگونه یک مرد را دلتنگ خود کنیم و وابستگی عاطفی را در او افزایش دهیم؟ راه کار های زیادی در اینترنت و شبکات اجتماعی برای دلتنگ کردن پسران و مردان مطرح می شود تحت عناوینی مانند؛

با فاصله گرفتن چگونه مردان را دلتنگ کنیم ؟

چگونه با ایجاد حساسیت و حسادت مردان را دلتنگ کنیم ؟

با تغییرات ظاهری چگونه یک مرد را بیقرار کنیم ؟

اگر به دنبال ایده ها و پیشنهاد های عامیانه و سطحی برای دلتنگ کردن مرد زندگی خود هستید، نکات پیش پا افتاده فراوانی را در سایت های مختلف می توان پیدا کرد.

اما اگر دنبال روش های روانشناسی و علمی هستید تیم روانشناسی سربرگ تازه به شما کمک می کند با برنامه ریزی عصبی کلامی ناخودآگاه در کمتر از 30 روز مرد مورد نظر خود را تا مرز دیوانگی دلتنگ و بیقرار کنید!

نظرات برخی از کاربران دوره بازگشت عشق و ازدواج

مباحث اصلی برای دلتنگی در مردان

هدفی که به دنبال آن هستید نیازمند پاسخ دهی به سوالات خاصی است که به شما در ایجاد احساس خلاء و دلتنگی در ذهن مردان و پسران کمک می کند.

 • آیا مردان هم دلتنگ می شوند؟
 • مردان دلتنگ چه چیز هایی می شوند؟
 • نشانه های دلتنگی در مردان چیست؟
 • چگونه یک مرد را احساساتی کنیم؟

دلتنگی احساسی است که جنسیت در آن تاثیر چندانی ندارد، پس بله مردان هم دلتنگ می شوند اما دلتنگ چه چیزی؟ عمق یک رابطه عاطفی، خلاء های فردی و تیپ شخصیتی یک انسان مشخص می کند که آیا او دلتنگ معشوق خود خواهد شد یا خیر.

دلتنگی چیست منشاء آن کجاست؟

دلتنگی احساسی است که به عدم حضور یک فرد در زندگی، که به نوعی به آن وابسته هستیم اطلاق می شود.

پس اولین شرط برای دلتنگ شدن یک مرد عدم حضور مداوم شما در زندگی وی است! اما آیا به این معنی است که باید ارتباط خود را قطع کنید؟ همیشه خیر!

قطع ارتباط نسخه ای است که روانشناسان برای روابطی که در مرحله خاصی قرار دارند می پیچند، اما در کل برای دلتنگ کردن یک مرد شما نباید خودتان را کامل در اختیار او قرار دهید و همیشه در دسترس باشید. بلکه باید بدانید کجا حضور پررنگ داشته باشید، کی فاصله بگیرید، چه زمانی به او نزدیک شده و تا چه حدی پیش بروید.

چگونه مردان را بعد از جدایی دلتنگ کنیم

چگونه مردان را دلتنگ کنیم

مردان زمانی دلتنگ می شوند که چیزی را از دست داده باشن

روانشناسی مردان می گوید که یک مرد در روز های اول جدایی با تمام شدن رابطه مشکلی ندارد و شاید حتی خوشحال و پر انرژی باشد، اما هر چه زمان بیشتری سپری می شود مردان دچار احساس دلتنگی بیشتری خواهند شد.

برای اکثر خانم ها این سوال مطرح است که آیا مردان به رابطه برمی گردند اما بازگشت دوباره مرد به عوامل زیادی بستگی دارد.

اگر رابطه شما تمام شده برای اینکه بتوانید مرد مورد نظرتان را دلتنگ و دلباخته خود کنید باید وارد دوره ممنوعیت ارتباط شوید؛

 • تماس نگیرید
 • پیام ندید
 • واسطه ارسال نکنید

قطع ارتباط نقطه ای برای شروع است، اما به تنهایی کافی نخواهد بود. برای بازگشت دوباره به رابطه باید شش قدم مهم بردارید، پیش تر این شش مرحله را تحت عنوان روشی برای برگرداندن مرد به رابطه توضیح داده ام، از این راه پیش برید!

نظرات کاربران دوره بازگشت عشق و ازدواج

چگونه مردان را دلتنگ و دیوانه خود کنیم

دلتنگی و تمام احساساتی که ما میشناسیم و رنگ بوی آن در زندگی برای ما آشنا است در حقیقت هرمون هایی هستند که در مغز ترشح می شوند.

تمام احساساتی که تجربه می کنیم نظیر غم، ترس، خوشحالی و … مربوط به فرایند های مغزی است که هورمون ها ایجاد می کنند.

در اوج رابطه زمانی که احساسات مثبت در جریان هستند هورمون سروتونین ترشح می شود. وقتی این هورمون در مغز نایاب می شود شخص احساس دلتنگی و غم را تجربه می کند به نوعی خماری عشق به سراغ او می رود چون جسم به دنبال دریافت این هورمون است.

برای اینکه یک پسر را دیوانه خود کنیم باید باعث ترشح هورمون سروتونین در مغز او بشویم اما چطور!؟

تا عشق نباشد چیزی برای دلتنگی نیست!

یکی از بهترین روش های که در جهان امروز به ما می گوید چگونه کسی را که دوست داریم عاشق خود کنیم روش ” برنامه ریزی عصبی کلامی ناخودآگاه” است.

برنامه ریزی عصبی کلامی ناخودآگاه که در اختصار به آن تکنیک های nlp عشق گفته می شود روشی است که با ارسال سیگنال های عصبی از طریق کلام، رفتار و اعمال باعث برنامه ریزی مجدد ذهن طرف مقابل می شود.

زبان عشق در مردان

چگونه مردان را دلتنگ کنیم

چه چیزی عشق را در مردان زنده می کند؟

مهمترین درگاه های ورودی ذهن انسان حواس پنج گانه است، که ما با سه مورد اصلی بیش از بقیه کار داریم.

 • حواس شنیداری
 • حواس دیداری
 • حواس لمسی

ما می تواینم از راه شنیدن گوش کردن و لمس کردن عاشق شویم. برای افزایش احساس عشق و وابستگی باید از ابزار های پر قدرتی که در اختیار داریم استفاده کنیم.

سخن ور باشید

در رفتار و صحبت هایتان فردی با اعتماد به نفس باشید. ویژگی بارز زنان قدرت بیان آنها است، مردان جذب زن های خجالتی و زن هایی که نمی دانند راجع به چه چیزی صحبت کنند نمی شوند. “خودتان را مشتاق حرف زدن نشان دهید”

اگر راجع به مباحثی که صحبت آنها به میان می آید اطلاعاتی دارید بیان کنید و اطلاعات خود را در زمینه های که عشقتان علاقه مند به صحبت درباره آنها هست افزایش دهید.

طناز و عشو گر باشید

برای همسرتان و عشقتان رفتار زنانه را بیاموزید.

 • خنده های از ته دل مخصوص خودتان را داشته باشید که فقط مرد زندگیتان آن را ببیند.
 • ناز کنید، جلب توجه کنید.
 • شوخی و طنز منحصر به فرد بین خودتان را بسازید.
 • تیکه کلامی بین خودتان به وجود بیارید.
 • ارتباط بین خود را قوی کنید تا جایی که بهتر از هر کسی او را بشناسید.
احساسات مردانه را بشناسید

مردان وابسته کسی می شوند که احساسات مردانه خود را با او احساس کنند.

 • اجازه دهید احساس کند در زندگیتان تاثیر دارد.
 • نشان بدهید از او حرف شنوی دارید.
 • احساس اینکه برای شما یک تکیه گاه است را در عشقتان ایجاد کنید.
 • در تصمیمات خود نظر عشقتان را بپرسید حتی اگر می دانید دقیقا باید چه کاری انجام دهید.
 • قبل از انجام بعضی کار ها که مورد توجه مردان ایرانی است با عشقتان هماهنگ شوید.
در بهترین حالت ظاهری خود قرار بگیرید
 • تیپ ظاهری که عشقتان را جذب می کند برای خود انتخاب کنید.
 • همیشه در بهترین حالت ظاهری دیده شوید.
 • مرتب باشید و عطر های خوب استفاده کنید.
 • ظاهری را انتخاب کنید که به شما شخصیت محکم و به روزی بدهد.
نظرات کاربران دوره بازگشت عشق و ازدواج

مردان دلتنگ چه زنانی می شوند؟

یک رابطه می تواند از همان روز های اول بد پیش برود یا برعکس ابتدا همه چیز خوب باشد ولی بعد از گذشت زمان همه چیز خراب شود!

دلیل این اتفاقات هیچ چیز نیست جز رفتار ها و انتخاب های زوجین در رابطه! یک رابطه برای شروع به چن فاکتور نیاز دارد، فاکتور هایی که انسان ها برای انتخاب شریک عاطفی خود آنها را در نظر می گیرند.

 1. ظاهر
 2. مادیات
 3. جایگاه اجتماعی
 4. شغل
 5. تحصیلات

اگر شما رابطه ای را با فردی شروع کردید به این معنی است که هر دوی شما از این 5 عامل عبور کرده و یکدیگر را انتخاب کردید. دوام رابطه ها ربطی به فاکتور های اولیه ندارد، چیز هایی دیگری هستند که سرنوشت ارتباط شما را مشخص می کنند.

سردی و یا فروپاشی رابطه نتیجه ای است که تحت تاثیر انتخاب ها، رفتار و گفتار غلط بدست می آید. اگر رابطه عاشقانه شما در این شرایط قرار دارد یا کاملا خنثی است و عشقتان دلتنگ شما نمی شود به این معنی است که در مسیر اشتباهاتی داشته اید.

اشتباه همیشه به انجام دادن یک کار غلط اطلاق نمی شود بلکه انجام ندادن کار صحیح و مفید در رابطه نیز یک اشتباه است و شاید حتی اشتباه بزرگ تری باشد!

زنان در دسترس و دست یافتنی

بشریت همواره درگیر قوانین نانوشته بوده و هست، روابط عاطفی انسان ها از این موضوع مستثی نیست. یکی از این قانون ها قانون زنان دست نیافتنی است.

مردان همیشه جذب زنانی می شوند که بدست آوردن آنها کار سختی باشد، زنانی که به راحتی دم به تله نمی دهند.

اگر یک مرد احساس کند برای رسیدن به شما هیچ گاه نیاز به رقابت نیست و همیشه تنها کسی است که به راحتی می تواند شما را بدست بیاورد، جذابیت خود را بری او از دست خواهید داد.

ذهن انسان هر لحظه در حال برنامه ریزی شدن است، برای همین احساس ما به یک شخص هیچ گاه ثابت نخواهد ماند و هر روز با اتفاقات گوناگون نگرش ما به طرف مقابل تغییر خواهد کرد. زنان باید حواسشان به یکسری چیز ها باشد تا همیشه برای طرف مقابل جذاب بنظر برسند.

چگونه مردان را دلتنگ کنیم

جای خود را در زندگی عشقتان باز کنید اما نه به زور

خانه نشین نباش

خودتان را زنی نشان ندهید که جز در خانه بودن هیچ کاری ندارد، نه تفریح خاصی، نه دوستی برای وقت گذراندن و نه هدفی در زندگی.

پیگیر نباش

مدام سعی نکنید از همه چیز سر دربیارید، تلاش نکنید از تمام کار های طرف مقابل با خبر شوید، به زور وارد حریم خصوصی او نشوید.

همیشه پیش قدم نباش

شما کسی نباشید که همیشه اول تماس میگیرد، اول پیام می دهد، اول پیشنهاد قرار را مطرح می کند.

خودت را نیاز مند نشان نده

خود را محتاج محبت و توجه نشان ندهید، از موضع پایین دست رفتار نکنید، اگر مرد مورد نظرتان سرد رفتار می کند به روی خود نیارید به همان اندازه ای نزدیک او بشوید که او به شما نزدیک می شود.

متعادل رفتار کن

دقیقا مانند طرف مقابل رفتار کنید! اگر روزی یک بار با شما تماس می گیرد یا پیام میدهد شما هم یک بار این کار را انجام دهید.

اعتماد به نفس داشته باش

روی اعتماد به نفس و ضعف های خودتان کار کنید و همیشه فردی با اعتماد به نفس باشید.

نظرات کاربران دوره بازگشت عشق و ازدواج

چگون مردان را دلتنگ و دیوانه کنیم

برای عاشق کردن یک مرد باید تبدیل به بهترین ورژن از خودتان شوید، ما به افزایش امتیاز ها به شما خواهیم آموخت که چگونه یک پسر را دیوانه خود کنید برای این کار باید نقص های خود را رفع کنید.

همه ما ضعف ها و نقص هایی داریم که خودمان به خوبی از آنها با خبر هستیم اگر اینطور نیست کافی است روابط شکست خورده خود را تحلیل کنیم و به اشتباهات و نقص های خود پی ببریم.

روابط عاشقانه شاید به نوعی مهمترین بخش از زندگی هر انسانی باشد، به همین دلیل گاهی ما هر گونه تحقیر و فشار را به جان میخریم که در زندگی تنها نباشیم یا هر تلاشی می کنیم تا یک رابطه ایده آل داشته باشیم.

برای اینکه مردی بیقرار و دلتنگ شما باشد باید وابستگی زیادی در او ایجاد کنید. وابستگی عاطفی از طریق برطرف کردن نیاز های ناخودآگاه و برآورده کردن معیارهای ناخودآگاه ایجاد می شود که در قالب تکنیک های قانون جذب عشق به آنها پرداخته ایم.

بعد دیگر برای اینکه پسری را عاشق خود کنیم رسیدن به کمال است، باید بهترین بودن را انتخاب کنید تا انتخاب هر مردی باشید.

؛؛شما می تونید از طریق تلگرام و واتس آپ بصورت رایگان با تیم روانشناسی سربرگ تازه در ارتباط باشید و سوالات خودتان را بپرسید، ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات شما همراهان عزیز سربرگ تازه هستم؛؛

۰۲۱۹۱۳۰۵۰۵۹

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

میانگین امتیاز / 5. تعداد رای ها

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه خدماتمشاورهارتباط با ما