مقالات پیشنهادی

قانون جذب عشق از دست رفته

قانون جذب عشق از دست رفته

قانون جذب عشق از دست رفته راه کار منتخب شده توسط اکثر روانشناسان و مشاورین در جهان است، امروزه این قانون جذب عشق از دست رفته پیروان بسیار زیادی در جهان پیدا کرده است. قانون جذب عشق از دست رفته موثر ترین و موفق ترین راه کار برای جذب یک عشق از دست رفته شناخته شده است. هدایت شما به مقاله قانون جذب عشق از دست رفته نشان دهنده نیاز شما برای یک راه حل مطمعن و قدرت مند جهت جذب عشق از دست رفته می باشد، من هم این نوید را به شما می دهم که با استفاده از قانون جذب برای عشق از دست رفته شما صد در صد در برای جذب عشق از دست رفته خود موفق خواهید بود.

قانون جذب عشق از دست رفته

چگونه با قانون جذب برای عشق از دست رفته عشق رفته خود را برگردانم؟

این مقاله بر اساس تکنیک های قانون جذب برای برگرداندن و جذب عشق از دست رفته می باشد. اگر شرایط شما مانند چند نکته پایین است این مقالعه به قطع برای شما یک معجزه خواهد بود.

 • رابطه های شما همیشه به یک حالت تمام می شوند با شکست عشقی شما و در د و ناراحتی
 • همیشه دچار خلاء عاطفی و ترس از دست دادن طرف مقابل خود هستید.
 • با این که برای عشق از دست رفته خود هر کاری کردید ولی شکست خوردید و عشق رفته شما حاظر به برگشت نیست.
 • برای جذب عشق خود هر کاری کرده اید و موقعیت ها را از دست رفته می بینید.
 • از قانون جذب می خواهید برای جذب عشق شما که از دست رفته است راه حلی کار آمد ارئه کند.

نصیحت دیگران! قانون جذب برای عشق از دست رفته یا ازبین بردن تاثیر قانون جذب روی عشق از دست رفته؟

قانون جذب عشق از دست رفته

دوستان ممکن است به شما بگویند به او ابراز علاقه کن تا بداند چقدر عاشق او هستی، کسی را واسطه کن تا عشق تو را بداند و مشکلتان را حل کند، به او نشان بده تا ببیند چقدر بدون او زندگی برایت سخت است تا برگردد، مدام با او تماس بگیر تا نظرش تغییر کند و … اما این نصیحت ها نه تنها هیچ تاثیری ندارند و باعث می شوند راه جذب عشق برای شما امکان پذیر نباشد و و حتی فرصتتان را تبدیل به فرصت از دست رفته کند. شاید حتی برخی از این کار ها را هم امتحان کردید و نتیجه ای نگرفتید، پس شما باید دست از این اشتباهات بردارید. به این اعمال شش اشتباه خطرناک جذب عشق از دست رفته گفته می شود که در ادامه راجب آن صحبت خواهیم کرد. آشنایی بیشتر با تکنیک های عاشق کردن در مقاله چگونه هر پسری را دیوانه خود کنیم.

پس اگر این موارد کمکی به قانون جذب نمی کند چگونه عشق از دست رفته خود را جذب کنیم؟ پاسخ این سوال روشن است و ما تصمیم داریم در این مقاله قانون مورد نیاز برای جذب یک عشق از دست رفته را برای شما به زبان ساده توضیح دهیم.

قانون جذب عشق چیست؟ جذب عشق از دست رفته

قبل از استفاده از قانون جذب عشق از دست رفته ابتدا باید با قانون جذب آشنا بشوید. شاید شما راجب قانون جذب عشق شنیده باشید که به هر چیزی که فکر کنی آن را بدست می آوری، اما واقعیت قانون جذب عشق اینگونه نیست برای جذب یک عشق از دست رفته نمی توان صرفا با فکر کردن تاثیر قانون جذب عشق از دست رفته را فعال کرد. قانون جذب می گوید انرژی های همنام یکدیگر را جذب می کنند، انرژی های مثبت انرژی مثبت را و انرژی های منفی انرژی منفی را جذب می کنند. باور و افکار ما ناخودآگاه را برنامه ریزی می کند و ناخودآگاه اعمال و اقدامات و احساسات ما را شکل می دهند و در نتیجه اعمال و احساسات ما باعث ارسال ارتعاش مثبت و ارتعاش منفی می شود. برای جذب عشق از دست رفته شما باید ابتدا باور های منفی را ازبین ببرید، باور سازی کنید، سپس ناخودآگاه خود را به شکل صحیح با استفاده از تکنیک های nlp  برنامه ریزی کنید و سپس سیر جریان ارسال ارتعاشات را مدیریت کنید تا بتوانید با استفاده از قانون جذب عشق از دست رفته جذب عشق را انجام دهید. در مقاله قانون جذب بصورت کامل در باره قانون جذب توضیح داده شده است بیشتر مطالعه کنید.

 

قانون جذب عشق- قانون جذب دو بخش اجرایی دارد و برای استفاده از قانون جذب عشق از دست رفته باید هر دو بخش جذب عشق از دست رفته اجرا شود.

مرحله اول قانون جذب عشق از دست رفته

قانون جذب عشق از دست رفته

برنامه ریزی ذهن و ناخودآگاه خودتان- مرحله ای از قانون جذب عشق از دست رفته راجب خود شما است که اهمیت ویژه ای نیز دارد. زمانی که ناخودآگاه شما تحت تاثیر باور های منفی مانند باور های زیر باشد، برنامه ریزی ناخودآگاه شما به شکل منفی صورت می گیرد.

 • او هیچ احساسی به من ندارد
 • برای همیشه او را از دست دادم
 • او با شخص دیگری رابطه دارد
 • ممکن است عاشق فرد دیگری شود
 • من بدون او نمی توانم زندگی کنم
 • دیگر نمی توانم عشق از دست رفته خود را جذب کنم

این باور های منفی باعث ایجاد احساس افسردگی و ضعف در شما می شود. نتیجه برنامه ریزی ناخودآگاه و تبدیل شما به یک فرد دارای ضعف چیزی جز شکست نیست. ارتعاشی که از طریق این نوع برنامه ریزی شکل می گیرد ارتعاش منفی غلطی است و اعمال فرد برای جذب عشق از دست رفته را تبدیل به شش اشتباه اصلی می کند.

شش اشتباه مقابل قانون جذب عشق از دست رفته

شما باید بصورت کامل از این شش اشتباه دوری کنید. این موارد اولین مانع اجرایی شدن قانون جذب عشق از دست رفته هستند و دوری نکردن از آنها باعث بی اثر شدن قانون می شود.

قانون جذب عشق از دست رفته

تماس و پیام های مدام برای جذب عشق از دست رفته

با خود فکر می کنید اگر با عشق خود تماس نگیرید او سریع تر شما را فراموش می کند. بنابر این او باید حضور شما را احساس کند تا مبادا شما را از یاد ببرد. واقعیت تاثیر این تماس ها هیچگاه این نخواهد بود که عشقتان به یاد شما باشد، بلکه بدون در نظر گرفتن این شرایط که در حال حاظر در رابطه شما تنش وجود دارد و این تماس ها آزار دهنده و تشدید کننده تنش ها هستند، عشق خودتان رابیشتر تحریک به جدایی می کنید.

طومار نویسی هایی که افراد در این شرایط انجام می دهند نیز همان تاثیر را دار و فقط باعث می شود شخص مورد نظر بیشتر از این رابطه از دست رفته فاصله بگیرد.

ابراز احساسات

شاید غریزه و توصیه دوستان بر این اساس باشد که اگر عشق شما متوجه میزان علاقه شما شود قطعا به رابطه بر می گردد اما در واقع عشقتان از این احساس خبر دارد ولی از شما جدا شده است چون برای جدایی دلایلی وجود داشته، ابراز احساسات شما باعث ضعیف نشان دادن شما شده است.

بندگی

به اشتباه، برطرف کردن تمام نیاز های شخص و در دسترس بودن در جامعه نشان دادن عشق بیان شده است که کاملا اشتباه است، زیاده روی در این کار ها و بندگی فرد باعث می شود یک برنامه ریزی جدید در ناخودآگاه عشقتان ایجاد شود و آن هم در دسترس بودن شما خواهد بود. اگر بعد از پایان رابطه این اقدامات صورت گیرد برای برگرداندن عشق از دست رفته و جذب عشق رفته تاثیر این خطا بسیار بشتر خواهد بود و احساسی که در عشق شما ایجاد می شود به هیچ عنوان مثبت و به سود شما نیست، بلکه تبدیل می شوید به فردی در دسترس، که هیچ انگیزه ای برای بودن با شما درعشق از دست رفته تان ایجاد نمی کنید.

جلبت ترحم و دلسوزی عشق رفته

ناخودآگاه انسان با ترحم و دلسوزی آشنا است، و تقریبا اکثر ما ممکن است در لحظه ای از زندگی خود از این احساس استفاده کرده باشیم یا بخاطر ترحم به کسی کاری را انجام داده باشیم. زمانی که تمام در ها برای برگردوندن عشقی که رفته بسته باشد، ممکن است ناخودآگاه شما راه نجات را در ایجاد ترحم و دلسوزی ببیند اما حتی اگر این تکنیک اشتباه نتیجه هم بدهد باید بدانید هیچ کسی بخاطر دلسوزی مدت زیادی در یک رابطه نخواد ماند چون هر انسانی بیشتر به خودش اهمیت می دهد تا دیگران.

تهدید کردن عشق

یکی دیگر از عوامل ایجاد تنش تهدید کردن طرف مقابل برای بازگشت است. تهدید به هر شکلی (تهدید فرد یا تهدید آسیب زدن به خودتان) و در هر سطحی (تهدید های کوچک و بزرگ) آسب جبران ناپذیری به رابطه وارد خواهند کرد.

واسط

استفاده از یک شخص واسط یا یک روش واسط کاملا اشتباه است. در بعضی موارد فرد شخصی را وابطه بازگشت می کند که همان تاثیر اشتباهات قبلی را دارد. یا فرد از شبکه های اجتماعی به عنوان واسطی برای بیان هدف یا احساسات استفاده می کند مانند تصاویر غمگین عکس نوشته ها و یا کنایه ها. به شدت از این موارد دوری کنید.

بعد از دوری از این اشتباهات برای اینکه در استفاده از قانون جذب عشق از دست رفته موفق باشید باید وارد فاز عملی مراحل جذب عشق از دست رفته بشید. مراحل جذب عشق رفته بصورت زیر خواهد بود.

مراحل قانون جذب برای عشق از دست رفته

قانون جذب عشق از دست رفته
 • خودتان را در ناخود آگاه عشقتان با احساس مثبت مرتبط کنید

تنش ها یا عدم رضایت مندی از رابطه باعث ایجاد احساسات منفی می شود. رابطه شما باید مورد تحلیل و برسی قرار بگیرد و عوامل ایجاد احساس منفی مشخص شود و ازبین برود، سپس با توجه به تیپ شخصیتی طرف مقابلتان باید یک دستور کاری شامل تکنیک های ان ال پی عشق و قانون جذب عشق طراحی شود تا احساس مثبت نصبت به شما در ناخودآگاه عشقتان ایجاد شود.

 • ایجاد عوامل جذابیت

با توجه به نتیجه تحلیل تیپ شخصیتی طرف مقابل، در این مرحله باید با برنامه ریزی عصبی کلامی ناخودآگاه و ایجاد جذابیت های فردی ذهنی و درونی بصورت غیر مستقیم شخص را تحت تاثیر قرار داد و جذابیت را ایجاد کرد.

 • قانون جذب برای عشق

در این مرحله باید با استفاده از اثر جذب شخص را تحریک به تفکر و پیگیری کرد، این کار نیاز به آشنایی و مهارت در کنترل نیروی جذب و مهارت های ارتباطی کلامی دارد.

 • ایجاد احساس

احساسات از قدرتمند ترین ابزار های قابل دسترس هستند، تمام تصمیمات باتوجه به احساسات شکل می گیرد بنابر این شما نیز باید با مهارت های لازم در زمان های مشخص از تکنیک های ابجاد احساس گناه، کنجکاوی، حسادت، احساس عشق و احساس نیاز استفاده کنید.

 • ان ال پی

در مرحله آخر و نهایی ترین بخش بازگشت به رابطه از دست رفته نیاز است از تکنیک های ارتباطی ان ال پی عشق (زبان بدن، فن بیان، تکنیک های ارتباطی کلامی، تکنیک های ارتباطی زبانی ، برنامه ریزی عصبی کلامی، نفوذ به ناخودآگاه و مهارت های پیام دادن) استفاده کنید تا ارتباط به بهترین شکل برقرار شود و شخصی که روزی تصمیم به جدایی گرفته و از رابطه رفته است بصورت کامل و با میل خود به رابطه بازگردد.

 

خوشبختانه برای اجرای این تکنیک ها نیاز نیست عشقمان را هر روز ببینیم و به او دسترسی داشته باشیم، خوشبختانه قانون جذب از راه دور و ان ال پی از راه دور این امکان را فراهم کرده است که بتوانیم بدون ارتباط و از راه دور موفق به برگرداندن عشق خود بشویم. برا آشنایی و دریافت اطلاعات بیشتر در باره بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور می توانید به سیستم پاسخگویی رایگان موسسه سربرگ تازه مراجعه کنید راه های ارتباط رایگان و از راه دور موسسه سربرگ تازه:

می توانید به شماره زیر از طریق تلگرام، واتس آپ پیام ارسال کنید. پاسخگویی در اسرع وقت انجام میگیرد.

پاسخگویی فقط به روش های زیر و از طریق این نرم افزار ها صورت می گیرد:

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

مقالات مرتبط:                              ارتباط با ما

تکنیک های عاشق کردن افراد مغرور

آیا پسری که رفته بر می گرده

اعتماد بنفس چیست؟

ضمیر ناخودآگاه چیست؟

زبان بدن در افراد عاشق

صفحه اصلی

لینک کانال تلگرام: sarbargetaze

سربرگ تازه یک سایت خسته کننده و بی هدف نیست، سربرگ تازه یک سایت تخصصی در زمینه ان ال پی و قانون جذب می باشد. من حسین رجب پور نویسنده مقالات سایت و محقق در زمینه قانون جذب و ان ال پی هستم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫5 نظرها

 1. سلام عرض شد میشه لطفت بفرمایید قانون جذب برای عشق از دست رفته به چه صورت عمل میکنه؟ ادامه نوشته هاتون رو چطوری میتونم داشته باشم؟

  1. در پاسخ به محمد حسین
   سلام عرض شد برای آشنایی بیشتر با مراحل می توانید از طریق واتس آپ و تلگرام به تیپ پشتیبانی سربرگ تازه پیام ارسال کنید. ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰
   برای مطالعات تکمیلی راجب بازگشت به رابطه و جذب عشق می توانید مقاله زیر را مطالعه کنید.
   https://www.sarbargetaze.com/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DA%AF%D8%B4%D8%AA-%D8%B9%D8%B4%D9%82-%D8%AF%D8%B1-6-%D9%85%D8%B1%D8%AD%D9%84%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%AF%D9%87/

 2. یعنی میشه بازم برگرده تورو خدا یع جواب راست بهم بگین من دیوونه میشم خیلی دوس داشتیم ما همو یهو گذاشت دو ساله باهمیم ما الان ۱۷روزه پیش گفت نمیخامت یهو امروزم ۴روزه ک اصلا حرف نزدیم دارم سکته میکنم کمکم کنین برگرده چیکار کنم من ؟؟

  1. در پاسخ به سارا

   برای مشاوره میتونید به تیم پشتیبانی سربرگ تازه در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید