دعا های مذهبی

دعا برای رفع کدورت و بازگشت معشوق

دعا برای رفع کدورت و بازگشت معشوق

دعا برای رفع کدورت و بازگشت معشوق موضوع این مقاله می باشد اما جداز ارائه دعا برای رفع کدورت و بازگشت معشوق در این مقاله تصمیم داریم برسی کنیم آیا دعا می تواند اثر گذار باشد یا خیر؟ آیا دعا برای رفع کدورت و بازگشت معشوق به تنهایی کافی است تا معشوق خود را برگردانیم؟ جز دعا برای رفع کدورت و بازگشت معشوق آیا راه کار دیگری برای بازگشت معشوق وجود دارد؟ آیا علم روانشناسی راه حل کاملی برای این مشکل ارئه کرده است؟ اگر علاقه مند به دانستن دعا برای رفع کدورت و بازگشت معشوق و پیدا کردن پاسخ های این سوالا هستید توصیه می کنم با ما باشید.

دعایی برای رفع اختلاف و برگشتن معشوق

دعا و طلب از خدا هم همیشه مهم است. در عین این كه با كسب كمالات خود را دوست داشتنی می سازیم، باید از خدا هم بخواهیم ما را محبوب بندگان خودش كند و عرض كنیم:

«اللَّهُمَّ حَبِّبْنِی إِلَى جَمِیعِ خَلْقِكَ حَتَّى لَا یكُونَ لِی فِی قَلْبِ أَحَدٍ مِنْ خَلْقِكَ غِلْظَةٌ وَ لَا یعَارِضُونِی وَ اجْعَلْهُمْ یسْتَقْبِلُونِّی بِوُجُوهٍ بَسِیطَةٍ وَ یقْضُونَ حَوَائِجِی وَ یطْلُبُونَ مَرْضَاتِِی وَ یخْشَوْنَ سَخَطِی بِاسْمِكَ الْقُدُّوسِ الْعَظِیمِ الْأَعْظَم»

«اللهم حببنی الی خلقک و افض علی من سعة رزقک و وفقنی للقیام باداء حقک برحمتک و رضوانک و منک و احسانک یا کریم» «اللهم حَبِّبنی إلَیكَ وَ إلى مَلائكَتِكَ وَ إلى رُسُلِكَ وَ إلى عِبادِكَ الصاّلِحینَ»

دعا برای رفع کدورت و بازگشت معشوق
دعا برای رفع کدورت و بازگشت معشوق

دعا برای اشتی فوری

اگر شوهر به زن محبت نمی‌کند، زن می‌تواند آیات زیر را بر قند و نبات بخواند و بدمد و بدهد تا شوهرش از آن قند و نبات بخورد. یا این‌که این آیات شریفه را بر گلاب بخواند و بدمد و سپس گلاب را به صورت بمالد. انشاءالله شوهرش مهربان و مطیع می‌گردد: «إِنَّ أَصْحابَ الْجَنَّةِ الْیَوْمَ فی‏ شُغُلٍ فاکِهُون هُمْ وَ أَزْواجُهُمْ فی‏ ظِلالٍ عَلَى الْأَرائِکِ مُتَّکِؤُنَ لَهُمْ فیها فاکِهَةٌ وَ لَهُمْ ما یَدَّعُونَ»؛

دعا برای آشتی بین دو دوست

باید توجه داشت که قرآن کریم، کتاب انسان‌سازى است و هدف آن، هدایت انسان به سوى کمال و برآوردن نیازهاى بشر در این مسیر است. این هدف، عمدتاً در محورهای اعتقادیات، اخلاقیات و احکام، پی‌ریزى شده است؛ بنابراین قرآن کتاب کیهان‌شناسى، زیست‌شناسى، طبابت و… نیست، بلکه شأنش بالاتر از این معناست.

اما قرآن می‌تواند عاملى معنوى براى شفاى امراض جسمى و روحی باشد. در این مورد نیز هم خود قرآن اشاره دارد: «وَ نُنَزِّلُ مِنَ الْقُرْآنِ ما هُوَ شِفاءٌ وَ رَحْمَةٌ لِلْمُؤْمِنِینَ وَ لا یَزِیدُ الظَّالِمِینَ إِلَّا خَساراً»؛ «و آنچه از قرآن نازل می‌کنیم (همه مایه) شفا و رحمت براى مؤمنان است و ستمگران را جز خسارت نمی‌افزاید». و هم از اهل بیت عصمت و طهارت(ع) روایات و احادیث متعددى به دست ما رسیده است، ولی با تحقیق و جستجو در منابع حدیثی در می یابیم که چیزی همانند دستور بالا در منابع فقهی وجود ندارد و تنها در کتاب‌های مربوط به علوم غریبه و طلسمات چنین چیزی آمده است که نمی‌توان منشأ آن را روایات دانست.

به علاوه؛ شرع مقدس برای جلب محبت و مهربانی میان زن و شوهر آداب و دستوراتی دارد که لازم است یک مسلمان به آنها که جنبه الهی دارند و برآمده از وحی است، پایبند باشد و در زندگی خود اجرا نماید.

دعا برای رفع کدورت و بازگشت معشوق
دعا برای رفع کدورت و بازگشت معشوق

معجزه بازگشت معشوق

امام صادق (ع) سفارشات زیر را به هر یک از زن و شوهر ارائه فرموده‌اند:

«مرد در پیوند میان خود و همسرش از سه چیز بی‌نیاز نیست:

همدلى با زن تا از این راه محبت و دلبستگى زن را به خود جلب کند. حُسن خلق و متوجه کردن دل زن به سوى خویش با قیافه‌اى که در چشم زن خوشایند باشد. توسعه دادن در معیشت همسر. زن هم در ارتباط میان خود و همسر همدلش از سه خصلت بی‌نیاز نیست:

خویشتن‌داری از هر آلودگى تا دل شوهر در اعتماد به وى در هر خوش و ناخوش مطمئن باشد. مراقب حال شوهر بودن تا اگر لغزشى از او سر زد شوهر با او مهربان باشد. اظهار عشق به شوهر با دل‌رُبایى و زیبا ساختن خویش در چشم وى».

دعا برای رفع کدورت برگشت عشق

به مدت چهل روز ، هر روز ۱۳۳۳ اگر نتوانست ، ۶۶۶ مرتبه و اگر باز هم نتانستید کافی است ۶۶ مرتبه این اذکار را بخوانید :

يس وَالْقُرْآنِ الْحَكِيمِ

ص وَالْقُرْآنِ ذِي الذِّكْرِ

ق وَالْقُرْآنِ الْمَجِيدِ

ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ

ذکر الله الصمد برای بازگشت معشوق

علامه طباطبایی ( رحمه الله علیه ) گفته است که دو آیه ی شریفه ی

(وَ إِذا سَأَلَکَ عِبادِی عَنِّی فَإِنِّی قَرِیبٌ أُجِیبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذا دَعانِ) و ( ادْعُونِی أَسْتَجِبْ لَکُمْ) بسیار در بازگرداندن معشوق و آشتی با معشوق موثر و معتبر هستند. کلمه ی ادعو و دعوت ، هر دو به خواستن و طالب بودن اشار دارند که به بازگشت معشوق منجر میشود. آیه ی شریفه ی ( وتَمَّتْ کَلِمَهُ رَبِّکَ صِدْقاً وَ عَدْلاً لا مُبَّدِلَ لِکَلِماتِهِ وَ هُوَ السَّمیعُ الْعَلیمُ ) را سه مرتبه بخوانید و شخص مد نظر بدمید که حتما میان آن ها آشتی رخ خواهد داد و حتی امکان عذرخواهی طرف مقابل هم هست. برای رفع قهر و ایجاد آشتی ، آیه ی پنجاه و چهار و پنجاه و پنچ و پنجاه و شش از سوره ی مبارکه ی اعراف را بخوانید :

إِنَّ رَبَّکُمُ اللَّهُ الَّذِی خَلَقَ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ فِی سِتَّهِ أَیَّامٍ ثُمَّ اسْتَوَىٰ عَلَى الْعَرْشِ یُغْشِی اللَّیْلَ النَّهَارَ یَطْلُبُهُ حَثِیثًا وَالشَّمْسَ وَالْقَمَرَ وَالنُّجُومَ مُسَخَّرَاتٍ بِأَمْرِهِ ۗ أَلَا لَهُ الْخَلْقُ وَالْأَمْرُ ۗ تَبَارَکَ اللَّهُ رَبُّ الْعَالَمِینَ (۵۴) ادْعُوا رَبَّکُمْ تَضَرُّعًا وَخُفْیَهً ۚ إِنَّهُ لَا یُحِبُّ الْمُعْتَدِینَ (۵۵) وَلَا تُفْسِدُوا فِی الْأَرْضِ بَعْدَ إِصْلَاحِهَا وَادْعُوهُ خَوْفًا وَطَمَعًا ۚ إِنَّ رَحْمَتَ اللَّهِ قَرِیبٌ مِّنَ الْمُحْسِنِینَ (۵۶)

دعا و تاثیر آن برای بازگشت عشق

روایات بسیاری راجب تاثیر دعا در بازگشت عشق وجود دارد عشق اگر پاک باشد سرچشمه نزدیک شدن به خداوند است همان طور که رسول الله فرمودند هر کسی ازدواج کند دین خود را کامل کرده است. از دیرباز یاد گرفتیم هر چه که می خواهیم و یا هر مشکلی داریم از خداوند درخواست کنیم نه از دیگران. اما آیا دعا کردن به تنهایی کافی است؟ آیا طلسم جادو واقعیت دارد؟

این که در منزل بنشینیم و دس به دعا برداریم و هیچ کار دیگری نکنیم هیچ گاه باعث نمی شود عشقمان به رابطه بازگردد و کدورت میان ما و عشقمان ازبین برود، در کنار دعا و عبادت شما باید مقدمات جذب عشق خود را با آموزش ها لازم و مفید مانند قانون جذب عشق و تکنیک های روانشناسی بازگشت به رابطه فراهم کنید. ترکیب عمل و دعا همیشه موفق خواهد بود و همیشه نتیجه بخش است.

برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند.

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

 

بیشتر بدانیم:

طلسم قوی برای بازگشت معشوق

معجزه بازگشت معشوق

دعای بازگشت معشوق در سه روز

ذکر الله الصمد برای بازگشت معشوق

دعا برای احضار آنی معشوق

دعا برای رفع کدورت و بازگشت معشوق

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید