دعا های مذهبی

دعای بازگشت معشوق در سه روز

دعای بازگشت عشق در یک روز

دعای بازگشت معشوق در سه روز

دعای بازگشت معشوق در سه روز یکی از دعاهایی است که به شدت مورد استفاده افراد قرار می گیرد تا با دعای بازگشت معشوق در سه روز معشوق خود را در مدت زمان سه روز متقاعد به بازگشت کنند، ما هم در این مقاله تصمیم داریم دعای بازگشت معشوق در سه روز را بیان کنیم. همچنین علاوه بر آموزش دعای بازگشت معشوق در سه روز میخواهیم میزان موفقیت دعای بازگشت معشوق در سه روز را برسی کنیم و علاوه بر دعا های بازگشت به راه کار های علمی برای بازگشت معشوق در کوتاه ترین زمان ممکن بپردازیم. در این چند سال فعالیت سربرگ تازه سوالات زیادی از من میشد که آیا این دعا و طلسم ها واقعیت دارن آیا میتوان به آنها اعتماد کرد یا نه برای همین تصمیم به نوشتن این مقاله گرفتم تا خرافات را از آنچه که واقعی هست جدا کنیم، برسی کنیم که آیا این موارد واقعی هستند؟ در ادامه این مقاله راه و روشی که برای حل مشکلات شما بیان میشود راه علمی و روانکاوی خواهد بود که در روابط به شما کمک زیادی خواهد کرد.

کلیپ آموزشی بازگشت عشق

شما میتونید با مشاهده این کلیپ آموزشی مراحل بازگشت عشق را یاد بگیرید و سپس در انتهای این مطلب روی لینک دانلود کتاب بازگشت عشق کلیک کنید و کتاب را هم دریافت کنید.

دعا برای بازگشت معشوق خود در سه روز

با نام خدا نیت کرده و غسل کند و در ایامی به جز قمر در عقرب در محلی آرام به مدت ۳ روز و در روز اول ۱۰۰ مرتبه سوره کوثر را به میوه ای بخواند و به خورد محبوبش بدهد .

در روز دوم این دعا را ۱۰۰ مرتبه قرائت و نیز ۱۰۰ مرتبه به نوشیدنی شیرین یا آب پاک بخواند و به خورد محبوبش دهد :

{وَأَلْقَیْتُ عَلَیْکَ مَحَبَّهً مِنِّی وَلِتُصْنَعَ عَلَى عَیْنِی * إِذْ تَمْشِی أُخْتُکَ فَتَقُولُ هَلْ أَدُلُّکُمْ عَلَى مَنْ یَکْفُلُهُ فَرَجَعْنَاکَ إِلَى أُمِّکَ کَیْ تَقَرَّ عَیْنُهَا وَلَا تَحْزَنَ وَقَتَلْتَ نَفْسًا فَنَجَّیْنَاکَ مِنَ الْغَمِّ وَفَتَنَّاکَ فُتُونًا زُیِّنَ لِلنَّاسِ حُبُّ الشَّهَوَاتِ مِنَ النِّسَاءِ وَالْبَنِینَ وَالْقَنَاطِیرِ الْمُقَنْطَرَهِ مِنَ الذَّهَبِ وَالْفِضَّهِ وَالْخَیْلِ الْمُسَوَّمَهِ وَالْأَنْعَامِ وَالْحَرْثِ ذَلِکَ مَتَاعُ الْحَیَاهِ الدُّنْیَا وَاللَّهُ عِنْدَهُ حُسْنُ الْمَآبِ قَدْ شَغَفَهَا حُبًّا إِنَّا لَنَرَاهَا فِی ضَلَالٍ مُبِینٍ فَإِذَا عَزَمْتَ فَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الْمُتَوَکِّلِینَ یُحِبُّهُمْ وَیُحِبُّونَهُ أَذِلَّهٍ عَلَى الْمُؤْمِنِینَ أَعِزَّهٍ عَلَى الْکَافِرِینَ}

و در روز سوم آیات ۱۶۵ و ۱۶۶ و ۱۶۷ سوره بقره را با گلاب و زعفران نوشته و با خود همراه کند .

و در روز آخر به نیت جلب محبوبش تا میتواند بر ذکر یا الله مداومت ورزد که اگر چنین کند ان شاءالله محبت محبوبش به او زیاد شود.

دعای بازگشت معشوق در سه روز
دعای بازگشت معشوق در سه روز

طلسم قوی برای بازگشت معشوق

دعای زیر را ۱۱ مرتبه بخواید به این نیت که شخص مورد نظرتان سریع به محبت شما احضار گردد. اما در کنار دعا شما باید از روش های روانشناسی استفاده کنید تا در برگرداندن عشق خود موفق شوید.

بسم الله الر حمن الرحیم وَالضُّحَى وَاللَّیْلِ إِذَا سَجَى مَا وَدَّعَکَ رَبُّکَ وَمَا قَلَى وَلَلْآخِرَهُ خَیْرٌ لَّکَ مِنَ الْأُولَى وَ لَسَوْفَ یُعْطِیکَ رَبُّکَ فَتَرْضَى أَلَمْ یَجِدْکَ یَتِیمًا فَآوَى وَوَجَدَکَ ضَالًّا َهَدَى وَوَجَدَکَ عَائِلًا فَأَغْنَى فَأَمَّا الْیَتِیمَ فَلَا تَقْهَرْ العجل العجل العجل الساعه الساعه الساعه الوحا الوحا الوحا فلان بن فلان علی حب فلانه بنت فلانه

دعا برای رفع کدورت و بازگشت معشوق

دعای مرجانه برای محبت و بی قرار کردن معشوق. بسم الله الرحمن الرحيم اللهمَّ اِنّي اَعشَر خَلقَك وَ انس مِن نَسَبِهِم مرجانه یامرجان يامَن شوش يادَرمان يامَن كادَ يامَن سَقون يامَن فاح يا كَرياح يافَرقون يابَرخون يارَشوا يادرماق ياشوباش يادردايا يامرحوش يا فراشايارقراب يادرمان يابرخون يامكنون ياجوجهال يامردون ياحرمان يا مراق يامرنون يادرمان يامرحوثانُ هُوَالّذي صَلَح اباح وجعل بَينَها برزَخاً وَ حَجَراً مَحجوراً يامرفان ياكرغان يامرمون يالسان يافرمان يا مرشان ياسافقون يامرمار ياسوماشان ياسومادان ياحيران ياذالخاس يا درمان يادرنون يانبات يازمراشات يادرمافات ياقبوس ياقدّوس ياربّ الملائِكةِ والرِّوح يادربونات يادرسوماق يادرشوباش يادربودان يادرسواعش يادرياب يادرجلال يابرهان يابرلام ياستوتون يامنّان ياديّان ياسبحان ياقدّوس وَ تَوَكّل عَلي العرش الرّحمن فَسئَل به خَيراً انتصران يامردان يامولان و بالله و من الله والي الله اللهمَّ لَكَ اسلَمتَ نَفسي وَ اِلَيكَ وَجَهتَ وَجهي وَ الَيكَ وَ افوّضتَ امري و اليك الجات ظَهري فاحفَظني بِحِفظِ الايمان من بين يدي و من خَلفي وَ عَن يَميني وَ عَن شِمالي وَمِن فَوقي وَمِن تَحتي وَ ما قَبلي وَادفع ُ عَنّي بِحَولِكَ وَ قُوَّتِكَ فَانهُ لا حَولَ وَلا قُوَّةَ الاّ بالله اَلعَليّ العَظيم.

بازگشت معشوق در سه روز

برای اینکه بتوانید معشوق خود را در کوتاه ترین زمان برگردانید باید بدانید که تنها دعا کردن باعث بازگشت معشوق شما نخواهد شد. همانطور که خداوند در قرآن فرموده دعای بدون عمل مستجاب نخواهد شد. رسول الله روی در مسجد مشغول عبادت بود که متوجه مردی شد، آن مرد بیکار بود و چند فرزند داشت اما تنها کاری که میکرد این بود که دعا کند و از خداوند بخواهد که به او پول اعطا کند. حضرت محمد به او گفت تو تنت سالم هست ولی نشسته ای تا خداوند لقمه را در دهان تو بذارد. اگر بدنبال کار نباشی و برای پیدا کردن روزی خود تلاش نکنی و عرق نریزی خداوند دعای تو را مستجاب نخواهد کرد.

برگرداندن معشوق نیز شامل این قانون الهی میشود. که هر چیزی را میخواهید با تمام توان باید برای آن تلاش کنید. برگرداندن معشوق با کمک روانشناسی و دعا قرآنی میتواند به نتیجه برسد، بازگشت عشق در پروفروش ترین کتاب سال ۹۵ تا ۹۸ یعنی کتاب بازگشت عشق حسین رجب پور به شش مرحله تقصیم شده است.

 • مرحله اول” آشنایی با عواملی که رابطه شما را سست کرده است، شناسایی رفتار غلط شما و تشخیص تنش ها و کاستی های رابطه. این مرحله برای این است که شما دلایل طرف مقابل برای جدایی را تشخیص دهید و آنها را ازبین ببرید.
 • مرحله دوم” ایجاد فاکتور های لازم و یادگیری عوامل ایجاد وابستگی در افراد، شناخت ناخودآگاه و برنامه ریزی آن، برطرف کردن نیاز های شخص برای نیاز مند کردن فرد (نیاز به بودن با شما)
 • مرحله سوم” افزایش اعتماد بنفس، ازبین بردن ضعف ها و ترس ها، خود شناسی، خود باوری، افزایش پتانسیل ها
 • مرحله چهارم” ایجاد نقات قوت و جذب، آشنایی با روش های تاثیر گذاری غیر مستقیم، برقراری ارتباط محسسوس و غیر مستقیم باشخص.
 • مرحله پنجم” فعال سازی قانون جذب و استفاده از آن، مهارت های ارتباطی و تکنیک های ان ال پی
 • مرحله ششم” برقراری ارتباط کلامی و غیر کلامی، نحوه صحبت کردن صحیح، نحوه ارسال پیام، زبان بدن، ترغیب شخص به ایجاد رابطه، ایجاد احساس عشق در فرد.

 

کتاب بازگشت به عشق

استفاده از تکنیک های این کتاب در کنار دعا کردن در درگاه پروردگار میتواند موفقیت ما را در بازگشت عشق تضمین کند. اگر نگاهی به زندگی آدم های موفق بندازید، کسانی که جایگاه اجتماعی برتر را دارند، افرادی که از لحاظ موفقیت های شغلی در صدر قرار دارند و یا اشخاصی که در روابط اجتماعی و عاطفی خود موفق هستند آنهایی که احساس خوشبختی می کنند، در زندگی آنها ردی از فرشته ها و یا این نامه نوشتن ها و تصویر سازی های آرزو کردن ها نمیبینید. انسان های موفق در زندگی و روابط خود نیز موفق هستند و دلیل موفقیت آنها ارتباط با فرشتگان نیست بله ایمان به خود است. یک فرد موفق هوش هیجانی بالایی دارد، یک شخص رو به پیشرفت مهارت های ارتباطی قوی دارد. میداند کجا باید صبر کرد، کی باید حرف زد، قبل از حرف زدن و عمل کردن همه چیز را میسنجد. یک شخص موفق احساسات خود را کنترل می کند، توانایی یادگیری خوبی دارد، عقل و مهارت خود را بالاتر از خرافات و احساساتش قرار میدهد برای همین از هر مشکلی پیروز خارج میشود. راه برگرداندن یک شخص صرفا تکیه به معنویات نخواهد بود. شما افراد موفقی را میتوانید پیدا کنید که ایمان قوی هم ندارند اما راه موفق بودن را میدانند. برای موفقیت صد در صد در مراحل ترمیم عشق و یا جذب عشق شما نیاز به علم و تکنیک های روز دارید که با جهان امروزی هماهنگ باشد، در  دانلود کتاب بازگشت به عشق حسین رجب پور تکنیک های ان ال پی، تکنیک های روانکاوی، مهارت های ارتباطی، تکنیک های متقاعد سازی مرحله ای و تکنیک های نفوذ به ناخودآگاه به همراه قانون جذب بیان شده است که میتواند تاثیر بسیار زیاد و چشمگیری روی روابط شکست خورده بذارد.

 

ذکر الله الصمد برای بازگشت معشوق

یک بار آیه الکرسی را تا «هو العلی العظیم» می‌خوانی: اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَوَتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَلاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَوَتِ وَالأَرْضَ وَلاَ یَؤُودُهُ حِفْظُهُمَا وَهُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ؛

و بعد تسبیحات فاطمه زهرا سلام الله علیها را می‌گویی و بعد سه بار سوره توحید «قل هو الله احد» را می‌خوانی و بعد سه بار صلوات می‌گویی: اللهم صل علی محمد و آل محمد؛

و بعد سه بار آیه مبارکه: وَمَنْ یَتَّقِ اللَّهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجًا وَیَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لا یَحْتَسِبُ وَمَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکُلِّ شَیْءٍ قَدْرًا (سوره طلاق آیه ۲ و ۳)
هرکس تقوای الهی پیشه کند، خداوند راه برونشو ( و نجات از مشکلات) برایش فراهم می‌کند و او را از جایی که گمان ندارد روزی می‌دهد، و هرکس بر خداوند توکل کند خدا او را بس است (وکفایت امرش را می‌کند)، خداوند فرمان خود را به انجام می‌رساند، و خدا برای هر چیزی اندازه‌ای قرار داده است.

دعای بازگشت معشوق در سه روز
دعای بازگشت معشوق در سه روز

طلسم قوی برای برگرداندن معشوق

روایت آیت‌الله سید جعفر شبیری زنجانی چنین است: قدرت مند ترین دعای بازگشت معشوق فوری
امام و مرحوم ابوی بالا سر حضرت امام رضا علیه‌السلام، آشیخ حسنعلی را می‌بینند. می‌آیند که با ایشان صحبت کنند، ایشان زیارت می‌خواندند و اشاره می‌کنند بروید جلوی مدرسه حاج ملا جعفر، زیارت را که خواندم، به آنجا می‌آیم.
به آنجا می‌آیند و ظاهراً امام به ایشان می‌گویند: «شما را به این حضرت رضا علیه‌السلام قسم می‌دهیم که علم کیمیا را به ما یاد بدهید.»
ایشان می‌گویند: «اگر همه کوه‌های عالم را طلا کنید، آیا اطمینان دارید که از آنها سوء استفاده‌ای نشود؟»
امام می‌گویند: «نه، اطمینان ندارم.»
می‌گویند: «پس چه اصراری دارید چیزی را که ممکن است موجب خسران شود، یاد بگیرید؟ اما من چیزی را به شما یاد می‌دهم که برایتان خسارتی ندارد و محتاج دیگران هم نمی‌شوید.»
این را نشنیده بودم، بعداً از اخوی بزرگ حاج آقا موسی شنیدم و کاملش را برایم بیان کردند.
ایشان می‌گویند آشیخ می‌گفتند اول آیة‌الکرسی می‌خوانید، بعد تسبیحات حضرت زهرا«سلام الله علیها»، بعد سه قل هو الله و سه صلوات و سه مرتبه « وَمَنْ یَتَّقِ اللَّهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجًا وَیَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لا یَحْتَسِبُ وَمَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکُلِّ شَیْءٍ قَدْرًا» (سوره طلاق، آیات ۲ و ۳٫)
پدرم می‌فرمودند بعد از آن دیگر هیچ وقت محتاج نشدم.

تاثیر دعا برای بازگشت معشوق

دعا کردن یکی از راه هایی است که در ادیان مختلف توصیه شده است برای رسیدن به خواسته ها پاک، اما مسئله ای که از چشم خیلی از خواستاران دعا پنهان است این است که آیا صرفا با دعا کردن می توان کاری کرد تا معشوق ما بازگردد؟

یعنی ما هیچ کاری نکنیم و همه چیز را به خداوند بسپاریم و ما او همه کار ها را برای ما انجام دهد، پروردگار فرموده اند که باید در کنار توکل به او برای اهداف هم تلاش کنیم در نتیجه دعای بی تلاش هیچ وقت ثمر نخواهد داشت، اما اگر این دعا ها را استفاده کنید و در کنار آن از یک شیوه علمی بر اساس روانشناسی عشق برای بازگشت معشوق استفاده کنید می توانید عشق خود را با شش حرکت ساده متقاعد به بازگشت کنید.

برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند.

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

بیشتر بدانیم:

طلسم قوی برای بازگشت معشوق

معجزه بازگشت معشوق

دعای بازگشت معشوق در سه روز

ذکر الله الصمد برای بازگشت معشوق

دعا برای احضار آنی معشوق

دعا برای رفع کدورت و بازگشت معشوق

به نتایج افرادی که کتاب بازگشت عشق را در دوره های سربرگ تازه دریافت کردند گوش کنید.

نظرات بیشتر را میتوانید در کانال تلگرامی سربرگ تازه گوش کنید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫8 نظرها

 1. سلام آقای دکتر عزیز من ستاره .. هستم، وقتی شوهرم ولم کرده بود حاظر نبود برگرده بخدا دست به هر کاری که فکر کنید زدم فال دعا و طلسم انقدر هزینه کردم که باورتون نمیشه حتی ماشینمو فروختم برای پول دعا یک سال هر کار عجیب مسخره ای بگید کردم ولی هیچی به هیچی توی توی گوگل با سایت شما آشنا شدم وقتی این دعا ها رو از نظر علمی برسی کردید و ردش کردید اول حرفتونو باور نکردم راستش گفتم چی میدونه آخه عذر می خوام البته!! اما نظرم راجب مقاله هاتون جذب شد یک روز کامل باور کنید داخل سایتتون چرخ زدم ۱۰۰ تا مقاله خوندم اصلا انگار این مقاله ها خود من بود زندگیم تازه فهمیدم چیکار کردم چقدر وقتمو حدر دادم مشاورینتون اگر اشتباه نکنم خانم گلرویی دوره های شما رو به من معرفی کردن خدا هم ایشون خیر بده هم شمارو باورم نمیشه الان با کمک شما همسرم خودش راضی به صحبت شده میگه میخواد مشکلو حل کنه جایی اینکه جدا بشه خواستم صمیمانه تشکر کنم ازتون دلیل اینکه من توی نظر سنجیتون شرکت نکردم چون نمیخواستم صدام توی کانال باشه برای همین تصمیم گرفتم براتون اینجا پیغام بذارم که دوستانی هم که مثل من زندگیشون رو اسیر ای خرافات کردن شاید بیدار بشن دنبال راه علمی درست باشن به قول شما چیزی که طی چند سال خراب شده با چهار تا کلمه عربی درست نمیشه و نیاز به اجرای تکنیک های روانشناسی داره از صمیم قلب ازتون مچکرم عاشق سایتتونم خدا حفظتون کنه

  1. در پاسخ به ستاره
   سلام دوست عزیز شما به بنده و تیم ما لطف دارید امید وارم که در تمام مراحل زندگیتون موفق و پیروز باشید

 2. من ی نفرو دوسش دارم😔خیلی هم زیاد
  ولی اون نمیدونه
  منم از حالش خبردار نیستم
  چ دعایی بخونم ک باهم ارتباط برقرار کنیم،

  1. در پاسخ به دختررویاها
   سلام عرض شد دوست عزیز در همین مقاله نوشته شده بجای دعا از چه چیزی باید استفاده کنید

 3. سلام راستش وقتی اول دعا رو دیدم توی سایت شما خیلی تعجب کردم گفتم آخه یه سایت روانشناسی چرا باید راجب دعا حرف بزنه بعد که مقالات رو خوندم به دوتا نتیجه رسیدم یکی اینکه شما سعی کردید نشون بدید که طلسم خرافاته و دعا هم بدون عمل مستجاب نمیشه و مورد بعدی اینکه راه حل بازگشت عشق رو به صورت علمی گفتید و این باعث شد ممتوجه بشم کارتون چقدر دقیقه و چیزی که بهش رسیدم اینکه راجب دعا کردن در نزد پروردگار گفتید من از وقتی شروع کردم در کنار اجرای مراحل شما به خدا هم دعا کنم واقعا حال خودم ۳۶۰ در جه تغییر کرده و تونستم تکنیک ها رو درست انجام بدم امروز صبح هم عشقم بهم پیام داد و من اینو مدیون راهنمایی های شما و تیم خوبتون هستم از همتون تشکر می کنم مخصوصا از سرکار خانم پیرزاده که این همه من رو کمک کردن

  1. در پاسخ به مونا
   سلام دوست عزیز ممنونم ازتون شما به بنده و تیم سربرگ تازه لطف دارید هدف ما ارائه بهترین خدمات به کاربرانمون هست

 4. سلام من یکم راجب شما تحقیق کردم ویس های شرکت کنندگان توی کانالتون رو گوش کردم مثل اینکه تعداد آدم های راضی از شما خیلی زیاده تصمیم گرفتم شانسم رو با شما امتحان کنم فقط یه سوال دارم شما توی این دوره ها علاوه بر تکنیک های ان ال پی و جذب دعا های قرآنی هم میدید؟

  1. در پاسخ به پرستار
   سلام عرض شد. خیر دوره ها راجب دعا نیست راجب روانشناسی مهارت ارتباطی تکنیک های ان ال پی و قانون جذب …. هست. در همین مقاله هم نوشته شده دعا خرافات هست مگر دعای قرآنی که اون هم برای کمک گرفتن از خدا هست نه اینکه همه کار ها رو برای ما بکنه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید