بازگشت به رابطه

چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم

به چه روشی یک رابطه مشکل دار را درست کنیم

چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم

 

سلام این مقاله برای اشخاصی مفید است که به دنبال پاسخ این سوال ها هستند..! چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم  بهترین راه برای برگرداندن عشقم؟ راه های برگرداندن دوست دختر  چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم .  چگونه عشق ازدست رفته خود را برگردانیم . چگونه یک رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم  چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم  چگونه یک رابطه را دوباره بسازیم   راه های برگرداندن همسر . چگونه اعتماد از دست رفته را برگردانیم؟  بازگشت به رابطه  چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم برگرداندن دوست پسر  برگرداندن عشق قبلی

کتاب بازگشت به عشق

شما میتونید با مشاهده این کلیپ آموزشی مراحل بازگشت عشق را یاد بگیرید و سپس در انتهای این مطلب روی لینک دانلود کتاب بازگشت عشق کلیک کنید و کتاب را هم دریافت کنید.

کتاب بازگشت به عشق برای ازدواج نوشته حسین رجب پور، این کتاب به کنترل احساسات، کنترل هوش هیجانی شما کمک می کنه کتاب بازگشت به عشق به شما کمک میکنه دید روشنی به رابطه خودتون داشته باشید، که آیا عشقی که قصد برگرداندن آن را با کمک کتاب بازگشت به عشق دارید فرد مناسبی هست و یا صرفا بخاطر وابستگی های کورکورانه و ضعف های احساسی میخواهید این فرد را برگردانید. وقتی این مرحله را انجام بدید میتوانید وابستگی و ضعف خود رو کنترل کنید و این کار به شما کمک میکنه تا کار های درست و تکنیک های کتاب رو انجام بدید و دیگر اشتباهی مرتکب نشید. در کتاب بازگشت به عشق شما با مفهوم ناخودآگاه آشنا میشوید و ریشه های روانی عشق و وابستگی رو بهتر میشناید و این مهارت کمک میکنه شما بتونید هر کسی رو وابسته خودتون بکنید.

این کتاب به آموزش تکنیک های NLP عشق، تکنیک های نفوذ به ضمیر ناخودآگاه، تکنیک های برنامه ریزی عصبی کلامی، قانون جذب عشق، تکنیک های روانکاوی، تکنیک های ایجاد احساس عشق، ایجاد حسادت، کنجکاوی و ترس، میپردازد. با کمک کتاب بازگشت به عشق برای هدف ازدواج شما مهارت های ارتباطی، فن بیان، زبان بدن و تحلیل رفتار طرف مقابل رو یاد میگیرید.

چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم

برقراری ارتباط بین پسر و دختر باعث برطرف شدن نیازهای زیادی از هر دو طرف می شود. در نتیجه وابستگی شدیدی بین مرد و زن بوجود میاید، در طول رابطه دوستی ممکن است یکسری رویداد ها سبب ایجاد فاصله و یا قطع ارتباط بین مرد و زن شود از این رو بعد از جدایی معمولا فرد دچار افسردگی و سردرگمی خواهد شد. و تمام ذهن و وقت خود را صرف بازگشت به رابطه و برگرداندن عشق از دست رفته خود خواهد کرد.

اینکه تلاش کنیم عشق خود را به رابطه بازگردانیم یا بدنبال پاسخ سوال چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم بودن کار اشتباهی نیست و تلاش هایی که در مسیر ترمیم رابطه از دست رفته انجام میدهیم یک مکانیزم کاملا طبیعی هست. اگر شما باتمام وجود تصمیم دارید هر جوری که شده همسر یا دوست خود رابرگردانید و تمام تمرکز خود را روی راه های برگرداندن یک رابطه گذاشتید نباید نا امید شوید همه چیز قابل ترمیم هست حتی رابطه که دچار شکست شده ویا اعتماد از دست رفته.

برگرداندن عشق قبلی

آیا برگرداندن عشق از دست رفته صحیح است؟

من هم با شما موافق هستم اینکه یک عشق یا یک رابطه را بخواهیم برگردانیم و از دوباره بسازیم طبیعی است اما در این بین نکاتی هم وجود دارد:

۱٫آیا طرف مقابل ما ارزش بازگرداندن را دارد؟

۲٫برای اینکه رابطه خود را برگردانم چه بهایی باید پرداخت کنم؟

۳٫آیا میتوانم معایب خود را از بین ببرم؟

۴٫آیا بعد از ترمیم رابطه توانایی فراموشی اتفاقات ناخوشایند را دارم؟

۵٫آیا واقعا عاشق او هستم یا احساس من فقط یک عادت است؟

اگر با پاسخ دادن به این سوال ها باز هم احساس کردید که تصمیم شما برای بازگشت به رابطه صحیح است پس دست بکار شوید!

اکثر افراد وقتی در یک رابطه دچار شکست می شوند برای اینکه عشق خود را بازگردانند اشتباهاتی انجام می دهند که نه تنها کمکی به ترمیم رابطه ازدست رفته نخواهد کرد بلکه تاثیر کاملا منفی روی روند بازگشت خواهد گذاشت.

چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم

 چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم راه های برگرداندن عشق از دست رفته راه های برگرداندن معشوق برگرداندن دختر به رابطه
چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم

اشتباهات خطر ناک

۱٫تماس گرفتن و پیام دادن بصورت مکرر

قطعا شما با این نگرش به موضوع نگاه می کنید که اگر با او تماس نگیرم و همیشه وجود خود را اثبات نکنم عشقم من را فراموش خواهد کرد. اما از تماس های مدام و پیام های مکرر فقط یک چیز نصیب شما می شود (پیام ها و تماس های بی پاسخ) دلیل این اتفاق این است که وقتی طرف مقابل شما با این حجم از تماس و پیام روبرو می شود نسبت به شما یک احساس منفی پیدا می کند. وقتی شما مدام این احساس را افزایش می دهید مانند یک نیروی گریز از مرکز عمل میکنید و بیشتر باعث دورشدن عشق خود می شوید.

۲٫التماس کردن و ایجاد ترحم و دلسوزی

غریزه شما بر این موضوع پافشاری دارد که اگر طرف مقابل حس و حال بد من را ببیند دلش برایم خواهد سوخت وقطعا برمی گردد تا من را از این حال نجات دهد، در صورت انجام این اشتباه دو حالت رخ می دهد عشقتان شما را فردی ضعیف و بدون ارزش قلمداد می کند یا نهایتا بخاطر دلسوزی به رابطه باز می گردد، که امکانش بسیار کم است، اما اگر این تفاق افتاد و شما موفق شدید در نظر داشته باشید طرف مقابلتان تا حدی میتوند به دلیل دلسوزی در یک رابطه اجباری بماند و این رابطه دوامی نخواهد داشت جدای از ان رابطه ای که بر اساس دلسوزی باشد هیچ ثمری نخواهد داشت.

۳٫در همه حالت در دسترس بودن

اینکه ما همیشه در دسترس باشیم شاید از نظرمان کار درستی باشد ولی نتیجه عکس دارد. به احتمال زیاد اینکار را انجام دادید ولی نتیجه ای نگرفتید، مانند ک غلام و برده عمل کردن باعث می شود استقلال شخصیتی خود را از دست بدهیم و نه تنها کمکی به برگرداندن عشق قبلی نمی کند بلکه از ما یک ابزار بی اهمیت خواهد ساخت.

۴٫ابراز احساسات

در روز بارها به او بگویم که چقدر عاشقش هستم خب نتیجه چیست؟ آیا او از احساس قلبتان بی خبر است؟ اینکه مدام در گوشش یا با پیام و از طریق دوستان بگویم عاشق او هستیم فقط و فقط خود را شخصی ضعیف و بدون عزت نفس نشان داده ایم.

۵٫نگرانی راجب اینکه عشقم با کس دیگری آشنا شود

احتمال بروز این اتفاق هست، شخصی که در یک رابطه است بعد از جدایی حداقل به ۶ ماه زمان نیاز دارد تا وارد یک رابطه جدید بشود اگر زودتر از این مدت رابطه جدیدی را شروع کنند قطعا دچار مشکل خواهد شد. زیرا این رابطه قطعا واکنشی خواهد بود و دوام زیادی نخواهد داشت، بعد از جدای خلع هایی بوجود خواهد آمد اگر طرف شما برای پر کردن این خلع های عاطفی با شخص دیگری وارد رابطه بشود نباید زیاد نگران باشید در واقع این موضوع کاملا هم بد نیست!

۶٫تهدید کردن

وقتی رابطه خود را از دست رفته می بینید و التماس و اصرار بی فایده بوده با خود می گوید باید تهدیدش کنم تا برگردد تنها راه همین است، اما تنها اتفاقی که با این کار روی می دهد از بین رفتن اعتماد عشقتان به شماست.

۷٫توهم توطئه

بجای اینکه مشکلات رابطه خود را بشناسید فقط در این تصور فرو می روید که دیگران تحمل خوشبختی و رابطه زیبای شما را نداشتند، پس به همین دلیل رابطه شما را برهم زدن اما اگر کمی احساسات را کنار بگذارید و عقلانی فکر کنید دشمنی نخواهید دید.

شاید با مطالعه این مقاله نا امید شده باشید و با خود بگوید من این اشتباهات را انجام دادم و دیگر راهی نیست،! اما برعکس شما هنوز هم می توانید رابطه دوستی خود را ترمیم کنید برای اینکار نیاز به یادگیری یک سری مهارت ها دارید.

میتوان در ۴ مرحله رابطه خود را ترمیم کرد:

مرحله اول قطع کامل ارتباط

دیگر تماس نگیرید

پیام ارسال نکنید

کسی را واسطه نکنید

چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم
چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم

مرحله دوم چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم

مرحله دوم راه های برگرداندن عشق قبلی مربوط به زمان قطع ارتباط است. تکنیک ها و اقداماتی که شما باید در زمان قطع ارتباط انجام بدهید تا در مسیر برگرداندن عشق رفته پیشرفت کنید.

در مرحله دوم راه های برگرداندن دوست دختر شما باید احساس منفی که در طول رابطه و زمان تنش رابطه بوجود آمده است را ازبین ببرید تا زمانی که این احساس منفی نسبت به شما وجود داشته باشد تمام اقدامات شما با واکنش منفی مواجه خواهد شد.

مرحله سوم چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم

در مرحله سوم شما باید با کمک قانون جذب و تکنیک های ان ال پی (برنامه ریزی عصبی کلامی) خودتان را در ناخودآگاه عشقتان با احساس مثبت مرتبط کنید، باید باور وی را نسبت به رابطه و خود و آینده رابطه تغییر دهید تا ناخودآگاه ایشان متقاعد شود، بازگشت به رابطه اشتباه نیست با انجام این نکات ما قادر خواهیم بود عشقمان را به رابطه برگردانیم.

مرحله چهارم چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم

در مرحله چهارم باید با استفاده از قانون جذب و ان ال پی ارتباط غیر مستقیم را با ناخودآگاه عشقمان برقرار کنیم این کار اهمیت زیادی دارد و اگر بصورت درست انجام شود می توانیم عشقمان را به رابطه برگردانیم. در این مرحله از نظریه پروانه ای و نظریه شش درجه جدایی استفاده می شود.

مرحله پنجم چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم

مرحله پنجم مرحله آخر است که باید به بهترین شکل ممکن و با تمرکز و دقت انجام پذیرد این مرحله شامل برقراری ارتباط مستقیم، تاثیر گذاری مستقیم است، برای اینکه مرحله پنجم بصورت عالی اجرا شود شما باید با تکنیک های پیام دادن زبان بدن تکنیک های ارتباطی مستقیم تکنیک های صحبت کردن راجب خود آشنایی کامل داشته باشید.

ادامه مراحل که بصورت تخصصی میباشد را میتوانید از طریق تلگرام دریافت کنید:

ادامه این مراحل شامل تکنیک های nlp عشق میباشد که بصورت خصوصی ارسال می شود.

همچنین می توانید پرسش های خود را به صورت رایگان در مورد این مراحل ارسال کنید تا در اسرع وقت پاسخ دریافت کنید شود.

تماس فقط از طریق تلگرام یا واتس آپ :

تلگرام telegram

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم

مقالات مرتبط:                              ارتباط با ما

چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم

زبان بدن در عشق

دینامیک های مرد و زن

چگونه با اعتماد بنفس بنظر برسیم

چگونه عشقمان را عاشق خود کنیم

لینک کانال تلگرام: sarbargetaze

سربرگ تازه یک سایت خسته کننده و بی هدف نیست، سربرگ تازه یک سایت تخصصی در زمینه ان ال پی و قانون جذب می باشد. من حسین رجب پور نویسنده مقالات سایت و محقق در زمینه قانون جذب و ان ال پی هستم.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

  1. مقاله چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم خیلی قشنگ بود انگار داشت راجب من حرف می زد خوندمش و دقیقا همین اشتباهاتی که شما گفتید نکنید من بارها تکرار کردم دیگه نمی دونستم چیکار کنم آخه واقعا حالم خیلی بده منم میخوام رابطه شکست خورده خودم رو ترمیم کنم تورو خدا بگید راهش چیه تعریفتون رو خیلی شنیدم شنیدم راه کاراتون خیلی خوبه به منم کمک کنید

    1. این که ما چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم ابتدا نیاز به یادگیری تکنیک های روانکاوی ان ال پی دارد شما باید احساس منفی بوجود آمده در رابطه خود را ازبین ببرید سپس احساس مثبت بوجود بیاورید تا شرایط برای اجرای تکنیک ها ترمیم یک رابطه شکست خورده فراهم شود. برای آشنایی با تکنیک های چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنید میتونید دز موسسه سربرگ تازه عضو بشید. برای آشنایی با تکنیک ها میتونید به بخش ارتباط با ما از منی بالایی سایت مراجعه کنید و سوالات خودتون را از مدیر روابط عمومی موسسه سربرگ تازه بپرسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید