بازگشت به رابطهمقالات

برگرداندن مرد به رابطه_برگرداندن زن به رابطه

بازگرداندن مرد به زندگی

برگرداندن مرد به رابطه

برگرداندن مرد به رابطه نیاز مند شناخت و درک بالا از آن مرد و مهارت های ارتباطی است، اکثر زنان برای برگرداندن مرد به رابطه دست به کار هایی میزنند که نتیجه منفی دارد، اگر یک زن بخواهد مردی را به رابطه با خود برگرداند، باید جایگاه زنانگی اش را بشناسد، نباید نسنجیده و از روی احساس و یا با راهنمایی غلط دوستان شرایط رابطه خود را بدتر کند. با تحقیقات رفتار شناسی که ما در تیم سربرگ تازه انجام داده ایم، اشتباهات رایج زنان در شرایط تنش زا و جدایی مورد بررسی قرار گرفت، با چند مورد از رفتار های مشترک زنان در زندگی های زناشویی و روابط عاطفی آشنا شوید.

 • فرد با بروز مشکل یا بخاطر هر مسئله ای شروع به پرخواشگری می کند.
 • تمام اطرافیان را از مشکلات و مسائل شخصی رابطه با خبر می کند.
 • برای بهتر شدن رابطه التماس اصرار می کند.
 • با رابطه جدید سعی می کند حسادت مرد مورد نظر خود را تحریک کند.
 • هیچ واکنشی نشان نمی دهد.
 • خط قرمز ها را رد می کند.

کتابی برای بازگشت مردان به زندگی

من حسین رجب پور هستم، محقق و نویسنده. تقریبا ۶ سال است که در زمینه روانشاسی عشق، تکنیک های nlp، قانون جذب و مهارت های ارتباطی، کار های تحقیقاتی و نویسندگی انجام میدم، ۴ سال پیش با تشکیل تیم سربرگ تازه، فعالیت منحصر به فردی را در زمینه آموزش های مهارت های زندگی زناشویی و پیشرفت در روابط عاطفی، آغاز کردیم. در سال دوم تاسیس سربرگ تازه، بود که نتیجه سالها تحقیقات در زمینه نرمیم روابط را تحت قالب کتاب بازگشت به رابطه منتشر کردیم، ویدیوی که براتون آماده کردیم، اطلاعات کامل و مفیدی راجب این کتاب در اختیارتون قرار میده.

بازگشت مرد به رابطه

سوال های که تقریبا یک بار ذهن هر شخصی را به خود مشغول کرده است! راه های برگرداندن مرد به رابطه چیست؟ آیا پسری که رفته است برمی گردد؟ برای برگرداندن مرد به رابطه چه عکسی باید روی پروفایلم بذارم! آیا باید برای بازگرداندن مرد به رابطه باید به او بفهمانم چقدر بدون او حالم بد است؟ اگر بفهمانم که چقدر عاشقش هستم در برگرداندن مرد به رابطه به من کمک می کند؟ یا بهترین راه های برگرداندن عشقمان پیگیری و حضور مداوم است؟ تکالیف برای برگرداندن عشقمان چیست؟ اما اگر کمی فکر کنیم و احساسات خود را کنترل کنیم متوجه میشویم که این اقدام ها چقدر اشتباه هستند. سوالات دیگری که ذهن شما را مانند خوره می خورد تا یک راه پیدا کنید برای برگرداندن مرد به رابطه جای هیچ نگرانی نیست اگر روزی مردی را عاشق خود کرده اید پس قطعا باز هم می توانید با روشی صحیح و درست این کار را تکرار کنید کافی است از روش درست برای متقاعد کردن مرد خود استفاده کنید.

اما پیش از هر کاری سوالات زیر را پاسخ بدید، اگر نتیجه مثبت بود احتمال موفقیت شما بسیار زیاد است.

 • آیا طرف مقابل ما ارزش بازگرداندن را دارد؟
 • برای اینکه رابطه خود را برگردانم چه بهایی باید پرداخت کنم؟
 • آیا می توانم معایب خود را از بین ببرم؟
 • آیا بعد از ترمیم رابطه توانایی فراموشی اتفاقات ناخوشایند را دارم؟
 • آیا واقعا عاشق او هستم یا احساس من فقط یک عادت است؟
برگرداندن مرد به رابطه
برگرداندن مرد به رابطه

اشتباهاتی که در برگشت مردان تاثیر منفی دارد.

برای رسیدن به هر هدفی باید در قدم اول موانع موفقیت را ازبین برد، هدف برگرداندن مرد به رابطه مانند هر هدف دیگری موانع خود را دارد. این موانع می تواند هر چیزی باشد. موفقیت شما بستگی به خودتان دارد، به این که چقدر برای برگرداندن مرد زندگی خود آماده هستید. اما چقدر برای اینکار اطلاعات دارید؟ احساسات یکی از موانع مهم مراحل برگرداندن مرد به رابطه است. احساسات باعث می شود شما اشتباهات زیادی را مرتکب شوید. پس در این مسیر باید به احساسات خود مسلط باشید، نباید عجولانه رفتار کنید، نباید نسنجیده تصمیم بگیرید، نباید کنترل خود را از دست بدهید و عصبی بشید.

مهارت ارتباطی و سیاست رفتاری دو فاکتوری هستند که می توانند از شما فردی با هوش عاطفی بالا بسازند، افرادی که از هوش عاطفی مناسبی برخوردار هستند، دچار اشتباهات رایج در روابط نمی شوند، این افراد تسلط کاملی بر احساسات خود و واکنش های لحظه ای دارند، در نتیجه با مشکلات ناخواسته در رابطه غافلگیر نمی شوند. سرنوشت اکثر رابطه ها در دوران بحران آن رابطه مشخص می شود، یعنی رفتار شما در زمان سردی یا جدایی مشخص می کند که آیا این رابطه به حالت قبل برمی گردد و یا برای همیشه تمام می شود. از این رو تمام اقدامات و واکنش های شما حیاطی هستند، نگران نباشید در ادامه به شما خواهم گفت چگونه این شرایط را کنترل کنید.

طرح ذهنی مردان در روابط

طرف مقابل شما ممکن است یک بازی ذهنی راه بی اندازد، کار های عجیبی بکند که شما واکنش نشان دهید، مثلا اعلام کند وارد یک رابطه جدید شده است، یا شما را تحریک کند به اصطلاح با دست پس بزند و با پا پیش بکشد. یا حتی سعی کند شما خود را مقصر کامل بدانید و عذاب وجدان داشته باشید. حتی ممکن است بیش از حد آتش جدایی را تند کند تا شما فکر کنید اگر عجله نکنید کار از کار خواهد گذشت، در شرایط جدایی با مردان همیشه پیچیدگی های خاصی وجود دارد، اکثرا این بازی های ذهنی ناخودآگاه هستند و عمدی هم پشت این رفتار ها نیست، ولی چون خود مرد هم دچار فوران احساسات ناشی از جدایی می شود احتمال بروز این نوع رفتار ها وجود دارد.پس همیشه هشیار باشید، هر اتفاقی افتاد، هر خبری شنیدید قبل از آنکه اقدامی انجام دهید، با کنترل احساسات تحلیل کنید و سپس تصمیم بگیرد.

برگرداندن مرد به رابطه
برگرداندن مرد به رابطه

راه های برگرداندن مردان به زندگی کدامند؟

اجازه بدید باهم بخشی از تکنیک هایی که در دوره های بازگشت به عشق در سربرگ تازه آموزش داده می شود را مرور کنیم. پیش تر چند باید و نباید را با هم بررسی کردیم، اما مهمترین بخش قطعا تکنیک شش مرحله ای بازگشت به عشق است. هر فصل از کتاب به یک مرحله از این تکنیک ها می پردازد، به جرعت می توانیم بگویم، تکنیک شش مرحله بازگشت عشق کامل ترین و علمی ترین منبعی است که می توان از آن نتایج مثبت زیادی دریافت کرد، در انتهای این مطلب شما می توانید این کتاب را دانلود کنید.

میتوان در ۴ مرحله رابطه خود را ترمیم کرد:
 • مرحله اول قطع کامل ارتباط
 • دیگر تماس نگیرید
 • پیام ارسال نکنید
 • کسی را واسطه نکنید
برگرداندن مرد به رابطه
برگرداندن مرد به رابط

دومین قدم برای برگرداندن یک مرد

مرحله دوم یک مرحله تحلیلی است که نیاز به یادگیری تکنیک های رفتار شناسی و تکنیک تحلیل دارد. در این مرحله به شما آموزش داده میشود که چگونه اشتباهات خود را بشناسید (برخی از رفتار ها شاید در ظاهر بد نباشند اما از لحاظ روانکاوی تاثیرات منفی دارند)، چگونه کمبود های رابطه را تشخیص دهید، چگونه نکات منفی را تبدیل به نکات مثبت کنید، و تاثیر منفی آنها را ازبین ببرید. در مرحله اول شما به تکنیک های پایه ای روانکاوی نیاز دارید، در نظر داشته باشید بدون اجرای درست این مراحل هیچ اتفاق مثبتی نخواهد افتاد. اگر میخواهیم از دری رد بشیم حتما باید کلید در را داشته باشیم. پس در مرحله اول شما باید تشخیص دهید دقیقا چه عواملی باعث سردی یا مشکل در رابطه شده است، سپس راه مقابله با آن را یاد بگیرید تا بتوانید به مرحله بعدی بروید.

سومین حرکت برای بازگشت مردان

در این مرحله شما باید ارتقا پیدا کنید و تبدیل به بهترین ورژن از خودتان بشوید. این مرحله از دوره های بازگشت به عشق به شما کمک می کنه یکسری ویژگی ها را ارتقا بدید و مزیت ها و نکات مثبت جدید به خودتون اضافه کنید. مواردی مانند:

 • اعتماد به نفس
 • خود باوری
 • پیشرفت تحصیلی شغلی
 • پیشرفت اجتماعی
 • مهارت در زبان بدن
 • کنترل ارتعاش
 • فن بیان

مرحله چهارم متقاعد سازی مردان

چهارمین مرحله برگرداندن مرد به رابطه مرحله تاثیر گذاری بر ناخودآگاه مردان است. در این مرحله شما باید از طریق نشان دادن موفقیت ها و ویژگی های خود استفاده کنید تا توجه شخص مورد نظر خودتون رو جلب کنید. اگر با طرف مقابل خودتان ارتباط ندارید جای نگرانی نیست، اولا باید بدانید این شرایط کاملا طبیعی است، تنها ۱ درصد از افراد هستند که به عشق خود همکار، همکلاسی، فامیل و همسایه هستند و یا دوستان مشترک دارند. ۹۹ در صد مردم در روابط بعد از جدایی از هم خبر کاملی ندارن. در این شرایط تکنیک هایی وجود دارد که به شما کمک می کند، مانند: نظریه اثر پروانه ای، قانون جذب و قانون ارتعاش.

مرحله پنجم ایجاد ارتباط با یک مرد

در پنجمین مرحله شما باید ارتباط غیر مستقیم خود را تقویت کنید. باید برای تمام رفتار خود استراتژی مشخص و برنامه ریزی شده داشته باشید، مثلا عکس هایی که در شبکات اجتماعی منتشر میکنید از یک الگوی روانشناسی پیروی کند، ارتباط با اطرافیان خود و اطرافیان طرف مقابل باید هدف مند باشد، در این مرحله شما باید اقداماتی برای تحریک احساسات طرف مقابل انجام بدید، تحریک احساساتی مانند: کنجکاوی، حسادت، عشق، دلتنگی …

مرحله شش ارتباط مستقیم با یک مرد

در مرحله شش شما باید ارتباط خود را ارتقا بدید، یعنی ارتباط را از وضعیت ارتباط غیر مستقیم (مرحله چهار و پنج) به وضعیت ارتباط مستقیم برسانید، در این مرحله شما باید اولین ارتباط خود را با پیام آغاز کنید، پیامی که در مرحله شش ارسال میشود از یکسری اصول و قواعد خاصی پیروی می کند، نکات بسیار زیادی هستند که در زمان ارتباط نباید استفاده شوند و موارد و نکات زیادی هم هستند که با توجه به شرایط باید به کار گرفته شوند. چند مورد از مهارت ها و تکنیک های مورد نیاز در مرحله شش را بیان می کنیم.

 • فن بیان
 • زبان بدن
 • مهارت ارتباطی
 • اعتماد به نفس
 • درک
 • هوش عاطفی بالا
 • هوش هیجانی بالا
 • مدیریت ارتباط
 • مدیریت احساس

کتاب بازگشت به عشق حسین رجب پور

در این کتاب شش مرحله بازگشت به عشق بصورت کاما آموزش داده میشود. یک فرد موفق هوش هیجانی بالایی دارد، یک شخص رو به پیشرفت مهارت های ارتباطی قوی دارد. میداند کجا باید صبر کرد، کی باید حرف زد، قبل از حرف زدن و عمل کردن همه چیز را میسنجد. یک شخص موفق احساسات خود را کنترل می کند، توانایی یادگیری خوبی دارد، عقل و مهارت خود را بالاتر از خرافات و احساساتش قرار میدهد برای همین از هر مشکلی پیروز خارج میشود. راه برگرداندن یک شخص صرفا تکیه به معنویات نخواهد بود. برای موفقیت صد در صد در مراحل ترمیم عشق و یا جذب عشق شما نیاز به علم و تکنیک های روز دارید که با جهان امروزی هماهنگ باشد، در  دانلود کتاب بازگشت به عشق حسین رجب پور تکنیک های ان ال پی، تکنیک های روانکاوی، مهارت های ارتباطی، تکنیک های متقاعد سازی مرحله ای و تکنیک های نفوذ به ناخودآگاه به همراه قانون جذب بیان شده است که میتواند تاثیر بسیار زیاد و چشمگیری روی روابط شکست خورده بذارد.

سربرگ تازه یک سایت خسته کننده و بی هدف نیست، سربرگ تازه یک سایت تخصصی در زمینه ان ال پی و قانون جذب می باشد. من حسین رجب پور نویسنده مقالات سایت و محقق در زمینه قانون جذب و ان ال پی هستم.

برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند.

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

 

مقالات مرتبط:                              ارتباط با ما

وقتی عشقت بلاکت میکنه

زبان بدن در عشق

دینامیک های مرد و زن

اعتماد بنفس چیست

چگونه یک فرد مغرور را عاشق کنیم

خودشیفتگی چیست

جستجو های شما: راههای برگرداندن یک رابطه بازگشت مردان به رابطه برگرداندن زن به رابطه برگرداندن دوست پسر تکالیف برای برگرداندن عشقمان برگشت دوباره به رابطه بهترین راه برای برگرداندن عشقم بازگشت به رابطه تمام شده راههای برگرداندن یک رابطه بازگشت مردان به رابطه برگرداندن زن به رابطه برگرداندن دوست پسر تکالیف برای برگرداندن عشقمان برگشت دوباره به رابطه بهترین راه برای برگرداندن عشقم بازگشت به رابطه تمام شده راههای برگرداندن یک رابطه بازگشت مردان به رابطه برگرداندن زن به رابطه برگرداندن دوست پسر تکالیف برای برگرداندن عشقمان برگشت دوباره به رابطه بهترین راه برای برگرداندن عشقم بازگشت به رابطه تمام شده راههای برگرداندن یک رابطه بازگشت مردان به رابطه برگرداندن زن به رابطه برگرداندن دوست پسر تکالیف برای برگرداندن عشقمان برگشت دوباره به رابطه بهترین راه برای برگرداندن عشقم بازگشت به رابطه تمام شده

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫12 نظرها

 1. سلام آقای رجب پور عزیز من سعیده هستم بهترین بهترین استاد و راهنمایی که باهاش آشنا شدم شمایید خدا خیرتون بده و انشالله سال جدید براتون بهترین سال باشه من دوره ویژه شرکت کردم امروز همسرم زنگ زدن و گفتند که از طلاق صرف نظر کردن و یک فرصت دیگه بمن میدن امشب برای خودم جشن گرفتم و زندگی دوباره خودمو مدیون شمام اول خدا بعد شما. مرسیییی از محبت بیکرانتون

  1. در پاسخ به مرتضوی
   سلام خانم مرتضوی خیلی برای این اتفاق مثبت خوشحال هستم توجه داشته باشید حالا فرصت مناسبی است که از آموزش ها فصل ۴و۵ استفاده کنید برای حفظ رابطه و حواستون را جمع کار هاتون بکنید که خدایی کرده حرف یا کار اشتباهی در این لحظات حساس باعث ایجاد مجدد مشکلات نشه، چون تعداد کامنت ها زیاده و سرم هم بسیار شلوغه اگر سوالی داشتید و یا کمک بیشتری خواستید به تیم پشتیبانی پیام بدید بدون هزینه کمکتون می کنند. موفق و پیروز باشید

 2. سلام خدمت تیم سربرگ تازه دختر خاله من شمارو بمن معرفی کردن و توی جلسات و آموزش هاتون شرکت کرده بودند دیدم که شما جواب کامنتها رو میدید خواستم بدونم من همسرم بخاطر وضعیت مالی که بهشون فشار اورد و گیر دادنای من و دعواهای من خونرو ترک کردن و نمیدونم کجا هستند الان دوروزه خانوادشم خبر ندارن میشه یه راهنمایی بکنید من چیکار کنم ولی گوشیشون روشنه و رد تماس میده

  1. در پاسخ به ساره
   سلام عزیزم: رابطه ی انسان ها متقابل است، یعنی رفتارِ هر دو شخص، هم روی یک دیگر تاثیر می گذارد و هم روی رابطه ی آنها. انسان ها در اوایلِ رابطه، براساس معیارها و امتیازاتِ طرف مقابل به سمت او جذب می شوند و رابطه ای را ایجاد می کنند اما در طولِ رابطه به دلیل نبودِ آموزش و مهارت های ارتباطی مشکلاتی به وجود می آید (بعضی از این مشکلات فاحش است و بعضی هم زیر پوستی). هر نوع از این مشکلات می تواند تاثیرات مخربی روی رابطه بگذارد.

   اگر شما مهارت های ارتباطی را ندانید، حتی محبت کردن هم دردسرساز است چه برسد به تنش (اجبار کردنِ شخص به کاری یا انجام کاری خلافِ انتظارِ او یا عدم توانایی در کنترلِ هوش هیجانی در هنگام مشکلات). وقتی این نارضایتی ها در رابطه عادت شود و نیازهای ناخودآگاهِ فرد نادیده بماند رابطه از یک احساسِ لذت بخش تبدیل به یک احساسِ منفی می شود. در واقع تمام نکات مثبت شما محو می شود، در ناخودآگاهِ شخص، شما با احساس منفی مرتبط می شوید. پس طبق طبیعت، انسان سعی می کند با خارج شدن از رابطه، این احساس های منفی را از خود دور کند.

   برای پرسش پاسخ و آموزش مراحل مراحل بازگشت به رابطه می توانید به تیم پشتیبانی از طریق تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید و سوالات خود را رایگان مطرح کنید ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

 3. سلام من الان از دیشب با دوس پسرم کات کردم و بهم خیانت کرده بود فهمیدم و به روش اوردم دست پیش گرفت و منو مقصر کرد و در اخر هرچی بهش زنگ زدم جوابمو نداد و بلاکم کرد به نظر شما چیکار کنم

  1. در پاسخ به yas
   سلام عرض شد شما میتوانید مشکلتان را با تیم پشتیبانی سربرگ تازه درمیان بگذارید تا پاسخ سریعتری دریافت کنید پاسخگویی بصورت رایگان میباشد از طریق تلگرام یا واتس آپ: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

 4. سلام من از عشقم جدا شدم ولی دلیل اینکه شمارمو سیو کرده رو نمیدونم. بعد از چن روز دیدم شمارش برام اومده در حالی که من سیو نکردم نه توو گوشیم نه توو تلگرام لطفا بگید دلیلش چیه؟؟

  1. در پاسخ به متانت
   سلام عرض شد دوست من این اتفاق نه عجیبه نه کوچکترین اهمیتی داره! ما توی کار تلفن همراه هم نیستیم که بدونیم چرا شمارشون توی گوشی شما هست!

 5. سلام جناب رجب پور.خداقوت.من ۸سال خواستگاری دارم ایشون از همان ابتدایه اشنایی به خواستگاری بنده آمدن وخانوادم ازایشکن خواستن شرایطشوفراهم کنه چون ایشون درابتداسربازبودن.دراین مدت بعدازاتمام سربازی شروع به کارکردن.ودرکارهایه پروژه ای ساخت سکوهای نفت وگازمشعول هستن.خانوادم بازبه کارشون ایرادگرفتن بعدازاینهمه رفت وامدوخاسنگاری دراین چندسال.وبالاخره جوابی دادن که منفی بود.این خانواده ناراحت شدن ودیگه خبرخاصی ازشون نشد.پدرم قلبن راصی بودن اماسخت میگرفت تاشرایط کارشواکی کنه.وطوری باشه که کارش ماموریتی نباشه..بهمین دلیل پدرم باخانوادشون تماس گرفت ونشون دادکه جوابش نه نیست.اماایندفعه خانواده خاستگارم و خود اقاپسر تمایلشون کم شده و سردشدن.چون طولانی شده بود.من نمیخام این موضوع تمام بشه.خواهشاراهنماییم کنیدچکارکنم تاهمه چی دوباره درست بشه؟خیلی روحیم داعونه خواهساهمبنجا جوابمو بفرمایید.سپاسگزارم

  1. در پاسخ به محبت
   سلام عرض شد شما باید در تلگرام یا واتس آپ به تیم پشتیبانی پیام ارسال کنید تا راهنمایتون کنند: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

 6. سلام جناب آفای حسین پور.بنده پیغامم را دو بار نوشتم اما ثبت نشده .بکبار ثبت شداماخودبخود پاک شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید