بازگشت به رابطهمقالات

برگرداندن مرد به رابطه_برگرداندن زن به رابطه

بازگرداندن مرد به زندگی

برگرداندن مرد به رابطه

برگرداندن مرد به رابطه صرفا با تماس گرفتن و خواهش کردن یا ارسال واسطه امکان پذیر نخواهد بود برای اینکه بتوانیم در برگرداندن مرد به رابطه موفق شویم باید یک برنامه ریزی مشخص و اصولی داشته باشیم باید اطلاعات کافی راجب مردی که قصد داریم او را به رابطه برگردانیم جمع کنیم، باید بجای کمک گرفتن از غریزه از علم روانشناسی استفاده کنیم تا ناخودآگاه مرد مورد نظر خود را برنامه ریزی کنیم تا او را مجدد به رابطه عاشقانه برگردانیم.

کلیپ آموزشی بازگشت عشق

شما میتونید با مشاهده این کلیپ آموزشی مراحل بازگشت عشق را یاد بگیرید و سپس در انتهای این مطلب روی لینک دانلود کتاب بازگشت عشق کلیک کنید و کتاب را هم دریافت کنید.

بازگرداندن مرد به رابطه

سوال های که تقریبا یک بار ذهن هر شخصی را به خود مشغول کرده است! راه های برگرداندن مرد به رابطه چیست؟ آیا پسری که رفته است برمی گردد؟ برای برگرداندن مرد به رابطه چه عکسی باید روی پروفایلم بذارم! برای بازگرداندن مرد به رابطه باید به او بفهمانم چقدر بدون او حالم بد است؟ اگر بفهمانم که چقدر عاشقش هستم در برگرداندن مرد به رابطه به من کمک می کند؟ یا بهترین راه های برگرداندن عشقمان پیگیری و حضور مداوم است؟ تکالیف برای برگرداندن عشقمان چیست؟

آیا می توان یک مرد را باز به رابطه برگرداند؟

 سوالات دیگری که ذهن شما را مانند خوره می خورد تا یک راه پیدا کنید برای برگرداندن مرد به رابطه جای هیچ نگرانی نیست اگر روزی مردی را عاشق خود کرده اید پس قطعا باز هم می توانید با روشی صحیح و درست این کار را تکرار کنید کافی است از روش درست برای برگرداندن مرد به رابطه  استفاده کنید، نمی خواهم بگویم راه حلی که تیم سربرگ تازه ارائه می دهد صد در صد تضمینی است اما این تعهد را به شما می دهم که از مطالعه این مقاله و راه حل های برگرداندن مرد به رابطه  هر گز پشیمان نخواهید شد و دست خالی از این سایت بیرون نخواهید رفت، این را می توانید از کسانی که همیشه با ما همراه بوده اند بپرسید.

احساسات خود را بسنجید

برای برگرداندن مرد به رابطه یا برگرداندن زن به رابطه ابتدا باید مواردی را بدانید که در راه برگرداندن مرد یا بر گرداندن زن به رابطه اهمیت زیادی دارد.

۱٫آیا طرف مقابل ما ارزش بازگرداندن را دارد؟

۲٫برای اینکه رابطه خود را برگردانم چه بهایی باید پرداخت کنم؟

۳٫آیا میتوانم معایب خود را از بین ببرم؟

۴٫آیا بعد از ترمیم رابطه توانایی فراموشی اتفاقات ناخوشایند را دارم؟

۵٫آیا واقعا عاشق او هستم یا احساس من فقط یک عادت است؟

اینکه بخواهید عشق خود را به رابطه بازگردانید خواسته قلبی شما است، اما آیا برای بازگرداندن مرد یا بازگرداندن زن به رابطه صرفا تصمیم گرفتن برای بازگرداندن کافی است؟

برگرداندن مرد به رابطه راههای برگرداندن یک رابطه بازگشت مردان به رابطه برگرداندن زن به رابطه برگرداندن دوست پسر تکالیف برای برگرداندن عشقمان برگشت دوباره به رابطه بهترین راه برای برگرداندن عشقم بازگشت به رابطه تمام شده
برگرداندن مرد به رابطه

اشتباهات برای برگرداندن مرد به رابطه

برای رسیدن به هر هدفی باید در قدم اول موانع موفقیت را ازبین برد، هدف برگرداندن مرد به رابطه مانند هر هدف دیگری موانع خود را دارد. این موانع میتواند هر چیزی باشد بستگی به خود شما دارد به این که چقدر برای برگرداندن مرد به رابطه آماده هستید چقدر برای اینکار اطلاعات دارید.

احساسات یکی از موانع مهم مراحل برگرداندن مرد به رابطه  احساسات باعث می شود شما اشتباهات زیادی را مرتکب شوید. پس در این مسیر باید به احساسات خود مسلط باشید، باید عجولانه رفتار کنید، نباید نسنجیده تصمیم بگیرید، نباید کنترل خود را از دست بدهید و عصبی بشید.

بازی ذهنی یک مرد

طرف مقابل شما ممکن است یک بازی ذهنی راه بی اندازد، کار های عجیبی بکند تا باعث شود شما واکنش نشان دهید، مثلا اعلام کند وارد یک رابطه جدید شده است، یا شما را تحریک کند به اصطلاح با دست پس بزند و با پا پیش بکشد. یا حتی سعی کند شما خود را مقصر کامل بدانید و عذاب وجدان داشته باشید.

حتی ممکن است بیش از حد آتش جدایی را تند کند تا شما فکر کنید اگر عجله نکنید کار از کار خواهد گذشت، در شرایط جدایی با مردان همیشه پیچیدگی های خاصی وجود خواهد داشت اکثرا این بازی های ذهنی ناخودآگاه است و عمدی هم پشت این تصمیمات نیست، ولی چون خود مرد هم دچار فوران احساسات ناشی از جدایی می شود احتمال بروز این نوع رفتار ها وجود دارد

پس همیشه هشیار باشید، هر اتفاقی افتاد، هر خبری شنیدید قبل از آنکه اقدامی کنید با کنترل احساسات شرایط را تحلیل کنید سپس تصمیم بگیرد، یکسری اشتباهات دیگر است که توصیه شدید می کنم از آنها دوری کنید مهم ترین این اشتباهات ۷ مورد است که در زیر بیان شده است. اگر شما توسط عشقتان بلاک شدید باید عرض کنم همیشه بلاک شدن به معنی تنفر یا فراموش کردن نیست، وقتی عشقت بلاکت میکنه یعنی چی؟

برگرداندن مرد به رابطه
برگرداندن مرد به رابطه

۱٫تماس گرفتن و پیام دادن بصورت مکرر

قطعا شما با این نگرش به موضوع نگاه میکنید که اگر با او تماس نگیرم و همیشه وجود خود را اثبات نکنم عشقم من را فراموش خواهد کرد. اما از تماس های مدام و پیام های مکرر فقط یک چیز نصیب شما میشود (پیام ها و تماس های بی پاسخ) دلیل این اتفاق این است که وقتی طرف مقابل شما با این حجم از تماس و پیام روبرو میشود نسبت به شما یک احساس منفی پیدا میکند. وقتی شما مدام این احساس را افزایش میدهید مانند یک نیروی گریز از مرکز عمل میکنید و بیشتر باعث دورشدن عشق خود میشوید.

۲٫التماس کردن و ایجاد ترحم و دلسوزی

غریزه شما بر این موضوع پافشاری دارد که اگر طرف مقابل حس و حال بد من را ببیند دلش برایم خواهد سوخت وقطعا برمیگردد تا من را از این حال نجات دهد، در صورت انجام این اشتباه دو حالت رخ میدهد عشقتان شما را فردی ضعیف و بدون ارزش قلمداد میکند یا نهایتا بخاطر دلسوزی به رابطه باز میگردد، که امکانش بسیار کم است، اما اگر این تفاق افتاد و شما موفق شدید در نظر داشته باشید طرف مقابلتان تا حدی میتوند به دلیل دلسوزی در یک رابطه اجباری بماند و این رابطه دوامی نخواهد داشت جدای از ان رابطه ای که بر اساس دلسوزی باشد هیچ ثمری نخواهد داشت.

۳٫در همه حالت در دسترس بودن

اینکه ما همیشه در دسترس باشیم شاید از نظرمان کار درستی باشد ولی نتیجه عکس دارد. به احتمال زیاد اینکار را انجام دادید ولی نتیجه ای نگرفتید، مانند ک غلام و برده عمل کردن باعث میشود استقلال شخصیتی خود را از دست بدهیم و نه تنها کمکی به برگرداندن عشق قبلی نمیکند بلکه از ما یک ابزار بی اهمیت خواهد ساخت.

۴٫ابراز احساسات

در روز بارها به او بگویم که چقدر عاشقش هستم خب نتیجه چیست؟ آیا او از احساس قلبتان بی خبر است؟ اینکه مدام در گوشش با پیام و از طریق دوستان بگویم عاشق هستیم فقط و فقط خود را شخصی ضعیف و بدون عزت نفس نشان داده ایم.

۵٫نگرانی راجب اینکه عشقم با کس دیگری آشنا شود

احتمال بروز این اتفاق هست، شخصی که در یک رابطه است بعد از جدایی حداقل به ۶ ماه زمان نیاز دارد تا وارد یک رابطه جدید بشود اگر زودتر از این مدت رابطه جدیدی را شروع کنند قطعا دچار مشکل خواهد شد. زیرا این رابطه قطعا واکنشی خواهد بود و دوام زیادی نخواهد داشت، بعد از جدای خلع هایی بوجود خواهد آمد اگر طرف شما برای پر کردن این خلع های عاطفی با شخص دیگری وارد رابطه بشود نباید زیاد نگران باشید در واقع این موضوع کاملا هم بد نیست!

۶٫تهدید کردن

وقتی رابطه خود را از دست رفته میبینید و التماس و اصرار بی فایده بوده با خود میگوید باید تهدیدش کنم تا برگردد تنها راه همین است، اما تنها اتفاقی که با این کار روی میدهد از بین رفتن اعتماد عشقتان به شماست.

۷٫توهم توطئه

بجای اینکه مشکلات رابطه خود را بشناسید فقط در این تصور فرو میروید که دیگران تحمل خوشبختی و رابطه زیبای شما را نداشتند، پس به همین دلیل رابطه شما را برهم زدن اما اگر کمی احساسات را کنار بگذارید و عقلانی فکر کنید دشمنی نخواهید دید.

شاید با مطالعه این مقاله نا امید شده باشید و با خود بگوید من این اشتباهات را انجام دادم و دیگر راهی نیست،! اما برعکس شما هنوز هم میتوانید رابطه دوستی خود را ترمیم کنید برای اینکار نیاز به یادگیری یک سری مهارت ها دارید.

میتوان در ۴ مرحله رابطه خود را ترمیم کرد:

مرحله اول قطع کامل ارتباط

دیگر تماس نگیرید

پیام ارسال نکنید

کسی را واسطه نکنید

مرحله دوم راه های برگرداندن مرد به رابطه

مرحله دوم راه های برگرداندن عشق قبلی مربوط به زمان قطع ارتباط است. تکنیک ها و اقداماتی که شما باید در زمان قطع ارتباط انجام بدهید تا در مسیر برگرداندن مرد به رابطه پیشرفت کنید.

در مرحله دوم راه های برگرداندن دوست دختر شما باید احساس منفی که در طول رابطه و زمان تنش رابطه بوجود آمده است را ازبین ببرید تا زمانی که این احساس منفی نسبت به شما وجود داشته باشد تمام اقدامات شما با واکنش منفی مواجه خواهد شد.

مرحله سوم راه های برگرداندن مرد به رابطه

در مرحله سوم شما باید با کمک قانون جذب و تکنکی های ان ال پی (برنامه ریزی عصبی کلامی) خودتان را در ناخودآگاه عشقتان با احساس مثبت مرتبط کنید، باید باور وی را نسبت به رابطه و خود و آینده رابطه تغییر دهید تا ناخودآگاه ایشان متقاعد شو بازگشت به رابطه اشتباه نیست با انجام این نکات ما قادر خواهیم بود عشقمان را به رابطه برگردانیم.

مرحله چهارم راه های برگرداندن مرد به رابطه

در مرحله چهارم باید با استفاده از قانون جذب و ان ال پی ارتباط غیر مستقیم را با ناخودآگاه عشقمان برقرار کنیم این کار اهمیت زیادی دارد و اگر بصورت درست انجام شود میتوانیم عشقمان را به رابطه برگردانیم. در این مرحله از نظریه پروانه ای و نظریه شش درجه جدایی استفاده میشود.

مرحله پنجم راه های برگرداندن مرد به رابطه

مرحله پنجم مرحله آخر است که باید به بهترین شکل ممکن و با تمرکز و دقت انجام پذیرد این مرحله شامل برقراری ارتباط مستقیم، تاثیر گذاری مستقیم است، برای اینکه مرحله پنجم بصورت عالی اجرا شود شما باید با تکنیک های پیام دادن زبان بدن تکنیک های ارتباطی مستقیم تکنیک های صحبت کردن راجب خود آشنایی کامل داشته باشید.

کتاب بازگشت به عشق

یک فرد موفق هوش هیجانی بالایی دارد، یک شخص رو به پیشرفت مهارت های ارتباطی قوی دارد. میداند کجا باید صبر کرد، کی باید حرف زد، قبل از حرف زدن و عمل کردن همه چیز را میسنجد. یک شخص موفق احساسات خود را کنترل می کند، توانایی یادگیری خوبی دارد، عقل و مهارت خود را بالاتر از خرافات و احساساتش قرار میدهد برای همین از هر مشکلی پیروز خارج میشود. راه برگرداندن یک شخص صرفا تکیه به معنویات نخواهد بود. برای موفقیت صد در صد در مراحل ترمیم عشق و یا جذب عشق شما نیاز به علم و تکنیک های روز دارید که با جهان امروزی هماهنگ باشد، در  دانلود کتاب بازگشت به عشق حسین رجب پور تکنیک های ان ال پی، تکنیک های روانکاوی، مهارت های ارتباطی، تکنیک های متقاعد سازی مرحله ای و تکنیک های نفوذ به ناخودآگاه به همراه قانون جذب بیان شده است که میتواند تاثیر بسیار زیاد و چشمگیری روی روابط شکست خورده بذارد.

برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند.

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

 

مقالات مرتبط:                              ارتباط با ما

زبان بدن در عشق

دینامیک های مرد و زن

اعتماد بنفس چیست

چگونه یک فرد مغرور را عاشق کنیم

خودشیفتگی چیست

سربرگ تازه یک سایت خسته کننده و بی هدف نیست، سربرگ تازه یک سایت تخصصی در زمینه ان ال پی و قانون جذب می باشد. من حسین رجب پور نویسنده مقالات سایت و محقق در زمینه قانون جذب و ان ال پی هستم.

جستجو های شما: راههای برگرداندن یک رابطه بازگشت مردان به رابطه برگرداندن زن به رابطه برگرداندن دوست پسر تکالیف برای برگرداندن عشقمان برگشت دوباره به رابطه بهترین راه برای برگرداندن عشقم بازگشت به رابطه تمام شده راههای برگرداندن یک رابطه بازگشت مردان به رابطه برگرداندن زن به رابطه برگرداندن دوست پسر تکالیف برای برگرداندن عشقمان برگشت دوباره به رابطه بهترین راه برای برگرداندن عشقم بازگشت به رابطه تمام شده راههای برگرداندن یک رابطه بازگشت مردان به رابطه برگرداندن زن به رابطه برگرداندن دوست پسر تکالیف برای برگرداندن عشقمان برگشت دوباره به رابطه بهترین راه برای برگرداندن عشقم بازگشت به رابطه تمام شده راههای برگرداندن یک رابطه بازگشت مردان به رابطه برگرداندن زن به رابطه برگرداندن دوست پسر تکالیف برای برگرداندن عشقمان برگشت دوباره به رابطه بهترین راه برای برگرداندن عشقم بازگشت به رابطه تمام شده

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫12 نظرها

 1. سلام آقای رجب پور عزیز من سعیده هستم بهترین بهترین استاد و راهنمایی که باهاش آشنا شدم شمایید خدا خیرتون بده و انشالله سال جدید براتون بهترین سال باشه من دوره ویژه شرکت کردم امروز همسرم زنگ زدن و گفتند که از طلاق صرف نظر کردن و یک فرصت دیگه بمن میدن امشب برای خودم جشن گرفتم و زندگی دوباره خودمو مدیون شمام اول خدا بعد شما. مرسیییی از محبت بیکرانتون

  1. در پاسخ به مرتضوی
   سلام خانم مرتضوی خیلی برای این اتفاق مثبت خوشحال هستم توجه داشته باشید حالا فرصت مناسبی است که از آموزش ها فصل ۴و۵ استفاده کنید برای حفظ رابطه و حواستون را جمع کار هاتون بکنید که خدایی کرده حرف یا کار اشتباهی در این لحظات حساس باعث ایجاد مجدد مشکلات نشه، چون تعداد کامنت ها زیاده و سرم هم بسیار شلوغه اگر سوالی داشتید و یا کمک بیشتری خواستید به تیم پشتیبانی پیام بدید بدون هزینه کمکتون می کنند. موفق و پیروز باشید

 2. سلام خدمت تیم سربرگ تازه دختر خاله من شمارو بمن معرفی کردن و توی جلسات و آموزش هاتون شرکت کرده بودند دیدم که شما جواب کامنتها رو میدید خواستم بدونم من همسرم بخاطر وضعیت مالی که بهشون فشار اورد و گیر دادنای من و دعواهای من خونرو ترک کردن و نمیدونم کجا هستند الان دوروزه خانوادشم خبر ندارن میشه یه راهنمایی بکنید من چیکار کنم ولی گوشیشون روشنه و رد تماس میده

  1. در پاسخ به ساره
   سلام عزیزم: رابطه ی انسان ها متقابل است، یعنی رفتارِ هر دو شخص، هم روی یک دیگر تاثیر می گذارد و هم روی رابطه ی آنها. انسان ها در اوایلِ رابطه، براساس معیارها و امتیازاتِ طرف مقابل به سمت او جذب می شوند و رابطه ای را ایجاد می کنند اما در طولِ رابطه به دلیل نبودِ آموزش و مهارت های ارتباطی مشکلاتی به وجود می آید (بعضی از این مشکلات فاحش است و بعضی هم زیر پوستی). هر نوع از این مشکلات می تواند تاثیرات مخربی روی رابطه بگذارد.

   اگر شما مهارت های ارتباطی را ندانید، حتی محبت کردن هم دردسرساز است چه برسد به تنش (اجبار کردنِ شخص به کاری یا انجام کاری خلافِ انتظارِ او یا عدم توانایی در کنترلِ هوش هیجانی در هنگام مشکلات). وقتی این نارضایتی ها در رابطه عادت شود و نیازهای ناخودآگاهِ فرد نادیده بماند رابطه از یک احساسِ لذت بخش تبدیل به یک احساسِ منفی می شود. در واقع تمام نکات مثبت شما محو می شود، در ناخودآگاهِ شخص، شما با احساس منفی مرتبط می شوید. پس طبق طبیعت، انسان سعی می کند با خارج شدن از رابطه، این احساس های منفی را از خود دور کند.

   برای پرسش پاسخ و آموزش مراحل مراحل بازگشت به رابطه می توانید به تیم پشتیبانی از طریق تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید و سوالات خود را رایگان مطرح کنید ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

 3. سلام من الان از دیشب با دوس پسرم کات کردم و بهم خیانت کرده بود فهمیدم و به روش اوردم دست پیش گرفت و منو مقصر کرد و در اخر هرچی بهش زنگ زدم جوابمو نداد و بلاکم کرد به نظر شما چیکار کنم

  1. در پاسخ به yas
   سلام عرض شد شما میتوانید مشکلتان را با تیم پشتیبانی سربرگ تازه درمیان بگذارید تا پاسخ سریعتری دریافت کنید پاسخگویی بصورت رایگان میباشد از طریق تلگرام یا واتس آپ: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

 4. سلام من از عشقم جدا شدم ولی دلیل اینکه شمارمو سیو کرده رو نمیدونم. بعد از چن روز دیدم شمارش برام اومده در حالی که من سیو نکردم نه توو گوشیم نه توو تلگرام لطفا بگید دلیلش چیه؟؟

  1. در پاسخ به متانت
   سلام عرض شد دوست من این اتفاق نه عجیبه نه کوچکترین اهمیتی داره! ما توی کار تلفن همراه هم نیستیم که بدونیم چرا شمارشون توی گوشی شما هست!

 5. سلام جناب رجب پور.خداقوت.من ۸سال خواستگاری دارم ایشون از همان ابتدایه اشنایی به خواستگاری بنده آمدن وخانوادم ازایشکن خواستن شرایطشوفراهم کنه چون ایشون درابتداسربازبودن.دراین مدت بعدازاتمام سربازی شروع به کارکردن.ودرکارهایه پروژه ای ساخت سکوهای نفت وگازمشعول هستن.خانوادم بازبه کارشون ایرادگرفتن بعدازاینهمه رفت وامدوخاسنگاری دراین چندسال.وبالاخره جوابی دادن که منفی بود.این خانواده ناراحت شدن ودیگه خبرخاصی ازشون نشد.پدرم قلبن راصی بودن اماسخت میگرفت تاشرایط کارشواکی کنه.وطوری باشه که کارش ماموریتی نباشه..بهمین دلیل پدرم باخانوادشون تماس گرفت ونشون دادکه جوابش نه نیست.اماایندفعه خانواده خاستگارم و خود اقاپسر تمایلشون کم شده و سردشدن.چون طولانی شده بود.من نمیخام این موضوع تمام بشه.خواهشاراهنماییم کنیدچکارکنم تاهمه چی دوباره درست بشه؟خیلی روحیم داعونه خواهساهمبنجا جوابمو بفرمایید.سپاسگزارم

  1. در پاسخ به محبت
   سلام عرض شد شما باید در تلگرام یا واتس آپ به تیم پشتیبانی پیام ارسال کنید تا راهنمایتون کنند: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

 6. سلام جناب آفای حسین پور.بنده پیغامم را دو بار نوشتم اما ثبت نشده .بکبار ثبت شداماخودبخود پاک شد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید