بازگشت به رابطه

آیا پسری که رفته برمیگرده-چگونه پسری که رفته را برگردانیم

آیا پسری که رفته برمیگرده

آیا پسری که رفته برمیگرده ميخوام برگرده چیکار کنم دوست دخترم برگرده؟ چگونه عشقم را برگردانم چه دعایی کنم که عشقم برگرده بهترین راه برای برگرداندن عشقم عشقم ولم کرده چیکار کنم؟ چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم راه های برگرداندن دوست پسر برگرداندن مرد به رابطه تکالیف برای برگرداندن آیا پسری که رفته برمیگرده چگونه پسری که رفته را برگردانیم عشقمان بهترین راه برای برگرداندن عشقم ایا عشقم برمیگرده برگرداندن عشق سابق برگرداندن زن به رابطه آیا پسری که رفته برمیگرده چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم

چگونه پسری که رفته را برگردانیم

اگر در حال مطالعه این مقاله هستید پس به احتمال زیاد شما در رابطه خود دچار مشکل شدید شما هم مانند خیلی از افراد دیگر سوالی برای پرسیدن دارید آیا پسری که رفته برمیگرده قبل از این که مدام از خود بپرسید آیا پسری که رفته برمیگرده بهتر است چند نکته را بدانید! یکی از اهداف بزرگ زنان دیوانه کردن پسری است که آن را دوست دارند، این روش در مقاله چگونه پسری را دیوانه خود کنیم توضیح داده شده است.

اکثرافراد وقتی در رابطه دچار مشکل میشوند یا عشقشان ترکشان می کند، در اینترنت و یا در اطرافیان خود بدنبال پاسخی برای آیا پسری که رفته برمیگرده جستجو میکنن. زمانی که پاسخ مناسب یا راهی نتیجه بخش را یافت نمی کنند بصورت ناخودآگاه دست به انجام یکسری اشتباهات خطرناک می زنند، و کاملا غریزی عمل می کنند.

آیا پسری که رفته برمی گرده چگونه پسری که رفته بر می گرده
آیا پسری که رفته برمی گرده چگونه پسری که رفته بر می گرده

آیا راهی برای برگرداندن پسری که رفته است

غریزه انسان وقتی خود را در خطر می بیند دست به هر کاری می زند، غریزه شما باعث می شود که شما فکر کنید اگر کاری انجام ندهید عشقتان را از دست خواهید داد، بنابر این با او تماس می گیرید به او پیام ارسال می کنید اما در کمال ناباوری با برخورد سرد او مواجه می شوید، ولی این اتفاق باعث افزایش ترس شما می شود و شما به این کارتان شدت می دهید، غریزه شما این باور را در شما ایجاد می کند که شاید اگر او بداند من چقدر اورا دوست دارم من را ترک نمی کند پش باید به او ابراز علاقه کنم اما واقعیت اینجاست که طرف مقابلتان از قبل از عشق شما نسبت به خودش آگاه است ولی با این وجود خواهان اتمام رابطه است.

چگونه پسری که رفته را برگردانیم

وقتی میبینید که این کار هم هیچ نتیجه ای نداشت تلاش میکنید که با ایجاد احساس ترحم و دلسوزی کاری کنید که عشقتان برای شما دلسوزی کند و شاید اگر ببیند شما بدون او حالتان خراب است قطعا بازمیگردد. اما باز هم این اتفاق رخ نمی دهد و هر بار که شما تلاش می کنید عشقتان بیشترازشما دور میشود با خود فکر می کنید گویی پاسخی برای آیا پسری که رفته برمیگرده نیست. فکر می کنید اگر هر کاری برای او بکنید و در دسترسش باشید حتما او این کار های شما را دیده و برمیگردد اما خود شما هم شاید تا حالا متوجه شده باشید هیچ کدام یک از اینکارها هیچ فایده ای ندارد و برعکس بیشتر از شما دور می شود و شرایط رابطه مخرب تر می شود پس چاره چیست؟ آیا واقعا پسری که رفته برمیگرده؟

آیا پسری که رفته برمی گرده چگونه پسری که رفته بر می گرده
آیا پسری که رفته برمی گرده چگونه پسری که رفته بر می گرده

راه های برگرداندن پسری که رفته

۱٫مرحله اول قطع ارتباط بصورت کامل (نباید پیام ارسال کنید، تماس نگیرید، واسطه نفرستید، در شبکه های مجازی ابراز احساسات نکنید پست ها و عکس های غمگین نذارید)

قطع ارتباط برای بازگشت به رابطه اولین قدم است. می پرسید چرا؟ خب توجه داشته باشید ادامه دادن به این روند فقط تنش ها را افزایش می دهد و شما و عشقتان دورتر می شوید، انجام این اشتباهات باعث می شود چهره ای که از شما وجود دارد تخریب شود وبه عنوان یه فرد ضعیف دیده بشوید هیچ کس عاشق فردی ضعیف نخواهد شد حتی خود ما. در هنگام برخورد با افراد خودشیفته و عاشق کردن فرد مغرور باید با سیاست رفتاری بیشتری عمل کرد.

۲٫مرحله دوم باید شخصیت طرف مقابلتون تحلیل و برسی بشه که از چه نوع تیپ شخصیتی هستند.(هر نوع تیپ شخصیتی نیاز مند برخورد های متفاوتی است شما نمی توانید با یک فرد مغرورهمانطور رفتار کنید که با یک فرد حساس رفتار میکنید)

۳٫مرحله سوم شناخت نیاز های ناخودآگاه (در این مرحله شما باید نیازهای ناخودآگاه طرف مقابلتون رو بر اساس تیپ شخصیتی ایشون تشخیص بدید و با بصورت غیر مستقیم این نیازها رو از طریق تکنیک های ان ال پی و جذب برآورده کنید)

۴٫مرحله چهارم در این مرحله شما باید براساس قانون جذب تکنیک های ان ال پی ارتباط غیر مستقیم کلامی رو اجرا کنید.(اثر پروانه ای، نظریه ۶ درجه، شبکه های اجتماعی فعالیت ها، افزایش امتیازات، نفوذ و برنامه ریزی ناخودآگاه اطرافیان)

۵٫مرحله پنجم در این مرحله شما باید ارتباط غیر مستقیم رو به ارتباط مستقیم کلامی و ارتباط مستقیم غیر کلامی تبدیل کنید (برقراری ارتباط از طریق تکنیک های ان ال پی، نفوذ و برنامه ریزی عصبی کلامی مرحله آخر قانون جذب، ارتباط پیامی و برنامه ریزی عصبی نوشتاری طرف مقابل)

در صورت علاقه مندی به آموزش مراحل و تکنیک های ان ال پی و جذب برای ترمیم رابطه از دست رفته می توانید به شماره زیر از طریق تلگرام، واتس آپ پیام ارسال کنید و سوالات خودتون رو بصورت رایگان مطرح کنید. پاسخگویی در اسرع وقت انجام می گیرد.

پاسخگویی فقط به روش های زیر و از طریق این نرم افزار ها صورت می گیرد صورت می گیرد:

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

مقالات مرتبط:                                         ارتباط با ما

راه های برگرداندن عشق از دست رفته

جذب مردان و وابسته کردن آنها

اعتماد بنفس چیست؟

دینامیک های مرد و زن در روابط عاشقانه

چگونه عشقمان را عاشق خود کنیم

تشخیص خیانت مردان و زنان

لینک کانال تلگرام: https://t.me/sarbargetaze

سربرگ تازه یک سایت خسته کننده و بی هدف نیست، سربرگ تازه یک سایت تخصصی در زمینه ان ال پی و قانون جذب می باشد. من حسین رجب پور نویسنده مقالات سایت و محقق در زمینه قانون جذب و ان ال پی هستم.

آیا پسری که رفته برمیگرده-چگونه پسری که رفته را برگردانیم
۵ (۱۰۰%) ۷ رای

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید