اسلاید

دوره های آموزشی

دوره های بازگشت به رابطه

دوره های بازگشت به رابطه

سلام دوستان من حسین رجب پور هستم مدیر سایت روانشناسی و تیم سربرگ تازه ما با انتشار کتاب بازگشت به عشق و ازدواج سعی در تقویت مهارت های ارتباطی و هوش عاطفی کاربران خودمون داریم، شما رو دعوت می کنم نظرات برخی از این کاربران را در کانال نتایج پکیج بازگشت به عشق گوش کنید. همچنین برای آشنایی با پکیج بازگشت به رابطه و ازدواج ویدیوی زیر را تماشا کنید.

مشاوره رایگان پیش از خرید

پیش از خرید دوره های بازگشت به عشق و ازدواج می توانید یک جلسه مشاوره رایگان از تیم سربرگ تازه دریافت کنید.

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram

Whatsapp

چرا نیاز به پکیج بازگشت به عشق داریم؟

تلاش ما بر این بوده که به هیچ عنوان یک محصول تک بعدی ارائه نکنیم، از این روی طراحی پکیج بازگشت به عشق به گونه ای انجام شده که تنها ثمره آن بازگشت رابطه از دست رفته از لبه پرتگاه جدایی نباشد. این پکیج نیاز امروز همه ما است، و ما در این پکیج ۴ هدف اصلی را دنبال می کنیم.

 1. استارت یک رابطه ایده آل
 2. حفظ دوام و طراوت یک رابطه عاشقانه
 3. ترمیم و احیای روابط
 4. ازدواج موفق

عناصر بازگشت به عشق

تاثیرات تکنیک ها بر سه زاویه از مشکل شما تمرکز خواهد داشت.

خودتان

در طول آموزش شما به کمک روانشناس همیار، ضعف ها، نقص ها، کمبود ها و اشتباهات خود را ازبین خواهید برد. امتیازات مثبت به خودتان اضافه خواهید کرد و تغییرات بزرگ و برنامه ریزی شده ای در زندگی شما اتفاق خواهد افتاد، از قبیل؛

 • افزایش اعتماد به نفس
 • مهارت های ارتباطی
 • افزایش هوش هیجانی
 • تقویت هوش عاطفی
 • پیشرفت هوش اجتماعی
 • خود شناسی
 • خودباوری
 • مهارت های متقاعد سازی
 • تکنیک جذب
 • نفوذ به ناخودآگاه

عشقتان

شما خواهید آموخت چگونه نیازها، کمبود ها و معیار های طرف مقابل را شناسایی کنید و آنها را مورد هدف قرار دهید، تا با برنامه ریزی عصبی کلامی دیگران را عاشق خود کنید.

انسان ها تیپ های شخیصتی مشخص و تا حدی منحصر به فرد دارند که باعث میشود، افراد در مقابل عوامل یکسان واکنش های مختلف نشان دهند.

برای همین هر فردی پیچیدگی های خاص خود را دارد، راه نفوذ به ذهن افراد را باید از دغدغه ها، کمبود ها، ضعف ها، ترس ها، اهداف و نیاز های آنها دانست.

هر عامل تاثیرات متفاوتی روی افراد مختلف دارد، به عنوان مثال، افراد در مقابل توجه و محبت زیاد واکنش های متفاوت نشان می دهند، ممکن است شما با توجه زیاد و یا ابراز علاقه بتوانید یک شخص را کاملا شیفته و مطیع خود کنید در عین حال فردی دیگر در مقابل این حجم از توجه گارد بگیرد و یا حتی مغرور شود و طرف محبت های طرف مقابل را وظیفه یا بی ارزش قلمداد کند.

با تحلیل تیپ شخصیتی و مطالعه بر روی رفتار طرف مقابل می توان استراتژی منظم و مشخصی را طرح ریزی کرد که به شما توانایی نفوذ و برنامه ریزی ناخودآگاه طرف مقابل را می دهد، یکی از مهم ترین دست آورد های نفوذ به ضمیر ناخوداگاه طرف مقابل تغییر در احساسات او است، احساسات فاکتور های اصلی هستند که افراد بر اساس آنها تصمیمات زندگی خود را می گیرند.

 1. ازبین بردن احساسات منفی
 2. جایگزین کردن احساسات مثبت
 3. ایجاد خلاء عاطفی و دلتنگی
 4. تحریک حس حسادت
 5. ایجاد کنجکاوی
 6. ترس و نگرانی
 7. احساس عشق و
 8. وابستگی

رابطه مشترک

یک رابطه یعنی تعامل دو انسان با دغدغه ها و خواسته های متفاوت و مشترک، برای داشتن یک رابطه موفق جز پیشرفت های فردی و شناخت متقابل نیاز به مهارت های ارتباطی و احساسی می باشد. باید بودن در یک رابطه و رفتار صحیح با معشوق را بدانیم تا انتظار یک رابطه موفق داشته باشیم.

یک رابطه موفق ویزگی و پیچیدگی های زیادی دارد، به عنوان مثال اگر شما در یک رابطه فقط پذیرنده باشید، با مشکل مواجه خواهید شد، اگر معیار ها و خواسته های خود را کاملا نادیده بگیرید برای حفظ یک شخص شما به زودی ترد خواهید شد.

مهمترین چیزی که در یک رابطه اهمیت دارد جایگاه طرفین در زندگی یکدیگر است! جایگاه بر حق خود را بدست بیاورید، بیشتر نخواهید به کمتر راضی نشوید تا یک رابطه سالم کاملا دو طرفه داشته باشید.

زمانی که رابطه شما به این سطح برسد می توانید به تمام خواسته ها و اهداف خود مانند ازدواج برسید. می تونید با دانلود رایگان کتاب بازگشت به عشق استارت مراحل بازگشت و ترمیم رابطه خود را بزنید.

نظرات شرکت کنندگان دوره بازگشت به عشق و ازدواج 
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید