پایگاه آموزشیعاشق کردن و ازدواج

عاشق کردن_چگونه دوست پسر خود را عاشق خود کنیم

چگونه دوست پسرم را عاشق خودم کنم

عاشق کردن یک پسر کار سختی نیست! با جرعات می توان گفت، عاشق کردن پسران یکی از ویژگی های ذاتی هر دختر است. هر چیزی که شما برای فهمیدن تکنیک چگونه دوست پسر خود را عاشق کنیم نیاز دارید در درون خودتان هفته است.

فقط باید یاد بگیرید چطور آنها را بشناسید، چطور بر مهارت ها و ویژگی های خود تکیه کنید و چطور برای رسیدن به مقاصد خود از بهترین ابزاری که در وجود هر زنی است استفاده کنید، سپس به سادگی خواهید فهمید چگونه دوس پسر خود را وابسته کنیم؟

چگونه پسری را عاشق خود کنیم؟

راه کار های زیادی برای عاشق کردن یک پسر وجود دارد مثل؛ تکنیک nlp عشق یا فانون جذب عشق اما چیزی که تصمیم داریم اکنون به آن بپردازیم، استفاده از ۱۲ عنصر عشق است.

این ۱۲ عنصر باید در رفتار و شخصیت شما باز تاب داشته باشند تا یک پسر عاشقتان شود. به شما خواهم گفت چطور هر شخصی با هر ویژگی می تواند این عنصار را در رفتار خود بروز دهد.

مرموز بودن اعتماد به نفس هدف مند بودن  مستقل بودن 
درک بالا دست نیافتنی بودن کمالگرایی مهارت ارتباطی
زبان بدن زبان عشق هوش عاطفی هوش هیجانی

مجموعه تحقیقاتی سربرگ تازه بزرگترین و بهترین مجموعه آموزشی است که در زمینه عشق و ازدواج و ترمیم روابط بهترین نتیجه های ممکن را کسب کرده. نظرات بی نظیر و منحصر به فرد کاربران ما نشانه تلاش شبانه روزی تیم روانشناسی و آموزشی سربرگ تازه است.

به کمک تیم روانشناسی توانسته ایم اولین و تنها مجموعه ای باشیم که به چنین نتایجی دست پیدا کرده است، از شما دعوت می کنم به نظرات دوستانمان گوش کنید.

نظرات کاربران سربرگ تازه

چگونه می توان مردی را عاشق خود کرد؟

پسرانی که دنبال عشق و رابطه عاطفی هستند با پسر های هوس ران تفاوت زیادی دارند. برعکس چیز هایی که در فضای مجازی می بیند پسران آنقدر هم ساده نیستند و مانند زنان از پیچیدگی های احساسی و رفتاری زیادی برخوردار هستند، آنها همه چیز را می بینند.

ظاهر و اندام یک زن مورد توجه و بررسی مردان قرار می گیرد، بله یک مرد برای ازدواج یا انتخاب شریک عاطفی خوب به ویژگی های ظاهری توجه می کنند. اما عاشق زیبایی نمی شوند و بخاطر زیبایی با کسی ازدواج نمی کنند.

رفتار شما با یک پسر یکی از مهمترین عواملی است که به احساس آن پسر جهت می دهد. نوع برخورد شما و چیزی که از شما می بیند و برداشت می کند، نظرش را راجع به شما شکل می دهد.

۱_ دختران مرموز ذهن پسران را مشغول خود می کنند.

عاشق کردن دوست پسر
سر به زیر باشید با لبخند های شطنت آمیز

فکر می کنید دوست پسرتان باید همه چیز را راجع به شما و زندگیتان بداند؟ آیا باید از تمام کار های شما مطلع باشد؟ آیا نیاز است شریک عاطفی شما از خصوصی ترین جزئیات زندگی تان با خبر باشد؟ آیا ضروری است حتی در جریان تمام فعالیت های روزانه شما قرار بگیرد؟

خیر نباید همه چیز را برای طرف مقابل بازگو کنید، بلکه دو زوج در یک رابطه دوستی باید مرحله به مرحله وارد زندگی یک دیگر شوند. شما نباید جزئیات زندگی خود را بیان کنید اجازه دهید، کنجکاوی پسر آغاز این ما جرا شود.

مرموز بودن همیشه باعث تحریک و کنجکاوی مردان می شود و بیش از پیش می خواهند تا از شخصیت و زندگی شما سر در بیارند. هر چه این کار برایشان دشوار تر باشد، در این کار انگیزه بیشتری پیدا می کنند.

تبدیل به چالش زندگی دوست پسرتان شوید

نباید مرموز بودن را به سمت شک بر انگیز بودن سوق داد، دختر مرموز دختری است که از روابط گذشته خود صحبت نمی کند، از اینکه چه نظری راجع به عشق یا نتیجه ای که برای روابط خود می خواهد حرف نمی زند، مستقیم به سراغ خواسته های خود نمی رود حرفش را با شرط شروط شروع نمی کند.

بعد از چند روز طرف مقابل را عزیزم و عشقم خطاب نمی کند، خیلی سریع سراغ ابراز علاقه نمی رود. برای مرموز بودن نباید چیزی را از طرف مقابل پنهان کنید فقط باید صبر کنید تا از روی کنجکاوی سوال بپرسد. مثلا اگر در حال درس خواند برای کنکور هستید جوری رفتار کنید که روز ها در ساعت مشخصی مشغول به کاری مشخص هستید.

به برنامه های خود تعهد و اصرار داشته باشید، زمانش که فرا رسید از شما سوال خواهد کرد که مشغول چه کاری هستید و شما پاسخ خواهید داد. خود این فرایند باعث عمیق تر شدن ارتباط شما می شود چون تعامل (صحبت کردن راجع به موضوعات مختلف) بین شما افزایش پیدا می کند.

برای بازگشت به رابطه عشق را بیدار کنید!

حتما بخوانید؛ تکنیک های عاشق کردن


چگونه پسر مورد علاقه خود را جذب کنیم؟

شناخت تیپ شخصیتی افراد در طراحی استراتژی عاشق کردن نقش مهمی دارد، حتما تیپ شخصیتی طرف مقابل خود را پیدا کنید. یکی از چالش برنگیز ترین تیپ های شخصیتی افراد مغرور هستند که کار دختران را در عاشق کردن سخت می کنند. اما پیشنهاد های زیادی به عنوان راه های عاشق کردن یک فرد مغرور در مقابل شما قرار دارد.

۲_ اعتماد به نفس خود را به رخ پسری که دوستش دارید بکشید!

عاشق کردن دوست پسر
با اعتماد به نفس وارد بشید و زبان بدن خود را تقویت کنید

اعتماد به نفس یک دختر دقیقا نقطه مقابل زیبایی او است، در پوشش و ظاهر خود را به بهترین حالت هم برسانید فقط ۵۰ در صد در تاثیر گذاری می توانید موفق عمل کنید (مخصوصا در برخورد های اولیه). یعنی چیزی که باعث سنج شما می شود در کنار ظاهر اعتماد به نفس شما است.

اگر در ظاهر بهترین باشید اما اعتماد به نفس نداشته باشید هیچ چیز ندارید. ولی اگر ظاهر نرمالی داشته باشید اما اعتماد به نفس خودتان را به بالاترین حد برسانید، احترام زیادی از طرف دیگران مخصوصا شریک عاطفی خود خواهید داشت.

پسران اعتماد به نفس شما را در ۳ موقعیت زیر نظر میگیرند.

 1. اعتماد به نفس شما در مقابل دوست پسرتان.
 2. اعتماد به نفس تان در مقابل اطرافیان خودتان و اطرافیان طرف مقابل.
 3. اعتماد به نفس شما در اجتماع

اینکه چقدر با اعتماد به نفس در مقابل عشقتان ظاهر شوید، تاثیر مستقیم روی احساس و نظر او نسبت به شما خواهد شد. اعتماد به نفس شما پیش دوستان تان باعث قضاوت شخصیت شما می شود و اعتماد به نفس شما پیش دوستان طرف مقابل نظرات مثبت یا منفی آنها را مشخص می کند.

و اعتماد به نفسی که در جامعه دارید، به نزدیک تر شدن یا دور شدن شما از هم ختم می شود. چه در اعتماد به نفس ضعف داشته باشید چه از اعتماد به نفس بالایی برخوردار باشید برای اینکه بتوانید یک پسر را عاشق خود کنید باید فاکتور های خاصی از افزایش اعتماد به نفس را بدست آورید.

چگونگی رفتار با دوست پسر مغرور

نکته” باور قالب در ذهن ما این است که باید مدام در نزدیکی عشقم باشم تا او به من توجه کند، باید برای او کار های خاصی انجام بدم که متوجه علاقه من نسبت به خودش بشود، برای اینکه پسر مغرور را عاشق خودم کنم باید همیشه در دسترس و نزدیک او باشم، باید برای عشقم کادو بگیرم! باید به او بگویم که چقدر دوستش دارم یا حداقل از طریق رفتار هایم اورا مطلع کنم.

متاسفا اکثر افراد این اشتباه را می کنند، هیچ چیز جالبی در شخصی که همیشه در صحنه حضور دارد نیست یک مثال! بازیگری که در همه سریال ها بازی میکند و طی چند سال همیشه در سریال ها حضور دارد دوست داشتنی تر است یا بازیگری که با فاصله زمانی مختلف اورا مشاهده میکنیم؟

کدام خواننده را دوست دارید خواننده ای که هفته ای یک اهنگ منتشر می کند و کیفیت آهنگ ها هر هفته کمتر می شوند؟ یا خواننده ای که سالی یک آلبوم زیبا از او میشنویم.

افراد پر کار درواقع به نوعی تمام هنر خود را خرج میکنند و همه کارهایشان شبیه هم میشود و جذابیتی نخواهد داشت، این شرایط در زندگی و روابط شخصی ما هم کاملا صدق میکند. همیشه حضور داشتن و در دسترس بودن کار پسندیده ای نیست! آشنایی با اشتباهات رایج در مقاله قانون جذب عشق.

حتما بخوانید؛ هر پسری را دیوانه خود کنید

۳_ هدف مند رفتار کنید تا از دیگر دختران متمایز باشید.

عاشق کردن دوست پسر
شباهت های خود را پیدا کنید یاد بگیرید چطور با هم خوش بگذرانید.

چیزی که دختران در تمام سنین با توجه به آن ارزیابی می شود پختگی و آگاهی آنان است. یکی از شروط برقرار کردن روابط عاطفی بلوغ فکری و رفتار مناسب بزرگسالی است. شما باید همیشه چند قدم جلو تر از سن خود دیده شوید. این که شما در یک رابطه مثل یک نوجوان رفتار نکنید و مثل یک فرد بزرگ سال عمل کنید، باعث می شود مردان شما را دختری واجد شرایط زندگی بدانند.

برای تحقق یافتن این امر باید زندگی هدفمند را پیش بگیرید، برای زندگی و آینده خود برنامه طرحی کلی تا جزئی مشخص کنید، برای تحصیلات، شغل و تفریح خودتان یا هر چیز دیگر، برنامه و هدف داشته باشید و شروع به حرکت در این مسیر کنید.

چگونه دوست پسر خود را وابسته کنیم؟

برای اینکه یک شخص را جذب خود کنید باید این باور را در ناخودآگاه فرد به وجود بیاورید که شما جذاب هستید، اما چطور باید این کار را انجام داد؟ یکی از کار های که می توانید برای جذب پسران می توانید استفاده کنید، تاثیر گذاری از طریق دیگران است.

برای این کار باید در جمع دوستان مشترک، محیط کار، تحصیل، شبکه های اجتماعی یا هر محیط دیگری که بینتان مشترک است روی اطرافیان تاثیر بگذارید و دیگران را جذب کنید. در واقع باید در بعضی مواقع روی نیروی جذب خود بر دیگر اشخاص کار کنید تا پسر مورد علاقه تان!

وقتی دیگران به سمت شما جذب شوند بیشتر از شما صحبت خواهند کرد، به نکات جذاب شما توجه می کنند، ارتباط شان را با شما بیشتر می کنند. و در نهایت فرکانس این رفتار طرف مقابل شما را بیشتر تحریک می کند، احساس رقابت و حسادت می کنند، برای بدست آوردن جذاب ترین دختر جمع حریص تر می شوند.

۴_استقلال فردی داشته باشید.

یکی از نشانه های بلوغ اجتماعی و آمادگی برای داشتن روابط کامل و سالم متقل بودن افراد است. استقلال در تمام بخش های زندگی انسان ریشه می اندازد. یک فرد مستقل از لحاظ فکری، عقیده ای، منطقی و اهداف مستقل عمل می کند. دقیقا می داند در کجای زندگی قرار دارد، و عازم کجا است.

نشان دهید می توانید تصمیمات مهم زندگی خود را بگیرید، مثل یک انسان مستقل رفتار کنید، مثلا بعضی وقت ها شما پول کافی شاپ را حساب کنید، در کار های مهم خانواده شریک باشید، به دوستان و اطرافیان خود کمک کنید.

نظرات کاربران سربرگ تازه

۵_پسرها برای دختران با درک دست پا می شکنند!

کجا ها باید یک پسر را درک کنید؟ تمام دختر ها باید بدانند در ۱۲ موقعیت باید یک پسر را درک کنند. توجه ویژه شما به این ۱۲ موقعیت، بهبود رابطه و افزایش صمیمیت آن را به همراه دارد.

 1. وقتی سر کار است و نمی تواند به شما توجه کند.
 2. وقتی درگیر مشکلات خانوادگی است.
 3. وقتی نیاز به حمایت کلامی شما دارد.
 4. وقتی نیاز به محبت و توجه دارد.
 5. وقتی نا امید شده و نیاز دارد کسی به او انگیزه دوباره و امید بدهد.
 6. وقتی در مسیر زندگی و اهدافش متوقف شده و نیاز به تشویق دارد.
 7. وقتی بخاطر مشکلات مهم یک مناسبت یا کاری که قرار بوده انجام دهد را فراموش کرده.
 8. وقتی میخواسته شما را خوشحال کند اما موفق نشده، شما باید ابراز قافل گیری و خوشحالی کنید.
 9. وقتی از اطرافیان خود بدی دیده نیاز به کلمات آرام بخش شما دارد.
 10. وقتی دچار مشکلات مالی شده.
 11. وقتی نیاز دارد زمانی را با دوستان خود باشد.
 12. وقتی نیاز دارد زمانی را از همه فاصله بگیرد.

۶_ دست نیافتنی باشید تا الویت اول یک پسر شوید.

عاشق کردن دوست پسر
تبدیل به یک هدف برای دوست پسرتان شوید

برای انسان ها هر چه بیشتر دور از دسترس باشید بیشتر میخواهند شما را بدست بیاورند، هر چه دست نیافتنی تر بنظر برسید و بدست آوردن دل شما کار غیر ممکنی باشد، انگار دیگران اصرار بیشتری در بودن با شما دارند!

جوری رفتار نکنید که همه چیز تمام شده و من مال تو هستم و هر کاری می کنم که تو با من باشی! همه خواسته های طرف مقابل را به راحتی قبول نکنید. تمام قرار ملاقات ها را نپذیرید همیشه سر ساعتی که او میخواهد قرار نذارید گاهی شما روز و ساعت را مشخص کنید.

نشان دهید درگیر کار های زیادی هستید و باید به سراغ آنها بروید. در دیدار ها و تماس های تلفنی و یا چت کردن سعی کنید بیشتر مواقع شما کسی باشید که خداحافظی می کند.

بعضی روز های هفته در دسترس نباشید ” پاسخ تماس طرف مقابل را بدهید که فکر منفی نکند” اما آن روز ها مثل همیشه بیکار و آزاد نباشید. بعضی وقت ها فاصله ملاقات را زیاد کنید تا دلش برای شما تنگ شود. شما می دانید باید چگونه مردان را دلتنگ کنیم ؟

رفتارهای زنانه مورد علاقه مردان

مرد ها جذب زنانی می شوند که اعتماد به نفس بالا دارند، ظاهری آراسته برای خود انتخاب می کنند، ما انسان ها هر چیزی که کمتر و سخت تر بدست می آید را بیشتر دوست داریم، این امر راجع به همه چی صدق می کند مثلا حتی میوه! ما میوه هایی که نایاب هستند را به قیمت بالاتر می خریم حتی اگر خیلی خوشمزه هم نباشند!

در یک رابطه اگر مدام در دسترس باشید، همه چیز راجع به شما معلوم خواهد شد و دیگر چیز جدیدی راجب شما وجود نخواهد داشت. در صحبت کردن با اعتماد بنفس باشید، در جمع های دوستانه توجه اطرافیان را کامل به خود جذب کنید با آنها ارتباط چشمی برقرار کنید.

بعد از اینکه وارد رابطه شدید اگر نیت شما ازدواج با مرد مورد علاقه تان است بهتره دوره آشنایی بیشتر از ۶ ماه طول نکشد، چون وقتی این ارتباط بیشتر از ۶ ماه شود ممکن هست رابطه شما دچار روز مرگی و تنش ها شود.

برای اینکه مردان را متقاعد به ازدواج کنید، نباید بصورت مستقیم درخواست ازدواج شود. اگر احساس می کنید زمان زیادی در مرحله دوستی و آشنایی مانده اید، جملاتی مانند تکلیف مرا روشن کن، آینده چه خواهد شد؟ اگر تصمیم به ازدواج نداری جدا شویم و … استفاده نکنید. نباید برای ترغیب مردان به ازدواج سر این موضوع بحث کنید، شما باید بصورت غیر مستقیم اینکار را انجام دهید. با شناخت نیاز های ناخودآگاه آنها ذهنشان را در جهت اهداف خود برنامه ریزی کنید.

راه های جذب پسر مورد علاقه برای ازدواج چیست؟

سعی کنید با نفوذ به ناخودآگاه مرد مورد علاقه خود ایشان را مجاب کنید تا شما را با دوستان صمیمی و خانواده خود آشنا کند، اینکار باعث می شود در ناخودآگاه ایشان این تصور ایجاد شود که در میان دوستان و آشنایان کنار اسم ایشان اسم شما هم برده می شود.

ممکن است طرف مقابل شما بصورت زبانی به شما قول های برای ازدواج بدهد، این قول و قرار ها در مکالمات اتفاق می افتد از آنجایی که انسان ها بر اساس احساساتشان صحبت می کنند و قول می دهند ممکن است، احساس آن فرد تغییر کند و تصمیم نیز عوض شود. پس از این بحث ها دوری کنید از طرف مقابل قول نگیرید.

وقت بیشتری را با هم سپری کنید؛ هر چقدر طرف مقابل شما زمان بیشتری برای شما اختصاص دهد و تماس های بیشتر با شما برقرار کند، احتمال پایداری رابطه و ازدواج شما نیز افزایش پیدا می کند.

برقراری روابط جنسی در زمان نادرست؛ روابط جنسی در واقع نشان دهنده ی اوج صمیمیت است و تنها زمانی باید اتفاق بی افتند که قطعیت پایداری رابطه ی شما ثابت شده باشد و ازدواج صورت گرفته باشد.

در غیر اینصورت انگیزه ای برای کشف بیشتر شما و رسیدن به شما وجود نخواهد داشت. به همین دلیل است که دین مبین اسلاام نیز در این باره همیشه تو صیه می کند که از برقراری روابط جنسی قبل از ازدواج پرهیز کنیم.  (با کلیک اینجا راجب متقاعد کردن مردان به ازدواج بیشتر مطالعه کنید)

چگونه دوست پسر خود را نگه داریم؟

عاشق کردن دوست پسر
با هدف قرار دادن نیاز های ناخودآگاه ذهن عشقتان را به خودتان معتاد کنید

به او نگاه کنید؛ زیـک روبیـن روانـشـنـاس دانشگاه هاروارد مطالعه ای را صورت داد تا دریابد آیا قادر است عشق را بطور علمی توسط ضبط مدت زمانی که دو عاشق بیکدیگر چشم دوختـه انـد، مورد اندازه گیری قرار دهد. وی دریافت که دو فردی که عمیقا عاشق یکدیگر می بـاشند ۷۵ درصد از زمانی را که گفتگو می کنند، به همدیگر نگاه می کنند.

و هـنـگـامی که فرد ناخوانده ای به میان صحبتشان وارد میگردد آهسته تر روی از یکدیگر برمی گـردانـنـد. در گـفـتـگوهـای معمولی افراد ۳۰ تا ۶۰ درصد از وقت را به نگاه کردن به یـکدیـگر اخـتـصـاص می دهند. وابسته کردن مردان به خود اصولی دارد که موفقیت را تضمین می کند.

اهمیت مقیاس روبین واضح می باشد : احتمال آنکه بگوییم دو فرد تا چه میزان عاشقق و دلبـاخته یـکدیـگر هستند را می تـوان بـا انـدازه گیـری مـدت زمـانـی کـه آن دو عاشقانه به یکدیگر زل می زنند تخمین زد.

برخـی روانـکاوان از آن در حین مشاوره برای آنکه دریابند تا چه اندازه زوجین به یکدیگر علاقه و عشق دارند سود می برند. هـمچنین این موضوع اطلاعات سودمند زیادی را بـرای آنـکه بـخواهید شخصی دلباخته شما گردد در اختیارتان قرار میدهد. اینگونه که: هرگاه به شخصی که دوسـتـش می دارید در حین گفتگو ۷۵ درصد از زمان به وی نگاه کنید. با این کار مغز آن فرد را فریب میـدهید.

مـغز آن شخص آخرین باری که فردی تا این اندازه به او نـگـاه کـرده را بـخاطر آورده و تـحلـیـلش از این نگاه طولانی، وجود عشق و علاقه خواهد بود. بهترین راه ممکنی که برای عاشق کردن دوست خود می توان ارئه کرد استفاده از راه های نفوذ به ضمیر ناخودآگاه دیگران است، با استفاده از تکنیک ها و مهارت های ارتباطی که در مقاله چگونه دیگران را عاشق خود کنیم سلامت رابطه و موفقیت تضمین خواهد بود.

PEA چیست؟

در نتیجه این طـور مـی انـدیـشد که عاشق شما است و مغزش شروع به ترشح فنیل اتیلامین (PEA) می کند. ایـن مـاده از خانواده آمفی تامین ها میباشند که توسط سیستم عصبی ترشح میگردد.هنگامی که ما عاشق میشویم PEA همان عاملی است که سبب تعریق کف دستان، احساس دل آشوبی، و افزایش ضربان قلب میشود.هر چه شخصی که شما خواهانش میباشد PEA بیشتری بدرون جریان خونش جاری گردد احتمال آنکه او دلـبـاخـتـه شـمـا گـردد افـزایـش میـیابد. زمانی که شما نمی توانید صادقانه فردی فرد بی رغبـتـی را وابسته خود کنید، بکارگیری این تکنیک تولید PEA را کاملا میسر خواهد نمود.

امتحان کنید.مطمئن هستم از نتیجه کار خود شگفت زده خواهید شد. زمـانـی کـه بـا شخصی هستید به وی حس عاشق بودن را القا کنید و اینکه او سـرانـجـام بـاورش شـود که عاشق شما است، زیاد بطول نخواهد انجامید. امروزه از تکنیک های nlp عشق در سراسر دنیا و در بهترین مراکز روانشناسی برای ایجاد روابط قوی استفاده می شود، این روش مطرح ترین و جامع ترین دست آورد علم روانشناسی نوین است.

کتاب بازگشت به عشق

عاشق کردن دوست پسر
کتاب بازگشت به عشق و ازدواج

استفاده از تکنیک های این کتاب در کنار دعا کردن در درگاه پروردگار میتواند موفقیت ما را در بازگشت عشق تضمین کند. اگر نگاهی به زندگی آدم های موفق بندازید، کسانی که جایگاه اجتماعی برتر را دارند، افرادی که از لحاظ موفقیت های شغلی در صدر قرار دارند و یا اشخاصی که در روابط اجتماعی و عاطفی خود موفق هستند آنهایی که احساس خوشبختی می کنند، در زندگی آنها ردی از فرشته ها و یا این نامه نوشتن ها و تصویر سازی های آرزو کردن ها نمیبینید.

انسان های موفق در زندگی و روابط خود نیز موفق هستند و دلیل موفقیت آنها ارتباط با فرشتگان نیست بله ایمان به خود است. یک فرد موفق هوش هیجانی بالایی دارد، یک شخص رو به پیشرفت مهارت های ارتباطی قوی دارد. میداند کجا باید صبر کرد، کی باید حرف زد، قبل از حرف زدن و عمل کردن همه چیز را میسنجد. یک شخص موفق احساسات خود را کنترل می کند، توانایی یادگیری خوبی دارد، عقل و مهارت خود را بالاتر از خرافات و احساساتش قرار میدهد برای همین از هر مشکلی پیروز خارج میشود.

راه برگرداندن یک شخص صرفا تکیه به معنویات نخواهد بود. شما افراد موفقی را میتوانید پیدا کنید که ایمان قوی هم ندارند اما راه موفق بودن را میدانند. برای موفقیت صد در صد در مراحل ترمیم عشق و یا جذب عشق شما نیاز به علم و تکنیک های روز دارید که با جهان امروزی هماهنگ باشد، در  دانلود کتاب بازگشت به عشق حسین رجب پور تکنیک های ان ال پی، تکنیک های روانکاوی، مهارت های ارتباطی، تکنیک های متقاعد سازی مرحله ای و تکنیک های نفوذ به ناخودآگاه به همراه قانون جذب بیان شده است که میتواند تاثیر بسیار زیاد و چشمگیری روی روابط شکست خورده بذارد.

؛؛برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند؛؛

۰۲۱۹۱۳۰۵۰۵۹

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

مقالات مرتبط:                                         ارتباط با ما

چگونه یک رابطه شکست خورده را برگردانیم

چگونه رابطه دوستی را به ازدواج ختم کنیم

چیکار کنم عاشقم بشه

چگونه دوست پسرمان را عاشق خود کنیم

دینامیک های مرد و زن در روابط عاشقانه

چگونه عشقمان را عاشق خود کنیم

سربرگ تازه یک سایت خسته کننده و بی هدف نیست، سربرگ تازه یک سایت تخصصی در زمینه ان ال پی و قانون جذب می باشد. من حسین رجب پور نویسنده مقالات سایت و محقق در زمینه قانون جذب و ان ال پی هستم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫38 نظرها

 1. من پسری رو دوست دارم
  ویژگی هاش=مغروره .خیلی کم میاد تو جمع .شکست عشقی خورده و هنوز منتظره.
  ویژگی های من=خجالتی.ترسو.یه ویژگیخاصی دارم بعضی وقتا با دیگران خیلی خوبم ولی دفعه بعدی از کیفیتش کاسته میشه .بستگی به روحیم داره تو جمع باشه اگ خوب باشم میگم و میخندم ولی اگه روحیم خوب نباشه انزوا میگیرم و حرف نمیزنم
  خب کلا ما شاید سالی دو بار همیدگیرو بببینم شایدم بیشتر ولی اون سریع از تو جمع میره منظورم با پسرای فامیله
  خب حالا ک شکست خورده نمیدونم آیا وارد رابطه بشم چجوری ؟چجوری واقعا؟چکار کنم؟
  راستی شمارشم دارم

  1. سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰ در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

  2. سلام عزیزم . ببین اصلا خودتو چوری نشون نده ک خاطرشو میخوای من الان ۵ سال هست ک با یک نفر هستم وو تامون فوق العاده عاشق همدیگه هستیم ولی حس میکنم چون من زیادی خاکی هستم و خیلی خاطرشو خواستم داره سرد میشه در صورتی که قبل دوستی حتی ۱ سال کامل اون دنبال من بود و من بهش پا نمیدادم زمونه طوری شده پسرا عاشق دخترای مغرور میشن نباید مهربون و خوش رو بود باهاشون

   1. سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰ در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

  3. بنظرم اگه مطمئنی میتونی دلشو بدست بیاری با رفتارات بصورت ناشناس بهش پیام بده مثلا بهش بگو باید دوباره زندگیشو شروع کنه ی فرصت دوباره چیزایی بگو ک بهشون علاقه داره ازش تعریف کن مثلا نگو از قیافت خوشم میاد بگو استایلتو دوس دارم چون قیافشو خودش انتخاب نکرده اما استایلشو چرا کاری کن بهت اعتماد کنه و وابستت شه وقتی مطمئن شدی ازت خوشش اومده بهش بگو کی هستی??

  4. شمارش و داری؟؟!خب من اگه جای تو بودم یکم از ترسو بودنم کم میکردم به صورت ناشناس بهش پیام میدادم و سیع می کردم باهاش دوست بشم اما نه جوری که حس کنه ممکنه دوباره سکشت عشقی بخوره

  5. سلام عزیزم من فکر می کنم چون شکست عشقی خورده برای همینه که زود پا به دوستی نمیده شاید میترسه اگه واقعا دوستش داری چون شمارش رو داری میتونی از تریق شبکه های اجتماعی باهاش ارتباط بر قرار کنی مثلا واتساپ. زود هم باهاش گرم نگیر چون بعضی از پسر ها زود باهاشون گرم میگیری سرشون گیج میره و فکر میکنن که چه خبره سعی کن که خجالتی نباشی چون این مورد خیلی کمکت میکنه و سعی کن که عادی باشی و اصلا انگار نه انگار که دوسش داری وراستی منظورم از خجالتی نبودن این نیست که پرو باشی نه منظورم اینه که اگه ی اتفاقی افتاد زود دست و پات رو گم نکن اعتماد به نفس داشته باش واگه برات سخته که باخودش ارتباط بر قرار کنی ی طور دیگه بهش بفهمون یا اگه خواهر داره از طریق اون بهش بگو

 2. سلام من عاشق پسریم ک از بچگی هم بازی بودیم ۳ سال از هم دور شدیم بعد ۳ سال دیگ نمیشناسمش دوسم داره ولی خیلی اذیتم میکنه کارایی میکنه ک میدونه عصبی میشم نمیدونم چیکار کنم نه میتونم ازش بگذرم ن میتونم رفتاراشو تحمل کنم

 3. سلام خسته نباشید
  من دختری هستم ۱۹ ساله با تمامی معیارهای خوب به عنوان دختر از چهره و تحصیل و خانواده و غیره گرفته تا شخصیت
  برای این که دختری باشم دست نیافتنی تا الان هیچ دوست پسری نداشتم و به هیچ کسی رو نمیدادم
  تا اینکه عاشق پسری ۱۸ ساله شدم و ما وارد رابطه شدیم
  رابطه قوی با حضور خانواده ها
  ولی بعد از این که تو رابطه ما کمی مسایل جنسی قاطی شد ایشون شروع کردن به سرد شدن
  من در وضع فعلی چی کار میتونم بکنم
  پ ن:منظورم از کمی مسایل جنسی بوسه زدن و بغل کردن و عملا لمس شدن هستش

  1. سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰ در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

  2. سلام من بایه پسری اشناشدم اصن نمیدونم درمورد چی حرف بزنم خودم خیلی پرحرفم ولی چون اون کم حرف هس منم حرفم نمیاد??

 4. سلام من با دوسام ک فامیلمونم هسن همش دورهمی میگیریم تویکی ازدورهمی ها داداش دوسم از من خوشش اومد و ناباهم دوس شدیم اولا خوب بودش ولی بعد یه هفته پیعمامو میخونه جواب نمیده یا جوابم میده خیلی سرد من مطمعنم ک دوس دختر دیگه ای هم داره ولی میخام اونو مال خودم کنم الان ۲هفتس ک رفیقیم و خانوادشم میدونن خیلی باخانوادش راحتم و میشه گف همش خونشونم بادوسام وقتی میرم خونشون رفتارش خوبه ولی وقتی پیشش نیسم سرده میشه کمکم کنید ک باید چیکارکنم

  1. سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰ در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

   1. سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰ در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

  2. اگه مطمنی یکی دیگه دوست دخترم داره چه دلیلی داره بخوای یه لاشی رو عاشق خودت کنی خب

 5. سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰ در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

 6. سلام.من الان حدودا ۵ ماهه با پسری رابطه عاطفی دارم و خودشم میدونه که دوستش دارم.با هم بیرون میریم،بغلم می کنه،نوازشم میکنه و خیلی با هم خوبیم.اما مشکل اینجاست که با دخترای فامیل خیلی گرم میگیره و حتی بغلشون هم میکنه.منم از غرورم بهش نمیگم.دوستیمون خیلی خیلی جدی نیستش اما میدونم اونم منو دوست داره.فقط میترسم لاشی باشه و قلبش یه جا دیگه گیر باشه.آهااا راستی تا من بهش زنگ نزنم یا pm ندم اصن زنگ نمیزنه

  1. ببین تو عم بی توجه باش بزار فک کنه دست نیافتنی ای و سرت شلوغه و انقد موفقی ک راهت اجازه نمیدی ی مرد وارد زندگیت شه

 7. سلام عرض شد خدمت شما تیم سربرگ تازه. پسرا رو اگر زیاد محل بزاری حتی اگه واسه ازدواج تو رو خواسته باشه بیخیالت میشه و میر سراغ یکی دیگه تروخدا دخترا یکم تحمل داشته باشین و پیش برید مراحلو اگه طاقت نداشته باشید که اصلا هیچی بدردتون نمیخوره. استاد رجب پور عزیز مرد دانشمند و پر بار عزیزمون واقعا ازتون ممنونم شما خیلی کمک کردید خداراشکر میکنم توی دورتون شرکت کردم و همچنین از خودم ممنونم که تونستم تحمل کنم و به حرفتون گوش بدم همچین برگشت این پسر که بخدا دیگه دوسش ندارم وقتی یادم میفته چیکارا باهام کرده ولی خوب به آرامش رسیدم حداقل.

 8. خانمای عزیز اگه میخواین دوست پسرتون عاشقتون بشه بهش محل نزارین کلا اگه بهشون پا بدین زود ازتون خسته میشه هر چی تشنه تر بزارینشون بیشتر دنبالت میان تجربه بهم ثابت کرده

 9. سلام من حدود ۷ سال پسری رو که باهاش روابط خانوادگی داشتیم رو دوست دارم و بعد از ۷ سال تازه فهمیدم که ایشون هم ۵ سالی هست که منو دوست داره و حدود یه سال دنبال شماره ی من از جانب دختر خاله ی من بوده..همش متوجه کاراش میشدم که میخواست یه جوری توجه منو به خودش جلب کنه چون ما با هم خیلی جنگ داشتیم و اون فکر میکرد من دوسش ندارم..روزی ایشون شروع کرد به گیر دادن به تیپ من و منم میگفتم که به تو ربطی نداره..ایشون اون شب شروع کرد به حرص دادن من طوری که وقتی رفتیم خونه سریع رفتم بهش پیام دادم و شروع کردم با حرص باهاش دعوا کردن..من شمارشو داشتم…که اون اونشب با من جنگ نکرد و به من گفت که دوسم داره..ما الان ۵ ماهی هست که با همیم و ایشون به خاطر خیانتی که از زمان گذشته بهشون وارد شده دیگه نمیتونه به کسی راحت اعتماد کنه و بعضی مواقع هم که از چیزی شک میکنه شروع میکنه به متهم کردن من به خیانت ولی بعدش با گریه ازم معذرت خواهی میکنه و میگه که کسیو به غیر از من نداره که درکش کنه…اخه پدر و مادرش خیلی اذیتش میکنن و تنها کسی که باهاش خوب رفتار میکنه منم…ما با هم نزدیکی هم داشتیم ببخشید رک صحبت میکنما ولی نه در اون حدی که من زن بشم..میخواستم بپرسم که من باید چیکار کنم همش میترسم منو به خاطر نزدیکی میخواد ولی هرموقه بهش میگم میگه تا تو نخوایی من هیچکاری نمیکنم…قصدشم جدیه برای ازدواج کل خانوادش میدونن که ما با هم هستیم..وقتی که کاراشو میبینن اصلن این فکرا از سرم میپره ولی وقتی مقاله ها و پیامارو میخونم میترسم لطفا کمکم کنید

  1. در پاسخ به SAHEL
   جهت تحلیل شرایط و ارائه راهکار مناسب میتوانید به تیم پشتیبانی از طریق تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید. ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

 10. پسرا بیشتر عاشق دخترایی میشن ک مغرورن و خاص هستند برای جذب کردن پسرا همین که مغرور باشی کافیه ولی وقتی وارد رابطه میشید دیگ نباید خیلی سرد باشین اگ میخایید رابطع ادامه پیدا کنه معمولی باشید اگ مهربون شد شمام مهربون شین ^^

  1. در پاسخ به Hadis
   کاملا از ریشه غلط است برای همین توی روابطتون مشکل دارید و در حال مطالعه این مقالات هستید پسر یا دختر تفاوتی نداره انسان عاشق کسی میشه که فاکتور های لازم برای جذب رو داشته باشه نه مغرور بودن نه خاص بودن میتونید یک انسان خیلی معمولی باشید اصلا هم مغرور نباشید ولی همه رو به سمت خودتون جذب کنید.

   آشنایی بیشتر در لینک زیر:

   https://www.sarbargetaze.com/%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%A7-%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%82-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85/

 11. سلام روز بخیر..من تو یکی از فامیل از یکی خوشم اومده خیلی میخامش ..ولی مغروره ..خودم شمارشو پیدا کردم.خیلی تلاش کردم نگه دارم ..ولی به هر دلیلی رفت ..بعد از ۴ ماه پیام دادم ازش خواهش کردم باهام باشه..ولی خیلی مغروره من دختر پر حرفیم .چون اون کم حرفه نمیدونم از چی از کجا حرف بزنم همش شروع کننده منم ..اون فقط شنونده هستش .‌چیکار کنم ک جذبم بشه..دوستم داشته باشه و ابراز کنه اگر علاقه ای بهم داره!! چیکارکنم؟؟؟

  1. در پاسخ به دوست
   سلام عرض شد چیزی که شما بهش نیاز دارید آموزش مهارت های ارتباطی و جذب و ایجاد احساس هست که در کامنت نمیشه این موارد رو توضیح داد شما میتونید برای دریافت مشاوره به تیم روانشناسی سربرگ تازه در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید و مشاوره دریافت کنید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

 12. سلام من عاشق یکی از همکارای سابق آقام شدم ما کلا ۵ ماه همکار بودیم و بعد هر دو از شرکت جدا شدیم سر کار رابطه خوبی در حد صحبت و بگو بخند داشتیم بعد از جدایی از اون شرکت من شماره اون رو از شرکت گرفتم و به بهانه پیشنهاد کار پروژه ای باهاش از تلگرام ارتباط برقرار کردم اون هم خیلی استقبال کرد چند بار از چهره من تعریف کرد کلا من خیلی رسمی با جنس مخالف صحبت می کنم اونم ادبیاتش رو مثل من کرد تقریبا دوساله که در حد پیغام در تلگرام با هم صحبت می کنیم که البته در بیشتر موارد من پیغام می دم اونم هر ماه یا هر دو یا سه ماه یکبار من سعی کردم ایشون رو از علاقه ام غیر مستقیم مطلع کنم ولی اون همش خودش رو به ندونستن می زنه و میگه اگر حرفی داری رک بگو حیا به من این اجازه رو نمی ده و می ترسم با گفتنش فقط وارد ی رابطه دوستی موقت بشم و آسیب بیشتری بخورم همین الانم با وجود این که دو ساله نه دیدمش و نه صداش رو شنیدم بعضی وقتا خوابش رو می بینم و یا چهره اش برام تداعی میشه و خیلی اذیت میشم دیگه نمی دونم باید چی کار کنم حتی خیلی سعی کردم فراموشش کنم و این ارتباط مجازی رو هم قطع کنم اما نشد هر وقت هم که پیغام می دم استقبال می کنه و میگه بازم پیغام بده اما فقط می خواد همه چی رو از من در بیاره این منو می ترسونه خیلی هر کاری می کنم توپ رو تو زمین من می اندازه لطفا بهم کمک کنید و منو راهنمایی کنید واقعا تو شرایط روحی بدی هستم لازم به ذکره که من متولد ۶۴ و ایشون ۶۲ هست خیلی فشار حس می کنم روی خودم برای ازدواج می ترسم دیگه به هیچ کس این حس رو پیدا نکنم چی کار کنم آیا واضح همون جور که می خواد خواستم و علاقه ام رو بهش بگم یا نه؟
  ی دنیا ممنونم ازتون

  1. در پاسخ به ستاره
   سلام عرض شد. عزیزم برای مشخص شدن وضعیت شما نیاز هست یکسری سوالات رو پاسخ بدید میتوانید در تلگرام یا واتس آپ به تیم مشاوره سربرگ تازه پیام ارسال کنید و سوالاتتون رو بپرسید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

 13. سلام خسته نباشید بزورگوار اول از تمام زحماتتون تشکر می کنم بابت کتاب بسیار ارزشمندتون و زحمات افراد تیم سربرگ تازه من توی دورهاتون بودم و همسرم رو هم خدارو شکر برگردوندم الان یه سوال دارم ممنون میشم خودتون جواب بدید استاد. من همسرم اختلافات خانوادگی زیاد داشتیم حالا برگشتیم و همه چیز اوکی هست من با مادرشون قهرم حالا میخوام آشتی کنم بنظرتون چطوری بهتره؟

 14. سلام آقای رجب پور خسته نباشید مطالبتون فوق العاده کاربردی هست و من یک ساله که عضو کانال و سایتتون هستم همیشه بهش سر میزنم و همیشه کمکم کرده من خیلی خوشحالم که سایت سربرگ تازه رو پیدا کردم براتون آرزوی موفقیت می کنم

  1. در پاسخ به مژی
   سلام دوست عزیز امید وارم سربرگ تازه بتونه همیشه رضایت شما رو جلب کنه

 15. سلام
  با یکی دوست شدم تازه مغرور نیست ولی توی پام دادن انار مقاومت خاصی نشون میده نمیدونم چرا
  ب نظرتون من هی بهش پیام بدم بد نیست؟خودم ک حس خوبی ندارم
  یا اصلا بهش پیام ندم؟!!
  جواب بدید مرسی

  1. سلام عرض شد همه ما میدونیم چی درسته چی غلطه همه ما میدونیم زیادی زنگ زدن به طرف مقابل اونم اول رابطه چقدر کار اشتباهی است الان شما فقط توی ناخودآگاه خودتون ضعف دارید و نمیخواهید بپذیرید نمیتونید روی مسیر درست بمونید چون ضعف شما مانع مقاومتتون در برار شرایط میشه و وقتی میبینید خبری از طرف نیست خودتون مدام میرید سمتش و این کار فقط اون فرد رو دور تر میکنه چون یک شخص در دسترس برای هیچ انسانی جذاب نیست
   برای پرسش سوالات شما باید به تیم پشتیبانی در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

 16. اول میگین زیاد در دسترس نباشیم و…. بعدش میگین زیاد با هم حرف بزنین و زیاد حضوری ببینید همو رابطه پایداری بیشتری داره خوب وقتی زیاد صحبت کنیم زیاد در دسترسیم و همه حرفا زده میشه 😐گرفتین مارو؟ ؟؟ بالاخره کدومش؟؟؟ خودتونم میدونید اصلا چی درسته چی غلط؟؟

  1. در دسترس بودن یک چیزه تعامل داشتن با طرف مقابل یک چیزه در دسترس نباشی یعنی فقط شما نباشید که همیشه در خواست ملاقات داره در دسترس نباشید یعنی فردی نباشید که همه چیز رو میپذیره تا فقط طرفش توی رابطه باشه هر چیز که از شما میخواد رو سریع انجام ندید هر وقت که میخواد شما رو ببینه حاظر نباشید گاهی نیاز هست نشون بدید شما هم زندگی دارید کار دارید برنامه های خودتون رو دارید. یعنی رابطه جنسی رو بخاطر حفظ ارتباط نپذیرید یعنی اگر طرفتون با فرد دیگه ای ارتباط داره شما با این موضوع کنار نیاید فقط برای حفظ رابطه.
   توی این مقاله ده ها نکته گفته شده شما همه اون نکته ها رو ول کردین چسبیدن به آخرین مورد نه دوست عزیز اینطور نمیشه شما باید همه مراحل رو انجام بدید. شما باید معیار ها و نیاز های طرف مقابل رو برطرف کنید تا خود ایشون بخوان که با شما تعامل داشته باشن بخوان زیاد باهاتون وقت بگذرون وقتی این کار کردید و ایشون رو جذب کردید و بیشتر اومد سمت شما اون وقت میتونید با کار هایی که گفته شده با افزایش تعامل وابستگی رو هم زیاد کنید.
   هنگام مطالعه کافیه دقت کنید و مقاله رو کامل با دقت بخونید.
   برای پرسش پاسخ می تونید به تیم روانشناسی در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید