پایگاه آموزشیعاشق کردن و ازدواج

عاشق کردن_چگونه دوست پسر خود را عاشق خود کنیم

چگونه دوست پسرم را عاشق خودم کنم

چگونه دوست پسر خود را عاشق خود کنیم

اکثر مراجعه کنندگان بنده سوال هایی مشابه میپرسند!

چگونه دوست پسر خود را عاشق خود کنیم یا چگونه یک مرد مغرور را عاشق خود کنیم و یا چگونه دیگران را عاشق خود کنیم. روابط عاطفی تبدیل به یکی از دغدغه های مهم نسل های جدید شده است که متاسفانه به شکل کارشناسانه ای راجب آن صحبت نمی شود و به آن پرداخته نشده است. آموزش جوانان در مقابل چالش های عاطفی نیاز جامعه است که در صورت نادیده گرفته شدند مشکلات زیادی بوجود می آید. من حسین رجب پور مدرس تکنیک های ان ال پی و قانون جذب هستم هدف موسسه سربرگ تازه از نشر این آثار بهبود مهارت های ارتباطی جوانان و اصلاح روابط است تا این روابط به ازدواج های پایدار و همیشگی تبدیل شوند.

کلیپ آموزشی بازگشت عشق

شما میتونید با مشاهده این کلیپ آموزشی مراحل بازگشت عشق را یاد بگیرید و سپس در انتهای این مطلب روی لینک دانلود کتاب بازگشت عشق کلیک کنید و کتاب را هم دریافت کنید.

متاسفانه با کاوشی که در اینترنت انجام دادم متوجه موضوعی شدم که من را به نوشتن این مقاله ترغیب کرد، اکثر توصیه هایی که میتوان پیدا کرد راه حل های غلط برای جذب مردان یا عاشق کردن می باشد، یک وجه اشتراک که در تمام راه حل های عمومی که در همه جا میتوان جست، بود تشویق زنان و دخترن برای نزدیک شدن بیش از حد به سمت مردان بود گویی این وبسایت ها راهی را جز تخریب شخصیت و همیشه در دسترس بودن نمی شناسند هر کسی با کمی فکر و تامل به راحتی میتواند به این نتیجه برسد که برای بدست آوردن شخصی نباید بیش از اندازه به طرف مقابل نزدیک شد و خطر عادی شدن و یا کم ارزش شدن را به جان خرید. نگاهی بکنید به تکنیک های عاشق کردن

می دانم اکنون سوال هایی برای شما مطرح شده است!!

چگونه با دوست پسر خود عشق بازی کنیم چگونه دوست پسر خود را وابسته کنیم چگونه یه پسر را دیوانه خود کنیم چگونه دوست پسر خود را نگه داریم چگونه با دوست پسر خود رفتار کنیم رفتار صحیح با دوست پسر چگونه مردان را دلتنگ کنیم چگونه با دوست پسرم ازدواج کنم

چگونه پسر مورد علاقه خود را جذب کنیم؟

قبل از اینکه روش های عاشق کردن پسران را به شما آموزش بدهم بهتر هست کمی راجب کار های که نباید انجام بدید اطلاعات بدست بیاورید. زمانی در روابط خود موفق خواهید بود که رفتار با تمام تیپ های شخصیتی را بدانید بخصوص راه های عاشق کردن یک فرد مغرور.

چگونگی رفتار با دوست پسر مغرور.

باور قالب در ذهن ما این است که باید مدام در نزدیکی عشقم باشم تا او به من توجه کند، باید برای او کار های خاصی انجام بدم که متوجه علاقه من نسبت به خودش بشود، برای اینکه پسر مغرور را عاشق خودم کنم باید همیشه در دسترس و نزدیک او باشم، باید برای عشقم کادو بگیرم! باید به او بگویم که چقدر دوستش دارم یا حداقل از طریق رفتار هایم اورا مطلع کنم.

متاسفا اکثر افراد این اشتباه را می کنند، هیچ چیز جالبی در شخصی که همیشه در صحنه حضور دارد نیست یک مثال جالب! بازیگری که در همه سریال ها بازی میکند و طی چند سال همیشه در سریال ها حضور دارد دوست داشتنی تر هست یا بازیگری که با فاصله زمانی مختلف اورا مشاهده میکنیم کدام خوانده را دوست دارید خواننده ای که هفته ای یک اهنگ منتشر میکند یا خواننده ای که سالی یک آلبوم زیبا از او میشنویم. افراد پر کار درواقع به نوعی تمام هنر خود را خرج میکنند و همه کارهایشان شبیه هم میشود و جذابیتی نخواهد داشت، این شرایط در زندگی و روابط شخصی ما هم کاملا صدق میکند. همیشه حضور داشتن و در دسترس بودن کار پسندیده ای نیست! آشنایی با اشتباهات رایج در مقاله قانون جذب عشق.

آشنایی با راه های جذب غیر مستقیم پسران.

برای اینکه طرف مقابلتان عاشق شما بشود و شما بتوانید دوست پسرتان را جذب کنید باید اینکار را بصورت کاملا غیر مستقیم انجام بدهید، تا بتوانید به این مهارت برسید که هر پسری را دیوانه خود کنید همانطور که اشاره کردم راه حل اینکار همیشه در دسترس بودن و توجه بیش از حد به پسر مورد علاقه نیست.

راه جذب پسران

برای اینکه یک شخص را جذب خود کنید باید این باور را در ناخود آگاه فرد بوجود بیاورید که شما جذاب هستید، این امر چگونه دست یافتنی میشود؟

شما باید در جمع دوستان مشترک محیط کار تحصیل شبکه های اجتماعی یا هر میحطی که بینتان مشترک هست روی اطرافیان تاثیر بگذارید و دیگران را جذب کنید در واقع باید روی جذب دیگر اشخاص کار کنید تا پسر مورد علاقه خود! وقتی دیگران به سمت شما جذب شوند مدام از شما خواهند گفت به نکات جذاب شما اشاره خواهند کرد این اتفاق سبب میشود که طرف مقابل شمارا فردی جذاب تصور کنید و قطعا تحریک میشود که شما را بدست بیاورد،

برای جذب پسر مورد علاقه خود نباید به ایشان بیش از حد توجه کنید نباید بصورت مستقیم ابراز علاقه کنید در صورت جذب اطرافیان شما موفق میشوید با طرف مقابل خود وارد یک رابطه بشوید.

رفتارهای زنانه مورد علاقه مردان

مرد ها جذب زنانی میشوند که استقلال شخصیتی داشته باشن، دارای اعتماد بنفس باشند ظاهری آراسته برای خود انتخاب کنند، انسان میوه های دور از دسترس را دوست دارد اگر مدام در دسترس باشید دیگر چیز جدیدی راجب شما وجود نخواهد داشت. در صحبت کردن با اعتماد بنفس باشید در هنگام صحبت توجه اطرافیان را کامل به خود جذب کنید با اطرافیان ارتباط چشمی برقرار کنید.

بعد از اینکه وارد رابطه شدید اگر نیت شما ازدواج با مرد مورد علاقه تان هست نباید رابطه شما بیشتر از ۶ ماه طول بکشد چون وقتی این ارتباط بیشتر از ۶ ماه شود ممکن هست رابطه شما دچار روز مرگی و تنش ها شود.

برای اینکه مردان را متقاعد به ازدواج کنید بصورت مستقیم درخواست ازدواج نکنید، از استفاده جملاتی مانند تکلیف مرا روشن کن، آینده چه خواهد شد، اگر تصمیم به ازدواج نداری جدا شویم و … دوری کنید نباید برای ترغیب مردان به ازدواج سر این موضوع بحث کرد شما باید بصورت غیر مستقیم اینکار را انجام بدهید با شناخت نیاز های ناخود آگاهشان، باید بصورت غیر مستقیم اقداماتی را انجام بدید به عنوان مثال:

راه های جذب پسر مورد علاقه برای ازدواج چیست؟

۱٫سعی کنید با نفوذ به ناخود آگاه مرد مورد علاقه خود ایشان را مجاب کنید تا شما را با دوستان صمیمی و خانواده خود آشنا کند اینکار باعث میشود در ناخود آگاه ایشان این تصور ایجاد شود که در میان دوستان و آشنایان کنار اسم ایشان اسم شما هم برده میشود، وقتی دوستان صمیمی و افراد خانواده با شما آشنا باشن راجب شما صحبت میکنند به نکات مثبت شما اشاره میکنند، و بصورت غیر مستقیم شما باعث افزایش صمیمیت خود با شخص مورد علاقه خواهید شد و یک قدم دیگر به ازدواج نزدیک میشوید.

ممکن هست طرف مقابل شما بصورت زبانی به شما قول های برای ازدواج بدهد این قول و قرار ها در مکالمات اتفاق می افتد از آنجایی که انسان ها بر اساس احساساتشان صحبت میکنند این قول و قرار ها بر اساس احساسات هست و ممکن هست احساس هر فرد تغییر کند پس از این بحث ها دوری کنید از طرف مقابل قول نگیرید.
۳٫ سپری کردن وقت بیشتر هرچقدر طرف مقابل شما زمان بیشتری برای شما اختصاص دهد و تماس های بیشتر با شما برقرار کند پس احتمال پایداری و ازدواج شما نیز افزایش پیدا می کند.
برقراری روابط جنسی در زمان نادرست روابط جنسی در واقع نشان دهنده ی اوج صمیمیت است و تنها زمانی باید اتفاق بیفتند که قطعیت پایداری رابطه ی شما ثابت شده باشد و ازدواج صورت گرفته باشد. در غیر اینصورت انگیزه ای برای کشف بیشتر شما و رسیدن به شما وجود نخواهد داشت. به همین دلیل است که دین مبین اسلاام نیز در این باره همیشه تو صیه می کند که از برقراری روابط جنسی قبل از ازدواج پرهیز کنیم.  (با کلیک اینجا راجب متقاعد کردن مردان به ازدواج بیشتر مطالعه کنید)

چگونه دوست پسر خود را نگه داریم

به او نگاه کنید

زیـک روبیـن روانـشـنـاس دانشگاه هاروارد مطالعه ای را صورت داد تا دریابد آیا قادر است عشق را بطور علمی توسط ضبط مدت زمانی که دو عاشق بیکدیگر چشم دوختـه انـد، مورد اندازه گیری قرار دهد. وی دریافت که دو فردی که عمیقا عاشق یکدیگر می بـاشند ۷۵ درصد از زمانی را که گفتگو می کنند، به همدیگر نگاه می کنند. و هـنـگـامی که فرد ناخوانده ای به میان صحبتشان وارد میگردد آهسته تر روی از یکدیگر برمی گـردانـنـد. در گـفـتـگوهـای معمولی افراد ۳۰ تا ۶۰ درصد از وقت را به نگاه کردن به یـکدیـگر اخـتـصـاص می دهند. وابسته کردن مردان به خود اصولی دارد که موفقیت را تضمین می کند.

اهمیت مقیاس روبین واضح می باشد : احتمال آنکه بگوییم دو فرد تا چه میزان عاشقق و دلبـاخته یـکدیـگر هستند را می تـوان بـا انـدازه گیـری مـدت زمـانـی کـه آن دو عاشقانه به یکدیگر زل می زنند تخمین زد.
برخـی روانـکاوان از آن در حین مشاوره برای آنکه دریابند تا چه اندازه زوجین به یکدیگر علاقه و عشق دارند سود می برند. هـمچنین این موضوع اطلاعات سودمند زیادی را بـرای آنـکه بـخواهید شخصی دلباخته شما گردد در اختیارتان قرار میدهد. اینگونه که: هرگاه به شخصی که دوسـتـش می دارید در حین گفتگو ۷۵ درصد از زمان به وی نگاه کنید. با این کار مغز آن فرد را فریب میـدهید. مـغز آن شخص آخرین باری که فردی تا این اندازه به او نـگـاه کـرده را بـخاطر آورده و تـحلـیـلش از این نگاه طولانی، وجود عشق و علاقه خواهد بود. بهترین راه ممکنی که برای عاشق کردن دوست خود می توان ارئه کرد استفاده از راه های نفوذ به ضمیر ناخودآگاه دیگران است، با استفاده از تکنیک ها و مهارت های ارتباطی که در مقاله چگونه دیگران را عاشق خود کنیم سلامت رابطه و موفقیت تضمین خواهد بود.

PEA چیست؟

در نتیجه این طـور مـی انـدیـشد که عاشق شما است و مغزش شروع به ترشح فنیل اتیلامین (PEA) می کند. ایـن مـاده از خانواده آمفی تامین ها میباشند که توسط سیستم عصبی ترشح میگردد.هنگامی که ما عاشق میشویم PEA همان عاملی است که سبب تعریق کف دستان، احساس دل آشوبی، و افزایش ضربان قلب میشود.هر چه شخصی که شما خواهانش میباشد PEA بیشتری بدرون جریان خونش جاری گردد احتمال آنکه او دلـبـاخـتـه شـمـا گـردد افـزایـش میـیابد. زمانی که شما نمی توانید صادقانه فردی فرد بی رغبـتـی را وابسته خود کنید، بکارگیری این تکنیک تولید PEA را کاملا میسر خواهد نمود. امتحان کنید.مطمئن هستم از نتیجه کار خود شگفت زده خواهید شد. زمـانـی کـه بـا شخصی هستید به وی حس عاشق بودن را القا کنید و اینکه او سـرانـجـام بـاورش شـود که عاشق شما است، زیاد بطول نخواهد انجامید. امروزه از تکنیک های nlp عشق در سراسر دنیا و در بهترین مراکز روانشناسی برای ایجاد روابط قوی استفاده می شود، این روش مطرح ترین و جامع ترین دست آورد علم روانشناسی نوین است.

 

کتاب بازگشت به عشق

استفاده از تکنیک های این کتاب در کنار دعا کردن در درگاه پروردگار میتواند موفقیت ما را در بازگشت عشق تضمین کند. اگر نگاهی به زندگی آدم های موفق بندازید، کسانی که جایگاه اجتماعی برتر را دارند، افرادی که از لحاظ موفقیت های شغلی در صدر قرار دارند و یا اشخاصی که در روابط اجتماعی و عاطفی خود موفق هستند آنهایی که احساس خوشبختی می کنند، در زندگی آنها ردی از فرشته ها و یا این نامه نوشتن ها و تصویر سازی های آرزو کردن ها نمیبینید. انسان های موفق در زندگی و روابط خود نیز موفق هستند و دلیل موفقیت آنها ارتباط با فرشتگان نیست بله ایمان به خود است. یک فرد موفق هوش هیجانی بالایی دارد، یک شخص رو به پیشرفت مهارت های ارتباطی قوی دارد.

میداند کجا باید صبر کرد، کی باید حرف زد، قبل از حرف زدن و عمل کردن همه چیز را میسنجد. یک شخص موفق احساسات خود را کنترل می کند، توانایی یادگیری خوبی دارد، عقل و مهارت خود را بالاتر از خرافات و احساساتش قرار میدهد برای همین از هر مشکلی پیروز خارج میشود. راه برگرداندن یک شخص صرفا تکیه به معنویات نخواهد بود. شما افراد موفقی را میتوانید پیدا کنید که ایمان قوی هم ندارند اما راه موفق بودن را میدانند. برای موفقیت صد در صد در مراحل ترمیم عشق و یا جذب عشق شما نیاز به علم و تکنیک های روز دارید که با جهان امروزی هماهنگ باشد، در  دانلود کتاب بازگشت به عشق حسین رجب پور تکنیک های ان ال پی، تکنیک های روانکاوی، مهارت های ارتباطی، تکنیک های متقاعد سازی مرحله ای و تکنیک های نفوذ به ناخودآگاه به همراه قانون جذب بیان شده است که میتواند تاثیر بسیار زیاد و چشمگیری روی روابط شکست خورده بذارد.

؛؛برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند؛؛

۰۲۱۹۱۳۰۵۰۵۹

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

 

مقالات مرتبط:                                         ارتباط با ما

چگونه یک رابطه شکست خورده را برگردانیم

چگونه رابطه دوستی را به ازدواج ختم کنیم

چیکار کنم عاشقم بشه

چگونه دوست پسرمان را عاشق خود کنیم

دینامیک های مرد و زن در روابط عاشقانه

چگونه عشقمان را عاشق خود کنیم

سربرگ تازه یک سایت خسته کننده و بی هدف نیست، سربرگ تازه یک سایت تخصصی در زمینه ان ال پی و قانون جذب می باشد. من حسین رجب پور نویسنده مقالات سایت و محقق در زمینه قانون جذب و ان ال پی هستم.

پکیج بازگشت به عشق و ازدواج
برچسب ها

نوشته های مشابه

‫35 نظرها

 1. من پسری رو دوست دارم
  ویژگی هاش=مغروره .خیلی کم میاد تو جمع .شکست عشقی خورده و هنوز منتظره.
  ویژگی های من=خجالتی.ترسو.یه ویژگیخاصی دارم بعضی وقتا با دیگران خیلی خوبم ولی دفعه بعدی از کیفیتش کاسته میشه .بستگی به روحیم داره تو جمع باشه اگ خوب باشم میگم و میخندم ولی اگه روحیم خوب نباشه انزوا میگیرم و حرف نمیزنم
  خب کلا ما شاید سالی دو بار همیدگیرو بببینم شایدم بیشتر ولی اون سریع از تو جمع میره منظورم با پسرای فامیله
  خب حالا ک شکست خورده نمیدونم آیا وارد رابطه بشم چجوری ؟چجوری واقعا؟چکار کنم؟
  راستی شمارشم دارم

  1. سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰ در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

  2. سلام عزیزم . ببین اصلا خودتو چوری نشون نده ک خاطرشو میخوای من الان ۵ سال هست ک با یک نفر هستم وو تامون فوق العاده عاشق همدیگه هستیم ولی حس میکنم چون من زیادی خاکی هستم و خیلی خاطرشو خواستم داره سرد میشه در صورتی که قبل دوستی حتی ۱ سال کامل اون دنبال من بود و من بهش پا نمیدادم زمونه طوری شده پسرا عاشق دخترای مغرور میشن نباید مهربون و خوش رو بود باهاشون

   1. سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰ در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

  3. بنظرم اگه مطمئنی میتونی دلشو بدست بیاری با رفتارات بصورت ناشناس بهش پیام بده مثلا بهش بگو باید دوباره زندگیشو شروع کنه ی فرصت دوباره چیزایی بگو ک بهشون علاقه داره ازش تعریف کن مثلا نگو از قیافت خوشم میاد بگو استایلتو دوس دارم چون قیافشو خودش انتخاب نکرده اما استایلشو چرا کاری کن بهت اعتماد کنه و وابستت شه وقتی مطمئن شدی ازت خوشش اومده بهش بگو کی هستی??

  4. شمارش و داری؟؟!خب من اگه جای تو بودم یکم از ترسو بودنم کم میکردم به صورت ناشناس بهش پیام میدادم و سیع می کردم باهاش دوست بشم اما نه جوری که حس کنه ممکنه دوباره سکشت عشقی بخوره

  5. سلام عزیزم من فکر می کنم چون شکست عشقی خورده برای همینه که زود پا به دوستی نمیده شاید میترسه اگه واقعا دوستش داری چون شمارش رو داری میتونی از تریق شبکه های اجتماعی باهاش ارتباط بر قرار کنی مثلا واتساپ. زود هم باهاش گرم نگیر چون بعضی از پسر ها زود باهاشون گرم میگیری سرشون گیج میره و فکر میکنن که چه خبره سعی کن که خجالتی نباشی چون این مورد خیلی کمکت میکنه و سعی کن که عادی باشی و اصلا انگار نه انگار که دوسش داری وراستی منظورم از خجالتی نبودن این نیست که پرو باشی نه منظورم اینه که اگه ی اتفاقی افتاد زود دست و پات رو گم نکن اعتماد به نفس داشته باش واگه برات سخته که باخودش ارتباط بر قرار کنی ی طور دیگه بهش بفهمون یا اگه خواهر داره از طریق اون بهش بگو

 2. سلام من عاشق پسریم ک از بچگی هم بازی بودیم ۳ سال از هم دور شدیم بعد ۳ سال دیگ نمیشناسمش دوسم داره ولی خیلی اذیتم میکنه کارایی میکنه ک میدونه عصبی میشم نمیدونم چیکار کنم نه میتونم ازش بگذرم ن میتونم رفتاراشو تحمل کنم

 3. سلام خسته نباشید
  من دختری هستم ۱۹ ساله با تمامی معیارهای خوب به عنوان دختر از چهره و تحصیل و خانواده و غیره گرفته تا شخصیت
  برای این که دختری باشم دست نیافتنی تا الان هیچ دوست پسری نداشتم و به هیچ کسی رو نمیدادم
  تا اینکه عاشق پسری ۱۸ ساله شدم و ما وارد رابطه شدیم
  رابطه قوی با حضور خانواده ها
  ولی بعد از این که تو رابطه ما کمی مسایل جنسی قاطی شد ایشون شروع کردن به سرد شدن
  من در وضع فعلی چی کار میتونم بکنم
  پ ن:منظورم از کمی مسایل جنسی بوسه زدن و بغل کردن و عملا لمس شدن هستش

  1. سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰ در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

  2. سلام من بایه پسری اشناشدم اصن نمیدونم درمورد چی حرف بزنم خودم خیلی پرحرفم ولی چون اون کم حرف هس منم حرفم نمیاد??

 4. سلام من با دوسام ک فامیلمونم هسن همش دورهمی میگیریم تویکی ازدورهمی ها داداش دوسم از من خوشش اومد و ناباهم دوس شدیم اولا خوب بودش ولی بعد یه هفته پیعمامو میخونه جواب نمیده یا جوابم میده خیلی سرد من مطمعنم ک دوس دختر دیگه ای هم داره ولی میخام اونو مال خودم کنم الان ۲هفتس ک رفیقیم و خانوادشم میدونن خیلی باخانوادش راحتم و میشه گف همش خونشونم بادوسام وقتی میرم خونشون رفتارش خوبه ولی وقتی پیشش نیسم سرده میشه کمکم کنید ک باید چیکارکنم

  1. سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰ در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

   1. سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰ در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

  2. اگه مطمنی یکی دیگه دوست دخترم داره چه دلیلی داره بخوای یه لاشی رو عاشق خودت کنی خب

 5. سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰ در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

 6. سلام.من الان حدودا ۵ ماهه با پسری رابطه عاطفی دارم و خودشم میدونه که دوستش دارم.با هم بیرون میریم،بغلم می کنه،نوازشم میکنه و خیلی با هم خوبیم.اما مشکل اینجاست که با دخترای فامیل خیلی گرم میگیره و حتی بغلشون هم میکنه.منم از غرورم بهش نمیگم.دوستیمون خیلی خیلی جدی نیستش اما میدونم اونم منو دوست داره.فقط میترسم لاشی باشه و قلبش یه جا دیگه گیر باشه.آهااا راستی تا من بهش زنگ نزنم یا pm ندم اصن زنگ نمیزنه

 7. سلام عرض شد خدمت شما تیم سربرگ تازه. پسرا رو اگر زیاد محل بزاری حتی اگه واسه ازدواج تو رو خواسته باشه بیخیالت میشه و میر سراغ یکی دیگه تروخدا دخترا یکم تحمل داشته باشین و پیش برید مراحلو اگه طاقت نداشته باشید که اصلا هیچی بدردتون نمیخوره. استاد رجب پور عزیز مرد دانشمند و پر بار عزیزمون واقعا ازتون ممنونم شما خیلی کمک کردید خداراشکر میکنم توی دورتون شرکت کردم و همچنین از خودم ممنونم که تونستم تحمل کنم و به حرفتون گوش بدم همچین برگشت این پسر که بخدا دیگه دوسش ندارم وقتی یادم میفته چیکارا باهام کرده ولی خوب به آرامش رسیدم حداقل.

 8. خانمای عزیز اگه میخواین دوست پسرتون عاشقتون بشه بهش محل نزارین کلا اگه بهشون پا بدین زود ازتون خسته میشه هر چی تشنه تر بزارینشون بیشتر دنبالت میان تجربه بهم ثابت کرده

 9. سلام من حدود ۷ سال پسری رو که باهاش روابط خانوادگی داشتیم رو دوست دارم و بعد از ۷ سال تازه فهمیدم که ایشون هم ۵ سالی هست که منو دوست داره و حدود یه سال دنبال شماره ی من از جانب دختر خاله ی من بوده..همش متوجه کاراش میشدم که میخواست یه جوری توجه منو به خودش جلب کنه چون ما با هم خیلی جنگ داشتیم و اون فکر میکرد من دوسش ندارم..روزی ایشون شروع کرد به گیر دادن به تیپ من و منم میگفتم که به تو ربطی نداره..ایشون اون شب شروع کرد به حرص دادن من طوری که وقتی رفتیم خونه سریع رفتم بهش پیام دادم و شروع کردم با حرص باهاش دعوا کردن..من شمارشو داشتم…که اون اونشب با من جنگ نکرد و به من گفت که دوسم داره..ما الان ۵ ماهی هست که با همیم و ایشون به خاطر خیانتی که از زمان گذشته بهشون وارد شده دیگه نمیتونه به کسی راحت اعتماد کنه و بعضی مواقع هم که از چیزی شک میکنه شروع میکنه به متهم کردن من به خیانت ولی بعدش با گریه ازم معذرت خواهی میکنه و میگه که کسیو به غیر از من نداره که درکش کنه…اخه پدر و مادرش خیلی اذیتش میکنن و تنها کسی که باهاش خوب رفتار میکنه منم…ما با هم نزدیکی هم داشتیم ببخشید رک صحبت میکنما ولی نه در اون حدی که من زن بشم..میخواستم بپرسم که من باید چیکار کنم همش میترسم منو به خاطر نزدیکی میخواد ولی هرموقه بهش میگم میگه تا تو نخوایی من هیچکاری نمیکنم…قصدشم جدیه برای ازدواج کل خانوادش میدونن که ما با هم هستیم..وقتی که کاراشو میبینن اصلن این فکرا از سرم میپره ولی وقتی مقاله ها و پیامارو میخونم میترسم لطفا کمکم کنید

  1. در پاسخ به SAHEL
   جهت تحلیل شرایط و ارائه راهکار مناسب میتوانید به تیم پشتیبانی از طریق تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید. ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

 10. پسرا بیشتر عاشق دخترایی میشن ک مغرورن و خاص هستند برای جذب کردن پسرا همین که مغرور باشی کافیه ولی وقتی وارد رابطه میشید دیگ نباید خیلی سرد باشین اگ میخایید رابطع ادامه پیدا کنه معمولی باشید اگ مهربون شد شمام مهربون شین ^^

  1. در پاسخ به Hadis
   کاملا از ریشه غلط است برای همین توی روابطتون مشکل دارید و در حال مطالعه این مقالات هستید پسر یا دختر تفاوتی نداره انسان عاشق کسی میشه که فاکتور های لازم برای جذب رو داشته باشه نه مغرور بودن نه خاص بودن میتونید یک انسان خیلی معمولی باشید اصلا هم مغرور نباشید ولی همه رو به سمت خودتون جذب کنید.

   آشنایی بیشتر در لینک زیر:

   https://www.sarbargetaze.com/%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%A7-%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%82-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85/

 11. سلام روز بخیر..من تو یکی از فامیل از یکی خوشم اومده خیلی میخامش ..ولی مغروره ..خودم شمارشو پیدا کردم.خیلی تلاش کردم نگه دارم ..ولی به هر دلیلی رفت ..بعد از ۴ ماه پیام دادم ازش خواهش کردم باهام باشه..ولی خیلی مغروره من دختر پر حرفیم .چون اون کم حرفه نمیدونم از چی از کجا حرف بزنم همش شروع کننده منم ..اون فقط شنونده هستش .‌چیکار کنم ک جذبم بشه..دوستم داشته باشه و ابراز کنه اگر علاقه ای بهم داره!! چیکارکنم؟؟؟

  1. در پاسخ به دوست
   سلام عرض شد چیزی که شما بهش نیاز دارید آموزش مهارت های ارتباطی و جذب و ایجاد احساس هست که در کامنت نمیشه این موارد رو توضیح داد شما میتونید برای دریافت مشاوره به تیم روانشناسی سربرگ تازه در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید و مشاوره دریافت کنید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

 12. سلام من عاشق یکی از همکارای سابق آقام شدم ما کلا ۵ ماه همکار بودیم و بعد هر دو از شرکت جدا شدیم سر کار رابطه خوبی در حد صحبت و بگو بخند داشتیم بعد از جدایی از اون شرکت من شماره اون رو از شرکت گرفتم و به بهانه پیشنهاد کار پروژه ای باهاش از تلگرام ارتباط برقرار کردم اون هم خیلی استقبال کرد چند بار از چهره من تعریف کرد کلا من خیلی رسمی با جنس مخالف صحبت می کنم اونم ادبیاتش رو مثل من کرد تقریبا دوساله که در حد پیغام در تلگرام با هم صحبت می کنیم که البته در بیشتر موارد من پیغام می دم اونم هر ماه یا هر دو یا سه ماه یکبار من سعی کردم ایشون رو از علاقه ام غیر مستقیم مطلع کنم ولی اون همش خودش رو به ندونستن می زنه و میگه اگر حرفی داری رک بگو حیا به من این اجازه رو نمی ده و می ترسم با گفتنش فقط وارد ی رابطه دوستی موقت بشم و آسیب بیشتری بخورم همین الانم با وجود این که دو ساله نه دیدمش و نه صداش رو شنیدم بعضی وقتا خوابش رو می بینم و یا چهره اش برام تداعی میشه و خیلی اذیت میشم دیگه نمی دونم باید چی کار کنم حتی خیلی سعی کردم فراموشش کنم و این ارتباط مجازی رو هم قطع کنم اما نشد هر وقت هم که پیغام می دم استقبال می کنه و میگه بازم پیغام بده اما فقط می خواد همه چی رو از من در بیاره این منو می ترسونه خیلی هر کاری می کنم توپ رو تو زمین من می اندازه لطفا بهم کمک کنید و منو راهنمایی کنید واقعا تو شرایط روحی بدی هستم لازم به ذکره که من متولد ۶۴ و ایشون ۶۲ هست خیلی فشار حس می کنم روی خودم برای ازدواج می ترسم دیگه به هیچ کس این حس رو پیدا نکنم چی کار کنم آیا واضح همون جور که می خواد خواستم و علاقه ام رو بهش بگم یا نه؟
  ی دنیا ممنونم ازتون

  1. در پاسخ به ستاره
   سلام عرض شد. عزیزم برای مشخص شدن وضعیت شما نیاز هست یکسری سوالات رو پاسخ بدید میتوانید در تلگرام یا واتس آپ به تیم مشاوره سربرگ تازه پیام ارسال کنید و سوالاتتون رو بپرسید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

 13. سلام خسته نباشید بزورگوار اول از تمام زحماتتون تشکر می کنم بابت کتاب بسیار ارزشمندتون و زحمات افراد تیم سربرگ تازه من توی دورهاتون بودم و همسرم رو هم خدارو شکر برگردوندم الان یه سوال دارم ممنون میشم خودتون جواب بدید استاد. من همسرم اختلافات خانوادگی زیاد داشتیم حالا برگشتیم و همه چیز اوکی هست من با مادرشون قهرم حالا میخوام آشتی کنم بنظرتون چطوری بهتره؟

 14. سلام آقای رجب پور خسته نباشید مطالبتون فوق العاده کاربردی هست و من یک ساله که عضو کانال و سایتتون هستم همیشه بهش سر میزنم و همیشه کمکم کرده من خیلی خوشحالم که سایت سربرگ تازه رو پیدا کردم براتون آرزوی موفقیت می کنم

  1. در پاسخ به مژی
   سلام دوست عزیز امید وارم سربرگ تازه بتونه همیشه رضایت شما رو جلب کنه

 15. سلام
  با یکی دوست شدم تازه مغرور نیست ولی توی پام دادن انار مقاومت خاصی نشون میده نمیدونم چرا
  ب نظرتون من هی بهش پیام بدم بد نیست؟خودم ک حس خوبی ندارم
  یا اصلا بهش پیام ندم؟!!
  جواب بدید مرسی

  1. سلام عرض شد همه ما میدونیم چی درسته چی غلطه همه ما میدونیم زیادی زنگ زدن به طرف مقابل اونم اول رابطه چقدر کار اشتباهی است الان شما فقط توی ناخودآگاه خودتون ضعف دارید و نمیخواهید بپذیرید نمیتونید روی مسیر درست بمونید چون ضعف شما مانع مقاومتتون در برار شرایط میشه و وقتی میبینید خبری از طرف نیست خودتون مدام میرید سمتش و این کار فقط اون فرد رو دور تر میکنه چون یک شخص در دسترس برای هیچ انسانی جذاب نیست
   برای پرسش سوالات شما باید به تیم پشتیبانی در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید