شکست عشقی

چگونه با شکست عشقی کنار بیام؟

چگونه با شکست عشقی مقابله کنیم

چگونه با شکست عشقی کنار بیام موضوع این مقاله است در مقاله ای مقالای دلایل شکست عاطفی راجب تاثیر اشتباهات در بوجود امدن شکست عاطفی مقداری صحبت کردیم. در این مقاله تصمیم داریم موضوعی دیگر را برسی کنیم: کنار اومدن با جدایی چگونه با شکست عشقی مقابله کنیم؟ درمان افسردگی شکست عشقی کنار آمدن با تنهایی شکست عشقی پسر کنار آمدن با طلاق چگونه با جدایی کنار بیاییم چگونه با مشکلات زندگی مقابله کنیم کنار آمدن با شکست عشقی راه های مقابله با شکست عشقی

چگونه با شکست عشقی کنار بیام
چگونه با شکست عشقی کنار بیام

چگونه با شکست عشقی کنار بیام

شکست عشقی به معنی تمام شدن همه چیز نیست گاهی برای رسیدن به یک هدف راه های مختلفی وجود دارد، اما قبل از این که تصمیم بگیرید رابطه از دست رفته خود را بازگردانید باید شرایط حال حاظر خود را تصحیح کنید.

کنار امدن با تنهایی شکست عشقی

برای اینکه در این شرایط دچار ضعف روحی و درد نشوید باید چند چیز را بدنانید، یکسری کارها هست که نباید انجام بدید:

  1. گریه نکنید: برخلاف باور عموم راه حل چگونه با شکست عشقی کنار بیام گریه کردن نیست و گریه کردن باعث خالی شدن و ارامش نمیشود شاید ساعتی بعد از گریه کردن حس بهتری داشته باشید اما این احساس موقتی است، چون بدن و ناخود اگاه شما از حالت غم زدگی خسته شده و ساعاتی را بدون گریه کردن سپری میکند اما بعد از مدتی دوباره آن حس به سراغتان باز میگردد پس گریه راه خوبی برای رسیدن به ارامش نیست
  2. عصبانی نشوید: فریاد زدن شکستن اجسام اعمالی این چنینی که در اثر عصبانیت بوجود میدهند باعث آرامش نمیشوند و بیشتر شخص را در انزوا فرو میبرد
  3. برتری دادن: در تصورات خود از طرف مقابل یک قدیس نسازید بدی های او را فراموش نکنید خوبیهای او را بزرگ نکنید طرف مقابل را همانگونه که بود بخاطر بیاورید
  4. زمان: توجه بیش از حد به زمان باعث تازه ماندن این جدایی میکند اینکه روز های رفته را بشماریم و مدام توجه کنید که چند روز است عشقمان را ازدست دادیم فقط باعث میشود که بیشتر ضعف نشان دهیم.
  5. منفی نگری: باید از جملات و افکار منفی دوری کنید، من بدون او نمیتوان، من فقط با او خوشبخت هستم، او تنها دلیل آرامش من بود، این جملات را که مدام تکرار کنید به حقیقت تبدیل میشود زیرا انسان ماشینی هست برای اثبات باور هایش.
چگونه با شکست عشقی کنار بیام
چگونه با شکست عشقی کنار بیام

چگونه با شکست عشقی کنار بیام راه های مقابله با شکست عشقی

برای اینکه بتوانید خود را در این شرایط کنترل کنید و باعث بروز اشتباهات نباشید باید از جملات تاکییدی استفاده کنید

<<هر روز چند بار این جملات را تکرار کنید مخصوصا قبل از خواب>>

تنها هدفم خوشحال شدن خودم است

من دیگر به همه بی اعتماد نیستم

برای هیچ موضوعی عصبانی نمیشوم

دیگر نگرانی ندارم

از اسارت آزاد شدم

فقط خودم برای خودم تصمیم میگیرم

این من هستم که اهمیت دارم

من حق انتخاب دارم

با واقعیت های زندگی می کنم رویا ها رو فراموش میکنم

من در روابط اختیار های خودم را دارم

ارتباطم با دیگران حد و مرز دارد

صادق هستم

به توانایی خود تکیه می کنم

دیگر قربانی نیستم

به خود اعتماد دارم

احساساتم را می پذیرم

از خود مراقبت می کنم

رها و ازاد شدم

 

شکست عشقی پایان داستان

اما شکست عشقی می تواند پایان رابطه شما نباشد و حتی اگر شما توسط عشق خود بلاک شده باشید باید بدانید وقتی عشقت بلاکت می کنه معنیش این نیست که ازت متنفره، بلکه نشون دهنده تاثیر تو روی زندگیش هست. برای بازگشت به رابطه راه های زیادی پیش نهاد می شه مصل نامه نوشتن به فرشته عشق اما قطعی ترین راه برای بازگشت عشق از دست رفته راهی هست که روانشناسان و محققین آن را نتیجه بخش دانسته اند.

 

بازگشت مجدد به رابطه بعد از شکست عشقی

بازگشت به رابطه باید طی شش مرحله عصبی کلامی صورت بگیرد؛ این مراحل بر اساس قانون جذب عشق، روانشناسی عشق، روانشناسی ترمیم رابطه، تکیک های نفوذ به ناخودآگاه، مهارت های راتباطی و تکنیک های عصبی کلامی طراحی شده است برای اطلاع از مراحل بازگرداندن عشق رفته می توانید از منابع مفید و ارزشمند تیم تحقیقاتی سربرگ تازه بهره ببرید.

 

من حسین رجب پور هستم یک محقق، نویسنده و پژوهشگر، هر چه که در این مقالات مطالعه می کند تجربه سالها تحقق و نگراش است، درسربرگ تازه ما تصمیم داریم به ارائه محتوای مفید، گام ارزش مندی در جهت آموزش مهارت های راتباطی و تقویت شخصیت افراد داشته باشیم. هر گونه کپی برداری از مقالات بدون ذکر منبع تحت پیگرد شدید قانونی قرار خواهد گرفت.

 

در صورت علاقه مندی به آموزش مراحل و تکنیک های ان ال پی و جذب برای ترمیم رابطه از دست رفته میتوانید به شماره زیر از طریق تلگرام، واتس آپ، پیام بدید و سوالات خودتون رو بصورت رایگان ارسال کنید. پاسخگویی در اسرع وقت انجام میگیرد.

پاسخگویی فقط به روش های زیر و از طریق این نرم افزار ها صورت می گیرد:

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

مقالات مرتبط:                                         ارتباط با ما

چگونه یک رابطه شکست خورده را برگردانیم

دلایل شکست عشقی

اعتماد بنفس چیست؟

دینامیک های مرد و زن در روابط عاشقانه

چگونه عشقمان را عاشق خود کنیم

تشخیص خیانت مردان و زنان

لینک کانال تلگرام: sarbargetaze

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید