مقالات پیشنهادی

عشقم-چه ذکری بگم که عشقم برگرده-چه دعایی بخونم عشقم برگرده

عشقم رفته میخوام برگرده

سوال هایی که بسیار در اینترنت جستجو میشوند: ((عشقم رفته میخوام برگرده میخوام دوست پسرم برگرده چیکار کنم دوست دخترم برگرده؟ ایا عشقم برمیگرده  چه دعایی کنم که عشقم برگرده  فال برگشتن عشق  میخوام برگرده  چیکار کنم عشقم عاشقم بشه  میخوام عشقم برگرده  عشقم رفت چیکار کنم برگرده  فال برمیگرده یا نه من عاشق یه دختر شدم چیکار کنم؟ چگونه فردی را عاشق خود کنیم عاشق شدم چيكار كنم چگونه دوست پسرمان را به خود وابسته کنیم من عاشق پسری شدم که خودش خبر نداره من عاشق دختری شدم که خودش خبر نداره چگونه به یک پسر بفهمانیم که دوستش داریم؟ چگونه کسي را که دوست داريم فراموش کنيم دعای رسیدن به معشوق سریع دعا براي راضي كردن شخص دعا براي عاشق كردن مرد از راه دور عشقم رفت چیکار کنم برگرده دعاهایی که رد خور ندارد دعا عشقم برگرده چه دعایی بخونم که به عشقم برسم دعايي براي عاشق كردن)) تیم سربرگ تازه بصورت تخصصی در زمنیه روابط احساسی فعالیت دارد.

اگر در حال مطالعه این مطلب هستید قطعا حال روحی مناسبی ندارید چون رابطه خود را از دست داده اید یا طرف مقابل شما بسیار سرد شده است و شما احساس خطر میکنید. بهتر است قبل از اینکه مدام این سوال رو در ذهن خود تکرار کنید که چیکارکنم عشقم برگرده، با اشتباهات خود روبرو بشید و دست از اشتباهاتی که باعث میشه طرف مقابل تان سریعترازشما جدا شود یا شما را برای همیشه ترک کند. برگردوندن عشق با غریزه هر کاری کردن غیر ممکنه این کار زمانی اتفاق می افته که شما بر اساس شش اصول و مرحله روانشناسی بازگشت عمل کنید تا رابطه قبلی خودتون را به بهترین شکل برگردونید و حفظ کنید. در ادامه با کار هایی که نباید کرد آشناتون می کنم.

اکثرافراد وقتی در رابطه دچار مشکل میشوند یا طرف مقابلشان رابطه را تمام میکند، در اینترنت ویا در اطرافیان خود بدنبال پاسخی برای چیکارکنم عشقم برگرده هستند. زمانی که پاسخ مناسب یا راهی نتیجه بخش را یافت نمی کنند بصورت ناخودآگاه دست به انجام یکسری اشتباهات خطرناک میزنند.

چه ذکری بگم عشقم برگرده چه دعایی بخونم عشقم برگرده
چه ذکری بگم عشقم برگرده چه دعایی بخونم عشقم برگرده

دعاهایی که رد خور ندارد

عشقم ولم کرده چیکار کنم؟ دلیل مناسبی نیست برای تخریب شخصیت شما و از دست دادن اعتبارتون، وقتی سوال عشقم ولم کرده چیکار کنم؟ تمام چیزی باشد که بدنبال آن هستید قطعا خود وعزت نفستان را فراموش میکنید و بجای ترمیم رابطه اشتباهاتی رو انجام می دید که باعث میشه عشق شما برای همیشه شما رو ترک کنه.

اگر هنوز در رابطه هستید و عشقتان از ده تماس شما یکی را پاسخ میدهد و به ندرت پیام ها را جواب می دهد کارهایش راتوضیح نمی دهد مدام بهانه های مختلفی میاورد یا اینکه عشقتان بصورت کامل باشما قطع رابطه کرده است باید بدانید که انجام چند کار میتواند به سادگی تمام پل های شما و موقعیت های بازگشت به رابطه را برای همیشه ازبین ببرد، این اشتباهات اعبارتند از:تماس گرفتن و ارسال مداوم پیام، در دسترس بودن و برآورده کردن تمام خواسته های بجا و نابجا طرف مقابل، التماس کردن و اصرار به بازگشت به رابطه، ارسال واسطه و خواهش از دوستان مشترک برای ترمیم رابطه، پست ها وعکس های غمگین در فضا های مجازی، تهدید کردن، ابراز احساسات و علاقه مندی، ایجاد احساس ترحم و دلسوزی،…

این نوع فعالیت ها نه تنها هیچ کمکی به ترمیم رابطه و بازگشت به رابطه ازدست رفته نمی کند بلکه باعث می شود شخص شما را فردی ضعیف و بدون اعتماد به نفس تشخیص دهد، این موضوع را هم خودتان می دانید هیچ کس عاشق یک فرد ضعیف و بدون اعتماد بنفس نمیشود.

چه دعایی بخونم که به عشقم برسم

چیکار کنم عشقم عاشقم بشه سوال جالبی است. ابتدا باید دلیل عاشق شدن رو درک کنید سپس سوال چیکار کنم عشقم عاشقم بشه را برای خودتون مطرح کنید و به جواب سوال چیکار کنم عشقم عاشقم بشه برسید.

دلایل عاشق شدن انسان ها

سالها تحقیق بر روی زمین محقق های روانشناسی را به این نتیجه رسانده که عاشق شدن هیچ دلیلی ندارد و تمام احساساتی که یک شخص به یک شخص دیگر پیدا می کند تماما بر اساس ناخودآگاه و نیازهای ناخودآگاه است. مثلا یک شخصی را تصور کنید که مشکل صحبت کردن در جمع را دارد، یعنی عدم توانایی برقراری ارتباط در مکان های پرجمعیت، مهارت ارتباطی ضعیف و ترس از مورد توجه قرار نگرفتن. حال فردی با این مشکل بصورت ناخودآگاه جذب فردی می شود که نقطه مقابل او باشد یعنی مهارت های ارتباطی قوی.

چه ذکری بگم که عشقم برگرده ، چه دعایی بخونم عشقم برگرده

خب اگر ما عاشق کسی شده باشیم و نیازهای ناخودآگاه اورا تشخیص بدیم ولی در برآورده کردن این نیازها موفق نباشیم باید چه کاری انجام بدیم؟ همانطور که گفتیم اشخاص براساس نیازهای ناخودآگاه خودشون وابسته به یک شخص می شوند پس ما باید این نیازها رو در خودمون بوجود بیاوریم تا بتونیم بصورت غیر مستقیم روی ناخودآگاه طرف مقابل خود نفوذ پیدا کنیم، به عنوان مثال شما یک فرد ترسو را تصور کنید؛ یعنی نیاز ناخودآگاه شجاعت، حال ما باید این نیاز را در خودمون بوجود بیاوریم تا باعث جلب توجه بشویم.

وقتی فرد ترسو نیاز خود که شجاعت است را در ما پیدا می کند بصورت ناخودآگاه شرطی میشود (یعنی ناخودآگاه وی این موضوع را همیشه در نظر می گیرد که برای برطرف شدن نیازش و پیدا کردن احساس امنیت به ما نیاز دارد). حال ما با ایجاد کردن این نیاز توانستیم توجه شخص را جلب کنیم. اما آیا این کار به تنهایی کافی است؟ اگر سوال شما یکی از سوال های چگونه با دوست پسرم اشتی کنم ، (چگونه با دوست پسرم اشتی کنم بهتر است) می باشد دقت داشته باشید که اول باید دست از انجام اشتباهاتی که قبلا عرض کردم بردارید. وقتی شما مهارت ارتباطی داشته باشید وقتی نیاز های ناخودآگاه عشقتون رو بدونید میتونید هرکسی را تا حد دیوانه وار عاشق کنید!

چه ذکری بگم عشقم برگرده چه دعایی بخونم عشقم برگرده
چه ذکری بگم عشقم برگرده چه دعایی بخونم عشقم برگرده

بازگشت به رابطه از دست رفته در ۵ مرحله

۱٫مرحله اول قطع ارتباط بصورت کامل (نباید پیام ارسال کنید، تماس نگیرید، واسطه نفرستید، در شبکه های مجازی ابراز احساسات نکنید پست ها و عکس های غمگین نذارید)

قطع ارتباط برای بازگشت به رابطه اولین قدم است. میپرسید چرا؟ خب توجه داشته باشید ادامه دادن به این روند فقط تنش ها را افزایش می دهد و شما و عشقتان دورتر می شوید، انجام این اشتباهات باعث می شود چهره ای که از شما وجود دارد تخریب شود وبه عنوان یه فرد ضعیف دیده بشوید هیچ کس عاشق فردی ضعیف نخواهد شد حتی خود ما.

۲٫مرحله دوم باید شخصیت طرف مقابلتون تحلیل و برسی بشه که از چه نوع تیپ شخصیتی هستند. (هر نوع تیپ شخصیتی نیاز مند برخورد های متفاوتی است شما نمی توانید با یک فرد مغرورهمانطور رفتار کنید که با یک فرد حساس رفتار می کنید)

۳٫مرحله سوم شناخت نیاز های ناخودآگاه (در این مرحله شما باید نیازهای ناخودآگاه طرف مقابلتون رو بر اساس تیپ شخصیتی ایشون تشخیص بدید و با بصورت غیر مستقیم این نیازها رو از طریق تکنیک های ان ال پی و جذب برآورده کنید)

۴٫مرحله چهارم در این مرحله شما باید براساس قانون جذب تکنیک های ان ال پی ارتباط غیر مستقیم کلامی رو اجرا کنید. (اثر پروانه ای، نظریه ۶ درجه، شبکه های اجتماعی فعالیت ها، افزایش امتیازات، نفوذ و برنامه ریزی ناخودآگاه اطرافیان)

۵٫مرحله پنجم در این مرحله شما باید ارتباط غیر مستقیم رو به ارتباط مستقیم کلامی و ارتباط مستقیم غیر کلامی تبدیل کنید. (برقراری ارتباط از طریق تکنیک های ان ال پی، نفوذ و برنامه ریزی عصبی کلامی مرحله آخر قانون جذب، ارتباط پیامی و برنامه ریزی عصبی نوشتاری طرف مقابل)

در صورت علاقه مندی به آموزش مراحل و تکنیک های ان ال پی و جذب برای ترمیم رابطه از دست رفته میتوانید به شماره زیر از طریق تلگرام، واتس آپ پیام ارسال کنید و سوالات خودتون رو بصورت رایگان مطرح  کنید. پاسخگویی در اسرع وقت انجام میگیرد.

پاسخگویی فقط به روش های زیر و از طریق این نرم افزار ها صورت میگیرد صورت میگیرد:

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

اکثر مراجعه کنندگان بنده فقط یک چیز را می خواهند یک سوال را مدام تکرار می کنند آیا عشقم برمیگرده عشقم رفته میخوام برگرده چیکار کنم؟!

باید این رو بدونید وقتی که عشقتان شما رو ترک کرده برای این کار دلیل داشته و دیگه از ادامه ی این رابطه منصرف شده پس برای اینکه بتونید رابطه خودتون رو ترمیم کنید و عشقتان رو برگردانید باید دست از انجام دادن یکسری کار ها بردارید و برای موفقیت خودتون از تکنیک هایی استفاده کنید که علمی هستن.

برای مرحله اول باید دست از انجام دادن ۵ اشتباه خطرناک بردارید.

اینکه شما غریزی عمل کنید تا به هر قیمتی شده عشقتان را بازگردانید بی نتیجه خواهد بود و فقط فاصله ایجاد شده را بیشتر می کنید.

برای مرحله دوم باید بصورت کامل قطع ارتباط کنید تا احساس منفی و تنش های بوجو آمده از بین بره.

چیکار کنم عشقم برگرده

برای بازگشت عشقتون دعا کردن یا فال برگشت فایده ای نداره، چون اگر این چیز ها واقعیت داشت و تاثیر گذار بود هر شخصی می توانست هر فردی را بدست آورد و این غیر ممکن است، تنها راه اینکه بتونید کسی رو بخودتون جذب کنید افزایش تاثیر گذاری روی اون فرد و یادگیری مهارت های ارتباطی است، دیگران با توجه به رفتار شما عاشق میشن شما باید تکنیک های رو که برای جذب یک شخص استفاده میشه رو آموزش ببینید.

عشقم رفته چیکار کنم برگرده

برای بازگشت به رابطه میتونید مقاله ۵ مرحله ساده برای بازگشت به رابطه رو مطالعه کنید

مقالات مرتبط:                                         ارتباط با ما

چگونه یک رابطه شکست خورده را برگردانیم

چگونه فردی را عاشق خود کنیم

دلایل شکست عشقی

اعتماد بنفس چیست؟

دینامیک های مرد و زن در روابط عاشقانه

لینک کانال تلگرام: https://t.me/sarbargetaze

سربرگ تازه یک سایت خسته کننده و بی هدف نیست، سربرگ تازه یک سایت تخصصی در زمینه ان ال پی و قانون جذب می باشد. من حسین رجب پور نویسنده مقالات سایت و محقق در زمینه قانون جذب و ان ال پی هستم.

عشقم-چه ذکری بگم که عشقم برگرده-چه دعایی بخونم عشقم برگرده
۴٫۴ (۸۸٫۵۷%) ۷ رای

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫8 نظرها

 1. عالیه ولی برای جوونها من یه درخواستی دارم که امیدوارم کمکم کنی من خانم معلولم مانند بقیه شکر خدا زندگیمو میکنم التبه ازنظر جسمی مشگل دارم اعتمادبه نفس دارم ولی بعضی وقتها ادمهای پیدا میشن که اعتمادم ازدست بدمواین باعث رنجش من میشه میخوام ببینم چطور میتوانم اعتمادبه نفس قوی کنم وجلوی همچین ادمهای عوام خودمو محکم نگهدارم میشه راهنمای کنی شماره من۰۹۱۲۸۰۵۹۸۷۹لطفا ازطریق واتس.. ممنون

  1. سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰ در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

 2. سلام.
  با پسری دوست بودم بعد هفت سال منو ترک کرد
  و گفت دیگه نمیخواد ازدواج کنیم.اگه میتونید کمکم کنید

  1. در پاسخ به Asal
   سلام عرض شد دوست عزیز. یکی از اشتباهات بزرگی که باعث میشه یک رابطه دچار مشکل شود این است که مدت زمان رابطه دوستی بیش از ۶ ماه شود. هر رابطه ای حداقل بعد از ماه سوم به سمت هدف دار شدن پیش برود وقتی این اتفاق نمی افتد و مدت زمان رابطه به یک سال چند سال میرسد باعث بروز مشکلی به نام یکنواختی میشود بصورتی که طرفین برای یک دیگر عادی میشوند و دیگر جذابیت سابق خود را ندارند و جذابیت رابطه تبدیل به یک احساس عادی تبدیل میشود. یک کوه را تصور کنید هر کوهنوردی به شددت علاقه دارد که به این کوه صعود کند ولی وقتی به هدف خود رسید دیگر این کوه آن جذابیت را ندارد. روابط هم دقیقا به همین شکل است وقتی مدت زمان رابطه زیاد میشود وقتی دو طرف تمام احساسات و اتفاقات را تجربه میکنند از جذابیت رابطه کم میشود و دیگر شخص هیجانی برای ادامه رابطه یا هدف دار شدن رابطه ندارد.
   اگر راجب مراحل بازگشت به رابطه سوال دارید می تونید به بخش پشتیبانی در تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید تا پاسخ سوالات خود را دریافت کنید چون تعداد سوالات زیاده سرعت پاسخگویی کمی کنده اما تیپ پشتیبانی بصورت ۲۴ ساعته مشغول پاسخگویی هستند. ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید