عاشق کردن و ازدواج

نامه نوشتن به فرشته عشق – نامه به فرشته معشوق

نامه نوشتن به فرشته شخص مورد نظر

نامه نوشتن به فرشته عشق

نامه نوشتن به فرشته عشق یک روش جدید برای رسیدن به خواسته های عمیق انسان مطرح شده است. طرف داران نامه نوشتن به فرشته عشق کاترین پاندر و اما کورتیس هاپکینز اساتید مطرح ماوراالطبیعه و متافیزیک هستند. نامه نوشتن به فرشته عشق به عنوان یک نظریه مطرح شده است نه بخشی از مذهب، اما در تمام مذهب های الهی راجب فرشتگانی که برای هر انسانی وجود دارد صحبت شده است، دین مبین اسلام نیز اشاره به چندین فرشته دارد که در اطراف هر مسلمان هستند تا خواسته های عرفانی او را برآورده کنند. اما دیگاه مذهب به فرشتگان اطراف انسان متفاوت تر از دیدگان نظریه ارتباط از طریق نامه با فرشتگان است. در این مقاله تصمیم داریم راجب نامه نوشتن به فرشته صحبت کنیم، و به برخی سوالاتی که در ذهن مخاطبان ایجاد می شود پاسخ دهیم، سوالاتی مانند؛ آیا روش ارسال نامه به فرشته و رسیدن به اهدافی مانند عشق واقعیت دارد؟ آیا با ارسال نامه به فرشتگان می توانیم به عشق خود برسیم؟ آیا جز نامه نوشتن به فرشته عشق راهی هست که ما به خواسته های خود برسیم؟

چگونه به فرشته خود نامه بنویسیم

روشی که برای نوشتن نامه به فرشتگان مطرح شده است به این صورت است که شما باید نام فرشته ای که می خواهید را در ابتدای نامه خود بنویسید، یک نمونه کامل از نامه به فرشته عشق؛

به فرشته عشق ………

اگر میخواهید عشق را جذب کنید به فرشته خود باید نامه بنویسید (نام خود را باید در بخش نقطه چین بنویسید)، اما اگر می خواهید یک فرد خاص را جذب کنید باید به فرشته او نامه ارسال کنید، در بخش نقطه چین نام شخص مورد نظر را مقابل نام فرشته بنویسید.

نامه نوشتن به فرشته عشق
نامه نوشتن به فرشته عشق

متن نامه به یک فرشته

{مثلا عاشق کردن عشقمان با کمک فرشته عشق}

ای فرشته مهربان عشق، از تو می خواهم با قدرت الهی که داری مهر من را در دل محبوبم قرار دهی و او را عاشق من کنی تا من بتوانم به وصال عشق او دست یابم.

این یک مثال کامل از نوشتن و ارسال یک نامه با هدف مثبت به فرشته مهربان عشق بود! در نظریه توصیه شده نامه را ۱۵ بار در ۱۵ روز بنویسید و آن را در آب روان قرار دهید (آب رود یا جوی)

حالا که با نحوه نوشتن و نگارش نامه به فرشته ها آشنا شدید و مثالی هم برای نامه نوشتن به فرشته عشق را بیان کردیم. اما قبل از اینکه قلم کاغذ بردارید ۱۵ روز وقت بذارید کار های مثل نامه نوشتن به فرشته عشق، نامه نوشتن به فرشته نگهبان، نامه نوشتن به فرشته ثروت و نامه نوشتن به فرشته های دیگه انجام بدید توصیه می کنم کمی هم وقت بذارید تا با دیدگاه روانشناسی راجب نامه نوشتن به فرشته آشنا بشید.

ارسال نامه به فرشته ها

یک اختلاف نظر در این باره وجود دارد که آیا منظور از فرستادن نامه به فرشتگان همان فرشتگان الهی هستند یا ضمیر ناخودآگاه؟ اگر بخواهیم با فرشتگان الهی ارتباط برقرار کنیم قطعا ارسال نامه راه آن نخواهد بود چون در هیچ دینی گفته نشده که برای ارتباط با خداوند و فرشتگانش نامه نگاری انجام دهیم! راه ارتباط با خداوند عبادت است پس اگر می خواهید نیروی الهی و فرشتگان خداوند به شما مدد برسانند راه آن عبادت در نزد پروردگار است.

نامه نوشتن به فرشته عشق
نامه نوشتن به فرشته عشق

کلیپ آموزشی بازگشت عشق

شما میتونید با مشاهده این کلیپ آموزشی مراحل بازگشت عشق را یاد بگیرید و سپس در ادامه این مطلب روی لینک دانلود کتاب بازگشت عشق کلیک کنید و کتاب را هم دریافت کنید.

کتاب بازگشت به عشق

اگر نگاهی به زندگی آدم های موفق بندازید، کسانی که جایگاه اجتماعی برتر را دارند، افرادی که از لحاظ موفقیت های شغلی در صدر قرار دارند و یا اشخاصی که در روابط اجتماعی و عاطفی خود موفق هستند آنهایی که احساس خوشبختی می کنند، در زندگی آنها ردی از فرشته ها و یا این نامه نوشتن ها و تصویر سازی های آرزو کردن ها نمیبینید. انسان های موفق در زندگی و روابط خود نیز موفق هستند و دلیل موفقیت آنها ارتباط با فرشتگان نیست بله ایمان به خود است. یک فرد موفق هوش هیجانی بالایی دارد، یک شخص رو به پیشرفت مهارت های ارتباطی قوی دارد. میداند کجا باید صبر کرد، کی باید حرف زد، قبل از حرف زدن و عمل کردن همه چیز را میسنجد. یک شخص موفق احساسات خود را کنترل می کند، توانایی یادگیری خوبی دارد، عقل و مهارت خود را بالاتر از خرافات و احساساتش قرار میدهد برای همین از هر مشکلی پیروز خارج میشود. راه برگرداندن یک شخص صرفا تکیه به معنویات نخواهد بود. شما افراد موفقی را میتوانید پیدا کنید که ایمان قوی هم ندارند اما راه موفق بودن را میدانند. برای موفقیت صد در صد در مراحل ترمیم عشق و یا جذب عشق شما نیاز به علم و تکنیک های روز دارید که با جهان امروزی هماهنگ باشد، در کتاب بازگشت به عشق حسین رجب پور تکنیک های ان ال پی، تکنیک های روانکاوی، مهارت های ارتباطی، تکنیک های متقاعد سازی مرحله ای و تکنیک های نفوذ به ناخودآگاه به همراه قانون جذب بیان شده است که میتواند تاثیر بسیار زیاد و چشمگیری روی روابط شکست خورده بذارد.

فرشته ضمیر ناخودآگاه

اما نظریه ارسال نامه برای ارتباط با ضمیر ناخودآگاه خود و یا ضمیر ناخودآگاه یک شخص دیگر است، از دید روانشناسی نامه نوشتن به فرشته عشق (یا همان ضمیر ناخودآگاه) امکان پذیر است چون بحث کلمات تاکیدی مطرح می شود و این کار به نوعی استفاده از کلمات تاکیدی است. اما این که شما یک نامه بنویسید و داخل آب بندازید یا آتش بزنید، تا با ناخودآگاه یک شخص دیگر ارتباط برقرار کنید و اهدافی مانند عشق را در نظر داشته باشید کاری بیش از حد بی پایه و اساس خواهد بود! و باید از کلمات تاکیدی و اگیزشی استفاده کنید. شاید برای افرادی که با قانون جذب آشنایی دارند و قدرت آن را لمس کرده اند سوال پیش بیاید که اگر نامه نوشتن به فرشته عشق بی فایده است پس این مقاله می خواهد بگوید قانون جذب هم الکی است؟!!!

فرشته قانون جذب!

باید عرض کنم خیر قانون جذب نظریه ای است که بار ها و بارها ثابت شده و در جهان پیرامون قابل رویت و اثبات است ما می توانیم از قانون جذب برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنیم، اما واقعیت قانون جذب هم فقط استفاده از کلمات کلیدی نیست، فقط با داشتن افکار مثبت نمی توان قانون جذب و قانون جذب عشق را فعال کرده بلکه باید از ارسال ارتعاشات و مدیریت سیگنال ها بهره جست تا به اهداف خود برسیم.

ارتباط با فرشته عشق

سوال اینجاست که اگر نامه نوشتن به فرشته عشق یا نامه دادن به بقیه فرشته ها ریشه علمی ندارد پس ما چگونه باید به اهدافی مانند عاشق کردن دیگران برسیم؟ ما می توانیم این کار را از طریق راه های نفوذ به ناخودآگاه دیگران انجام دهیم، هر چقدر نامه نوشتن به یک فرشته غیر علمی و عجیب غریب هست اما برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه خودمان یا عشقمان کاری علمی و شدنی می باشد.

برای اینکه بدانید چگونه دیگران را عاشق خود کنید یا عشق خود را برگردانید باید با تکنیک های نفوذ به ناخودآگاه و مهارت های ارتباطی آشنا بشوید و آنها را بکار ببرید. اما قبل از آشنایی با این تکنیک ها ابتدا باید همه چیز را راجب ناخودآگاه بدانید.

ناخودآگاه چیست؟

ناخودآگاه کنترل ۹۲ در صد از تمام تصمیمات و اعمال ما را در دست دارد. هر تصمیمی که انسان می گیرید، هر حرفی که می زند، هر کاری که می کند، بر اساس احساسات است و منشاء تمام احساسات انسان ضمیر ناخودآگاه اوست. اگر عشقتان شما را ترک کرده جدا از دلایل خودآگاه (اختلاف ها، تنش ها، مشکلات) عشقتان برای جدایی دلیل ناخودآگاهی دارد که مربوط به میزان علاقه می شود، زمانی که میزان علاقه و احساس مثبت شخص به هر دلیلی کم می شود یک احساس جدید در ناخودآگاه شکل می گیرد (دیگر شما را به اندازه قبل دوست ندارد) بنا بر این بر اساس احساس جدید تصمیم به جدایی می گیرد.

چه چیزی احساسات را ایجاد می کند

تا به حال این سوال را از خود پرسیدید که چگونه شخصی را عاشق خود کنیم یا از اول فقط به فکر کار هایی مثل نامه نوشتن به فرشته عشق بودید و می خواستید با راه های آسان کسی را عاشق خود کنید یا عشقتان را برگردانید، اما باید عرض کنم دلیل عاشق شدن انسان ها نامه نوشتن به فرشته عشق نیست.

باور ها و اعمال ما باعث ارسال یکسری ارتعاشات می شودند و این ارتعاشات منبعی برای شکل گیری باور ها و احساسات افراد پیرامون ما است، ناخودآگاه انسان هر روز در حال برنامه ریزی شدن است پس اگر قصد دارید کسی را با نوشتن نامه به فرشتگان عاشق خود کنید این تصورات غلط را دور بریزید و از علم روانشناسی استفاده کنید.

نامه نوشتن به فرشته عشق
نامه نوشتن به فرشته عشق

چرا انسان ها عاشق می شوند

تمام روابط انسان ها بر پایه نیاز شکل می گیرد رابطه های عاطفی نیز از همین قانون پیروی می کنند. هر انسانی یکسری نیاز ها ناخودآگاه و یکسری معیار های ناخودآگاه دارد که باعث می شود عاشق یک فرد شوند، در نتیجه برای عاشق کردن یک شخص باید این نیاز ها و معیار ها را بشناسید و آنها را برآورده کنید تا عشق خود را شیفته خود کنید.

معیار ها

هر انسانی چند معیار خودآگاه و سطحی دارد مانند ظاهر، مادیات، نیاز های جنسی و … این نیاز ها در ابتدای شکل گیری رابطه و آشنایی دو فرد اهمیت دارد اما معیار های عمیق انسان همیشه در روابط وجود دارد، و بعضی از این معیار ها بر اساس تغییر شخصیت فرد تغییر می کنند و همچنین ممکن است معیار های جدید نیز برای فرد ایجاد شود،

مثلا معیار یک فرد با تیپ شخصیتی A می تواند موفقیت باشد، این افراد علاقه زیادی به موفقیت در هر کاری دارند و معیار آنها پیروزی ها و جایگاه اجتماعی مناسب است پس اگر با تحلیل تیپ شخصیتی عشقتان متوجه تیپ شخصیتی او A است برای جلب توجه او عاشق کردن او باید این معیار را برطرف کنید یعنی شما هم تبدیل به یک فرد موفق بشید.

نیاز های ناخودآگاه

نیاز های ناخودآگاه را می توان اصلی ترین دلیل ادامه یک رابطه دانست، نیاز ها بر اساس تیپ شخصیتی، خلاء ها کمبود ها و سبک برنامه ریزی ناخودآگاه شکل می گیرند، مثلا فردی را تصور کنید که در طول زندگی خود نتوانسته موفقتی بدست بیاورد هیچ کاری را به پایان نرسانده و همه به او گفته اند تو نمی توانی هیچ کاری انجام دهی نمی توانی آینده خوبی برای خودت بسازی!

حال خلاء احساسی این فرد چیست؟ فردی که با چنین تجربه ای بزرگ شده باشد خلاء تشویق و حمایت را دارد در نتیجه برای برنامه ریزی و عاشق کردن این شخص شما باید به او احساس مهم بودن و موفقت را القا کنید باید کاری کنید که او احساس کند می تواند به خواسته هایش برسد.

با این کار شما اصلی ترین نیاز ناخودآگاه عشقتان را برطرف کرده اید، نتیجه این کار این است که عشق شما همیشه به شما نیاز دارد و هیچ گاه رابطه شما دچار سردی نخواهد شد.

کلیپ آموزشی بازگشت عشق

شما میتونید با مشاهده این کلیپ آموزشی مراحل بازگشت عشق را یاد بگیرید و سپس در انتهای این مطلب روی لینک دانلود کتاب بازگشت عشق کلیک کنید و کتاب را هم دریافت کنید.

برگرداندن عشق با نامه نوشتن به فرشته عشق

تعداد قابل توجهی از مراجعه کنندگان تیم پشتیبانی موسسه سربرگ تازه دنبال این هستند که آیا میتوان با نامه نوشتن به فرشته عشق، عشق از دست رفته را برگرداند، قطعا پاسخ این سوال منفی است بازگشت عشق با کمک یک فرشته خیالی ممکن نیست چون انسان ها حق انتخاب و اختیار دارند در نتیجه حتی خداوند هم این حق را از آنها صلب نمی کند. برای بازگشت عشق باید از روانشناسی عشق و استفاده کرد تا ناخودآگاه شخص را متقاعد به بازگشت کرد با استفاده از شش مرحله بازگرداندن عشق از دست رفته شما می توانید قواعد و اصول صحیح این هدف را اجرا کنید.

من حسین رجب پور هستم یک محقق، نویسنده و پژوهشگر، هر چه که در این مقالات مطالعه می کند تجربه سالها تحقق و نگراش است، درسربرگ تازه ما تصمیم داریم به ارائه محتوای مفید، گام ارزش مندی در جهت آموزش مهارت های راتباطی و تقویت شخصیت افراد داشته باشیم. هر گونه کپی برداری از مقالات بدون ذکر منبع تحت پیگرد شدید قانونی قرار خواهد گرفت.

برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند.

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

 

مطالعه مقالات بیشتر:

وقتی عشقت بلاکت می کنه یعنی چی

راه های نفوذ به ضمیر ناخودآگاه دیگران

چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫20 نظرها

 1. سلام تو رو خدا این نامه نوشتن به فرشته عشق چیه …یکی جواب بده حقیقت داره با عقل جور در نمیاد اخه من میخام یه کتاب بنویسم در مورد قانون جذب و رابطه عشق به کمک نیاز دارم

  1. در پاسخ به انی

   سلام عرض شد. در سایت در مقاله مربوط به فرشتگان توضیح داده شده که این قضیه خرافات است و واقعیت ندارد کمی فکر کنید یک فرشته برای هر کس وجود داشته باشه و نامه های آتش زده رو بخونه! مثلا یکی فارسی بلده یکی دیگه عربی! اصلا چنین چیزی با عق جور درمیاد! در مقاله نوشته شده که نامه نوشتن به فرشته ابتدا یک نظریه برای تربیت ناخودآگاه بوده بعدا انحراف پیدا کرده شده خرافت. بهتره مشکلات خود را از طریق روانشناسی حل کنید کاری که همه در جهان انجام میدن نه راه های تخیلی که وجود خارجی ندارن. فرشتگان واقعی خداوند در زندگی انسان ها دخالت مستقیم ندارند و هیچ کاری انجام نمیدهند چون خدا وند انسان را موجودی صاحب اختیار آفرده و اختیار او را نمی گیرد چون زندگی یک امتحان بیان شده. اگر سری به کانال تلگرامی سربرگ تازه و سایت سربرگ تازه بزنید ویس ها و کامنت های صدها نفر را مشاهده می کنید که از راه تکنیک های علمی سربرگ تازه به موفقیت رسیدند. مشکلی که شما الان دارید تجربه می کنید به دلیل اتفاقات، حرف ها، برخورد، واکنش ها و شرایط خاص پیش آمده بخاطر فرشتگان پس با نامه نوشتن حل نمیشه با روانشناسی، قانون جذب، تکنیک های ان ال پی، تکنیک های برنامه ریزی ناخودآگاه و … میتونید مشکلتون رو حل کنید.

 2. سلام
  من ی نفرو خیلی دوسش دارم ، اما اون نمیدونه
  وقتی نامه رو نوشتم ، توی آب روون هم انداختم ، تاثیر داره؟

  1. در پاسخ به دختررویاها
   سلام عرض شد در همین مقاله نوشته شده که نامه به فرشته ها خرافاته و بجای اون باید از چه روش علمی استفاده کرد

 3. سلام آقای رجب پور خب شما میگید نویسنده این نظریه گفته که نظریه انحراف پیدا کرده و اینطور نیست که یک نامه بنویسیم و فرشته ای اون رو بخونه و برآورده کنه گفتید که این کار برای پرورش ضمیر ناخودآگاه بوده . حالا شما میگید از چه روشی میتونیم استفاده کنیم برای برگرداندن عشقمون؟

  1. در پاسخ به مزگان
   سلام دوست عزیز بله چیزی به اسم نامه نوشتن به فرشته وجود نداره و در واقع اینها خرافات جدید هستند خرافات قدیمی هم میشه همون طلسم دعا و … شما برای بازگشت عشق باید از تکنیک های روانشناسی ان ال پی و قانون جذب استفاده کنید. برای مشاوره میتوانید به تیم پشتیبانی سربرگ تازه از طریق تلگرام یا واتس آپ پیام بدید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

   لینکی که براتون قرار میدم رو بخونید راجب مراحل بازگشت عشق بصورت کامل توضیح داده شده در این مطلب.

   https://www.sarbargetaze.com/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%da%af%d8%b4%d8%aa-%d8%b9%d8%b4%d9%82-%d8%af%d8%b1-6-%d9%85%d8%b1%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%b3%d8%a7%d8%af%d9%87/

  2. میشه ب من ی نوع جذب کردن فرد خاص رو بگین؟
   من ی نفرو خیلی دوسش دارم. اما اون نمیدونه
   هر شب ، هرروز کارم شده گریه😭
   من واقعا دوسش دارم
   چیکار کنم؟
   انقد نماز میخونم، دعا میکنم ، نذر میکنم ولی احساس میکنم بهم دیگ نمیرسیم😭
   من چ خاکی تو سرم کنم؟😭

   1. بنظرتون برم بهش بگم ک دوسش دارم؟😭
    آخه من دل و جرئت ندارم
    الان من چ غلطی کنم
    خداااااااا😭😭

  1. در پاسخ به سهراب
   سلام عرض شد در واقع فقط بنده ردش نمی کنم روانشناسی ردش میکنه و حتی خود نویسنده این نظریه هم برداشت افراطی که از نظریه نامه ایجاد شده را رد کرده میتونید به زبان انگلیسری تحقیق کنید

  2. میشه ب من ی نوع جذب کردن فرد خاص رو بگین؟
   من ی نفرو خیلی دوسش دارم. اما اون نمیدونه
   هر شب ، هرروز کارم شده گریه😭
   من واقعا دوسش دارم
   چیکار کنم؟
   انقد نماز میخونم، دعا میکنم ، نذر میکنم ولی احساس میکنم بهم دیگ نمیرسیم😭
   من چ خاکی تو سرم کنم؟😭بنظرتون برم بهش بگم ک دوسش دارم؟😭
   آخه من دل و جرئت ندارم
   الان من چ غلطی کنم
   خداااااااا😭😭

   1. در پاسخ یه دخترعااشششق
    سلام عرض شد شما حتی مشکلتون هم مشخص نیست فقط از احساستون گفتید. میتونید به تیم پشتیبانی پیام بدید و سوالاتتون رو بپرسید. ارتباط از طریق تلگرام و واتس آپ : ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

    1. خودمم میدونم مشکلم مشخص نیست
     من چیکار کنم؟
     من ی پسریو دوسش دارم اون نمیدونه
     چیکار کنم؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید