عاشق کردن و ازدواج

نامه نوشتن به فرشته عشق – نامه به فرشته معشوق

نامه نوشتن به فرشته عشق

نامه نوشتن به فرشته عشق یک روش جدید برای رسیدن به خواسته های عمیق انسان مطرح شده است. طرف داران نامه نوشتن به فرشته عشق کاترین پاندر و اما کورتیس هاپکینز اساتید مطرح ماوراالطبیعه و متافیزیک هستند. نامه نوشتن به فرشته عشق به عنوان یک نظریه مطرح شده است نه بخشی از مذهب، اما در تمام مذهب های الهی راجب فرشتگانی که برای هر انسانی وجود دارد صحبت شده است، دین مبین اسلام نیز اشاره به چندین فرشته دارد که در اطراف هر مسلمان هستند تا خواسته های عرفانی او را برآورده کنند. اما دیگاه مذهب به فرشتگان اطراف انسان متفاوت تر از دیدگان نظریه ارتباط از طریق نامه با فرشتگان است. در این مقاله تصمیم داریم راجب نامه نوشتن به فرشته صحبت کنیم، و به برخی سوالاتی که در ذهن مخاطبان ایجاد می شود پاسخ دهیم، سوالاتی مانند؛ آیا روش ارسال نامه به فرشته و رسیدن به اهدافی مانند عشق واقعیت دارد؟ آیا با ارسال نامه به فرشتگان می توانیم به عشق خود برسیم؟ آیا جز نامه نوشتن به فرشته عشق راهی هست که ما به خواسته های خود برسیم؟

چگونه به فرشته خود نامه بنویسیم

روشی که برای نوشتن نامه به فرشتگان مطرح شده است به این صورت است که شما باید نام فرشته ای که می خواهید را در ابتدای نامه خود بنویسید، یک نمونه کامل از نامه به فرشته عشق؛

به فرشته عشق ………

اگر میخواهید عشق را جذب کنید به فرشته خود باید نامه بنویسید (نام خود را باید در بخش نقطه چین بنویسید)، اما اگر می خواهید یک فرد خاص را جذب کنید باید به فرشته او نامه ارسال کنید، در بخش نقطه چین نام شخص مورد نظر را مقابل نام فرشته بنویسید.

نامه نوشتن به فرشته عشق
نامه نوشتن به فرشته عشق

متن نامه به یک فرشته

{مثلا عاشق کردن عشقمان با کمک فرشته عشق}

ای فرشته مهربان عشق، از تو می خواهم با قدرت الهی که داری مهر من را در دل محبوبم قرار دهی و او را عاشق من کنی تا من بتوانم به وصال عشق او دست یابم.

این یک مثال کامل از نوشتن و ارسال یک نامه با هدف مثبت به فرشته مهربان عشق بود! در نظریه توصیه شده نامه را ۱۵ بار در ۱۵ روز بنویسید و آن را در آب روان قرار دهید (آب رود یا جوی)

حالا که با نحوه نوشتن و نگارش نامه به فرشته ها آشنا شدید و مثالی هم برای نامه نوشتن به فرشته عشق را بیان کردیم. اما قبل از اینکه قلم کاغذ بردارید ۱۵ روز وقت بذارید کار های مثل نامه نوشتن به فرشته عشق، نامه نوشتن به فرشته نگهبان، نامه نوشتن به فرشته ثروت و نامه نوشتن به فرشته های دیگه انجام بدید توصیه می کنم کمی هم وقت بذارید تا با دیدگاه روانشناسی راجب نامه نوشتن به فرشته آشنا بشید.

ارسال نامه به فرشته ها

یک اختلاف نظر در این باره وجود دارد که آیا منظور از فرستادن نامه به فرشتگان همان فرشتگان الهی هستند یا ضمیر ناخودآگاه؟ اگر بخواهیم با فرشتگان الهی ارتباط برقرار کنیم قطعا ارسال نامه راه آن نخواهد بود چون در هیچ دینی گفته نشده که برای ارتباط با خداوند و فرشتگانش نامه نگاری انجام دهیم! راه ارتباط با خداوند عبادت است پس اگر می خواهید نیروی الهی و فرشتگان خداوند به شما مدد برسانند راه آن عبادت در نزد پروردگار است.

نامه نوشتن به فرشته عشق
نامه نوشتن به فرشته عشق

فرشته ضمیر ناخودآگاه

اما نظریه ارسال نامه برای ارتباط با ضمیر ناخودآگاه خود و یا ضمیر ناخودآگاه یک شخص دیگر است، از دید روانشناسی نامه نوشتن به فرشته عشق (یا همان ضمیر ناخودآگاه) امکان پذیر است چون بحث کلمات تاکیدی مطرح می شود و این کار به نوعی استفاده از کلمات تاکیدی است. اما این که شما یک نامه بنویسید و داخل آب بندازید یا آتش بزنید، تا با ناخودآگاه یک شخص دیگر ارتباط برقرار کنید و اهدافی مانند عشق را در نظر داشته باشید کاری بیش از حد بی پایه و اساس خواهد بود! و باید از کلمات تاکیدی و اگیزشی استفاده کنید. شاید برای افرادی که با قانون جذب آشنایی دارند و قدرت آن را لمس کرده اند سوال پیش بیاید که اگر نامه نوشتن به فرشته عشق بی فایده است پس این مقاله می خواهد بگوید قانون جذب هم الکی است؟!!!

فرشته قانون جذب!

باید عرض کنم خیر قانون جذب نظریه ای است که بار ها و بارها ثابت شده و در جهان پیرامون قابل رویت و اثبات است ما می توانیم از قانون جذب برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنیم، اما واقعیت قانون جذب هم فقط استفاده از کلمات کلیدی نیست، فقط با داشتن افکار مثبت نمی توان قانون جذب و قانون جذب عشق را فعال کرده بلکه باید از ارسال ارتعاشات و مدیریت سیگنال ها بهره جست تا به اهداف خود برسیم.

ارتباط با فرشته عشق

سوال اینجاست که اگر نامه نوشتن به فرشته عشق یا نامه دادن به بقیه فرشته ها ریشه علمی ندارد پس ما چگونه باید به اهدافی مانند عاشق کردن دیگران برسیم؟ ما می توانیم این کار را از طریق راه های نفوذ به ناخودآگاه دیگران انجام دهیم، هر چقدر نامه نوشتن به یک فرشته غیر علمی و عجیب غریب هست اما برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه خودمان یا عشقمان کاری علمی و شدنی می باشد.

برای اینکه بدانید چگونه دیگران را عاشق خود کنید یا عشق خود را برگردانید باید با تکنیک های نفوذ به ناخودآگاه و مهارت های ارتباطی آشنا بشوید و آنها را بکار ببرید. اما قبل از آشنایی با این تکنیک ها ابتدا باید همه چیز را راجب ناخودآگاه بدانید.

ناخودآگاه چیست؟

ناخودآگاه کنترل ۹۲ در صد از تمام تصمیمات و اعمال ما را در دست دارد. هر تصمیمی که انسان می گیرید، هر حرفی که می زند، هر کاری که می کند، بر اساس احساسات است و منشاء تمام احساسات انسان ضمیر ناخودآگاه اوست. اگر عشقتان شما را ترک کرده جدا از دلایل خودآگاه (اختلاف ها، تنش ها، مشکلات) عشقتان برای جدایی دلیل ناخودآگاهی دارد که مربوط به میزان علاقه می شود، زمانی که میزان علاقه و احساس مثبت شخص به هر دلیلی کم می شود یک احساس جدید در ناخودآگاه شکل می گیرد (دیگر شما را به اندازه قبل دوست ندارد) بنا بر این بر اساس احساس جدید تصمیم به جدایی می گیرد.

چه چیزی احساسات را ایجاد می کند

تا به حال این سوال را از خود پرسیدید که چگونه شخصی را عاشق خود کنیم یا از اول فقط به فکر کار هایی مثل نامه نوشتن به فرشته عشق بودید و می خواستید با راه های آسان کسی را عاشق خود کنید یا عشقتان را برگردانید، اما باید عرض کنم دلیل عاشق شدن انسان ها نامه نوشتن به فرشته عشق نیست.

باور ها و اعمال ما باعث ارسال یکسری ارتعاشات می شودند و این ارتعاشات منبعی برای شکل گیری باور ها و احساسات افراد پیرامون ما است، ناخودآگاه انسان هر روز در حال برنامه ریزی شدن است پس اگر قصد دارید کسی را با نوشتن نامه به فرشتگان عاشق خود کنید این تصورات غلط را دور بریزید و از علم روانشناسی استفاده کنید.

نامه نوشتن به فرشته عشق
نامه نوشتن به فرشته عشق

چرا انسان ها عاشق می شوند

تمام روابط انسان ها بر پایه نیاز شکل می گیرد رابطه های عاطفی نیز از همین قانون پیروی می کنند. هر انسانی یکسری نیاز ها ناخودآگاه و یکسری معیار های ناخودآگاه دارد که باعث می شود عاشق یک فرد شوند، در نتیجه برای عاشق کردن یک شخص باید این نیاز ها و معیار ها را بشناسید و آنها را برآورده کنید تا عشق خود را شیفته خود کنید.

معیار ها

هر انسانی چند معیار خودآگاه و سطحی دارد مانند ظاهر، مادیات، نیاز های جنسی و … این نیاز ها در ابتدای شکل گیری رابطه و آشنایی دو فرد اهمیت دارد اما معیار های عمیق انسان همیشه در روابط وجود دارد، و بعضی از این معیار ها بر اساس تغییر شخصیت فرد تغییر می کنند و همچنین ممکن است معیار های جدید نیز برای فرد ایجاد شود،

مثلا معیار یک فرد با تیپ شخصیتی A می تواند موفقیت باشد، این افراد علاقه زیادی به موفقیت در هر کاری دارند و معیار آنها پیروزی ها و جایگاه اجتماعی مناسب است پس اگر با تحلیل تیپ شخصیتی عشقتان متوجه تیپ شخصیتی او A است برای جلب توجه او عاشق کردن او باید این معیار را برطرف کنید یعنی شما هم تبدیل به یک فرد موفق بشید.

نیاز های ناخودآگاه

نیاز های ناخودآگاه را می توان اصلی ترین دلیل ادامه یک رابطه دانست، نیاز ها بر اساس تیپ شخصیتی، خلاء ها کمبود ها و سبک برنامه ریزی ناخودآگاه شکل می گیرند، مثلا فردی را تصور کنید که در طول زندگی خود نتوانسته موفقتی بدست بیاورد هیچ کاری را به پایان نرسانده و همه به او گفته اند تو نمی توانی هیچ کاری انجام دهی نمی توانی آینده خوبی برای خودت بسازی!

حال خلاء احساسی این فرد چیست؟ فردی که با چنین تجربه ای بزرگ شده باشد خلاء تشویق و حمایت را دارد در نتیجه برای برنامه ریزی و عاشق کردن این شخص شما باید به او احساس مهم بودن و موفقت را القا کنید باید کاری کنید که او احساس کند می تواند به خواسته هایش برسد.

با این کار شما اصلی ترین نیاز ناخودآگاه عشقتان را برطرف کرده اید، نتیجه این کار این است که عشق شما همیشه به شما نیاز دارد و هیچ گاه رابطه شما دچار سردی نخواهد شد.

 

برگرداندن عشق با نامه نوشتن به فرشته عشق

تعداد قابل توجهی از مراجعه کنندگان تیم پشتیبانی موسسه سربرگ تازه دنبال این هستند که آیا میتوان با نامه نوشتن به فرشته عشق، عشق از دست رفته را برگرداند، قطعا پاسخ این سوال منفی است بازگشت عشق با کمک یک فرشته خیالی ممکن نیست چون انسان ها حق انتخاب و اختیار دارند در نتیجه حتی خداوند هم این حق را از آنها صلب نمی کند. برای بازگشت عشق باید از روانشناسی عشق و استفاده کرد تا ناخودآگاه شخص را متقاعد به بازگشت کرد با استفاده از شش مرحله بازگرداندن عشق از دست رفته شما می توانید قواعد و اصول صحیح این هدف را اجرا کنید.

 

من حسین رجب پور هستم یک محقق، نویسنده و پژوهشگر، هر چه که در این مقالات مطالعه می کند تجربه سالها تحقق و نگراش است، درسربرگ تازه ما تصمیم داریم به ارائه محتوای مفید، گام ارزش مندی در جهت آموزش مهارت های راتباطی و تقویت شخصیت افراد داشته باشیم. هر گونه کپی برداری از مقالات بدون ذکر منبع تحت پیگرد شدید قانونی قرار خواهد گرفت.

 

این امکان برای مراجعه کنندگان فراهم شده تا بتوانند از پشتیبانی رایگان برای پرسش سوالات خود استفاده کنند، پاسخگویی از طریق واتس آپ و تلگرام انجام می شود.

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

لینک کانال تلگرام: sarbargetaze

 

مطالعه مقالات بیشتر:

وقتی عشقت بلاکت می کنه یعنی چی

راه های نفوذ به ضمیر ناخودآگاه دیگران

چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم

نامه نوشتن به فرشته عشق – نامه به فرشته معشوق
۴٫۹ (۹۷٫۵%) ۸ رای

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید