مقالات پیشنهادی

قانون جذب برای رسیدن به عشقمان-قانون جذب برای بازگشت معشوق

با کمک قانون جذب عشقتان را برگردانید

قانون جذب برای رسیدن به عشقمان-قانون جذب برای بازگشت معشوق

وقتی عشق از زندگی ما خارج می شود پرسش هایی که ذهن ما مطرح می کند فقط بدنبال یک پاسخ است: قانون جذب برای رسیدن به عشقمان قانون جذب برای بازگشت معشوق جذب عشقمان چگونه با قانون جذب ازدواج کنیم قانون جذب شخص چگونه به فرشته ها نامه بنویسیم قانون جذب برای جذب فرد مورد علاقه رسیدن به آرزوها از طریق کائنات

کلیپ آموزشی بازگشت عشق

شما میتونید با مشاهده این کلیپ آموزشی مراحل بازگشت عشق را یاد بگیرید و سپس در انتهای این مطلب روی لینک دانلود کتاب بازگشت عشق کلیک کنید و کتاب را هم دریافت کنید.

قانون جذب برای رسیدن به عشقمان

مراجعه کننده ای داشتم که جز گریه کردن و اشک ریختن کار دیگه ای انجام نمی داد، با تحلیل رابطه و شخصیت همسر ایشون متوجه شدم که در از دست رفتن رابطه همسر ایشون نقش خیلی بیشتری داشتن، اما نکته ی جالب  این است که مراجعه کننده بنده بصورت کامل خود را مقصر می دانست! دلیل این اتفاق چیست؟ چرا وقتی فردی از عشق خود جدا می شود در  قانون جذب برای رسیدن به عشقمان تلاش میکند و بصورت کامل خود را مقصر از دست رفتن رابطه می داند در حالی که شاید خیلی هم مقصر نباشد؟!

قانون جذب برای بازگشت معشوق
قانون جذب برای بازگشت معشوق

قانون جذب برای بازگشت معشوق

دوست داشتن و عاشق بودن اشکالی ندارد اما چیزی که اشتباه است و حتی خطرناک وابستگی بیش از حد به عشقتان است گاهی شاید حتی متوجه این وابستگی نشوید و فکر کنید شما کاملا منطقی هستید و حتی اگر جدا بشوید بدنبال قانون جذب برای رسیدن به عشقمان خود نخواهید بود و بدون افسردگی رابطه را فراموش می کنید، اما زمانی که شرایط تغییر می کند و عشقتان شما را ترک می کند، قانون جذب برای رسیدن به عشقمان کمی سخت می شود، حالا شما برعکس انتظارتان دچار نا امیدی می شودید احساس افسردگی می کنید، قانون جذب برای رسیدن به عشقمان تنها هدف و خواسته شما خواهد بود.

جذب عشقمان

چرا فرد بعد از جدایی خود را مقصر اتمام رابطه میداند؟ ضمیر ناخود آگاه ما حاضر نخواهد بود با این واقعیت کنار بیاید که این رابطه با مشکل برخورده یا طرفین رابطه معیار های لازم را برای ادامه ارتباط را نداشتن، یا اینکه عشقمان ما را دوست نداشته و به آن اندازه که فکر میکردیم عاشق ما نبوده تا تمام مشکلات را تحمل کند و حالا ما را ترک کرده است. نا خود آگاه ما برای حفظ احساس عاشقی تمام دلایل و حقیقت ها را کنار میزند و فقط آن چیزی را میبیند که ما میخواهیم مثلا ممکن است باعث بشود که خود را مقصر بدانیم که در این رابطه وظیفه خود را بصورت کامل انجام نداده ایم، پس عشقم حق داشته که مرا ترک کند. من برای او سنگ تمام نذاشتم پس او حق دارد شخص دیگری را انتخاب کند تنها مقصر من بودم، اگر بهتر بودم و بیشتر تلاش میکردم او برمی گشت یا اصلا من را ترک نمی کرد.

قانون جذب شخص

این اتفاق و تفکر را می توان به عنوان یک سیستم دفاعی در نظر گرفت، ناخودآگاه ما قصد حفاظت از باور و احساس ما را دارد زیرا می ترسیم دیگر عاشق نباشیم و با واقعیت روبرو شویم و مجبور به فراموش کردن عشقمان بشویم. وقتی در این حالت قرار بگیریم شاید حتی خودمان این مضوع را احساس نکنیم. فقط بدنبال قانون جذب برای رسیدن به عشقمان باشیم.

قانون جذب برای بازگشت معشوق
قانون جذب برای بازگشت معشوق

راههای بازگرداندن عشق با قانون جذب

اگر بخواهم بصورت کلی راجب قانون جذب و راههای بازگرداندن عشق با قانون جذب چند کلمه بگویم می توان به این مضوع اشاره کرد که یکی از مهمترین راههای بازگرداندن عشق با قانون جذب این است که تصویر سازی کنید تا به عشقتان برسید، اما تصویر سازی در شرایطی که به دنبال برگرداندن عشق به رابطه هستیم نتیجه بخش نیست و حتی می تواند تاثیری کاملا منفی بگذارد زیرا اگر مدام خود را در کنار عشقمان تصور کنیم، بار ها سناریویی بسازیم که عشقمان را برگردانده ایم و در کنار او هستیم باعث افزایش وابستگی ما می شود، و این وابستگی باعث بروز یکسری اشتباهات می شود مانند اصرار کردن در دسترس بودن،که در مقاله ۶ اشتباه خطرناک بصورت کامل توضیح داده شده است.

آیا استفاده از راههای بازگرداندن عشق با قانون جذب صحیح است؟

نمیتوان تاثیر برگرداندن عشق با قانون جذب را نادیده گرفت. اما باید این را بدانید برگرداندن عشق با قانون جذب با سایر تکنیک های قانون جذب که آموزش داده میشود متفاوت است. برگرداندن عشق با قانون جذب نیازمند یادگیری مهارت هایی بیشتری است درواقع برای برگرداندن عشق با قانون جذب باید یک سری از نکات قانون جذب را نادیده گرفت.

مثلا در قانون جذب میگوید اگر شما علاقه ای به یک خودروی خاص دارید و می خواهید این خودرو را بدست بیاورید تصویر سازی کنید، خود را در حال خریدن خودرو و سوار شدن ببینید، تصویر سازی کنید برای رسیدن به خود رو اما اگر در رابطه به این فکر کنید که عشقتان را برگردانده اید یا اگر برگردد چقدر خوب است باعث می شود که ضعیف بشوید و نتوانید جلوی خود را از انجام اشتباهات بزرگ بگیرید و به حتی برگرداندن عشق با قانون جذب را بی اثر کنید.

 

نامه نوشتن به فرشته عشق

نامه به فرشته معشوق یکی از ایده های هست که وقتی دنبال راه های قانون جذب برای رسیدن به معشوق هستیم به آن بر می خوریم. در این ایده به شما گفته می شود که برای جذب و رسیدن به معشوق به فرشته عشق او پیام ارسال کنید و او را جذب خود کنید، طبق این نظریه شما با نامه نوشتن به فرشته معشوق با ضمیر ناخودآگاه عشق او ارتباط برقرار می کنید.

 

برای برگرداندن عشق رفته چه کاری انجام بدهیم

بازگرداندن عشق رفته در مرحله اول نیازمند صبر و تلاش است. نباید با عجله کاری را انجام بدهید، نباید انتظار داشته باشید به سرعت عشقتان برگردد.

راههای بازگرداندن عشق

قانون جذب برای رسیدن به عشقمان شامل ۴ مرحله میباشد

قانون جذب برای رسیدن به عشقمان (مرحله۱)

مرحله اول شامل قطع ارتباط بصورت کامل از طرف شما می شود، دلیل این قطع ارتباط فراموش شدن تنش ها و احساسات منفی است که طرف مقابل نسبت به شما پیدا کرده است.

 • پام ارسال نکنید
 • تماس نگیرید
 • واسطه نفرستید
 • در شبکه های مجازی پست ها و عکس هایی که نشان دهنده احساس دلتنگی است نذارید.

قانون جذب برای رسیدن به عشقمان(مرحله۲)

در مرحله دوم باید اعتماد به نفس خود را افزایش بدهید شاید بگوید من اعتماد به نفس بالایی دارم، بله ممکن است اینطور باشد شما در ابتدای رابطه اعتماد به نفس داشتید، آیا هنوز این اعتماد بنفس را حفظ کرده اید یا با از دست دادن اعتماد بنفس مرتکب اشتباه شدید؟

تاثیر اعتماد بنفس در رابطه چیست؟

انسان ها همیشه جذب چیز هایی و کسانی می شوند که ارزش بالایی دارند، مثلا یک ماشین خاص و زیبا جذاب تر از یک ماشین قدیمی است، یک فرد که اعتماد به نفس بالایی دارد در نزد همه یک فرد خاص و جذاب است، پس همه تلاش می کنند این فرد را بدست بیاورند، برای همین شما باید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید زیرا وقتی ما خودمان را دوست نداشته باشیم و برای خودمان ارزش قائل نباشیم چرا باید انتظار داشته باشیم که طرف مقابل ما را دوست بدارد و برای ما ارزش قائل باشد. وقتی اعتماد به نفس خود را افزایش دادیم می توانیم این تصور را در ناخود آگاه عشقمان بوجود بیاوریم که ما یک فرد با اهمیت و جذاب هسیتم این مضوع باعث تحریک عشقمان می شود تا ما را بدست بیاورد.

قانون جذب برای رسیدن به عشقمان(مرحله۳)

در مرحله سوم از راههای بازگرداندن عشق باید مهارت های ارتباطی و نفوذ به ضمیر ناخود آگاه، تاثیر گذاری، متقاعد کردن در خود افزایش بدهیم. باید از طریق شبکه های اجتماعی و نظریه ۶ درجه جدایی مهارت های جدیدی را که آموزش دیدیم رو اجرا کنیم. در این مرحله از نظریه های اثر پروانه ای و شش درجه جدایی برای برای عاشق کردن دیگران به خود استفاده می شود.

قانون جذب برای رسیدن به عشقمان(مرحله۴)

مرحله ۴ شامل ارتباط برقرار کردن ارتباط است، از ۴ طریق میتوان ارتباط برقرار کرد

 • ارتباط غیر مستقیم از طریق نظریه ۶ درجه جدایی
 • ارتباط از طریق پیام و تماس به روش درست
 • ارتباط کلامی
 • ارتباط غیر کلامی زبان بدن

قانون جذب برای رسیدن به عشقمان زیر مجموعه تکنیک های ان ال پی است که شامل برگرداندن عشق با قانون جذب هم میشود.

تکنیک های ان ال پی (برنامه ریزی عصبی کلامی) با کمک تکنیک های ان ال پی می توانید ناخودآگاه طرف مقابل را مجدد برنامه ریزی کنید و فرد را برای بازگشت به رابطه متقاعد کنید.

در صورت علاقه مندی به آموزش مراحل و تکنیک های ان ال پی و جذب برای ترمیم رابطه از دست رفته می توانید به شماره زیر از طریق تلگرام، واتس آپ پیام ارسال کنید، سوالات خودتون رو بصورت رایگان مطرح کنید. پاسخگویی در اسرع وقت انجام می گیرد.

پاسخگویی فقط به روش های زیر و از طریق این نرم افزار ها صورت می گیرد :

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

مقالات مرتبط:                              ارتباط با ما

چگونه عشقم را برگردانم

زبان بدن در عشق

دینامیک های مرد و زن

چگونه با اعتماد بنفس باشیم

چگونه عشقمان را عاشق خود کنیم

صفحه اصلی

لینک کانال تلگرام: https://t.me/sarbargetaze

سربرگ تازه یک سایت خسته کننده و بی هدف نیست، سربرگ تازه یک سایت تخصصی در زمینه ان ال پی و قانون جذب می باشد. من حسین رجب پور نویسنده مقالات سایت و محقق در زمینه قانون جذب و ان ال پی هستم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫10 نظرها

 1. دکتر من ساناز خالدی هستم یادتونه؟ توی دوره های قانون جذب عشق شما شرکت کرده بودم. عشقمو برگردوندم با تکنیک ها تون بعد ۲ ماه دوباره دعوامون شد رفت این دفه کامل مقصر خودم بودم عاشقش کرده بودم اما یه اشتباه کردم دکتر بهش دروغ گفته بودم راجب اینکه دوست پسر نداشتم حالا فهمیده خیلی داغونه قاطی کرده باید چیکار کنم باز قطع ارتباط کنم طبق گفتتون بعد از تکنیک ها استفاده کنم. خدا کنه زود جواب بدید دکتر

  1. در پاسخ به دختر شیطون
   چنین مواردی می تونه برای یک مرد سخت باشه. در حال حاظر شما احساس منفی بسیار زیادی رو در طرف مقابلتون بوجود آوردید که باید این مراحل را طی کنید. یک هفته ارتباطی نداشته باشید تا فشار ها کم بشه و خلاء ایجا بشه سپس شما باید ارتباط برقرار کنید حتما به نکاتی که در دوره آموزش دید توجه کنید در این ارتباط شما باید احساس امنیت را برای ایشان ایجاد کنید با صحبت و حالات زبان بدن به ایشان بفهمانید که شما از پنهان کردن این موضوع بسیار ناراحت هستید و اینکه رابطه قبلی شما برای شما هیچ معنی نداشته و یک اشتباه ساده بوده که تمام شده سپس با استفاده از تکنیک های متقاعد کردن مرحله ای این ذهنیت را ایجاد کنید که دیگر چنین اتفاقی رخ نخواهد داد و شما دیگر چیزی را پنهان نخواهید کرد

 2. سلام خسته نباشید یه سوال داشتم دوست پسرم بخاطر اینکه باهاش رابطه جنسی برقرار نمی کردم ترکم کرده حالاهم شرط گذاشته برای برگشت باهاش رابطه داشته باشم آیا این کار باعث میشه بعد ولم کنه شنیدم تاثیر بدی داره نظر شما چیه؟

  1. در پاسخ به سپیده
   سلام سپیده جان ببینید وارد شدن به رابطه جنسی در روابط یک اشتباه است “هم از لحاظ شرعی و هم بنا به دلایل روانشناسی”. دلایل شرعی را که خودتان آگاه هستید و به اعتقادات شخصی خودتان مربوط می شود، راجب آن بحثی نمی کنیم. دلیل علمیِ اینکه در روابط نباید وارد رابطه جنسی شد ساده است. یکی از بزرگترین معیار های یک رابطه، رابطه فیزیکی است که آخرین مرحله ی یک رابطه است. این اتفاق زمانی رخ می دهد که صمیمیت بالایی ایجاد شده باشد، در واقع می شود به رابطه جنسی به دید یک نقطه ی پایانِ نیاز ها نگاه کرد. اکنون وقتی ما وارد رابطه جنسی می شویم دقیقا مثل کوهی می مانیم که توسط یک کوه نورد فتح شده است پس از آن به بعد زمانی که کوه نورد به کوه فکر می کند آن هیجان اولیه برای فتح کوه رو ندارد چون یک مرتبه این کار را انجام داده. وقتی شما با طرف مقابل ارتباط فیزیکی برقرار می کنید در واقع خودتان را در دسترس گذاشته اید و برگه برنده آخرتان را رو کرده اید که این کار باعث می شود رابطه به حالت سکون برود یعنی جذابیت کم شود چون ما تمام چیزی را که داریم برای فرد عرضه کرده ایم.

 3. سلام آقای دکتر رجب پور امید وارم حالتون خوب باشه مدتی هست که توی ساتتون دارم مطالب رو مطالعه می کنم از حضورتون سوال داشتم مشکل من با عشقم این بود که همیشه باهام دعوا داشت سعی می کرد مدام کوچیکم کنه البته نه فقط من با همه همین طوری بود تحلیل شما چیه دکتر چرا این کارو می کنه؟

  1. در پاسخ به معصومی
   سلام عرض شد طرف مقابل شما دچار اختلال خود شیفتگی است. ارتباط با این افراد همیشه مشکلات خاص خودش را دارد برای اطلاعات بیشتر راجب افراد خودشیفته لینک زیر را مطالعه کنید:
   https://www.sarbargetaze.com/%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B4%DB%8C%D9%81%D8%AA%DA%AF%DB%8C-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%84%D8%A7%D9%84-%D8%B4%D8%AE%D8%B5%DB%8C%D8%AA-%D8%AE%D9%88/

 4. سلام خسته نباشید تکنیک های nlp عشق با قانون جذب چه تفاوتی داره میشه بیشتر توضیح بدید

  1. در پاسخ به محمدی
   در قانون جذب به ما گفته می شود تصویر سازی کنیم مثلا اگر یک خودرو می خواهیم خودمان را با خودرو تصور کنیم، داخل خودرو باشیم یا زمانی که آن را می خریم. این تصویر سازی باعث می شود که ما با هیجان مثبت، برای بدست اوردن خودرو بیشتر تلاش کنیم اما دررابطه کاملا متفاوت هست تصور کنید عشقتان شمارا رها کرده حال شما مدام به او فکر کنید، بازگشت را تصور کنید یا تصور کنید کنارتان است. بعد از این تصویر سازی شما با انرژی تلاش نمی کنید که عشقتان برگردد بلکه دلتان تنگ می شود و پیام می دهید یا تماس می گیرید سپس پاسخ منفی دریافت می کنید و اصرار و التماس شروع می شود و تمام زحماتتان از بین می رود.
   برای اینکه این اتفاق رخ ندهد شما باید دست از تصویر سازی بردارید. نباید دیگر پروفایل ایشان را چک کنید ویا از ایشان خبر بگیرید. شاید باخود بگویید انجام ندادن این کارها برای شما خیلی سخت است . بگذارید این طور توضیح دهم: آیا این کار تا به اکنون سودی داشته است ویا باعث شده ایشان برگردند؟ همانطور که می بینید خیر این کار فقط باعث عذاب شما و یا حتی اشتباه مجدد شما شده است و با این کار باعث شدید تنش بیشتری شکل بگیرد.
   استفاده ای که ما از قانون جذب برای ترمیم رابطه می کنیم متفاوت تر است از استفاده کلی قانون جذب. به دلایلی که عرض کردم ترمیم یک رابطه نیازمند اصول متفاوتی است یعنی داشتن یک سری پیش فرض ها و افزایش امتیازات. همانطور که توضیح دادم شما نباید تصویر سازی کنید. از قانون جذب باید بصورت غیر مستقیم استفاده کرد یعنی برای افزایش امتیازات و رسیدن به اهداف دیگری که در ترمیم رابطه تاثیر دارند. برای ترمیم رابطه اصلی ترین تکنیک ها تکنیک اِن اِل پی است.

  1. در پاسخ به زندی
   اگر سوالی دارید می تونید به تیم پشتیبانی از طریق تلگرام یا واتس آپ پیام بدید. ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید