مقالات پیشنهادی

چگونه یک پسر مغرور را عاشق خود کنیم

پسران مغرور عاشق دخترانی نمی شوند که به سادگی می توان آنها را بدست آورد، برای جذب یک پسر مغرور به خود باید ارتقا پیدا کنید.

چگونه یک پسر مغرور را عاشق خود کنیم سوالی که پیدا کردن پاسخ برای اون خیلی هم ساده نیست و دردسر های زیادی برای کسی که دنبال راه حل چگونه یک پسر مغرور را عاشق خود کنیم هست به همراه داره.

ما در سربرگ تازه با هدف آموزش و ارتقای مهارت های ارتباطی توانستیم نتایج بی نظیری را بدست آوریم که می توانید چند مورد را در فایل صوتی زیر گوش کنید.

 

خانم های که تصمیم دارن مرد مغروری را عاشق خودشان کنند معمولا در این راه مجبور می شوند از غرور و عزت نفس خودشون بگذرن تا موفق به عاشق کردن یک پسر مغرور بشوند. اما واقعا برای عاشق کردن مردان مغرور نیاز هست که همه چیز زیر پا گذاشته بشه؟

مشخصه که نه! حتی برعکس یک زن هیچ وقت نمی تونه با زیر پا گذاشتن غرور و عزت نفس خودش یک مرد مغرور را عاشق کنه! چون اولین اصلی که پسران مغرور بخاطر اون جذب یک دختر می شوند را از دست داده یعنی ” دست نیافتنی بودن “

یک پسر مغرور عاشق چه دختری میشه؟

وقتی مسئله اینکه چگونه یک پسر مغرور را عاشق خود کنیم ابتدا باید درست فکر کردن و درست سوال پرسیدن رو یاد بگیرم و سوال درستی را برای خودمون مطرح کنیم “مردان مغرور جذب کدام زنان می شوند؟”

یک پسر مغرور عاشق دختری میشه که یکسری موارد و نکات را در وجودش ببینه و یکسری موارد دیگه رو نبینه! اما این موارد چه چیز هایی هستند؟

برای عاشق کردن یک پسر مغرور این کار ها را انجام ندهیم

 • همیشه در دسترس نباشید.
 • همه چیز را درباره خودتان شفاف نکنید.
 • ابراز علاقه مستقیم نکنید.
 • ارتباط چشمی دائمی نداشته باشید.
 • اگر با پسر مغرور مورد علاقه خودتان در یک مکان هستید نباید فکر کند تنها دلیل حضور شما اوست.
 • خودتان را فردی دست یافتنی نشان ندهید.
 • خجالتی نباشید.
به نظر چند نفر از کاربران دوره های سربرگ تازه گوش کنید

برای عاشق کردن مرد مغرور این کار ها را انجام دهیم

 • با اعتماد به نفس بنظر برسید.
 • عزت نفس بالا داشته باشید.
 • در کانون توجه قرار بگیرید.
 • نظر مثبت و توجه اطرافیان را جلب کنید.
 • از استراتژی تناقض استفاده کنید.
 • تشخیص هدف و احساساتان را برای او سخت کنید.
 • با ذهن فرد مغرور بازی کنید.

عشق از نگاه مردان مغرور

چگونه یک پسر مغرور را عاشق خود کنیم
در خواسته ها از طرف مقابل پیشی نگیرید و صبور باشید

یک پسر مغرور در مقابل جنس مخالف رفتار عادی نشان نمی دهد، افراد مغرور پیچیدگی های زیادی دارند اما می توان با یک تست و تحلیل ساده نشانه های عاشق شدن یک پسر مغرور را در رابطه پیدا کرد.

نگاه پسران و مردان مغرور به عشق کمی متفاوت تر از حالت عادی است، همچنین مردان خودشیفته و مغرور استراتژی های متفاوتی نسبت به شروع یک رابطه عاشقانه تا بازگشت دوباره به رابطه دارند.

هدف شما از عاشق کردن یک پسر مغرور چیست؟

اگر به دنبال شروع یک رابطه هدفمند و آینده دار هستید به مطالعه همین مقاله ادامه بدید اما اگر هدف شما بازگشت و ترمیم رابطه با یک پسر مغرور می باشد، مقاله چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم پاسخ بهتری برای نیازتان است.

رفتار پسر مغرور عاشق

پسران مغرور نسبت به یک رابطه جدید ذهنیت بازتری دارند اما همین افراد مغرور در مقابل بازگشت به رابطه گارد بیشتری می گیرند.

افراد خودشیفته و مغرور قابل پیش بینی نیستند، ممکن است او جوری رفتار کند که شما فکر کنید نه تنها علاقه ای به شما ندارد بلکه از شما متنفر هم هست!

یا ممکن است طوری رفتار کند که این تصور ایجاد شود به شما علاقه مند است اما نتیجه کاملا برعکس باشد.

پسران مغرور در عشق از به بازی گرفتن طرف مقابل و گیج کردن او لذت می برند، بنابراین شما نباید بخاطر رفتار پیچیده یک مرد مغرور گمراه شوید.

خصوصیات مرد مغرور عاشق

چگونه یک پسر مغرور را عاشق خود کنیم
پسران مغرور احساس واقعی خود را پشت رفتار متناقض مخفی می کنند

یک مرد مغرور وقتی عاشق می شود ممکن است مانند سایر تیپ های شخصیتی رفتار نکند و حتی رفتاری داشته باشد که باعث عصبانیت شما شود.

 • مدام با شما کل کل می کند.
 • امروز به شما توجه می کند فردا بی محلی می کند.
 • حسادت شما را تحریک می کند.
 • شما را کنجکاو و نگران می کند.
 • با غرض بی توجهی می کند.

ممکن است چنین رفتار متناقضی از پسر مغروری که عاشق او هستید ببینید و یا هیچ واکنش خاصی به شما نشان ندهد. باید دید در کجای راه قرار دارید آیا با شخصی روبرو هستید که او هم عاشق شما شده یا در یک رابطه یک طرفه گیر کردید.

به نظر چند نفر از کاربران دوره های سربرگ تازه گوش کنید

 

 

چگونه یک پسر را عاشق خودمان کنیم

 پسران مغرور عاشق دخترانی می شوند که آنها را به چالش بکشند، باید روی مهارت های خودتان کار کنید تا با ارتقا مهارت های ارتباطی بتوانید در ذهن یک پسر مغرور تاثیر گذار باشید.

عاشق کردن یک پسر مغرور راه های زیادی دارد و می توانیم با تمرکز بر یکسری قوانین و اصول به ضمیر ناخودآگاه پسر مغرور نفوذ کرده و کاری کنیم تا در جهت اهداف ما قدم بردارد.

نقش عوامل ظاهری در عاشق کردن پسران مغرور

چیزی مثل ظاهر یک عامل سطحی است، در روابط عاطفی مسائل ظاهری مانند چهره، اندام و مادیات در ابتدای رابطه و شکل گیری یک رابطه نقش دارند نه بعد از آن!

به محض اینکه دو زوج از لحاظ ظاهری یک دیگر را بپسندند دیگر این موضوع به حاشیه خواهد رفت “در انتخاب فرد مورد نظرتان دقت داشته باشید که از لحاظ این موارد حداقل نزدیک به یک سطح باشید”

نمیخواهم برخلاف بقیه مطالب رایج به زیبایی های ظاهری مثل آرایش کردن و یا نوع لباس بپردازم چون این موارد هیچ گونه ارزشی ندارند و پرداختن به آن هدر دادن وقت است.

در این باب همین کافی است که شما بدانید باید در بهترین حالت خود قرار بگیرید و از لحاظ فاکتور های ظاهری تا جایی که می توانید پیشرفت کنید.

مردان مغرور چگونه عاشق می شوند

بزرگترین ابزار زنان برای عاشق کردن مردان مغرور رسیدگی به نیاز ها و معیار های ناخودآگاه افراد است. شناخت این نیاز ها و معیار ها به ما خواهد آموخت که چگونه پسری را دیوانه خود کنیم حتما با این تکنیک ها آشنا شوید.

اطلاعات خود را از ویژگی های پسران مغرور افزایش دهید، باید ها و نباید های زندگی یک فرد مغرور را بشناسید.

آزادی فردی: یک پسر مغرور نیاز به احساس آزادی دارد، این حس را در او ایجاد کنید که شما مانع آزدی او نخواهید بود.

تعریف و تمجید: پسران مغرور نسبت به تعریف و تمجید ضعف خاصی دارند که می توانید از آن استفاده کنید ” اما حواستان باشد باعث به وجود آمدن احساس من برتری در او نشوید”

تشویق: یکی از نیاز های این افراد تشویق شدن است که به آنها انگیزه بیشتری می دهد و به درستی کار خود افتخار می کنند، رفع این نیاز در ذهن پسر مغرور بسیار تاثیر گذار است.

حامی: مغرور بودن به معنی عاری بودن از نیاز نیست، شخصیت طرف مقابل خود را خوب تحلیل کنید و حامی برای او باشید که در زندگی کمبودش را احساس کرده باشد.

خصوصیات رفتاری پسران مغرور در عشق

چگونه یک پسر مغرور را عاشق خود کنیم
ذهن پسر مغرور را درگیر خود کنید

پسران مغرور از افراد منفی باف و منفی نگر متنفر هستند آنها کسانی که بلند پروازی نداشته باشند را از زندگی خود حذف می کنند و با پالس های منفی میانه خوبی ندارند.

توجه بقیه پسران به شما آنها را حساس تر می کند، باعث می شود بیشتر از قبل شما را زیر نظر بگیرند.

نسبت به هر چیزی که در مرکز توجه قرار بگیرد احساس رقابت پیدا می کنند.

شخصیت منحصر به فرد شما برای او ارزش زیادی دارد.

غرور زنانگی از دید یک فرد مغرور ویژگی جذابی است و دختری که فاقد آن باشد شانس بودن باید پسر مغرور را ندارد.

به نظر چند نفر از کاربران دوره های سربرگ تازه گوش کنید

 

چگونه یک پسر مغرور را به خود جذب کنیم

برای جذب پسر مورد علاقه خود باید وقت زیادی بگذارید، باید کم کم به او و زندگیش نزدیک شوید. باید جایگاه خود را در زندگی او بدست آورید.

ما به شما می گویم چگونه کاری کنید که پسر مغرور به شما وابسته شود ” وابستگی و عشق زمانی اتفاق خواهد افتاد که شما به ذهن طرف مقابل نفوذ کرده باشید”

یعنی کاری کنید که فرد موردنظرتان شب به شما فکر کند، اگر این اتفاق را عملی کنید شما یک قدم با عاشق کردن پسر مغرور بیشتر فاصله ندارید.

در مقاله معروف راز های چگونه دیگران را عاشق خود کنیم تکنیک متقاعد سازی مرحله ای را آموزش دادیم.

روش خاصی برای تسخیر قلب انسان ها وجود دارد، با درگیر کردن ذهن یک شخص می توان به آرامی ضمیر ناخودآگاه او را باز نویسی کرد، چون ۹۲ درصد از رفتار و انتخابات افراد در ضمیر ناخودآگاه آنها شکل می گیرد.

قوی ترین روشی که برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه استفاده می شود تکنیک nlp عشق نام دارد که یکی از برترین متد های جهان است که ما در دوره های آموزشی سربرگ تازه از این تکنیک ها استفاده می کنیم.

؛؛شما می تونید از طریق تلگرام و واتس آپ بصورت رایگان با تیم روانشناسی سربرگ تازه در ارتباط باشید و سوالات خودتان را بپرسید، ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات شما همراهان عزیز سربرگ تازه هستم؛؛

۰۲۱۹۱۳۰۵۰۵۹

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید