بازگشت به رابطه

چگونه یک پسر را عاشق خودمان کنیم؟

پسران مجذوب چه دختر هایی می شوند؟ چگونه می توان بدون در دسترس قرار گرفتن به ذهن یک پسر نفوذ کرد و او را عاشق خود کرد؟

چگونه یک پسر را عاشق خودمان کنیم؟ چه نوع پسری در مقابل شما قرار دارد؟ پسری که به عشق باور ندارد؟ پسری که عشق را بسیار خاص می داند؟ کسی که به سادگی عاشق می شود یا پسری که از عاشق شدن می ترسد؟

رفتار پسر مورد نظر شما در مقابل عشق نشان دهنده نکات بسیار مهمی است، برای اینکه بدانیم چگونه یک پسر را عاشق خودمان کنیم؟ باید موضع پسری که قصد داریم عاشق خود کنیم در مقابل عشق بشناسیم.

ما در تیم روانشناسی سربرگ تازه با هدف آموزش و ارتقای سطح هوش عاطفی کاربران وفادار موفق به دریافت نتایج فوق العاده در زمینه جذب عشق، شروع رابطه عاشقانه و ترمیم روابط شده ایم، در فایل صوتی زیر می توانید به نظرات چند تن از شرکت کنندگان دوره های آموزشی گوش کنید.

یک پسر چگونه عاشق می شود؟

عشق یعنی ارتباط بدون قید و شرط دختر و پسر، فرق عشق و دوست داشتن با تعریف علمی آن در روانشناسی عشق زیاد است.

اما هدف شما که رسیدن به پاسخی برای سوال چون چگونه یک پسر را عاشق خودمان کنیم؟ است نیاز به تفکیک این موضوع ندارد.

عشق چگونه اتفاق می افتد

عشق بین پسران و دختران در واقعیت فقط یک فرایند ذهنی در ضمیر ناخودآگاه است، به نوعی انسان در ضمیر ناخودآگاه عاشق می شود!

اما چه فرایندی به عاشق شدن ختم می شود؟ عشق نیز مانند سایر احساسات و تصمیمات انسان در طی یک برنامه ریزی ناخودآگاه در طول مدت زمان شکل می گیرد.

عشق مورد انتظار اکثر خانم ها بیشتر چیزی شبیه به افسانه است تا واقعیت.

چیزی که با دیدار اول اتفاق می افتد عشق نیست، صرفا یک کشش اولیه است که بین دو شخصی که یکدیگر را از لحاظ ظاهری پسند کرده اند رخ می دهد.

عشق واقعی نیاز به زمان و تلاش دارد، برای اینکه یک پسر را عاشق و وابسته خود کنیم باید در ذهن او جای بگیریم، باید کاری کنیم که پسر مورد علاقه مان شب ها زمانی که هیچ کاری برای انجام دادن ندارد فقط به ما فکر کند.

وقتی کاری کنید که پسر مورد علاقه تان در ساعات آخر شب یا تایم های آزاد دیگرش به شما فکر کند، شما برنده بازی هستید!

مهارت عاشق کردن و جذب پسران

چگونه یک پسر را عاشق خودمان کنیم؟
انتظارات پسر مورد علاقه خود را از رابطه عاطفی می دانید؟

تا به حال به مفهوم عشق فکر کرده ای؟ آیا از خود پرسیدید که عشق چیست؟ عشق مانند سایر خواسته های انسان ماهیتی مبتنی بر نیاز دارد ” انسان ها به دنبال معشوق هستند برای رفع نیاز های خود “

نیاز های روحی روانی و نیاز جنسی مهم ترین بخش زندگی هر فرد را به خود اختصاص داده اند، هر شخصی برای رفع این نیاز ها به دنبال یک معشوق ایده آل است.

“اگر معشوق ایده آل خود را پیدا کرده اید ما به شما خواهیم آموخت چگونه دوست پسر خود را وابسته کنیم

مهارت عاشق کردن مانند هر مهارت دیگر از جمع آوری اطلاعات شروع می شود، چیزی که از مطالعه این مطلب بدست خواهید آورد.

تمام روابط رایج بین انسان ها برای برطرف شدن حداقل یک نیاز شکل می گیرد مانند:

 • دوست = دو دوست باهم تفریح می کنند، از یکدیگر حمایت می کنند، باهم درد دل می کنند.
 • کارمند و رئیس = کارمند و رئیس برای پیشرفت در شغل و امرار معاش به یکدیگر نیاز دارند.
 • استاد و دانشجو = یکی برای آموزش و دیگری برای در آمد به هم وابسته هستند.
 • خانواده = خانواده حامی و پشتیبان انسان است و صدها نیاز را برای ما رفع می کند.

تنها عشق مادر به فرزند است که بر اساس نیاز نیست، فرزند برای زنده ماندن خوشبخت شدن به مادر نیاز دارد اما یک مادر هیچ نیازی به فرزند ندارد و عشق بی قید شرط را به فرزندش می بخشد.

قانون اول

در رابطه برده نباشید برده ها چیزی گیرشان نمی آید جز ته مانده ها! در یک رابطه عاطفی باید نیاز های طرف مقابل را برطرف کنید و همین انتظار را از او داشته باشید.

هیچ گاه فقط یک طلب کار یا یک بدهکار نباشید هر چیز نیاز به تعادل دارد، اگر فردی باشید که صرفا از انتظار دارد محکوم به شکست خواهید بود و اگر شخصی باشد که فقط می بخشد تبدیل به یک ابزار خواهید شد.

نظرات شرکت کنندگان دوره های آموزشی سربرگ تازه

چطور دوست پسر خود را مجذوب کنیم؟

صدها مطلب و هزاران توسیه می توان پیدا کرد که به ما بگوید چگونه یک پسر را عاشق خودمان کنیم؟ اما چند مورد از آنها برای شما و هدفتان مناسب هستند؟

من می خواهم به زبان روانشناسی و با ادبیات ساده، خاص ترین و قطعی ترین روش های عاشق کردن یک مرد را به شما آموزش دهم، تا شما هم مانند کسانی که این نتایج فوق العاده را بدست آوردند به هدف خود برسید.

برای اینکه در زمان صرفه جویی کنیم و احتمال موفقیت خودمان را افزایش دهیم باید وضعیت خود را مشخص کنیم.

 1. هدف شما از عاشق کردن پسر مورد نظر چیست؟
 2. عاشق کردن پسری که با او یک رابطه عاطفی دارید؟
 3. عاشق کردن پسری که هیچ ارتباطی با او ندارید؟
 4. عاشق کردن پسری که از دست داده اید؟

وضعیت ارتباط و نوع هدفتان مسئله ساده ای نیست که بخواهیم از آن بگذریم، بنابراین آموزش تکنیک های چگونه یک پسر را عاشق خودمان کنیم؟ را دقیقا بر اساس این سه وضعیت پیش خواهیم برد تا زمانی که برای این مطلب می گذارید شما را به نتیجه دلخواه برساند.

بازگشت معشوق

چگونه یک پسر را عاشق خودمان کنیم؟
هرگز برای برگرداندن پسر مورد نظر به رابطه التماس نکنید

وقتی هدف از عاشق کردن پسر مورد علاقه بازگشت دوباره معشوق به رابطه باشد، رفتار و تکنیکی که باید بکار بگیرید متفاوت خواهد بود.

شرایط رابطه بعد از جدایی تعیین کننده نحوه واکنش ما خواهد بود، در چنین موقعیت هایی گاهی لازم است مستقیم به سراغ طرف مقابل رفت، یا بصورت غیر مستقیم ارتباط داشت و یا حتی وارد دوره ممنوعیت ارتباط شد.

شما در چه وضعیتی قرار دارید؟ باید سریعا دست بکار شوید یا مدتی فاصله بگیرید؟ راه حل خود را در دوره جامع و رایگان چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم پیدا کنید.

نظرات شرکت کنندگان دوره های بازگشت عشق سربرگ تازه

جذب عشق

شروع یک رابطه ایده عال و پیدا کردن شریک عاطفی مناسب کار ساده ای نیست، داشتن یک رابطه سالم، وجود تفاهم، برطرف شدن نیاز های ناخودگاه و وجود معیار های فردی در طرف مقابل نیاز هر رابطه عاشقانه است.

برای داشتن یک شریک عاطفی مناسب از خواسته های خود عقب نکشید! چشم بسته انتخاب نکنید و با فردی وارد رابطه شوید که معیار های شما را داشته باشد.

با استفاده از قانون جذب عشق می توانید یک رابطه ایده آل و هدفمند را شروع کنید و به محض اینکه شریک عاطفی مناسب خود را انتخاب کردید او را مجذوب خودتان کنید.

چگونه یک پسر را دیوانه خود کنید

عاشق کردن یک پسر و جذب آن به سمت خودمان می تواند با یک پروسه شش مرحله ای عملی شود.

با آموزش تکنیک شش مرحله ای جذب عشق آموزش خواهید دید که چگونه یه پسر را دیوانه خود کنید تا جز شما به هیچ دختر دیگری حتی فکر نکند.

نماد های ظاهری عشق در پسران را بشناسید

چگونه یک پسر را عاشق خودمان کنیم؟
برای اینکه نظر پسر را راجع به ظاهرتان بدانید نگاهش را دنبال کنید

همانطور که در توضیحات قبلی گفتیم، عاشق کردن یک شخص نیاز به نفوذ و برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه دارد در ادامه تمام مراحلی که باید طی کنید تا موفق به عاشق کردن یک پسر شوید را توضیح خواهیم داد.

ذهن انسان از طریق حواس پنج گانه برنامه ریزی می شود (بینایی، چشایی، بویایی، لامسه و شنوایی). داده ها و اطلاعات از طریق حواس پنج گانه وارد مغز انسان می شود و ضمیر ناخودآگاه این اطلاعات را پردازش کرده و دستورات خود را صادر می کند.

نظرات شرکت کنندگان دوره های آموزشی سربرگ تازه

 

این پنج عنصر ورودی های ذهن انسان هستند، دیدن زیبایی های معشوق، شنیدن حرف ها و کلماتش، لمس او راه هایی هست که عشق را در یک فرد به وجود می آورد.

زیبایی ظاهری؛ دو شخص در ابتدای آشنایی به ظاهر یکدیگر توجه می کنند “اولین معیار انتخاب شریک عاطفی” چه قبل از شروع رابطه چه در طول رابطه شما باید همیشه از لحاظ ظاهری در بهترین حالت خود باشید.

باید بتوانید با ظاهرتان طرف مقابل را تحت تاثیر قرار دهید، همیشه در بهترین حالت خود باشید و سعی کنید لباس ها و آرایشی را انتخاب کنید که فرد مورد نظرتان به آنها توجه بیشتری نشان می دهد.

بینایی اولین، مهترین و اصلی ترین درگاه ها ورود اطلاعات به ذهن است، پسری که به شما علاقه داشته باشد رفتار شما در اجتماع را تحت نظر می گیرد مراقب کار های خود باشید!

مهارت های ارتباطی

یکی از راه های نفوذ به ضمیر ناخودآگاه دیگران مهارت های ارتباطی و کلامی است، گوش دومین درگاه ورودی ذهن است که مستقیما در برنامه ریزی عصبی کلامی ناخودآگاه نقش دارد.

در صحبت کردن با پسر مورد علاقه تان با اعتماد به نفس رفتار کنید، شخصیتی مقتدر و قدرتمند از خود نشان دهید. رفتار مقتدرانه زنان از دیدگاه مردان یک ویژگی جذاب است. لامسه و بویایی نقاط تحریک کننده قوی هستند و باعث افزایش احساس عشق در شخص می شوند.

اگر با یک پسر مغرور سر کار دارید راز چگونه یک پسر مغرور را عاشق خود کنیم بازی با ذهن او است.

چگونه مردان را تشنه خود کنید

دو عنصر قدرتمند وجود دارد که عشق را به یک قدمی رابطه شما می رساند!

نیاز های ناخودآگاه و معیار های ناخودآگاه مواردی هستند که هر انسان بصورت ناخودآگاه به آنان وابسته است. با برطرف کردن نیازها و معیارهای ناخودآگاه مرد مورد نظرتان خواهید آموخت که چگونه مرد را تشنه خود کنیم.

معیار های ناخودآگاه

معیار ها به دو دسته جمعی و فردی تقصیم می شوند، معیار های جمعی مورادی هستند که همه انسان ها به آنها اهمیت می دهند، در نتیجه حتما باید این معیار ها را در خود بوجود آوردید.

معیار های جمعی
 • اعتماد به نفس
 • شیوایی کلام
 • فرهنگ
 • جایگاه اجتماعی
 • تحصیلات
 • خانواده
 • دوستان

برای عاشق کردن یک پسر به خودمان باید بتوانیم نقص هایی که در معیار های جمعی وجود دارد را ازبین ببریم و خودمان را به بهترین ورژن از خود تبدیل شویم.

معیار های فردی
 • نحوه واکنش در مشکلات
 • میزان توجه و اهمیت دادن به طرف مقابل
 • صمیمیت رابطه
 • احساس امنیت
 • حرف شنویی
 • احساس مالکیت

بحث معیار های ناخودآگاه در روانشناسی بحث گسترده ای است و البته بسیار با اهمیت، چند مورد از معیار ها را بصورت تیتر وار بیان کردیم اما برای آشنایی بیشتر می توانید سری به تکنیک چگونه دیگران را عاشق خود کنیم (بر اساس روانشناسی عشق) بزنید.

نظرات شرکت کنندگان دوره های آموزشی سربرگ تازه
نیاز های ناخودآگاه

با قدرت می توان گفت در یک رابطه عاطفی بین پسر و دختر هیچ چیز مهمتر از برطرف شدن نیاز های ناخودآگاه نیست، نیاز ها ناخودآگاه هر فرد ثمره کمبود ها، خلاء ها، ارزو و اهداف آن فرد است.

برای شناخت نیاز های ناخودآگاه هر فرد باید ابتدا تست تیپ شخصیتی را انجام دهید، با تست شخصیت شناسی شما می توانید به راز های پنهان زیادی از طرف مقابل دست پیدا کنید.

شناخت نیاز های ناخودآگاه با کتاب بازگشت به عشق و ازدواج

؛؛شما می تونید از طریق تلگرام و واتس آپ بصورت رایگان با تیم روانشناسی سربرگ تازه در ارتباط باشید و سوالات خودتان را بپرسید، ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات شما همراهان عزیز سربرگ تازه هستم؛؛

۰۲۱۹۱۳۰۵۰۵۹

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

میانگین امتیاز / 5. تعداد رای ها

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید