بازگشت به رابطه

چگونه یک رابطه تمام شده را برگردانیم(ترمیم رابطه)

چگونه یک رابطه تمام شده را برگردانیم(ترمیم رابطه)

چگونه یک رابطه تمام شده را برگردانیم-من حسین رجب پور هستم سالها است که در زمینه چگونه یک رابطه تمام شده را برگردانیم تحقیق و پژوهش انجام می دهم و حداقل در روز با ۵۰ نفر که مشکل رابطه تمام شده را دارند در ارتباط هستم، همه مراجعه کنندگان بنده به دنبال راهی برای چگونه یک رابطه تمام شده را برگردانیم هستند. سالها تحقیق و تجربه در زمینه چگونه یک رابطه تمام شده را برگردانیم باعث شده که من به عنوان یک نویسنده دنبال راهی برای چگونه یک رابطه تمام شده را برگردانیم باشم و خوشبختانه موفق به یافتن راه حل چگونه یک رابطه تمام شده را برگردانیم شدم. با اطمینان کامل می توانم به شما عرض کنم که تکنیک ها و راه حل هایی برای آموزش و اجرا وجود دارند که به ما کمک می کنند رابطه تمام شده خودمان را برگردانیم. اما چگونه باید این تکینک ها را بدست آوریم چگونه آنها را اجرا کنیم تا یک رابطه تمام شده را مجدد بتوانیم برگردانیم. برای رسیدن به هدف چگونه یک رابطه تمام شده را برگردانیم توصیه می کنم در ادامه با ما باشید تا شما نیز از این راه حل تضمینی بهره ببرید. در این مقاله می خواهیم شش حرکت ساده برای برگرداندن عشق را به شما معرفی کنیم.

چگونه یک رابطه تمام شده را برگردانیم
چگونه یک رابطه تمام شده را برگردانیم

چگونه میتوانیم یک رابطه تمام شده را مجدد برگردانیم

این نوید را به شما دادم که راه حلی قطعی برای اینکه چگونه یک رابطه تمام شده را برگردانیم وجود دارد، راه حلی که از آن صحبت می کنم قانون جذب رابطه تمام شده نیست، قانون جذب قدرت مند است، اما برای اینکه رابطه تمام شده خود را برگردانیم صرفا نمی توانیم از مثبت فکر کردن و با استفاده از قانون جذب موفق شویم تا یک رابطه تمام شده را برگردانیم. برای اینکه بتوانیم رابطه تمام شده خودمان را برگردانیم نیاز به استفاده از تکنیک های NLP عشق است. ترکیب تکنیک های NLP عشق و قانون جذب رابطه تمام شده ضریب بازگشت را به صد درصد می رساند.

تکنیک های ان ال پی برگرداندن یک رابطه تمام شده

شروع استفاده از تکنیک ها و موفقیت در برگرداندن رابطه تمام شده یکسری پیش نیاز دارد، که عبارتند از؛ اعتماد به نفس، هوش هجانی بالا، تحلیل رابطه، و شناسایی عوامل مخرب.

تصور کنید می خواهید یک ماشین را تعمیر کنید. اگر ندانید مشکل خودرو چیست و یا اینکه چه دلیل باعث بوجود آمدن آن مشکل شده می توانید خودرو مورد نظر را تعمیر کنید؟ قطعا امکان پذیر نخواهد بود. پس برای اینکه بتوانیم رابطه تمام شده خود را برگردانیم باید دلایلی را که منجر به جدایی شده اند را شناسایی کنیم.

موانع برگرداندن یک رابطه تمام شده

تنش

تنش در روابط موضوعی اجتناب ناپذیر است، اما به سادگی و با مهارت می توان آن را کنترل و محدود کرد. اکثر افراد به دلیل نبود هوش هیجانی بالا در هنگام بروز شرایط تنش هایی را ایجاد می کنند که آسیب جدی به روابط می رساند. مثلا شما بخاطر ترس تمام شدن یک رابطه مدام طرف مقابل خود را چک کنید یا هر بار که چند ساعتی با شما در ارتباط نبود بحث و تنش ایجاد کنید. ممکن است به دلیل اینکه خواسته ها یا معیار ها شما در رابطه رعایت نمی شوند شما کنترل خود را از دست بدهید و شروع یک تنش را رقم بزنید. این تنش ها که به حالت های مختلفی در رابطه وجود دارند در طول زمان به سادگی باعث می شوند از کیفیت رابطه کاسته شود و طرف مقابل شما بعد از مدتی نسبت به رابطه با شما سست شود.

اعتماد به نفس

زمانی که شما در رابطه با طرف مقابل خود دچار کمبود اعتماد به نفس باشید، بصورت ناخودآگاه باعث کاهش ارزش خود می شوید. توجه کنید در جامعه چه کسانی محبوب هستند؟ کسانی که اعتماد به نفس بالایی دارند. حال تصور کنید شما جذب چه کسی می شوید کسی که اعتماد به نفس دارد یا کسی که دچار کمبود اعتماد به نفس است؟ نقش اعتماد به نفس در روابط به اینجا محدود نمی شود، اعتماد به نفس طرف مقابل شما نیز اهمیت دارد، اگر شما باعث ازبین رفتن اعتماد به نفس فرد شوید تبدیل به یک عامل ایجاد احساس منفی خواهید شد و در نتیجه شما باید حذف شوید تا شخص بتواند عزت نفس خود را حفظ کند.

محدودیت

بوجود آوردن محدودیت های غیر منطقی را می توان یکی از قوی ترین عوامل تمام شدن یک رابطه از دست رفته دانست، شاید شما نیز با ایجاد محدودیت رابطه خود را دچار مشکل کرده باشید،  حال بدنبال چگونه یک رابطه تمام شده را برگردانیم هستید. محدودیت می تواند شکل های مختلفی داشته باشد اما همه این محدودیت ها به مرور زمان تاثیر خود را در ناخودآگاه فرد خواهند گذاشت. برای جلوگیری از سردی در روابط باید این اصول را رعایت کرد.

هوش هیجانی

هوش هیجانی به کنترل هیجانات و رفتار انسان در تمام شرایط گفته می شود. مثلا در هنگام بروز مشکل یا شرایط خاص شما باید بتوانید بر رفتار و گفتار خود مصلت باشید تا احساس منفی ایجاد نکنید.

اشتباهات

همه ما ممکن است در رابطه های تمام شده خود دچار اشتباهاتی شده باشیم، مانند دروغ گفتن پنهان کاری، عصبی شدن و …. این موارد باید شناسایی و ازبین بروند و اعتماد از دست رفته به رابطه تمام شده برگردد.

خب تا اینجا با این عوامل آشنا شدید برای شناخت تکنیک های ان ال پی و جذب عشق تمام شده و یادگیری مراحل برگرداندن رابطه تمام شده قدم به قدم سری به چگونه میتوانیم یک رابطه تمام شده خود را برگردانیم بزنید.

بازگشت به رابطه دوستی

روابط امروزی پیچیدگی های خود را دارد. طرفین در یک ربطه مدام دچار تردید، تنش های ارتباطی، و قطع ارتباط می شوند، اینکه شما بدنبال پاسخ سوال چگونه یک رابطه تمام شده را برگردانیم باشید، یک هدف کاملا طبیعی است، اما باید بدانید رسیدن به این هدف نیاز مند یادگیری و استفاده یک سری اصول خاص است. یک راه حل ساده برای بازگرداندن رابطه از دست رفته وجود دارد.

برگشت به رابطه تمام شده

یک شخص بعد از جدایی از عشق خود احساس پوچی، خلاء عاطفی و سردرگمی مطلق می شود،دلیل این موضوع صرفا وابستگی های بوجود آمده در رابطه است.

شما مدت زمانی را بایک فرد خاص هم صحبت بودید، مدام او را ملاقات می کردید. این اتفاقات باعث ایجاد یک پیوند میان شما و عشقتان می شود. باعث ایجاد وابستگی شدید، و بعد از طرد شدن این وابستگی باعث شکست در شما خواهد شد.

دلایل وابستگی بیش از حد کاملا ناخودآگاه است، این وابستگی ها نشانه ضعف نیست هر شخصی ممکن هست به یک رابطه و یک شخص خاص وابسته بشود.

راه های برگرداندن دوست پسر

راه حل های بازگشت به رابطه و پاسخ سوال چگونه یک رابطه تمام شده را برگردانیم (ترمیم رابطه) یک موضوع مشترک است، میتوان راه های برگرداندن زن به رابطه یا راه های برگرداندن مرد به رابطه را در مقاله راه حل ساده برای بازگرداندن رابطه از دست رفته مطالعه کنید.

دینامیک های مرد و زن

دینامیک های مرد و زن شامل اطلاعاتی می باشد که به شما در شناخت و درک بهتر از رفتار و اعمال عشقتان یاری می کند. برای آشنایی با داینامیک های می توانید مقاله دینامیک های مرد و زن در روابط عاشقانه را مطالعه کنید.

در صورت علاقه مندی به آموزش مراحل و تکنیک های ان ال پی و جذب برای ترمیم رابطه از دست رفته می توانید به شماره زیر از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید و سوالات خودتون رو بصورت رایگان مطرح کنید. پاسخگویی در اسرع وقت انجام می گیرد.

پاسخگویی فقط به روش های زیر و از طریق این نرم افزار ها صورت می گیرد:

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

مقالات مرتبط:                                         ارتباط با ما

چگونه یک رابطه شکست خورده را برگردانیم

اعتماد بنفس چیست؟

دینامیک های مرد و زن در روابط عاشقانه

چگونه عشقمان را عاشق خود کنیم

تشخیص خیانت مردان و زنان

لینک کانال تلگرام: https://t.me/sarbargetaze

سربرگ تازه یک سایت خسته کننده و بی هدف نیست، سربرگ تازه یک سایت تخصصی در زمینه ان ال پی و قانون جذب می باشد. من حسین رجب پور نویسنده مقالات سایت و محقق در زمینه قانون جذب و ان ال پی هستم.

پکیج بازگشت به عشق و ازدواج
برچسب ها

نوشته های مشابه

‫7 نظرها

 1. سلام. آیا واقعا این راه حل هایی که گفتید برای ترمیم رابطه و بازگرداندن رابطه از دست رفته نتیجه میده چون من واقعا میخوام رابطه خودم رو برگردونم عاشقشم. عشقم من رو تنها گذاشت و رفته الان تنها چیزی که بهم امید میده برگردوندن عشق قبلی خودمه واقعا خوشحالم که با سایت شما آشنا شدم.

  1. خیلی ممنون از راهنمایی شما و مقالاتی که منتشر کردید حتما بعد از مطالعه مقالاتتون مذاحمتون میشم ممنونم

 2. به نظر من گاهی هر دو نفر دوست دارن به رابطه برگردن اما شرایط اجازه نمیده مثلا بنده یه دوستی داشتم که مردی متاهل با در اختیار گذاشتن یک مغازه برای وی او را از چنگ من درآورد اما این خانم باز هم ه من پیام میده اما تا وقتی این خانم در مغازه اون آقا هست رابطه ما قطعا مثل قبل نمیشه مگر اینکه این خانم قید اون مغازه رو بزنه که با توجه به نیاز این خانم به مغازه کمی دور از انتظاره جالب اینجاست که اون مرد که مغازه در اختیار این خانم محرد گذاشته متاهل و دارای فرزند هست
  لعنت به این آقا که با خیانت به زن و بچه خود رابطه دو نفر هم به هم زده

 3. سلام ممنون از مطلب هاي خوبتون نوشتين كاملا ارتباط قطع كنيم يعني شماره هاي طرف مقابل را بلاك كنيم يا تلگرامشو ؟

  1. سلام عرض شد خدمتتون حسین رجب پور هستم مدرس و نویسنده مطالب موسسه سربرگ تازه. خیر بلاک کردن نشانه ضعف است و باعث محدودید در اجرای تکنیک های چگونه یک رابطه تمام شده را برگردانیم می شود. برای آموزش مراحل میتونید به بخش ارتباط با ما بروید و با مدیر روابط عمومی سربرگ تازه سوالات خود را در میان بگذارید.

 4. این مقاله ای که راجب چگونه یک رابطه تمام شده را برگردانیم واقعا جواب می ده من خوندمش قشنگ بود اما واقعا میشه بگید با این روش چگونه یک رابطه تمام شده را برگردانیم خیلی ممنون می شم جوابمو بدید

  1. بله علم روانشناسی ثابت کرده که روابط تمام شده را میتوانیم برگردانیم اما برای این کار نباید دست به هر کاری زد باید کاملا علمی و از طریق تکنیک های ان ال پی و جذب این کار را کرد برای آشنایی با تکنیک ها میتونید به بخش ارتباط با ما از منی بالایی سایت مراجعه کنید و سوالات خودتون را از مدیر روابط عمومی موسسه سربرگ تازه بپرسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید