بازگشت به رابطه

چگونه یک رابطه تمام شده را برگردانیم(ترمیم رابطه)

چگونه یک رابطه تمام شده را برگردانیم

چگونه یک رابطه تمام شده را برگردانیم ؟ تحقیقات ما در تیم روانشناسی سربرگ تازه درباره سوال حیاتی چگونه یک رابطه تمام شده را برگردانیم به مجموعه ای از تکنیک ها و روش ها برای برگرداندن یک رابطه تمام شده در ۳۰ تا ۶۰ روز انجامید.

ما نباید این اجازه را بدهیم که غریزه و یا نظرات اشتباه به ما بگویند چگونه رابطه تمام شده را برگردانیم ، برای بازگرداندن رابطه تمام شده باید نکات زیادی را رعایت کنید، شناخت کاملی از شرایط و وضعیت رابطه داشته باشید، مهارت ها و توانایی های زیادی را بدست بیاورید و ضعف های زیادی را ازبین ببرید. من میخواهم به شما بگویم باید چگونه رابطه تمام شده را برگردانیم.

 • با تماس و پیام های مکرر باعث افزایش احساسات منفی نشوید.
 • جلب ترجم و دلسوزی فقط به جایگاه خودتان آسیب می رساند.
 • با در دسترس قرار دادن خودتان نقش یک برده را بازی نکنید.
 • التماس اصرار جایی که طرف مقابل منافع خود را در تمام شدن رابطه می داند نتیجه ای نخواهد داشت.
 • واسطه قرار دادن دیگران برای آشتی ذهنیت ها و نظرات فرد و اطرافیانش را علیه شما می کند.

طبق تحقیقات ۸۶ درصد از افراد بعد از جدایی مرتکب این اشتباهات می شوند، و احتمال بازگشت به رابطه خود را به شدت پایین می آورند. برگرداندن یک رابطه تمام شده با عجله و احساسی عمل کرذن ممکن نخواهد بود و تمام شانس شما برای جذب معشوق از دست رفته از دست خواهد رفت.

نظرات کاربران سربرگ تازه راجع به دوره بازگشت به عشق

چگونه رابطه سرد شده را درست کنیم

برگرداندن رابطه تمام شده سه بخش دارد، رعایت این سه بخش در زمان تلاش برای بازگرداندن رابطه بسیار حائز اهمیت است زیرا بدون در نظر گرفتن این سه بخش که ساختار اصلی روند بازگشت به رابطه را تحت تاثر قرار می دهند، شما محکوم به شکست خواهید بود حتی اگر موفق به برگرداندن معشوق خود شوید، رابطه شما دوامی نخواهد داشت.

در این ویدیو مراحل کلی برای جذب عشق از دست داده توضیح داده شده است. منبع این مراحل و تکنیک ها کتاب بازگشت به عشق نوشته حسین رجب پور می باشد.

دوره ممنوعیت ارتباط

اگر رابطه عاشقانه شما و عشقتان تمام شده و یا رابطه به شدت سرد است، باید بدانید در حال حاظر شما هیچ کاری نمی توانید بکنید! هر گونه تلاشی بی فایده است. اولین قانون برای بازگشت به رابطه گذر زمان است، هر چقدر هم که برای برگرداندن عشق تمام شده عجله داشته باشیم زندگی طبق قانون های خود پیش خواهد رفت و شما جز با سپری شدن زمان موفقتی بدست نخواهید آورد.

اولین قدمی که باید برداید این است که ارتباط خود را بصورت کامل قطع کنید و وارد دوره ممنوعیت ارتباط شوید. زمان این قطع ارتباط باید بین ۱ ماه تا ۲ ماه باشد که با توجه به بزرگی مشکلات و وخامت اوضاع این زمان تعین می گردد. در این بین شما باید تکالیف برای برگرداندن عشقمان را انجام دهید.

بهترین تکالیف برای برگرداندن عشقمان

 • دلایل اتمام رابطه خود را پیدا کنید.
 • ضعف ها و مشکلات خود را شناسایی کنید.
 • کمبود های رابطه را بشناسید.
 • اشتباهات خود را عرض یابی کنید

پیدا کردن عواملی که دست به دست هم باعث خرابی رابطه عاشقانه شما شدن اولین الویت شما خواهد بود، فرض کنید همه تلاش های شما برای برگرداندن معشوق از دست رفته نتیجه داد و توانستید توجه عشقتان را جلب کنید اکنون طرف مقابل شما می خواهد راجع به برگشتن به رابطه قبلی خود فکر کند. اگر به شما و رابطه یک نگاهی بندازد و ببینید همه چیز مانند گذشته هست و تمام آن مشکلات هنوز هم وجود دارند، چقدر انگیزه برای شروع دوباره رابطه در او باقی خواهد ماند؟

پس موفقیت شما در رفع حداکثری مشکلات و موانع اولین مرحله خواهد بود و به شما اجازه بازگشت دوباره به رابطه تمام شده را خواهد داد.

مرحله دوم چگونه یک رابطه تمام شده را برگردانیم

برای برگرداندن معشوق از دست رفته در مرحله دوم باید تبدیل به بهترین ورژن از خودتان شوید. باید ضعف های و کمبود ها را با نقاط قوت جایگزین کنید و با شناخت کامل از معیار ها و خواسته های فرد مورد نظر خود به یک شخص جذاب و دست نیافتنی بدل شوید.

ارتقاء شخصی برای بازگشت به رابطه تمام شده

 • ازبین بردن کمبود ها، ضعف ها و ترس های فردی.
 • واقع بینی و واقعیت گرایی.
 • ازبین بردن ارتعاشات منفی ساطع شده.
 • ازمیان برداشتن تفکرات و ذهنیت های منفی.
 • بازسازی روحی روانی.
 • بازگشت به زندگی.
 • افزایش تسلط بر احساسات.

افزایش مهارت های بازگشت به رابطه

چگونه یک رابطه تمام شده را برگردانیم
عشقتان را خوب بشناسید تا بتوانید برنامه دقیقی برای بازگشت به رابطه آماده کنید
 • افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس.
 • افزایش هوش هیجانی، هوش عاطفی و هوش اجتماعی.
 • یادگیری مهارت های ارتباطی.
 • آموزش تکنیک های نفوذ به ضمیر ناخودآگاه.
 • برنامه ریزی ناخودآگاه.
 • برطرف کردن نیاز های ناخودآگاه طرف مقابل.
 • به وجود آوردن معیار های شخص مورد نظر.
 • افزایش امتیاز های فردی.
 • تکنیک ایجاد احساس عشق، ترس، کنجکاوی و حسادت.

شروع دوباره رابطه تمام شده

 • آموزش تکنیک های NLP.
 • استفاده از قانون ارتعاش.
 • فعال سازی قانون جذب.
 • یادگیری زبان بدن.
 • برنامه ریزی ذهنی با پیام.
 • استفاده از شبکات اجتماعی برای تحریک طرف مقابل.
 • سیاست رفتار متناقض.
 • عقب نشینی.
 • ارتباط کلامی مستقیم.

این مراحل نکات مهم و ریزه کاری های خاصی دارند و به نتیجه رسیدن برای برگرداندن رابطه تمام شده همیشه هم ساده نخواهد بود اما اگر طبق این مراحل پیش برویم می توانیم رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم مانند تمام کسانی که با کمک روش های سربرگ تازه موفق به بازگرداندن عشقشان شده اند.

نظرات کاربران سربرگ تازه راجع به دوره بازگشت به عشق

بازگشت به رابطه تمام شده بله یا خیر

چگونه یک رابطه تمام شده را برگردانیم
با مغزت برای قلبت تصمیم بگیر

آیا بازگشت به رابطه تمام شده درست است یا خیر؟ یکی از مواردی که حتما باید قبل از تلاش برای شروع دوباره رابطه قبلی خود به آن توجه کنید همین موضوع است. آیا صلاح شما در بازگشت دوباره به این رابطه است یا برعکس؟ چند مورد وجود دارد که به شما کمک می کند سریع تر پاسخ مناسب را بدست آورید.

 • فرد مورد نظر ازدواج کرده.
 • فرد مورد علاقه برای همیشه از کشور خارج شده.
 • طرف مقابل شدید ترین توهین ها را نسبت به شما دارد.
 • طرف مقابل دچار اعتیاد به رابطه جنسی است.
 • شخص مورد نظر اختلال های رفتاری دارد.
 • خانواده ها مخالفت شدید دارند.

اگر این موارد را در رابطه عاشقانه خود حس کردید، به این معنی است که باید عشقتان را فراموش کنید و او را از زندگیتان حذف کنید.

شش حرکت ساده برای برگرداندن عشق 

چگونه رابطه سرد شده را گرم کنیم

این نوید را به شما دادم که راه حلی قطعی برای اینکه چگونه یک رابطه تمام شده را برگردانیم وجود دارد، راه حلی که از آن صحبت می کنم قانون جذب رابطه تمام شده نیست، قانون جذب قدرت مند است، اما برای اینکه رابطه تمام شده خود را برگردانیم صرفا نمی توانیم از مثبت فکر کردن و با استفاده از قانون جذب موفق شویم تا یک رابطه تمام شده را برگردانیم.

برای اینکه بتوانیم رابطه تمام شده خودمان را برگردانیم نیاز به استفاده از تکنیک های NLP عشق است. ترکیب تکنیک های NLP عشق و قانون جذب رابطه تمام شده ضریب بازگشت را به صد درصد می رساند.

تکنیک هایNLP برگرداندن یک رابطه تمام شده

تکنیک های nlp عشق به برنامه ریزی و نفوذ به ضمیر ناخودآگاه عشقتان کمک می کند. برای اینکه بتوانید ذهن عشقتان را در جهت اهداف خود برای شروع دوباره رابطه تمام شده برنامه ریزی کنید باید موانع سر راه خود را خوب بشناسید و با آنها دست پنجه نرم کنید.

تنش

چگونه یک رابطه تمام شده را برگردانیم
چگونه یک رابطه تمام شده را برگردانیم

تنش در روابط موضوعی اجتناب ناپذیر است، اما به سادگی و با مهارت می توان آن را کنترل و محدود کرد. اکثر افراد به دلیل نبود هوش هیجانی بالا در هنگام بروز شرایط بصورت ناخودآگاه باعث ایجاد یا افزایش تنش ها می شوند که آسیب جدی به روابط می رساند.

مثلا شما بخاطر ترس تمام شدن یک رابطه مدام طرف مقابل خود را چک کنید یا هر بار که چند ساعتی با شما در ارتباط نبود بحث و تنش ایجاد کنید. ممکن است به دلیل اینکه خواسته ها یا معیار ها شما در رابطه رعایت نمی شوند شما کنترل خود را از دست بدهید و شروع یک تنش را رقم بزنید.

این تنش ها که به حالت های مختلفی در رابطه وجود دارند در طول زمان به سادگی باعث می شوند از کیفیت رابطه کاسته شود و طرف مقابل بعد از مدتی نسبت به رابطه با شما سست شود.

اعتماد به نفس

زمانی که شما در رابطه با طرف مقابل خود دچار کمبود اعتماد به نفس باشید، بصورت ناخودآگاه باعث کاهش ارزش خود می شوید. توجه کنید در جامعه چه کسانی محبوب هستند؟ کسانی که اعتماد به نفس بالایی دارند.

حال تصور کنید شما جذب چه کسی می شوید کسی که اعتماد به نفس دارد یا کسی که دچار کمبود اعتماد به نفس است؟ نقش اعتماد به نفس در روابط به اینجا محدود نمی شود، اعتماد به نفس طرف مقابل شما نیز اهمیت دارد، اگر شما باعث ازبین رفتن اعتماد به نفس فرد شوید تبدیل به یک عامل ایجاد احساس منفی خواهید شد و در نتیجه شما باید حذف شوید تا شخص بتواند عزت نفس خود را حفظ کند.

محدودیت

بوجود آوردن محدودیت های غیر منطقی را می توان یکی از قوی ترین عوامل تمام شدن یک رابطه از دست رفته دانست، شاید شما نیز با ایجاد محدودیت رابطه خود را دچار مشکل کرده باشید، محدودیت می تواند شکل های مختلفی داشته باشد اما همه این محدودیت ها به مرور زمان تاثیر خود را در ناخودآگاه فرد خواهند گذاشت. برای جلوگیری از سردی در روابط باید این اصول را رعایت کرد.

هوش هیجانی

هوش هیجانی به کنترل هیجانات و رفتار انسان در تمام شرایط گفته می شود. مثلا در هنگام بروز مشکل یا شرایط خاص شما باید بتوانید بر رفتار و گفتار خود مصلت باشید تا احساس منفی ایجاد نکنید.

اشتباهات

همه ما ممکن است در رابطه های تمام شده خود دچار اشتباهاتی شده باشیم، مانند دروغ گفتن پنهان کاری، پرخواشگری و …. این موارد باید شناسایی و ازبین بروند و اعتماد از دست رفته به رابطه تمام شده برگردد.

خب تا اینجا با این عوامل آشنا شدید برای شناخت تکنیک های ان ال پی و جذب عشق تمام شده و یادگیری مراحل برگرداندن رابطه تمام شده قدم به قدم سری به مقاله چگونه میتوانیم یک رابطه تمام شده خود را برگردانیم بزنید.

بازگشت به رابطه دوستی

روابط امروزی پیچیدگی های خود را دارد. طرفین در یک ربطه مدام دچار تردید، تنش های ارتباطی، و قطع ارتباط می شوند، اینکه شما بدنبال پاسخ سوال چگونه یک رابطه تمام شده را برگردانیم باشید، یک هدف کاملا طبیعی است، اما باید بدانید رسیدن به این هدف نیاز مند یادگیری و استفاده یک سری اصول خاص است. یک راه حل ساده برای بازگرداندن رابطه از دست رفته وجود دارد.

برگشت به رابطه تمام شده

برای برگرداندن عشق تمام شده می توانید از کتاب بازگشت به عشق و ازدواج نیز استفاده کنید، این کتاب بصورت دقیق و کامل تمام تکنیک های لازم برای برگرداندن معشوق را به شما خواهد آموخت. می توانید از سایت سربرگ تازه برای دانلود رایگان کتاب بازگشت به عشق و ازدواج استفاده کنید.

؛؛شما میتوانید از طریق تلگرام و واتس آپ به صورت رایگان با تیم روانشناسی سربرگ تازه در ارتباط باشید و سوالات خودتان را بپرسید. ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات شما همراهان عزیز سربرگ تازه هستیم؛؛

۰۲۱۹۱۳۰۵۰۵۹

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

 

مقالات مرتبط:                                         ارتباط با ما

چگونه یک رابطه شکست خورده را برگردانیم

اعتماد بنفس چیست؟

دینامیک های مرد و زن در روابط عاشقانه

چگونه عشقمان را عاشق خود کنیم

تشخیص خیانت مردان و زنان

سربرگ تازه یک سایت خسته کننده و بی هدف نیست، سربرگ تازه یک سایت تخصصی در زمینه ان ال پی و قانون جذب می باشد. من حسین رجب پور نویسنده مقالات سایت و محقق در زمینه قانون جذب و ان ال پی هستم.

پکیج بازگشت به عشق و ازدواج
برچسب ها

نوشته های مشابه

‫7 نظرها

 1. سلام. آیا واقعا این راه حل هایی که گفتید برای ترمیم رابطه و بازگرداندن رابطه از دست رفته نتیجه میده چون من واقعا میخوام رابطه خودم رو برگردونم عاشقشم. عشقم من رو تنها گذاشت و رفته الان تنها چیزی که بهم امید میده برگردوندن عشق قبلی خودمه واقعا خوشحالم که با سایت شما آشنا شدم.

  1. خیلی ممنون از راهنمایی شما و مقالاتی که منتشر کردید حتما بعد از مطالعه مقالاتتون مذاحمتون میشم ممنونم

 2. به نظر من گاهی هر دو نفر دوست دارن به رابطه برگردن اما شرایط اجازه نمیده مثلا بنده یه دوستی داشتم که مردی متاهل با در اختیار گذاشتن یک مغازه برای وی او را از چنگ من درآورد اما این خانم باز هم ه من پیام میده اما تا وقتی این خانم در مغازه اون آقا هست رابطه ما قطعا مثل قبل نمیشه مگر اینکه این خانم قید اون مغازه رو بزنه که با توجه به نیاز این خانم به مغازه کمی دور از انتظاره جالب اینجاست که اون مرد که مغازه در اختیار این خانم محرد گذاشته متاهل و دارای فرزند هست
  لعنت به این آقا که با خیانت به زن و بچه خود رابطه دو نفر هم به هم زده

 3. سلام ممنون از مطلب هاي خوبتون نوشتين كاملا ارتباط قطع كنيم يعني شماره هاي طرف مقابل را بلاك كنيم يا تلگرامشو ؟

  1. سلام عرض شد خدمتتون حسین رجب پور هستم مدرس و نویسنده مطالب موسسه سربرگ تازه. خیر بلاک کردن نشانه ضعف است و باعث محدودید در اجرای تکنیک های چگونه یک رابطه تمام شده را برگردانیم می شود. برای آموزش مراحل میتونید به بخش ارتباط با ما بروید و با مدیر روابط عمومی سربرگ تازه سوالات خود را در میان بگذارید.

 4. این مقاله ای که راجب چگونه یک رابطه تمام شده را برگردانیم واقعا جواب می ده من خوندمش قشنگ بود اما واقعا میشه بگید با این روش چگونه یک رابطه تمام شده را برگردانیم خیلی ممنون می شم جوابمو بدید

  1. بله علم روانشناسی ثابت کرده که روابط تمام شده را میتوانیم برگردانیم اما برای این کار نباید دست به هر کاری زد باید کاملا علمی و از طریق تکنیک های ان ال پی و جذب این کار را کرد برای آشنایی با تکنیک ها میتونید به بخش ارتباط با ما از منی بالایی سایت مراجعه کنید و سوالات خودتون را از مدیر روابط عمومی موسسه سربرگ تازه بپرسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید