عاشق کردن و ازدواجمقالات پیشنهادی

چگونه پسری را عاشق خود کنیم

تکنیک های روانشناسی برای عاشق کردن پسران

چگونه پسری را عاشق خود کنیم

در سایت های مختلف سوال چگونه پسری را عاشق خود کنیم پاسخ داده شده است. اکثر جواب ها به سوال چگونه پسری را عاشق خود کنیم به مسائل فیزیکی و ظاهری زنان میپردازد.

بسیاری از آنها زنان را تشویق میکنند تا خودشان را مانند یک عروسک زیبا کنند تا بتوانند یک پسر را جذب کنند. این کار کاملا از شئون انسانی و اصول روانشناسی بدور است.

ما اینجا در سربرگ تازه با بهره مندی از روانشناسان مجرب ومتعهد به شما آموزش میدهیم که چگونه یک پسر را عاشق خود کنید بدون آنکه شان انسانی شما خدشه دار شود.

برای آنکه بتوانید پسری را عاشق خود کنید تاثیر ذهن و ناخودآگاه را فراموش نکنید. نکته بعدی برای جذب یک پسر انرژی مثبت شماست و داشتن صداقت و خوش برخوردی نیز در مرحله آخر برای جذب مردان لازم است.

چگونه پسری را عاشق خود کنیم
چگونه پسری را عاشق خود کنیم

تاثیر ذهن بر جذب یک پسر

اگر به دنبال جذب مردان باهوش، با اعتماد بنفس و توانا هستید لازم است خودتان را به این سطح از ویژگی ها برسانید. طبق تحقیقات انجام شده ذهن ما به صورت ناخودآگاه به دنبال افرادی با سطح هوشی یکسان و توانایی های ذهنی نزدیک به خودمان میگردد.

پس هوش یکی از قدرت های بینظیر ذهن ماست که در جذب مردان موثر است. نکته دوم اعتماد بنفس شماست که لازم است آنرا افزایش دهید. فراموش نکنید که برای بازگرداندن مرد به رابطه نیز لازم است بر توانایی ذهن خود تمرکز کنید.

قدرت هوش

برخی دختر ها خیال میکنند اگر در مقابل پسر مورد علاقه شان خودشان را خنگ نشان دهند جذاب تر دیده میشوند. برخی خانم ها حتی موفقیت ها و یا حس ششم خود را دست کم میگیرند. و برای جذب پسر مورد علاقه شان کملا نظرات و فکر های خود را نادیده میگیرند.

اما این را بدانید که مردان به زنان با هوش بالا بیشترجذب میشوند. این دلیل کاملا ذاتی و برگرفته از ناخودآگاه اجداد ماست. زیرا هنگامی که یک مرد میخواهد برای خود همسر یا دوست دختر پیدا کند، مغز او در ناخودآگاه به افرادی با ژن و هوش برتر جذب میشود.

تا با انتخاب ژن برتر و قوی تر احتمال بقای نسلش را بیشتر کند. شاید بگویید این کار برای اجداد ماست که فقط به فکر بقای نسل بوده اند. اما باید بدانید که میل به بقا حتی در انسان قرن بیستم هم وجود دارد. و ناخودآگاه منشاء احساسات و تصمیمات انسان است.

پس برای آنکه پسری را غیر مستقیم به خود جذب کنیم لازم است از هوش خود استفاده کنید. البته استفاده از هوش را با غرور و خود بینی اشتباه نگیرید.

اگر طرف مقابل نسبت به شما هوش کمتری دارد و مرد مورد علاقه شما نیست ایرادی ندارد. شما ویژه باشید. این راهکار را برای جذب پسران خجالتی بکار نبرید.

پسران خجالتی با خودنمایی شما دچار انزوای بیشتری میشوند. برای جذب پسران خجالتی لازم است آنها را ترغبی به خود نمایی کنید. این راهکار را برای عاشق کردن پسران مغرور استفاده کنید.

اعتماد بنفس بالا برای جذب یک پسر

چگونه پسری را عاشق خود کنیم
چگونه پسری را عاشق خود کنیم

این نکته مهم را هرگز فراموش نکنید که اعتماد بنفس شما نشانه ی گوهر وجودی شماست. هرقدر شما اعتماد بنفس بالا تری داشته باشید، کمتر به نظر دیگران درباره ی خود بها دهید، بیشتر میوانید فکر دیگران را مشغول خود کنید.

اگر اعتماد بنفس بالایی ندارید یا با ظاهر خود مشکلی دارید، پیش از فکر کردن به راههای عاشق کردن یک مرد بهتر است از طریق مشاوره آنلاین این اختلال را حل کنید.

خواهید دید که هرقدر خودتان را بیشتر دوست اشته باشید راحت تر میتوان مردان مغرور را جذب کرد. چرا که مردان، زنان نیازمند و ضعیف را دوست ندارند.

قانون جذب عشق نیز میگوید اگر شما باور داشته باشید که میتوانید عشق را جذب کنید پس میتوانید. برای این باور نیز داشتن اعتماد بنفس بالا لازم و ضروری است.

انرژی مثبت برای عاشق کردن پسر

این را باور کنید که انرژی مثبت برای جذب مردان از راه دور بسیار مهم و حیاتی است. مردان به صورت ذاتی به گونه ای تنظیم شده اند که به ظاهر زیبای هر زنی جذب شوند. این یک حقیقت است. البته فراموش نکنید که این جذب کاملا موقتی است.

در ادامه تفاوت جذب ظاهری و جذب شدن یک مرد به شخصیت را به تفصیل برایتان آورده ایم.ما در سربرگ تازه شخصیت شما را برای جذب عشق و ازدواج پرورش میدهیم و نه ظاهر را. شما با جذب پسران به شخصیت خود حتی میتوان رابطه دوستی را به ازدواج رساند.

عاشق شدن پسر با ظاهر

جذب شدن به ظاهر یک زن تا وقتی ادامه دارد که آن زن صحبت نکند. و مرد در معرض انرژی های ذاتی و کارمای وجودی زن قرار نگیرد. همه انسان ها زیبایی را دوست دارند.

هیچکس منکر آن نمیشود که شما گر ظاهر بسیار زیبایی داشته باشید مردان به سمت شما جذب میشوند. برخی از نکات زیبایی ظاهر را در مقاله چطور یک پسر را به خود جذب کنم آورده ایم. اما این نکات کاملا ظاهری و موقت هستند.

برای مجذوب کردن مردان و داشتن زندگی عاطفی موفق لازم است شما دارای ظاهری آراسته با تمرکز بر زیبایی ها و کمرنگ کردن(و نه از بین بردن) معایب خود داشته باشید. اما ظاهر زیبا کافی نیست. برای داشتن توجه دیگران شخصیت شما بیشترین تاثیر را دارد.

شخصیت خوب برای جذب دائمی پسران

داشتن شخصیت خوب و جذاب برای تسخیر قلب پسران مهمترین نکته است. اگر شما از آن دسته زنان و دختران حسود، غرغرو و دائما ناراخت هستید، قید جذب مردان و پسران را بزنید.

به ویژه برای عاشق و دیوانه کردن پسران  لازم است شما شخصیت قابل توجهی را ارائه دهید. چون این فرد قطعا زیبایی یک امر نسبی است. و ممکن است دخترهای زیبا تر از شما نیز پیدا شود. پس شما چیزی را به او ارائه دهید که دیگر دختر ها ندارند.

اولین نکته در داشتن شخصیت خوب داشتن انرژی مثبت و مثبت اندیشی و مثبت گرایی است. مدام درباره ی اتفاقات بد و ناراحت کننده صحبت نکنید. مرتبا ایراد نگیرید. سعی کنید به دیگران محبت کنید. سرزنده باشید. بخندید.

قوانین و عرف را برای زندگی فراموش کنید. به خصوص در جامعه ما به علت اطلاعات کم روانشناسی و تعصبات بی جا احساسات به شدت سرکوب میشوند. این قوانین را زیر پا بگذارید.با مثبت اندیشی زندگی را برای خود و اطرافیانتان به جای زیباتری تبدیل کنید.

حتی اگر موضوع خنده داری وجود ندارد لبخند بزنید. قدرت لبخند زدن را فراموش نکنید. این کمترین کاری است که شما برای دلبری کردن میتوانید انجام دهید. لبخند زدن صورت شما را زیباتر و از نظر شخصیتی شما را آرام تر و قابل اعتماد تر میکند.

این کار همچنین در اطراف شما موجی از انرژی مثبت پخش میکند. این انرژی مثبت میتواند اطرافیان شما را معتاد کند.و از این طریق دیگران را به خو وابسته کنیم. برای شیفته کردن دیگران لازم است انرژی مثبت را در اطراف خود پخش کنید. هرچه انرژی مثبت بیشتر بهتر.

چگونه پسری را عاشق خود کنیم
چگونه پسری را عاشق خود کنیم

داشتن صداقت و خوش برخوردی

صداقت و خوش برخوردی دو نکته مهم برای جذب هر انسانی است. و جذب و یا به اصطلاح تور کردن یک پسر نیز از این قاعده پیروی میکند. صداقت و خوشرویی شما نشان دهنده قابل اعتماد بودن شماست. در ادامه درباره ی این دو ویژگی شخصیتی مثبت صحبت خواهیم کرد.

صداقت

صداقت در تمامی مراحل زندگی بسیار مهم است. اگر شما صادق و راستگو باشید میتوانید همیشه بی هیچ واهمه ای درباره ی مسائل صحبت کنید. دیگر نگران نیستید که نکند چیزی را دروغکی گفته باشم و لو برود. و این اطمینان خاطر شما را اجتماعی تر میکند.

همچنین صداقت میان شما و مرد مورد علاقه تان میتواند برای آینده تان هم مفید باشد. اگر او واقعا نیمه گمشده تان باشد، صداقت میان شما میتواند به نقطه ای برای رفیق شدن شم تبدیل شود و رفیق بودن با همسر آینده تان رمز خوشبختی است.

صداقت ویژگی ای بسیار خاص است که شما را برای مردان دست نیافتنی و در عین حال بسیار خواستنی میکند. اگر میخواهید راه های دست نیافتنی بودن برای مرد ر بدانید مقاله چگونه برای یک مرد دست نیافتنی باشیم را بخوانید.

خوش برخوردی

برای جذب دیگران به سم خد خوش برخورد باشید. خوش برخوردی به معنای خوب صحبت کردن نیست. شما باید بدانید که پشت سر دیگران حرف زدن، تهمت ردن، دیگران را تخریب شخصیت کردن و یا شوخی های بیجا و تند با افرادی که نمیشناسید. همه و همه نشان دهنده شخصیت ناکامل و برخورد نادرست شما با موقعیت هاست.

جمع بندی مطالب چطور پسری را عاشق خود کنیم

پس سعی کنید برای آنکه بتوانید پسری را عاشق خود کنید، از حرف های بیجا و اذیت کردن دیگران بپرهیزیم. خوش برخورد باشیم، شخصیت خود را به آدم بهتری تبدبل کنیم  و در کنار همه این موارد قانون جذب عشق را فراموش نکنید.

هرچند تمام راه هایی که برای عاشق کردن یک پسر گفته شد برگرفته شده از شاخه های مختلف  مراحل قانون جذب عشق است. اما مثبت اندیشی و قدم گذاشتن در مسیر صحیح برای عاشق کردن پسر و حتی گاهی عاشق کردن پسر در فضای مجازی را فراموش نکنیم.

برای دانستن نکات بهتر و کاربردی تر میتوانید از مشاوره آنلاین توسط روانشناسان مجرب سربرگ تازه کمک بگیرد. و یا در دوره های روانشناسی تیم روانشناسی سربرگ تازه شرکت کنید. تا با بهترین روش ها برای بازگرداندن عشق، عاشق کردن و … آشنا شوید.

؛؛شما میتوانید از طریق تلگرام و واتس آپ به صورت رایگان با تیم روانشناسی سربرگ تازه در ارتباط باشید و سوالات خودتان را بپرسید. ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات شما همراهان عزیز سربرگ تازه هستیم؛؛

۰۲۱۹۱۳۰۵۰۵۹

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

پکیج بازگشت به عشق و ازدواج
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید