مقالات پیشنهادی

چگونه عشق خود را برگردانیم – چطوری عشقم رو برگردونم

چطوری عشقم را بازگردانم

چگونه عشق خود را برگردانیم

چگونه عشق خود را برگردانیم سوالی است که بسیار در گوگل جستجو می شود و شاید شما هم دقیقا با جستجو کردن چگونه عشق خود را برگردانیم به این صفحه هدایت شده اید همانطور که مشاهده کردید مقالات و سایت های زیادی راجب چگونه عشق خود را برگردانیم صحبت کرده اند و عموما این سایت ها برای جذب بازدید کننده هستند و راه کارهای آنها بیشتر راه کارهای غریزی است که نه تنها نتیجه ای ندارد بلکه می تواند آسیب رسان باشد.

اما موسسه سربرگ تازه با فعالیت بصورت تخصصی در زمینه روابط برای تمام مشکلات اجتماعی و روابطی راه حل های کاملا علمی و به روزی را ارئه می کند، مقالات علمی با ارزش بالا راه کار های قطعی و مفید. در این مقاله تصمیم داریم به نکاتی خاص و با اهمیت در مورد چگونه عشق خود را برگردانیم اشاره کنیم. وقتی بدنبال راه حلی هستید برای برگرداندن عشقتان به رابطه باید چند مسئله را رعایت کنید که در واقع می توانید آن ها را به عنوان نکات اصلی برای چگونه عشقم را به رابطه برگردانم درنظر بگیرید.

کتاب بازگشت به عشق

شما میتونید با مشاهده این کلیپ آموزشی مراحل بازگشت عشق را یاد بگیرید و سپس در انتهای این مطلب روی لینک دانلود کتاب بازگشت عشق کلیک کنید و کتاب را هم دریافت کنید.

کتاب بازگشت به عشق برای ازدواج نوشته حسین رجب پور، این کتاب به کنترل احساسات، کنترل هوش هیجانی شما کمک می کنه کتاب بازگشت به عشق به شما کمک میکنه دید روشنی به رابطه خودتون داشته باشید، که آیا عشقی که قصد برگرداندن آن را با کمک کتاب بازگشت به عشق دارید فرد مناسبی هست و یا صرفا بخاطر وابستگی های کورکورانه و ضعف های احساسی میخواهید این فرد را برگردانید. وقتی این مرحله را انجام بدید میتوانید وابستگی و ضعف خود رو کنترل کنید و این کار به شما کمک میکنه تا کار های درست و تکنیک های کتاب رو انجام بدید و دیگر اشتباهی مرتکب نشید. در کتاب بازگشت به عشق شما با مفهوم ناخودآگاه آشنا میشوید و ریشه های روانی عشق و وابستگی رو بهتر میشناید و این مهارت کمک میکنه شما بتونید هر کسی رو وابسته خودتون بکنید.

این کتاب به آموزش تکنیک های NLP عشق، تکنیک های نفوذ به ضمیر ناخودآگاه، تکنیک های برنامه ریزی عصبی کلامی، قانون جذب عشق، تکنیک های روانکاوی، تکنیک های ایجاد احساس عشق، ایجاد حسادت، کنجکاوی و ترس، میپردازد. با کمک کتاب بازگشت به عشق برای هدف ازدواج شما مهارت های ارتباطی، فن بیان، زبان بدن و تحلیل رفتار طرف مقابل رو یاد میگیرید.

نکات اصلی چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم.

یکی از مسائل مهم برای زمانی که ما می خواهیم عشقمان را به رابطه برگردانیم شناخت دلایل اولیه بروز مشکل است که  باعث شده ما در این لحظه بدنبال پاسخ سوال چگونه عشقم رو برگردونم  هستیم.

ریشه های اصلی بروز مشکل در روابط

۱٫عدم توجه به نیاز های ناخود آگاه

نیازهای ناخودآگاه اصلی ترین دلایل وابستگی افراد به یکدیگر است ولی زمانی که این نیاز نادیده گرفته می شود تقریبا باعث گسستن تمام پیوند ها و وابستگی ها می شود. از آن جایی که تمام روابط انسان ها بر اساس نیاز است و وقتی نیازها برطرف نشود انتظارات نادیده گرفته شود وابستگی کاهش پیدا می کند و شخص به جستجوی نیازها در خارج از رابطه می پردازد، اما باید توجه داشته باشید نیازهای ناخودآگاه با خودآگاه کاملا تفاوت دارد.

۲٫ایجاد تنش در روابط

زمانی که تنش در روابط ایجاد می شود یا سوء تفاهم ها شکل می گیرد یا خواسته های ما یا طرف مقابل برطرف نمی شود یا به هر دلیلی شروع یک بحث با جرقه ای تبدیل به یک مشکل می شود باید جلوی ایجاد تنش را گرفت زیرا افزایش تنش ها و روال پیدا کردن تنش در روابط باعث صدمه دیدن دید طرفین به یکدیگر و احساس آنها شده و رابطه به سمت فروپاشی یا سست شدن قدم برمیدارد.

۳٫ازبین رفتن جذابیت

دلیلی که دو شخص را به هم نزدیک می کند و علاقه شکل می گیرد و باعث ایجاد رابطه  مواردی مانند اخلاق شخصیت ظاهر رفتار و… از ما است که مورد علاقه و کنجکاوی طرف مقابل قرار می گرد مثلا رفتار صحیح یا صداقت یا مواردی این چنین وقتی مواردی که باعث ایجاد جذابیت از نظر طرف مقابل بوده است از بین برود دیگر این رابطه جذابیتی برای شخص ندارد.

۴٫عدم توانایی در کنترل هوش هیجانی در رفتار ما است

هوش هیجانی به اصطلاح به میزان توانایی کنترل ما در رفتار و خروجی احساسات است مخصوصا در زمانی که رابطه طبق انتظار پیش نمی رود.

یکی از عوامل مهم و حیاتی این است که وقتی شما این هدف را دارید => چگونه عشقم رو برگردونم از چند مسئله و اشتباه کاملا خود داری کنید به این موضوع توجه کنید که ما نمی توانیم سریع به سراغ راهی برای برگرداندن عشقمان به رابطه برویم و باید قدم به قدم مراحل را طی کنیم و به بهترین شکل از راه حل چگونه عشق خود را برگردانیم استفاده کنیم.

چگونه عشق خود را به رابطه برگردانیم
چگونه عشق خود را به رابطه برگردانیم

مرحله اول از پاسخ های چگونه عشق خود را برگردانیم

در مرحله اول باید از یکسری اشتباهات دوری کنید. زمانی که شما در رابطه دچار مشکل شدید یا رفتار عشقتان با شما بسیار سرد شده برای ترمیم رابطه و حل مشکل چگونه عشق خود را برگردانیم شما نباید دست به هرکاری بزنید چون در این شرایط رفتار غریزی و تلاش نادرست نه تنها راه حلی مناسب برای چطوری عشقم رو برگردونم نیست بلکه قطعا باعث شکست شما در راه چگونه عشمقان را برگردانیم خواهد شد. خب اجازه بدید به برخی از این اشتباهات که خیلی هم روی آنها تاکید کردیم بپردازیم تا در آخر راجب راه و روش چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم صحبت کنیم.

اشاره به احساس تان

اگر مدتی در رابطه با عشق سابق خود بودید هر دوی شما از احساسات طرف مقابل نسبت به هم باخبر هستید. ابراز احساسات شدید بعد از جدایی از عشق از دست رفته  یا رابطه فراموش شده نه تنها هیچ نتیجه ای ندارد بلکه باعث می شود همان تصویری که شما در ذهن عشق سابق خود شکل داده بودید نیز از بین برود و شما را فردی ضعیف در نظر بگیرد که برای برگرداندن عشقمان به رابطه حاظر است هر کاری انجام بدهد. همه ما این را می دانیم که هیچ کس عاشق یک فرد ضعیف نمی شود حتی خود ما. پس ابراز احساسات شدید خود را کنار بذارید.

تبدیل به برده شدن (در دسترس بودن)

در شرایط جدایی و دوری از عشق قبلی افراد بصورت ناخودآگاه رابطه خود را در خطر دیده و دست به هر کاری می زنند مانند حضور همه جانبه در کنار عشق قبلی خود، اگر در زمانی که رابطه هیچ مشکلی ندارد شما به حد نرمال در کنار طرف مقابل خود باشید و در حدی فعالیت و رفع نیاز های شخص مورد نظر را انجام بدید مشکلی ندارد. اما زمانی که این رفع نیازها و یا حضور شما در کنار طرف مقابل بیش از میزان لازم باشد در دسترس بودن شکل می گیرد، یعنی شما تبدیل به فردی در دسترس می شوید. این کار در بهترین شرایط رابطه خطرناک است و باعث عادی شدن رابطه شما می شود. اینکه در زمان جدایی از دوست سابق یا همسر سابق، بخواهیم در دسترس باشیم نتیجه ای صد برابر بدتر خواهیم گرفت. پس سعی نکنید برای چگونه عشقم را برگردانم تمام نیاز های او را برطرف کنید و همیشه حضور داشته باشید در کنارش باشید کار ها و مشکلات فرد مورد نظر خود را حل کنید. این کار باعث جذابیت شما نخواهد بود و شما را به فردی در دسترس و کم اهمیت تبدیل خواهد کرد

ترحم و دلسوزی

غریزه شما بر این موضوع پافشاری دارد که اگر طرف مقابل حس و حال بد من را ببیند دلش برایم خواهد سوخت، من با این کار می توانم او را برگردانم و قطعا برمی گردد تا من را از این حال نجات دهد، در صورت انجام این اشتباه دو حالت رخ می دهد عشقتان شما را فردی ضعیف و بدون ارزش قلمداد می کند یا نهایتا بخاطر دلسوزی به رابطه باز می گردد، که امکانش بسیار کم است، اما اگر این تفاق افتاد و شما موفق شدید در نظر داشته باشید طرف مقابلتان تا حدی میتوند به دلیل دلسوزی در یک رابطه اجباری بماند و این رابطه دوامی نخواهد داشت جدا از آن رابطه ای که بر اساس دلسوزی باشد هیچ ثمری نخواهد داشت.

آیا پیام دادن ها و تماس گرفتن های پی در پی برای برگرداندن رابطه تمام شدهیابازگشت دوباره عشق به زندگی نتیجه ای هم دارد؟

قطعا شما با این نگرش به موضوع نگاه می کنید که اگر با او تماس نگیرم و همیشه وجود خود را اثبات نکنم عشقم من را فراموش خواهد کرد. اما از تماس های مدام و پیام های مکرر فقط یک چیز نصیب شما می شود (پیام ها و تماس های بی پاسخ) دلیل این اتفاق این است که وقتی طرف مقابل شما با این حجم از تماس و پیام روبرو می شود نسبت به شما یک احساس منفی پیدا می کند. وقتی شما مدام این احساس را افزایش می دهید مانند یک نیروی گریز از مرکز عمل می کنید و بیشتر باعث دورشدن عشق خود می شوید.

خب با کمی فکر و تامل متوجه می شویم که انجام کار هایی این چنین راهی صحیح برای چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم نیست و نخواهد بود، سوالی که مطرح می شود این است پس چگونه عشقم را به رابطه برگردانم ؟!!

بعد از برسی عواملی چون علت های ایجاد مشکل در روابط و دوری از اشتباهات خطرناک در این بخش تصمیم داریم به تکنیک ها و مهارت های لازم بپردازیم تا بهترین پاسخ ممکن برای سوال چگونه عشقم را به رابطه برگردانم را در اختیار شما قرار بدیم.

چگونه عشق خود را برگردانیم

قانون جذب عشق چیست؟ (برگرداندن رابطه از دست رفته با قانون جذب تضمینی)

جهان بیرون آینه درون من است! شاید تا به حال پیش نیامده که به این موضوع فکر کنید که هر احساس و تفکری که در ذهن شما وجود دارد باعث تغییر زندگی و روابط شما می شود. اما حتما با نام قانون جذب عشق آشنا هستید.. قانون جذب یعنی ایجاد افکار مثبت خب این که ما افکار مثبتی داشته باشیم چه فایده ای دارد؟!! بله فقط داشتن افکار مثبت کافی نخواهد بود. اما افکار مثبت اگر سطحی نباشند و واقعا باور ما بر این افکار مثبت باشد باعث ایجاد احساسات مثبت می شود و در نتیجه احساسات مثبتی که در ناخودآگاه و خودآگاه ما شکل گرفته شده است به رفتار مثبت منتهی می شود رفتاری که تضمین کننده موفقیت در تمام موارد زندگی است: سلامتی، ثروت، موفقیت، روابط عاطفی، روابط اجتماعی. انرژی ها و ارتعاشات جزعی از واقعیت جهان هستی و زندگی ما هستند قطعا تجربه کردید هر زمانی که افکار منفی داشته باشیم احساسات منفی بوجود می آید پشت سر این احساسات منفی اتفاق های ناخوش آیند رخ میدهد و ما نام آن را بدشناسی می گذاریم!

اما این غیر ممکن است که ما مدتی باور های مثبت داشته باشیم و احساس مثبتی در ما وجود نداشته باشد. تقریبا غیر ممکن است که باور مثبت، افکار مثبت، رفتار مثبت، به نتیجه ای منفی ختم شود. قدرت قانون جذب غیر قابل انکار است و یک روند ثابت و غیر قابل تغییر دارد. باورهای ما باعث ارسال ارتعاش می شود و ما همان ارتعاشی را که ارسال می کنیم ارتعاش هم جهت آن را نیز دریافت می کنیم.

افکار و باور های مثبت => احساسات مثبت => رفتار مثبت == (اتفاقات مثبت)

افکار و باور های منفی => احساسات منفی => رفتار منفی == (اتفاقات منفی)

تکنیک های روانکاوی و نفوذ به ضمیر ناخودآگاه

تمام تصمیم ها و رفتار های انسان ها تحت تاثیر احساسات است و منشا تمام احساسات انسان ناخودآگاه اوست. همه ما این را تجربه کردیم اما چون درک روشنی از ناخودآگاه نداریم، از قدرت و تاثیر آن بی خبر هستیم. شاید شنیده باشید هنگام گرسنگی و یا عصبانیت تصمیم نگیرید، شاید تجربه کرده باشید روزی که به دلایلی  ناراحت یا عصبی هستید و یا احساس خوبی ندارید ممکن است بی دلیل کوچک ترین حرف یا اتفاقی شما را عصبی کند دیل این پیش آمد بصورت ناخودآگاه است. ناخودآگاه انسان ها را می توان در جهت اهداف خود برنامه ریزی کرد.

اگر بدون دیدگاه قبلی فکر کنیم و هیچ حافظه ای نسبت به طلا و نقره نداشته باشیم میبینیم که این دو تفاوتی برای ما ندارند و در ارزش حتی با فلز آهن برابر هستند اما ناخودآگاه ما طلا را به نقره و نقره را به آهن ترجیح میدهیم زیرا در جهان طلا فلزی با ارزش است ما انسان ها به طلا ارزش و قیمت دادیم می شد این ارزش با فلز مس هم جابجا شود. خب ریشه این ارزش طلا از گذشته های دور است و در گذشته و حتی زمان کنونی طلا با ارزش شد چون به سختی یافت می شد در عمق بیشتری از زمین قرار داد.

ما می توانیم با رفتار های ساده مانند نوع فعالیت در شبکه های مجازی رفتار در مقابل دیگران نوع پوشش نوع نگاه کردن با استفاده از زبان بدن با استفاده از قدرت کلمات استفاده از قانون جذب و قانون جذب عشق ناخودآگاه دیگران را به شکل مثبت برنامه ریزی کنیم تا در جهت اهداف ما تصمیم بگیرند و قدم بردارند. میخواهیم در ادامه به اصلی ترین راه و بزرگترین پاسخ سوال چگونه در شش مرحله عشق خود را برگردانیم بپردازیم.

میتوان در ۶ مرحله رابطه خود را ترمیم کرد:

 • مرحله اول: قطع کامل ارتباط
 • دیگر تماس نگیرید
 • پیام ارسال نکنید
 • کسی را واسطه نکنید

مرحله دوم: ازبین بردن احساسات منفی و ایجاد احساسات مثبت

مرجله سوم: جذب شخص مورد نظر با استفاده از شیوه های ارتباطی غیر مستقیم

مرحله چهارم: تاثیر گذاری و نفوذ به ناخودآگاه شخص و برقراری ارتباط مستقیم به بهترین شکل ممکن

ادامه این مراحل شامل تکنیک های nlp عشق و قانون جذب عشق می باشد که بصورت خصوصی ارسال می شود.

همچنین می توانید پرسش های خود را به صورت رایگان در مورد این مراحل ارسال کنید تا در اسرع وقت پاسخ دریافت کنید.

پاسخگویی فقط به روش های زیر و از طریق این نرم افزار ها صورت می گیرد:

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

سربرگ تازه یک سایت خسته کننده و بی هدف نیست، سربرگ تازه یک سایت تخصصی در زمینه ان ال پی و قانون جذب می باشد. من حسین رجب پور نویسنده مقالات سایت و محقق در زمینه قانون جذب و ان ال پی هستم.
پکیج بازگشت به عشق و ازدواج
برچسب ها

نوشته های مشابه

‫10 نظرها

 1. سلام من داشتم دنبال راهی میگشتم برای چگونه عشق خود را برگردانیم که با سایت شما آشنا شدم واقعا مطلبتون قشنگ بود و با همه سایت ها که راجب چگونه عشق خود را برگردانیم تفاوت داشت. این تکنیک های nlp عشق که گفتید رو چطوره میشه آموزش دید آخه من میخوام عشق خود را برگردانیم رو آموزش ببینم

  1. سلام عرض شد خواهش میکنم. بله جای هیچ نگرانی نیست یک راه حل قطعی برای مسئله چگونه عشق خود را به رابطه برگردانیم وجود دارد که تقریبا بتضمینی است و با کمک ان میتوانیم عشق خود را به رابطه برگردانیم. برای آشنایی با این راه حل ها میتونید به صفحه ارتباط با ما بروید و با روابط عمومی موسسه ارتباط برقرار کنید.

 2. سلام میشه بیشتر راجب این مقاله چگونه عشق خود را برگردانیم صحبت کنید. ما همسایه هستیم دو سال پیش دوست شدیم همش بهونه میاورد که ما خوشبخت نمیشیم من نمی تونم تورو خوشبختت کنم تو باید با کس دیگه ازدواج کنی از این حرفا. تقریبا هر روز می بینمش بگید چیکارکنم نگاهش کنم یا نگاهش نکنم؟ بهم بگید چگونه عشق خود را برگردانیم

  1. سلام عرض شد توضیحات بیشتر راجب چگونه عشق خود را برگردانیم از طریق پاسخگویی رایگان انجام می شود برا اطلاع از راه های چگونه عشق خود را برگردانیم میتونید به بخش ارتباط با ما مراجعه کنید و از طریق ارتباط با مدیر روابط عمومی سوالات خودتان را مطرح کنید. دوستان و همکاران ۲۴ ساعت آمده پاسخگویی رایگان هستند.

 3. سلاااااااااااااااااااااااااام دکتر رجب پور عشقی به خدا مریدت شدم باورم نمیشه که با راه کار هات موفق شدم اصلا حال کردم با این سوادت اگر منم مثل شما بودم توی همه چیز بخدا خوشبخت ترین آدم می شدم. خواستم بگم همون جوری که گفتید عمل کردم اصلا التماس نکردم کاری کردم بفهمه تغییر کردم و دقیقا طبق فصل ۵ و ۶ کتاب شما پیش رفتم اولش نتیجه نداد اما بعد از یک ماه وقتی اون بخش متقاعد کردن مرحله رو عملی کردم خودش با پای خودش برگشت و گفت خوشحاله عوض شدم. خیلی آقای من توی انستا ۵ کا فالور دارم میخوام اجازه بدید لینکتون رو بذارم که بقیه هم بتونن به کتاب شش فصل از بازکشت شما دسترسی داشته باشن عاشقتم مرد

  1. سلام دوست عزیز از شنیدن این خبر واقعا خوشحال شدم و انرژی بیشتری برای ادامه مسیر سربرگ تازه بدست آوردم از صمیم قبل براتون خشنود هستم. نکات را همیشه به یاد بیاورید تا در رابطه خود دچار مشکل نباشید. بله مشکلی نداره اگر مایل بودید لینک های مطالب را می تونید با ذکر منبع منتشر کنید.

 4. باسلام مطالب شما عاالیه دوست عزیز ممنون بخاطر مطالب خوبتون من میخوام بصورت خصوصی با شما ارتباط داشته باشم آیا امکانش هست؟؟ تلفنی با شما در ارتباط باشم همیشه بخاطر تمام اتفاقات زندگیم و همیشه منو کمک کنید؟ راستش از یه نفر یبار شنیدم اسمتون رو ولی توجهی نکردم تا اینکه الان یه مشکلی برام پیش اومده و گشتم و شما رو پیدا کردم بسار بسیار مشتاقم برای آشنایی بیشتر و کمک کردنتون.

  1. در پاسخ به نادر
   سلام عرض عرض شد. بله شما می تونید از طریق شماره ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰ با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید و سوالاتتون را بپرسید. در تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید

 5. سلام خسته نباشین ی سوال ازتون داشتم منو عشقم ۱ سال باهم بودیم اما اشتباه از خودم بود ک پیگیر کارایی ک میکرد بودم و دنبالش میکردم طوری ک اون خسته شد از این کارم دیگ پیام نمیده و از چن جا منو بلاک کرده طوری ک گفت دست از سرم بردار خاستم بگم آیا اگر این کارایی ک گفتین انجام بدم زنگ نزنم پیام ندم
  ..امکانش هس ک برگرده لطفا جواب بدین مرسی

  1. در پاسخ به •Z•
   سلام عرض شد ببینید فقط قطعِ ارتباط به تنهایی کافی نیست. شما باید در طولِ این قطع ارتباط مهارت های ارتباطی خودتان را افزایش دهید و تکنیک های نفوذ به ضمیرِ ناخود آگاه و تکنیک های متقاعد سازی را استفاده کنید. باید خود شناسی خودتان را تکمیل کنید، اعتماد به نفس خودتان را افزایش دهید و تمام مراحل ان ال پی را اجرا کنید. برای جذبِ یک شخص و ترمیم رابطه موارد زیادی اهمیت دارد. باید تاثیر گذاری روی ناخود آگاهِ ایشان را افزایش دهید تا طرفِ مقابل به سمت شما جذب شود. شما میتوانید این کار را به صورت غیرمستقیم و بدونِ برقراریِ ارتباطِ کلامی انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید