مقالات پیشنهادی

چگونه عشقم را به رابطه برگردانم-چگونه عشقم رو برگردونم

چطوری عشقمو برگردونم به رابطه

چگونه عشقم را به رابطه برگردانم

چگونه عشقم را به رابطه برگردانم سوالی است که بسیار در گوگل جستجو میشود و شاید شما هم دقیقا با جستجو کردن چگونه عشقم را به رابطه برگردانم به این صفحه هدایت شده اید همانطور که مشاهده کردید مقالات و سایت های زیادی راجب چگونه عشقم را به رابطه برگردانم صحبت کرده اند و عموما این سایت ها برای جذب بازدید کننده هستن و راه کار های آنها بیشتر راه کارهای غریزی است که نه تنها نتیجه ای ندارد بلکه میتواند آسیب رسان باشد.

اما موسسه سربرگ تازه با فعالیت بصورت تخصصی در زمینه روابط برای تمام مشکلات اجتماعی و روابطی راه حل های کاملا علمی و به روزی را ارئه میکند، مقالات علمی با ارزش بالا، راه کار های قطعی و مفید در این مقاله تصمیم داریم به نکاتی خاص و با اهمیت در مورد چگونه عشقم را به رابطه برگردانم اشاره کنیم سپس در ادامه به اصلی ترین راه و بزرگترین پاسخ سوال چگونه عشقم را به رابطه برگردانم بپردازیم.

وقتی بدنبال راه حلی هستید برای برگرداندن عشقتان به رابطه باید چند مسئله را رعایت کنید که در واقع میتوانید آن ها را به عنوان نکات اصلی برای چگونه عشقم را به رابطه برگردانم درنظر بگیرید.

کتاب بازگشت به عشق

شما میتونید با مشاهده این کلیپ آموزشی مراحل بازگشت عشق را یاد بگیرید و سپس در انتهای این مطلب روی لینک دانلود کتاب بازگشت عشق کلیک کنید و کتاب را هم دریافت کنید.

کتاب بازگشت به عشق برای ازدواج نوشته حسین رجب پور، این کتاب به کنترل احساسات، کنترل هوش هیجانی شما کمک می کنه کتاب بازگشت به عشق به شما کمک میکنه دید روشنی به رابطه خودتون داشته باشید، که آیا عشقی که قصد برگرداندن آن را با کمک کتاب بازگشت به عشق دارید فرد مناسبی هست و یا صرفا بخاطر وابستگی های کورکورانه و ضعف های احساسی میخواهید این فرد را برگردانید. وقتی این مرحله را انجام بدید میتوانید وابستگی و ضعف خود رو کنترل کنید و این کار به شما کمک میکنه تا کار های درست و تکنیک های کتاب رو انجام بدید و دیگر اشتباهی مرتکب نشید. در کتاب بازگشت به عشق شما با مفهوم ناخودآگاه آشنا میشوید و ریشه های روانی عشق و وابستگی رو بهتر میشناید و این مهارت کمک میکنه شما بتونید هر کسی رو وابسته خودتون بکنید.

این کتاب به آموزش تکنیک های NLP عشق، تکنیک های نفوذ به ضمیر ناخودآگاه، تکنیک های برنامه ریزی عصبی کلامی، قانون جذب عشق، تکنیک های روانکاوی، تکنیک های ایجاد احساس عشق، ایجاد حسادت، کنجکاوی و ترس، میپردازد. با کمک کتاب بازگشت به عشق برای هدف ازدواج شما مهارت های ارتباطی، فن بیان، زبان بدن و تحلیل رفتار طرف مقابل رو یاد میگیرید.

نکات اصلی چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم.

یکی از مسائل مهم برای زمانی که ما میخواهیم عشقمان را به رابطه برگردانیم شناخت دلایل اولیه بروز مشکل است که  باعث شده ما در این لحظه بدنبال پاسخ سوال چگونه عشقم رو برگردونم هستیم.

ریشه های اصلی بروز مشکل در روابط

۱٫عدم توجه به نیاز های ناخودآگاه

نیاز های ناخودآگاه اصلی ترین دلایل وابستگی افراد به یکد یگر است ولی زمانی که این نیاز نادیده گرفته میشود تقریبا باعث گسستن تمام پیوند ها و وابستگی ها میشود. از آن جایی که تمام روابط انسان ها بر اساس نیاز است و وقتی نیازها برطرف نشود انتظارات نادیده گرفته شود وابستگی کاهش پیدا میکند و شخص به جستجوی نیازها در خارج از رابطه میپردازد، اما باید توجه داشته باشید نیازهای ناخودآگاه با خودآگاه کاملا تفاوت دارد.

  1. ایجاد تنش در روابط

زمانی که ناملایمتی در روابط ایجاد میشود یا سوءتفاهم ها شکل میگیرد یا خواسته های ما یا طرف مقابل برطرف نمیشود یا به هر دلیلی شروع یک بحث با جرقه ای تبدیل به یک مشکل میشود باید جلوی ایجاد تنش را گرفت زیرا افزایش تنش ها و روال پیدا کردن تنش در روابط باعث صدمه دیدن دید طرفین به یکدیگر و احساس آنها شده و رابطه به سمت فروپاشی یا سست شدن قدم برمیدارد.

  1. ازبین رفتن جذابیت

دلیلی که دو شخص را به هم نزدیک میکند و علاقه شکل میگیرد و باعث ایجاد رابطه  مواردی مانند اخلاق شخصیت ظاهر رفتار و… از ما است که مورد علاقه و کنجکاوی طرف مقابل قرار میگرد مثلا رفتار صحیح یا صداقت یا مواردی این چنین  وقتی مواردی که باعث ایجاد جذابیت از نظر طرف مقابل بوده است از بین برود دیگر این رابطه جذابیتی برای شخص ندارد.

  1. عدم توانایی در کنترل هوش هیجانی در رفتار ما است

هوش هیجانی به اصطلاح به میزان توانایی کنترل ما در رفتار و خروجی احساسات است مخصوصا در زمانی که رابطه طبق انتظار پیش نمیرود.

یکی از عوامل مهم و حیاتی این است که وقتی شما این هدف را دارید => چگونه عشقم رو برگردونم از چند مسئله و اشتباه کاملا خود داری کنید به این موضوع توجه کنید که ما نمیتوانیم سریع به سراغ راهی برای برگرداندن عشقمان به رابطه برویم و باید قدم به قدم مراحل را طی کنیم و به بهترین شکل از راه حل چگونه عشقم را به رابطه برگردانم استفاده کنیم.

چگونه عشقم را به رابطه برگردانم

مرحله اول از پاسخ های چگونه عشقم را به رابطه برگردانم

در مرحله اول باید از یکسری اشتباهات دوری کنید. زمانی که شما در رابطه دچار مشکل شدید یا رفتار عشقتان با شما بسیار سرد شده برای ترمیم رابطه و حل مشکل چگونه عشقم را به رابطه برگردانم شما نباید دست به هرکاری بزنید چون در این شرایط رفتار غریزی و تلاش نادرست نه تنها راه حلی مناسب برای چطوری عشقم رو برگردونم نیست بلکه قطعا باعث شکست شما در راه چگونه عشمقان را به رابطه برگردانیم خواهد شد. خب اجازه بدید به برخی از این اشتباهات که خیلی هم روی آنها تاکید کردیم بپردازیم تا در آخر راجب راه و روش چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم صحبت کنیم.

۱٫اشاره به احساس تان

اگر مدتی در رابطه با عشق سابق خود بودید هر دوی شما از احساسات طرف مقابل نسبت به هم باخبر هستید.ابراز احساسات شدید بعد از جدایی از عشق از دست رفته  یا رابطه فراموش شده  نه تنها هیچ نتیجه ای ندارد بلکه باعث میشود همان تصویری که شما در ذهن عشق سابق خود شکل داده بودید نیز از بین برود و شما را فردی ضعیف در نظر بگیرد که برای برگرداندن عشقمان به رابطه حاظر است هر کاری انجام بدهد. همه ما این را میدانیم که هیچ کس عاشق یک فرد ضعیف نمیشود حتی خود ما. پس ابراز احساسات شدید خود را کنار بذارید.

۲٫تبدیل به برده شدن (در دسترس بودن)

در شرایط جدایی و دوری از عشق قبلی افراد بصورت ناخودآگاه رابطه خود را در خطر دیده و دست به هر کاری میزنند مانند حضور همه جانبه در کنار عشق قبلی خود، اگر در زمانی که رابطه هیچ مشکلی ندارد شما به حد نرمال در کنار طرف مقابل خود باشید و در حدی فعالیت و رفع نیاز های شخص مورد نظر را انجام بدید مشکلی ندارد. اما زمانی که این رفع نیاز ها و یا حضور شما در کنار طرف مقابل بیش از میزان لازم باشد در دسترس بودن شکل میگیرد، یعنی شما تبدیل به فردی در دسترس میشوید. این کار در بهترین شرایط رابطه خطرناک است و باعث عادی شدن رابطه شما میشود. اینکه در زمان جدایی از دوست سابق یا همسر سابق، بخواهیم در دسترس باشیم نتیجه ای صد برابر بدتر خواهیم گرفت. پس سعی نکنید برای چگونه عشقم را برگردانم تمام نیاز های او را برطرف کنید و همیشه حضور داشته باشید در کنارش باشید کار ها و مشکلات فرد مورد نظر خود را حل کنید. این کار باعث جذابیت شما نخواهد بود و شما را به فردی در دسترس و کم اهمیت تبدیل خواهد کرد

۳٫ترحم و دلسوزی

غریزه شما بر این موضوع پافشاری دارد که اگر طرف مقابل حس و حال بد من را ببیند دلش برایم خواهد سوخت، من با این کار میتوانم او را برگردانم و قطعا برمیگردد تا من را از این حال نجات دهد، در صورت انجام این اشتباه دو حالت رخ میدهد عشقتان شما را فردی ضعیف و بدون ارزش قلمداد میکند یا نهایتا بخاطر دلسوزی به رابطه باز میگردد، که امکانش بسیار کم است، اما اگر این تفاق افتاد و شما موفق شدید در نظر داشته باشید طرف مقابلتان تا حدی میتوند به دلیل دلسوزی در یک رابطه اجباری بماند و این رابطه دوامی نخواهد داشت جدا از آن رابطه ای که بر اساس دلسوزی باشد هیچ ثمری نخواهد داشت.

۴٫ پیام دادن و تماس گرفتن های بی پاسخ

قطعا شما با این نگرش به موضوع نگاه میکنید که اگر با او تماس نگیرم و همیشه وجود خود را اثبات نکنم عشقم من را فراموش خواهد کرد. اما از تماس های مدام و پیام های مکرر فقط یک چیز نصیب شما میشود (پیام ها و تماس های بی پاسخ) دلیل این اتفاق این است که وقتی طرف مقابل شما با این حجم از تماس و پیام روبرو میشود نسبت به شما یک احساس منفی پیدا میکند. وقتی شما مدام این احساس را افزایش میدهید مانند یک نیروی گریز از مرکز عمل میکنید و بیشتر باعث دورشدن عشق خود میشوید.

خب با کمی فکر و تامل متوجه میشویم که انجام کار هایی این چنین راهی صحیح برای چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم نیست و نخواهد بود، سوالی که مطرح میشود این است پس چگونه عشقم را به رابطه برگردانم ؟!!

بعد از برسی عواملی چون علت های ایجاد مشکل در روابط و دوری از اشتباهات خطرناک در این بخش تصمیم داریم به تکنیک ها و مهارت های لازم بپردازیم تا بهترین پاسخ ممکن برای سوال چگونه عشقم را به رابطه برگردانم را در اختیار شما قرار بدیم.

چگونه عشقم را به رابطه برگردانم

قانون جذب عشق چیست؟ (برگرداندن رابطه از دست رفته با قانون جذب تضمینی)

جهان بیرون آینه درون من است. شاید تا به حال پیش نیامده که به این موضوع فکر کنید که هر احساس و تفکری که در ذهن شما وجود دارد باعث تغییر زندگی و روابط شما میشود. اما حتما با نام قانون جذب عشق آشنا هستید.. قانون جذب یعنی ایجاد افکار مثبت خب این که ما افکار مثبتی داشته باشیم چه فایده ای دارد؟!! بله فقط داشتن افکار مثبت کافی نخواهد بود. اما افکار مثبت اگر سطحی نباشند و واقعا باور ما بر این افکار مثبت باشد باعث ایجاد احساسات مثبت میشود و در نتیجه احساسات مثبتی که در ناخودآگاه و خودآگاه ما شکل گرفته شده است به رفتار مثبت منتهی میشود رفتاری که تضمین کننده موفقیت در تمام موارد زندگی است: سلامتی، ثروت، موفقیت، روابط عاطفی، روابط اجتماعی. انرژی ها و ارتعاشات جزعی از واقعیت جهان هستی و زندگی ما هستند قطعا تجربه کردید هر زمانی که افکار منفی داشته باشیم احساسات منفی بوجود می آید پشت سر این احساسات منفی اتفاق های ناخوش آیند رخ میدهد و ما نام آن را بدشناسی میگذاریم!

اما این غیر ممکن است که ما مدتی باور های مثبت داشته باشیم و احساس مثبتی در ما وجود نداشته باشد. تقریبا غیر ممکن است که باور مثبت، افکار مثبت، رفتار مثبت، به نتیجه ای منفی ختم شود. قدرت قانون جذب غیر قابل انکار است و یک روند ثابت و غیر قابل تغییر دارد. باور های ما باعث ارسال ارتعاش میشود و ما همان ارتعاشی را که ارسال میکنیم ارتعاش هم جهت آن را نیز دریافت میکنیم.

افکار و باور های مثبت => احساسات مثبت => رفتار مثبت == (اتفاقات مثبت)

افکار و باور های منفی => احساسات منفی => رفتار منفی == (اتفاقات منفی)

تکنیک های روانکاوی و نفوذ به ضمیر ناخودآگاه

تمام تصمیم ها و رفتار های انسان ها تحت تاثیر احساسات است و منشا تمام احساسات انسان ناخودآگاه اوست. همه ما این را تجربه کردیم اما چون درک روشنی از ناخودآگاه نداریم، از قدرت و تاثیر آن بی خبر هستیم. شاید شنیده باشید هنگام گرسنگی و یا عصبانیت تصمیم نگیرید، شاید تجربه کرده باشید روزی که به دلایلی  ناراحت یا عصبی هستید و یا احساس خوبی ندارید ممکن است بی دلیل کوچک ترین حرف یا اتفاقی شما را عصبی کند دیل این پیش آمد بصورت ناخودآگاه است. ناخودآگاه انسان ها را میتوان در جهت اهداف خود برنامه ریزی کرد.

اگر بدون دیدگاه قبلی فکر کنیم و هیچ حافظه ای نسبت به طلا و نقره نداشته باشیم میبینیم که این دو تفاوتی برای ما ندارند و در ارزش حتی با فلز آهن برابر هستند اما ناخودآگاه ما طلا را به نقره و نقره را به آهن ترجیح میدهیم زیرا در جهان طلا فلزی با ارزش است ما انسان ها به طلا ارزش و قیمت دادیم میشد این ارزش با فلز مس هم جابجا شود. خب ریشه این ارزش طلا از گذشته های دور است و در گذشته و حتی زمان کنونی طلا با ارزش شد چون به سختی یافت میشد در عمق بیشتری از زمین قرار داد.

ما میتوانیم با رفتار های ساده مانند نوع فعالیت در شبکه های مجازی رفتار در مقابل دیگران نوع پوشش نوع نگاه کردن با استفاده از زبان بدن با استفاده از قدرت کلمات استفاده از قانون جذب و قانون جذب عشق ناخودآگاه دیگران را به شکل مثبت برنامه ریزی کنیم تا در جهت اهداف ما تصمیم بگیرند و قدم بردارند

میتوان در ۴ مرحله رابطه خود را ترمیم کرد:

مرحله اول: قطع کامل ارتباط

دیگر تماس نگیرید

پیام ارسال نکنید

کسی را واسطه نکنید

مرحله دوم: ازبین بردن احساسات منفی و ایجاد احساسات مثبت

مرجله سوم: جذب شخص مورد نظر با استفاده از شیوه های ارتباطی غیر مستقیم

مرحله چهارم: تاثیر گذاری و نفوذ به ناخودآگاه شخص و برقراری ارتباط مستقیم به بهترین شکل ممکن

ادامه این مراحل شامل تکنیک های nlp عشق و قانون جذب عشق می باشد که بصورت خصوصی ارسال می شود.

همچنین می توانید پرسش های خود را به صورت رایگان در مورد این مراحل ارسال کنید تا در اسرع وقت پاسخ تان ارسال شود.

پاسخگویی فقط به روش های زیر و از طریق این نرم افزار ها صورت می گیرد:

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

مقالات مرتبط:

تیپ شخصیتی

اعتماد بنفس

ضمیر ناخودآگاه

لینک کانال تلگرام: https://t.me/sarbargetaze

سربرگ تازه یک سایت خسته کننده و بی هدف نیست، سربرگ تازه یک سایت تخصصی در زمینه ان ال پی و قانون جذب می باشد. من حسین رجب پور نویسنده مقالات سایت و محقق در زمینه قانون جذب و ان ال پی هستم.

پکیج بازگشت به عشق و ازدواج
برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. وای دقیقا منم تمام این اشتباهات رو کردم الان که این ها رو خوندم میفهمم چه اشتباه بزرگی مرتکب شدم. منم دنبال راهی بودم که عشقمو برگردونم برای همین توی گوگل سرچ کردم چگونه عشقم را به رابطه برگردانم تا با سایت شما آشنا شدم خیلی مطلب خوندم اما حرفای شما خیلی قشنگ حرفه ای بود دستتون درد نکه. اگه به این شماره پیام بدم واقعا جواب میدید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید