مقالات پیشنهادی

چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم-چگونه عشق از دست رفته خود را برگردانیم

چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم

این که شما به این صفحه هدایت شدید نشان دهنده نیاز به پاسخ سوال هایی مانند: چگونه عشق خود را برگردانیم برگرداندن مرد به رابطه برگرداندن زن به رابطه تکالیف برای برگرداندن عشقمان بازگشت به رابطه تمام شده قانون جذب عشق از دست رفته بهترین راه برای برگرداندن عشقم تکنیک های nlp عشق راه های برگرداندن دوست پسر  است و ما تصمیم داریم شما را به پاسخ سوال چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم برسانیم.

 

چگونه عشق از دست رفته خود را به رابطه برگردانیم

می دانم همه شما دوستان در جستجوی پاسخ چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم هستید، در این شرایط هر انسانی ممکن است دچار احساسات شدید شود و حتی توانایی مطالعه کردن را نداشته باشد. در واقع زمانی که انسان احساس خطر می کند و سرنوشت رابطه خود را از دست رفته می بیند توانایی های مانند هوش هیجانی و اعتماد به نفس خود را از دست می دهد و با خود فکر می کنید دیگر راهی نیست که عشقمان را برگردانیم اما سالها تجربه شخصی بنده در زمینه روابط و برگرداندن عشق باعث شده بنده بیش از ۱۰۰۰ مورد موفق در زمینه چگونه عشقمان را برگردانیم داشته باشم. تقریبا ۱۰۰ درصد مراجعه کنندگان بنده در بازگشت عشقشان موفق عمل کردن. در این مقاله تصمیم دارم شما را با راز موفقیت برای برگرداندن عشقمان آشنا کنم. در ادامه با ما باشید…

احساس دلتنگی و از دست دادن عشق احساس است که باعث تحریک ما می شود و دنبال این خواهیم بود که چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم، برای اینکه عشقمان را به رابطه برگردانیم باید چگونه عمل کنیم؟

 

اگر عشقتان از رابطه خارج شده است اگر همسرتان شما را ترک کرده یا رابطه شما سرد شده است و احساس خطر می کنید و بدنبال راهی برای چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم هستید. این مقاله و ادامه آن احتمال رسیدن شما به هدفتان که چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم  نزدیک به ۹۰ درصد افزایش می دهد.

 

چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم-چگونه عشق از دست رفته خود را برگردانیم برگشت دوباره به رابطه بازگشت به رابطه دوستی برگشت به رابطه تمام شده دوره بازگشت به رابطه برگشت دوباره به رابطه مقالات بازگشت به رابطه برگشت مردان برگرداندن مرد به رابطه بازگشت مردان به رابطه
چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم-چگونه عشق از دست رفته خود را برگردانیم

چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم

چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم-چگونه عشق از دست رفته خود را برگردانیم

برای اینکه که پاسخی مناسب برای چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم ارائه شود به تمام نکاتی که در این مقاله توضیح داده می شود عمل کنید.

این مقاله برای کسانی که رابطه خود را از دست دادند افرادی که در دوران نامزدی دچار مشکل شده اند همچنین افرادی که در آشنایی قبل از ازدواج بودن و افرادی که همسر خود را ازدست داده اند همچنین تمام کسانی که عشقشان از رابطه خارج شده و یا رابطه کاملا سرد شده است راه کاری موثر در اختیاز علاقه مندان راه کار چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم قرار خواهد داد.

ترمیم رابطه یک شبه و به سادگی و با گفتن چند کلمه یا انجام یک کار غیر ممکن است پس اگر انتظار دارید که به شما بگویم این حرف را بزنید این کار را بکنید تا عشقتان برگردد باید نا امیدتان کنم چون بازگشت به رابطه مربوط به احساسات ناخودآگاه، منطق و شخصیت یک انسان است پس به سادگی با یک حرف یا پیام رابطه از دست رفته را نمی توانیم برگردانیم.

ترمیم رابطه را می توان در ۵ مرحله کاملا علمی بر پایه تکنیک های روانشناسی جذب و ان ال پی بیان کرد موسسه سربرگ تازه با ارئه این راه کار در صدر تمام منابع پر کاربرد قرار دارد. نگاهی می اندازیم به این پنج مرحله

اشتباهات غریزی و چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم

چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم چگونه عشق از دست رفته خود را برگردانیم
چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم چگونه عشق از دست رفته خود را برگردانیم

مرحله اول دوری از اشتباهاتی است که بصورت غریزی راه حلی دیده می شود برای اینکه عشقمان را به رابطه برگردانیم، اما دقیقا برعکس تمام انتظارات شما این اقدامات غریزی نه تنها باعث ترمیم نمی شود و هدف چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم بی نتیجه باقی خواهد ماند و نکته بسیار منفی این روش ها که ما بصورت ناخودآگاه استفاده می کنیم تا عشقمان را به رابطه برگردانیم باعث می شود روند بازگشت به رابطه با بن بست مواجه شود و احساس تنفر و یا احساس بی ارزش بودن رابطه را در نظر عشقمان ایجاد کنیم و دیگر نتوانیم عشقمان را به رابطه برگردانیم.

با هم بخشی از اصلی ترین این اشتباهات غریزی چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم را برسی می کنیم.

۱٫ برقراری تماس های مکرر و ارسال پیام به شکل مداوم

گاها این اشتباه را مرتکب می شویم که مبادا با عدم حضور طرف مقابل ما را فراموش کند و نبود ما باعث شود به دوری ما عادت کند یا حتی فکر می کنیم ممکن است اگر حضور دائم نداشته باشم عشقمان بگوید خب او کنار آمده و راحت برود! اما این تصورات کاملا پوچ و بی اساس هستند. اما از تماس های مدام و پیام های مکرر فقط یک چیز نصیب شما می شود (پیام ها و تماس های بی پاسخ) دلیل این اتفاق این است که وقتی طرف مقابل شما با این حجم از تماس و پیام روبرو میشود نسبت به شما یک احساس منفی پیدا می کند. وقتی شما مدام این احساس را افزایش می دهید مانند یک نیروی گریز از مرکز عمل می کنید و بیشتر باعث دورشدن عشق خود می شوید.

۲٫ التماس کردن و برانگیختن احساس ترحم و دلسوزی

غریزه شما بر این موضوع پافشاری دارد که اگر طرف مقابل حس و حال بد من را ببیند دلش برایم خواهد سوخت وقطعا برمی گردد تا من را از این حال نجات دهد، در صورت انجام این اشتباه دو حالت رخ می دهد عشقتان شما را فردی ضعیف و بدون ارزش قلمداد می کند یا نهایتا بخاطر دلسوزی به رابطه باز می گردد، که امکانش بسیار کم است، اما اگر این تفاق افتاد و شما موفق شدید در نظر داشته باشید طرف مقابلتان تا حدی می تواند به دلیل دلسوزی در یک رابطه اجباری بماند و این رابطه دوامی نخواهد داشت جدای از ان رابطه ای که بر اساس دلسوزی باشد هیچ ثمری نخواهد داشت.

۳٫ دسترسی راحت

اینکه یکسری نیاز های عشقتان را برطرف کنید مشکلی ندارد اما مشکل از آن جایی شروع می شود که این نیاز ها تبدیل به وظیفه می شود و بیش از حد شما را فردی در دسترس نشان می دهد. به عنوان مثال اگر شما خود را برای هر کاری دواطلب کنید مثلا عشق شما به جایی می رود سریع خود را جلو بندازید بگوید من تو را می برم یا اشکال ندارد! اما مشکل آن زمانی است که شما این کار را بکنید که با او باشید و او بیشتر به شما اهمیت دهد. وقتی ارتباط قطع شده یا رابطه سرد شده این در دسترس بودن تاثیری بسیار بشتر دارد و رابطه ارباب برده ای را شکل می دهد آیا کسی عاشق برده ها میشود!

۴٫ ابراز عشق

ابراز عشق و احساسات در شرایطی که عشقمان رابطه را ترک کرده و ما می خواهیم عشقمان را به رابطه برگردانیم بی فایده است چون در این شرایط عشقمان بدنبال احساس ما نیست میزان عشق ما او را جذب نمی کند عشقمان برای ترک کردن ما دلیل دارد و ابراز علاقه بیش از حد باعث ایجاد احساس منفی می شود و ما را تبدیل به فردی ملتمس و نیاز مند می کند و راه حل مناسبی برای چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم نخواهد بود.

۵٫ ترس از رابطه جدید عشقمان

احتمال بروز این اتفاق هست، شخصی که در یک رابطه است بعد از جدایی حداقل به ۶ ماه زمان نیاز دارد تا وارد یک رابطه جدید بشود اگر زودتر از این مدت رابطه جدیدی را شروع کنند قطعا دچار مشکل خواهد شد. زیرا این رابطه قطعا واکنشی خواهد بود و دوام زیادی نخواهد داشت، بعد از جدای خلاء هایی بوجود خواهد آمد اگر طرف شما برای پر کردن این خلاء های عاطفی با شخص دیگری وارد رابطه بشود نباید زیاد نگران باشید در واقع این موضوع کاملا هم بد نیست!

۶٫ تهدید کردن

وقتی رابطه خودرا از دست رفته می بینید و التماس و اصرار بی فایده بوده با خود می گوید باید تهدیدش کنم تا برگردد تنها راه همین است، اما تنها اتفاقی که با این کار روی می دهد از بین رفتن اعتماد عشقتان به شماست.

۷٫توهم توطئه

بجای اینکه مشکلات رابطه خود را بشناسید فقط در این تصور فرو می روید که دیگران تحمل خوشبختی و رابطه زیبای شما را نداشتند، پس به همین دلیل رابطه شما را برهم زدن اما اگر کمی احساسات را کنار بگذارید و عقلانی فکر کنید دشمنی نخواهید دید.

با مطالعه این اشتباهات متوجه شدیم که غریزه ما کمکی به چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم نمی کند پس باید دنبال راهی باشیم که هم علمی باشد هم درصد موفقیت بالایی در رسیدن به چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم برای ما فراهم کند.

برای اینکه عشقمان را به رابطه برگردانیم باید در مرحله اول قطع ارتباط کنیم، شاید ناخودآگاه و احساسات شما بگوید که نه اگر قطع ارتباط کنم مرا فراموش شاید با کس دیگری وارد رابطه شود اما اگر خاطرتان باشد چند خط بالاتر راجب همین اشتباه های خطرناک صحبت کردیم.

تا موفق بشویم عشقمان را به رابطه برگردانیم مسیرهایی را باید طی کنیم که شروع این مسیر قطع ارتباط و دوری از اشتباه است.

  • تماس نگیرید
  • پیام ارسال نکنید
  • واسطه نفرستید

پست های غمگین و مربوط به عشقتان در شبکه های مجازی منتشر نکنید

 

مرحله دوم چگونه عشقمان را رابطه برگردانیم

مرحله دوم چگونه عشقمان را رابطه برگردانیم مربوط به زمان قطع ارتباط است. تکنیک ها و اقداماتی که شما باید در زمان قطع ارتباط انجام بدهید تا در مسیر چگونه عشقمان را رابطه برگردانیم پیشرفت کنید.

در مرحله دوم چگونه عشقمان را رابطه برگردانیم  شما باید احساس منفی که در طول رابطه و زمان تنش رابطه بوجود آمده است را ازبین ببرید تا زمانی که این احساس منفی نسبت به شما وجود داشته باشد تمام اقدامات شما با واکنش منفی مواجه خواهد شد.

مرحله سوم چگونه عشقمان را رابطه برگردانیم

در مرحله سوم شما باید با کمک قانون جذب و تکنیک های ان ال پی (برنامه ریزی عصبی کلامی) خودتان را در ناخودآگاه عشقتان با احساس مثبت مرتبط کنید، باید باور وی را نسبت به رابطه و خود و آینده رابطه تغییر دهید تا ناخودآگاه ایشان متقاعد شود بازگشت به رابطه اشتباه نیست با انجام این نکات ما قادر خواهیم بود عشقمان را به رابطه برگردانیم.

مرحله چهارم چگونه عشقمان را رابطه برگردانیم

در مرحله چهارم باید با استفاده از قانون جذب و ان ال پی ارتباط غیر مستقیم را با ناخودآگاه عشقمان برقرار کنیم این کار اهمیت زیادی دارد و اگر بصورت درست انجام شود می توانیم عشقمان را به رابطه برگردانیم. در این مرحله از نظریه پروانه ای و نظریه شش درجه جدایی استفاده میشود.

مرحله پنجم چگونه عشقمان را رابطه برگردانیم

مرحله پنجم مرحله آخر است که باید به بهترین شکل ممکن و با تمرکز و دقت انجام پذیرد این مرحله شامل برقراری ارتباط مستقیم، تاثیر گذاری مستقیم است، برای اینکه مرحله پنجم بصورت عالی اجرا شود شما باید با تکنیک های پیام دادن زبان بدن تکنیک های ارتباطی مستقیم تکنیک های صحبت کردن راجب خود آشنایی کامل داشته باشید.

در صورت علاقه مندی به آموزش مراحل و تکنیک های ان ال پی و جذب برای ترمیم رابطه از دست رفته می توانید به شماره زیر از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید و سوالات خودتان رو بصورت رایگان مطرح کنید. پاسخگویی در اسرع وقت انجام می گیرد.

پاسخگویی فقط به روش های زیر و از طریق این نرم افزار ها صورت می گیرد:

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

مقالات مرتبط:                              ارتباط با ما

چگونه رابطه از دست رفته را ترمیم کنیم

زبان بدن در عشق

دینامیک های مرد و زن

چگونه با اعتماد بنفس باشیم

چگونه عشقمان را عاشق خود کنیم

صفحه اصلی

لینک کانال تلگرام: https://t.me/sarbargetaze

سربرگ تازه یک سایت خسته کننده و بی هدف نیست، سربرگ تازه یک سایت تخصصی در زمینه ان ال پی و قانون جذب می باشد. من حسین رجب پور نویسنده مقالات سایت و محقق در زمینه قانون جذب و ان ال پی هستم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید