مقالات پیشنهادی

چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم – چگونه عشقم را برگردانم

با چه روشی عشقمون رو برگردونیم

چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم – چگونه عشقم را برگردانم

چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم – این که شما به این صفحه از سر برگ تازه هدایت شدید نشان دهنده نیاز به پاسخ سوال هایی مانند: برگرداندن مرد به رابطه برگرداندن زن به رابطه تکالیف برای برگرداندن عشقمان بازگشت به رابطه تمام شده قانون جذب عشق از دست رفته بهترین راه برای برگرداندن عشقم تکنیک های nlp عشق راه های برگرداندن دوست پسر  است و ما تصمیم داریم شما را به پاسخ سوال چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم برسانیم.

کتاب بازگشت به عشق

شما میتونید با مشاهده این کلیپ آموزشی مراحل بازگشت عشق را یاد بگیرید و سپس در انتهای این مطلب روی لینک دانلود کتاب بازگشت عشق کلیک کنید و کتاب را هم دریافت کنید.

کتاب بازگشت به عشق برای ازدواج نوشته حسین رجب پور، این کتاب به کنترل احساسات، کنترل هوش هیجانی شما کمک می کنه کتاب بازگشت به عشق به شما کمک میکنه دید روشنی به رابطه خودتون داشته باشید، که آیا عشقی که قصد برگرداندن آن را با کمک کتاب بازگشت به عشق دارید فرد مناسبی هست و یا صرفا بخاطر وابستگی های کورکورانه و ضعف های احساسی میخواهید این فرد را برگردانید. وقتی این مرحله را انجام بدید میتوانید وابستگی و ضعف خود رو کنترل کنید و این کار به شما کمک میکنه تا کار های درست و تکنیک های کتاب رو انجام بدید و دیگر اشتباهی مرتکب نشید. در کتاب بازگشت به عشق شما با مفهوم ناخودآگاه آشنا میشوید و ریشه های روانی عشق و وابستگی رو بهتر میشناید و این مهارت کمک میکنه شما بتونید هر کسی رو وابسته خودتون بکنید.

این کتاب به آموزش تکنیک های NLP عشق، تکنیک های نفوذ به ضمیر ناخودآگاه، تکنیک های برنامه ریزی عصبی کلامی، قانون جذب عشق، تکنیک های روانکاوی، تکنیک های ایجاد احساس عشق، ایجاد حسادت، کنجکاوی و ترس، میپردازد. با کمک کتاب بازگشت به عشق برای هدف ازدواج شما مهارت های ارتباطی، فن بیان، زبان بدن و تحلیل رفتار طرف مقابل رو یاد میگیرید.

احساس دلتنگی و از دست دادن عشق احساس است که باعث تحریک ما می شود و دنبال این خواهیم بود که چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم، برای اینکه عشقمان را به رابطه برگردانیم باید چگونه عمل کنیم؟

اگر عشقتان از رابطه خارج شده است اگر همسرتان شما را ترک کرده یا رابطه شما سرد شده است و احساس خطر می کنید و بدنبال راهی برای چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم  هستید. این مقاله و ادامه آن احتمال رسیدن شما به هدفتان که چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم  نزدیک به ۹۰ درصد افزایش میدهد.

چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم
چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم

چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم

برای اینکه که پاسخی مناسب برای چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم ارائه شود به تمام نکاتی که در این مقاله توضیح داده می شود عمل کنید.

این مقاله برای کسانی که رابطه خود را از دست دادند افرادی که در دوران نامزدی دچار مشکل شده اند همچنین افرادی که در آشنایی قبل از ازدواج بودن و افرادی که همسر خود را ازدست داده اند همچنین تمام کسانی که عشقشان از رابطه خارج شده و یا رابطه کاملا سرد شده است راه کاری موثر در اختیاز علاقه مندان راه کار چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم قرار خواهد داد.

ترمیم رابطه یک شبه و به سادگی و با گفتن چند کلمه یا انجام یک کار غیر ممکنه است پس اگر انتظار دارید که به شما بگویم این حرف را بزنید این کار را بکنید تا عشقتان برگردد باید نا امید تان کنم چون بازگشت به رابطه مربوط به احساسات ناخودآگاه منطق و شخصیت یک انسان است پس به سادگی با یک حرف یا پیام رابطه از دست رفته را نمیتوانیم برگردانیم.

ترمیم رابطه را میتوان در ۵ مرحله کاملا علمی بر پایه تکنیک های روانشناسی جذب و ان ال پی بیان کرد. موسسه سربرگ تازه با ارئه این راه کار در صدر تمام منابع پر کاربرد قرار دارد. نگاهی می اندازیم به این پنج مرحله

اشتباهات غریزی چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم

مرحله اول دوری از اشتباهاتی است که بصورت غریزی راه حلی دیده می شود برای اینکه عشقمان را به رابطه برگردانیم ، اما دقیقا برعکس تمام انتظارات شما این اقدامات غریزی نه تنها باعث ترمیم نمی شود و هدف چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم بی نتیجه باقی خواهد ماند و نکته بسیار منفی این روش ها که ما بصورت ناخودآگاه استفاده می کنیم تا عشقمان را به رابطه برگردانیم باعث می شود روند بازگشت به رابطه با بن بست مواجه شود و احساس تنفر و یا احساس بی ارزش بودن رابطه را در نظر عشقمان ایجاد کنیم و دیگر نتوانیم عشقمان را به رابطه برگردانیم.

با هم بخشی از اصلی ترین این اشتباهات غریزی چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم را برسی می کنیم.

۱٫برقراری تماس های مکرر و ارسال پیام به شکل مداوم

گاها این اشتباه را مرتکب می شویم که مبادا با عدم حضور طرف مقابل ما را فراموش کند و نبود ما باعث شود به دوری ما عادت کند یا حتی فکر می کنیم ممکن است اگر حضور دائم نداشته باشم عشقمان بگوید خب او کنار آمده و راحت برود اما این تصورات کاملا پوچ و بی اساس هستند. اما از تماس های مدام و پیام های مکرر فقط یک چیز نصیب شما می شود (پیام ها و تماس های بی پاسخ) دلیل این اتفاق این است که وقتی طرف مقابل شما با این حجم از تماس و پیام روبرو می شود نسبت به شما یک احساس منفی پیدا می کند و بیشتر نسبت به شما سرد می شود. وقتی شما مدام این احساس را افزایش می دهید مانند یک نیروی گریز از مرکز عمل میکنید و بیشتر باعث دورشدن عشق خود می شوید.

۲٫التماس کردن و برانگیختن احساس ترحم و دلسوزی

غریزه شما بر این موضوع پافشاری دارد که اگر طرف مقابل حس و حال بد من را ببیند دلش برایم خواهد سوخت وقطعا برمی گردد تا من را از این حال نجات دهد، در صورت انجام این اشتباه دو حالت رخ می دهد عشقتان شما را فردی ضعیف و بدون ارزش قلمداد می کند یا نهایتا بخاطر دلسوزی به رابطه باز می گردد، که امکانش بسیار کم است، اما اگر این تفاق افتاد و شما موفق شدید در نظر داشته باشید طرف مقابلتان تا حدی می تواند به دلیل دلسوزی در یک رابطه اجباری بماند و این رابطه دوامی نخواهد داشت جدای از ان رابطه ای که بر اساس دلسوزی باشد هیچ ثمری نخواهد داشت.

۳٫دسترسی راحت

اینکه یکسری نیازهای عشقتان را برطرف کنید مشکلی ندارد اما مشکل از آن جایی شروع می شود که این نیازها تبدیل به وظیفه می شود و بیش از حد شما را فردی در دسترس نشان می دهد. به عنوان مثال اگر شما خود را برای هر کاری دواطلب کنید مثلا عشق شما به جایی می رود سریع خود را جلو بندازید بگوید من تو را می برم یا اشکال ندارد! اما مشکل آن زمانی است که شما این کار را بکنید که با او باشید و او بیشتر به شما اهمیت دهد. وقتی ارتباط قطع شده یا رابطه سرد شده این در دسترس بودن تاثیری بسیار بشتر دارد و رابطه ارباب برده ای را شکل می دهد آیا کسی عاشق برده ها می شود!

۴٫ابراز عشق

ابراز عشق و احساسات در شرایطی که عشقمان رابطه را ترک کرده و ما میخواهیم عشقمان را به رابطه برگردانیم بی فایده است چون در این شرایط عشقمان بدنبال احساس ما نیست میزان عشق ما او را جذب نمی کند عشقمان برای ترک کردن ما دلیل دارد و ابراز علاقه بیش از حد باعث ایجاد احساس منفی میشود و ما را تبدیل به فردی ملتمس و نیاز مند می کند و راه حل مناسبی برای چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم نخواهد بود

۵٫ترس از رابطه جدید عشقمان

احتمال بروز این اتفاق هست، شخصی که در یک رابطه است بعد از جدایی حداقل به ۶ ماه زمان نیاز دارد تا وارد یک رابطه جدید بشود اگر زودتر از این مدت رابطه جدیدی را شروع کنند قطعا دچار مشکل خواهد شد. زیرا این رابطه قطعا واکنشی خواهد بود و دوام زیادی نخواهد داشت، بعد از جدای خلاء هایی بوجود خواهد آمد اگر طرف شما برای پر کردن این خلاء های عاطفی با شخص دیگری وارد رابطه بشود نباید زیاد نگران باشید در واقع این موضوع کاملا هم بد نیست!

۶٫تهدید کردن

وقتی رابطه خود را از دست رفته می بینید و التماس و اصرار بی فایده بوده با خود می گوید باید تهدیدش کنم تا برگردد تنها راه همین است، اما تنها اتفاقی که با این کار روی می دهد از بین رفتن اعتماد عشقتان به شماست.

۷٫توهم توطئه

بجای اینکه مشکلات رابطه خود را بشناسید فقط در این تصور فرو می روید که دیگران تحمل خوشبختی و رابطه زیبای شما را نداشتند، پس به همین دلیل رابطه شما را برهم زدن اما اگر کمی احساسات را کنار بگذارید و عقلانی فکر کنید دشمنی نخواهید دید.

چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم
چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم

با مطالعه این اشتباهات متوجه شدیم که غریزه ما کمکی به چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم نمی کند پس باید دنبال راهی باشیم که هم علمی باشد هم درصد موفقیت بالایی در رسیدن به چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم برای ما فراهم کند.

برای اینکه عشقمان را به رابطه برگردانیم باید در مرحله اول قطع ارتباط کنیم، شاید ناخودآگاه و احساسات شما بگوید که نه اگر قطع ارتباط کنم مرا فراموش شاید با کس دیگری وارد رابطه شود اما اگر خاطرتان باشد چند خط بالاتر راجب همین اشتباه های خطرناک صحبت کردیم.

تا موفق بشویم عشقمان را به رابطه برگردانیم مسیر هایی را باید طی کنیم که شروع این مسیر قطع ارتباط و دوری از اشتباه است.

 • تماس نگیرید
 • پیام ارسال نکنید
 • واسطه نفرستید

پست های غمگین و مربوط به عشقتان در شبکه های مجازی منتشر نکنید

مرحله دوم چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم

مرحله دوم چگونه عشقمان را رابطه برگردانیم  مربوط به زمان قطع ارتباط است. تکنیک ها و اقداماتی که شما باید در زمان قطع ارتباط انجام بدهید تا در مسیر چگونه عشقمان را رابطه برگردانیم پیشرفت کنید.

در مرحله دوم چگونه عشقمان را رابطه برگردانیم  شما باید احساس منفی که در طول رابطه و زمان تنش رابطه بوجود آمده است را ازبین ببرید تا زمانی که این احساس منفی نسبت به شما وجود داشته باشد تمام اقدامات شما با واکنش منفی مواجه خواهد شد.

مرحله سوم چگونه عشقمان را رابطه برگردانیم

در مرحله سوم شما باید با کمک قانون جذب و تکنیک های ان ال پی (برنامه ریزی عصبی کلامی) خودتان را در ناخودآگاه عشقتان با احساس مثبت مرتبط کنید، باید باور وی را نسبت به رابطه و خود و آینده رابطه تغییر دهید تا ناخودآگاه ایشان متقاعد شود بازگشت به رابطه اشتباه نیست با انجام این نکات ما قادر خواهیم بود عشقمان را به رابطه برگردانیم.

مرحله چهارم چگونه عشقمان را رابطه برگردانیم

در مرحله چهارم باید با استفاده از قانون جذب و ان ال پی ارتباط غیر مستقیم را با ناخودآگاه عشقمان برقرار کنیم این کار اهمیت زیادی دارد و اگر بصورت درست انجام شود می توانیم عشقمان را به رابطه برگردانیم. در این مرحله از نظریه پروانه ای و نظریه شش درجه جدایی استفاده میشود.

مرحله پنجم چگونه عشقمان را رابطه برگردانیم

مرحله پنجم مرحله آخر است که باید به بهترین شکل ممکن و با تمرکز و دقت انجام پذیرد این مرحله شامل برقراری ارتباط مستقیم، تاثیر گذاری مستقیم است، برای اینکه مرحله پنجم بصورت عالی اجرا شود شما باید با تکنیک های پیام دادن زبان بدن تکنیک های ارتباطی مستقیم تکنیک های صحبت کردن راجب خود آشنایی کامل داشته باشید.

شاید با مطالعه این مقاله نا امید شده باشید و با خود بگوید من این اشتباهات را انجام دادم و دیگر راهی نیست،! با خود می گوید چگونه عشقم را بازگردانم. شما هنوز هم می توانید رابطه دوستی خود را ترمیم کنید برای اینکار نیاز به یادگیری یک سری مهارت ها دارید. برای شناخت راه های بازگرداندن عشق بر اساس شش حرکت ساده برگشت عشق وقت را هدر ندهید

میتوان در ۴ مرحله رابطه خود را ترمیم کرد:

مرحله اول قطع کامل ارتباط

 • دیگر تماس نگیرید
 • پیام ارسال نکنید
 • کسی را واسطه نکنید

کتاب بازگشت به عشق

دقیق ترین مراحل ترمیم رابطه در کتاب بازگشت به عشق حسین رجب پور به گونه ای با زبان کاملا عامیانه بیان شده است که درک آن کاملا آسان میباشد، تکنیک ها و روش هایی را بیان می کند که در کنار برداشت ساده بار علمی بسیار بالا و قدرت اجرایی شدن را دارد. این کتاب یک کتاب روانشناسی سنگین و پیچیده نیست که با مطالعه آن سردرگم شوید، بلکه مسیری کاملا شفاف و برنامه ریزی شده برای بازگشت عشق را بیان می کند.

برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند.

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

مقالات مرتبط:                              ارتباط با ما

زبان بدن در عشق

دینامیک های مرد و زن

چگونه با اعتماد بنفس باشیم

چگونه عشقمان را عاشق خود کنیم

صفحه اصلی

لینک کانال تلگرام: sarbargetaze

سربرگ تازه یک سایت خسته کننده و بی هدف نیست، سربرگ تازه یک سایت تخصصی در زمینه ان ال پی و قانون جذب می باشد. من حسین رجب پور نویسنده مقالات سایت و محقق در زمینه قانون جذب و ان ال پی هستم.

پکیج بازگشت به عشق و ازدواج
برچسب ها

نوشته های مشابه

‫6 نظرها

 1. چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم ؟ شما راجب شرایط اشتباهات خیلی خوب توضیح دادید واقعا کارتون حرف نداره و با بقیه سایت ها خیلی فرق دارید علمی حرف می زنید به جزئیات خیلی توجه کردید ممنونم ازتون اما اگه میشه بیشتر راجب راه کار چگونه عشق خود را برگردانیم توضیح بدید خیلی ممنونم ازتون

  1. سوال جالبی پرسیدید چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم خیلی از افراد فکر می کنند راه کار اینکه چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم این است که به عشقمان نشان دهیم که چقدر او را دوست داریم و یا هر کاری برای او انجام می دهیم اما در واقع این اقدامات هیچ اهمیتی ندارد و باعث می شود شرایط برای برگرداندن عشقتان سخت تر شود برای اینکه بدانید چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم باید با تکینک های قانون جذب و ان ال پی آشنا شوید که تنها راه کار علمی برای برگرداندن یک رابطه است . برای آشنایی با تکنیک ها میتونید به بخش ارتباط با ما از منی بالایی سایت مراجعه کنید و سوالات خودتون را از مدیر روابط عمومی موسسه سربرگ تازه بپرسید

 2. خسته نباشید پاسخ این کامنت ها رو آقای دکتر حسین رجب پور می دند دیگه درسته؟ سوال من این بود که عشقمون رفته و ما میخواهیم عشقمون رو به رابطه برگردانیم باید از چی استفاده کنیم. خب من عشقمو اصلا نمی بینم اون کاملا قطع ارتباط کرده بلاکم کرده آخه چطور شما می گید امکانش هست. ما اصلا هم دیگه رو نمی بینیم.

  1. سلام عرض شد بله من حسین رجب پور هستم و پاسخ نظرات را خود بنده می دهم. ۹۹ درصد افراد وقتی رابطه تمام میشود با طرف مقابل خود هیچ ارتباطی ندارند و این طبیعت رابطه دوستی است فقط درصد کمی هستند که طرف مقابلشان اقوام همکار یا همکلاسی آنها هست ولی این نبود ارتباط هیچ مشکلی بوجود نخواهد آورد چون در دوره ها روش جذب غیر مستقیم غیر کلامی آموزش داده میشود با تکیه بر ان ال پی، جذب، نظریه شش درجه، نظریه اثر پروانی. این موارد این امکان را به شما میدهد که بصورت غیر مستقیم شخص را تحت تاثیر قرار بدهید و جذب کنید. بازگشت به رابطه با هیپنوتیزم فکر کردن به شخص یا با کائنات به هیچ عنوان امکان پذیر نیست هر کسی ادعا کند با قدرت جذب از راه دور عشق شما را برمی گرداند حرف او را باور نکنید. اگر هیچ ارتباطی با شخص ندارید نه او را می بینید و نه هیچ شماره ای از او ندارید هیچ راهی هم برای بازگشت نیست اما اگر ارتباط محدودی باشد و یا حتی فقط در شبکه های اجتماعی عشقتان در دسترس باشد یا حتی یک شماره از او داشته باشید بازگشت امکان پذیر خواهد بود.

 3. خانم گلرویی راستش من با یه آقایی در ارتباطم که خیلی خوشکل و خوش اندام و خوش تیپه و با اینکه من ازش کوچکترم سنش بچه تر از من میزنه برای خودش اصلا مهم نیست و همیشه میگه تو خوشکلترین دختر توی زندگیمی اما وقتی میریم جایی من از نگاه ها کاملا متوجه میشم و خیلی خیلی اذیت میشم دلم میخواد تمومش کنم اون لحظه و برم با کسی که من ازش سرتر باشم چون خیلی اذیتم اینجوری اما دوستش دارم اونم دوستم داره تروخدا یه راهکار جلوم بزارید من از این رابطه به این علت هایی که گفتم لذتی نمیبرم و همیشه ناراحتم

  1. در پاسخ به حمیرا
   سلام عرض شد رجب پور هستم مدیر و موسس سربرگ تازه. ببینید دوست عزیز مشکل اصلی شما عدم وجود اعتماد به نفس هست و این باعث میشه شما خودتان را لایق این ارتباط نبینید در صورتی که شما معیار های عشقتان را دارید و این به تنهایی کافی است که شما از ایشان کمتر نیستید. شما باید با استفاده از تکنیک های افزایش اعتماد به نفس مشکل خودتون را حل کنید. و اما راجب این احساسی که دارید! شما اذیت میشید و میخواهید تمام کنید. این یک ضعف در شخصیت شما است. شما در روبرو شدن با مشکلات و نظرات دیگران ترس دارید، شما از این که شکست بخورید و عشقتان شما را به دلیل اینکه بهتر از بقیه نیستید ترک کنید برای همین سعی می کنید قبل از اینکه کسی به شما آسیب بزند از رابطه خارج شوید قطعا در روابط دیگر و یا در موارد دیگر هم این مشکل را دارید که شدیدا باعث عقب ماندگی اجتماعی و روابط ناموفق خواهد شد چون شما در ادامه از القای منفی استفاده خواهید کرد(تو منو دوست نداری- فکر می کنی برات کمم- دنبال یکی بهتر از منی- دوست نداری دوستات منو ببین و….) توصیه اکید می کنم حتما با این موارد روبرو بشید و از راه روش درست این ضعف را سریعا ازبین ببرید. اگر سوال بیشتری داشتبد می تونید به تیم پشتیبانی پیام بدید بصورت رایگان راهنمایتون خواهند کرد. ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰ ارتباط از تلگرام و واتس آپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید