چگونه دیگران را عاشق خود کنیم

چگونه دیگران را عاشق خود کنیم

چگونه دیگران را عاشق خود کنیم


چگونه دیگران را عاشق خود کنیم

چگونه دیگران را عاشق خود کنیم ؟ منشاء این سوال ازکجا است؟ چرا نیاز داریم کسی را عاشق خودمان کنیم؟ تکنیکی که به ما بگوید چگونه دیگران را عاشق خود کنیم را از کجا می توان پیدا کرد؟ سریع ترین راهی که به ما کمک کند دیگران را عاشق خودمان کنیم چیست؟ در این مقاله پاسخ این سوالات را خواهید یافت.

چگونه می توانم دیگران را عاشق خودم کنم

فرض کنید می خواهید یک وسیله برقی را که خراب شده تعمیر کنید یا مثلا کاری کنید بهتر کار کند! برای اینکه این کار عملی شود و شما بتوانید همه این کار ها را انجام بدهید اولین چیزی که نیاز دارید چه چیزی است؟ شما ابتدا باید بفهمید که این وسیله چگونه کار می کند، هر قطعه چه کاری انجام می دهد و اینکه چه ترتیبی برای اجرای قطعات وجود دارد تا این وسیله کار اصلیش را انجام دهد.

بعد از اینکه نحوه کار این وسیله را متوجه شدید فکر می کنید چه چیزی لازم است؟ شما باید اطلاعات خود را راجب تعمیر این وسیله با مطالعه افزایش بدهید سپس باید ابزار لازم را برای شروع کار خود داشته باشید، اگر بدون انجام این مراحل فقط آچار را بردارید شروع کنید به باز کردن قطعات تنها اتفاقی که می افتد این است که دیگر حتی نمی توانید آن را به حالت قبل برگردانید.

ترمیم ارتباطی یا ایجاد احساس در یک رابطه عاشقانه هم از این اصول پیروی می کند، اگر تصمیم دارید دیگران را عاشق خود کنید باید مهارت های لازم برای جذب افراد را بدست بیاورید، باید یاد بگیرید که چگونه با عشق خود صحبت کنید، لازمه موفقیت در عاشق کردن دیگران با کمک مقاله چگونه دیگران را عاشق خود کنیم آشنایی و فراگیری روانشناسی عشق است که در این مقاله تصمیم داریم راه کار هایی ( بر اساس روانشناسی عشق ) را به شما آموزش دهیم.

چگونه دیگران را عاشق خود کنیم

چگونه دیگران را عاشق خود کنیم

یاد بگیرید هر شخص خاص را چگونه میتوان عاشق خود کرد

همه انسان ها به یک شکل و به یک دلیل عاشق دیگران نمی شوند هر شخصی با توجه به تیپ شخصیتی، نیازها، علایق و … دلایل و معیار خاص خود را دارد تا عاشق دیگران شود به عبارت دیگر چیزی که باعث می شود یک شخص عاشق شود منحصر به فرد است و لزما آن چیز باعث نمی شود شما عاشق کسی شوید، پس باید بدانیم چه چیزی می تواند دلیل عاشق شدن یک شخص خاص باشد.

شاید فکر کنید اینکه بدانیم هرکسی باتوجه به چه نکته ای عاشق می شود دشوار است! بله حق با شما است اما این مشکل قابل حل است زمانی که شما مجهز به یک ابزار قدرت مند باشید (ذهن تحلیل گر). زمانی که یاد بگیرید چگونه یک فرد را تحلیل کنید می توانید تمام خواسته ها و ضعف های او را شناسایی کنید و سپس با برنامه ریزی درست هر اقدام شما باعث عاشق شدن دیگران به شما می شود.

چگونه دیگران را عاشق خود کنیم ( بر اساس روانشناسی عشق)

روانشناسی عشق به ما می گوید که چگونه دیگران را عاشق خود کنیم ( بر اساس روانشناسی عشق ) برای عاشق کردن دیگران به خودمان باید اطلاعات کافی راجب مراحل روانشناسی عشق و تکنیک های عاشق کردن دیگر افراد را بدست آورد. زمانی که سوال چگونه دیگران را عاشق خود کنیم مخاطب بسیاری در سایت سربرگ تازه پیدا کرد تصمیم گرفتیم الگوریتم های عاشق کردن دیگران را آموزش دهیم.

چگونه با روانشناسی عشق دیگران را عاشق خود کنیم

روانشناسی عشق عوامل ایجاد عشق در یک شخص و جذب هر فردی را به دو دسته تقصیم کرده است، دسته اول عوامل عمومی (عواملی که در همه انسان ها مشترک هستند) و در مقابل هر شخصی می توان از آنها استفاده کرد. عوامل فردی (مواردی که در هر شخص متفاوت است) عوامل فردی بر اساس تیپ شخصیتی و برنامه ریزی ناخودآگاه ایجاد می شود در ادامه مقاله چگونه دیگران را عاشق خود کنیم تصمیم داریم تحلیلی کامل بر این دو دسته داشته باشیم.

دلایل عاشق شدن

همه ما دارای یک ناخودآگاه جمعی هستیم که فرهنگ و جامعه ما بر اساس آن شکل گرفته است، بخش عمده از ناخودآگاه جمعی عشق بر روی موارد ظاهری تمرکز دارد. اما این موارد در فرهنگ ها و در کشور های مختلف متفاوت است، مثلا در برخی قبایل آفریقایی داشتن گردن دراز نشانه زیبایی است و در کشور ما معیار های زیبایی متفاوت است. برای اینکه بدانیم چگونه دیگران را عاشق خود کنیم باید معیار های جمعی، ارزش و محبوب بودن را بدست بیاوریم چندی از این معیار ها را با هم برسی می کنیم.

چگونه دیگران را عاشق خود کنیم

چگونه دیگران را عاشق خود کنیم

معیار های ناخودآگاه جمعی

این معیار ها قابل دسترس هستند و داشتن این موارد فاکتور اولیه برای جذب دیگر افراد به خود است و تقریبا در تمام انسان ها مشترک است به نوعی ایجاد و استفاده این معیار ها یک شروع بسیار مناسب برای استفاده از راه های عاشق کردن دیگران به خودمان است.

اعتماد به نفس

اگر بگویم اعتماد به نفس مهم ترین عامل جذابیت یک شخص می تواند باشد اغراق نکرده ایم، با اعتماد به نفس بودن به تنهایی یک عامل جذابیت بسیار مهم و قدرت مند است، می خواهید بدانید چگونه دیگران را عاشق خود کنیم ؟ با افزایش اعتماد به نفس خود شروع کنید!

وضعیت ظاهری

زیبایی ظاهری چه در چهره چه در اندام بسیار اهمیت دارد ( اهمیت این مورد قبل از شروع یک رابطه بیشتر است ). برای اینکه فردی جذاب باشیم باید از نظر ظاهری همیشه آراسته باشیم تا توجه دیگران را به خود جلب کنید. همیشه با ورزش و تغذیه مناسب اندام مناسبی را داشته باشید تا از معیار های اکثر مردم پایین تر نباشید.

وضعیت پوشش

پوشش شما شخصیت شما را نمیسازد و نباید کسی را از پوشش قضاوت کرد اما پوشش شما نشان دهنده جایگاه اجتماعی، فرهنگی و طبقاتی شما است، پوشش در برخورد های اول بسیار تاثیر گذار است پس همیشه پوشش مناسب داشته باشید، نه به این معنی که لباس مارک بپوشید، خیر یعنی لباس مناسب مکانی که در آن حضور دارید را بر تن کنید و از عرف جامعه دور نباشید.

جایگاه اجتماعی

یکی از پاسخ های چگونه دیگران را عاشق خود کنیم داشتن یک جایگاه اجتماعی مناسب است. جایگاهی که شما در اجتماع دارید بسیار با اهمیت است جایگاه شما مشخص می کند که عشقتان و دوستانتان چه کسانی باشند هر چه جایگاه اجتماعی بهتری داشته باشید روابط گسترده تری خواهید داشت و در نتیجه انتخاب های گسترده تری هم پیش روی شما خواهد بود.جایگاه اجتماعی یکی از فاکتور های جذابیت ناخودآگاه است هر چه شما جایگاه بهتری داشته باشید شخص علاقه بیشتری برای بدست آوردن شما خواهد داشت.

جایگاه در روابط دوستانه

اینکه دوستان و اطرافیان با شما چگونه رفتار می کنند و چقدر حرف های شما مهم است و میزان توجه جمع دوستان و اطرافیان به شما چقدر است اهمیت زیادی دارد، چون رفتار، دیدگاه و میزان توجه دوستانتان باعث شکل گیری ذهنیت دیگران نسبت به شما می شود. فکر کنید اگر در جمع دوستان خود جدی گرفته نشوید عشقتان چه احساسی به شما پیدا می کند؟ چه ذهنیتی از شما خواهد داشت؟

شخصیت بیرونی

شخصیت بیرونی شما نشان دهنده واقعیت شما است یعنی رفتار و گفتار شما در شناخت شخصیت واقعی شما بسیار اهمیت دارد، در جامعه شاهد هستیم که افراد به دلیل نداشتن مهارت های ارتباطی قوی وجه اشتباهی از شخصیت درونی خود ارائه می دهند در نتیجه دیگران شخصیت اشتباهی را از او خواهند دید، یا باید خودمان شخصیتمان را در افکار دیگران بسازیم یا آنها این کار را برای ما خواهند کرد.

تحصیلات

تحصیلات علاوه بر موفقیت ها روی جایگاه اجتماعی و نظر دیگران هم بسیار تاثیر گذار است اما اگر از تحصیلات دانشگاهی برخوردار نیستید نگران نباشید میتوانید این خلاء را با یک ویژگی یا یک امتیاز پر کنید. مثلا بلد بودن یک هنر، داشتن یک ویژگی خاص، ورزش و …

شغل

شغلی که در آن مشغول به کار هستید می تواند سازنده اعتبار شما باشد و نشان دهنده هدف دار بودن و موفقیت زندگی شما است.

فاکتور جذابیت

یک  نکته جذاب در خود داشته باشید مثلا گفتار طنز گونه یا شخصیت قابل احترام، از خود چهره ای جذاب و مغرور نشان بدهید نه فردی در دسترس.

زبان بدن قوی برای عاشق کردن دیگران

زبان بدن سیگنال های قوی به ناخودآگاه دیگران ارسال می کند، این سیگنال ها تاثیر مستقیمی روی برداشت دیگران از شما خواهد داشت باید با مهارت های زبان بدن افراد موفق آشنا باشید.

مهارت ارتباطی

شخصی جذاب است که فاکتور های لازم را برای جذاب بودن را دارد، باید سعی کنید در ارتباط برقرار کردن با دیگر افراد مشکل نداشته باشد و از مهارت های ارتباطی مناسبی برخوردار باشد.

چگونه یک شخص را عاشق خود کنیم

عوامل فردی برای جذب و عاشق کردن هر شخصی می تواند بر اساس تیپ شخصیتی آن فرد و نیاز ها، معیار ها، خلاء ها و دغدغه ها متفاوت باشد برای پی بردن به ریشه علایق ناخودآگاه یک شخص صرفا مقاله چگونه دیگران را عاشق خود کنیم کافی نخواهد بود چون این کار نیاز مند تحلیل شخصیتی جداگانه برای هر فرد است در نتیجه این مقالات را دنبال کنید تا یک تحلیلگر کامل شوید.

چگونه دیگران را عاشق خود کنیم

چگونه دیگران را عاشق خود کنیم

معیارهای ناخودآگاه

ناخودآگاه 92 در صد فعالیت های ما را کنترل می کند، تمام تصمیماتی که ما می گیریم بر اساس احساسات است و منشاء تمام احساسات ضمیر ناخودآگاه انسان می باشد، در نتیجه ناخودآگاه هر فرد تعیین کننده انتخابات او خواهد بود، ناخودآگاه از دوران کودکی تا لحضه آخر عمر در حال برنامریزی شدن است، این برنامه ریزی سبب می شود ما معیارها و نیازهای خاصی داشته باشیم که بر اساس تیپ شخصیتی، کمبودها، باورها و علایق مان شکل می گیرد. برای اینکه دیگران را عاشق و شیفته خودتان بکنید باید معیارها را بشناسید و از آنها استفاده کنید. چند مثال برای درک بیشتر از این معیارها را عنوان می کنم.

اعتماد به نفس

هر چه شما اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید جذاب تر هستید، انسان ها هم جذب افراد با اعتماد به نفس می شوند پس یکی از معیار ها مهم اعتماد به نفس است. اعتماد به نفس سه شکل دارد، اعتماد به نفسی که شما دارید و اعتماد به نفسی که به شخص مقابل می دهید “اینکه با بودن کنار شما از ارزش شما در جامعه به چه میزان احساس مثبت دریافت می کند و به انتخاب خود افتخار می کند”. اعتماد به نفسی که شما برای او میسازید ” نحوه رفتار شما و ارزش دادن به شخص مقابل باعث می شود یک اعتماد به نفس برای او تعیین شود” اگر رفتار شما به گونه ای باشد که اعتماد به نفس شخص مقابل خدشه دار شود قطعا فرد در مقابل شما گار خواهد گرفت.

تیپ شخصیتی

تیپ شخصیتی بسیار با اهمیت است تفاوت ها نباید بیش از حد باشد، برای داشتن یک رابطه موفق و جذب یک عشق باید تیپ شخصیتی دو فرد باهم سازگار باشد تا مکمل یکدیگر باشند نه اینکه یکدیگر را برانند.

برخورد

مواجعه با عواملی مانند مشکلات، شرایط خاص و تنش ها یک ذهنیت راجب نحوه رفتار شما ایجاد می کند. هر شخصی انتظارات خاصی از برخورد شریک عاطفی خود دارد باید این برخورد مناسب باشد، برخورد نامناسب باعث ایجاد فاصله و عدم جذابیت می شود.

دریافت احساس

احساسی که شما به دیگران می دهید بسیار خاص و تاثیر گذار است، میزان علاقه شما به شخص و میزان اهمیت او حتی میزان ارزش فرد از دیدگاه شما باعث ارسال سیگنال های رفتاری می شود اما در این کار نباید زیاده روی کرد.

حمایت

حمایت شدن از سمت کسی که با او در رابطه هستیم یا می خواهیم یک رابطه را با او شروع کنید باعث دوام رابطه می شود، احساس همایت یکی از مهم ترین خواسته های ناخودآگاه بشر است.

امنیت

امنیت در روابط جایگاه مهمی دارد، احساس امنیت می تواند به شکل های مختلف خود را در رابطه نشان دهد، مثلا احساس امنیت از هدف دار بودن رابطه، یا احساس امنیت از متعهد بودن طرف مقابل. باید اعتماد کامل شخص را به خود جلب کنید تا در ایجاد احساس و صمیمیت با او موفق شوید.

معیارهای خودآگاه و ناخودآگاه در واقع انتظاراتی هستند که شخص از رابطه عاطفی و شریک عاطفی خود دارد، هر شخصی که به این معیار ها نزدیک تر باشد نفوذ بیشتری رو احساس شخص خواهد داشت. هر چه شما بتوانید این انتظارات را برآورده کنید جایگاه مهم تری در ناخودآگاه طرف مقابل بدست خواهید آورد.

نفوذ به ناخودآگاه و برنامه ریزی عصبی کلامی

راه های عاشق کردن دیگران به معیارهای ناخودآگاه جمعی یا معیارهای فردی شخص ختم نمی شود، مورد دیگری نیز وجود دارد که از این دو مورد بسیار مهم تر و عمیق تر است، ( بر اساس روانشناسی عشق ) اصلی ترین دلیل عاشق شدن انسانها برطرف شدن نیازهای ناخودآگاه است. قدم نهایی از تکنیک های چگونه دیگران را عاشق خود کنیم استفاده از راه های نفوذ به ضمیر ناخودآگاه دیگران است، شما باید بتوانید بصورت کامل به عشق خود نفوذ کنید و او را کاملا جذب و شیفته خود کنید.

عاشق کردن شخص در یک رابطه اهمیت زیادی دارد اگر تصمیم به شروع یک رابطه دارید یا اکنون در رابطه هستید ادامه رابطه فقط بستگی به میزان علاقه دو طرف دارد بنابراین برای ایجاد تعهد، هدف دار بودن رابطه، دوام رابطه و آرامش بخش بودن رابطه عاطفی باید از این مهارت ها و اطلاعات استفاده کنید تا عشق خود و سرنوشت روشن برای رابطه تضمین شود.

ایجاد رابطه و یا ترمیم یک رابطه نیاز به یادگیری مهارت های ارتباطی و شناخت اشتباهات غریزی انسان است که برای بازگرداندن رابطه از دست رفته یک فاکتور بسیار مهم است، اگر قصد بازگرداندن عشق از دست رفته خود را دارید حتما راجب این اشتباهات مطالعه کنید.

من حسین رجب پور هستم یک محقق، نویسنده و پژوهشگر، هر چه که در این مقالات مطالعه می کند تجربه سالها تحقق و نگراش است، در سربرگ تازه ما تصمیم داریم به ارائه محتوای مفید، گام ارزش مندی در جهت آموزش مهارت های راتباطی و تقویت شخصیت افراد داشته باشیم. هر گونه کپی برداری از مقالات بدون ذکر منبع تحت پیگرد شدید قانونی قرار خواهد گرفت.

برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند

02191305059

09129305020

 

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

 

مطالعه مقالات بیشتر:

وقتی عشقت بلاکت می کنه یعنی چی

راه های نفوذ به ضمیر ناخودآگاه دیگران

نامه نوشتن به فرشته عشق

میانگین امتیاز / 5. تعداد رای ها

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانه خدماتمشاورهارتباط با ما