مقالات پیشنهادی

چگونه دوست پسر خود را وابسته کنیم

دختران با قبول رابطه جنسی به هدف وابسته کردن دوست پسر خود از چاله به چاه میفتن!

چگونه عشق خود را وابسته کنیم

چگونه دوست پسر خود را وابسته خودمان کنیم ؟ اگر فردی هستید که در زندگی به دنبال پیشرفت و بهتر شدن همه چیز است قطعا اهل مطالعه و دیدن ویدیو های انگیزشی و شنیدن سخن بزرگان هستید، می دانید جمله واحد و مشترک تمام افراد موفق دنیا چیست؟

رسیدن به اهداف و یک زندگی ایده آل بدون داشتن یک رابطه سالم و کامل ممکن نخواهد بود.

همین موضوع به خودی خود باعث می شود همه ما نیاز به روشی برای اینکه چگونه دوست پسر خود را وابسته کنیم داشته باشیم. رابطه عاطفی یکی از مهم ترین بخش های زندگی است، پس اگر شما هم میخواهید بدانید چگونه دوست پسر خود را وابسته کنیم کاملا طبیعی است  و نباید بخاطر این نیاز احساس ضعف کنید.

تیم روانشناسی سربرگ تازه با هدف بهبود کیفیت روابط سالها در تلاش است تا سطح هوش عاطفی کاربران خود را افزایش دهد. “به نظر چند نفر از کاربران سربرگ تازه که دقیقا دنبال راه چگونه دوست پسر خود را وابسته کنیم یا چگونه دوست دختر خود را به خودمان وابسته کنیم بودند گوش کنید”

چگونه شخصی را عاشق خود کنیم

برای اینکه دوست پسر خود را وابسته خود کنیم باید با ماهیت عشق و وابستگی آشنا باشیم!

چگونه یک شخص وابسته شخص دیگری می شود؟

آیا وابستگی همان عشق است؟

تعاریف و معانی زیادی به عاشق کردن و وابسته سازی نسبت داده شده است، برخی از روانشناسان وابسته کردن یک شخص و عاشق کردن یک شخص خاص را نزدیک به یکدیگر معنی کرده اند و برخی دیگر برای عاشق کردن و وابسته کردن معشوق فاصله زیادی قائل شده اند.

اما با روش های برنامه ریزی عصبی کلامی ناخودآگاه خواهیم فهمید چگونه پسری را دیوانه خود کنیم.

معنی عشق و عاشقی چیست؟

چگونه دوست پسر خود را وابسته کنیم
عشق واقعی را از رفتار طرف مقابل بشناسید

عشق، دوست داشتن و وابستگی سه مفهوم جدا اما نزدیک به هم هستند اما فرق عشق و دوست داشتن کم نیست زیرا عشق به معنی تهد بی چون چرا و بدون حدو حدود است.

دوست داشتن به این معنی است یک شخصی را به وابسته ویژگی های خاص و نیاز هایی که او از ما رفع می کند بخواهیم ولی خط قرمز ها و قوانین خاصی در رابطه قائل شویم.

وابستگی را می توان از زوایای خاصی بررسی کرد گاهی وابستگی بخاطر علاقه و رفع نیاز ها است و گاهی یک ضعف که بخاطر کمبود های فردی شکل می گیرد.

 • وابسته کردن پسران و مردان درست یا غلط؟
 • آیا تلاش برای رسیدن به راه حلی که به ما بگوید چگونه دوست پسر خود را وابسته کنیم یک کار درست است یا یک کار اشتباه؟
 • آیا می توان فهمید چگونه دوست پسر خود را وابسته کنیم و بعد از این کار چه اتفاقی می افتد؟
 • آیا می توان شخصی را وابسته خودمان کنیم؟
 • هدفتان چیست ایجاد یک وابستگی کور کورانه در شخص یا ساختن یک رابطه ایمن؟

بهتر است وابستگی که در نظر دارید در طرف مقابل ایجاد شود یک وابستگی سالم باشد یعنی کاری کنید شخص بخاطر ویژگی های مثبت، رفع نیاز های ناخودآگاه و وجود خودتان عاشق شما باشد شما را دوست بدارد و وابستگی قلبی و حسی به شما پیدا کند.

راز نگه داشتن دوست پسر

چگونه دوست پسر خود را وابسته کنیم
راز نگه داشتن دوست پسر چیست؟

راز نگه داشتن دوست پسر و ازدواج با دوست پسر بسیار ساده است! توقعات غیر منطقی را از ذهنتان حذف کنید، اگر در این فکر هستید که با خواندن مقاله چگونه دوست پسر خود را وابسته کنیم به اهداف غیر منطقی و غیر اخلاقی مانند اهداف زیر برسید رابطه خود را با دست خودتان نابود خواهد کرد.

 • بدون اجازه من هیچ کاری نکنه
 • هر چی من میگم گوش کنه
 • هر چی میخوام برام فراهم بکنه
 • هر لحظه بهم محبت بکنه
 • منو به همه ترجیح بده
 • الویت اول کل زندگیش توی همه چیز من باشم
 • به دوستان و خانواده توجه نکنه

این اهداف غیر واقعی و غیر قابل دست یابی هستند و اگر بخواهید در رابطه به چنین سطحی برسید قطعا تنش و مشکلات را وارد رابطه خود خواهید کرد. (رابطه ای که در آن یکی از طرفین دچار چنین وابستگی های باشد آن رابطه سالم نیست و نیاز به درمان دارد).

از آنجایی که شما در رسیدن به این نوع اهداف به مشکل خواهید خورد، بهتر است در راه چگونه دوست پسر خود را وابسته کنیم یک بازنگری روی هدفتان داشته باشید و با اصلاح تصورات و خواسته های خود آماده رسیدن به خواسته های خود باشید.

برای وابسته کردن دوست پسرتان او را بشناسید

ما چگونه دوست پسر خود را وابسته کنیم وقتی هنوز بصورت کامل او را نمیشناسیم؟ معیارها و نیازهای او را تشخیص نداده ایم، ضعف ها و کمبود هایش را شناسایی نکرده ایم. وابسته کردن یک نفر نیاز به شناخت کامل از او دارد.

یکی از راه های وابسته کردن عشقمان شناخت تیپ شخصیتی او است. چند تست تیپ شخصیتی وجود دارد که تا درصد بالایی در شناخت طرف مقابل تاثیر می گذارد. شما می توانید در سایت سربرگ تازه تمام این تست ها را بصورت آنلاین انجام بدهید.

چگونه دلبری کنیم

چگونه دوست پسر خود را وابسته کنیم
زنان دلربا مردان را در مشت دارند

چگونه برای مردان دلبری کنید که خوششان بی آید؟ دلبری کردن یک اصطلاح عامیانه است که به عنوان یکی از توسیه های اطرافیان برای بهتر کردن یک رابطه عاشقانه مطرح می شود. برای خیلی ها سوال پیش می آید که چگونه برای پسر دلبری کنیم چون هیچ کجا چنین آموزش هایی را ندیده ایم.

دلبری کردن به معنی عشوه های زنانه تلقی شده، این عشوه ها باعث تحریک بخش های مختلفی از ذهن شخص می شود. اما آیا همه روابط در سطح و مرحله ای هستند که چنین رفتاری در آنها پیاده سازی شود؟

آگاه بودن از رفتاری که جامعه آن را دلبری از پسر می داند بد نیست، چون با شناخت تیپ شخصیتی می توان صمیمیت را به رابطه اضافه کرد اما این کار را در زمان درست و با رفتاری درست باید انجام داد” وقتی که از آینده ارتباط اطمینان کامل دارید”.

چگونه قلب یک پسر را تسخیر کنیم.

برای تسخیر قبل پسر مورد علاقه خود باید تبدیل به زوج کامل او شوید، دریچه ورود به قلب یک انسان در مغز او قرار دارد.

 اگر هدف شما از مطالعه این مقاله ترمیم یک رابطه خراب یا برگرداندن عشقتان است حتما سری به مطلب چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم بزنید.

چگونه عشق را در طرف مقابل بیدار کنید

دو عنصر وجود دارد که به شما کمک می کند سریع تر شخصی را عاشق خود کنید ” نیازهای ناخودآگاه = معیارهای ناخودآگاه اما پیش تر در مقاله چگونه دیگران را عاشق خود کنیم به بررسی معیارها و نیازهای ناخودآگاه افراد پرداخته ایم و این موضوع را بصورت کامل توضیح داده ایم.

مطالعه بیشتر در این زمینه را به خودتان واگذار می کنیم ” به این دو عنصر اهمیت زیادی بدهید”

عشقتان را بهتر از هر کسی درک کنید

چگونه دوست پسر خود را وابسته کنیم

اینکه عشقتان لمس کند بیشتر از هر کسی توسط شما درک می شود، برتری خاصی به شما خواهد داد و دیگر از کسی نخواهید پرسید که چگونه دوست پسر خود را وابسته کنیم چون همین کار مسیر شما را برای وابسته کردن طرف مقابل هموار می کند.

موارد زیادی وجود دارد که شما با رعایت و توجه به آنها می توانید احساس درک شدن را به طرف مقابل القا کنید. درک کردن یکی از مهم ترین راه های نفوذ به ضمیر ناخودآگاه دیگران است.

خط قرمز های عشقتان را بشناسید

معمولا اکثر انسان ها در زندگی معتقد به یکسری قوانین و اصول هستند و برای روابط خود خط قرمز هایی را در نظر می گیرند.

شما با عبور نکردن و احترام گذاشتن به آنها می توانید نشان دهید که خودتان نیز در زندگی قائل به رعایت این خط قرمز ها هستید، چنین رفتاری باعث می شود عشقتان شما را در این زمینه ایده آل تصور کند و یک امتیاز ویژه نسبت به آن قائل باشد.

او را تحت فشار قرار ندهید

زمانی که شرایط انجام کار یا توجه به موضوعی را ندارد، شریک احساسی خود را برای انجام کار تحت فشار قرار ندهید. “وظایفی که زوج ها در قبال هم دارند باید انجام شود و قصور در این موارد اندازه دارد “

بگذارید خلوت خود را داشته باشد

تمام مردان نیاز به لحظاتی دارند که کاملا متعلق به خودشان باشد، برخی از پسران این لحظات را در خلوت سپری می کنند، برخی با دوستان خود و بعضی دیگر کار های مورد علاقه خودشان را انجام می دهند. احترام گذاشتن به این زمان شخصی، جایگاه بهتر و نگاه مثبتی را نسبت به شما به وجود خواهد آورد.

گاهی مسئولیت ها را از روی دوش او بردارید

همه ما در طول رابطه در شرایطی قرار می گیریم که انجام برخی کار ها در لحظاتی برای ما سخت باشد اگر گاها در چنین شرایطی شما بتوانید، کمی از مسئولیت ها و وظایف طرف مقابل کم کنید قطعا نزدیکی بیشتری در رابطه خوداحساس خواهید کرد.

به عشقتان کمک کنید

همراهی کردن عشقتان در زندگی روزمره باعث می شود احساس امنیت و نزدیکی بیشتری در رابطه شکل بگیرد. در برخی کار ها همکاری کنید، او را تشویق کنید پای صحبت هایش بنشینید و به درد دل هایش گوش کنید.

؛؛شما می تونید از طریق تلگرام و واتس آپ بصورت رایگان با تیم روانشناسی سربرگ تازه در ارتباط باشید و سوالات خودتان را بپرسید، ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات شما همراهان عزیز سربرگ تازه هستم؛؛

۰۲۱۹۱۳۰۵۰۵۹

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید