عاشق کردن و ازدواج

چگونه دختر مورد علاقه خود را جذب کنیم

چگونه دختر مورد علاقه خود را جذب کنیم؟!

چگونه دختر مورد علاقه خود را جذب کنیم بزرگترین دغدغه شما است؟ پس جای درستی آمدید! شرح عشق و علاقه اصول مورد نظر خود را دارد. شما باید ابتدا این اصول را یاد بگیرید تا بتوانید به یک دختر نزدیک شوید. برای جذب دختر هیچگاه به شکل خود سرانه عمل نکنید. زیرا باعث می شود تا نتوانید بازدهی مطلوبی از اقدام خود دریافت کنید.

دخترا بسیار پیچیده تر از مردان هستند.و جذب مردان خیلی راحت تر از دختران است. این پیچیدگی کار را دشوار کرده است. برای جذب دختر مورد علاقه خود بهترین کار صداقت است. هیچ زنی از دروغ گویی خوشش نمیاید. زن ها علاقه زیادی به دیده شدن دارند پس همیشه سعی کنید اورا درک کنید.

راه کار های ساده برای جذب دختر مورد علاقه خود

چگونه دختر مورد علاقه خود را جذب کنیم

توجه به نشانه: اگر دختری علاقه داشته باشد تا شما نزدیک او شوید همیشه سعی دارد تا از شما فرار کند. نگاه خود را می دزد و کاملا طبیعی رفتار خواهد کرد. دستپاچگی در مقابل شما یکی از نشانه های تمایل او به شما می باشد.

ظاهر:

خانم ها تا حدودی به ظاهر اهمیت می دهند. ظاهری مردانه و ساده یکی از استایل های محبوب در بین خانم ها است. سعی کنید مردانگی خود را حفظ کنید. زن ها همیشه به دنبال مردانگی درون یک پسر می گردند. اگر این مردونگی را نیافته رابطه را قطع خواهند کرد. سعی کنید از لباس هایی استفاده کنید که هارمونی هماهنگی را ایجاد کند. از پوشیدن لباس های جلف خود داری کنید. زیرا هیچ دختری از پسری که لباس های جلف و نا متعارف بپوشد خوشش نمیاید.

عزت نفس:

درست است که شما به او علاقه دارید اما هیچ دختری نمی تواند پسری را که عزت نفس خود را زیر پا گذاشته دوست بدارد. کمی غرور را در خود حفظ کنید. از ابراز علاقه بیش از اندازه دست برداشته و بیشتر این علاقه را عملی کنید.

سوپرایز کردن: دختر بچه درونی یک دختر عاشق ماجراجویی است.  از کارهایی که را به وجد می آورد خوشش خواهد آمد. سعی کنید او را با چیز های کوچک سوپرایز کنید. دختر ها بسیار رمانتیک هستند. از رفتار هایی که بیانگر عشق شماست دیوانه وار لذت می برند.

تعریف کردن: کمی خودشیفتگی درون خانم ها وجود دارد. آنها دوست دارد که تنها زن زندگی شما باشند. دوست دارن که شما از زیبایی و اخلاق آنها تعریف کنید. این تعاریف احساس امنیت را به آنها خواهد داد. سعی کنید از لباسی که می پوشد و آرایشی که می کند تعریف کرده تا او باور کند مورد پسند شماست.

مقایسه نکردن: هیچ وقت یک دختر را با دیگران مقایسه نکنید. دختران کمی حسادت درونشان دارد و این مقایسه باعث حساسیت بیش از اندازه آنها خواهد شد. این جمله تو با بقیه دختر ها فرق داری اصلا تاثیر گذار نیست. این جمله بیانگر خیلی مفاهیم از جانب شما است که ممکن است برداشت اشتباهی را برای دختر ایجاد کند. او را همانطور که هست بپذیرد و سعی کنید از این جمله «تو در هر شرایطی عالی هستی» استفاده کنید. دختران همیشه نگران کافی نبودن هستند. به آنها ثابت کنید که برایتان در هر شرایطی ارزش دارد.

چگونه دختری را عاشق خودمان کنیم

چگونه دختر مورد علاقه خود را جذب کنیم

چگونه دختر مورد علاقه خود را جذب کنیم وقتی برای این هدف راهکار های زیادی است که آنطوری که فکر می کنید دشوار نبوده و به راحتی می توانید مخ دختر مورد علاقه خود را بزنید. در پاراگراف های قبلی به چند نکته مهم در رابطه اشاره کردیم اما ممکن است شما در مرحله اول مشکل داشته باشید و ندانید که چگونه دختری را عاشق خود کنید.

برای عاشق کردن یک دختر ابتدا باید مانند یک شاهزاده باشید. درست است دختران نیازمند به مراقبت کردن هستند آنها به دنبال کسی می گردند تا بتواند او را از نظر احساسی تامین کند و مانند یک کوه به او تکیه کند. شاید فکر کنید که جلب اعتماد آنها کار دشوار خواهد بود. اما این چنین نیست.

قدم اول در عاشق کردن این است که ابتدا شما باید عاشق او باشید. زن ها به طور ذاتی می توانن فرق بین ابراز علاقه دروغی و واقعی را درک کند. پس در ابراز علاقه خود نهایت صداقت را به خرج دهید. سعی کنید ابراز علاقه خود را کاملا رمانتیک و بدون هیچ عجله ای انجام دهید. زن ها از عجله کردن متنفرن. اگر یک رابطه سریع پیش رود آنها احساس نا امنی کرده و ممکن است تمام درهای موجود برای ارتباط را قفل کنند. سعی کنید هیچگاه عجول نباشید و کاملا مثل یک جلتمن یک رابطه را جلو ببرید.

شوخ طبع باشید:

برای جذب دختر مورد علاقه خود هیچگاه شوخ طبعی را فراموش نکنید. سعی کنید او را بخندانید تا بتواند کنار شما احساس شادی و شور و اشتیاق کند. شوخ طبعی شما باعث می شود تا او بتواند احساس صمیمیت کرده و تمایل زیادی برای وقت گذرانی با شما داشته باشد.

آموزش دادن:

از او بخواهید تا چیزی را به شما آموزش دهد. این مسئله باعث می شود تا شما وقت بیشتری برای خودنمایی داشته باشید. مثلا اگر همکلاسی شماست، به عنوان آموزش یک بحث به سراغش رفته و خیلی مودبانه از او بخواهید که در فهمیدن آن به شما کمک کند.

اعتماد به نفس : اعتماد به نفس به شما جرات کار های زیادی را خواهد داد. برای جذب دختر مورد علاقه خود باید اعتماد به نفس زیادی داشته باشید و از چیزی هراس نداشته و مستقیم به او ابراز علاقه کنید. دختر ها به شکلی ذاتی از مرد های شجاع خوششان می آید هیچگاه خجالتی نبوده و سعی کنید به او بفهمانید که می توانید هرکاری برای بدست آوردنش انجام دهید.

چگونه به دختر مورد علاقه خود نزدیک شویم ؟!

چگونه دختر مورد علاقه خود را جذب کنیم

به طور کلی در این مقاله ما قصد داریم تا به شما بفهمانیم، برقراری ارتباط عاطفی با پاراتنرتان کار دشواری نیست اما دارای اصول خاصی است که اگر آن را رعایت کنید نتیجه خوبی می گیرید.

برای نزدیک شدن به دختر مورد علاقه خود ابتدا باید او را بشناسید. سعی کنید او را زیر نظر گرفته تا بتوانید یک آشنایی مختصری از اخلاق های او داشته باشید. از دوستان نزدیک او به شکلی غیر مستقیم سوال کنید. در مقابل او بهترین خودتان باشید. در قدم دوم خود را به او معرفی کنید، ممکن است که مدت طولانی در یک فضا با یک دیگر آشنا شده باشید اما هیچ چیزی تاثیر گذارند تر از معرفی منحصر به فرد نخواهد بود.

بعد از معرفی سعی کنید بیشتر در مقابل او باشید تا شما را ببیند، این دیده شدن باعث می شود که ناخداگاهبه شما فکر کند و جذابیت های شما را کشف کرده و ذهن خود را نسبت به شما آماده سازد. بعد از مدتی که صحبت های کوچکی با او داشتید از او بخواهید که با شما بیرون بیاید، مواظب باشید که در این قرار او را به شام مجلل دعوت نکنید، زیرا این بیانگر عجله شما خواهد بود و ممکن است با جواب منفی مواجهه شوید. ابتدا او را به یک نوشیدنی خنک یا برای پیاده روی دعوت کنید.

در این ملاقات ابتدا از ظاهر او تعریف کنید. البته شوخ طبعی در این تعاریف تاثیر زیادی دارد، مثلا بگوید اصلا شما را نشناختم چقدر زیبا شده اید. سپس سعی در پرسیدن سوال های کمی شخصی کنید. این مراحل اولیه باعث می شود تا پله های اول یک رابطه چیده شود. سعی کنید کاملا صادقانه رفتار کنید و زیاد وسواس به خرج ندهید زیرا صداقت باعث کاهش استرس خواهد شد و این آرامش منجر به بهترین نتیجه می شود.

کلام آخر:

برخورد اجتماعی در جذب دختر مورد علاقه شما تاثیر بالایی خواهد داشت .برای نزدیک شدن به دختر مورد علاقه خود سعی کنید خودتان باشید و نقش بازی کردن بهترین عملکرد است. اگر نمی توانید رفتار های خود را مدیریت کنید حتما با یک متخصص این اتفاقات را درمیان بگذارید. روانشناسان می توانند با ارائه راه کار های جذاب شما را آماده بر قراری ارتباط به دختر مورد علاقه خود کنند.

،،برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند،،

۰۲۱۹۱۳۰۵۰۵۹

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

پکیج بازگشت به عشق و ازدواج
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید