بازگشت به رابطه

چگونه با دوست پسرم آشتی کنم

چگونه با دوست پسرم آشتی کنم

چگونه با دوست پسرم آشتی کنم چگونه با دوست پسر خود آشتی کنیم سوالی که شاید در روز صد ها بار از تیم سربرگ تازه پرسیده می شود. من حسین رجب پور سعدآبادی هستم نویسنده، محقق و پژوهشگر عرصه روانشناسی در این مقاله تصمیم دارم پاسخ مفید و جامع به سوال شما که چگونه با دوست پسرم آشتی کنم هست بدهم، در ادامه مراحلی را خدمت شما توضیح میدهم که سریع ترین و بهترین راه برای چگونه با دوست پسرم آشتی کنم است.

کلیپ آموزشی بازگشت عشق

شما میتونید با مشاهده این کلیپ آموزشی مراحل بازگشت عشق را یاد بگیرید و سپس در انتهای این مطلب روی لینک دانلود کتاب بازگشت عشق کلیک کنید و کتاب را هم دریافت کنید.

چگونه می توانم با دوست پسر خود آشتی کنم

قبل از هرچیزی باید بدانید فلسفه عشق برای پسران با دختران تفاوت هایی دارد در نتیجه احساسات و اعمال یک پسر نیز متفاوت تر است. مثلا یک دختر در روز های اول جدایی به شدت دچار احساسات منفی و افسردگی شدید است ولی به مرور زمان این شرایط برایش بهتر می شود. اما یک پسر دقیقا برعکس رفتار می کند، روز های اول آرامش دارد حتی احساس آزادی زیادی می کند پر از انرژی است ولی هر چه  زمان میگذرد احساس خلاء و افسردگی را بیشتر احساس می کند. آشتی کردن با یک پسر یک ماه بعد از جدایی راحت است اما با یک دختر خیر کار کمی سخت تر می شود. شاید با خود بگوید آیا یک پسر که ما رو ترک کرده برمی گرده جواب این سوال میتونه برای تلاشی که قراره بکنید سرنوشت ساز باشه!

چگونه با دوست پسرم آشتی کنم
چگونه با دوست پسرم آشتی کنم

برای برگرداندن دوست پسر خود عزت نفس داشته باشید

از نظر ناخودآگاه مردان دختری که دست نیافتنی تر باشد جذاب تر است و ارزش بیشتری نسبت به بقیه دختران دارد، پس پسران هم عطش بیشتری برای بدست آوردن یک دختر مغرور و دست نیافتنی دارند. برای این که در نظر دوست پسر خود با ارزش باشید زمانی که قهر کردید و می خواهید با دوست خود آشتی کنید به هیچ عنوان اصرار و التماس نکنید، مدام با او تماس نگیرید پیام ندید یا کسی را واسطه نکنید حتی در شبکات اجتماعی عکس های غمگین منتشر نکنید.

این کار ها باعث می شود شما جایگاه خود را به عنوان یک معشوق از دست بدهید زیرا وقتی چیزی راحت بدست آید و ما بدانیم هر وقت که اراده کنیم می توانیم آن را داشته باشیم ارزشش برای ما بسیار کم می شود. مانند فلز آهن که در همه کشور ها هست و در عمق کمی قرار دارد و به سادگی بدست می آید، اما طلا این طور نیست و به سختی باید آن را بدست آورد به همین دلی طلا با ارزش ترین فلز جهان است. پس در رابطه خود دست نیافتنی و با عزت نفس باشید هیچ وقت اشتباهاتی که دیگران برای آشتی با عشق خود می کنند مرتکب نشوید.

چیکار کنم دوستم باهام آشتی کنه

تعداد زیادی از  دوستانی که از من میپرسند چگونه با دوست پسرم آشتی کنم یک نکته بزرگ را نادیده می گیرند، دلیل قهر آنها با دوست خود! وقتی وقتی تیم سربرگ تازه یا بنده از دوستان می پرسم چرا دوستتان با شما قهر کرده می گویند دلیل خاصی نداشت یک دفه رفتارش تغییر کرد و رابطه قطع شد(یا بدون حرفی رابطه قطع شده است یا با یک بحث این اتفاق رخ داده) اما ریشه مشکل را بی دلیل و یکدفه می دانند.

قهر و جدایی بی دلیل

می توان گفت هیچ رابطه ای بی دلیل و یکدفه تمام نمی شود حتی رابطه هایی که هیچ مشکلی نداشته اند یا مدت زمان کوتاهی از شروع آنها نگذشته و تمام شده اند، همه چیز به ناخودآگاه انسان بستگی دارد تمام تصمیماتی که ما میگیریم بر اساس احساسات ما است، مثلا اینکه از دوست خود جدا می شویم چون او را دوست نداریم یا احساس منفی به او داریم تصمیم می گیریم فرصتی به دوست خود بدهیم چون هنوز به او علاقه مند هستیم یا تصمیم می گیریم با دوست خود ازدواج کنیم.

هر تصمیمی که ما در زندگی خود می گیریم چه در مسائل عاطفی چه در مسائل دیگر بر اساس احساسات ما هست، منشاء تمام احساسات انسان ضمیر ناخودآگاه او می باشد، اتفاقات و باور هایی که ایجاد می شود ناخودآگاه ما را برنامه ریزی می کند، مثلا؛ وقتی ما به طرف مقابل خودمان جهت می دهیم باعث می شویم رفتار طرف مقابل باتوجه به ارتعاش هایی که خودمان صادر می کنیم شکل بگیرد. مثلا وقتی میگوییم تو من را دوست نداری، تو برای من وقت نمی گذاری، تو دیگر به من اهمیت نمی دهی، تو با فرد دیگری هستی و … در مرور زمان شما باعث می شوید در ناخود اگاهِ طرف مقابل تصویری جدید شکل بگیرد ( من اورا دوست ندارم، من برای او وقت ندارم، من لیاقت شخص بهتری را دارم ). این ارتعاش ها تاثیر خود را در مدت زمان نشان خواهد داد و ارتعاشی که شما ارسال کردید تبدیل به حس واقعی ایشان می شود. گاهی خود ما عامل اصلی بروز فاصله یا خیانت هستیم بی آنکه متوجه این موضوع شده باشیم.

چگونه با دوست پسرم آشتی کنم
چگونه با دوست پسرم آشتی کنم

چگونگی مراحل آشتی با دوست پسر خود

اولین پیش نیاز برای اینکه بدانیم دقیقا چگونه با دوست پسرم آشتی کنم این است که دلیل اصلی قهر با دوست پسر خود را پیدا کنیم، بدون انجام دادن این کار راه حل چگونه با دوست پسرم آشتی کنم به بن بست خواهد رسید. برای پیدا کردن دلایل بروز مشکل در رابطه باید از یک متخصص تحلیل گر کمک بگیرید، البته خود شما هم می توانید با کمک این مقاله (چگونه با دوست پسرم آشتی کنم ) تبدیل به یک تحلیلگر بشید تا مراحل ابتدایی تحلیل را انجام دهید.

توجه به نیازهای ناخودآگاه عشقتان برای آشتی کردن

نیازهای ناخودآگاه یکی از دلایل اصلی وابستگی انسان ها است، یکسری نیازهای جمعی وجود دارد که میان تمام انسان ها مشترک است مانند احساس امنیت، دریافت احساس عشق، حمایت شدن، محبت کلامی و … این نیازها مهم هستند ولی دسته دوم اهمیت بسیار بیشتری دارند.

نیازهای ناخودآگاه فردی

هر شخصی با توجه به تیپ شخصیتی، خلاء ها و کمبود های خود نیاز های متفاوتی دارد که باید با کمک یک تحلیگر رفتاری این نیازها را تشخیص داد. مثلا فردی که در برقراری ارتباط دچار مشکل است و گستره دوستان کمی دارد یا توانایی سخنرانی در جمع را ندارد ضعف های دیگری مانند بیان احساسات و مدیریت جمع (بدست آوردن توجه، صحبت کردن) دارد، خب شخصی که این کمبود ها را دارد بیشتر از همه به چه چیزی نیاز دارد؟

نیاز ناخودآگاه فردی با این ضعف ها و خصوصیات مهارت ارتباطی و مدیریتی بالا است، پس به سمت کسی جذب می شود که این ضعف ها را نداشته باشد و بجای آن در این موارد مهارت بالایی را دارا باشد. زمانی که تحلیگیر تحلیل را انجام داد و تیپ شخصیتی مشخص شد و در نتیجه نیازها پدیدار شد شما برای آشتی با دوست پسر خود می توانید از این نیازها استفاده مفید کنید.

چگونه با دوست پسرم آشتی کنم
قانون جذب عشق

روانشناسی عشق برای آشتی دادن دو نفر

تحلیل و شناخت اصول روانشناسی عشق به ما این امکان را می دهد که تمام زاویه های شخصیت یک فرد را بفهمیم و براساس آن قدم های خود را برداریم، روانشناسی عشق به ما می گوید برای آشتی با عشق خود هیچ گاه اصرا نکنید چون ناخودآگاه انسان از هرچیزی که به او فشار وارد کند فراری است، هر چیزی که همیشه در اختیار ما باشد برای ما کم ارزش و کم اهمیت خواهد بود.

از سماجت بپرهیزید، کمی فاصله بگیرید سیاست های رفتاری را آموزش ببینید برای عشق خود نقطه جذابیت جدیدی بوجود بیاورید به ناخودآگاه عشقتان دلیل بدهید که چرا به شما نیاز دارد چرا باید با شما آشتی کند و مجدد به رابطه برگردد. ایده آل هایش را کشف کنید، ببینید به چه چیز های نیاز دارد آنها را مورد هدف قرار دهید. به ناخودآگاهش نفوذ کنید تا نیاز مند عشق شما باشد نه اینکه عشق خود را عرضه کنید خود را برای آشتی کردن در اختیار او بگذارید. عشقتان نباید فکر کند که اگر برگردد و با شما آشتی کند جایزه بزرگی بدست خواهد آورد بلکه باید فکر کند شما جایزه بزرگ او در زندگی هستید و اشتباه بزرگش دوری و قهر با شما بوده.

کتاب بازگشت به عشق

یک فرد موفق هوش هیجانی بالایی دارد، یک شخص رو به پیشرفت مهارت های ارتباطی قوی دارد. میداند کجا باید صبر کرد، کی باید حرف زد، قبل از حرف زدن و عمل کردن همه چیز را میسنجد. یک شخص موفق احساسات خود را کنترل می کند، توانایی یادگیری خوبی دارد، عقل و مهارت خود را بالاتر از خرافات و احساساتش قرار میدهد برای همین از هر مشکلی پیروز خارج میشود. راه برگرداندن یک شخص صرفا تکیه به معنویات نخواهد بود. برای موفقیت صد در صد در مراحل ترمیم عشق و یا جذب عشق شما نیاز به علم و تکنیک های روز دارید که با جهان امروزی هماهنگ باشد، در  دانلود کتاب بازگشت به عشق حسین رجب پور تکنیک های ان ال پی، تکنیک های روانکاوی، مهارت های ارتباطی، تکنیک های متقاعد سازی مرحله ای و تکنیک های نفوذ به ناخودآگاه به همراه قانون جذب بیان شده است که میتواند تاثیر بسیار زیاد و چشمگیری روی روابط شکست خورده بذارد.

شش مرحله برای اینکه با دوست خود آشتی کنیم

برای اینکه با دوست پسر خود آشتی کنید به شما شش مرحله آشتی کردن بر اساس ان ال پی عشق و قانون جذب عشق را توصیه می کنم. این شش مرحله طی ۴ سال تجربه کاری با آزمایش بر روی بیش از هزاران را بطه طراحی شده است که در حال حاظر موفقیت از طریق این روش چیزی نزدیک به صد در صد است. در کتاب بازگشت عشق این شش مرحله بصورت کامل آورده شده است شما را به مطالعه مقدمه کتاب بازگشت عشق دعوت می کنم بعد از مطالعه مقدمه آمادگی اجرای شش فصل این کتاب را بدست خواهید آورد.

برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند.

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید