عاشق کردن و ازدواج

چگونه آدم جذابی باشیم

راههایی برای اینکه همه به سمت تو جذب شوند

چگونه آدم جذابی باشیم

گونه آدم جذابی باشیم و چگونه دیگران را به سمت خود جذب کنیم؟ اگر این سوال را دارید باید ابتدا هدفتان را از جذب دیگران مشخص کنید. هرکاری را باید هدفمند انجام داد پس هدفتان را مشخص کنید.

در قدم دوم برای جذب دیگران لازم است قانون جذب را درباره ی جذب فرد مورد نظرتان فعال کنید. و در مرحله آخر در خودتان اعتماد بنفس کافی را ایجاد کنید.

تیم روانشناسی سربرگ تازه راهکارهای روانشناسی برا اینکه بدانید “چگونه آدم جذابی باشیم” را در ادامه مطلب برایتان آورده است. با ما همراه باشید.

چگونه آدم جذابی باشیم
چگونه آدم جذابی باشیم

هدفتان را از جذاب بودن مشخص کنید

بله اولین قدم برای آنکه بدانید چگونه آدم جذابی باشیم هدف شماست. آیا برای جذب عشق و ازدواج میخواهید جذاب باشید؟ یا فقط قصد دارید دیگران به شما توجه کنند؟

آیا میخواهید یک رابطه را دوباره گرم کنید؟ و به دنبال برگرداندن عشق خود هستید؟ یا آنکه بدنبال نیمه گمشده تان میگردید؟ برای آنکه بتوانید هدفتان را مشخص کنید با ما همراه باشید.

جذاب بودن برای عاشق کردن و ازدواج

به سوالهای زیر پاسخ دهید. اگر جوابتان به سوال های زیر مثبت بود پس شما به دنبال جذب عشق برای ازدواج هستید:

  • معمولا به ازدواج دیگران واکنش نشان میدهید
  • اگر کسی درباره ی ازدواج کردن شما صحبت کند حس خوبی به شما دست میدهد
  • به ازدواج با پسران/دختران هم سن و سال خودتان فکر میکنید
  • گاهی خودتان را به عنوان عروس/داماد تصور میکنید

اگر پاسختان به سوالهای بالا حداقل بالای ۷۰ درصد درست است میتوانید مطمئن باشید که شما به دنبال جذب دوست دختر یا جذب دوست پسر برای ازدواج هستید.

حال اگر هدفتان مشخص شده است، باید حتما به هدف کسی که میخواهید جذبش کنید هم دقت کنید. باید فردی را برای جذب کردن انتخاب کنید که هم هدف شما باشد.

به هدف فرد مورد علاقه تان فکر کنید

برای آنکه بفهمیم آیا پسری قصد ازدواج با ما را دارد راه های زیادی وجود دارد. یکی از مهمترین علائم وجود رابطه سالم میان شماست. رابطه سالم ویژگی هایی دارد. ویژگی های عشق صحیح از نظر روانشناسی:

  • احترام متقابل بین شما و فرد مورد علاقه تان
  • وجود محبت بدون باج گیری
  • عدم اصرار به رابطه جنسی در صورت تمایل نداشتن یکی از طرفین
  • رفاقت میان شما و حساب نبردن یکی از دیگری
  • مطرح نبودن مسائل مالی به صورتی که اگر یکی برای دیگری خرج نکند، طرف مقابل ناراحت شود

این نکته را فراموش نکنید اگر شما دختری هستید که به دنبال راه های جذب عشق حقیقی و ازدواج هستید، و پسر مورد نظرتان این هدف را در حال حاضر در زندگی خود ندارد، باید این موضوع را حتما با وی در میان بگذارید.

و برعکس اگر شما پسری هستید که بدنبال همسر مناسبی برای خود میگردید اما دختر مورد نظرتان این هدف را در زندگی اش دنبال نمیکند، بهتر است با او صحبت کنید. تا دچار شکست عشقی نشوید.

در قدم دوم پس از مشخص کردن هدفتان باید به فکر قانون جذب، یکی از شناخته شده ترین روش ها برای جذب مردان از راه دور بروید.

چگونه آدم جذابی باشیم
چگونه آدم جذابی باشیم

قانون جذب برای جذاب بودن

قانون جذب امروزه با اسم های مختلفی در میان انسانها به کار گرفته میشود. اسم هایی مثل کارما،کائنات، انرژی مثبت و … . بله همه اینها اسم ها و به گونه ای شاخه های مختلف قانون جذب هستند.

برای آنکه قانون جذب را برای جذب فرد مورد علاقه تان فعال کنید باید پیش از هرچیز همه آنچه را که در زندگی میخواهید به روی کاغذ بیاورید. معجزه نوشتن را فراموش نکنید.

در مرحله دوم قرار دادن مسیر زندگیتان در مسیر رسیدن به هدفتان یعنی جذاب بودن است. ابتدا درباره ی نوشتن آرزو ها با شما صحبت میکنیم.

نوشتن آرزو ها برای جذب آنها

همانطور که گفته شد هدفتان مهمترین موضوع در پاسخ به سوال چگونه آدم جذابی باشیم است. پس از مشخص کردن هدفتان آنرا با تمام جزئیات مورد علاقه تان روی کاغذ بیاورید.

نوشتن معجزه میکند. این را باور کنید. آیا تابحال فال گرفته اید؟ آیا به فال های عشق و یا دعای جذب دعای بازگشت عشق دقت کرده اید؟ همه آنها را مینویسند. زیرا نوشتن در قانون جذب معجزه میکند.

پس برای جذب دیگران به سمت خود لازم است تمام جزئیات آنچه را که بدنبالش هستید بنویسید. اینکه چه کسی را میخواهم جذب کنم؟ دوست دارم اخلاقش چگونه باشد؟ آرمان هایم از جذب قرد چیست؟ چطور پسر مورد علاقه ام را جذب کنم؟ در چه شرایطی این کار را انجام دهم؟ دوست دارم سرانجام رابطه ما چگونه باشد؟

پس از آنکه به همه این سوالها پاسخ دادید، حال شروع کنید به تصور کردن. هرروز و هرروز با ایمان قلبی به آن فکر کنید. فراموش نکنید که باور داشته باشید شما میتوانید پسر مورد علاقه تان را عاشق کنید.

مرحله بعدی انجام دادن رفتار های متناسب با هدفتان است. با نوشتن و فکر کردن و باور داشتن به هدفتان، آنرا جذب میکنید. حال نوبت آن رسیده که خودتان را در مسیر رسیدن به هدفتان یعنی تسخیر کردن قلب یک پسر قرار دهید.

انجام رفتار های مناسب برای جذاب بودن

فرض کنید شما میخواهید یک پسر را با هدف ازدواج جذب کنید. پس در این شرایط اولا باید این موضوع را پیش از جذب پسر مورد علاقه تان در میان صحبت هایتان به او این موضوع را گوشزد کنید.

تا اگر او میخواهد شما را فقط برای دوستی در کنار خود داشته باشد، تکلیف هدف و زندگی خود را بداند. در مرحله بعد و در صورت متناسب بودن هدف شما و فرد مورد نظرتان حال نوبت به انجام کارهایی برای رسیدن به هدفتان است.

مثلا با او درباره ی هدف کلی زندگی اش صحبت کنید. درباره ی تفکراتش درباره ی پدر و مادرش. درباره ی خانواده اش سوال بپرسید. درباره ی اهداف مالی زندگی اش. اینکه فرد مورد علاقه تان در ده سال آینده خودش را در چه مرحله ای از زندگی میبیند.

به صحبت های تلفنی اش با خانواده اش دقت کنید. هرچه باشد او در همان خانواده بزرگ شده و حقیقت شخصیت او در مقابل خانواده اش مشخص میشود. درباره ی روابط عاطفی گذشته اش یا عشق اول بپرسید.

دقت کنید دوستانش چه کسانی هستند. با دوستان صمیمی خود چطور ارتباط برقرار میکند؟ آیا تابحال تجربه بدی در ارتباط با دوستانش داشته است؟ آی دروغ میگوید؟ در مشاجرات چگونه برخورد میکند؟

اما بالعکس اگر شما به دنبال رابطه جدی نیستید هیچ یک از موارد بالا نیازی نیست. فقط لازم است در کنارش خوش بگذرانید. و البته مراقب باشید او نیز از این بیخیال بودن شما سو استفاده نکند.

پس انجام رفتار مناسب برای جذب دیگران با توجه به هدف خودتان و فرد مقابلتان متفاوت است. پس از آنکه مراحل قانون جذب عشق را گذراندید حال نوبت به اعتماد بنفس شما میرسد.

چگونه آدم جذابی باشیم
چگونه آدم جذابی باشیم

اعتماد بنفس خود را بالا ببرید تا جذاب باشید

برای آنکه یک پسر را دیوانه خود کنیم لازم است اعتماد بنفس خود را بالا ببریم. این را باور کنید که شما میتوانید بهترین ها را داشته باشید. پس جای نگرانی نیست. با اعتماد به نفس بالا حتی میتوان به جذب مردان مغرور هم رسید.

برای آنکه اعتماد بنفس بالایی اشته باشید لازم است عاشق خودتان باشید. با خودتان مهربان باشید و مانند یک ملکه باشید. اعتماد بنفس بالا و دست نیافتنی بودن برای جذب مردان نکته کلیدی برای دلبری کردن از مردان و پاسخی برای سوال چگونه آدم جذابی باشم است.

عاشق خودتان باشید

پیش از هرچیز برای آنکه آدم جذابی باشید لازم است خودتان خودتان را جذاب بدانید. اگر این موضوع را باور داشته باشید، میتوانید بر ضمیر ناخودآگاه دیگران نیز تاثیر بگذارید.

همانطور که میدانید ناخودآگاه منشا احساسات است و با القای احساسات به ضمیر ناخودآگاه میتوان آن حس را به وجود آورد. مثلا اگر کودکی از حیوانات بترسد، نشان آن است که در ضمیر ناخودآگاه در ضمیر ناخودآگاه او ترس از حیوانات جایگذاری شده است.

پس برای آنکه دیگران را عاشق خودتان کنید ابتدا خودتان عاشق خودتان باشید. کارهایی را که میخواهید انجام دهید. از حق خودتان نگذرید. بهترین میوه ها و غذا ها را بخورید. حتی اگر وضع مالی خوبی ندارید سعی کنید با ساده ترین چیز ها به خودتان اهمیت دهید.

با یک کرم مرطوب کننده ساده یا با اتو کشیدن لباس ها و شستن مرتب آنها میتوان آراسته بود. و در عین حال حس مهم بودن را به خود داد. خودتان را برای اتفاقات بد سرزنش نکنید و مدام به گذشته برنگردید. شما با توجه کردن به جزئیات به آدم بهتری تبدیل میشوید.

برای جذب مردان باید دست نیافتنی باشید

برای جذب مردان باید دست نیافتنی باشید. خودتان را به راحتی در اختیارشان قرار ندهید. موفق باشید. و اهداف خاص زندگی خودتان را با جدیت و استقلال دنبال کنید.

چگونه برای یک مرد دست نیافتنی باشیم؟ برای آکه برای مردان دست نیافتنی باشید افزایش اعتماد بنفس، رسیدن به اهدافتان یکی پس از دیگری، استقلال مالی و مهم تر از آن رفتاری.

برخی زن ها خیال میکنند یکی از راههای دلبری کردن برای پسر نیازمند بودن و مدام مثل بچه ها بهانه گرفتن است. اما کاملا اشتباه است. شما باید به فرد مورد نظرتان حس زن بودن و همراه بودن بدهید. او دوست پسر یا همسر شماست نه پدرتان!

در جامعه های مرد سالارانه زنان هویت خود را در ازدواج کردن و یا حداقل داشتن رابطه با جنس مخالف میدانند. مثلا اگر از آنها بپرسید تو کیستی پیش از ازدواج و بچه دار شدن تعریف خاصی بجز اسم و فامیلشان از خود ندارند.

پس برای آنکه برای مردان را به سمت خود جذب کنید، هویت و شخصیت خود را بشناسید و  خودمان را به ایده آل های زندگیمان نزدیک کنیم. پس از آنکه خودمان را به عنوان یک زن موفق پذیرفتیم میتوانیم به فکر جذب دیگران نیز باشیم.

؛؛شما می تونید از طریق تلگرام و واتس آپ بصورت رایگان با تیم روانشناسی سربرگ تازه در ارتباط باشید و سوالات خودتان را بپرسید، ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات شما همراهان عزیز سربرگ تازه هستم؛؛

۰۲۱۹۱۳۰۵۰۵۹

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید