عاشق کردن و ازدواجمقالات پیشنهادی

چطور یک مرد مغرور را جذب کنیم؟

برای جذب کردن مردان مغرور در ابتدا ابراز علاقه نکنید. آنها به این دوست داشته شدن عادت دارند. درعوض بهترین خودتان باشید.

چطور یک مرد مغرور را جذب کنیم؟

چطور یک مرد مغرور را جذب کنیم ؟ چطور میتوانیم مرد مغرور را عاشق خود کنیم؟ برای عاشق کردن یک مرد مغرور اول از انجام اشتباهات جلوگیری کنید. این اشتباهات را معمولا خانم ها برای جذب مردان مغرور انجام میدهند.

ابراز علاقه شدید، توجه بیش از اندازه و برای جلب توجه کارهای عجیب و غریب کردن شما را از چشم این مرد مغرور می اندازد. در عوض سعی کنید منحصر به فرد باشید. تاثیر گذار و نزد دیگران محبوب باشید.

در سربرگ تازه درباره ی جذب مردان مغرور و نشانه های عاشق شدن مردان میتوانید مطالب زیادی بخوانید. که برای رسیدن به جواب سوال چطور یک مرد مغرور را جذب کنیم کمکتان کنند

چطور میتوانیم مرد مغرور را عاشق خود کنیم؟

چطور یک مرد مغرور را جذب کنیم ؟برای جذب مرد مغرور به سمت خود از انجام اشتباهات دوری کنید. اشتباهات جذب مرد مغرور :

زیاد نخندید: زیاد خندیدن یک واکنش غیر ارادی بدن است برای کم کردن استرس و پنهان کردن احساسات دیگر.به همین دلیل است که وقتی استرس داریم ممکن است خنده های عصبی بکنیم. یا برای جذب کردن فرد مغرور به سمت خود به شوخی های او زیادی بخندیم. پس از این کار جلوگیری کنید.

زیادی شوخی نکنید: برای اینکه مرد مغرور را به خود جذب کنید سعی نکنید بامزه باشید. زیادی بامزه بودن جایگاه شما را در ناخودآگاه دیگران پایین می آورد. به اندازه شوخی کنید. مدام مزه انداختن در نهایت به ضرر شماست.

مهارتهای خاص خود را پنهان نکنید: اگر مهارت خاصی دارید. اگر باهوش هستید. آشپز خوبی هستید. در زمینه های شغلی یا تحصیلی خود موفقید. توانایی مدیریت دارید یا از احساسات قوی برخوردارید لازم نیست آن را پنهان کنید. استقلال خود را برای جذب مرد مغرور به نمایش بگذارید.

برای جذب مرد مغرور عجله نکنید: اگر میخواهید یک رابطه پایدار را برقرار کنید صبور باشید. شما باید در طولانی مدت سعی کنید بر ناخودآگاه او تاثیر بگذارید. یک شبه نمیتوانید بفهمید چطور یک مرد مغرور را جذب کنیم؟

چطور یک مرد مغرور را جذب کنیم؟
چطور یک مرد مغرور را جذب کنیم؟

زیاد خندیدن یا زیاد شوخی کرد ممنوع

شاید فکر کنید چه ایرادی دارد که برای جذب مرد مغرور به سمت خود کمی شوخی کنیم یا بخندیم. شاید از نظر ما ایرادی نداشته باشد اما با این کار دیگران متوجه میشوند که شما قصد جلب توجه مرد مغرور را دارید.

اشتباه نکنید! اصلا نمیگوییم اخم کنید، بد اخلاق باشید یا بی انرژی باشید. برای اینکه بدانید چطور یک مرد مغرور را جذب کنیم سعی کنید انرژی مثبت را در اطراف خود پخش کنید، مهربان باشید، لبخند بزنید و از وقت گذراندن در کنار دیگران لذت ببرید.

مهارتهای خاص خود را پنهان نکنید

برخی خانم ها برای دانستن چطور یک مرد مغرور را جذب کنیم به سمت منابع غیر معتبر کشیده میشوند. و طبق این منابع خیال میکنند برای جذب مرد مغرور باید خود را احمق، بی استعداد و یا آسیب پذیر نشان دهند.

اتفاقا برعکس! مردان عاشق زنان مستقل و خودکفا هستند. ضعیف بودن فقط شما را به بازیچه ای برای مردان تبدیل میکند. برای عاشق کردن مرد مغرور باید بتوانید برا او پشتوانه ای محکم باشید.

برای اینکه بدانید چطور یک مرد مغرور را جذب کنیم کافیست به بهترین نسخه خودتان تبدیل شوید.  و به بهترین دوست او تبدیل شوید.

جذب مردان مغرور

برای جذب مردان مغرور سعی کنید بهترین دوست او شوید. بهترین دوست او باشید. اما در نسخه خودتان. سعی نکنید فیلم بازی کنید یا شبیه کس دیگری باشید. برای اینکه بدنید چطور یک مرد مغرور را جذب کنیم درباره ی بهترین دوست بودن بخوانید.

بهترین دوستش باشید

برای اینکه بهترین دوستش باشیدسعی کنید مردانگی او را تشویق کنید. سعی نکنید از او ایراد بگیرید یا اشتباهاتش را به رخ بکشید. مردان مغرور علاقه ای ندارند درباره ی اشتباهاتشان صحبت کنند.

برای اینکه بهترین دوستش باشید برای او تعیین تکلیف نکنید. کنترل کردن برای جذب مردان مغرور جواب نمیدهد. مردان مستقل بودن را دوست دارند. هرچند که به عنوان یک زن میتوانید با سیاست مردان مغرور را جذب و کنترل کنید.

سعی نکنید شبیه دیگران باشید

هرگز برای جذب دیگران سعی نکنید شبیه کسی باشید. به ویژه برای جذب مردان مغرور اگر سعی کنید شبیه دیگران باشید، به ضرر خودتان خواهد بود. چون مرد مغرور بعد از اینکه بفهمد شما آن چیزی که میگفتید نبودید، هرگز دیگر به سمت شما کشیده نمیشود.

چطور یک مرد مغرور را جذب کنیم ؟ خودتان باشید ولی سعی کنید بهترین نسخه خودتان باشید. با اعتماد بنفس رفتار کنید. زبان بدن را یاد بگیرید. و برای تاثیر گذاری بر دیگران از آن استفاده کنید.

بهداشت را رعایت کنید. انسانهای شلخته به ناخودآگاه دیگران میگویند که من ذهن نامرتبی دارم. این ذهن نامرتب باعث گیجی و سر درگمی طرف مقابل در معاشرت با شما میشود. و نهایتا فرصت عاشق کردن مردان را از شما میگیرد.

کلام آخر برای چطور یک مرد مغرور را جذب کنیم؟

برای جذب مردان مغرور اگر به صورت مجازی با آنها در ارتباط هستید لازم است نحوه پیام دادن به طرف مقابل را یاد بگیرید. برای اینکه بتوانید بدر فضای مجازی، اینستاگرام یا گروههای دوستانه کسی را به سمت خود جذب کنید باید یاد بگیریدچطور با پیام دادن، عکسهای پروفایل و رفتارتان او را مشتاق کنید.

کلام آخر برای چطور یک مرد مغرور را جذب کنیم اینکه سعی کنید بهترین خودتان باشید اما نه برای جذب او. برای تاثیرگذاری بر ناخودآگاه او. و تاثیر گذاشتن بر اطرافیان او که برای مردان مغرور میتواند روش جذب بسیار مناسبی باشد.

چطور یک مرد مغرور را جذب کنیم؟
چطور یک مرد مغرور را جذب کنیم؟

تاثیر گذاری بر ناخودآگاه

برای تاثیرگذاری بر ناخودآگاه فرد مقابل لازم است به رفتار های خود دقت کنید. سعی کنید طرف مقابل را بشناسید. خواسته های طرف مقابل را بدانید و آنچه که میخواهد را برایش فراهم کنید.

مدام در دسترس نباشید. مدام در دسترس بودن دیگران را از شما زده میکند. به طور غیرمستقیم به آنها این پیام را میدهد که شما چندان فرد خواستنی و دست نیافتنی نیستید. و نهایتا نمیتوانید فرد مورد نظر را جذب کنید.

تاثیر بر اطرافیان مرد مغرور

تاثیر بر اطرافیان مرد مغرورو برای یادگرفتن راههای جذب مردان مغرور بسیار مهم است. چرا که افراد مغرور معمولا درمقابل افراد نا آشنا گارد دارند. و اجازه نمیدهند کسی به این راحتی ها با آنها ارتباط برقرار کنند.

بنابراین اگر با اطرافیان مرد مورد علاقه تان در ارتباطید، از این فرصت استفاده کنید. برای ورود به حریم قلب مرد مغرور اطرافیانش را تحت تاثیر قرار دهید. با خانواده یا دوستان او ارتباط دوستانه و صمیمی برقرار کنید.

حتی یکبار صحبت کردن دوست نزدیک او درباره ی شما به شرطی که مثبت باشد میتواند دید مرد مورد علاقه تان را درباره ی شما تغییر دهد. برای افزایش دانش خود درباره ی موضوع چطور یک مرد مغرور را جذب کنیم میتوانید با مشاوران ما در واتساپ یا تلگرام در ارتباط باشید.

؛؛شما میتوانید از طریق تلگرام و واتس آپ به صورت رایگان با تیم روانشناسی سربرگ تازه در ارتباط باشید و سوالات خودتان را بپرسید. ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات شما همراهان عزیز سربرگ تازه هستیم؛؛ 

۰۲۱۹۱۳۰۵۰۵۹

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

پکیج بازگشت به عشق و ازدواج
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید