عاشق کردن و ازدواجمقالات پیشنهادی

چطور مردان را مجذوب خود کنیم

چطور زنی جذاب و دلربا باشیم؟

چطور مردان را مجذوب خود کنیم

چطور مردان را مجذوب خود کنیم؟چطور یک پسر را به خود جذب کنیم؟ چگونه یک پسر را برای ازدواج جذب کنم؟ سوالهایی هستند که معمولا دخترخانم ها و خانم های مجرد میپرسند درباره ی جذب مردان میپرسند. ما اینجاییم  در سربرگ تازه بهترین راه های های عشق کردن یک مرد را برایتان بازگو کنیم. با ما همراه باشید.

راه های عاشق کردن یک مرد

مردان موجودات بسیار تاثیر پذیری هستند. برخلاف تصور عموم ، این مرد ها نیستند که انتخاب میکنند عاشق چه کسی شوند. بلکه این زنان هستند که انتخاب میکنند کدام مرد را عاشق خود کنند. پس انتخاب کننده اصلی شمایید.

بدانید که راه های عاشق کردن یک مرد اصلا سخت و پیچیده نیست. کافی است هر آنچه که او به دنبالش است را به او بدهید. پس برای این کار نیاز به شناخت اولیه از شخصیت او دارید.

چطور مردان را مجذوب خود کنیم
چطور مردان را مجذوب خود کنیم

آنچه که او به دنبالش است را داشته باشید

همه ی انسان ها پس از احساس نیاز به پیدا کردن عشق زندگی ، از هرفرصتی برای پیدا کردن نیمه گمشده شان استفاده میکنند. حال تعریف هرکس از نیمه ی گمشده کاملا متفاوت است. طبق تحقیقات علمی صورت گرفته در این زمینه ، انسان جذب کسانی میشود که دارای ویژگی های تکمیل کننده شخصیت خود میشود.

بدین معنی که مثلا اگر کسی شخصیت بسیار خشک و جدی دارد، بیشتر جذب افراد شوخ طبع میشوند. یا افرادی که طبعا زودجوش هستند، نمیتوانند با افراد شبیه به خودشان کنار بیایند. این افراد به شخصیت های آرام و خوددار جذب میشوند و احساس راحتی میکنند. پس با اندک شناختی از شخصیت مرد مورد علاقه تان میتوانید آنچه را که او به دنبالش است را داشته باشید و به او ارائه دهید. پس جذب دیگران به سمت خود کار سختی نیست.

شناخت اولیه

همنطور که گفته شد، برای عاشق کردن دیگران  لازم است به شناخت اولیه از شخصیت طرف مقابل داشته باشید. اولین قدم در شناخت افراد تشخیص ویژگی های شخصیت برونگرا و درونگرا است.

برای تشخیص ویژگی های شخصیت خود و طرف مقابلتان به رفتارهایش دقت کنید. آیا احساسات خود را به راحتی نشان میدهد؟ آیا به راحتی سر صحبت را با دیگران باز میکند؟ میزان روابط اجتماعی اش با دیگران چطور است؟ حتی برای شناخت اولیه لازم است به نحوه استفاده اش از کلمات و نحوه خندیدن وی نیز دقت کنید.

چطور یک پسر را به خود جذب کنیم؟

این سوال میتواند پاسخ های بسیاری داشته باشد. یکی از مهمترین و اصلی ترین روش های شیفته کردن دیگران داشتن اعتماد بنفس و تواضع است. دقت داشته باشید که اعتماد بنفس مقوله ای مثبت است و با خودشیفتگی متفاوت است. تواضع نیز با شکست نفسی و بی ارزش کردن خود متفاوت است. در ادامه دی این باره توضیح کامل میدهیم.

اعتماد بنفس خود را افزایش دهیم

قدم اول برای رسیدن به خواسته تان افزایش اعتماد بنفس میباشد. پیش از هرچیز بدانید که اعتماد به نفس با خود شیفتگی متفاوت است. خودشیفتگی به معنی احساس بینظیر بودن و خود بزرگ بینی است.

خودشیفتگی در حقیقت یک نوع اختلال است و برای رفع آن باید از راه های درمان اختلال شخصیت خودشیفته استفاده کرد. اما اعتماد بنفس بالا درحقیقت نشات از کافی دانستن ویژگی های شخصیتی خود و دوست داشتن آنچه که هستید میگیرد. پس بدانید که طبق قانون جذب عشق برای عاشق کردن دیگران باید پیش از هر کس دیگری ، خودتان عاشق خودتان باشید.

برای جذب دیگران متواضع باشید

نکته مهم دیگر در جذب دیگران به سمت خود ، داشتن تواضع است. در این مورد هم در نظر داشته باشید که تواضع با شکست نفسی و کوچک شمردن خود فرق دارد. تواضع به معنی خضوع در برابر دیگران و خود را بالاتر و بهتر ندانستن است. حتی اگر شما موقعیت شغلی بهتری نسبت به دیگران دارید یا سطح مالی بالاتری دارید سعی نکنید آنرا به دیگران نشان دهید یا ین موضوع را مرتبا گوشزد کنید.

از سوی دیگر باید حواستان باشد که اگر میخواهید برای جذب دیگران متواضع باشید، خودتان را خوار و خفیف نکنید. کارهایی که انجام میدهید را کوچک نشمارید. شماهم ارزشمند هستید اما لازم نیست این موارد را مرتبا بیان کنید. همین که به دیگران به اندازه کافی احترام بگذارید کافی است.

چطور مردان را مجذوب خود کنیم
چطور مردان را مجذوب خود کنیم

چگونه یک پسر را برای ازدواج جذب کنیم

برای جذب پسران در مقوله ازدواج مهمترین نکته مثبت نگری است. نکته مهم دیگر برای جذب عشق و ازدواج شخصیت قابل اعتماد است. این دو ویژگی از اهمیت زیادی برای جذب یک پسر به سمت خود برای ازدواج است.

البته دقت داشته باشید که قبل از اینکه به فکر داشتن شخصیتی مناسب ازدواج باشید، از هدف فرد مورد نظر مطلع شوید. اگر با پسری در ارتباط هستید و میخواهید او را برای ازدواج به سمت خود جذب کنید، ابتدا باید با در نظر گرفتن ویژگی های رفتاری اش به این سوال پاسخ دهید: آیا دوست پسرم قصد ازدواج با من را دارد؟

اگر پس از اطلاع از رفتار های مربوط به قصد ازدواج و بررسی رفتار های مرد مورد نظرتان، جوابتان به سوال مطرح شده مثبت بود دست به کار شوید و شما هم به او و ضمیر ناخودآگاه اش بگویید که شما هم قصد ازدواج با او را دارید.

مثبت نگری در جذب ازدواج

طبق قانون جذب شما هر آنچه را که به دیگران بدهید دریافت خواهید کرد. این موضوع در طول زندگانی ما در جهان جاری است. پس بدانید که شما هرچقدر انرژی مثبت بیشری به جهان بدهید انرژی مثبت بیشتری نیز دریافت میکنید.

مثبت نگری علاوه بر تاثیر بر روحیه خودتان ، بر محیط اطراف شما نیز موثر است. اگر به رفتار دیگران با افراد مثبت نگر توجه کنید متوجه نکته جالبی خواهید شد. نکته اینجاست که فارق از هر مدل شخصیتی ، همه به سمت انرژی مثبت و شادی جذب میشوند.

انرژی مثبت موضوع بسیار مهمی برای شروع یک رابطه دائمی مثل ازدواج است.  برخلاف باور عموم ازدواج اصلا سخت نیست. اگر به اندازه کافی انرژی مثبت همراه خود داشته باشید و روز به روز بر آن بیافزایید ، ازدواج با تمام مشکلاتش برای شما و شریک زندگیتان شیرین خواهد بود.

به همین دلیل است که میگوییم برای جذب ازدواج لازم است وجودتان را سرشار از انرژی مثبت و مثبت نگری کنید. چرا که مردی که میخواهد شما را برای ازدواج انتخاب کند، نیاز دارد همسری داشته باشد که بتواند در سختی های زندگی او را یاری دهد و سختی ها را برایش آسان کند.

مردان برای ازدواج به دنبال افراد بداخلاق ، غرغرو و منفی نگر نمیگردند. چرا که داشتن همچین همسری نه تنها زندگی را شیرین و آسان نمیکند. بلکه به قول معروف سوهان روح هم هست. و دلیلی ندارد بخواهد چنین زنی همراه زندگیش باشد.

داشتن شخصیت قابل اعتماد

داشتن شخصیت قابل اعتماد نیز از موارد حیاتی در جذب یک پسر برای ازدواج است. شخصیت قابل اعتماد چجور شخصیتی است؟ شخصیت قابل اعتماد شخصیتی است که ویژگی های زیر را داشته باشد. موارد زیر   برخی از ویژگی های شخصیت قابل اعتماد است.

حال اگر این ویژگی ها را در خود نمیبینید بهتر است که با مشاوران و روانشناسان متخصص و مجرب درمیان بگذارید تا برای ریشه یابی مشکلات و درمان آنها در کنار شما باشند. پس از اصلاح رفتار های خودتان میتوانید مطمئن باشید که به راحتی میتوانید دیگران را به سمت خود جذب کنید.

ویژگی های افراد قابل اعتماد:

  • دو بهم زنی نمیکند. زیرا آنقدر اعتماد بنفس دارد که برای جذب دیگران به سمت خود دو بهم زنی را پیش نمیگیرد.
  • پشت سر دیگران حرف نمیزند. این نشان میدهد شما در نبود فرد مقابلتان پشت سر او هم حرف میزنید. پس قابل اعتماد نیستید.
  • دروغ نمیگوید حتی اگر به ضررش تمام شود
  • به هر قیمتی به خواسته خود نمیرسد.برای خواسته خود تلاش میکند اما برای آن دیگران را فدا نمیکند
  • برای زندگی اش قوانین و مقرراتی دارد که آنها را رعایت میکند و نمیگذارد دیگران هم آن قوانین را در زندگی اش نادیده بگیرند.
  • در زندگی شخصی دیگران تا وقتی که از او کمک نخواهند دخالت نمیکند
  • دیگران را آزار نمیدهد و درمقابل آزار دیگران تا حدی گذشت از خود نشان میدهد
  • خودخواه و خودرای نیست و در کارها مشورت میکند
،،برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند،،
۰۲۱۹۱۳۰۵۰۵۹
۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

پکیج بازگشت به عشق و ازدواج
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید