عاشق کردن و ازدواجمقالات پیشنهادی

چطور جذاب باشیم

راههایی برای جذاب بودن و عاشق کردن دیگران

چطور جذاب باشیم

جواب سوال چطور جذاب باشیم  را پیش از هرچیز باید در خودتان جستجو کنید. برای آنکه آدم جذابی باشید پیش از هرچیز باید یاد بگیرید برای خودتان زندگی کنید.

خودتان بهتر میدانید همیشه انسانهای فعال و خوشحال جذاب تر از افراد غرغرو هستند. پس خوشحال بودن را انتخاب کنید. در نهایت نیز باید یاد بگیرید خودتان را بشناسید و هرروز بدنبال بهتر شدن باشید.

به عقیده تیم روانشناسی سربرگ تازه وقتی برای خودتان زندگی کنید، فعال و خوشحال باشید و خودتان را بهتر از هرکس دیگری بشناسید، میتوانید به راحتی انسان مورد علاقه خود را پیدا کنید، عشقتان را به رابطه برگردانید یا حتی رابطه موفق خود را موفق تر از قبل پیش ببرید.

چطور جذاب باشیم
چطور جذاب باشیم

برای خودتان زندگی کنید

کسانی که مدام برای تصمیم گیری هایشان به حرف مردم توجه میکنند، اصلا آدم های جذابی نیستند. چون ضمیر ناخودآگاه دیگران آنها را درواقع به عنوان یک ربات که بر اساس حرف دیگران تغییر میکند میبیند.

از آنجا که ضمیر ناخود آگاه منشا احساسات است، این ویژگی انسانها را به موجودی غیرقابل اعتماد تبدیل میکند. وقتی شخصی نتواند به شما اعتماد کند، پس هرگز نمیتوان دیگران را عاشق خود کرد. یا عشق را به رابطه برگرداند.

پس برای خودتان زندگی کنید و کاری را که فکر میکنید درست است انجام دهید. حتی اگر این درست از نظر شما از نظر دیگران غلط باشد. به تعداد انسانهای روی زمین روش زندگی وجود دارد و این شمایید که برای زندگی خودتان تصمیم میگیرید.

به علاوه سعی نکنید خودتان را کامل و بون نقص نشان دهید. یکی از ویژگی های جدا نشدنی انسان کامل نبودن اوست. به همین دلیل است که میگویند انسان تا لحظه مرگ می آموزد.

درست است که باید تلاش کنید انسان بهتری باشید اما بی نقص بودن در همه موارد و جوانب آرزویی دست نیافتنی است.سعی نکنید با سختی کشیدن دیگران را به سمت خود شیفته خود کنید.

کاری را که فکر میکنید درست است انجام دهید

بسیاری از افراد به ویژه خانم ها مدام به فکر جلب رضایت اطرافیان خود هستند. این اطرافیان از افراد بسیار نزدیک مثل مادر یا خواهر گرفته تا دوست و گاهی حتی غریبه ها و کسانی که اصلا نمیشناسند.

مثلا هنگام انتخاب رنگ لباسشان، از دیگران نظر میخواهند. آیا آبی بهتر است یا زرد؟ یا مثلا به این فکر میکنند که برای دلبری کردن از فلان پسر  یا برای اینکه مردان را عاشق خود کنم باید زرد بپوشم. این نشان دهنده نداشتن اعتماد بنفس است.

علاوه بر نداشتن اعتماد بنفس، این کار نشان دهنده نداشتن شخصیت مستقل و شناخته شده است. شما باید با توجه به سلیقه خودتان و به روشی که دوست دارید کارهایتان را انجام دهید.

نکته:

برای خود زندگی کردن با مشورت کردن هیچ تغایری ندارد. و منظور ما این نیست که خودخواه و خود رای باشید. خیر اتفاقا مشورت کردن با دیگران یکی از ملزومات پیشرفت در زندگی است.

بلکه منظور ما این است که باید تصمیم گیرنده نهایی شما باشید. پس از مشورت با دیگران، آنچه در نهایت اتفاق می افتد، نتیجه گیری منطقی از تمامی راه های پیشنهادی است.

آنچه که پس از تفکر عمیق و صحیح درست به نظرتان می آید انجام دهید. و عواقبش را پذیرید. شما مسئول تصمیم گیری های خود هستید.

سعی نکنید بی نقص باشید

برخی افراد کاملا دیدگاه صفر تا صدی برای شخصیت و حتی زندگی خود دارند. همه را یا خوب میبینند یا بد. زندگی را یا عالی میخواهند یا اصلا نمیخواهند. حتی درباره ی خودشان نیز آنقدر سخت گیر هستند که میخواهند بی نقص باشند.

مثلا وقتی اشتباه کوچکی میکنند، حرف اشتباهی میزنند یا کار اشتباهی انجام میدهند. مدتها خود را سرزنش میکنند. خود را برای آن اشتباه مقصر میداند. و خود را لایق ناراحت بودن میدانند.

اگر دچار شکست عشقی شوند، به دنبال فراموش کردن عشق قدیمی نمیروند. بلکه مدام فکر میکنند که اشکال از خودشان است. و در واقع خود را لایق این تنهایی میدانند و به سوگ این اتفاق مینشینند.

این درواقع یک اختلال شخصیتی است که کمالگرایی نام دارد. انسان های کمالگرا به اصطلاح جنبه ی مسخره شدن یا سوتی دادن را ندارند. و انجام یک اشتباه مانند فرارسیدن مرگ برای آنها میماند.

اما یک انسان سالم، باید خودش را با همه ایراد هایش قبول کند. حتی گاهی خودش به اشتباهات خودش بخندد و با دیگران درمیان بگذارد. این کار از چندین جهت شما را جذاب تر میکند.

اول انکه همه انسانهای باحنبه یا به اصطلاح روانشناسی با اعتماد به نفس بالا از نظر دیگران نیز جذاب هستند. و با اعتماد بنفس بالا میتوانیم پسری را عاشق خود کنیم.

ثانیا از نظر روانشناسی وقتی ایرادهای خود را برای دیگران بیان کنید، حس همزاد پنداری آنها برانگیخته میشود. و این همزاد پنداری با نواقص شخصیتی یا ظاهری شما، آنها را به سمت شما جذب میکند.

چطور جذاب باشیم
چطور جذاب باشیم

خوشحال بودن را انتخاب کنید

به دنبال پاسخی برای سوال چطور جذاب باشیم هستید؟ بهتر است بدانیدخوشحال بودن و مثبت اندیش بودن یکی از بهترین ویژگی های شخصیتی است که یک زن میتواند داشته باشد.

به علت تاثیرات بسیار زیادی که شخصیت زن ها به طور ذاتی بر مزد ها دارد، با شاد بودن شما مرد مورد علاقه تان نیز درکناز شما حس خوبی دریافت میکند.

به علاوه با انتخاب خوشحال بودن میتوانید قانون جذب عشق را در زندگی خود فعال کنید.قانون جذب پیش از هرچیز زندگی خودتان را متحول میکند.

حس خوب مرد مورد علاقه تان در کنار شما

همانطور که پیش از این در مقاله های مربوط به عاشق کردن و ازدواج گفتیم، یکی از مولفه هایی که میتوانیم دیگران را به خود وابسته کنیم دادن حس خوب به افراد در کنار شماست.

وقتی هربار حس خوبی در کنار شما به شخص مورد نظرتان دست دهد، او درواقع معتاد آن حس قشنگ و انرژی های مثبتی میشود که درکنار شما در خود حس میکند.

پس داشتن احساس خوب و انتخاب کردن خوشحالی برای آنکه جذاب باشیم ضروری است.

قانون جذب

حتما تابحال درباره ی قانون جذب شنیده اید. با قانون جذب شما میتوانید به تمام آرزو های خود از جمله عاشق کردن دیگران برسید. قانون جذب از تفکرات شما نشات میگیرد.

در واقع هرچه در ناخودآگاه خود به جذاب بودن و در نوع خود بهترین بودن ایمان داشته باشید، سزیع تر میتوانید نشانه های عاشق شدن یک مرد مغرور را مشاهده کنید.

پس روی ناخود آگاه خود کار کتید. از نوشتن نیز میتوانید برای تاثیر بر ذهن خود کمک بگیرید. جملات مثبت، سپاسگذاری بابت هرآنچه که دارید یا ندارید و فکر درباره روزهای خوبی که در راه است را نیز امتحان کنید. قانون جذب را دست کم نگیرید.

چطور جذاب باشیم
چطور جذاب باشیم

خودتان را بشناسید و پیشرفت کنید

پیش از هرچیز برای آنکه بدانیم چطور جذاب باشیم  باید خودتان را بشناسیم. اینکه چگونه آدمی هستیم؟ چطور شخصیت هایی برایمان جذاب است. و چطور آدم هایی را برای خود مناسب میدانیم.

اگر خودتان را بشناسید کمتر دچار دوگانگی میشوید. و راهتان را سریعتر راهتان را به سمت اهدافتان پیدا میکنید. در ادامه در این باره توضیح میدهیم.

به علاوه وقتی خودتان را بشناسید، نقاط ضعف و قوتتان را میدانید. و میتوانید آنها را به بهترین شکل تربیت کنید. برای آنکه بدانید چگونه جذاب باشیم باید هرروز سعی کنید انسان بهتری باشید.

چگونه آدمی هستید

برای آنکه خودتان را بشناسید میتوانید تاحدی از تست های شخصیت شناسی استفاده کنید. راه حل مناسب تر استفاده از مشاوره آنلاین است.

یا میتوانید با مطالعه مباحث روانشناسی و زیر نظر گرفتن رفتار های خودتان به ویژگی های شخصیتی خود دست پیدا کنید. اگر شخصیت برونگرا دارید، یا اگر شخصیت شما درونگرا یا میانه است.

آدم بهتری شوید

میخواهید بدانید چطور جذاب باشیم ؟یکی از راه های جذاب بودن برای دیگران، تلاش برای بهتر شدن است. این تلاش کردن نشان دهنده ی تکامل شخصیت شماست. چرا که تکامل موضوعی است که هر انسانی را به صورت غیر ارادی جذب میکند.

مثلا اگر شما ذاتا انسان زود جوشی هستید سعی کنید در مقابل شرایط سخت خودتان را کنترل کنید. این تغییرات مثبت علاوه بر آنکه شما را به انسان بهتری تبدیل میکند، فکر دیگران را نیز به خود مشغول میکنید.

البته این را بدانید که پیشرفت و تعالی شخصیت شما باید برای بالا بردن جذابیت خودتان و داشتن حس بهتر به خودتان است. که یکی از تاثیرات جانبی آن هم دست نیافتنی بودن برای مردان است.

؛؛شما میتوانید از طریق تلگرام و واتس آپ به صورت رایگان با تیم روانشناسی سربرگ تازه در ارتباط باشید و سوالات خودتان را بپرسید. ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات شما همراهان عزیز سربرگ تازه هستیم؛؛

۰۲۱۹۱۳۰۵۰۵۹

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

پکیج بازگشت به عشق و ازدواج
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید