مقالات پیشنهادی

چطوری عشقمو برگردونم-چطوری می تونم عشقمو برگردونم

چطوری عشقمو برگردونم

چطوری عشقمو برگردونم یه پاسخ ساده داره اما مراحل خاصی داره تا ما بتونیم عشقمون رو برگردونیم. من حسین رجب پور سعد آبادی هستم یک نویسنده محقق و برگذار کننده دوره ها جذب، مهارت های ارتباط، موفقیت و اعتماد به نفس. این سوال خیلی از من میشه که منچطوری عشقمو برگردونم تقریبا اکثر کسانی که توی زندگیشون مشکلات زیادی دارند با این مشکل هم دستو پنجه نرم می کنند و میپرسن چطوری عشقمو برگردونم توی موسسه سربرگ تازه ما به سوالاتی مثل چجوری عشق خودم رو برگردونم پاسخ روشن و کاملی می دیم.

چجوری می تونیم عشق خودمون رو برگردونیم

اولین کاری که برای برگرداندن عشقمان باید انجام بدیم اینکه وضعیت رابطه با شریک دلدادگی خودمان را مشخص کنیم منظور از وضعیت نامزدی یا دوستی نیست! وضعیت حال حاظر رابطه که چه اتفاقاتی افتاده رابطه شما با معشوقتان در چه سطحی است و احساس و افکار او در چه جهتی قرار دارد. بعد از مشخص شدن وضعیت رابطه عاشقانه شما در قدم اول تصمیم میگیریم سطح ارتباط خودمان را مشخص کنیم تا براساس آن قدم برداریم که بدونیم چطوری عشقمو برگردونم.

چطوری عشقمو برگردونم
چطوری عشقمو برگردونم

تست سلامت رابطه

وقت خود را بیشتر با دوستانش میگذراند تا با شما؟

پیگیری های قبل را ندارد. (تعصب کم شده است)

راجب آینده مشترک صحبت نمی کند (مثلا راجب ازدواج یا هر حرف دیگه ای که نشان از برنامه ریزی چند ماه بعد باشد)

کمتر تماس می گیرد

در جواب پیام های شما پاسخ کوتاه می دهد

حتی حوصله بحث ندارد یا بیش از حد بحث می کند

توجه خود را نسبت به شما از دست داده است

مرموز رفتار می کند

دیدار های شما کم شده

زمزمه بهانه ها به گوشتان می رسد

اگر بیش از ۴ مورد را در رابطه خود احساس می کنید باید عرض کنم متاسفانه رابطه شما یک قدمی فروپاشی قرار دارد و اگر یک کار اشتباه دیگر انجام دهید ممکن است جدایی را سریع تر حس کنید. در شرایط این چنینی که می خواهیم بدانیم چطوری عشقمو برگردونم و احساس عشقمون رو به حالت قبل برگردونیم بهترین کار این است که ارتباط خود را بصورت یک طرفه قطع کنیم. این قطع ارتباط به معنی کات کردن از طرف شما نیست برای قطع ارتباط نباید به عشقمون بگیم که من دیگه نمی خوام ادامه بدم یا مدتی از هم دور باشیم، بدون گفتن هیچ حرفی شما باید قطع ارتباط کنید ولی اگر طرف مقابل شما تماس گرفت یا پیام داد می تونید پاسخ بدید.

چطوری عشقمو برگردونم
چطوری عشقمو برگردونم

اگر عشقم گفت چرا تغییر کردی چه بگویم؟

اگر عشقمون به ما بگه چرا سرد شدی چرا زنگ نمی زنی نباید بدترسیم با اعتماد به نفس کامل بگید که وقتی من می بینم رفتار تو تغییر کرده احساس می کنم یا فرصت نداری بیشتر باهم باشیم یا دلت می خواد کمی فاصله بگیری برای همین من هم نخواستم زیاد مزاحم تو باشم وگرنه من احساسم سرد نشده.

چجوری عشقم رو برگردونم

طبق علم روانشناسی هر رفتار انسان یک علت دارد، در کتاب راهنمای تبدیل عشق به ازدواج مثال های جالبی از کار کرد و برنامه ریزی ناخودآگاه آورده شده است. در این کتاب بیان می شود که هر احساسی که به ما دست می دهد بخاطر دریافت سیگنال های مثبت و منفی است که از طرف عشق خود میگیریم. بنابراین برای اینکه بهتر بدونیم عشقمو رو چطوری برگردونم و برای برگردوندن عشقم به چی نیاز دارم باید دلیل احساس منفی فعلی عشق خودمان را بشناسیم.

موشکافی

رابطه ها بی دلیل تمام نمی شوند هیچ رابطه ای یک شبه و یک دفه تمام نشده و رابطه شما هم هم اینگونه نیست، اگر تا دیروز همه چیز خوب بوده و یک دفه عشق شما سرد شده یا با شما تمام کرده نشان می دهد او مدتی بود که به رابطه با شما تردید داشته است اما نقش خود را ایفا می کرد تا زمانی که دیگر نتوانسته یا تصمیم خود را گرفته است. برای اینکه بتونیم عشقمون رو به سرعت به رابطه برگردونیم باید دلایلی رو پیدا کنیم که باعث ایجاد احساس منفی شده چجوری و چطوری پیدا کردن این دلایل را به ما بسپارید و به مطالعه خود ادامه دهید.

اصل یک رابطه چیست

ریشه روابط در ناخودآگاه انسان بر پایه نیاز شکل گرفته است، حتی رابطه های عاطفی انسان با عشق خود بر پایه نیاز های ناخودآگاه است. مثلا نیاز به احساس امنیت، آرامش، همدردی، لذت، عشق، پشتیبانی و… نیاز های ناخودآگاهی هستند که برای هر انسان منحصر به فرد می باشد مثلا فردی که ترسو است نیاز ناخودآگاه او شجاعت است پس به سمت فرد سجاع جذب می شود، فردی که کمبود محبت دارد به سمت کسی جذب می شود که محبت دیگران را دارا است و یا کسی که همیشه خلاء توجه داشته ناخودآگاه جذب شخصی می شود که در مرکز توجه قرار گرفته باشد، ما باید با همکاری یک تحلیل گر نیاز های ناخودآگاه عشق خودمان را تشخیص دهیم و آنها را در خود ایجاد کنیم تا شروعی باشد برای جذب دوباره عشقمان به رابطه.

چطوری عشقمو برگردونم
چطوری عشقمو برگردونم

دلیل دوام رابطه عاشقانه چیست؟

معیارهای هر انسانی در انتخاب شریک زندگی او تاثیر بسیار زیادی دارد معیارها در رابطه عاشقانه با عشقمان به دو دسته معیارهای اولیه و معیارهای ناخودآگاه تقصیم می شوند. معیار های اولیه در انتخاب شریک عاطفی (عشقمان) تاثیر دارند، مانند ظاهر، ادبیات، وضعیت مالی، رفتار اولیه، برخورد اولیه و این دست موارد. بعد از شکل گیری رابطه دوستی عاشقانه این معیارها کم رنگ می شودند و تاثیر قبل را ندارند اما معیارهای ناخودآگاه بسیار مهم هستند و همیشه هم در حال تغییر می باشند.

رفتار شخص در هنگام بروز مشکلات، خصوصیات اخلاقی، میزان اعتماد به نفس، محبت، جایگاه اجتماعی، ظرفیت شخص و … می تواند معیارهای یک فرد را تشکیل دهند که روی احساسات و تصمیم او تاثیر مستقیم دارد اگر در برطرف کردن معیارهای ناخودآگاه عشقمان شکست بخوریم رفته رفته اعتبار احساسی خود را در ناخودآگاه او از دست می دهیم. به مرور زمان و با تجربه ها و شرایط جدید بعضی معیار ها کمرنگ بعضی ها پر رنگتر می شوند و گاهی هم معیارهای جدید برای فرد ایجاد می شود. همیشه باید تحلیلگرانه به این موضوع نگاه کرد.

عشقمو چطوری برگردونم؟

بعد از گذر از مرحله شناسایی عوامل رفتن عشقمون باید با قانون جذب و روانشناسی این مشکلات را برطرف کنیم و شروع به اجرای تکنیک های شش گانه بازگشت عشق به زندگی بکنیم. در این شش گانه مراحل ابتدایی ترمیم و برگرداندن یک رابطه از دست رفته و تمام شده است. مراحل شش گانه بازگشت عشق به ما میگه که در کمترین زمان بهترین کار چیه و چطوری عشقمو برگردونم.

کتاب بازگشت به عشق

دقیق ترین مراحل ترمیم رابطه در کتاب بازگشت به عشق حسین رجب پور به گونه ای با زبان کاملا عامیانه بیان شده است که درک آن کاملا آسان میباشد، تکنیک ها و روش هایی را بیان می کند که در کنار برداشت ساده بار علمی بسیار بالا و قدرت اجرایی شدن را دارد. این کتاب یک کتاب روانشناسی سنگین و پیچیده نیست که با مطالعه آن سردرگم شوید، بلکه مسیری کاملا شفاف و برنامه ریزی شده برای بازگشت عشق را بیان می کند.

برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند.

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید