مقالات پیشنهادی

پذیرش رابطه فیزیکی برای رسیدن به ازدواج

رابطه جنسی ضامن ازدواج نیست

وابستگی احساسی یک ضعف است گاهی افراد به دلیل این وابستگی مجبور به پذیریش شرایطی می شوند که کاملا اشتباه است یکی از این شرایط، ایجاد رابطه جنسی با طرف مقابل است. گاها در روابط دیده میشود که مرد در رابطه سرد رفتار میکند و توجه زیادی به همسر آینده خود نشان نمی دهد، متاسفانه بعضی افراد فکر میکنند اگر خود را تسلیم خواسته های نفسانی یک شخص بکنند این کار تضمینی خواهد بود برای ازدواج اما میتوان گفت ۹۹ درصد رابطه ها بعد از این اتفاق دچار سردی و فروپاشی میشوند.

 

رابطه جنسی باعث نمیشود یک مرد نسبت به ازدواج ترغیب شود. حتی ممکن است سوگیری های جدیدی نسبت به شما شکل بگیرد. ممکن است فرد دچار این تصور شود که اگر شما رابطه جنسی با ایشان را پذیرفتید، پس شاید قبلا نیز چنین رابطه ای داشته اید. ممکن است این ترس در شخص ایجاد شود که اگر بعد از ازدواج شما با شخص دیگری وارد رابطه شدید چه؟!

حتی ممکن است این موضوع بر علیه شما نیز استفاده شود، شخص مقابل با بیان این موضوع که شما رابطه های دیگری داشتید از ازدواج انصراف دهد، یا حتی بعد از ازدواج این مسئله باعث بوجود آمدن بدبینی ها و شک های بیشماری شود.

اقتدار خود را حفظ کنید

قبول رابطه برای اینکه رابطه آشنایی شما برای ازدواج ادامه پیدا کند و مراحل ازدواج انجام شود نشان دهنده بی ارزش بودن این رابطه است چرا که اگر در رابطه شما عشق واقعی دو طرفه بود هیچ گاه این موضوع دیده نمیشد. اگر شما بخاطر وابستگی و یا ازدواج با شخص مورد نظر تن به این رابطه بدهید ابتدا در حق خود خیانت کرده اید، خود را کمتر از آنی دیده اید که بتوانید با امتیازات خود فرد را جذب کنید و باید تن به این کار دهید تا شخص به شما توجه کند.

اگر فرد ارزش خود را تا این حد تنزل دهد چه انتظاری از طرف مقابل میتوان داشت تا او را ارزشمند تلقی کند. افرادی که این اشتباه را مرتکب میشوند اعتماد به نفس لازم را ندارند، آنها همیشه دچار ترس از دست دادن هستند و همیشه با این احساس در عذاب خواهند بود.

 

مطالب مرتبط:

ازدواج با افرادی که رابطه جنسی داشته اند

تاثیر مخرب رابطه جنسی در روابط

چرا مردان متاهل رابطه جنسی پنهانی دارند

شرط رابطه جنسی برای ازدواج

حرکاتی جنسی که تاثیر منفی بر سلامت رابطه دارند

 

این امکان برای مراجعه کنندگان فراهم شده تا بتوانند از پشتیبانی رایگان برای پرسش سوالات خود استفاده کنند، پاسخگویی از طریق واتس آپ و تلگرام انجام می شود.

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

لینک کانال تلگرام: sarbargetaze

پکیج بازگشت به عشق و ازدواج

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید