فالمتولدین پاییز

ویژگی های متولدین اردیبهشت ماه

متولدین اردیبهشت ماه

ویژگی های متولدین اردیبهشت ماه

ویژگی های متولدین اردیبهشت ماه ، دومین ماه فصل بهار ، ثروت و چیزهاى مادى و زمینى است. متولد اردیبهشت جذاب است و عشقش تا حدی نفسانی است . برای او عشق اهمیت زیادی دارد و اگر عاشق شود، عاشقی فداكار خواهد بود.معمولاً صبر میكند ابتدا طرف مقابل تعهد خود را ثابت كند و سپس خود را در این تعهد شریك میكند. برای او عشق یک غریزه است. عاقلانه فکر می کنند اما بیشتر توجه شان به تجربیات و الگوهای پذیرفته شده خود میباشد .جالب است بدانید دوست دارند زندگی یک نواخت و خود بینانه خود را ادامه دهند هر چند بدانند اشتباه است . در این بخش از سربرگ تازه به توضیح ویژگی های اردیبهشت ما هی های عزیز می پردازیم.

مشخصات کلی متولدین اردیبهشت ماه

در فال و طالع بینی متولدین اردیبهشت ، متولدین این ماه طفل شیرخوار طبیعت هستند
سمبل: گاو
عنصر وجود: خاک
شعار: من دارم
سنگ خوش یمن: یاقوت کبود
سیّاره: ونوس
فلّز وجود: مس
شخصیّت: ثابت
رنگ محبوب: آبی آسمانی

ویژگی های متولدین اردیبهشت ماه
ویژگی های متولدین اردیبهشت ماه

خصوصیات اخلاقی متولدین اردیبهشت ماه

خیلی قانع، صبور و آرام، پرتحمّل، عاشق مالکیّت، حسود، متعصّب، اهل اعتدال، با محبّت، عاشق عطر و بوی طبیعی، از تجارب گذشته الهام می‌گیرد، وفادار، مخالف افراط، ‎‎‎با سلیقه، خوشگل پسند، پول دوست، مصمّم، پرکار، سخاوتمند،سنگین، فقط در مقابل حرف آرام رام می‌شود، دنبال زندگی شیرین، به هر کاری صورت واقعی می‌دهد.مخالف خشونت، با ثبات و پایدار، عاشق صلح و آرامش، صادق، مال جمع کن، مخالف درگیری،اگر عصبانی شود طوفان بپا می‌کند. مستعد کشاورزی، هرکاری را به پایان می‌رساند، رئیس فعّال و لایق،خود سر، نجیب، عاشق خانواده، عاشق طبیعت، با صفا،دارای عزّت نفس، عاشق گل ، بی تفاوت نسبت به دشمنان، میانه رو، رفیق و دوست بسیار شیرین، شیک پوش، علاقه‌مند به موسیقی، قدر شناس، محتاط و مخالف اعتراض و انتقاد.

مرد متولد اردیبهشت

مرد متولد اردیبهشت دیر ناراحت می‌شود، اما اگر ناراحت شود دنیا را به هم می‌ریزد.زن شوخ، سیاستمدار، مطیع و خانه دار را به حد پرستش دوست دارد.براساس حسادت بيش از اندازه مرد ارديبهشت،هرگز مرد ديگري حق ندارد به زني كه متعلق به اوست،حتي گوشه چشمي نگاه كند.آرام، اهل عمل، حساس، محتاط است، ولی اصلا رویائی نیست از طرف ديگر مرد متولد ارديبهشت،به اندازه يك كودك،صاف و ساده مي باشد .زود رنج و بد خشم است، اما هرگز از خانه اش قهر نمی‌کند.يكي از بزرگترين ايده آل هاي آنها در زندگي،همسر مورد علاقه و محبوب و فرزندانشان است و دست و دلباز، اما حسابگر و علاقه‌مند است پسر داشته باشد .اگر سستی نکنند، در زندگی به رفاه و موقعیت خوبی دست می‎یابند.

 

ویژگی های متولدین اردیبهشت ماه
ویژگی های متولدین اردیبهشت ماه

زن متولد اردیبهشت

ویژگی های متولدین اردیبهشت ماه برای زنان می توان به نکات جالی اشاره کرد، زنان متولد ارديبهشت، تحت تأثير ستاره خود، بسيار خونگرم،محبوب و مورد پسندو توجه هستند. زنان متولد ارديبهشت براي دوست داشته شدن و عشق ورزيدن آفريده شده اند.ازدواج كردن و مادر بودن بسيار برازنده شخصيت آنهاست.زن ارديبهشت تحت نفوذ ستاره ونوس،به زيبايي ها علاقه زيادي دارد.هر چيز زيبا،براي او باارزش و مهم است .زن ارديبهشت از گرفتن هدايايي كه ارزش معنوي بسياري دارند،خشنود مي شوند.

سفره او هميشه مرتب چيده شده و غذاهايش لذيذ مي باشد.زن ارديبهشت،زماني ازدواج مي كند كه كاملآ عاشق باشد. در اين حال به عيب و ايرادهاي شوهر خود اهميت زيادي نداده و به بهبودي اوضاع با گذشت زمان،اعتقاد دارد.  اين زن به خاطر اعتماد شوهر نسبت به وي، اعتماد كاملي به همسرش دارد و حتي در مورد خيانت همسرش، لحظه اي فكر نميكند.

ازدواج اردیبهشت با سایر ماه ها

 • اردیبهشت با فروردین: ازدواج متولدین اردیبهشت و متولدین فروردین ماه ممکن است مشکلات قابل حل شدن داشته باشد.
 • اردیبهشت با اردیبهشت: متولدین این ماه ها نسبتا خودرای و لجباز هستند و ممکن در ازدواج دچپار مشکل شوند.
 • اردیبهشت با خرداد: ازدواج متولدین این ماه ها با یکدیگر متوسط است و زوجین متولد این ماه ها بسیار تیزهوش ، کنجکاو و چندان با هم سازگار نیستند.
 • اردیبهشت با تیر: این ازدواج از نیکوترین ازدواج هاست و زوجین در آن کم ترین اختلاف را دارند و بسیارخانواده دوست خونگرم هستند و پیوندی محکم و استواربا یکدیگر دارند.
 • اردیبهشت با مرداد: ازدواج متولدین اردیبهشت ماه و متولدین مرداد پیوند موفقی خواهد بود زیرا هر دو زوجین عاشق پیشه ، با صداقت ،وفاداربه یکدیگر هستند و پیوندی مملو از آرامش دارند.
 • اردیبهشت با شهریور: ازدواج متولدین این ماه ها بدون مشکل است و یکی از زوجین جوانمرد ، باسخاوت ،مددکار است.
 • اردیبهشت با مهر: ازدواج متولدین اردیبهشت و متولدین متوسط است و زوجین دارای ویژگی هایی مانند اهل اعتدال معاشرتی ،خونسرد و کمی حسود هستند.
 • اردیبهشت با آبان: ازدواج متولدین اردیبهشت و متولدین آبان نیکوست و ویژگی های این ازدواج آرمانگرایی، بلندپروازی همراه با جاذبه و اقتدار و ناسازگاریست.
 • اردیبهشت با آذر : ازدواج متولدین اردیبهشت و متولدین آذر تاحدودی خوب است اما ممکن است این زوجین با یکدیگر نا سازگار باشند . از دیگر ویژگی های آن ها جسوربودن ، بی پروایی، نیازمند به آزادی است.
 • اردیبهشت با دی : ازدواج متولدین اردیبهشت و متولدین دی پیوند موفقی است زیرا این افراد با ثبات ، راز نگه دار هستندو پیوندی مستحکم و پابرجایی با یکدیگر دارند.
 • اردیبهشت با بهمن : ازدواج متولدین اردیبهشت و متولدین بهمن بد است زیرا ویژگی این زوجین با یکدیگر تفاوت دارد و هر دو آن ها کنجکاو، آزادیخواه و آرمانگرا هستند.
 • اردیبهشت با اسفند : ازدواج متولدین اردیبهشت و متولدین اسفند خوب است و این افراد ، تودار و بسیار محتاط و با یکدیگر سازگاری را دارند.

مشاهیر متولد اردیبهشت

مشاهیر مهم اردیبهشت عبارتند از :

ویلیام شکسپیر
بالزاک
کاترین کبیر
گری کوپر
الیور کرامول
سالوادور دالی
ملکه الیزابت دوم
الا فیتز جرالد
هنری فوندا
زیگموید فروید
ادری هپبورن
برتراند راسل
بارابرا استرایسند
هیتلر.

،،برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند،،

۰۲۱۹۱۳۰۵۰۵۹

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram) (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید.

Whatsapp) (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید.

کانال روانشناسی:  sarbargetaze

پکیج بازگشت به عشق و ازدواج
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید