عاشق کردن و ازدواجمقالات پیشنهادی

نشانه های عاشق شدن یک پسر خجالتی

تعامل های عاشقانه با مردای خجالتی خیلی سخته! ولی ما بهتون یاد میدیم اونها رو به عاشقترین پسر روی زمین تبدیل کنید.

نشانه های عاشق شدن یک پسر خجالتی 

در کل افراد خجالتی معمولا درونگرا هستند. بنابر این نشانه های عاشق شدن را در یک پسر خجالتی نمیشه به راحتی تشخیص داد. البته یک خبر خوب اینجاست که ما تست شخصیتی در سربرگ تازه آماده کردیم که میتونه شما رو به یک شناخت نسبی درباره ی خودتون یا پسر مورد علاقه اتون برسونه. راستی اگر درباره ی میزان علاقه طرف مقابلتون مطمئن نیستید میتونید در تست عشق واقعی طرف مقابل شرکت کنید.

اما قبل از اینکه براتون تست ها رو بگذاریم میخوایم درمورد نشانه های عاشق شدن یک پسر خجالتی در سربرگ تازه براتون توضیح بدیم. در پایان مقاله میتونید در تست شخصیت شرکت کنید.

نشانه عاشق شدن یک پسر خجالتی

ما ترجیح میدهیم به جای طفره رفتن درمورد موضوعات مختلف مستقیم سر اصل مطلب برویم. نشانه های عاشق شدن یک پسر خجالتی عبارتند از:

  • هنگامی که حواستان نیست به شما خیره میشود و در مواقع دیگر نگاهش را از شما میدزدد.
  • چیزهایی که شما دوست دارید را دوست دارد و درباره ی آنها اطلاعات کسب میکند.
  •  در چت گفت و گوی عالی از خود نشان میدهد .
  • در قرار حضوری بیشتر ساکت و کم حرف است و سرش را پایین می اندازد.
  • در جواب سوالات شما کوتاه و سریع و آرام جواب میدهد.
  • هنگامی که شما هستید دست و پایش را گم میکند و به لکنت زبان می افتد.
  • در جمع او را مورد تمسخر قرار میدهند زیرا نمیتواند جلوی شما چیزی بگوید.
  • شماره ی شما را نمیتواند از شما بگیرد و از طریق دیگری آن را بدست می آورد.
  • با بقیه دخترها راحت حرف میزند اما با شما خیلی رسمی و مودبانه حرف میزند.
  • شرایط را برای شما خوشایند میکنند و مانند یک سایه به دنبال شما اند و مانند بچه ها رفتار میکنند.

نکته:

شاید با خود بگویید که خب او خجالتی است و با همه اینطور رفتار میکند! اما حقیقت این است که حتی افراد خجالتی هم در جمع دوستانشان میتوانند آزادنه رفتار کنند. به شرطی که عشقشان آنجا نباشد!

چطور یک پسر خجالتی را عاشق خود کنم

نقش رهبر را در رابطه داشته باشید: یعنی خودتان قرار بزارید و تصمیمات جدی را به همراه او بگیرید و حس قدرت به او بدهید. پسرهای خجالتی نیاز دارند به آنها حس وجود و مهم بودن بدهید. درست برعکس پسرهای مغرور که لازم است برای عاشق کردنشان برای آنها دست نیافتنی باشیم.

یک فضای راحت برای او ایجاد کنید: یعنی اگر او با شما رسمی و موذب است شما با او راحت و روان گفت و گو کنید و به قول معروف خونگرم و خاکی باشید. او خجالتی است و قرار نیست این ویژگی را درست زمانی که عاشق شماست تغییر دهد. پس شما شروع کننده باشید. شاید کمی عجیب به نظر برسد. اما در عوض میتوانید به مرور نشانه های عاشق شدن را در پسر خجالتی مورد نظرتان ببینید.

برای او ناز و عشوه و طنازی کنید: از اونجایی که افراد معمولا جذب کسانی میشوند که تیپ شخصیتی و رفتاری مثل خودشان دارند پس این افراد هم از دختر خجالتی خوششان می آِید. بعد از اینکه از ثبات رابطه تان مطمئن شدید و به طور مداوم با او در تماس بودید، کمی هم برای او ناز کنید. با دلبری کردن سعی کنید او را به سمت خود بکشید.

نشانه های عاشق شدن یک پسر خجالتی
فضای شاد و راحت برای ابراز علاقه این مرد خجالتی ایجاد کنید

پسری که ابراز علاقه نمیکند

در چت و پیام احساساتش را مورد سوال قرار دهید: سعی کنید وقتهایی که پیش هم نیستید و در قضای مجازی با او صحبت میکنید، حرفهای عاشقانه بزنید. تا کمتر خجالت بکشد. و شما هم بتوانید نشانه های عاشق شدن را در او ببینید. اگر راههای عاشق کردن پسر در فضای مجازی را نمیدانید، بخوانید.

فردی محکم و قوی باشید و در جمع ها از او حمایت کنید: اگر کسی او را دست انداخت شما از او حمایت و دفاع کنید. به او نگاه کنید و به او لبخند بزنید و نهایت مهربانی را برای او به خرج دهید. احساساتتان را به او بروز دهید تا او هم بتواند با شما راحت باشد.

بله این یک حقیقت است که اگر عاشق یک پسر خجالتی شده اید باید بیشتر از احساسات خود مایه بگذارید تا او را نیز وادار به ابراز احساسات کنید. پس از این فرصت برای تحکیم احساسات و شناخت بیشتر خودتان استفاده کنید. البته اگر نشانه های عشق واقعی را در او میبینید.

شخصیت شناسی

با داشتن شناخت کامل از شخصیت خودتون و پسر مورد علاقه اتون راحتتر میتونید نشونه های عاشق شدن را در پسر خجالتی مورد علاقه تون تشخیص بدید.

؛؛شما می تونید از طریق تلگرام و واتس آپ بصورت رایگان با تیم روانشناسی سربرگ تازه در ارتباط باشید و سوالات خودتان را بپرسید، ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات شما همراهان عزیز سربرگ تازه هستم؛؛

۰۲۱۹۱۳۰۵۰۵۹

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید