مقالات پیشنهادی

مردانی که ارتباط جنسی را شرط ازدواج قرار میدهند

شرط قرار دادن رابطه برای ازدواج

در بسیاری از آشنایی های پیش از ازدواج مشاهده می شود که شخص با بهانه های واهی مانند اینکه در فشار روانی قرار دارد و به رابطه نیاز دارد شخص را تحت فشار قرار می دهد تا این رابطه را بپذیرد، شخص دلیلی نیز برای توجیه این خواسته خود می آورد مانند؛ نمیخواهم با کس دیگری این ارتباط را داشته باشم، قصد ما ازدواج است، ما باید بدانیم آیا از رابطه با یکدیگر رضایت داریم سپس ازدواج کنیم و …. وجه مشترک تمام این بهانه ها و اشخاصی که این بهانه ها را میتراشند یک چیز است! آنها قصد ازدواج ندارند صرفا خواسته یا ناخواسته تصمیم دارن طرف مقابلشان را تحریک به ایجاد رابطه بکنند.

اکثر این افراد تحت تاثیر هورمون ها و نفس خود هستند و برای رسیدن به هدف خود قول ازدواج می دهند یا این کار را شرطی برای ازدواج قرار می دهند، که اگر شما آن را نپذیرید یعنی طرف مقابل خود را واقعا دوست ندارید به او اعتماد ندارید!

 

 

سرنوشت این روابط

سرنوشت این روابط یکسان است، بعد از شکلگیری رابطه شخص یا به هدف خود میرسد و سپس از رابطه با طرف مقابل خسته میشود و شخص جدیدی را طلب می کند یا نسبت به دختری که این روابط را انجام دهد بد بین میشود. و رابطه را ترک می کند.

 

راه حل

همواره بهترین راه حل برای این مسئله نپذیرفتن این مسئله است، اگر با رد خواسته شخص رابطه شما به اتمام برسد شما یقین پیدا می کنید که هدف طرف مقابل شما ازدواج نبوده، اما اگر این اتفاق رخ نداد ولی این موضوع نیز تمام نشد شما باید با استفاده از تکنیک های ان ال پی و برنامه ریزی ناخودآگاه یک انحراف ذهنی ایجاد کنید تا این مسئله را کنترل کنید.

برای شروع شما باید واضح دلیل خود را بیان کنید، اینکه این کار مخالف اعتقادات و عقاید شما است، اینکه احساس منفی نسبت به این کار دارید. نشان بدهید که انزجار شما از این روابط به چه دلیل است. سپس با تکنیک های متقاعد کردن شخص را از این افکار و باور ها دور کنید.

 

مطالب مرتبط:

ازدواج با افرادی که رابطه جنسی داشته اند

تاثیر مخرب رابطه جنسی در روابط

چرا مردان متاهل رابطه جنسی پنهانی دارند

حرکاتی جنسی که تاثیر منفی بر سلامت رابطه دارند

پذیرش رابطه جنسی بخاطر ازدواج

 

این امکان برای مراجعه کنندگان فراهم شده تا بتوانند از پشتیبانی رایگان برای پرسش سوالات خود استفاده کنند، پاسخگویی از طریق واتس آپ و تلگرام انجام می شود.

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

لینک کانال تلگرام: sarbargetaze

پکیج بازگشت به عشق و ازدواج

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

  1. جناب استاد من پروانه صالحی یکی از مراجعه کننده های شما هستم من همیشه از نصیحت های دیگران در رابطه با برقراری رابطه جنسی قبل از ازدواج بدم میومد و واقعا قانع نمیشدم یادمه اولین سوالم قبل از شروع دوره با شما همین سوال بود که به چه علت نباید این اتفاق صورت بگیرد و خیلی خیلی عالی و قشنگ من رو قانع کردید و درست همون موقع توی یک رابطه ای بودم که از طرف اون فقط اصرار برای انجام این موضوع بود و من فکر میکردم که بخاطر دوست داشتن ایشون هست و باید صورت بگیره خدارو صد هزار مرتبه شکر که با شما آشنا شدم و فهمیدم که کاملا اشتباه فکر میکردم این آقا بعد از نه شنیدن من برای این موضوع براحتی منو ول کردو رفت خب اولش خیلی ناراحت بودم اما الان میفهمم که کار درست و انجام دادم چون به هرحال ایشون منو ول میکرد چقدر خوب که حداقل دیگه احساس پشیمونی و عذاب وجدان ندارم.

    1. در پاسخ به parvane
      سلام عرض شد خوشحالم تونستم کمکتون کنم کار درست را انجام بدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید