آرشیو مقالات علمیعاشق کردن و ازدواجمقالات پیشنهادی

مراحل قانون جذب عشق

تکنیک جذب عشق

مراحل قانون جذب عشق

مراحل قانون جذب عشق را این روز ها میتوان در سایت ها، کانال ها و کتاب های زیادی پیدا کرد اما تفاوت این مقاله با سایر مواردی که راجب مراحل قانون جذب عشق وجود دارد چیست؟ این مقاله شامل حرف های تکراری راجب این مراحل نخواهد بود، در این مقاله به موارد سطحی مانند خودتان را دوست داشته باشید و عاشق خود باشید یا عشق بدید تا عشق بگیرید پرداخته نمیشود. در این مقاله تصمیم داریم خلاف روال رایج چیزی از مراحل قانون جذب عشق را بیان کنیم که در واقع شما بتوانید بعد از مطالعه سایت سربرگ تازه تمرین های خود را بصورت کاملا حرفه ای و هدف مند شروع کنید.

مرحله اول قانون جذب معشوق

احساسات خود را بشناسید” میخواهیم هدفی را دنبال کنیم اگر باخود صادق نباشیم و خودمان را به درستی نشناسیم نمیتوانیم اهداف خود را به صورتی که باید درک کنیم و در نتیجه خود ما تبدیل به مانعی بر سر راه موفقیت در طی مراحل قوانین جاذبه خواهیم شد.

اینکه احساسات خود را بشناسید شاید در دید اول گنگ و دشوار بنظر برسد اما اینطور نیست. در خوت خود و با انرژی مثبت کاغذ قلمی بردارید و شروع کنید به تحلیل زندگی خود، بخاطر بیاورید که چه احساساتی بر شما غلبه می کند، آیا شخصی هستید که امید زیادی به دیگران می بندد؟ آیا به دیگران این قدرت را داده اید که بتوانند به سادگی به شما آسیب بزنند؟ همیشه ترس داشتید که خوشبخت نمیشوید؟ احساس می کنید نمیتوانید شخص مناسبی را جذب کنید؟ احساس تنهایی دارید؟ احساس می کنید نمیتوانید آن طور که میخواهید با دیگران ارتباط برقرار کنید؟ احساس خود را درست منتقل نمی کنید و …..

 

مراحل قانون جذب عشق

مراحل قانون جذب عشق

مرحله دوم قانون جذب برای ازدواج

ضعف های خودتان را شناسایی کنید” هیچ انسانی در جهان کامل و آری از ضعف نیست، اما انسان موفق ضعف های خود را میشناسد، آنها را برطرف میکند یا در مقابل آنها یک امتیاز ایجاد می کند. اشتباه نکنید داشتن اعتماد به نفس به این معنی نیست که ما نکات منفی خود را نادیده بگیریم و به خود القا کنیم که هیچ ضعفی در من وجود ندارد. بعضی از ما زود عصبی میشویم، نا امیدی خیلی زود به سراغ ما می آید، کار ها را نیمه کاره رها می کنیم، ترس از انجام کاری داریم، به خودمان ایمان نداریم، زود خسته میشویم یا بدبین هستیم و یا زیادی خوشبین که نمی توانیم واقعیت ها را ببینیم. شما هم ضعف ها و کم کاستی های خود را دارید، آنها را پیدا کنید، مشخص کنید که چه چیزی را قرار است ازبین ببرید تا با برنامه ریزی درست و طبق مراحل صحیح موفقیت را بجای ضعف جذب کنید.

مرحله سوم قانون جذب عشق از راه دور

ترس ها را کشف کنید” ترس همیشه یک عامل توقف است، ترس مانع بزرگی برای برداشتن هر قدم مثبت و بزرگ در زندگی میباشد، اگر به ترس قدرت بدهید توانایی ریسک کردن را از شما می گیرد و اگر نتوانید ریسک کنید چیز های زیادی را از دست خواهید داد. ترس از شکست و موفق نشدن، ترس از ترد شدن و نادیده گرفته شدن، ترسیدن از دریافت واکنش منفی، ترس از تنهایی و یا ترس از موفقیت، گاهی افراد ترس عجیبی دارند . آن هم ترس از موفق شدن است. با خود میگویند اگر موفق شدم در این سمت استخدام شوم ولی نتوانستم از پس کار بر بیایم چه؟ اگر دیگران من را با دیدی دیگر نگاه کردن چه کنم، اگر توانستم با عشقم رابطه ای را آغاز کنم ولی نتوانم او را عاشق خود کنم چه…؟ ترس های خود را بدون ترس خجالت بنویسید هیچ کس جز شما قرار نیست از این تمرین ها اطلاع داشته باشد از خودتان هم نترسید و پیش برید.

مرحله چهارم قانون جذب کائنات

با ویژگی ها و امتیازات خود آشنا شوید” وقتی در کلاس ها به این مرحله میرسیم متاسفانه شاهد این هستیم که دوستان زیادی صفحه تمرین سوم را خالی میگذارند! فکر می کنند هیچ ویژگی یا امتیاز مثبتی ندارند چنین اشتباهی ریشه در عدم خودباوری و شناخت فردی است. حتی اگر هیچ شغلی ندارید، هیچ تحصیلات بالایی ندارید هیچ موفقیتی در زندگی کسب نکرده باشید و حتی کسی باشید که در خانه نشسته و کاری انجام نمی دهد شما پر از شگفتی ها و ویژگی های منحصر به فرد خودتان هستید. انچه که از خود میدانید را بنویسید، من توانایی ارتباط با دیگران را دارم، من با مشتری خوب صحبت می کنم، من بسیار صادق هستم، من مهربانم، صبورم، طبع شعر خوبی دارم، انسان ها را خوب میشناسم، باهوش هستم حافظه خوبی دارم، دقت بالایی دارم … ویژگی های مثبت خود را پیدا کنید مهم نیست که چقدر کوچک باشند همین که ویژگی مثبتی باشند برای شروع مراحل قانون جذب عشق کافی است.

مراحل قانون جذب عشق
مراحل قانون جذب عشق

مرحله پنجم تکنیک جذب عشق

خودتان را بروز رسانی کنید” با نشستن دست روی دست گذاشتن و فقط باور مثبت داشتن هیچ اتفاق مثبتی رخ نمی دهد چون این کار خود به تنهایی ارسال ارتعاش منفی است. خودتان را دوست داشته باشید ولی عمل نکنید، به موفقیت خود باور داشته باشید ولی قدم برندارید مثل این است که باشگاه ثبت نام کنید اما ورزش نکنید قطعا لاغر نخواهید شد، پس باید استراتژی عملی داشته باشید صرفا به تئوری ها دل نبندید. چیز جدیدی یاد بگیرید یک فن، هنر، انجه که میدانید را گسترش دهید، در هرچیزی که خوب هستید عالی شوید، هر کاری برایتان سخت است آن را آسان کنید شاید در دیگاه اول این کار بسیار سخت باشد اما میتوانید با کار های کوچک شروع کنید و خواهید دید بعد از پیروی از مراحل آموزشی قانون جذب سربرگ تازه چه اشتیاق و قدرتی برای ادامه پیدا خواهید کرد.

اصل ششم و ده فرمان از مراحل جذب

در این بخش از تکنیک جذب عشق از قانون ده فرمان کتاب قانون جذب عشق پیروی کنید.

مرحله هفتم تمرین قانون جذب برای ازدواج

خودتان را به سطح آن چیزی که میخواهید جذب کنید برسانید” نمیتوان آب یک رود خانه را در یک استخر جای داد، هر چه هدف بزرگ تر باشد گنجایش بیشتری را می طلبد، نمیتوانیم عشقی را جذب کنیم که آماده آن نیستیم. مثلا عشق رویایی شما که میخواهید از طریق مراحل قانون جذب به او برسید باید ویزگی های دلخواه شما را داشته باشد، مثلا مهربان باشد، شما را درک کند، صبور باشد، بتواند ارتباط خوبی با اطرافیان شما برقرار کند و اندام ورزش کارانه ای داشته باشد ولی شما بد اخلاق باشید، طرف مقابل را درک نکنید فقط بخواهید که درک شوید صبر و حوصله نداشته باشید با اطرافیان او ارتباط نگیرید و اصلا به زیبایی ظاهر و اندام خود اهمیت ندهید! چنین چیزی ممکن نیست پس اگر معیار های برای خود در نظر گرفته و میخواهید شخصی با این معیار ها را جذب کنید و یا شخصی که جذب کرده این این معیار ها را بدست آورد باید خود را به سطح آن چیزی که انتظار دارید برسانید.

قانون جذب چیست؟

با کمک ۷ مرحله ابتدای قانون جذب عشق متوجه شدیم که قانون جذب به هیچ عنوان فقط فکر مثبت داشتن و دوست داشتن خود نیست بلکه در واقع کار ها و تکنیک هایی است کاملا اجرایی که نیاز به تلاش کردن و عمل کردن دارد اگر هنوز ایمانتان به جذب راسخ نیست بد نیست با برداشتی صحیح از واقعیت قانون جذب آشنا بشید.

قانون جذب عشق و ازدواج

قانون جذب عشق و ازدواج هدفی است که باید طبق قوانین آن رفتار کرد تا قانون جذب حاکم بر کائنات پاسخ دلخواهمان را به ما برساند. رسیدن به موفقیت در قانون جذب برای ازدواج نیاز مند این است که شما با فرکانس خواسته خود هم جهت شوید، در واقع فرکانستان باید با فرکانس خواسته شما دقیقا برابر باشد. کسی که میخواهد عشق را جذب کند عشق خود را یک هدف با ارزش زیبا جذاب پر انرژی و مهم می داند وقتی خواسته و هدف شما چنین فرکانسی دارد فرکانس شما نباید منفی باشد شما نباید احساس افسردگی و نا امیدی بکنید. اگر از تنهایی رنج ببرید خود را محکوم به تنهایی و شکست بدانید و خانه نشین باشید هیچگاه به سطح فرکانس عشق خود نخواهید رسید و در نتیجه آن را جذب نخواهید کرد پس باید دست به کار شوید خود را تغییر دهید.

قانون جذب عشق را برای اطرافیان خود فعال کنید

در مراحل قانون جذب عشق با ارسال سیگنال عشق اطرافیان خود را جذب کنید، محدوده عشق خود را گسترش دهید. طبق قانون جذب هر آنچه از خود ساطع کنیم دریافت می کنیم حتی اگر قانون جذب را خوب نمیشناسید به جمله های قدیمی و معروف فکر کنید، هر چه کنی به خود کنی، از این دست بگیری از اون دست میدی، ما تبدیل به آن چیزی میشویم که به آن فکر می کنیم.

همه این ضرب المثل های قدیمی قانون جذب را به ما یاد آور میشوند و این بیانگر قدرت قانون جذب بروی اعمال و زندگی ما انسان ها است. برای فعال شدن قانون جذب عشق باید روابط خود را با دیگران اصلاح و بهینه کنید باید عشق را به همه اطرافیان خود ارسال کنید و از آنها عشق دریافت کنید تاثیر این کار در ایجاد و شکل گیری روابط عاطفی  تاثیر بسیار مستقمی دارد.

ترمی رابطه از دست رفته با قانون جذب عشق

چگونه میتوان با استفاده از مراحل قانون جذب عشق یک رابطه از دست رفته را ترمیم کرد؟ راه های ترمیم رابطه با قانون جذب عشق از دست رفته در کتاب بازگشت عشق نوشته حسین رجب پور به شش مرحله علمی و تاثیر گذار تقصیم بندی شده است طبق فیدبک های دوره های بازگشت عشق موفقیت از طریق این کتاب تا ۹۰ در صد تضمین شده است. برای آشنایی با کتاب بازگشت عشق میتوانید مقدمه ای از آن را در مقاله قانون جذب عشق از دست رفته مطالعه کنید.

مقالات مرتبط:

چگونه دیگران را عاشق خود کنیم

راه های نفوذ به ناخودآگاه دیگران

 

می توانید پرسش های خود را به صورت رایگان در مورد این مراحل ارسال کنید تا در اسرع وقت پاسخ تان ارسال شود.

پاسخگویی فقط به روش های زیر و از طریق این نرم افزار ها صورت میگیرد:

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید