آرشیو مقالات علمیعاشق کردن و ازدواجمقالات پیشنهادی

قانون جذب عشق و ازدواج

داستان قانون جذب عشق

قانون جذب عشق و ازدواج

قانون جذب عشق و ازدواج این روز ها طرفداران زیادی پیدا کرده است هر جا را که نگاه کنید هر سایتی را که برسی کنید دوره ها و پکیج های آموزشی قانون جذب عشق برای ازدواج را پیدا خواهید کرد. آیا تمام این دوره ها مفید هستند؟ آیا کسی که این دوره ها را برگذار می کند صلاحیت لازم برای آموزش قانون جذب عشق ازدواج را دارد؟ مطالبی که تحت عنوان قانون جذب عشق برای ازدواج در این دوره ها وجود دارد چقدر قابل اعتماد است؟ به چه میزان واقعی و کار بردی هستند؟ کدام دوره را انتخاب کنیم؟ کیفیت دوره ها را چگونه تشخیص دهیم. منابع تیم سربرگ تازه فقط پاسخی برای این سوالات نخواهد بود در این مقاله آموزشی متفاوت و واقعی تر راجب قانون جذب عشق برای ازدواج ارائه خواهیم کرد. مقاله ای دیگر از تیم سربرگ تازه.

قانون جذب چیست؟

ساده ترین حالت تفسیر قانون جذب این است که هر چیزی که در درون ما باشد آن را جذب می کنیم در واقع قانون جذب به این معنی است که انرژی ها هم جهت یکدیگر را جذب می کنند. مثلا اگر شما میخواهید در شغل خود موفق بشید باید به خود اطمینان کامل داشته باشید باید طوری رفتار کنید که این یک هدف نیست یک آینده مشخص است تا با موفقیت هم جهت شوید برای آشنایی بیشتر با قانون جذب مطالعه کنید.

قانون جذب عشق

"<yoastmark

بعد از مطالعه مقاله قانون جذب عشق و آشنایی با مراحل قانون جذب عشق میتوانید عشق مورد نظر و فرد خاص خود را به زندگیتان جذب کنید. و بعد از جذب عشق باید رابطه عاشقانه خود را هدف دار کنید و به سمت ازدواج جذب کنید. قانون جذب عشق برای ازدواج پیچیدگی ها و مراحل خاص خود را دارد که علاوه بر آموزش های قانون جذب عشق نیاز به آموزش های خاص قانون جذب عشق برای ازدواج است.

برای اینکه عشق خود را به ازدواج جذب کنیم باید رابطه ایده آل خود و طرف مقابل را ایجاد کنیم، یعنی نیاز های ناخودآگاه و معیار های عشقمان را در رابطه ایجاد کنیم. کلید اصلی قانون جذب ازدواج عاشق کردن و نفوذ به قلب عشق است. روابط زمانی به ازدواج ختم میشوند که طرفین رابطه وابستگی، هماهنگی، درک متقابل، تعامل زیادی با یکدیگر داشته باشند. یکی از سیاست های مهم و ارزشمند برای رسیدن به جذب ازدواج با عشق ایجاد نیاز در ناخودآگاه طرف مقابل است. عناصر شکل دهنده ازدواج را باهم برسی می کنیم.

وابستگی

قانون جذب عشق و ازدواج از این عنصر به شددت تاثیر میگیرد، وابستگی روحی (وابستگی های احساسی مانند احساس عشق) و وابستگی فکری (وابستگی های در تفکرات انسان مانند وابستگی برای انجام کاری یا وابستگی برای داشتن احساس امنیت). وابستگی در انسان باعث میشود که شخص دست به کار هایی بزند برای حفظ چیزی که به آن وابسه است. مثلا شما به یکی از دوستان خود وابسته هستید پس برای او کار هایی می کنید که شاید برای کس دیگر انجام نداده باشید چون وابستگی شما باعث میشود که برای حفظ این رابطه دوستی به خود سختی بدهید. شاید صحبت راجب این شکل از وابستگی کمی خاکستری باشد اما این یک واقعیت است و یک عنصر مهم که میتوانید به طرف مقابل شما دلیل برای ازدواج بدهد.

احساس عشق

موفقیت در قانون جذب عشق برای ازدواج در گرو ایجاد احساس عشق در طرف مقابل میباشد. عشق و ازدواج ثمره میزان احساس در یک رابطه است. اگر بتوانید در طرف مقابل خود عشق علاقه عمیق ایجاد کنید میتوانید شخص را به ازدواج ترغیب کنید راجب چگونه دیگران را عاشق خود کنیم بخوانید.

نیاز های ناخودآگاه

نیاز های ناخودآگاه یکی از مهم ترین عوامل ایجاد وابستگی و احساس عشق هستند نیازها ناخودآگاه نیاز های عمقی تر هستند و با نیاز های خودآگاه تفاوت زیادی دارند. با شناخت این نیاز ها و برطرف کردن آنها میتوانید به راحتی به ناخودآگاه یک شخص نفوذ کنید و او را وابسته و شیفته خود کنید راه های نفوذ به ضمیر ناخودآگاه دیگران را بشناسید.

معیار ها

معیار جزء جدانشدنی از شخصیت انسان است هر کسی برای زندگی، شغل، روابط اجتماعی و دوستانه خود معیار های خاص خود را دارد. معیار در روابط عاطفی بسیار پر اهمیت تر و پررنگ تر هستند. یکسری معیار ها ابتدای هستند مانند ظاهر، تحصیلات، مادیات و … که در شکل گیری رابطه تاثیر دارند و یکسری معیار ها عمیق هستند که نقش حیاطی در عمر و سرنوشت رابطه دارند که به آنها معیار های ناخودآگاه می گویند. معیار ها بحث گسترده ای است که نیاز به تحلیل تیپ شخصیتی فرد دارد اما چند مثال ساده میتواند شما را روشن تر کند.

مثلا معیار یک شخص میتواند ارزش و احترامی باشد که عشقش به او میگذارد، اعتماد به نفس عشقش و جایگاه اجتماعی او میتواند برای فردی معیار باشد. یا مثلا معیار یک شخص موفقیت و ارتقای زندگی است و دوست دارد عشقش فرد موفقی باشد، یا معیار شخصی ابراز احساسات یا حمایت کردن یا درک کردن و اهمیت دادن است. وقتی در یک رابطه فرد معیار های خود را در طرف مقابل نبیند قطعا آن رابطه را ترک خواهد کرد.

جذب

در تکنیک جذب عشق اگر نتوانید عشق خودتان را جذب کنید نمیتوانید رابطه را هدف دار کنید، عوامل و فاکتور های زیادی برای جذب یک شخص به عشق و ازدواج وجود دارد. جذب فرد زمانی اتفاق می افتد که بتوانید ایده آل های او را بوجود بیاورید، با شما احساس متفاوتی داشته باشد ترس ها و نگرانی ها کنار شما ازبین بروند امنیت جای نا امنی را بگیرد و فرد احساس کند ازدواج با شما محدودیت نیست بلکه موفقیت است.

قانون جذب برای عشق و ازدواج

قانون جذب عشق برای ازدواج یکی از مباحث مطرح شده در قانون جذب میباشد، قانون جذب را میتوان برای تمام اهداف مورد استفاده قرار داد یکی از این اهداف هم قانون جذب عشق برای ازدواج است. هماهنگ کردن و تنظیم ارتعاشات صحیح برای فعال سازی قانون جذب عشق برای ازدواج در مقاله قانون جذب عشق توضیح داده شده است. و در ادامه این مقاله شما را با راه کار های لازم جهت جذب عشق و ازدواج با عشق آشنا خواهیم کرد.

 

این امکان برای مراجعه کنندگان فراهم شده تا بتوانند از پشتیبانی رایگان برای پرسش سوالات خود استفاده کنند، پاسخگویی از طریق واتس آپ و تلگرام انجام می شود.

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

لینک کانال تلگرام: sarbargetaze

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید