مقالات پیشنهادی

قانون جذب عشق از دست رفته-برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب

بازگشت فرد مورد نظر با قانون جذب

قانون جذب عشق از دست رفته

قانون جذب عشق از دست رفته  یا برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب ، احتمال اینکه شما با جستجوی کلماتی این چنینی به این صفحه هدایت شده باشید زیاد است پس تصمیم داریم راه های برگرداندن فرد مورد علاقه و یا عشق از دست رفته را با قانون جذب برسی کنم.
اما پیش از اینکه به مسئله اصلی یعنی قانون جذب عشق از دست رفته بپردازیم نیاز است یکسری پیش فرض ها و اطلاعات راجب روابط  و مشکلات آن را بدست بیاوریم تا رسیدن به هدف برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب برای ما امری ممکن شود، چون دست یابی به قانون جذب عشق از دست رفته،  بدون داشتن دانش و اطلاعات لازم غیر ممکن خواهد بود و بدون مهارت های لازم شما هیچ وقت نمی توانید در برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب موفق باشید.

کتاب بازگشت به عشق

شما میتونید با مشاهده این کلیپ آموزشی مراحل بازگشت عشق را یاد بگیرید و سپس در انتهای این مطلب روی لینک دانلود کتاب بازگشت عشق کلیک کنید و کتاب را هم دریافت کنید.

کتاب بازگشت به عشق برای ازدواج نوشته حسین رجب پور، این کتاب به کنترل احساسات، کنترل هوش هیجانی شما کمک می کنه کتاب بازگشت به عشق به شما کمک میکنه دید روشنی به رابطه خودتون داشته باشید، که آیا عشقی که قصد برگرداندن آن را با کمک کتاب بازگشت به عشق دارید فرد مناسبی هست و یا صرفا بخاطر وابستگی های کورکورانه و ضعف های احساسی میخواهید این فرد را برگردانید. وقتی این مرحله را انجام بدید میتوانید وابستگی و ضعف خود رو کنترل کنید و این کار به شما کمک میکنه تا کار های درست و تکنیک های کتاب رو انجام بدید و دیگر اشتباهی مرتکب نشید. در کتاب بازگشت به عشق شما با مفهوم ناخودآگاه آشنا میشوید و ریشه های روانی عشق و وابستگی رو بهتر میشناید و این مهارت کمک میکنه شما بتونید هر کسی رو وابسته خودتون بکنید.

این کتاب به آموزش تکنیک های NLP عشق، تکنیک های نفوذ به ضمیر ناخودآگاه، تکنیک های برنامه ریزی عصبی کلامی، قانون جذب عشق، تکنیک های روانکاوی، تکنیک های ایجاد احساس عشق، ایجاد حسادت، کنجکاوی و ترس، میپردازد. با کمک کتاب بازگشت به عشق برای هدف ازدواج شما مهارت های ارتباطی، فن بیان، زبان بدن و تحلیل رفتار طرف مقابل رو یاد میگیرید.

اما موسسه سربرگ تازه با دانش گسترده در زمینه روابط و آموزش تکنیک های قانون جذب مسیری تخصصی را در راه برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب در اختیار شما قرار می دهد روش ها و مقالاتی متفاوت از آنچه که در اینترنت راجب قانون جذب عشق از دست رفته مطالعه کردید، پس با ما باشید!

برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب

برای اینکه در برگرداندن عشق از دست رفته با قانون جذب رابطه خود را ترمیم کنیم به شکلی که مورد علاقه ما باشد نیاز است ابتدا دلایل بروز مشکل در رابطه با فرد مورد علاقه خود را تشخیص دهیم تا بتوانیم قانون جذب عشق از دست رفته را اجرا کنیم.

دلایل فرو پاشی رابطه با فرد مورد علاقه

یک اشتباه بزرگ که اکثر ما انسان ها مرتکب می شویم این است که فکر می کنیم رابطه ما یکشبه و بدون دلیل ازبین میرود و همه چیز عالی بوده و ناگهان عشقمان تغییر کرده و تصمیم به اتمام رابطه را دارد این تصور کاملا غلط است همانطور که علاقه و احساس در طول مدت زمان شکل میگیرد تخریب رابطه نیز از جایی آغاز میشود و به اتمام رابطه ختم می شود به عنوان مثال چند نمونه کوتاه از دلایلی که باعث می شود یک رابطه تبدیل به عشق از دست رفته شود را برسی می کنیم.

۱٫ افزایش تنش ها
۲٫ نادیده گرفته شدن نیازهای ناخودآگاه
۳٫ واکنش های غلط
۴٫ عدم توانایی در کنترل احساسات در هنگام بروز مشکلات
۵٫ در دسترس بودن بیش از حد

برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب عشق از دست رفته

قانون جذب عشق از دست رفته-برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب
قانون جذب عشق از دست رفته-برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب

وقتی ما درشرایطی قرار می گیریم رابطه با عشق خود را از دست رفته می بینیم بصورت غریزی دست به هر کاری می زنیم تا موفق به برگرداندن فرد مورد علاقه خود بشویم، چون در این زمان ما در شرایط روحی مناسبی نیستیم و در طول زندگی خود آموزش های خاصی راجب روابط و تکنیک های اثر گذاری روی فرد مورد علاقه را نگذراندیم بنابراین تقریبا ۹۰ درصد افراد در این شرایط بصورت غریزی رفتار می کنند و با هر روش درست و غلطی به هر شکل ممکن تلاش در برگرداندن فرد مورد علاقه به عشق از دست رفته خود دارند که نه تنها کمی برگرداندن فرد مورد علاقه به عشق از دست رفته نمی کند بلکه بصورت کامل با مراحل قانون جذب عشق از دست رفته مقایرت دارد و بیشتر باعث دور شدن فرد مورد علاقه از عشق از دست رفته خواهد شد. با هم چند مورد از این اشتباهات غریزی را برسی می کنیم.

۱٫ تماس و پیام های مکرر
در شرایط جدایی شخص با خود فکر می کند اگر به او پیام ندم و یا تماس نگیرم و نبود مرا احساس نکند مرا فراموش خواهد کرد اما واقعیت رابطه این است که فرد مورد علاقه شما قبلا تصمیم به فراموشی شما گرفته است و حضور دائمی شما باعث نمی شود احساس فرد مورد علاقه شما تغییر کند بلکه این اقدامات باعث افزایش احساسات منفی می شود و عشقتان شما را فردی در دسترس و ضعیف خواهد دید، این کار هیچ کمکی به اجرای قانون جذب عشق از دست رفته نخواهد کرد.

۲٫ رابطه ارباب برده
تصور اینکه با انجام تمام خواسته های فرد مورد علاقه میتوان قدمی در راه برگرداندن عشق از دست رفته برداشت تصور امید بخش اما کاملا غلطی است اینکه رابطه را به شکل ارباب برده ای جلوه دهیم و همیشه در کنار عشق خود باشیم و تمام خواسته های طلب شده و یا نشده او را فراهم کنیم فقط یک نتیجه دارد تبدیل شدن به برده خب هیچ اربابی عاشق برده خیش نخواهد شد پس این کار نیز کمکی به اجرای قانون جذب عشق از دست رفته نخواهد کرد.

۳٫ جلوه کردن احساس
اگر با عشق خود مدتی در رابطه بودید قطعا ایشان از احساسات شما و علاقه شما نسبت به خود خبر دارن و با این وجود شما را ترک کرده یا تصمیم به ترک دارد، چیزی که برای انسان مهم است احساس خود اوست نه احساس طرف مقابلش ما بخاطر احساسمان به یک شخص و این که فرد مورد علاقه ما است به سمت او می رویم هیچ گاه بخاطر اینکه کسی ما را دوست داشته باشد و ما حسی به آن فرد نداشته باشیم وارد رابطه نخواهیم شد، پس وقتی فرد مورد نظر ما تصمیم به ترک رابطه دارد اینکه ما چقدر او را دوست داریم اصلا اهمیتی برای وی نخواهد داشت. چون اگر قصد فدا کاری داشت و احساس ما را مقدم تر به احساس خود می دید هرگز رابطه را ترک نمی کرد پس این کار نیز در اجرای قانون جذب عشق از دست رفته تاثیری نخواهد داشت.

۴٫ ایجاد ترحم و دلسوزی
گاها غریزه ما از روی درماندگی باعث بوجود آمدن این تفکر می شود که اگر عشقمان بداند که چقدر بدون اون تنها هستیم یا بدون او می میریم قطعا تحمل نمی کند و به رابطه برمی گردد این اتفاق هرگز رخ نخواهد داد اما اگر این طور هم شود رابطه ای که بخاطر ترحم شکل بگیرد به رودی پایان می پذیرد زیرا شخص بالاخره از ترحم کردن خسته می شود و به خودش و نیاز هایش توجه می کنید همچنین این اشتباه باعث می شود شما در چهره فرد مورد علاقه خود تبدیل به یک شخص ضعیف شوید همه ما می دانیم هیچ کس یک شخص ضعیف را دوست ندارد و اگر ماضعیف باشیم نمی توانیم از قانون جذب عشق از دست رفته استفاده کنیم.

نگاهی کوتاه انداختیم به اشتباهات خطرناک که هیچ کمکی به برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب نخواهد کرد بلکه می تواند تبدیل به بزرگترین مانع برای برگرداندن رابطه از طریق اجرای قانون جذب عشق از دست رفته باشد.

مراحل قانون جذب عشق از دست

قانون جذب عشق از دست رفته-برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب
قانون جذب عشق از دست رفته-برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب

قانون عشق چیست؟ (برگرداندن رابطه از دست رفته با قانون جذب تضمینی)
جهان بیرون آینه درون من است. شاید تا به حال پیش نیامده که به این موضوع فکر کنید که هر احساس و تفکری که در ذهن شما وجود دارد باعث تغییر زندگی و روابط شما می شود. اما حتما با نام قانون جذب عشق آشنا هستید.. قانون جذب یعنی ایجاد افکار مثبت خب این که ما افکار مثبتی داشته باشیم چه فایده ای دارد؟!! بله فقط داشتن افکار مثبت کافی نخواهد بود. اما افکار مثبت اگر سطحی نباشند و واقعا باور ما بر این افکار مثبت باشد باعث ایجاد احساسات مثبت می شود و در نتیجه احساسات مثبتی که در ناخودآگاه و خودآگاه ما شکل گرفته شده است به رفتار مثبت منتهی می شود رفتاری که تضمین کننده موفقیت در تمام موارد زندگی است: سلامتی، ثروت، موفقیت، روابط عاطفی، روابط اجتماعی. انرژی ها و ارتعاشات جزعی از واقعیت جهان هستی و زندگی ما هستند قطعا تجربه کردید هر زمانی که افکار منفی داشته باشیم احساسات منفی بوجود می آید پشت سر این احساسات منفی اتفاق های ناخوش آیند رخ می دهد و ما نام آن را بدشناسی می گذاریم!
اما این غیر ممکن است که ما مدتی باور های مثبت داشته باشیم و احساس مثبتی در ما وجود نداشته باشد. تقریبا غیر ممکن است که باور مثبت، افکار مثبت، رفتار مثبت، به نتیجه ای منفی ختم شود. قدرت قانون جذب غیر قابل انکار است و یک روند ثابت و غیر قابل تغییر دارد. باور های ما باعث ارسال ارتعاش می شود و ما همان ارتعاشی را که ارسال می کنیم ارتعاش هم جهت آن را نیز دریافت می کنیم.
افکار و باور های مثبت => احساسات مثبت => رفتار مثبت == (اتفاقات مثبت)
افکار و باور های منفی => احساسات منفی => رفتار منفی == (اتفاقات منفی)

تکنیک های روانکاوی و نفوذ به ضمیر ناخودآگاه

تمام تصمیم ها و رفتار های انسان ها تحت تاثیر احساسات است و منشا تمام احساسات انسان ناخودآگاه اوست. همه ما این را تجربه کردیم اما چون درک روشنی از ناخودآگاه نداریم، از قدرت و تاثیر آن بی خبر هستیم. شاید شنیده باشید هنگام گرسنگی و یا عصبانیت تصمیم نگیرید، شاید تجربه کرده باشید روزی که به دلایلی ناراحت یا عصبی هستید و یا احساس خوبی ندارید ممکن است بی دلیل کوچک ترین حرف یا اتفاقی شما را عصبی کند دلیل این پیش آمد بصورت ناخودآگاه است. ناخودآگاه انسان ها را می توان در جهت اهداف خود برنامه ریزی کرد.
اگر بدون دیدگاه قبلی فکر کنیم و هیچ حافظه ای نسبت به طلا و نقره نداشته باشیم می بینیم که این دو تفاوتی برای ما ندارند و در ارزش حتی با فلز آهن برابر هستند اما ناخودآگاه ما طلا را به نقره و نقره را به آهن ترجیح می دهیم زیرا در جهان طلا فلزی با ارزش است ما انسان ها به طلا ارزش و قیمت دادیم می شد این ارزش با فلز مس هم جابجا شود. خب ریشه این ارزش طلا از گذشته های دور است و در گذشته و حتی زمان کنونی طلا با ارزش شد چون به سختی یافت می شد در عمق بیشتری از زمین قرار داد.
ما می توانیم با رفتار های ساده مانند نوع فعالیت در شبکه های مجازی رفتار در مقابل دیگران نوع پوشش نوع نگاه کردن با استفاده از زبان بدن با استفاده از قدرت کلمات استفاده از قانون جذب و قانون جذب عشق ناخودآگاه دیگران را به شکل مثبت برنامه ریزی کنیم تا در جهت اهداف ما تصمیم بگیرند و قدم بردارند.

میتوان در ۴ مرحله رابطه خود را ترمیم کرد:
مرحله اول: قطع کامل ارتباط
• دیگر تماس نگیرید
• پیام ارسال نکنید
• کسی را واسطه نکنید
مرحله دوم: ازبین بردن احساسات منفی و ایجاد احساسات مثبت
مرجله سوم: جذب شخص مورد نظر با استفاده از شیوه های ارتباطی غیر مستقیم
مرحله چهارم: تاثیر گذاری و نفوذ به ناخودآگاه شخص و برقراری ارتباط مستقیم به بهترین شکل ممکن

ادامه این مراحل شامل تکنیک های nlp عشق و قانون جذب عشق می باشد که بصورت خصوصی ارسال می شود.
همچنین می توانید پرسش های خود را به صورت رایگان در مورد این مراحل ارسال کنید تا در اسرع وقت پاسخ تان را دریافت کنید.
پاسخگویی فقط به روش های زیر و از طریق این نرم افزار ها صورت می گیرد:

تلگرام telegram
واتس آپ Whatsapp

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

مقالات مرتبط:                                         ارتباط با ما

چگونه یک رابطه شکست خورده را برگردانیم

چگونه فردی را عاشق خود کنیم

دلایل شکست عشقی

اعتماد بنفس چیست؟

دینامیک های مرد و زن در روابط عاشقانه

لینک کانال تلگرام: https://t.me/sarbargetaze

سربرگ تازه یک سایت خسته کننده و بی هدف نیست، سربرگ تازه یک سایت تخصصی در زمینه ان ال پی و قانون جذب می باشد. من حسین رجب پور نویسنده مقالات سایت و محقق در زمینه قانون جذب و ان ال پی هستم.

پکیج بازگشت به عشق و ازدواج
برچسب ها

نوشته های مشابه

‫4 نظرها

  1. سلام راجب قانون جذب عشق از دست رفته زیاد شنیده بودم توی اینترنت داشتم دنبال آموزش های قانون جذب عشق از دست رفته می گشتم که با شما آشنا شدم چطوری میشه این آموزش ها رو از شما یاد گرفت؟

    1. ما سیستم پاسخگویی رایگان برای سوالات قانون جذب عشق از دست رفته داریم برا اطلاعات بیشتر از قانون جذب عشق از دست رفته میتونید به بخش ارتباط با ما مراجعه کنید و از طریق ارتباط با مدیر روابط عمومی سوالات خودتان را مطرح کنید. دوستان و همکاران ۲۴ ساعت آمده پاسخگویی رایگان هستند.

  2. سلام درود خدمت شما آقای دکتر خواستم تشکر کنم بابات مقالات و راه کار های خوبتون من یکی از کاراموز های شما هستم که بهم ان ال پی جذب یاد دادید خیلی به دردم خورد خواستم بگم برگشتیم عقد کردیم عید هم عروسی مونه گفتم شاید اگه بهتون بگم خوشحال می شید خیلی ممنونم ازتون و امیدوارم همه بتونن شما رو پیدا کنن کاش بیشتر تبلیغات داشتید تا مردم بی خبر نباشن از معجزه های شما مرسی استاد بزرگ وار بابت همه دلسوزی ها و وقت هایی که می ذارید بابت تمام راهنمایی ها و عشقی که به کارتون دارید شما نمونه یک انسان واقعی هستید همیشه سربلند باشید

    1. سلام عرض می کنم واقعا براتون خوشحال هستم. آرزوی تیم سربرگ تازه ایجاد تغییر در زندگی و روابط دیگران است. موفق و پیروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید