مقالات پیشنهادی

قانون جذب برای برگرداندن عشق

برگرداندن معشوق با قانون جذب

قانون جذب برای برگرداندن عشق

قانون جذب برای برگرداندن عشق هدفی که برای آن باید در جستجوی اطلاعاتی بیشتر از اطلاعات رایج باشید، مشکل مطالعاتی ما همیشه محدود بودن منابع فارسی زبان کامل و مناسب بوده است، اما ما در سربرگ تازه با گردآوری و فارسی سازی جدید ترین نظریه های روانشناسی، توانستیم قدمی مثبت و بزرگ را در جهت موفقیت با قانون جذب برای برگرداندن معشوق برداشته ایم، می توانید به نظرات ۱۰۰ ها نفر که با همراهی سربرگ تازه به اهدافی مانند برگرداندن عشق با قانون جذب رسیده اند گوش کنید.

نظرات شرکت کنندگان دوره های بازگشت به عشق

نظرات بیشتر

اگر تصمیم به استفاده از قانون جذب برای برگرداندن عشق خود دارید، به خواندن این مقاله مفید ادامه دهید. توصیه می شود در طی مراحل قانون جذب برای برگرداندن عشق از یک روانشناس کمک بگیرید، زیرا قرار گرفتن در شرایط پسا جدایی، موقعیت های ویژه ای برای افراد به وجود می آورد، که با کمک یک روانشناس باتجربه بهتر می توانید این موقعیت ها را کنترل کنید، چند مورد را با هم بررسی می کنیم.

  • هوش هیجانی : جهش های هیجانی آسیب های زیادی را به رابطه شما وارد می کند و این اتفاق روند بازگشت را با موانع جدی روبرو خواهد کرد، از این رو باید روی احساسات خود کنترل داشته باشید و هیچ واکنش بدون برنامه ریزی از خودتان نشان ندهید.
  • هوش عاطفی : مهارت برقراری ارتباط و مهارت های عاطفی که هر شخصی بصورت پیشفرض و با توجه به تجربیات از آن برخوردار است، در شرایطی مانند جدایی می تواند مختل عمل کند و بجای یاری رساندن به شما مشکلات بیشتری را رقم بزند. “ممکن است باعث شود بدون سیاست رفتار کنید”
  • القا : رفتاری که ما در هنگام جدایی از خود بروز می دهیم، در آن لحظه بیشترین تاثیر را دارد، زیرا ناخودآگاه طرف مقابل بصورت غیر مستقیم “بدون آگاهی خود فرد” واکنش شما را زیر نظر دارد، و بر اساس واکنش هایتان موضع خود را نسبت به شما مشخص می کند، پس با اشتباهاتی مانند اصرار و خواهش، افکار و باور های منفی راجع به خودتان را در ذهن معشوق خود پرورش ندهید.

قانون جذب برای برگرداندن عشق

اگر منتظر مطلبی هستید که به شما بگوید، با فکر کردن و ارسال انرژی های مثبت می توانید عشقتان را به کمک قانون جذب برگردانید، متاسفانه باید نا امیدتان کنم، چون این روش هیچ گونه کاربردی ندارد، افکار و تصورات ذهن شما فقط در ذهن شما جای دارند، به کسی منتقل نمی شوند، مگر زمانی که با آنها در تعامل نزدیک باشید.

۶۰ درصد شنیده ها راجع به قانون جذب اشتباه هستند، قانون جذب برای برگرداندن عشق با یک کلاغ چهل کلاغ به شکل امروزی در آمده است. همانطور که در مقاله قانون جذب توضیح دادم، رسیدن به اهداف از طریق قانون جذب، اصولی پیوسته دارد که باید آنها را رعایت کنید، اما آیا قانون جذب برای برگرداندن معشوق، کاملا برای حل مشکلمان کافی است؟

متاسفانه خیر! اما نگران نباشید، ما به شما می گویم که چطور و با چه روشی می توانید مشکلاتان را بصورت کامل حل کنید. دید کلی که ما به قانون جذب داریم این است که اگر هدفی را دنبال می کنیم باید، راجع به آن فکر کنیم، تصویر سازی کنیم که به هدف خود رسیدیم “یعنی قانون جذب کلا همینه!” این کار بخشی از قانون جذب هست و برای رسیدن به اهدافی مانند، موفقیت و ثروت مند شدن بکار میره، اما برای اهدافی مثل برگرداندن معشوق با قانون جذب تاثیر منفی داره!

الان ممکنه این سوال براتون پیش بیاد که چطور ممکنه؟! خب پاسخ بسیار روشنه، وقتی هدف شما خرید یک ماشین باشه با تصویر سازی راجع به اون، انگیزه و امید بیشتری می گیرید اما وقتی هدف شما برگرداندن عشق به کمک قانون جذب هست، با تصویر سازی دیگه انرژی مثبت و انگیزه نمی گیرید، بلکه دچار افسردگی و احساساتی مثل دلتنگی، ترس، دلهره و … خواهید شد.

اولین قانون جذب برای برگرداندن عشق

اولین قدمی که به سمت بازگشت معشوق باید بردارید، انتخاب یک استراتژی مشخص و دقیق است. اگر رابطه تمام شده و یا به اصرار شما ادامه دارد، کاملا ارتباط خود را قطع کنید “نیاز نیست عشقتان را در جریان این تصمیم قرار دهید”.

مهم نیست چقدر از جدایتان میگذرد، یا چه اتفاقاتی را پشت سر گذاشتید، شما باید از ابتدا شروع کنید، و ابتدایی ترین، اصل برای بازگشت به رابطه تمام شده، ازبین بردن عوامل جدایی است. اما بازگشت به رابطه دقیقا چگونه اتفاق خواهد افتاد؟ با کمک تکنیک شش مرحله ای برگرداندن معشوق با قانون جذب.

،،برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند،،

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

پکیج بازگشت به عشق و ازدواج

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید