فال

فال عشق واقعی

تک فال عشق

فال عشق واقعی

عشق عجیب ترین احساس در میان انسان هاست که داستان های بسیاری درباره آن نقل شده است و تقریبا افراد زیادی به آن مبتلا شده اند. برخی معتقدند عشق با نرسیدن جاودانه می شود و برخی معتقدند مراقبت از آن از عاشق شدن سخت تر است.

همه کسانی که این روزها عاشق اند و بی تاب و بی قرار یارند می خواهند بدانند آیا می توان به کسی که با تمام احساس به او علاقه دارند را برای همیشه در کنار خود داشته باشند و بهترین لحظات زندگی را با او تجربه کنند. با سربرگ تازه همراه باشید تا فال و پیشگویی عشق را بخوانید.

همانطور که در مطالب قبلی سربرگ تازه ذکر شد به هم خوردن رابطه و جدایی از معشوق، معمولا تجربه سختی برای فرد است. به خصوص اگر این جدایی پس از یک رابطه عاطفی عاشقانه و طولانی مدت باشد. به همین دلیل است بسیاری از افراد پس از تمام شدن رابطه عاطفی خواستار بازگشت دوباره به رابطه تمام شده هستند. اما یکی از دغدغه ها و سوالات اصلی در این شرایط این است که آیا طرف مقابل نیز خواستار بازگشت مجدد به رابطه است؟

عشق و روانشناسی

 آیا در بخت شما جدایی ابدی نوشته شده یا اینکه ممکن است شانسی وجود داشته باشد که مجددا او را به رابطه بازگردانید؟ممکن است رمال ها و فالگیرهایی را ملاقات کنید که ادعا می‌کنند در مقابل دریافت مبالغ هنگفت، می‌توانند به کمک فال عشق تاروت، استخاره یا طالع بینی، پیش بینی کنند که عشق سابق‌تان به سمت شما بازمی‌گردد یا خیر. اما در واقع چنین ادعایی کاملا بدون اساس و نامعتبر است. لازم است بدانید هیچ فال یا طالع بینی وجود ندارد که بتواند از آینده رابطه شما با فردی خبر بدهد.

در مقابل از نظر علم روانشناسی نشانه های بارزی وجود دارد که به کمک آن تاحدی می‌توان پیش بینی کرد، رابطه ای قابل بازگشت هست یا خیر. شکل گیری مجدد یک رابطه عاطفی به عوامل و فاکتورهای متعددی وابسته است، بخصوص به عواملی مانند دلیل تمام شدن رابطه، نحوه جدایی و دیدگاه طرف مقابل‌تان درمورد بازگشت دوباره به رابطه عاطفی. در ادامه نشانه هایی را بیان میکنیم که به شما کمک میکند تشخیص دهد آیا امیدی به بازگشت دوباره شریک عاطفی‌تان وجود دارد یا خیر.

تست روانشناسی احتمال بازگشت رابطه، که برایتان قرار داده شده است بصورت علمی بررسی می‌کند احتمال بازگشت موفق رابطه‌تان چقدر است و با توجه به درصد موفقیت‌تان چه اقداماتی باید انجام دهید.

طالع بینی و پیشگویی عشق

۱» از تکه ای مقوا ۳۲ مربع به نشانه ۳۲ حرف الفبا ببرید و روی هر مربع یکی از حروف را بنویسید.شب پیش از خواب مربع ها را وارونه درون ظرفی قرار دهید ، یعنی طوری قرار دهید که حروف مشخص نباشند و سپس درون ظرف را پر از اب کنید. صبح فردا به ظرف آب نگاه کنید ، برخی از حروف یا تمام حروف نام فردی که با او ازدواج خواهید کرد روی اب مانده است.

۲» کاسه ای بر روی میز قرار دهید و ۲۱ سوزن خیاطی درون آن بیندازید ، درون کاسه را با پارچ اب بریزید ، به اندازه سوزن هایی که به صورت متقاطع قرار میگیرند عاشق و دلبسته خواهید داشت.

پیشگویی عشق به شیوه قدیمی ها

در باِبل قدیم درون جام گلُ های مقدس این پیشگویی را انجام میدادند ، مصری ها از جام مُرکب استفاده میکردند و هندوها به جای اب از شهد استفاده مینمودند.

این پدیده در اعصار مختلف و اقصی نقاط جهان به گونه های مختلف وجود داشته و دارد. فال بودا درهند، فال ای- چینگ در چین، فال قهوه یا فال ورقهای تاروت در اروپا از جمله فالهای بسیار معتبر جهانی هستند که جزو اسناد تاریخی سرزمینشان بشمار می آیند در کشور ما هم فال حافظ و استخاره با قرآن از احترام و اعتبار ویژه ای برخوردارند.

طالع بینی چینی :

هیچ كلكی در كارنیست! این بازی بطرز شگفت آوری دقیق خواهد بود! البته بشرطی كه تقلب نكنید!

فقط به دستور العمل عمل نماید و تقلب نكنید، در غیر اینصورت نتیجه درست از آب در نخواهد آمد و بعد آرزو خواهید كرد كه ایكاش تقلب نمی كردید!

این حدوداً ۳ دقیقه زمان خواهد برد تا شما را دیوانه كند!!

این بازی نتیجه خنده دار و در عین حال شگفت انگیزی خواهد داشت!

فال را یكجا تا پایان نخوانید بلكه مرحله به مرحله پیش بروید و عین دستورالعمل انجام دهید!

نكته: زمانی كه میخواهید اسامی را بنویسید اطمینان حاصل كنید كه اشخاصی هستند كه شما آنها را می شناسید

مهم: همچنین بیاد داشته باشید كه بهنگام نوشتن اسامی و عمل كردن به دستورالعمل از احساس و غریزه خود استفاده كنید و بیخودی و بیش از حد فكر نكنید بلكه آنچه كه در آن لحظه به ذهنتان می آید را بنویسید!

با زهم باید گفته شود كه به آرامی و مرحله به مرحله به انتهای متن بروید در غیر اینصورت نتیجه درست نخواهد بود و آنرا ضایع خواهید كرد!

،،برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند،،

۰۲۱۹۱۳۰۵۰۵۹

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید