فال

فال ازدواج

فال ازدواج با کمک حروف ابجد

فال ازدواج

شوق به پیشگویی آینده از گذشته بین مردم رواج داشت. در عصر باستان کسانی که قادر به پیشگویی آینده بودند دارای جایگاه ارزنده ای بودند. چون پیشگیری از بسیاری وقایع همچون قحطی در گروی همین پیشگویی ها بود.  گاهی با همین پیشگویی ها مردم یک قبیله خود را برای جنگ مهیا می­ ساختند.

در فرهنگهای مختلف این پیشگویی ها روشهای متفاوتی داشت، بعضی از کف دست، بعضی از طریق ستاره ها، عده ای با ورق ها و کارت های مخصوص مانند تاروت و عده ای با کمک حروف و خطوط.

از چینی ها گرفته تا عرب ها و کولی ها فرهنگ فال گرفتن رواج داشت. حتی پیشگویی آینده پای خود را فراتر گذاشته و در بعضی ادیان به استفاده از کتاب دینی آینده را به نوعی تخمین می­زدند.

این شوق دانستن سرنوشت در تمامی طول تاریخ ادامه یافت. زمانی که پدیده حروف و کلمات پا به عرصه ظهور گذاشت، از این ابزار نیز جهت پیشگویی و گرفتن فال استفاده کردند. در این بخش از سربرگ تازه به فال ازدواج به کمک حروف ابجد اشاره خواهیم کرد.

فال ازدواج با کمک حروف ابجد

هرچند که در این روزگار کسانی که علاقه به فال گرفتن دارند کمی دغدغه شان متفاوت شده است. دیگر کمتر دولت ها و کشورهایی هنوز برای تصمیمات مهم از فالگیری استفاده می­کنند. گرفتن فال برای انجام امور یک قبیله یا ملت امروزه فقط در کشورهای عقب افتاده ای که هنوز با رسوم قدیمی زندگی می­گنند رواج دارد.

گرفتن فال در هر نوعی در این روزگار بیشتر برای تصمیمات شخصی و بخصوص در زمینه روابط عاطفی استفاده می­ شود. مانند ازدواج و یا دانستن میزان علاقه زوجین به هم و مسائلی از این قبیل.

یکی از فالهایی که چه از جنبه سرگرمی و چه در زمینه های عاطفی جدی بسیار مورد علاقه بخصوص جوانا دارد فال ازدواج به کمک حروف ابجد است.

حروف ابجد در واقع یک شیوه برای مرتب سازی حروف عربی است. در این شیوه که بر پای اولیه خط فنیقی شکل گرفته به هر کدام از حروف یک ارزش عددی داده می‌شود. در واقع اعداد ۱ تا ۱۰۰۰ بین ۲۸ حرف عربی تقسیم شده است.

حروف ابجد کبیر :

برای هر حرف از حروف عربی عددی در نظر گرفته می شود. برای دانستن عدد هر کلمه باید عدد هر حرف را با دیگری جمع زد. برای مثال عدد نام وحید از مجموع حروف تشکیل دهنده این نام حاصل می شود. یعنی عدد وحید ۲۸ است.

در ترتیب حروف «الف، ب، ج، د، ه، و، ز، ح، ط، ی، ک، ل، م، ن، س، ع، ف، ص، ق، ر، ش، ت، ث، خ، ذ، ض، ظ، غ» و ارزش عددی هر کدام آمده است.

 (الف =۱ )،(ب = ۲ ) ، ( ج = ۳ ) ، ( د = ۴ ) ، (ه = ۵ ) ، ( و = ۶ ) ، ( ز = ۷ ) ، ( ح = ۸ ) ، ( ط = ۹ ) ، ( ی = ۱۰ ) ،( ک = ۲۰ ) ،( ل =۳۰ ) ، ( م = ۴۰ ) ، ( ن = ۵۰ ) ، ( س = ۶۰ ) ، (ع = ۷۰ ) ، ( ف = ۸۰ ) ، ( ص = ۹۰ ) ، ( ق = ۱۰۰ ) ، ( ر = ۲۰۰ ) ، ( ش = ۳۰۰ ) ،( ت = ۴۰۰ ) ، ( ث = ۵۰۰ ) ، ( خ = ۶۰۰ ) ، ( ذ = ۷۰۰ ) ، ( ض = ۸۰۰ ) ، ( ظ = ۹۰۰ ) ، (غ = ۱۰۰۰ ) .

اگر فردی را برای ازدواج زیر نظر دارید و می خواهید بدانید که می توانید با این خانم یا آقا ازدواج نمایید و یا ستاره بخت و اقبالتان با یکدیگر جفت است یا خیر و اینکه آیا ازدواجتان دوام خواهد داشت از این روش پیشگویی استفاده کنید .

نحوه گرفتن “فال ازدواج” با حروف ابجد

هر گاه بخواهيد حساب کنيد که آيا آقای (… ) فرزند (نام مادر) با خانم (…) فرزند (نام مادر) مي توانند ازدواج کنند يا نه؟

ابتدا نام و نام مادر هر دو را با حروف ابجد کبير در آورده و بعد جدا جدا حساب کرده و با هم جمع کنید. سپس عدد حاصل را بر پنج تقسیم کنید و با توجه به عدد باقی مانده نتیجه را مشاهده کنید.

اگر باقیانده اعداد ۱ یا ۳ یا ۵ شود:

اين دو به هم می رسند و ستاره آنها جفت است وتا آخر با هم زندگی می کنند.

اگر باقیمانده اعداد ۲ یا ۴ شود:

اين دو نفر به هم نمي رسند وستاره آنها جفت نمي باشد و تا آخر با هم زندگي نمي کنند.

اگر باقیمانده عدد ۰ شود:

اینجا نه نشان از جفت بودن و نه جدا بودن را میدهد و کسانیکه عددشان ۰ دربیاید به هم میرسند اما همیشه در جنگ و بحث و جدل بسر میبرند.

برای مثال اگر مجموع عدد نام کوچک شما و مادرتان و اسم کوچک معشوق شما و مادرش عدد ۸۹۳ بشود، باقیمانده تقسیم این عدد به پنج برابر است با ۳ یعنی، ستاره شما جفت است و می توانید در کنار هم سالها زندگی کنید.

در نتیجه

آنچه در انتها مهم است دانستن این نکته است که، هیچ قدرتی بالاتر از قدرت ذهن انسان نیست. ازدواج معقوله ای بسیار مهم است که میتواند انسان را به اوج خوشبختی و یا به دره ناکامی برساند.پس در چنین تصمیم گیری مهمی خوب فکر کنید و از مشورت با متخصصین این امر بهرمند شوید.
مجموعه سربرگ تازه با کادری مجرب همواره همراه شماست. شما میتوانید بصورت آنلاین و یا مطالعه مطالبی همچون روانشناسی عشق و یا عشق سالم این وبسایت ، خود را بیشتر آماده گرفتن بزرگترین تصمیم زندگیتان کنید.

،،شما می توانید از طریق تلگرام واتس آپ به صورت رایگان با تیم روانشناسی سربرگ تازه در ارتباط باشید و سوالات خودتان را بپرسید ، ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات شما همراهان عزیز سربرگ تازه هستیم ،،

۰۲۱۹۱۳۰۵۰۵۹

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید